Ринок ІТ

8 травня IT Асоціація України уклала меморандум про співпрацю з JASIPA (Japan System Innovation Partners Association), що об’єднує групу венчурних IT-компаній Японії.

 

Чіякі Шіраї, віце-президент корпорації JASIPA та Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Асоціації України, підписали документ, який став першим кроком до розвитку бізнес-зв’язків між українськими та японськими IT-компаніями.


«Ми почали співпрацю з JASIPA для забезпечення стратегічного та сталого розвитку IT бізнесу, взаємовигідного співробітництва між членами української та японської асоціацій. Японія сьогодні — це третя економіка у світі. Підписанням меморандуму ми розширюємо наше партнерство та сподіваємося розкрити потенціал України для японського ринку» зазначив Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Асоціації України.


JASIPA об’єднує понад 70 японських компаній, які зацікавлені у співпраці та просуванні японських програмних сервісів в Україні. Для учасників IT Асоціації України підписання меморандуму — це можливість вийти на новий ринок та погодити партнерство з найкращими IT-компаніями Японії. Україна стала першою європейською країною, яка підписала меморандум про співпрацю з JASIPA.


Ацуші Вакуї,  перший секретар Економічного відділу Посольства Японії, зазначив: «В Україні зараз існує велика кількість дуже професійних IT компаній. Українська IT галузь надзвичайно перспективна, і японська сторона зацікавлена у співпраці з Асоціацією. Підписання меморандуму з JASIPA це нові можливості для обох сторін і ми впевнені, що це лише початок ефективної співпраці».ПРЕДСТАВНИКИ ЯПОНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ:

 

Чіякі Шіраї  віце-президент корпорації JASIPA

Хіроші Чібата CEO Ago-ra IT Consulting

Ацуші Вакуї   перший секретар Економічного відділу Посольства Японії

 

На 16-му Глобальному аналітичному саміті Huawei компанія представила дані про IT-інфраструктуру. Мен Гуанбінь (Meng Guangbin), президент напряму «Сектори інтелектуальних сховищ та управління даними» компанії Huawei, виступив із промовою та оголосив, що у 2018 році Huawei посів перше місце в світі за темпами зростання на ринку систем зберігання даних типу All-Flash. З 2012 до 2018 року сукупні темпи щорічного зростання інтелектуальних сховищ Huawei збільшилися на 40% завдяки постійним інноваційним вдосконаленням. Інтелектуальні сховища Huawei обслуговують клієнтів та надають їм преміальні інтелектуальні сервіси зберігання даних.

 «Завдяки комплексним можливостям та інноваціям у продуктах і технологіях інтелектуальні сховища Huawei будуть постійно інтегруватися зі ШІ-технологіями, щоб допомогти клієнтам впоратися із стрімким зростанням даних, спростити управління та обслуговування даних, а також прискорити їх аналіз та отримання. Це дозволить клієнтам зробити крок уперед, в еру інтелектуального зберігання даних»,— сказав Мен Гуанбінь.

Для традиційних баз даних підприємств/VDI/OA-додатків у дата-центрах Huawei надає системи зберігання даних для підприємств OceanStor, такі як SAN, NAS і флеш-системи зберігання даних Dorado. Huawei забезпечує інтелектуальні сервіси та просте управління даними для підприємств завдяки ефективній архітектурі апаратного забезпечення та високій продуктивності флеш-систем. Це перший у галузі постачальник, що підтримує архітектуру NVMe для моделей флеш-пам’яті середнього та високого класу. NVMe забезпечує швидший зв'язок між твердотільними накопичувачами (SSD) та головною комп’ютерною системою, що значно зменшує час затримки та надає клієнтам високоякісні сервіси. OceanStor Dorado є найшвидшою флеш-пам’яттю середнього та високого класу, що має провідний у галузі показник затримки у 0,3 мілісекунди. 

Для перспективного напряму аналітики великих даних, мобільних і нативних хмарних додатків підприємств у лютому 2019 року Huaweiпредставила на Всесвітньому мобільному конгресі MWC конвергентне розподілене сховище нового рівня для дата-центрів — FusionStorage 8.0. Це перша у галузі система розподіленого зберігання даних для підтримки ключових робочих навантажень підприємств. FusionStorage використовує провідну у галузі архітектуру для розподілу вихідних баз даних між різними типами сховищ, щоб допомогти підприємствам впоратися з робочими навантаженнями, що постійно зростають, та величезними обсягами даних, а також досягти мети «один дата-центр — одне сховище». FusionStorage 8.0 забезпечує ефективне зберігання та обробку величезних обсягів даних, зменшуючи необхідність у їх переміщенні, та підтримує інтелектуальний контроль над технічним обслуговуванням. Рішення STaaS (зберігання даних як послуга) надає підприємствам хмарні сервіси зберігання даних для прискорення трансформації хмарних рішень. Це перший у галузі сервіс, що дозволяє підприємствам переносити найважливіші послуги на хмару без будь-яких змін. 

Також Huawei забезпечує ефективне використання ресурсів та вільне керування потоками даних як всередині, так і за межами приміщень, що дозволяє підприємствам підтримувати безперервну діяльність у різних хмарних середовищах та зменшувати сукупну вартість експлуатації. Окрім того, сховище Huawei поєднує гіперконвергентну інфраструктуру FusionCube та хмарне рішення для робочого стола FusionAccess, що допомагає клієнтам побудувати універсальну хмарну інфраструктуру.

У звіті дослідницької та консалтингової компанії Gartner інтелектуальні сховища Huawei третій рік поспіль визнані лідерами «магічного квадранта». Сьогодні інтелектуальні сховища Huawei завоювали довіру понад 10 000 клієнтів у всьому світі. Згідно зі статистико Gartner, за четвертий квартал 2018 року флеш-системи зберігання даних від Huawei досягли найвищих темпів зростання на ринку флеш-пам’яті. У Китаї компанія Huawei посідає перше місце за доходами, обсягами поставок та виробничими можливостями.

Перший Глобальний аналітичний саміт Huawei відбувся у 2004 році. Цього року 16-й саміт проходив з 16 до 19 квітня з декількома паралельними сесіями. Форум відвідали експерти галузі з усього світу, які поділилися унікальними знаннями на різноманітні теми та баченням розвитку ринку. 

Компанія AMD призначила Маріо Сільвейра віце-президентом з продажу в країнах Європи, Близького Сходу і Африки (регіон EMEA). Маріо Сільвейра буде працювати під керівництвом Даррена Грасбі, директора глобального відділу продажів по всіх ринках і сегментах. Його команда буде відповідати за обчислювальні і графічні рішення, розробку продуктів для Цодов і сегмент вбудовуваних систем.

 

У компанію AMD Маріо Сільвейра перейшов з Logitech. Він має 25-річний досвід роботи у сфері побутової електроніки, інформаційних технологій і програмного забезпечення в таких компаніях, як Samsung, HP і AMD. Сільвейра буде працювати в мюнхенському офісі AMD.

Рада директорів Global Semiconductor Alliance (GSA) призначила доктора Лізу Су, президента та СЕО компанії Advanced Micro Devices, Inc. (AMD), головою ради директорів GSA, а Саймона Сігарса, СЕО компанії Arm, віце-головою. Ці лідери допоможуть розширити стратегію GSA, і забезпечити ефективний, прибутковий та сталий розвиток глобальної екосистеми. Це також допоможе розширити спектр охоплення GSA, включаючи весь ланцюжок додавання вартості, в який входять системи, ПЗ і сервіси, доповнюючи напівпровідникові рішення. Це також допоможе розширити сегменти, інтереси яких представляє GSA, системами, програмним забезпеченням, рішеннями та послугами, на додаток до вже існуючих напівпровідників.

 

Під керівництвом нових лідерів GSA запустить кілька ініціатив, які забезпечать підтримку нової розширеної стратегії, включаючи групи інтересів (Interest Groups) і робочі групи (Working Groups) для ринків, що фрагментовані, проте швидко розвиваються, таких як автомобільні рішення, штучний інтелект та Інтернет речей (IoT ). GSA також запустила ініціативу підтримки лідерства серед жінок (Women's Leadership Initiative), а також заснувала нагороду «Rising Women of Influence Award», яку отримуватимуть жінки, що обіймають ключові керівні пости в галузі. Нагорода буде представлена на щорічній вечері GSA Annual Awards 6 грудня 2018 року.

 

«Для мене велика честь обійняти посаду голови ради директорів GSA, і я з нетерпінням чекаю, коли ми разом з членами ради директорів почнемо роботу щодо реалізації розширеної стратегії GSA, – сказала доктор Ліза Су. – Напівпровідники є найважливішими драйверами для цілого спектра галузей, а також швидкозростаючих ринків, таких як AI, IoT, автомобілебудування, big data, хмарні обчислення та мережі 5G. Галузь проходить етап розвитку та трансформації, який вимагає нових підходів й іншого мислення. В тому числі, тіснішу співпрацю всіх членів екосистеми, що збільшить нашу швидкість руху до інновацій».

 

GSA втілить свою розширену стратегію в межах декількох ініціатив, включаючи стратегічні групи інтересів, які допоможуть об’єднати всіх учасників ланцюжка формування цінностей на швидкозростаючих сегментах ринку, таких як автомобілебудування, допомагаючи їм разом працювати над важливими для галузі проектами. Саймон Сігарс вже представив одну з таких колабораційних програм:

 

«Ми заснували в GSA робочу групу «IoT Security» в межах групи «IoT Interest», щоб створити повномасштабну систему безпеки для Інтернету речей. Вона складається з різних учасників ринку IoT-безпеки, включаючи виробників чіпсетів, розробників платформ, хмарних вендорів і сервіс-провайдерів. Мета цієї групи полягає в просуванні найкращих практик безпеки IoT, обміні інформацією про загрози та атаки, а також визначенні вимог захисту та інформуванні відповідальних за стандарти організацій. Також група створює можливість для членів і партнерів GSA впливати на вимоги безпеки, які приймають усі учасники ланцюжка створення нових цінностей».

 

«Рада директорів GSA складається з лідерів напівпровідникової екосистеми та буквально визначає «Хто є хто» на цьому ринку, – сказав Джоді Шелтон, один із засновників і президент GSA. – Вони представляють ряд найвпливовіших компаній в галузі, а також бачення глобальної перспективи розвитку. Будучи CEO компанії AMD, доктор Ліза Су розуміє цінність цієї співпраці. Й ми впевнені, що Ліза та Саймон продовжать підтримувати відданість GSA формуванню важливої платформи для співпраці, інновацій та інтеграції в усій галузі, і для всіх учасників ланцюжка створення цінностей».

 

Доктор Ліза Су є президентом і СЕО в компанії AMD, а також є членом ради директорів компанії. До цього доктор Су обіймала керівні та інженерні посади в компанії AMD, Freescale Semiconductor, Inc., а також в IBM після отримання своїх ступенів бакалавра та доктора наук з електронної інженерії в Массачусетському технологічному інституті (MIT). У 2017 році доктор Ліза Су була названа однією з «50 найвпливовіших лідерів у світі» (World's 50 Greatest Leaders) журналом Fortune, а також «Найкращим СЕО в сфері напівпровідників» (Top Ranked Semiconductor CEO) журналом Institutional Investor. Під керівництвом доктора Су AMD представила дві абсолютно нові архітектури чіпів і понад десяти сімейств продуктів, що призвело до двозначного зростання прибутку за підсумками 2017 року.

 

Саймон Сігарс обіймає посаду СЕО в Arm. З моменту початку своєї кар’єри в компанії Arm, як один з перших співробітників компанії Саймон займався просуванням технічних і ділових інновацій, сприяючи перетворенню компанії в лідера в галузі обчислювальних технологій. Він був призначений CEO у липні 2013 року після успішного розширення бізнесу компанії в США і зміцнення її позицій та партнерських відносин в Кремнієвій долині. Саме там він продовжує жити разом зі своєю родиною. Саймон отримав свою ступінь BE з електронної інженерії в Університеті Сассекса, а також ступінь MS з комп’ютерних наук в Університеті Манчестера.

 

Інформація про GSA

GSA – це місце, де зустрічаються лідери, щоб створювати ефективну, прибуткову та стійку екосистему напівпровідникових рішень, ПЗ, систем і сервісів. Вона є провідною галузевою організацією, яка пропонує унікальну нейтральну платформу для співпраці, на базі якої директори глобальних компаній можуть взаємодіяти та розвивати інновації один з одним, партнерами й замовниками, щоб прискорити темпи зростання галузі та максимально збільшити віддачу від інвестицій та інтелектуального капіталу.

 

GSA має вражаюче охоплення у всьому світі: в ній представлені понад 30 країн та 350 корпоративних представників з провідних компаній напівпровідникової галузі. У числі членів асоціації є найрізноманітніші компанії, від організацій, що розвиваються, до гігантів галузі та технологічних лідерів. Члени високо цінують співпрацю, і вважають ключовим елементом розвитку їхніх компаній та галузі загалом.

 

GSA пропонує найбільшу та ефективну платформу для обміну думками на спеціально організованих регіональних і глобальних заходах, форумах, вечерях, майстер-класах і в межах робочих груп для керівників і технічних фахівців. Це дозволяє членам асоціації вести діалог між лідерами, формуючи образ галузі та розширюючи можливості бізнесу, а також бути в курсі найактуальніших та релевантних проблем, ділитися спільними практиками та чітко бачити нові можливості. Члени GSA також мають доступ до депозитаріїв даних та інформації, включаючи фінансові звіти та ресурси, дані компаній, опитування й звіти про ринки й технології.

Галузь вкладає $7 трильйонів в глобальну економіку, а також створює цінності для людства загалом.

Доктор І.П. Парк, президент і технічний директор компанії LG Electronics (LG), виступить з доповіддю на виставці споживчої електроніки CES® 2019. Виступ д-ра І.П. Парка розпочнеться о 18:30, 7 січня 2019 року, в приміщенні MGM Park Theater, Лас-Вегас, штат Невада, США.

 

Це перший вступ в історії компанії LG на відкритті CES. Д-р І.П. Парк виголосить промову «ШІ-рішення для покращення якості життя», в якій представить свіжий погляд на те, як штучний інтелект змінить життя користувачів, ґрунтуючись на трьох ключових принципах: Розвиток, Підключення та Відкритість. Д-р І.П. Парк розповість про те, як інноваційні ШІ-технології збагатять досвід користувачів вдома, в дорозі та в офісі. Передбачаючи те, як штучний інтелект вплине на кожен аспект нашого життя, д-р І.П. Парк пояснить, чому LG, яка проходить трансформацію від виробника до компанії-інноватора, що змінює спосіб життя користувачів, залишається першопрохідцем розвитку штучного інтелекту.

 

Будучи президентом і технічним директором компанії LG Electronics, д-р
І.П. Парк ініціює розвиток інновацій з підтримкою штучного інтелекту, що є основною рушійною силою компанії. Завдяки 30-річному досвіду в галузі досліджень і розробок споживчої електроніки, автоматизованої робототехніки, телекомунікацій та програмного забезпечення, він є одним з провідних технічних директорів у світі, в портфоліо якого робота з кращими R&D компаніями для впровадження інновацій шляхом поєднання традиційних апаратно-орієнтованих технологій з технологіями на базі програмного забезпечення.

 

«Очікується, що CES 2019 стане переломним моментом у розвитку й впровадженні ШІ в продукти та послуги щоденного використання, – сказавд-р
І.П. Парк
. – Стратегія LG – вийти за межі очікувань, щоб збагатити життя користувачів за допомогою ШІ-додатків, орієнтованих на спосіб життя. Це концепція, на якій я зроблю акцент на відкритті виставки CES».

 

Гарі Шапіро (Gary Shapiro), президент і голова Асоціації Споживчих Технологій (CTA), заявив: «LG є світовим лідером в галузі розробки революційних ШІ-технологій, які мають вплив на основні галузі промисловості, починаючи з технологій і до сфери охорони здоров’я, агрокультури, транспорту, інженерії та інших. Ми з нетерпінням чекаємо на доповідь від д-ра І.П. Парка і першу в історії LG вступну промову на відкритті CES 2019. Ми очікуємо почути його бачення майбутнього ШІ, який видозмінює наші будинки, бізнес і суспільство».

 

На CES 2019 демонструватимуться технології, які змінюють життя користувачів, від 4500 компаній-учасників в 20 продуктових категоріях, зокрема рішення, що видозмінять те, як ми живемо, працюємо та граємо. На виставці будуть представлені новітні технології, такі як 5G-підключення, штучний інтелект, доповнена та віртуальна реальності, «розумний» будинок, «розумні» міста, спорт, машинний інтелект та інші.

 

Інноваційні продукти та послуги LG будуть представлені на виставці CES 2019 з
8 по 11 січня 2019 року в CES Tech East, конференц-центр Лас-Вегас, центральний зал, стенд № 11100.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені