Relax

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Relax
Зберегти
Скасувати
Відновити

Fashion, Шопінг

Презентация коллекции He

Image - Презентация коллекции He

31 мая в шоуруме Poliform by Domio Group Тьерри Герен, коммерческий директор компании Dedar, през

Понеділок, 4.06.2018 COMMENTS

Гурман

До кінця літа - ще одне

Компанія «ВОГ» відкриє WOG CAFE в міжнародному аеропорту Львова ім. Данила Галицького

Неділя, 3.06.2018 COMMENTS

Здоров'я та Краса

Проблеми відмови від кур

27 червня 2018 року відбулася прес-конференція, присвячена обговоренню питань, пов’язаних і

Вівторок, 3.07.2018 COMMENTS

Туризм, Готелі, Краєзнавство

Цифрове перетворення Киє

Сьогодні ми представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Києва" – прое

Субота, 19.05.2018 COMMENTS

Relax

27 червня 2018 року відбулася прес-конференція, присвячена обговоренню питань, пов’язаних із відмовою від куріння та презентації результатів першого року роботи професійного сервісу з надання допомоги у відмові від куріння (http://stopsmoking.org.ua/).

Під час прес-конференції фахівці ВООЗ, Центру громадського здоров’я МОЗ України, а також експерти з контролю над тютюном розповіли про основні проблеми відмови від куріння та важливість надання професійної допомоги курцям.

Сервіс розпочав роботу 20 червня 2018 року. Він складається з «гарячої» телефонної лінії та професійного веб-сайту. Веб-сайт (http://stopsmoking.org.ua/) містить практичну інформацію щодо відмови від куріння, а консультанти «гарячої» лінії (0-800-50-55-60) надають фахову підтримку курцям, які хочуть позбутися тютюнової залежності.

За рік на «гарячу» лінію для отримання консультації звернулися понад 700 клієнтів. Переважна більшість з них - це чоловіки-курці (80%) старшого віку (понад 50 років) з високим рівнем нікотинової залежності, великим стажем куріння та невдалим досвідом відмови. Саме ця категорія курців потребує допомоги найбільше, адже кинути самостійно для них вкрай важко.

Основна причина відмови від куріння, про яку говорить понад 60% клієнтів – турбота про власне здоров’я. Лише близько 8% з них хочуть кинути курити заради фінансових заощаджень.

Послугами веб-сайту з червня 2017 року скористалися 13,5 тисяч клієнтів:  55% жінок та 45% чоловіків. Це люди переважно молодшого і середнього віку (25-44 років), з невисоким або середнім рівнем нікотинової залежності, які мають декілька невдалих спроб відмови від куріння. На сайт заходили не лише жителі України, але й користувачі з інших країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії і навіть Африки.

 «Гаряча» телефонна лінія (0-800-50-55-60) безкоштовна для дзвінків зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України. Конфіденційні консультації надають професійні психологи.  Також консультацію можна отримати на сайті, поставивши запитання в онлайн-чаті, або надіславши запит через електронну пошту.

Сервіс з надання допомоги у відмові від куріння розроблено в межах спільної ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Бюро ВООЗ в Україні, яка впроваджується громадською організацією «Життя» за фінансової підтримки Швейцарської Агенції розвитку та співробітництва в рамках проекту «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

 

Цитати

Володимир Курпіта, генеральний директор ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»: «Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ВООЗ проводять навчання для медиків первинної ланки щодо неінфекційних захворювань, у тому числі, щодо надання допомоги курцям. Доступність онлайн-сервісу та фахові поради лікарів допоможуть українцям у боротьбі зі згубною звичкою».

Катерина Римаренко, координатор проектів ГО «Життя»: «За даними досліджень серед українців лише 1,2% тих, хто намагається кинути курити, досягають успіху. Це катастрофічно мало, і ми щиро сподіваємося, що завдяки нашому Сервісу з надання допомоги у припиненні куріння кількість тих, хто кинув курити істотно зросте. Ми бачимо, що попит на такі послуги є і він досить великий».

Роберто Гнезотто, проектний менеджер із запобігання розповсюдженню неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні: «Подібні професійні сервіси для курців працюють у багатьох країнах. Вони є важливим компонентом системи контролю над тютюном та повністю відповідають вимогам Статті 14 Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Ми щиро раді, що минулого року Україна приєдналася до низки країн, які мають гарячу телефонну лінію та веб-сайт для допомоги людям з нікотиновою залежністю. Це один із важливих кроків на шляху подолання тютюнової залежності та досягнення Цілей сталого розвитку».

Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров’я: «Кинути курити – одне із кращих рішень у житті кожного курця. Вже з першого дня відмови від сигарет організм курця починає відновлюватися, а ризики виникнення хвороб, асоційованих з курінням, зменшуються. Чим раніше курець прийме рішення кинути курити, тим краще.  Звернення на онлайн-сервіс суттєво збільшує шанси кинути курити».

Яна Григор’єва, консультант сервісу з надання допомоги у припиненні куріння: «На сервіс звертаються дуже різні люди: багато клієнтів розраховують отримати «чарівну пігулку», яка одномоментно позбавить їх від тютюнової залежності. Однак, ми говоримо про те, що відмова від куріння – це процес, що потребує серйозної мотивації та сумлінної підготовки. Тільки за таких умов людина може досягти успіху. Ми допомагаємо з мотивацією та розробкою власного плану відмови від куріння».

 

Довідка

Світова практика демонструє, що безкоштовні професійні онлайн-сервіси є ефективним інструментом для допомоги людям, що хочуть відмовитися від куріння. За даними досліджень, проведених у США, звернення на «гарячу» лінію може удвічі підвищити шанси курця на успіх[1].

В Україні  щоденними курцями є 35,9% чоловіків та 7,0% жінок. Загалом щоденно курить 7,2 млн дорослих українців. Від хвороб, викликаних вживанням тютюну, в Україні щорічно помирають в середньому 85 тисяч громадян. Крім того, курці живуть в середньому на 16 років менше за некурців[2]. Щорічні втрати через витрати на лікування та втрату працездатності від пов’язаних із тютюном захворювань в нашій державі становлять близько 12,5 мільярда доларів США (3,2% річного ВВП).[2] http://gas.ctsu.ox.ac.uk/tobacco/C0002.pdf

31 мая в шоуруме Poliform by Domio Group Тьерри Герен, коммерческий директор компании Dedar, презентовал новую коллекцию Hermès Home Fabrics and Wallpapers. Всего лишь месяц назад она была впервые представлена на выставке в Милане. Мы счастливы, что наши дизайнеры и партнеры имеют возможность знакомиться с новинками в числе первых.

Тенденции, заложенные в посылах  Hermès Home Fabrics, становятся мировыми трендами на ближайшие несколько лет и задают вектор развития в дизайне. Основным лейтмотивом последней коллекции стало взаимодействие природы и города. Выразить этот симбиоз в оригинальных принтах были приглашены знаменитые художники Джан-Паоло Панни и Найджел Пик.

Тьерри Геренпосоветовал гостям презентации детально рассмотреть принт Maîtres De La Forêt Mosaïque. В переводе он означает “лесной мастер”. Этот паттерн символизирует жизненную энергию пышной растительности, вплетенную в канву геометрических линий города. Запущенные деревья и растения образуют гармоничное переплетение листьев и цветов.  Основой для них служит простая сетка, символизирующая город.

Помимо идейных отличий, представители фабрики выделили нестандартное сочетание оттенков. К примеру, неожиданные для бренда объединение оранжевого с зеленым или зеленого с синим. Также в новых принтах присутствует достаточно много геометрии. В некоторых из них точки и символы образуют знак “H”. Он является основой ДНК бренда и неизменно присутствует в их паттернах из года в год.

Новая коллекция в полном объеме представлена в шоуруме Poliform by Domio Group. Здесь вы всегда можете вдохновиться, получить исчерпывающую консультацию и приобрести все трендовые новинки!

 

 


Компанія «ВОГ» відкриє WOG CAFE в міжнародному аеропорту Львова ім. Данила Галицького до кінця літа 2018 року.

 

«ВОГ КАФЕ» стала переможцем конкурсу на оренду приміщення площею 155,2 кв.м., призначеного для розміщення кафе, строком на три роки (до 9 травня 2021 року включно). Кафе буде розміщено на третьому поверсі в зоні вильоту міжнародних рейсів аеропорту.

 

«Дуже скоро, вже до кінця літа ми відкриємо WOG CAFE в аеропорту «Львів». Це очікуване досягнення для нас, оскільки ми продовжуємо свій активний розвиток в ритейлі. В першу чергу, ми розглядаємо для відкриття нових WOG CAFE транспортні хаби і інфраструктурні об'єкти - саме цей напрямок цікавий для нас з точки зору затребуваності серед наших клієнтів. Надалі ми плануємо посилити присутність новими точками мережі на ринку», - заявив Максим П'ятаков, керівник проектів WOG CAFE.

 

Відзначимо, кафе, відкрите рік тому в міжнародному аеропорту "Київ" (Жуляни), довело свою успішність, вчетверо збільшивши відвідуваність - з 4,5 тис. до 16,5 тис. в місяць.

 

За кілька років роботи в Україні компанія WOG CAFE встигла заробити репутацію лідера на ринку харчового ритейла, представляючи свою продукцію не тільки на АЗК, в 16 швидкісних поїздах «Інтерсіті», але також в мережі міських кав'ярень в Києві і Львові.

 

 

Довідка

WOG CAFE - мережа кафе компанії «ВОГ Рітейл», в яку входять 386 об'єктів по всій Україні. З них 363 кафе розташовані на АЗК WOG, 16 - в поїздах «Інтерсіті» і 7 міських кафе - в Києві та Львові.

 

Перше WOG CAFE поза АЗК було відкрито в листопаді 2015 року в Києві. Тоді ж компанія прийняла стратегічне рішення розвивати мережу кафе поза АЗК з пріоритетом розташування в транспортних хабах і інфраструктурних об'єктах.

 

У 2017 році мережа АЗК WOG (WOG CAFE) стала явним лідером серед мереж автозаправних станцій в категорії «кава», згідно з даними маркетингового дослідження в Києві міжнародної компанії Nielsen. Продажі кави в 2017-му році в мережі WOG виросли на 6 млн. чашок в порівнянні з 2016-м роком, і склали 26 млн. порцій. Крім кави в меню мережі кафе WOG CAFE представлена ​​група сніданків, закусок, гарячих бутербродів, десертів, гарячих і холодних напоїв.

Фінал Ліги чемпіонів UEFA в Києві, який всі так чекали, ледь не осоромив українську гостинність. Адже частина орендодавців вирішили за 2 ночі отримати свій річній дохід за оренду житла. Про захмарні ціни написали навіть британські ЗМІ, а представник офіційного фан-клубу команди Ліверпуль звернувся до UEFA з проханням відреагувати на таке «дивне» ціноутворення.

Відновити репутацію українців, як доброї та гостинної нації, спробували не лише футбольні фанати, а й звичайні кияни, котрі на форумах почали пропонувати поселити в себе приїжджих фанатів. У мережі почали з’являтись пабліки, де фанатам з Англії та Іспанії пропонують безкоштовно переночувати у столиці.

А один із київських гастро-барів вирішив піти далі. На період фіналу 26-27 травня (1 ніч та 2 дні) бар «Ребра та Котлети», що розташований на Подолі, перетвориться в безкоштовний хостел. Таке оголошення з’явилося на сервісі оренди житла Airbnb. Так, як правила ресурсу не дозволяють розміщувати гостей ну зовсім безкоштовно, мінімально допустима сервісом оплата буде депозитом у барі на їжу та напої. При цьому, під час проведення гри усі три основні зали гастро-бару будуть працювати у звичайному режиму.

Нехай гастро-хостел-бар «Ребра та Котлети» і не зможе вмістити всіх бажаючих побувати в Києві, але ті, хто скористаються цією унікальною пропозицією, повезуть звідси найприємніші спогади про місто та наших людей. І, можливо, повернуться до нас знову. Адже не все в цьому світі вимірюється лише грошима.

Сьогодні ми представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Києва" – проекту Google Україна в партнерстві з Київською міською державною адміністрацією. Ми хочемо показати, як за допомогою сучасних Інтернет-інструментів можна підвищити туристичну та інвестиційну привабливість цілого міста, а також як за допомогою інструментів VR можна по-новому відкрити для себе рідне місто.
В рамках кампанії було проведено велику роботу, результатом якої стали кілька спеціальних сайтів, які будуть цікаві як киянам, так і гостям міста.

Сайт “Мандруй Київщиною” (https://discover-kyiv.com.ua/) став доповненням до представлених раніше проектів інших областей України. За допомогою зручної навігації та інтерактивної карти всі охочі зможуть знайти на сайті відомості про найцікавіші для відвідування об'єкти в Києві та області. На сайті ви знайдете багато корисної інформації, зокрема готові варіанти туристичних маршрутів Києвом з аудіогідами, відео-прогулянки містом в режимі 360 градусів і багато іншого.

Спеціально для проекту були створені 3D-тури цікавими і малодоступними місцями Києва. Так, ви можете спробувати себе в ролі дигера і зробити віртуальну прогулянку Микільською дренажно-штольневою системою; походити Подільським мостовим переходом, який зараз ще будується; піднятися сходами Будинку з химерами і роздивитись вишуканий інтер'єр цього шедевра архітектури. Крім того, навіть якщо ви боїтеся висоти, ви зможете за допомогою 3D-панорами опинитися на щиті монумента “Батьківщини-Матері” (куди зазвичай вхід для відвідувачів закритий) або оглядовому майданчику і помилуватися видами Києва.

З 18 по 20 травня всі кияни та гості столиці можуть відвідати спеціальну виставку "Київ VRажає" і особисто отримати нові враження, здійснивши віртуальний тур цими незвичайними локаціями. Крім того, на майстер-класах під час виставки можна дізнатися, як стати Місцевим експертом Google, як за допомогою свого смартфона зробити 360-градусні панорами та віртуальні тури і багато іншого. Більше інформації про виставку – на сайті http://vrazhae.kiev.ua/http://vrazhae.kiev.ua/  і на сторінці Facebook.

 

У рамках проекту "Цифрове перетворення Києва" створено онлайн-платформу Kyiv Maps для заходів, які проходять в Києві. Kyiv Maps – це єдина точка входу для семи агрегаторів відповідних міських департаментів (освіта, культура, спорт, медицина і т.д.), які збирають і актуалізують дані про всі установи, місця та майданчики, послуги, новини та заходи в цих локаціях.

Також для всіх прихильників здорового способу життя та спорту на окремому сайті Sport.Kyiv Maps зібрана єдина база всіх важливих для міста спортивних локацій зі зручним і простим пошуком. На сайті ви дізнаєтесь, де можна займатися спортом в Києві, зокрема адреси басейнів, спортивних майданчиків і клубів, дізнатися свіжі новини та розклад цікавих заходів зі світу спорту.

 

Крім того, на Карти Google були нанесені та верифіковані більше 3000 соціально значимих об'єктів Києва; для київських журналістів спільно з Freedom House було проведено семінар з питань свободи слова; а також відбулася ціла серія освітніх семінарів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Ця кампанія є частиною проекту Google “Цифрове перетворення регіонів України”.

 

 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені