Relax

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Relax
Зберегти
Скасувати
Відновити

Fashion, Шопінг

Новий силует Deerupt

adidas Originals представляє абсолютно новий силует Deerupt - сучасний погляд на спадщину adidas,

Середа, 21.03.2018 COMMENTS

Гурман

Популярність WOG CAFE

Потік клієнтів WOG CAFE в Міжнародному аеропорту "Київ" (Жуляни) за рік роботи збільшив

Субота, 19.05.2018 COMMENTS

Здоров'я та Краса

Аюрведа - зцілення приро

Image - Аюрведа - зцілення приро

28 березня 2018 року в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся бізнес-семінар на тему «Аюрведа &

Вівторок, 3.04.2018 COMMENTS

Туризм, Готелі, Краєзнавство

Цифрове перетворення Киє

Сьогодні ми представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Києва" – прое

Субота, 19.05.2018 COMMENTS

Relax

Сьогодні ми представляємо результати кампанії "Цифрове перетворення Києва" – проекту Google Україна в партнерстві з Київською міською державною адміністрацією. Ми хочемо показати, як за допомогою сучасних Інтернет-інструментів можна підвищити туристичну та інвестиційну привабливість цілого міста, а також як за допомогою інструментів VR можна по-новому відкрити для себе рідне місто.
В рамках кампанії було проведено велику роботу, результатом якої стали кілька спеціальних сайтів, які будуть цікаві як киянам, так і гостям міста.

Сайт “Мандруй Київщиною” (https://discover-kyiv.com.ua/) став доповненням до представлених раніше проектів інших областей України. За допомогою зручної навігації та інтерактивної карти всі охочі зможуть знайти на сайті відомості про найцікавіші для відвідування об'єкти в Києві та області. На сайті ви знайдете багато корисної інформації, зокрема готові варіанти туристичних маршрутів Києвом з аудіогідами, відео-прогулянки містом в режимі 360 градусів і багато іншого.

Спеціально для проекту були створені 3D-тури цікавими і малодоступними місцями Києва. Так, ви можете спробувати себе в ролі дигера і зробити віртуальну прогулянку Микільською дренажно-штольневою системою; походити Подільським мостовим переходом, який зараз ще будується; піднятися сходами Будинку з химерами і роздивитись вишуканий інтер'єр цього шедевра архітектури. Крім того, навіть якщо ви боїтеся висоти, ви зможете за допомогою 3D-панорами опинитися на щиті монумента “Батьківщини-Матері” (куди зазвичай вхід для відвідувачів закритий) або оглядовому майданчику і помилуватися видами Києва.

З 18 по 20 травня всі кияни та гості столиці можуть відвідати спеціальну виставку "Київ VRажає" і особисто отримати нові враження, здійснивши віртуальний тур цими незвичайними локаціями. Крім того, на майстер-класах під час виставки можна дізнатися, як стати Місцевим експертом Google, як за допомогою свого смартфона зробити 360-градусні панорами та віртуальні тури і багато іншого. Більше інформації про виставку – на сайті http://vrazhae.kiev.ua/http://vrazhae.kiev.ua/  і на сторінці Facebook.

 

У рамках проекту "Цифрове перетворення Києва" створено онлайн-платформу Kyiv Maps для заходів, які проходять в Києві. Kyiv Maps – це єдина точка входу для семи агрегаторів відповідних міських департаментів (освіта, культура, спорт, медицина і т.д.), які збирають і актуалізують дані про всі установи, місця та майданчики, послуги, новини та заходи в цих локаціях.

Також для всіх прихильників здорового способу життя та спорту на окремому сайті Sport.Kyiv Maps зібрана єдина база всіх важливих для міста спортивних локацій зі зручним і простим пошуком. На сайті ви дізнаєтесь, де можна займатися спортом в Києві, зокрема адреси басейнів, спортивних майданчиків і клубів, дізнатися свіжі новини та розклад цікавих заходів зі світу спорту.

 

Крім того, на Карти Google були нанесені та верифіковані більше 3000 соціально значимих об'єктів Києва; для київських журналістів спільно з Freedom House було проведено семінар з питань свободи слова; а також відбулася ціла серія освітніх семінарів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Ця кампанія є частиною проекту Google “Цифрове перетворення регіонів України”.

 

 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet.

Потік клієнтів WOG CAFE в Міжнародному аеропорту "Київ" (Жуляни) за рік роботи збільшився більш ніж в 4 рази.

Відкриття WOG CAFE в аеропорту "Київ" відбулося 14 березня 2017 року. Менш ніж за півроку роботи кафе вдалося вийти на розрахунковий обсяг обслуговування, а через рік - збільшити кількість в 4 рази - з 4,5 тис. До 16,5 тис. в місяць.

Всього за рік WOG CAFE в аеропорту "Київ" відвідало понад 200 тис. клієнтів, а сумарна кількість чеків перевищила 205 000.

"Весь рік ми активно працювали над вивченням попиту і потреб такої унікальної категорії споживачів, як авіапасажири, удосконалюючи свій сервіс. І клієнти оцінили наші старання, збільшивши кількість візитів в наше кафе більш ніж в чотири рази", - відзначає Максим П'ятаков, керівник проектів WOG CAFE.

Топовими товарами минулого року очікувано стали безалкогольні напої - більш 137 тис. продажів за рік; гарячі напої (фірмової кави, чаю) - 85 тис. порцій; а також гарячі бутерброди - їх вдалося продати більше 60 тис., а фірмовий WOG Бургер вийшов на друге місце  після хот-догів.

Крім того, авіапасажири активно купували фреш-сендвічі - за рік продано понад 24 тис. штук, а також десерти - 16,5 тис. порцій.

За кілька років роботи в Україні компанія WOG CAFE встигла заробити репутацію лідера на ринку харчового рітейлу, представляючи свою продукцію не тільки на АЗК, в 14 поїздах Інтерсіті, а й у власній мережі кафе по всій Україні.

Крупний оператор медичного туризму Туреччини Ata Vizyon Health виходить на український ринок.  Компанія планує інвестувати понад 1,5 млн USD у розвиток і просування нового напрямку в Україні.

 

Українці отримали доступ до понад 30 тис. лікувальних закладів і 1500 термальних джерел Туреччини.Одна з турецьких компаній-лідерів у сфері лікувально-оздоровчого туризму Ata Vizyon Health (Ата-Візіон Здоров'я) має намір активно розвивати цей нішевий напрямок серед українців. Найближчим часом компанія розраховує підписати десятки договорів з гравцями туріндустрії України.

За заявами компанії, в її планах - завоювання 25% ринку виїзного медичного туризму України протягом наступних п'яти років. Протягом цього періоду Ata Vizyon Health вкладе понад 1,5 млн USD в просування і розвиток напрямку в Україні.

 "Туреччина для українців давно є популярним місцем для курортного туризму. Наша мета - відкрити і показати всі можливості окремих напрямків - лікувально-оздоровчого та термального", - запевняє Яшар Тюрксой, директор зі зв'язків з міжнародною громадськістю і корпоративних комунікацій компанії Ata Vizyon Health.

Згідно зі звітом Глобального альянсу трудових ресурсів охорони здоров'я,Туреччина займає третє місце в світі за кількістю іноземних «пацієнтів». На частку країни припадає 12,2% від усіх медичних туристів в світі, а це - близько півмільйона людей щорічно.

У країні функціонує понад 30 тис. медичних установ і близько 1500 термальних джерел. За допомогою програм Ata Vizyon Health, українці зможуть пройти лікування або реабілітацію в будь-якому з них.

За словами представників туроператора, «середній чек двотижневого оздоровлення в Туреччині становить близько 1 400 USD, що на 35-40% нижче конкурентних пропозицій традиційних європейських напрямків медичного туризму. При цьому, пакетні пропозиції турецького напрямку сформовані за принципом «все включено», завдяки чому українці можуть заощадити значні кошти. «Ата-Візіон Здоров'я» має спеціальну угоду з надання послуг провідними готелями Туреччини, завдяки чому у «турпацієнта» з України з'являється можливість заощадити тільки на проживанні 25-30%», - підкреслює Яшар Тюрксой.

«У Туреччині налічується 60 медичних факультетів, дипломи яких визнаються в усьому світі, а рівень медичних послуг, які надаються тут, відповідає кращим європейським стандартам. Медичні установи Туреччини оснащені найсучаснішим високотехнологічним обладнанням. Наша країна також займає перше місце в Європі з точки зору ресурсного потенціалу і третє місце в світі за кількістю курортних зон», - коментує генеральний директор Асоціації термального і медичного туризму «Тестуд» Явиз Йилик.

У Ata Vizyon Health розраховують на великий потенціал у співпраці українських туроператорів з турецькими клініками в сфері медичного туризму.  

 

 

Турецьке агентство медичного туризму Ata Vizyon Health спеціалізується на термальному лікуванні. Ata Vizyon Health співпрацює з кращими лікарями і лікарнями в Турецькій республіці, є членом асоціації турецьких туристичних агентств (TÜRSAB).

Ключові напрямки роботи «Ата Візіон Здоров'я»:

- Лікувально-оздоровчий туризм в Туреччині - організація лікування в провідних клініках країни, які надають кваліфіковану допомогу в усіх напрямках сучасної медицини, включаючи лікування з використанням технології CyberKnife (Кіберніж) і роботичних технологій.

- Термальний туризм в Туреччині - відвідування термальних курортів з метою якнайшвидшого відновлення після лікування або оздоровлення організму. На сьогоднішній день Туреччина входить в топ-7 країн за кількістю та різноманітністю термальних джерел. За лікувальними властивостями місцеві джерела знаходяться на першому місці в світі. Вони надають оздоровчий вплив при таких захворюваннях як артрит, ревматизм, захворювання м'язових тканин, проблеми в області ортопедії та неврології, ускладнення після переломів і операцій, спортивні травми, шкірні та гінекологічні захворювання.

«Ата Візіон Здоров'я» співпрацює з кращими клініками і термальними курортами Туреччини. Додатково компанія надає своїм клієнтам туристичні послуги: бронювання авіаквитків, отримання візи, резервування готелю або гостьового будинку, трансфер, послуги перекладача та особистого помічника, допомагає організувати дозвілля.

 

28 березня 2018 року в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся бізнес-семінар на тему «Аюрведа – наука зцілення життя природою».

Організаторами заходу виступило Посольство Індії в Україні в партнерстві з Ананта Медікеар ЛТД.(Україна), Центр Ведичної Медицини «Расаяна» (Україна) – інформаційний партнер заходу.

Метою зустрічі було продемонструвати можливості лікування різноманітних хвороб за допомогою традиційної системи медичних препаратів Індії та сприяння природним методам лікування з використанням трав, мінералів, здорового харчування, фізичних вправ тощо.

У форумі взяли участь близько 300 людей, включаючи представників державних органів влади, представники індійських фармацевтичних компаній, що базуються в Україні, представники аюрведи з Індії,  практикуючі лікарі аюрведи, представники Асоціації фахівців з народної та нетрадиційної медицини України, Ананти Медікеар ЛТД., експерти міністерства AYUSH уряду Індії та ін.

Захід відкрив виступ Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. Він підкреслив цілісний підхід до охорони здоров'я, яким керується аюрведа та загальної профілактики організму.  Він додав: «Аюрведа – давня, перевірена часом індійська система медицини та охорони здоров'я з документально підтвердженою історією використання протягом 3000 років, вона підтримує рівновагу фізичних, фізіологічних, психологічних, духовних та соціальних станів людини».  Н і П. Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті підкреслив про необхідність популяризації та включення аюрведи в систему освіти в Україні. Він закликав органи місцевого самоврядування визнати аюрведичну медичну систему в українській системі охорони здоров'я та дозволити імпорт аюрведичних лікарських засобів в Україну. Він наголосив, що цей бізнес-семінар – лише перший крок для цього. 9-11 квітня 2018 року в Україну прибуде делегація аюрведичних компаній з Індії, яка проведе ряд зустрічей в Торгово-промисловій палаті, Верховній Раді Україна тощо.

Голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я, пані Ольга Богомолець підкреслила, що Україна має давню традицію лікування народною медициною. Вона заявила про готовність працювати разом з Індією в галузі природної і альтернативної медицини. Також вона висловила щиру подяку Послу Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті та уряду Індії за гуманітарну допомогу, яку Україна отримала від Індії у вигляді сироваток та вакцини від правця, дифтерії, ін.

Представники міністерства йоги та аюрведи AYUSH з Індії в своїх презентаціях підняли питання можливості двостороннього партнерства між Індією та Україною для просування питання торгівлі аюрведичними препаратами, освітніх курсів та лікарів аюрведи в Україні. Вони повідомили, що виробничі компанії аюрведичних ліків регулюються в Індії відповідно до Закону про лікарські та косметичні засоби, а дотримання правил GMP є обов'язковим. Деякі індійські компанії відповідають стандартам сертифікату WHO-GMP та експортують аюрведичні препарати в багато країн світу. «В Індії, Шрі-Ланці і Непалі – аюрведа сьогодні є офіційно визнаною медициною. AYUSH є єдиним в світі міністерством йоги та аюрведи, де підтримка аюрведичних заходів здійснюється на державному рівні. На сьогодні в Індії налічується 278 000 аюрведичних фахівців, більше 200 аюрведичних навчальних закладів та 112 навчальних закладів, де можна здобути підвищення кваліфікації з аюрведи.  Щорічно 15000 людей стають випускниками цих установ. Цікавим є той факт, що в Індії знаходиться 7439 приватних компаній, які займаються виробництвом аюрведичних препаратів, і більше 22 компаній мають міжнародний сертифікат», – підкреслив доктор Катош, експерт міністерства AYUSH.

В цілому, підходи аюрведичної системи є простими, орієнтованими на здоров'я людини та зміцнення імунітету з метою запобігання різного роду захворювань. Аюрведа пропонує індивідуальний режим лікування відповідно до особливостей тіла та розуму, характеру та стадії захворювання людини. Методи біологічного очищення під назвою Panchakarma та Dos & Don'ts, які прописані міністерством AYUSH, є невід’ємними кроками для налагодження збалансованого харчування, правильного режиму дня та подолання дисбалансу в організмі. Терапія омолодження «расаяна» та інші заходи аюрведи для зміцнення імунітету є  дуже корисними при дегенеративних захворюваннях та хронічних проблемах зі здоров'ям. Аюрведичні лікарські засоби виготовляються з натуральних речовин, включаючи рослини, мінерали та продукти тваринного походження.

adidas Originals представляє абсолютно новий силует Deerupt - сучасний погляд на спадщину adidas, втілений в екстремально-сміливому дизайні. Спираючись на архівні моделі бренду, одночасно мінімалістична і яскрава конструкція кросівок знаходить натхнення в базовому геометричному сітчастому малюнку.

 

Ключовим елементом дизайну Deerupt, натхненного урбанізмом, архітектурою та натуральною стрункістю природних форм, стає сітка. Спочатку такий патерн використовувався в бігових кросівках 80-х - New York і Marathon Training, - у новому силуеті сітка виконана із стрейч-матеріалу й повністю покриває кросівки. Збільшені пропорції і неонові кольори створюють сміливий візуальний образ.

 

Обігравши сітчастий малюнок за допомогою текстур, шарів і різних перспектив, дизайнери представляють ультралегкий, м'який тканинний біговий силует, обтягнутий еластичною сіткою. Устілка, оснащена підтримуючими вставками з піни, забезпечує ідеальну посадку й повністю фіксує стопу. Гарантуючи бездоганний комфорт, кросівки адаптуються під свого власника, що робить їх по-справжньому унікальними.

 

Новий силует Deerupt з'являється в забарвленні Solar Bird, яке об'єднало два знакових кольори adidas: яскраво-червоний Solar Red і насичений синій Bluebird. Простота й лаконічність моделі, підкреслені потужним візуальним образом, надають приголомшливий ефект.

 

Deerupt буде доступний в київських магазинах adidas Originals з 22 березня.

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені