Ринок ІТ

«ІТ-Інтегратор» оголошує про кадрову новину - керівником (CEO) компанії став Андрій Верба. Цю нову в структурі управління компанії посаду топ-менеджер зайняв у новому фінансовому році, який стартує в квітні. До цього Андрій більше двох років був директором департаменту промисловості «ІТ-Інтегратор». На цій позиції він розвивав напрямок ІТ-рішень для промислового і енергетичного секторів економіки.

Основні завдання нового менеджера - посилювати продажі, розвивати напрямки сервісу та аутсорсингу, регіональної мережі компанії, вихід на нові для компанії ринки. Під керівництвом нового менеджера компанія також буде активно розвивати напрямок кібербезпеки, smart & safe city, рішень в сфері Інтернет Речей (Internet of things, IоT), систем захисту для автоматизованих промислових систем (АСУТП).

«Основним моїм завданням на новій посаді стане створення єдиної ефективної команди. У «ІТ-Інтегратор» сьогодні працюють потужні і кваліфіковані групи фахівців з окремих IT-напрямків і груп продуктів. В силу специфіки роботи їм необхідно оптимально взаємодіяти і обмінюватися інформацією, що ми і плануємо налагодити», - коментує Андрій Верба.

Андрій Верба - вже більше 15-ти років працює на вітчизняному IT-ринку. Починав свою кар'єру в Донецьку після закінчення економічного факультету Донецького національного університету за спеціальністю «фінанси і банківська справа». З 1999-го по 2000-й рік працював у виконкомі Торезької міськради. У 2001 - му році став консультантом з продажу донецької філії компанії "Інформаційні комп'ютерні системи". У 2005 році очолив філію, в 2009 - східне регіональне управління компанії. В 2014 - м году переехал в Киев, где и продолжил свою карьеру. З 2015 року працював незалежним IT-консультантом. На початку 2016 року обійняв посаду директора департаменту промисловості компанії "ІТ-Інтегратор".

Професійні сфери інтересів: експерт в сфері промислових автоматизованих рішень, систем smart & safe city. операційний менеджмент і фінанси, консалтинг - управління продажами і комплексними проектами.

Хобі: Спорт, авто, подорожі

Дохід компанії «ІТ-Інтегратор» в 2017-му році склав 1,126 млрд грн. Цей ключовий фінансовий показник компанії виріс на 46% в порівнянні з попереднім роком. Чистий прибуток компанії за цей же період склав 40,2 млн грн. Цей показник в порівнянні з 2016 роком виріс в 10 разів. Найбільш значними напрямками у структурі доходу компанії стали мережеві та телекомунікаційні рішення (30%) ПК та периферія (27%), серверні рішення (25%).

Довідка

 «ІТ-Інтегратор»«ІТ-Інтегратор»─найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства - дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інформаційна безпека, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси (SaaS). Компанію було засновано 5 грудня 2000 року. «ІТ-Інтегратор» ─ компанія №1 на ринку системної інтеграції за підсумками 2016 року в рейтингу авторитетного ІТ-видання "Мережі та Бізнес".

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені