Relax

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Relax
Зберегти
Скасувати
Відновити

Fashion, Шопінг

В Sky Mall-новая модель

Image - В Sky Mall-новая модель

Силуэт adidas Originals EQT Support 93/17 возвращается в абсолютно новой расцветке, продолжая сме

Четвер, 16.03.2017 COMMENTS

Гурман

"Людина року-2016"- Рест

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації «Л

Вівторок, 14.03.2017 COMMENTS

Здоров'я та Краса

Досягнення "Хенкель" у 2

Компанія «Хенкель» повідомляє про досягнення рекордного рівня обсягу продажу та прибу

Неділя, 5.03.2017 COMMENTS

Туризм, Готелі, Краєзнавство

"Людина року-2016" - Тур

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації  &l

П'ятниця, 10.03.2017 COMMENTS

Relax

Силуэт adidas Originals EQT Support 93/17 возвращается в абсолютно новой расцветке, продолжая смелую эволюцию культовой            серии Equipment.

Сохраняя аутентичный стиль оригинальной модели, верх кроссовок выполнен из материала Primeknit в белом цвете с пиксельным узором и дополнен накладками из премиальной кожи и фирменной системой шнуровки с интегрированными в нее тремя полосками в виде лент. Кроссовки отличаются не только своим броским внешним видом, но и технологичными компонентами – стелькой OrthoLite®, фиксирующей конструкцией из термопластичного полиуретана (TPU), внешним пяточным каркасом и подошвой BOOST со знаковыми тремя полосками EQT. Контрастное сочетание черного и белого цветов с внутренней стороны модели подчеркивает ее бескомпромиссный стиль, а яркая турбокрасная вставка TurboRedгармонично завершает образ и символизирует новое поколение Equipment.

Модель EQTSupport93/17 будет доступна в фирменном магазине adidas Originals в ТРЦ SkyMallс 23 марта.

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації «Лідер ресторанного бізнесу».

Дмитро Запорожець

Ресторатор, ідейний натхненник, засновник семи ресторанів і готелів «First Line Group».

Досягнення в 2016 році: Запуск нового проекту «Життя чудових людей». Незважаючи на крихітний простір, це наш наймасштабніший проект, тому що відображає 12-ти річний ресторанний досвід.

Існуючі на даний час корпоративні нагороди (державні, громадські, професіональні і т.д.):

- Ресторан «Улюблений Дядя» володар Золотої Пальмової Гілки за кращий ресторанний проект в Україні 2015 року.

- Ресторан «Улюблений Дядя» володар премії «Сіль» в номінації Відкриття 2015 року.

Ваш життєвий девіз: Ми ділимося найкращим, що у нас є.

Бути сьогодні успішним - це ... створювати крутий продукт, яким ти пишаєшся і хочеш ділитися.

Ваш улюблений афоризм: Чари - це технологія, доведена до досконалості. Альберт Ейнштейн.

Хто з видатних діячів людства може бути зразком і прикладом для співробітників Вашої компанії: Ілон Маск.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Мріяти. Бути чесним перед собою. Вірити в команду. Любити життя.

Якщо щастя не в грошах, то в чому: Якщо ви хочете вести щасливе життя, ви повинні бути прив'язані до мети, а не до речей або людям. А. Ейнштейн.

Яким чином велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії: Запросити в команду хлопців, які так само відчувають світ, як ти сам. Разом створити офігенний продукт і закохати в нього!

Назвіть вашу улюблену страву: Помідор з грядки, свіжоспечений хліб і шматок сиру.

 

Усама Кафа

Засновник, президент ресторанної компанії L'KAFA Group, власник бренду L'KAFA Сafe.

Компанія L'KAFA Group - одна з найбільших мережевих компаній на українському ресторанному ринку, яка посідає лідируючі позиції з 1998 року. Об'єднує такі ресторани, як L'KAFA Сafe, Silvio D'Italia, Just Relax, La Canteen, Ludwig King, «Чайхона БАЗАР», «L'KAFA домашня кухня», «L'KAFA Східні домашні страви».

За 18 років діяльності компанія взяла участь у відкритті та успішній подальшій діяльності близько 80 різних ресторанних форматів в Україні і за кордоном.

Досягнення в 2016 році: В цьому році докладено багато сил для розвитку мережі L'KAFA Група:

1. Відкриття в серці Києва нових ресторанів - L'Кафа Café, Just Relax і «Чайхона БАЗАР».

2. Відкрили перший ресторан в Мінську і Казахстані.

3. Отримали найціннішу для нас нагороду: «Людина року-2015».

Корпоративні нагороди, які існують на сьогодні:

2016 рік - одержання премії Кафа Усама ХХ загальнонаціональної програми «Людина року-2015» в номінації «Лідер ресторанного бізнесу» - ресторан «Чайхона БАЗАР».

2016 рік - L'KAFA Group отримала нагороду «Лідер Галузі» - згідно даних статистики України за інвестиційною привабливістю, валових доходів, соціальними показниками.

2016 рік - нагорода «Фаворити Успіху» - «Кращий караоке-ресторан L'KAFA Сafe».

2016 рік - одержання премії Кафа Усама - «Кращий керівник року за версією «ЛІГА кращих - Міжнародний економічний рейтинг».

2016 рік - одержання премії «Лідер Галузі» - згідно даних статистики України за інвестиційною привабливістю, валових доходів, соціальними показниками.

2016 рік - премія «Золота Фортуна» від Президента Національної Академії Наук України за внесок в розвиток ресторанної галузі в Україні.

2016 рік - перемога в народному голосуванні рейтинг «Кращий східно-європейкий ресторан «Чайхона БАЗАР».

2016 рік - нагорода «Фаворити Успіху» - «Кращий східно-європейський ресторан« Чайхона БАЗАР».

2016 рік - мережа ресторанів L'KAFA Cafe удостоєна премії «Лідер Галузі 2016».

2016 рік - Кафа Усама отримав орден Національного бізнес-рейтингу за ефективне управління підприємством і внесок в розвиток економіки країни, а також медаль за бездоганну ділову репутацію.

2016 рік - компанія L'Каfа Group удостоєна загальнонаціональної премії «Зірка якості».
2016 рік - отримав нагороду «Людина року 2015» в номинаціі лідер ресторанної галузі с сетю ресторанів «Чайхона Базар».

Окрім цього, Усама Кафа отримав ряд нагород з районних адміністрації м. Києва за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіонів, а також за досягнення та професіоналізм у своїй діяльності діяльності.

Девіз Вашого підприємства: Ми там - де Ви хочете бути.

Бути сьогодні успішним - це ... або у який сенс ви вкладаєте в слово «успіх»? Успіх людини не в тому, скільки вона бере, а скільки вона віддає.

Ваш улюблений афоризм? Перемога там, де є рух вперед.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? ☺ А якщо все-таки в грошах, то чому? ☺Роби те, що любиш, люби те,що робиш!

Назвіть вашу улюблену страву, і що ви найкраще готуєте самі? Я люблю смачно поїсти! І все, що смачно, вважаю корисним! ☺

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Звичайно, але це, скоріше, мета. Найближчим часом можу оголосити про благодійний проект.

Якби Ви відкрили нову планету, як би її назвали? L'KAFA Lend!!!

 

 

Олександр Савілов

Співзасновникмережа ресторанів «Salateira»

Досягненняв 2016 році: Найголовніше досягнення - ми вижили. Всі знають, які непрості часи зараз в нашій країні, і яку кризу переживають українські підприємці. Незважаючи на всі ці труднощі, ми змогли не лише вижити, але і продовжити розвиватися. У 2016 році ми відкрили перший ресторан по франшизі за кордоном - в Мінську, Республіка Білорусь.

Існуючі на даний час корпоративні нагороди (державні, суспільні, професійні т.і. Стали фіналістами ресторанної премії Сіль в категорії "Краще міське кафе", перемогли в шоу "Кращий ресторан з Русланом Сенічкіним" на 1+1.

Ваш життєвийдевіз:Їжздорово!

Бути сьогодні успішним – це… для мене успіх криється в двох речах. Перша - це вміння заробляти гроші. Друга - бути соціально відповідальною людиною. Тільки ту людину можна назвати справді успішною, яка поєднує в собі ці два вміння).

Ваш улюбленийафоризм: Сім раз відмір, один раз відріж.

Хто з видатних діячів людства може бути взірцем для працівників Вашої компанії? Думаю, це Стів Джобс. Стів був не просто чудовим винахідником і підприємцем, він, свого часу, перевернув світ з ніг на голову своїми інноваціями у гаджетах. Він приклад того, як потрібно мислити і діяти.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Для мене є тільки один життєвий принцип - порядність. Навколо цього принципу будується все моє життя і взаємини з оточуючими людьми, не має значення, це стосується особистого життя або бізнесу.

Якщощастяне в грошах, то в чому? JА якщо все-таки в грошах, то чому? Мені здається, що справді щаслива лише та людина, яка займається улюбленою справою. Якщо говорити про гроші, то звичайно ж, краще, коли вони є. Не дарма кажуть: щастя не в грошах, а в їх кількостіJГроші - це всього лише інструмент, який допоможе тобі зробити світ кращим.

Як велику кількість різних людей заставити думати про успіх однієї компанії? НіякимJЛюдей не можна змусити щось зробити, вони або хочуть, або не хочуть. Змушувати - не наші методиJЛюдей можна тільки надихнути, і лише справжні лідери вміють надихати і вести за собою велику кількість людей.

Назвітьвашуулюблену страву, іщо висамі готуєте найкраще? 3 роки тому я переглянув всі свої звички і свій спосіб життя, і став вегетаріанцем. Саме тому моя улюблена страва вегетаріанська і її я, власне, найкраще готую - це грецький салат.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Це ж очевидно - Salateira).

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації  «Лідер туристичної галузі року».

Туристичний оператор IdrisKa Tour

Президент компанії - Ідріс Казімі

Компанія IdrisKa tour працює на туристичному ринку України з 2006 року і займає одну з лідируючих позицій як туроператор по напрямках: Іспанія, Португалія, Туреччина, Мальдіви, Сейшели, Домініканська Республіка, Куба, Мексика, ОАЕ, Андорра, Франція, Італія, Ізраїль, Йорданія.

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2016 році: Власні ексклюзивні чартерні рейси в Аліканте, Тенеріфе і Малагу. Генеральний туристичний партнер проекту Холостяк 6 сезону.

Девіз Вашої компанії: ІдрісКа тур – ми там, де Яскраві враження!

Хто чи що є талісманом для Вашої фірми? Команда професіоналів Ідріска тур, яка розвиває тур сервіс і дарує людям усмішку!

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Цілеспрямованість, любов до розвитку туризму, не зупинятися на півдорозі, а доводити всі цілі і завдання до позитивного результату!

Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»: Для мене «кодекс честі» – це набір принципів і правил, які виробилися в процесі виховання особистості і які я застосовую в будь-якій своїй діяльності.

Яким чином велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії? Дати їм можливість розвивати свою улюблену справу – ТУРИЗМ!

Говорячи слово УСПІХ, який сенс Ви в нього вкладаєте? Мій успіх – це шлях, рух в новому напрямок і позитивні емоції. Успіх – це не місце призначення, а напрямок.

Ваш улюблений афоризм? Успіх повинен вимірюватися не тільки становищем, якого людина досягла в своєму житті, а й тими перешкодами, які йому довелося подолати на шляху до успіху.

Хто з видатних діячів людства може бути зразком і прикладом для співробітників Вашої компанії? Жак-Ів Кусто.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя повинно приносити ряд емоцій, вони можуть бути різні, але найкраще щастя –  це подорож!

Яке диво світу Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що б воно символізувало? У кожному місті є своє чудо світу! І це чудо найрідніше і єдине в своєму роді.

Уявіть, що до Вас у гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію? Українські Карпати.

 

Туристичний оператор CoralTravel

Генеральний директор Тетяна Прокопенко

Компанія Coral Travel має 20-річний професійний досвід роботи в сфері виїзного туризму і пропонує найкращі курорти та готелі в 28 країнах світу – в Туреччині, Іспанії, Греції, Єгипті, Таїланді, Тунісі, Марокко, Ізраїлі, ОАЕ, Андоррі, Австрії, Китаї, на Кубі, в Індії, на Маврикії, в Танзанії, Домініканській Республіці, Індонезії, на Мальдівах, у В'єтнамі, на Сейшелах, Шрі-Ланці, в Сінгапурі, Мексиці, Камбоджі, Йорданії та України. Йде постійна робота по відкриттю нових напрямків. Туроператор організовує групові та індивідуальні FIT-тури на базі власних чартерних програм і регулярних рейсів, розвиває incentive-, congress-, спортивний та інші види туризму, а також активно займається продажем авіаквитків онлайн. Coral Travel обслуговує сегмент туристів з доходами середнього і вище середнього рівня. Офіси компанії Coral Travel функціонують в Києві, Запоріжжі, Львові, Одесі та Харкові. У подальших планах Coral Travel – збільшення частки, займаної компанією на ринку, розширення бізнесу за рахунок підвищення якості, розвитку нових напрямків і розширення асортименту послуг, що надаються.

 

Туристичний оператор ANEXTOUR

Генеральний директор Ількер Адигюзель

Компанія ANEX TOUR в Україні – лідер в організації відпочинку на курортах Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Андорри, Тунісу, Греції, ОАЕ. Сьогодні в Україні працює 6 офісів компанії. Авіарейси на всі курорти Туреччини, Єгипту, Іспанії, Болгарії, Тунісу виконуються з практично всіх міст-мільйонників.

Туроператор пропонує відпочинок від економ класу до елітного VIP рівня в усіх напрямках, має широкий асортимент бази готелів та видів відпочинку, які постійно оновлюються.

Щороку ANEX TOUR впроваджує в свою роботу нові технології туризму. Система бронювання турів он-лайн дозволяє буквально за хвилину забронювати необхідний тур, всього лише заповнивши просту форму, а потім відстежувати стан заявки.

У будь-якій країні відпочинку туристів зустрічають власні гіди, які закінчили вищі навчальні заклади туристичного профілю. З кожним роком поповнюється список проведених екскурсій. Всі трансфери здійснюються на комфортабельних фірмових автобусах. ANEX TOUR – це 12 років роботи на туристичному ринку, професіоналізм співробітників, широкий вибір готелів і високий сервіс.

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Компанія «Хенкель» повідомляє про досягнення рекордного рівня обсягу продажу та прибутку.

 

·           Обсяг продажу збільшився на 3,5% і склав 18,714 млрд євро (органічне зростання склало 3,1%)

·           Органічне зростання обсягів продажу на ринках, що розвиваються, склало6,8%

·           Суттєве підвищення операційного прибутку*: +8,5% до 3,172 млрд євро

·           Дуже суттєве підвищення рентабельності обороту (EBIT margin)*: зростання на +70 базисних пунктів до 16,9%

·           Надзвичайно високий показник прибутку на привілейовану акцію (EPS)*: збільшення на 9,8% до 5,36 євро

·           Зростання дивідендів виражається двозначним числом**: дивіденди зросли на 10,2% і склали 1,62 євро на привілейовану акцію

 

Дюссельдорф – «2016 рік був для компанії «Хенкель» вельми успішним. Працюючи у надзвичайно складній ринковій ситуації, ми знову забезпечили рекордні рівні обсягу продажу та прибутку і досягли цільових фінансових показників, встановлених на цей фінансовий рік. Ми досягли дуже якісних показників прибутку. Вперше ми отримали відкоригований операційний прибуток у розмірі понад 3 мільярди євро», –зазначив головний виконавчий директор компанії «Хенкель» Ханс Ван Байлен (Hans Van Bylen). «У вересні 2016 року ми успішно завершили операцію придбання компанії «Sun Products», яка є другою за величиною подібною операцією за всю історію компанії «Хенкель». Придбання «Sun Products» є важливим стратегічним кроком для компанії «Хенкель», яке суттєво зміцнить позиції бізнес-підрозділу «Засоби для прання та догляду за оселею» на ринку Північної Америки. У листопаді ми презентували наші нові амбітні стратегічні пріоритети на період до 2020 року і на майбутнє

 

Прогноз на 2017 рік

 

Щодо прогнозу на поточний 2017 фінансовий рік Ханс Ван Байлен зазначив: «Ми вважаємо, що високий ступінь невизначеності та нестабільності ринкових умов збережеться й надалі. Попри це, завдяки чітко визначеним стратегічним напрямам розвитку, потужній глобальній команді, постійному впровадженню інноваційних брендів і технологій, які займають провідні позиції на ринку, ми зможемо забезпечити подальше прибуткове зростання;ми очікуємо, що впродовж 2017 фінансового року органічне зростання обсягу продажу складе 2-4 відсотки. Ми розраховуємо на те, що відкоригована рентабельність обороту зросте більше ніж на 17,0 відсотків, а зростання відкоригованого прибутку на привілейовану акцію становитиме 7-9 відсотків».

 

Показники обсягів продажу та прибутку у 2016 році

 

Обсяг продажуу 2016 фінансовому році збільшився на 3,5 відсотка порівняно з минулим роком і сягнув нового рекордного рівня – 18,714 млрд євро. З урахуванням різниць у валютних курсах обсяг продажу збільшився на 7,1 відсотка. Позитивний ефект від придбань та продажу активів склав 4,0 відсотка, що зумовлено, в основному, придбанням компанії «The Sun Products Corporation».В органічному вираженні, без урахування різниць у валютних курсах та витрат і надходжень, пов’язаних з придбанням та продажем активів, обсяг продажу продемонстрував стабільне зростання у розмірі 3,1 відсотка.

 

Усі бізнес-підрозділи компанії прозвітували про стабільне органічне зростання обсягів продажу. Бізнес-підрозділ «Клейові технології»забезпечив підвищення органічного обсягу продажу у розмірі2,8 відсотка. Обсяг продажу бізнес-підрозділу «Косметичні засоби»в органічному вираженні збільшився на 2,1 відсотка, а бізнес-підрозділ «Засоби для прання та догляду за оселею»зафіксував впевнене органічне зростання обсягу продажу на рівні4,7 відсотка.

 

Після врахування одноразових придбань, одноразових витрат та видатків на реструктуризацію відкоригований операційний прибуток (EBIT) зріс на8,5 відсотка і сягнув нової високої позначки на рівні 3,172 млрд євро (порівняно з 2,923 млрд євро у попередньому році). Досягненню такого високого результату сприяла ефективна робота всіх трьох бізнес-підрозділів. Відображений у звітності операційний прибуток (EBIT) сягнув 2,775 млрд євро порівняно з 2,645 млрд євро у попередньому році.

 

Відкоригована рентабельність обороту(EBIT margin) збільшилась на 0,7 відсоткового пункту з 16,2 відсотка до 16,9 відсотка, сягнувши нового рекордного рівня. Відображена у звітності рентабельність обороту зросла на 0,2 відсоткового пункту до 14,8 відсотка (у попередньому році цей показник склав 14,6 відсотка).

 

Фінансовий результаткомпанії покращився з-42 мільйона євро до -33 мільйонів євро. Фінансові витрати, пов’язані з придбанням «The Sun Products Corporation», були компенсовані з додатнім результатом за рахунок позитивного ефекту від виплат за гібридними облігаціями.

 

Відкоригований чистий прибутокза рік після вирахування частки міноритарних акціонерів збільшився на 10,0 відсотків і склав 2,323 млрд євро (у 2015 році цей показник склав 2,112 млрд євро). Після вирахування 40 мільйонів євро,призначених для виплати відсотків міноритарним акціонерам, відображений у звітності чистий прибутокзбільшився на 6,9 відсотка з 1,921 млрд євро до 2,053 млрд євро.

 

Відкоригований прибуток на привілейовану акцію(EPS) збільшився на 9,8 відсотка з 4,88 євро до 5,36 євро і сягнув чергового рекордного рівня. Відображений у звітності EPS збільшився з 4,44 євро до 4,74 євро.

 

Правління компанії, Наглядова рада та Комітет акціонерів мають намір запропонувати 6 квітня 2017 року в ході річних загальних зборів компанії збільшити розмір дивідендів за привілейованою акцією на 10,2 відсотка до 1,62 євро (у попередньому році цей показник становив 1,47 євро), а розмір дивідендів за звичайною акцією збільшити на 10,3 відсотка до 1,60 євро (у попередньому році цей показник становив 1,45 євро). Цей рівень дивідендів стане найвищим за всю історію компанії, при цьому відповідний коефіцієнт виплати дивідендів складе 30,3 відсотка.

 

Співвідношення чистого оборотного капіталу та обсягу продажу підвищилося на 0,3 відсоткового пункту з 3,8 відсотка до 3,5 відсотка.

 

На кінець року чиста фінансова позиція компанії склала -2,301 млрд євро (станом на 31 грудня 2015 року вона склала 335 мільйонів євро). Зміна цього показника порівняно з показником на кінець попереднього року відбулася, в основному, внаслідок здійснення оплат, пов’язаних з придбанням активів.
*З урахуванням одноразових придбань, одноразових витрат та видатків на реструктуризацію.

**Пропозиція для акціонерів, передбачена до оголошення у рамках річних загальних зборів компанії 6 квітня 2017 року.

Преміальний автовиробник Volvo Cars і сервіс з бронювання дизайн-готелів Tablet Hotels запускають спільний проект під назвою Get Away Lodge. Завдяки йому мандрівники зможуть відновити життєву енергію і «перезавантажитися» в унікальному відокремленому готелі на півночі Швеції.

 

Новий проект - частина глобальної кампанії по запуску нового V90 Cross Country, автомобіля для тих, хто цінує гармонію і баланс між улюбленою роботою і насиченим особистим життям. Об'єднавши зусилля, Volvo і Tablet Hotels придумали особливий вид відпочинку в безтурботних засніжених горах Північної Швеції. На час дії пропозиції будь-який бажаючий може забронювати відокремлений будиночок, розташований неподалік від жвавого зимового спортивного курорту Оре в провінції Емтланд, Швеція (Åre, Jämtland County). Традиційний гірський котедж був недавно відреставрований і декорований відповідно до сучасних тенденцій скандинавського дизайну.

 

Гості готелю, які обирають цю пропозицію, отримають в повне розпорядження новий Volvo V90 Cross Country, що ідеально підходить для складних погодних умов. Постійний повний привід, збільшений дорожній просвіт (21 см) та інноваційні системи для комфортного керування, зроблять пересування по гірських зимовим трасах зручним і безпечним. Автомобіль ідеально підходить як для подорожей по мальовничих околицях і засніжених дорогах, так і для поїздки в розташований неподалік всесвітньо відомий ресторан Fäviken Magasinet, відзначений двома зірками Мішлен.

 

 «Наше дослідження показує, що шість з десяти людей по всьому світу хочуть проводити більше часу на свіжому повітрі, а не в офісі, - каже Бйорн Анвалл (Björn Annwall), старший віце-президент з маркетингу, продажів і обслуговування клієнтів Volvo Car Group. - Ми хочемо спонукати людей переглянути пріоритети і повернутися до своїх забутих бажань і захоплень. Котедж ідеально вписався в місце, куди можна вирватися на кілька днів з суєти, відновити такий бажаний баланс між роботою та справжнім життям».

 

Оточений засніженими горами, густими лісами і мальовничою річкою, ексклюзивний котедж із спальнею для двох, повністю обладнаною кухнею з приголомшливим панорамним видом на пік Орескутан і вітальнею з великим каміном. До послуг гостей їдальня, кабінет і кімната релаксації, оснащена килимками для йоги, лампами для пахощів і свічками. У кімнаті для екіпіровки можна знайти спортивне спорядження для занять зимовими видами відпочинку: лижі, теплий зимовий одяг і взуття. У повній відповідності з концепцією бренду Volvo готель пропонує максимальну розкіш в шведському розумінні.

 

 Цілодобова консьєрж-служба допоможе гостям замовити вечерю, скласти план розваг і переконатися, що факели на території котеджу горять щоночі.

 

 «У автомобілів та індустрії гостинності є дещо спільне: в основі затишку і комфорту лежить наполеглива робота. Саме так твориться диво, - говорить Лоран Верне (Laurent Vernhes), один із засновників і генеральний директор Tablet Hotels. - У Volvo придумали дійсно унікальний відпочинок, від якого наші клієнти будуть в захваті. А я зроблю все можливе, щоб Get Away Lodge став лише першим з багатьох подібних

 

Обмежена пропозиція на розміщення в Get Away Lodge дійсна протягом березня 2017 року.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені