Ринок ІТ

 «Тренди. Можливості. Інновації» – під таким девізом у Києві 21 червня пройшла масштабна конференція про цифрову трансформацію продуктів, рішень, компаній і бізнесу – ASBIS HUB 2018. Tech Talks.

Компанія ACБIC-Україна зібрала в одному місці визнаних експертів, які надали достовірну та актуальну інформацію про нові тренди в розвитку технологій.

На ASBIS HUB 2018. Tech Talks виступили і обговорили ключові напрямки стратегії розвитку України в цифрову епоху провідні експерти, представники державних органів і бізнесу.

Ключовими темами для обговорення стали:

·         Вплив цифрової епохи на фінанси та економіку України

·         Digital-трансформація бізнесів, продуктів, сервісів

·         Технології майбутнього: інфраструктурні рішення

 

«IT – одна з галузей у світі з найбільш динамічним  розвитком, яка задає тон змінам як у бізнесі, так і на споживчому ринку. Для ведення успішної діяльності в IT важливо бути на вістрі, розбиратися в трендах, інноваціях, очікуваннях і прогнозах. Ми піклуємося про час наших партнерів, тому вибрали найважливіше і запросили експертів, які протягом дня давали відповіді на актуальні питання, а також теми для міркувань», – прокоментував подію Денис Абрамов, генеральний директор АСБIС-Україна.

 

«ASBIS HUB 2018. Tech Talks - масштабний майданчик для обговорення актуальних трендів на ринку IT та Інтернету речей зокрема, – зазначив Володимир Ковальчук, керівник з розвитку бізнесу в Україні Perenio IoT spol.s.r.o. – Події подібного рівня дозволяють експертам галузі, з одного боку, розповісти про свої рішення, а з іншого, отримати цінну інформацію і досвід від колег і партнерів. Нам було важливо донести до слухачів інформацію про перспективність напрямку, який у найближчі роки змінить світ. Наприклад, розповісти про динамічний і перспективний ринок Інтернету речей (Internet of Things, IoT). Згідно з різними оцінками, вже до 2020 року з'явиться 30 млрд пристроїв IoT. Сам ринок перевищить позначку в 1 трильйон доларів. Пристрої IoT будуть задіяні на всіх рівнях: інфраструктурному, бізнес і користувацькому. Сфери їх застосування практично не обмежені. Це і транспорт, і медицина, і аграрний сектор, і системи управління будівлями, і багато інших. Глобальне майбутнє за побудовою платформи із замкнутим циклом, яка забезпечить комплексне рішення для користувача або цілого бізнесу».

На змінах, які чекають на бізнес у зв'язку з розвитком IT-технологій, зробила акцент і Анна Волковинська, керівник напрямку Prestigio Solutions.

 

«Настав час цифрових трансформацій. Поділ на hardware та software відійшов у минуле. Вплив IТ-індустрії на різні бізнеси найближчими роками продовжить посилюватися. Зміни, які відбудуться під впливом нових технологій, торкнуться так чи інакше всіх у світі. Треба розуміти, що зараз для багатьох індустрій настав час великих і швидких змін. Business as usual вже не пройде. І потрібно бути готовим до нових реалій».

 

Впровадження передового міжнародного досвіду провідних світових виробників у нашій країні - ще одна важлива тема, яка висвітлювалася на заході. Як офіційний дистриб’ютор техніки Apple в Україні, компанія ASBIS представила практики і особливості просування преміальної продукції в Україні. «Рішення на базі техніки Apple відмінно зарекомендували себе не тільки в зарубіжних країнах, а й в бізнес-середовищі України. Як новітні розробки, так і продукти з уже сформованим колом лояльних користувачів можуть мати значний вплив на ефективність робочих процесів і стати надійним партнером у професійному використанні. Розробка і впровадження сучасних рішень для бізнесу - одне з наших пріоритетних завдань», – Олексій Дубов, інженер-менеджер з В2В рішень Apple компанії АСБІС-Україна.

 

Не залишився без уваги на заході і ринок споживчих пристроїв.

Представники компаній розповіли про стратегію роботи на українському ринку, підходу до представленості продукції з урахуванням споживчих настроїв, бачення інвестиційної привабливості країни. Незважаючи на те, що, згідно з дослідженнями GFK, українці все ще продовжують заощаджувати, скорочуючи обсяги покупок і перемикаючись на дешевші бренди, виробники бачать потенціал і представляють якісну преміальну продукцію в Україні. Так у червні почалися офіційні продажі новинок знаменитого бренду портативної акустики Ultimate Ears, який належить Logitech.

«Продукція Ultimate Ears була вперше представлена ​​в Україні більше 5 років тому. Сьогодні ми раді представити 3 нові пристрої цього популярного бренду. Ми впевнені, що пристрої швидко стануть затребувані українцями, які цінують якісний звук і не уявляють своє життя без музики», – заявив Володимир Лінкевич, менеджер з розвитку бізнесу Logitech в регіоні EMEA компанії ASBIS.

 

Зважаючи на стрімкий розвиток популярності кіберспорту та геймингу в усьому світі, тренди в категорії ігрових пристроїв стали однією з тем на ASBIS HUB 2018. Tech Talks. За даними Newzoo, кількість геймерів в Україні сягає 14 млн, що робить ігрові пристрої дуже затребуваною категорією продукції, яка активно розвивається. Під час заходу були представлені новинки для геймінг-ринку від компаній AMD, Crucial (Micron), Intel, Segate, Arttline, Sapphire, Inno3D, а також був організований аматорський турнір в дисципліні CS:GO. Ігрові місця були оснащені моніторами Samsung, ігрові аксесуари надані компанією Logitech. У турнірі перемогла та була заохочена призами команда «Раки в атаці».

 

Компанія оголосила про старт підготовки конференції ASBIS HUB. Tech Talks у наступному 2019 році і запросила слухачів долучитися.

 

Захід підготовлений за участю партнерів-вендорів: Apple, Logitech, Perenio, Dell EMC, Intel, Prestigio, AMD, Crucial, HP, Lenovo, Mellanox, Sapphire, Seagate, SonicWall, Supermicro, Western Digital, Samsung і спеціальних партнерів BMW, Borjomi, клуб GolfStream.

Конференцію підтримують ділові ЗМІ: інформаційний портал РБК-Україна, журнал Бизнес, ділове інтернет-видання Ubr.ua, мультимедійний онлайн ресурс vesti.ua; та профільні медіа: Компьютерное обозрение, креативний ресурс про технології Pingvin.Pro, HiTech.Expert, незвичайний ігровий канал Ігропарк, українське розважальне видання про ігри та технології playua.net.

 

Довідка:

Компанія Асбіс-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень, надійний, стабільний і прогресивний партнер і роботодавець з великим спектром можливостей і світовим досвідом.

Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 24 країнах, 30 000 активними клієнтами і безліччю професійних нагород.

Компанія Acer анонсувала вихід нового ноутбука Swift 5, який створено для поціновувачів портативних, продуктивних і стильних пристроїв. Ноутбук має екран із діагоналлю 15 дюймів і елегантний корпус. Його вага становить менше 1 кг (2,2 фунта), тому він ідеально підходить для людей, які проводять багато часу в дорозі. Ноутбук Swift 5 працює на платформі Windows 10 і оснащений новітніми процесорами Intel® Core™. Це забезпечує високий рівень його продуктивності, тоді як ємності акумулятора вистачає на цілий день роботи.
«Ми отримали чудові відгуки щодо надзвичайно легкого ноутбука Swift 5 із діагоналлю екрана 14 дюймів і зараз працюємо над моделлю з діагоналлю екрана 15,6 дюймів», — зазначив Джеррі Хоу (Jerry Hou), генеральний менеджер відділу споживацьких ноутбуків напрямку IT-продуктів компанії Acer Inc. «Щоб утримати вагу в межах 1 кг, ми вибрали надвузьку рамку та ненабагато більший корпус».
 2
Сенсорний екран ноутбука Swift 5 виконано на основі IPS-матриці1. Він підтримує роздільну здатність Full HD і оздоблений надвузькою рамкою із шириною лише 5,87 мм (0,23 дюйма). Завдяки цьому дисплей вирізняється неймовірним співвідношенням площі екрана та рамки (87,6 %), яке забезпечує максимальний комфорт під час роботи з ноутбуком. Ноутбук Swift 5 втілив у собі новітню технологію Acer Color Intelligence™, яка динамічно налаштовує насиченість і здійснює гама-корекцію в реальному часі, оптимізуючи яскравість та відображення кольорів без розривів зображення, а також технологію Acer BluelightShield, що налаштовує випромінювання в синьому діапазоні спектра під час тривалої роботи.
Ноутбук Swift 5 виготовлено з новітніх матеріалів: для верхньої та нижньої кришок вибрано надлегкий магнієво-літієвий, а для передньої панелі — міцний магнієво-алюмінієвий сплав. Клавіатура зі світлодіодною підсвіткою дає змогу плідно працювати в дорозі протягом усього дня і навіть вночі.
Завдяки новітнім процесорам Intel® ноутбук Swift 5 від компанії Acer вирізняється надзвичайно високою продуктивністю та швидкістю реагування, а ємності акумулятора вистачає на цілий день роботи. Ноутбук Swift 5 оснащено адаптером бездротового зв’язку Intel® Wireless-AC 9560, який підтримує стандарт 2x2 802.11ac і технологію Gigabit, забезпечуючи оперативну передачу даних під час потокових відеотрансляцій, конференцзв’язку й ігор.
SSD-накопичувач ємністю до 1 ТБ й оперативна пам’ять DDR4 обсягом до 16 ГБ забезпечують високу швидкість роботи та реакції, а підключення здійснюється за допомогою одного порту USB 3.1 Type C 2-го покоління (швидкість передачі даних становить 10 Гбіт/с; забезпечено підтримку функцій живлення та виводу зображення з екрана), двох портів USB 3.1 Type A (один підтримує функцію зарядки.ю коли комп’ютер вимкнуто), порту HDMI та кардрідера типу SD. Ноутбук Swift 5 підтримує технологію сканування відбитків пальців Windows Hello, тому користувачі зможуть входити до своїх облікових записів швидше та безпечніше.
Ціни та доступність
Характеристики, ціни та наявність у продажу залежать від регіону та будуть анонсовані пізніше.  
Сьогодні на прес-конференції next@acer у Нью-Йорку компанія Acer представила спільноті новий ноутбук Swift 5, а також анонсувала появу низки нових пристроїв і рішень для  гравців, митців, сімей, молоді, що навчається, і професіоналів.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені