Рибні та М'ясні вироби, Олія, Консерви

24 листопада, «Укролія» (сучасний високотехнологічний виробничий комплекс, що спеціалізується на переробці насіння соняшнику) відкрила новий завод з виробництва органічних олій «Укролія Органік». Підприємство, розташоване в Диканьці Полтавської області, є першим в Україні заводом, сертифікованим за стандартом органічних продуктів Європейського Союзу № 17-0773- 01.

 

«Наш завод стане першим в Україні сертифікованим виробником олії згідно Європейського органічного стандарту. Сертифікацію проводила компанія Organic Standard, що свідчить про визнання відповідності наших продуктів суворим нормам, що застосовуються до органічної продукції в Європі. З цим сертифікатом ми отримуємо доступ до європейських та світових ринків і в якості одного з лідерів галузі в Україні готові пробивати шлях української органічної продукції в Європу»- розповів Сергій Косвинцев, начальник виробництва «Укролія Органік».

 

Процес виробництва олій є безвідходним, глибина автоматизації – максимальна для такого типу виробництва. Отримана олія характеризується гарантованою відсутністю в її складі пестицидів.

 

Плановані виробничі показники: переробка соняшнику - 18000 т / рік, органічна соняшникова олія - 7020 т / рік, макуха - 7100 т / рік, лузга соняшника - 3000 т / рік, переробка сої - 50000 т / рік, органічна соєва олія - 6750 т / рік, макуха - 39500 т / рік.

 

У запуску виробництва взяли участь представники українських агропідприємств-виробників органічної продукції (агрофірми «Сяйво», «Садек Органік», «Росток», «Біопрепарат» та інші), представники провідних європейських компаній-імпортерів української олії, керівництво області, представники Міністерства агропромислової політики України.

 

Юрій Шевченко, директор з розвитку «УКРОЛІЯ»: «Лідерами ринку завтра стануть інноваційні компанії, які виробляють високоякісну продукцію. Це виробництво було створено в найкоротші терміни, за 5 місяців, і сьогодні ми можемо стверджувати, що воно унікальне і єдине в своєму роді на території України. Виробничий цикл і технології підприємства сертифіковані IOAS, відповідно до стандартів сертифікації органічного виробництва та переробки Європейського Союзу».

 

Старт продажів органічної олії намічений на грудень 2017 року. У лютому 2018 року компанія «УКРОЛІЯ» в складі експонентів національного стенду України представить продукцію «Укролія Органік» на міжнародній виставці BIOFACH 2018 Nuremberg.

З кожним роком зростає кількість населення на планеті і разом з ним змінюються споживчі смаки. Попри поширення у світі ідей вегетаріанства, маємо протилежний тренд – зростання попиту на м’ясо різних видів, особливо у країнах Азії, де збільшення доходів населення зумовлює нарощення споживання протеїну. Основними гравцями на ринку м’яса є США, Бразилія і ЄС. Як зміняться смаки споживачів до 2025 року і куди буде рухатися ринок?

За розрахунками FAO та OECD світове виробництво м’яса всіх видів у 2025 році зросте на 16%, порівняно з середнім обсягом виробництва у 2013-15 рр. Найбільше зростання виробництва прогнозується серед групи країн, що розвиваються. У 2013-15 роках у світі превалювало виробництво свинини – близько 117 млн т (у забійній вазі), м’яса птиці вироблялося близько 110,3 млн т, а м’яса ВРХ – 69 млн т. У 2025 році структура споживання зміниться з урахуванням зміни споживчих смаків. Так, популярну наразі свинину посуне м’ясо птиці з орієнтовним обсягом виробництва близько 131,3 млн т, виробництво свинини ж в свою чергу зросте до 131 млн т, а м’яса ВРХ – до 77,8 млн т.

Таким чином, м’ясо птиці буде головним драйвером зростання загального виробництва як відповідь на збільшення світового попиту на цей більш доступний, порівняно з червоним м’ясом продукт. Птицю обиратимуть як виробники, так і споживачі у країнах, що розвиваються, через його доступність. Розвинуті країни також поступово відмовлятися від червоного м’яса, у зв’язку з повідомленнями про його шкідливість для здоров’я, знову ж таки віддаючи перевагу м’ясу птиці.

За прогнозами FAO та OECD в 2025 році обсяг світового експорту в середньому зросте на 22% порівняно з 2013-15 рр і становитиме близько 38,6 млн т (у забійній вазі) на противагу 31,7 млн т у 2015р. Таким чином, експорт зростатиме швидшими темпами, ніж обсяги виробництва м’яса. У розрізі видів м’яса  ситуація виглядатиме наступним чином: експорт м’яса птиці у 2025 зросте на 28,7% і становитиме 15,3 млн т, поставки свинини збільшаться на 20% до 13,3 млн т, а м’яса ВРХ – на 15,4%, до 8,4 млн т.

Основними гравцями ринку залишатимуться США, Бразилія, Аргентина, ЄС, а також Індія та Австралія. Більше ніж чверть зростання світового експорту м’яса всіх видів забезпечать США, в той час як експорт з ЄС зросте незначно. Частка розвинених країн все ще займатиме більше ніж половину світового експорту м’яса, проте вона стабільно зменшуватиметься. Бразилія, а також Аргентина отримають вигоду від поточної девальвації своїх валют і наростять поставки за кордон. Очікується, що частка Бразилії у світовому експорті зросте приблизно до 26%, що складатиме майже половину очікуваного збільшення протягом прогнозованого періоду.

Темпи збільшення імпорту протягом перших років прогнозованого періоду будуть слабкими, головним чином через зниження закупівель через заборону Російської Федерації та сповільнене нарощення імпорту Китаєм. Однак в цілому, загальний імпорт м’яса почне зростати в другій половині прогнозного періоду. Основним драйвером цього процесу стануть країни, що розвиваються. Найбільш значне нарощення імпорту спостерігатиметься у В'єтнамі, що пов’язано зі значним економічним розвитком країни. Африка також збільшує обсяги імпорту м’яса, особливо це стосується таких країн: Гана, Конго та Ангола.

Наскільки змінилася поведінка, настрої та смаки споживачів продукції АПК за останні роки? Яких глобальних змін чекати у найближчому майбутньому? Які трансформації відбудуться в управлінні агрокомпанією через 10 років? Відповіді на ці та інші питання дізнайтеся на конференції LFM 4.0LFM 4.0 13-14 вересня у Києві.

За два місяці закупівельні ціни на молоко виросли на 20%. Якщо з початку серпня кілограм молока екстра ґатунку коштував в середньому 5,83 грн, то в кінці жовтня ціна на цей продукт зросла до 7,21 грн. Молоко вищого ґатунку подорожчало за цей період з 5,72 грн до 6,78 грн за кг, молоко першого ґатунку – з 5,65 грн до 6,65 грн за кг.

Про це повідомляють аналітики Асоціації виробників молока.

«Серед причин, що призвели до здороження продуктузростання собівартості продукції через девальвацію гривні, фактор сезонності, зростання експортного попиту та підвищення цін на фураж», - коментує Яна Музиченко, аналітик АВМ.

Зростання собівартості продукції спричинило здешевлення гривні (якщо у січні 2016 року долар коштував 24 грн, то у вересні – 26,9 грн). Адже значну частку в собівартості виробленого молока складають імпортні матеріали ( вітамінно-мінеральні добавки, ветеринарні препарати, спермопродукція тощо). Наступною ємною складовою собівартості є паливо та паливно-мастильні матеріали. Так, середня ціна літри дизпалива на кінець вересня склала 19,47 грн, що на 13,3% вище ціни фіксованої у 2015-му році та на 21% — у 2014. І це за умов, коли ціни на нафту у світі падають.
Крім того, у зв’язку з посушливими погодними умовами, співвідношення зерна продовольчої якості та фуражу схиляється в бік першої. Це, у свою чергу, зумовлює експортоорієнтованість вітчизняного виробника зернових, і стимулює підвищення цін на фураж на внутрішньому ринку. Відповідно, цей фактор впливає на здороження утримання ВРХ і спонукає фермерів здешевлювати раціони харчування. Це впливає на продуктивність корів, а деяких випадках – і на загальне поголів’я.

Ще один фактор - зростання експортного попиту. Останні місяці світовий ринок дедалі більше демонструє сигнали відновлення після затяжної кризи, проте пропозиція все ще перевищує попит. Щоб вирівняти ситуацію, ЄС вже три місяці поспіль скорочує виробництво сировини. Так, за підсумками вересня на переробку було здано 12,7 млн т молокана 1,6% менше, ніж рік тому. Середня закупівельна ціна на молоко в регіоні складає 26,99 євро/100 кгна 2,3% вище серпневої ціни. Зростання попиту на зовнішніх ринках призвело до зростання українського експорту — переробникам почали поступати нові експортні контракти. Це, в свою чергу, потягло за собою потребу в молоці, якого на ринку досить мало. За дев’ять місяців 2016 року в Україні було вироблено 8,2 млн т молока усіх видів, що на 2,2% менше, ніж за аналогійний період 2015-го, та на 7,8% менше, ніж у 2014-му. Зараз дефіцит молочної сировини оцінюють приблизно в 400-450 т на добу. Як наслідок,  в  боротьбі за обсяги, переробники почали піднімати ціну не тільки фермам, а й населенню.

Тенденція зростання цін на молоко буде актуальною до кінця року. За прогнозами Асоціації виробників молока, ціни на сировину зростуть на 10% до 8 грн за літр (молоко екстра ґатунку).
 
 
 
 

1 млрд доларів США – приблизно таку суму додаткової виручки щорічно втрачає агросектор України, ліквідуючи основну частину поголів’я молочних бичків в ранньому віці, замість того, щоб відгодовувати їх до м’ясних кондицій. При цьому Україна має дуже добрі умови для розвитку цього напряму агробізнесунайдешевші у світі корми, географічне розташування поряд з найбільшими ринками збуту та вже існуюче поголів’я ВРХ. 


«Ринок яловичини набагато ширший, ніж ринок свинини, яку у багатьох країнах не споживають із релігійних причин. Крім арабського світу, поряд з Україною знаходиться і найбільший та найстабільніший світовий імпортер яловичиниЄС, доступ до якого отримати цілком реально, запровадивши промислове виробництво та переробку», — зазначає економіст департаменту технічного співробітництва ФАО Андрій Ярмак.


Нафтовидобувні держави мусульманського світу є на 75% залежними від імпорту продуктів харчування, але відносно стабільними економічно. 57 країн із мільярдним населеннямце чималий ринок, здатний поглинути всю українську продукцію, але крім нього яловичину активно споживають майже у всіх інших країнах світу, причому найвищий рівень споживання, як правило, у найбагатших країнах.


Додатковою перевагою від розвитку відгодівлі та переробки ВРХ є створення внутрішнього ринку збуту для приблизно 1 млн. тонн фуражних зернових та 400 тис. тонн шротів, який зараз потрібно знаходити поза межами країни, більш ефективне використання відходів харчової промисловості, створення джерела додаткової виручки для виробників молока, розвиток внутрішнього споживання якісної яловичини та запровадження кількох тисяч додаткових робочих місць в сільській місцевості.


Саме тому програма розвитку виробництва, переробки та експорту яловичини — нині фокус для фермерів, міжнародних організацій та Держпродспоживслужби, що об’єднали зусилля для роботи в цьому напрямі.
Учасники прес-конференції:
⦁ Андрій Ярмак, економіст департаменту технічного співробітництва Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО);
⦁ Віталій Башинський, національний експерт ФАО;
⦁ Олег Швидченко, директор ТОВ «Агрікор Холдинг»;
⦁ Володимир Лапа, голова Держпродспоживслужби.
 

Компанія «ТЕРРА ФУД» продовжує розширювати асортимент йогуртів з натуральними наповнювачами. Нові нежирні йогурти від ТМ «Біла лінія» представлені з трьома корисними та смачними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага і мюслі-інжир. Низька жирність зберігає відчуття легкості, мюслі забезпечують заряд бадьорості та енергії, а натуральні наповнювачі дозволять насолоджуватися оригінальним смаком йогуртів з кожним ковтком. Йогурти з мюслі та фруктами ТМ «Біла лінія» ― просте готове рішення для корисного та смачного сніданку або перекусу.

 

Тренд здорового способу життя (ЗСЖ), який активно розвивається, підштовхує сучасних людей уважніше контролювати раціон харчування, а також користь від сніданку та перекусів протягом дня. Приготування корисного сніданку, або перекусу вимагає часу, якого часто не вистачає. Розуміючи важливість ЗСЖ для кожної людини і враховуючи сучасний ритм життя, компанія «ТЕРРА ФУД» навесні 2016 запустила виробництво нових нежирних йогуртів ТМ «Біла лінія» з трьома оригінальними наповнювачами: мюслі, мюслі-курага і мюслі-інжир. Йогурти не містять консервантів, штучних барвників і рослинних жирів. Велика упаковка 900 грам дозволить економити сімейний бюджет і брати йогурти з собою в дорогу або на роботу.

 

Мюслі ― комплексний продукт, багатий вітамінами, мінералами, амінокислотами і масою інших корисних речовин. Користь мюслі зумовлена тим, що зерна, які входять до їх складу, мають велику поживну цінність. Мюслі ― ідеальний варіант для людей, які піклуються про своє здоров'я та зовнішній вигляд. Харчові волокна, що входять до складу мюслі, перетравлюються досить повільно, тим самим тамуючи почуття голоду. Одночасно клітковина активізує перистальтику кишечнику, сприяючи виведенню шкідливого холестерину, токсинів і шлаків. Крім того, клітковина перешкоджає засвоєнню жирів. Мюслі з йогуртом ― улюблений сніданок мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завжди залишатися у відмінній фізичній формі та гарному настрої.

 

Йогурти ТМ «Біла лінія» виробляються на сучасному молочному підприємстві ― «Білоцерківському молочному комбінаті». На комбінаті впроваджена система управління підприємством на базі міжнародних стандартів ISO 22000:2005 та ISO 9001:2008. Вона передбачає здійснення контролю на всіх етапах виробничого процесу ― від молочної ферми до полиці магазину, що гарантує якість і безпеку молочних продуктів.

                                                                                  

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені