Relax

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Relax
Зберегти
Скасувати
Відновити

Fashion, Шопінг

Новий силует Yung-96

adidas Originals представляє сучасний силует Yung-96 у чотирьох оновлених кольорах.

Вівторок, 26.03.2019 COMMENTS

Гурман

Кафе WOG в аеропорту

Image - Кафе WOG в аеропорту

Компанія WOG, добре відома мережею АЗК і мережею закладів громадського харчування WOG CAFE, відкр

Середа, 16.01.2019 COMMENTS

Здоров'я та Краса

Від куріння - до раку...

4 лютого 2019 року в інформаційному агентстві УНІАН з нагоди Всесвітнього дня з боротьби про

Середа, 6.02.2019 COMMENTS

Туризм, Готелі, Краєзнавство

Туристична Херсонщина

Херсонська область претендує на звання одного з найкращих туристичних регіонів України за умови ф

Середа, 26.09.2018 COMMENTS

Relax

adidas Originals представляє сучасний силует Yung-96 у чотирьох оновлених кольорах.

 
   

В основу дизайну силуету лягла вінтажна стилістика взуття 90-х років. Верх моделі декорований металізованою сіткою, а проміжна підошва кросівок зроблена з суперлегкого матеріалу EVA, який забезпечує комфорт протягом усього дня.

 

Yung-96 відрізняються багатошаровим дизайном, доповненим класичними трьома смужками й складними декоративними елементами на підошві. Модель буде представлена у 4 нових кольорах: у сірому з малиновими й смарагдовими вставками; у темно-сірому з елементами ніжно-рожевого й глибокого синього кольорів; у темно-синьому зі вставками малинового й неонового кольорів; у світло-сірому з неоновими елементами на підошві, вставками салатового кольору по боках і золотими елементами.

 

Кросівки будуть доступні в фірмових магазинах adidasOriginalsз 21 березня.

Христина Храновська спільно з журналом L’Officiel Україна представляє проект CHLOE COUTURE, покликаний привернути увагу суспільства до моди як до одного з видів візуальних мистецтв.

 

Неможливо уявити сучасний музей без  міждисциплінарних проектів, пов'язаних з модою, архітектурою та дизайном. Працюючи над візією розвитку музею як інституції та беручи участь у розробці концепту музею сучасного мистецтва, наразі NAMUробить перші кроки в напрямку розширення своїх зацікавлень. Експериментальна для музею подія – гостьовий  проектмодного Дому зі світовим ім'ям – це передвісник майбутніх проектів. Він покликаний  створити ситуацію, коли  в ролі музейних експонатів можна уявити  не характерні для нашої колекції речі, відчути матеріал, з яким музей загалом планує працювати, розробляючи дослідницькі музейні проекти.  

 

CHLOE COUTURE‒ це ретроспектива всесвітньо відомого модного Дому, заснованого 1952 року талановитою дизайнеркою Габі Агьєн. Протягом усього часу існування Chloé залишаєтьсябрендом, орієнтованим на потреби жінки. В різні періоди модний будинок очолювали видатні дизайнери ‒Карл Лагерфельд, Стелла МакКартні, Фібі Файло, Ханна МакГіббон та інші. Дім моди Cloeзавжди вітав молоді таланти і свіжі ідеї.  З 2017 року креативним директором Дому є Наташа Рамсей-Леві.   

 

В рамках проекту представлено спеціальну ретроспективну  колекцію  Chloé Archive, сформовану 2011 року, яка відтворює тематичні лінії бренду та ключові моменти історії модного Дому.  У двох залах представлено тридцять образів:впізнавані, знакові моделі  експонуються поруч із менш відомим, але  не менш важливим для історії моди вбранням, вперше показаним широкій публіці. Серед них і романтичні шифонові сукні Chloé, що навіюють спогади про моду 1970-х, і сюрреалістичні витвори1980-х, і практичний одяг 2000-х.   І сукні Карла Лагерфельда різних років, і куртки Стелли МакКартні з її останньої колекції для Chloe, і брючний костюм з минулорічної колекції дизайну Наташі Рамсей-Леві. CHLOE COUTURE демонструє внесок модного Дому в історію світової моди.

 

У першій залі одяг на манекенах доповнюють архівні матеріали, які розповідають про творчий процес дизайнерів, що працювали як креативні директори Chloé - нотатки, документи, світлини з показів, редакційні статті.

 

У другій залі вбрання «супроводжує» добірка вінтажних журналів L’Officiel з 1970-х років до сьогодні та знамениті фотографії Гі Бурдена, Клайва Ерроусміта, малюнки  класика fashion-ілюстрації Антоніо Лопеса (1943-1987). Візуальний супровід демонструє, яким чином  Дім моди Chloé створює впізнавану естетику  і шарм, «зашитий» в ДНК бренду.

 

В рамках проекту відбудуться лекції  про історію Дому Chloeта роботу з його архівами. 

 

 

Ініціаторка проекту ‒ Христина Храновська, представницяChloeв Україні

Кураторки ‒ Джеральдін-Джулія Сомьє і Уляна Бойко

Архітектор – Арно Колкомб

Інформаційна підтримка ‒ L’Officiel Україна

4 лютого 2019 року в інформаційному агентстві УНІАН з нагоди Всесвітнього дня з боротьби проти раку відбулась прес-конференція, де експерти з громадського здоров’я та політики наголосили на необхідності посилення антитютюнових заходів задля зменшення онкологічних захворювань в Україні.

Рак - друга з основних причин смертності у світі після серцево-судинних захворювань. В Україні від онкологічних захворювань щороку помирає близько 90 тисяч осіб. 

21% усіх смертей від раку в Україні спричинені курінням[1]. Водночас найбільше потерпають чоловіки  - серед них споживання тютюну викликає 36% смертей від раку. Це зумовлено тим, що рівень поширеності куріння серед чоловіків в Україні значно вищий, у порівнянні з жінками: 36% і 7% відповідно.

«Споживання тютюну та вплив тютюнового диму на некурців є одним з головних факторів ризику розвитку злоякісних новоутворень. Тютюновий дим містить щонайменше 250 небезпечних хімічних речовин, 50 з яких є канцерогенами. Подальше виконання Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну призведе до  зменшення  споживання тютюну,  тобто є дієвим інструментом зниження захворюваності на рак», – розповіла Наталія Король, фахівець із неінфекційних захворювань Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.

90% смертей від раку легень зумовлені курінням. Окрім того, за даними ВООЗ, куріння є причиною багатьох інших типів онкології, включно з раком гортані, ротової порожнини, горла, стравоходу, сечового міхура, нирок, печінки, шлунка, підшлункової залози, товстої кишки, прямої кишки[2].

«Попереджувати онкологічні захворювання – це важливий напрямок збереження здоров’я українців. І я, як голова Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я, наполягаю на прийнятті закону про обов'язкове державне медичне страхування, який було зареєстровано мною в парламенті понад два роки тому. Без доступного, якісного, свого чесного і безоплатного лікування онкології - профілактика буде безсила і не призведе до зниження смертності. Немає ні одної європейської країни, де онкохворі мають збирати гроші по друзях і родичах чи продавати майно, щоб оплатити лікування! Гроші мають йти за кожним онкохворим, а не за обраними!»- наголосила Ольга Богомолець, народний депутат України.

«Куріння навіть однієї сигарети на день може призвести до виникнення онкологічних захворювань. На сьогодні доведено причинно-наслідковий зв’язок між курінням та раком легень, який, на жаль, лідирує серед наших чоловіків. Нешановані мною тютюнові компанії, НЕ обманюйте людей!!! Безпечного рівня вживання тютюну немає, як і безпечних суперфільтрів. Використання фільтру дозволяє зменшити потрапляння у бронхи великих часток з тютюнового диму, але, щоб отримати таку ж кількість нікотину, курцеві необхідно затягуватись глибше, що збільшує рівень накопичення шкідливих часток у бронхіолах — які є основним місцем утворення раку легень. Тому завдання всіх онкологів заохочувати українців кидати палити, незалежно від віку та стану здоров`я. Адже ті, хто відмовилися від тютюну, збільшують свої шанси на 80-90% прожити довше, у порівнянні з тими, хто все ще продовжує курити», - зазначивАнтон Шкіряк, нейрохірург-онколог.

Впродовж останніх років з’явились нові загрози, які стоять на шляху зменшення поширеності куріння – реклама сигарет і тютюну в магазинах і кіосках. 

«Те, що сигарети в Україні рекламують у кожному магазині і кіоску є однією з причин дитячого куріння. Куріння у дитячому віці підвищує ризик раку легень, захворювань дихальної системи, хвороб серця у дорослому віці. Крім того вже у підлітковому віці можуть проявлятися перші симптоми цих хвороб. Тому народним обранцям варто якнайшвидше прийняти законопроект №4030а про заборону викладки сигарет», - наголосила Лілія Олефір, виконавча директорка ГО «Життя».

Відмова від куріння та уникнення пасивного куріння - це перші дві рекомендації Європейського кодексу із боротьби проти раку[3].

«Якщо виконувати рекомендації щодо здорового способу життя, зазначені у Європейському кодексі проти раку, то можна зменшити ризик виникнення онкологічних хвороб майже на 50%. Серед ключових порад – відмова від шкідливих звичок, фізична активність, правильне харчування, уникнення надмірного перебування на сонці, вчасний скринінг», - розповіла Оксана Тотовицька, амбасадор Європейського кодексу із боротьби проти раку, фахівець ГО «Життя». 

 

Довідково: в Україні працюєсервіс з надання допомоги у припиненні куріння, який складається з  безкоштовної «гарячої» телефонної лінії 0-800-50-55-60 та веб-сайту www.stopsmoking.org.ua, на якому розміщено корисну інформацію на тему відмови від куріння. Сервіс укомплектований професійними консультантами і забезпечує клієнтам конфіденційність; працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00. Він був розроблений в межах спільної ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Бюро ВООЗ в Україні, яка впроваджується громадською організацією «Життя» за фінансової підтримки Швейцарської Агенції розвитку та співробітництва в рамках проекту «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

 

Відео про 12 шляхів попередження раку: http://bit.ly/2RCJKnh

Середній дохід інтернет-покупця у 2018 році склав 5 160 грн, а середній чек його придбань дорівнював 1 820 грн. При цьому тільки 3 з 4 онлайн-споживачів працюють - показали результати опитування GfK. Згідно аналітиці OLX, у мережі на 24% частіше стали купувати авто. Що ще жителі країни замовляли в інтернеті у 2018 і скільки витрачали - дослідження.

 

За рік кількість українців, що регулярно користуються інтернетом, збільшилася більш, ніж на мільйон. А купувати щось в мережі стали ще приблизно 500 000 людей - показало жовтневе дослідження GfK. Таким чином, зараз українська аудиторія онлайн-шопперов - це майже 7 мільйонів чоловік.

 

Нагадаємо, що дослідження GfK проводиться методом онлайн-опитування інтернет-користувачів по всій країні у віці від 16 років і старше. Вибірка в кожній хвилі становить близько 1000 інтернет-користувачів.

 

Що українці купували в мережі

 

Серед товарів, які купували найбільше, є техніка й одяг - їх здобувають 47% інтернет-шопперов. Це підтверджують і дані OLX. Классифайд вже який рік стабільно залишається лідером у сегменті інтернет-аукціонів і сервісів оголошень. У трійці категорій-лідерів на платформі найбільше угод відбулося в розділі дитячих товарів, електроніки та одягу.

 

Аналітики онлайн-сервісу також повідомляють - у порівнянні з минулим роком в 2018 на 24% зросли продажі транспортних засобів. Всього ж за рік на OLX товари придбали у 7 000 000 продавців. А середній чек склав 1 820 грн. У 2017 сума становила майже на 200 грн менше - 1 627 грн.

 

Найчастіше заходили з Android-пристроїв

 

Майданчик оприлюднив й інші цікаві дані. За 2018 рік відвідали 26 млн унікальних відвідувачів, тобто на OLX був майже кожен другий українець. А в цілому, з минулого року відвідуваність зросла на 13%.

 

При цьому 60% використовували телефон і тільки 40% заходили на ресурс з комп'ютера. Мобільна аудиторія магазинів продовжує зростати з кожним роком. Згідно GfK, в минулому жовтні смартфони використовували 84,5% інтернет-покупців, в цьому - вже майже 90%. На OLX тенденції ті ж самі - в 2018 з мобільних пристроїв заходило 15 млн осіб, що на 15% більше, ніж в 2017 році.

 

Переглядали товари на майданчику як з мобільної версії, так і за допомогою додатку olx.ua. У порівнянні з 2017 ним стали користуватися на 14% більше людей. Що в минулому, що в цьому році частіше заходили з пристроїв на Android. Співвідношення у грудні 2018 було наступним: Android 78% - iOS 22%.

 

5 000 товарів в день

 

За час існування опції для безпечних угод OLX Доставка було понад 2 000 000 відправлень - стверджує аналітична служба. А з початку існування послуги кожен день покупцям приходило більше 5 000 товарів по всій Україні. Найбільше замовлень приходило до Києва - 160 000 угод. Майже в три рази менше угод з доставкою прийшлося на харків'ян, одеситів і дніпрян.

 

Суми за рік теж досить значні. Якщо у 2017 вартість всіх угод дорівнювала майже 500 000 000 грн, у 2018 вона подвоїлася. Те ж відбулося і з середнім чеком на доставку, зараз це 850 грн.

 

Як виглядає онлайн-споживач

 

Портрет інтернет-споживача майже не змінився. Нагадаємо, що активний клієнт торгових онлайн-майданчиків - це частіше людина з повною вищою освітою у віці 26 - 35 років. Що стосується гендерної приналежності, чоловіків і жінок все також рівна кількість: 53% і 47% відповідно. Чверть інтернет-покупців не працює. А середній дохід працевлаштованої більшості за рік збільшився на 30% і склав 5 160 грн.

 

 

Довідка про компанію

OLX —один з найбільших онлайн-бізнесів в Україні. База ресурсу налічує 11,6 млн оголошень і щомісяця поповнюється більш ніж на 3 млн нових пропозицій. За даними Gemius cервіс є найбільш відвідуваним в країні після Google, Youtube і Facebook. Кожен другий український онлайн-користувач заходить на OLX мінімум раз на місяць.

Сервіс входить в ТОП-10 найбільш відвідуваних торговельних майданчиків світу. А мобільний додаток OLX встановлений на кожному третьому українському смартфоні і займає першу позицію в категорії "Купівлі" для IOS і Android за даними SimilarWeb.

На OLX за рік продається товарів на більш ніж 1 млрд доларів, а це половина річного обороту ринку e-commerce в країні.

 

adidas Football представляє бутси X18+, Predator 19+, NEMEZIZ18+ 360 AGILITY, а також COPA 19+ у лінійці Exhibit Pack. Кожна з моделей стане справжньою знахідкою для професійних гравців і аматорів футболу: X18+ дозволять поліпшити швидкісні характеристики, Predator 19+ гарантують абсолютний контроль над м'ячем, NEMEZIZ 18+ забезпечать максимальну маневреність на поле, а COPA 19+ дозволять досягти максимальної свободи руху.

 

Бутси X18+ створені, щоб забезпечити стійкість і підтримку найшвидшим гравцям. Верх без шнурків та м'який матеріал SPEEDMESH надійно фіксують стопу, не обмежуючи її рухливість, а занижений «носок» CLAW COLLAR з еластичної тканини забезпечує додаткову фіксацію. Супертонке волокно SKELETAL WEAVE дозволяє не втрачати контроль м'яча й відчуття невагомості. Ультралегка перфорована підошва SPEEDFRAME й мінімалістична конструкція в поєднанні з литим задником 3D MOULDED HEEL забезпечують фіксацію й стабільність стопи під час динамічних ривків.

 

Провідні гравці світу, такі як Мохаммед Салах, Габріел Жезус та Гарет Бейл, вийдуть на поле в нових бутсах X18+ вже в січні. Габріел Жезус зазначив: «На полі мені необхідні вибухова швидкість і енергія, щоб переграти кращих захисників у світі. Бутси X18+ виводять мою гру на новий рівень, дозволяючи рухатися швидше й розривати оборону суперника протягом усього матчу».

 

Взуття для гри на коробці й на вулиці виконана з використанням аналогічних матеріалів, що і бутси для стадіону.

 

Модель Predator 19+ гарантує покращений контроль м'яча завдяки безшнурковій системі PURECUT LACELESS, а технологія FORGED KNIT забезпечує стабільність стопи під час динамічних ривків. Підошва із застосуванням технології BOOST ™ повертає енергію при кожному кроці.

 

Еластичний носок SOCKFIT COLLAR виконаний з матеріалу Primeknit й забезпечує посадку за формою стопи, а верхній шар з матеріалу CONTROLSKIN гарантує покращений контакт з м'ячем, в той час як система ANATOMICAL UPPER надійно фіксує п'яту.

 

Поль Погба, півзахисник «Манчестер Юнайтед»: «Кожного разу виходячи на поле, я прагну контролювати гру з першої й до останньої хвилини. Predator обирають гравці, для яких важливо повністю володіти ситуацією, і нова версія бутс допомагає найбільш ефективно контролювати м'яч, лінію півзахисту й усе поле».

 

Exhibit Predator19+ також доступні у версії для коробки й вулиці для повсякденної ходьби.

 

Модель NEMEZIZ 18+ 360 AGILITY розроблена для найбільш маневрених гравців на полі. Верх нових бутс виконаний із застосуванням технології AGILITYBANDAGE і TORSIONTAPES й тим самим забезпечує надійну фіксацію стопи, а додаткова підтримка щиколотки знижує ризик травми навіть при різкій зміні напряму руху на високій швидкості. Структура матеріалу AGILITYKNIT 2.0 надає бутсам легкості й гарантує щільну посадку.

 

Бутси, виконані в яскраво-жовтому кольорі, можна буде побачити на найкращих гравцях світу, включаючи Роберто Фірміно й Джессі Лінграда. Роберто Фірміно поділився враженнями: «Для мене головним критерієм при виборі своєї пари бутс є те, щоб вони підходили до мого стилю й допомагали мені вести свою гру. NEMEZIZ забезпечують неймовірну маневреність, допомагаючи мені вільно переміщатися по полю та створювати небезпечні моменти для суперників».

 

Нові NEMEZIZ 18+ 360 також доступні у версії для коробки та для вулиці. Бутси виконані в тому ж кольорі, що й модель для гри на полі та оснащені аналогічними технологіями для маневреності.

 

 

Модель COPA 19+ незмінно користується авторитетом серед шанувальників футбольної класики. Внутрішня конструкція з накладками зі спіненого матеріалу і формована устілка ortholite забезпечують амортизацію й комфорт. Еластичний носок SOCKFIT повторює форму стопи та гарантує ідеальну посадку, а анатомічна верхня частина створює відчуття ходьби босоніж.

 

Внутрішня конструкція X RAY VAMP дозволяє зменшити ковзання, а завдяки безшнурковому верху PURECUT збільшується область контролю м'яча. Ультралегка конструкція підошви COMFORTFRAME стабілізує рух і збільшує зчеплення. Форма й розташування шипів розроблені для поліпшеної маневреності під час гри.

 

Пауло Дибала, форвард італійського клубу «Ювентус» та збірної Аргентини, поділився враженнями: «Я завжди любив COPA за їх класичний дизайн і функціональність - в них дуже легко контролювати м'яч. Це підходить як моєму характеру гри, так і моєму персональному стилю. У новій версії бутс поєднуються передові технології й прогресивний дизайн, тож я з нетерпінням чекаю, як COPA 19+ прокачають мою гру».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені