Рибні та М'ясо - Молочні вироби, Олія, Консерви

За два місяці закупівельні ціни на молоко виросли на 20%. Якщо з початку серпня кілограм молока екстра ґатунку коштував в середньому 5,83 грн, то в кінці жовтня ціна на цей продукт зросла до 7,21 грн. Молоко вищого ґатунку подорожчало за цей період з 5,72 грн до 6,78 грн за кг, молоко першого ґатунку – з 5,65 грн до 6,65 грн за кг.

Про це повідомляють аналітики Асоціації виробників молока.

«Серед причин, що призвели до здороження продуктузростання собівартості продукції через девальвацію гривні, фактор сезонності, зростання експортного попиту та підвищення цін на фураж», - коментує Яна Музиченко, аналітик АВМ.

Зростання собівартості продукції спричинило здешевлення гривні (якщо у січні 2016 року долар коштував 24 грн, то у вересні – 26,9 грн). Адже значну частку в собівартості виробленого молока складають імпортні матеріали ( вітамінно-мінеральні добавки, ветеринарні препарати, спермопродукція тощо). Наступною ємною складовою собівартості є паливо та паливно-мастильні матеріали. Так, середня ціна літри дизпалива на кінець вересня склала 19,47 грн, що на 13,3% вище ціни фіксованої у 2015-му році та на 21% — у 2014. І це за умов, коли ціни на нафту у світі падають.
Крім того, у зв’язку з посушливими погодними умовами, співвідношення зерна продовольчої якості та фуражу схиляється в бік першої. Це, у свою чергу, зумовлює експортоорієнтованість вітчизняного виробника зернових, і стимулює підвищення цін на фураж на внутрішньому ринку. Відповідно, цей фактор впливає на здороження утримання ВРХ і спонукає фермерів здешевлювати раціони харчування. Це впливає на продуктивність корів, а деяких випадках – і на загальне поголів’я.

Ще один фактор - зростання експортного попиту. Останні місяці світовий ринок дедалі більше демонструє сигнали відновлення після затяжної кризи, проте пропозиція все ще перевищує попит. Щоб вирівняти ситуацію, ЄС вже три місяці поспіль скорочує виробництво сировини. Так, за підсумками вересня на переробку було здано 12,7 млн т молокана 1,6% менше, ніж рік тому. Середня закупівельна ціна на молоко в регіоні складає 26,99 євро/100 кгна 2,3% вище серпневої ціни. Зростання попиту на зовнішніх ринках призвело до зростання українського експорту — переробникам почали поступати нові експортні контракти. Це, в свою чергу, потягло за собою потребу в молоці, якого на ринку досить мало. За дев’ять місяців 2016 року в Україні було вироблено 8,2 млн т молока усіх видів, що на 2,2% менше, ніж за аналогійний період 2015-го, та на 7,8% менше, ніж у 2014-му. Зараз дефіцит молочної сировини оцінюють приблизно в 400-450 т на добу. Як наслідок,  в  боротьбі за обсяги, переробники почали піднімати ціну не тільки фермам, а й населенню.

Тенденція зростання цін на молоко буде актуальною до кінця року. За прогнозами Асоціації виробників молока, ціни на сировину зростуть на 10% до 8 грн за літр (молоко екстра ґатунку).
 
 
 
 

1 млрд доларів США – приблизно таку суму додаткової виручки щорічно втрачає агросектор України, ліквідуючи основну частину поголів’я молочних бичків в ранньому віці, замість того, щоб відгодовувати їх до м’ясних кондицій. При цьому Україна має дуже добрі умови для розвитку цього напряму агробізнесунайдешевші у світі корми, географічне розташування поряд з найбільшими ринками збуту та вже існуюче поголів’я ВРХ. 


«Ринок яловичини набагато ширший, ніж ринок свинини, яку у багатьох країнах не споживають із релігійних причин. Крім арабського світу, поряд з Україною знаходиться і найбільший та найстабільніший світовий імпортер яловичиниЄС, доступ до якого отримати цілком реально, запровадивши промислове виробництво та переробку», — зазначає економіст департаменту технічного співробітництва ФАО Андрій Ярмак.


Нафтовидобувні держави мусульманського світу є на 75% залежними від імпорту продуктів харчування, але відносно стабільними економічно. 57 країн із мільярдним населеннямце чималий ринок, здатний поглинути всю українську продукцію, але крім нього яловичину активно споживають майже у всіх інших країнах світу, причому найвищий рівень споживання, як правило, у найбагатших країнах.


Додатковою перевагою від розвитку відгодівлі та переробки ВРХ є створення внутрішнього ринку збуту для приблизно 1 млн. тонн фуражних зернових та 400 тис. тонн шротів, який зараз потрібно знаходити поза межами країни, більш ефективне використання відходів харчової промисловості, створення джерела додаткової виручки для виробників молока, розвиток внутрішнього споживання якісної яловичини та запровадження кількох тисяч додаткових робочих місць в сільській місцевості.


Саме тому програма розвитку виробництва, переробки та експорту яловичини — нині фокус для фермерів, міжнародних організацій та Держпродспоживслужби, що об’єднали зусилля для роботи в цьому напрямі.
Учасники прес-конференції:
⦁ Андрій Ярмак, економіст департаменту технічного співробітництва Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО);
⦁ Віталій Башинський, національний експерт ФАО;
⦁ Олег Швидченко, директор ТОВ «Агрікор Холдинг»;
⦁ Володимир Лапа, голова Держпродспоживслужби.
 

Компанія «ТЕРРА ФУД» продовжує розширювати асортимент йогуртів з натуральними наповнювачами. Нові нежирні йогурти від ТМ «Біла лінія» представлені з трьома корисними та смачними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага і мюслі-інжир. Низька жирність зберігає відчуття легкості, мюслі забезпечують заряд бадьорості та енергії, а натуральні наповнювачі дозволять насолоджуватися оригінальним смаком йогуртів з кожним ковтком. Йогурти з мюслі та фруктами ТМ «Біла лінія» ― просте готове рішення для корисного та смачного сніданку або перекусу.

 

Тренд здорового способу життя (ЗСЖ), який активно розвивається, підштовхує сучасних людей уважніше контролювати раціон харчування, а також користь від сніданку та перекусів протягом дня. Приготування корисного сніданку, або перекусу вимагає часу, якого часто не вистачає. Розуміючи важливість ЗСЖ для кожної людини і враховуючи сучасний ритм життя, компанія «ТЕРРА ФУД» навесні 2016 запустила виробництво нових нежирних йогуртів ТМ «Біла лінія» з трьома оригінальними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага і мюслі-інжир. Йогурти не містять консервантів, штучних барвників і рослинних жирів. Велика упаковка 900 грам дозволить економити сімейний бюджет і брати йогурти з собою в дорогу або на роботу.

 

Мюслі ― комплексний продукт, багатий вітамінами, мінералами, амінокислотами і масою інших корисних речовин. Користь мюслі зумовлена тим, що зерна, які входять до їх складу, мають велику поживну цінність. Мюслі ― ідеальний варіант для людей, які піклуються про своє здоров'я та зовнішній вигляд. Харчові волокна, що входять до складу мюслі, перетравлюються досить повільно, тим самим тамуючи почуття голоду. Одночасно клітковина активізує перистальтику кишечнику, сприяючи виведенню шкідливого холестерину, токсинів і шлаків. Крім того, клітковина перешкоджає засвоєнню жирів. Мюслі з йогуртом ― улюблений сніданок мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завжди залишатися у відмінній фізичній формі та гарному настрої.

 

Йогурти ТМ «Біла лінія» виробляються на сучасному молочному підприємстві ― «Білоцерківському молочному комбінаті». На комбінаті впроваджена система управління підприємством на базі міжнародних стандартів ISO 22000:2005 та ISO 9001:2008. Вона передбачає здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу ― від молочної ферми до полиці магазину, що гарантує якість і безпеку молочних продуктів.

                                                                                  

Ритейл Групп приняла решение кардинально снизить цены к Пасхе на социально значимые продукты

До 1 мая включительно в супермаркетах Велика Кишеня и дискаунт-сети Велмарт будет продаваться ряд товаров по чрезвычайно низким ценам. Такое решение было принято в компании с учетом сложившейся ситуации в экономике. «Мы сделали выборподдержать украинцев. Пасхасветлый праздник, который должен приносить радость. Мы надеемся, что теперь  поводов для радости у украинцев будет немного больше», - комментирует Роман Лунин, председатель наблюдательного совета компании.

До 1 мая включительно в Великой Кишене и Велмарте будут продаваться пасхальные куличи собственного производства по цене 9,99 грн. за 250 гр., яйца 0,59 грн. за штуку5,90 грн за десяток мука в упаковке 2 кг по цене 29,99 грн., сахар по цене 12,99 грн. за упаковку в 900 гр., сливочное масло по цене 13,99 грн. за упаковку в 180 гр

Справка: Группа компаний Retail Groupуправляет торговыми сетями: «Велмарт» - 17гипермаркетов и 1 супермаркет, «Велика Кишеня» - 36 супермаркетов, ВК Экспресс - 11«магазинов у дома». RetailGroupтакже управляет сетью супермаркетов GreenHillsMarket(Молдова). Выручка в 2015 году составила 8 728,2 млн. грн. Более подробная информация по адресу: Kishenya.ua, Velmart.ua

Крупнейший оператор на рыбном рынке Украины компания UFC («Юниверсал Фиш Компани») становится национальным лидером по импорту рыбопродукции из США. В 2015 году компания импортировала из США свыше 20 товарных позиций на сумму более 15 млн. долларов.

 

12 марта, в Фирменном магазине UFC «Дон Маре», по адресу ул.Героев Сталинграда 16-Б,  состоялись торжественная процедура открытия Дней Аляски в Киеве и посвящённая этому пресс-конференция.

ГЛАВНЫЕ ТЕМЫ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИИ:

  • Уникальность Аляски как одного из главных рыбопромышленных регионов мира. Квоты на вылов рыбы и конституционное регулирование вылова и перевылова рыбы на Аляске.

  • Качество рыбной продукции Аляски. Данные по импорту рыбной продукции из Аляски и в целом из США в Украину.

  • Становление и выход из тени украинского рынка в 2000 – 20110 гг.. Роль в развитии рынка продукции из США.

  • Основные тенденции рынка рыбопродуктов Украины. Влияние роста цен на потребление рыбы. Динамика потребления украинцами рыбы из США.

УЧАСТНИКИ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИИ:

  • Атташе по вопросам сельского хозяйства иностранной службы Министерства хозяйства США Дуайт Вайлдер.

  • Коммерческий директор «Юниверсал Фиш Компани»Евгений Лысяк.

  • Бренд-менеджер ТМ «Дон Маре» Анастасия Лущик.

Юниверсал Фиш Компани» является крупнейшим оператором на рыбном рынке Украины, предоставляет широкий спектр услуг: импорт, переработка, реализация рыбной продукции на внутреннем рынке и экспортные поставки готовой рыбной продукции за пределы Украины.

 

Также Компания является владельцем крупного холодильного логистического комплекса по переработке и хранению замороженной и охлажденной продукции.

 

С 2014 года «Юниверсал Фиш Компани» стала официальным игроком на мировом рыбопромышленном рынке, осуществив свои первые экспортные поставки. Готовая продукция собственного производства была высоко оценена и востребована в странах ЕС, где предельно высокие требования к качеству продуктов питания.

UFC занимает такие доли украинского рынка:

  • около 60% продаж охлажденной рыбы,

  • около 15% продаж замороженной рыбы,

  • около 35% продаж красной рыбы (она реализуется под принадлежащей UFCи являющейся абсолютным лидером рынка ТМ Norven).

За 2014-2015 годы компания импортировала из США свыше 10 тыс. тонн всевозможной продукции. При этом сумма продаж превысила 15 млн долларов в год.

 

Из США компания UFC импортирует в Украину: горбушу, икру горбуши, гребешки, икру кеты, чавычу, икру чавычи, кальмара цельного, камбалу, кижуч, креветку холодноводную, минтай, сардину, сельдь, хек и прочие виды рыбы и рыбопродукции.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені