Найбільший ІТ-інтегратор у країнах Балтії Lattelecom наступного року розпочне процес переходу на новий бренд і змінить назву на tet. Трансформація відбуватиметься поступово ― в Латвії вона почнеться вже навесні 2019 року, коли буде змінено юридичну назву компанії.

Зміни обумовлені масштабною зміною стратегії і цифрової поведінки бізнесу в наступні три роки. Подальше зростання підприємства планується за рахунок розвитку можливостей нових технологій, розважального змісту та інфраструктури в трьох великих взаємопов'язаних групах послуг ― для дому, для цифрового робочого місця та для комунікації з клієнтами, заснованої на даних.

«Lattelecom завжди був підприємством, послугами якого ми могли пишатися на державному рівні: один з найшвидших інтернетів у світі, Рига європейська столиця Wi-Fi, найсучасніші телевізійні рішення в Балтії. Зростання підприємства в останні роки було стрімким, напрями бізнесу розширилися, і сьогоднішня назва більше не відображає діяльність Lattelecom. Ми вже давно працюємо за межами Латвії, успішно експортуючи наші послуги до країн Балтії, в Північну та Східну Європу. У свою чергу, спектр наших послуг є набагато більш розгалуженим, виходячи за звичайні межі індустрії телекомунікацій. Ми як технологічне і розважальне підприємство створюємо свій контент, розгортаємо рішення для цифрової трансформації підприємств «хмарні» послуги, рішення з ІТ-безпеки та інтегрованих технологій»,говорить голова правління Lattelecom Юріс Гулбіс.

 

Lattelecom планує перейняти вже перевірений на латвійському ринку бренд ―tet, який разом з ім'ям підприємства отримає новий логотип. Успішний старт tet на латвійських ринках електроенергії та «розумного» дому, а також опитування громадської думки свідчать про те, що цей бренд оцінюють як простий, зрозумілий і доступний. tet вже відомий як бренд Lattelecom в області інновацій, технологій і «розумних» рішень. Ця характеристика збігається з розвитком підприємства як у сфері технологій, у тому числі хмарних, так і у внутрішньому бізнес-середовищі.

 

Навесні наступного року ТОВ Lattelecom змінить юридичну назву підприємства на ТОВ tet, однак на експортних ринках процес переходу на новий бренд розпочнеться трохи пізніше, про що Lattelecom проінформує окремо.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені