Relax

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Relax
Зберегти
Скасувати
Відновити

Fashion, Шопінг

Бизнес-сессия FASHIONOLO

С 6 по 8 сентября 2017 года в столичном ВЦ «КиевЭкспоПлаза» прошла Бизнес-сессия FASH

Середа, 13.09.2017 COMMENTS

Гурман

Сертифікати WOG у Приват

Image - Сертифікати WOG у Приват

Компанія WOG запустила новий формат придбання подарункових сертифікатів. Тепер їх можна купити не

Середа, 7.11.2018 COMMENTS

Здоров'я та Краса

Проблеми відмови від кур

27 червня 2018 року відбулася прес-конференція, присвячена обговоренню питань, пов’язаних і

Вівторок, 3.07.2018 COMMENTS

Туризм, Готелі, Краєзнавство

Туристична Херсонщина

Херсонська область претендує на звання одного з найкращих туристичних регіонів України за умови ф

Середа, 26.09.2018 COMMENTS

Relax

Компанія WOG запустила новий формат придбання подарункових сертифікатів. Тепер їх можна купити не тільки на сайті WOG, а й через систему Приват24 в розділі «Подарункові сертифікати», оплативши коштами з банківської карти.

 

Враховуючи можливості та бажання кожного клієнта, компанія пропонує подарункові сертифікати на пальне, які можна отоварити на будь-якій АЗК WOG, номінальною вартістю 250, 500 та 1000 грн. Також можна придбати картку на 100 та 200 грн, яка дозволяє власнику обміняти її на товар у WOG Market або ж на страви та напої у WOG CAFE. Грошова сума вказана безпосередньо на подарунковому сертифікаті, який діє 12 місяців і може бути використаний в будь-який час.

 

Окрім того, разом із сертифікатом, можна відправити слова привітання. Для цього необхідно в архіві подарункових сертифікатів розмістити текст, який одержувач отримає на e-mail разом з унікальним кодом подарункової карти. При отоварюванні сертифікату, необхідно оператору АЗК чи касиру кафе і міні-маркету вказати отриманий код. За бажанням клієнта, сертифікат може бути надісланий поштою.

 

«Мабуть, більшість з нас стикалися зі складністю вибору подарунку для колеги, друга чи близької людини, - говорить директор з маркетингу WOG Ольга Капустіна. – Подарункові сертифікати WOG, які зараз завдяки Приват24 придбати ще простіше, вирішують цю проблему. Адже це відмінний подарунок для усіх автовласників, поціновувачів кави  і не тільки».

Крупнейшая в Украине сеть АЗК WOG решила оригинально поздравить своих клиентов с Международным Днем кофе.

 

Сегодня, 1 октября, посетив любую заправку сети, посетители WOG услышат приветствие: «Поздравляем с Днем кофе и… тату!». При этом, каждый покупатель, приобретая кофе, получает приятный бонус в виде временной татуировки.

 

Любовь к кофе – это то, что в сердце навсегда! Ведь не даром говорят, что этот напиток разогревает утро во всем мире, вдохновляет, пробуждает и вызывает положительную эмоцию… Поэтому WOG предложил своим клиентам-любителям кофе простой способ окунуться в праздник и немножко его продлить – сделать временное тематическое тату.

 

«WOG – это история о хорошем качестве и современном сервисе», - говорит Ольга Капустина, директор по маркетингу компании WOG. – «Мы стремимся к тому, чтобы дарить людям хорошее настроение даже в деталях. Поэтому решили дополнить празднование Дня любимого напитка приятным сюрпризом. Мы разработали 7 очень крутых дизайнов временных татуировок с привязкой к любимому напитку. Вдруг Вы всегда хотели тату, но боялись попробовать JДелая что-то для клиента, мы настолько вовлекаемся в процесс, что весь офис WOG тоже ходил в татуировках. Наша активность получилась яркой, искренней и веселой, поэтому в этот день мы получаем море позитива и улыбок от наших клиентов!», - отмечает Ольга Капустина.

 

 

 

 

ООО «ВОГ РИТЕЙЛ» управляет сетью автозаправочных комплексов под брендом WOG, которая насчитывает около 500 объектов во всех областях Украины. Сеть автозаправочных комплексов WOG – это крупнейшая украинская монобрендовая сеть АЗК на отечественном рынке нефтепродуктов. Все нефтепродукты в сети WOG – исключительно импортного производства и соответствуют стандарту Евро-5. Поставки осуществляются с самых современных нефтеперерабатывающих заводов Румынии, Израиля, Греции, Литвы, Польши, Беларуси и других стран. Компания активно развивает сопутствующие сервисы и услуги, в частности, сеть WOG CAFЕ и WOG MARKET.

Херсонська область претендує на звання одного з найкращих туристичних регіонів України за умови формування тут сучасної інфраструктури.

Про це в межах панельних дискусій на міжнародному інвестиційному форумі "Таврійські горизонти" сказав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Херсонська область має унікальне географічне розташування, теплий клімат, збільшення інтересу до регіону, але точка економічного зростання може зупинитися, якщо не буде якісної інфраструктури", - вважає Балонь.

За його словами, з січня по серпень цього року до бюджету області надійшло 2,2 млн грн туристичного збору. Загалом капітал туристичної галузі за вісім місяців 2018 року становив 22 млн грн.

Проте, переконаний замголови облдержадміністрації, збільшене впродовж останніх трьох років зростання інтересу туристів до Херсонської області необхідно підтримувати не лише "двомісячним пляжним відпочинком", а й приділяти увагу створенню більш якісного туристичного продукту.

Як запевнив чиновник, міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти" дає Херсону унікальну можливість "об'єднати зусилля, презентувати свої можливості... і знайти свого інвестора".

У межах панельних дискусій, присвячених проблемам туризму, відбулася презентація туристичного регіону, розташованого на території Щасливцевської сільради Генічеського району Херсонщини. Лише три населені пункти цієї сільради за вісім місяців цього року принесли половину туристичного збору всієї Херсонської області.

У презентаційному ролику йшлося не лише про 23-кілометрову смугу чистих пісочних пляжів на березі Азовського моря, а й про цілюще озеро Сиваш, про грязеві джерела й перспективи будівництва на Арабатській стрілці бальнеологічного курорту.

Як повідомлялося, в п'ятницю в Києві відбувся 10-й за ліком міжнародний інвестиційний форум "Таврійські горизонти". Цього року він уперше проводився в столиці України. На форум прибули близько 600 учасників із 30 країн. У межах форуму було підписано меморандуми про реалізацію інвестиційних проектів на загальну суму 625 млн доларів. Генеральним партнером форуму виступила норвезька компанія NBT AS. Також партнером заходу стало ТОВ "Дніпро-Бузька вітрова електростанція".


Топ-менеджмент найбільшої в Україні мережі ресторанів японської кухні - Сушия розповів про тренди і плани ресторанної галузі, поділився інформацією про ринок поставок морепродуктів, законодавство і назвав ключові вимоги до самоконтролю якості.

Ресторанний ринок України міцнішає і росте.За останніми даними аналітиків, його обсяг оцінюється більш ніж в 30 млрд грн. А за кількістю закладів ринок уже досяг показників докризового 2013 року - на сьогодні по країні налічується близько 15 000 закладів громадського харчування.

Серед кулінарних напрямків, представлених в Україні, перегукуючись зі смаками жителів ЄС, зростає запит на паназійську кухню, яка включає в себе мікс різних кулінарних традицій, в основному, країн Південно-Східної Азії, а також - Кореї, Японії, Китаю, Індії та Малайзії . Так, за оцінками Сушия, обсяг ринку даного напрямку в Україні становить близько 20%. При цьому, переважна більшість закладів акцентують на японській кухні.

Примітно, що японська та італійська кухні, за експертною оцінкою, займають рівні частки ринку.

За словами топ-менеджменту Сушия, їх мережа сьогодні - лідер ринку японської кухні в Україні - як в сегменті ресторанів, так і доставки замовлень. Відзначимо, що мережа нараховує 38 ресторанів в 13 містах України і щорічно обслуговує не менше 350 тис. гостей. Крім того, Сушия - один з найбільших імпортерів морепродуктів й інгредієнтів для японської та азіатської кухні в Україні.

За даними експертів, на сучасному ринку працює не так багато мережевих ресторанів, які спеціалізуються виключно на одному виді кухні. Все більше закладів не дотримуються концепцій і перетворюються в ресторани, де є все. Тому часто можна побачити, як за одним столом їдять піцу, суші й бургери. Найчастіше, в таких випадках якість продукту теж ділиться на все, тобто виходить середньою.

«Сушия понад 11 років пропагує на своєму прикладі переконаність: займаючись тим, що ти вмієш краще за все, не розфокусовуючи зусилля в різні боки, ти досягаєш досконалості й отримуєш визнання гостей в довгостроковій перспективі», - говорить CEO мережі ресторанів Сушия АнтонХодисько.

«Завдяки цьому, ти стаєш експертом галузі та формуєш стандарти, тебе копіюють конкуренти. Але що ще більш важливо в умовах, в яких наша країна намагається розвиватися після двох серйозних потрясінь, ми зберегли своє обличчя і не граємо в дискаунтера. Ми даємо справжню якість і більше смаку за справедливі гроші», - розповідає СЕО Сушия.

Одні з основних правил роботи Сушия - це смак, якість і безпека. Радує, що законодавство в сфері якості та безпеки харчових продуктів гармонізовано зі світовими стандартами і на сьогоднішній день зобов'язує виробника самого контролювати та відповідати за якість своєї продукції.

«На відміну від застарілих принципів, коли контролюючі органи могли карати і милувати на свій розсуд, сучасний підхід дозволяє виробникам базуватися на аналізі ризиків і самим визначати глибину контролю якості продукції», - пояснює ОксанаБеседа, керівник відділу контролю якості мережі ресторанів Сушия. «Щоб бути впевненими в якості сировини, яка надходить в наші ресторани, ми контролюємо також умови виробництва у наших постачальників», - акцентує Оксана.

Таким чином, фактично, контроль якості в ресторанах Сушия здійснюється в кілька етапів:

1. Щоденний паралельний контроль шефом і директором ресторану
2. Регулярний контроль внутрішньої служби якості
3. Періодичний незалежний лабораторний контроль сертифікованими лабораторіями.

Про поставки і постачальників

Разом з тим, треба відзначити, що продукція в ресторани Сушия поставляється, як українськими виробниками, так і з-за кордону. Мережа вибудувала потужну власну виробничу базу, налагоджений ланцюг поставок, включаючи власний імпорт та дистрибуцію. Так, наприклад, лосось в охолодженому вигляді компанія закуповує в Норвегії. Риба доставляється автотранспортом при нульовій температурі. Мережа самостійно імпортує з В'єтнаму креветку (крім Ебі), з Китаю – хіяші, норі та багато іншого.

В Україні Сушия закуповує гребінець, ікру корюшки, ікру червону, ікру летючої риби, крабові палички, червоний окунь, окунь філе на шкірі, бебі восьминоги і вугор.

«Сьогодні Сушия закуповує продукцію не тільки для власних ресторанів, але і є одним з основних постачальників морепродуктів до України», - говорить Сергій Звіряка, директор департаменту логістики компанії Сушия. «Ми щороку поставляємо в країну близько 100 т норвезького лосося; раз в квартал закуповуємо контейнер (10 т) в'єтнамської креветки і по контейнеру (10 т) китайського хіяші та норі. Крім цього, робимо самі Ебі з креветки, яку купуємо через локального дистриб’ютора. А це приблизно 100 тис. шт. на рік. На даному етапі ведемо напряму переговори з виробниками тунця», - перераховує Сергій.

Про плани

Серед найближчих намірів - запустити в серпні нову серію страв в рамках дитячого меню. Восени планується відкриття нового дуже атмосферного ресторану в столиці, а в довгостроковій перспективі - оновлення закладів, які вже працюють. Наприклад, в нових ресторанах Сушия в Запоріжжі, Вінниці та в Києві (на Дніпровській Набережній і в столичному ТРЦ Lavina Mall) була реалізована нова сучасна концепція інтер'єру. Новий дизайн передбачає використання екологічних матеріалів, озеленення, а контекст ресторанів - сучасний японський світогляд.

Крім цього, ключові плани на найближчі 3 роки:

●        еволюція продукту і сервісної стратегії - за формою і змістом

●        вибухове зростання продажів в сегменті доставки

●        paperless офіс і сортування сміття в ресторанах в рамках ініціатив щодо турботи про навколишнє середовище. У ресторанах мережі вже замінені всі освітлювальні прилади на LED технології, всі плити - на індукційні. І проекти в цій площині будуть продовжуватися. Це базовий принцип існування мережі, заявлений в цілях компанії - піклуватися про зовнішнє середовище

●        входження в стратегічні альянси, які дозволяють з партнерами трансформувати існуючі бізнес-моделі

●        актуалізація візуальних атрибутів бренду

●        проекти в області Digital маркетингу, E-commerce і вибудовування відносин c гостями

●        розвиток власної дистрибуції і виведення на ринок нових моделей одержання прибутку

●        і багато іншого.

 

Тенденції в Україні

За визначенням фахівців Сушия український ринок - один з найбільш швидкозростаючих у світі. Наші співвітчизники в контексті глобального ринку відносно недавно почали ходити в ресторани. Тому найближчим часом буде спостерігатися тенденція росту культури споживання їжі поза домом.

«Глобальний тренд самотності в світі, пошук змістів і задоволень, які не завжди поєднуються з приготуванням біля плити, будуть вибуховим чином ростити споживання в ресторанах, доставку їжі та формати take-away», - прогнозує Антон Ходисько.

Смаки українців розвиваються і самими рестораторами, які подорожують світом, вивчають можливості, формуючи гастрокультуру в Україні та ринки майбутнього.

«Я ставлю перед командою мету оперативно впроваджувати в життя те, що вони побачили під час гастротурів в країни Азії, Європи, Америки», - говорить CEO мережі ресторанів. «Кожна така поїздка неймовірно надихає команду і бренд-шефа на інновації. Разом з нами наше меню розвивають і партнери через пошук та пропозицію нових продуктів локальних й імпортних. Гастрокультуру в Україні також розвивають імениті шеф-кухарі експати. Про один з таких наших проектів ми розповімо після його реалізації. Всі ми фанати своєї справи і розвиток є нашим способом життя», - підкреслює Антон Ходисько.

Пікантні цифри

У червні 2018 року у ресторанах сучасної японської кухніСушия для приготування страв було використано:

1.    6,3 тонн свіжого лосося

2.    21,3 тонн рису

3.    876 кг тунцю

 

Довідка

Мережа ресторанів сучасної японської кухні «Сушия» заснована в 2006 році й налічує 38 ресторанів в 13 містах України - Києві, Борисполі, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Полтаві, Сумах, Харкові, Черкасах та Чернівцях. Щомісяця мережа обслуговує понад 350 000 гостей, має власну службу доставки «Точна доставка».

27 червня 2018 року відбулася прес-конференція, присвячена обговоренню питань, пов’язаних із відмовою від куріння та презентації результатів першого року роботи професійного сервісу з надання допомоги у відмові від куріння (http://stopsmoking.org.ua/).

Під час прес-конференції фахівці ВООЗ, Центру громадського здоров’я МОЗ України, а також експерти з контролю над тютюном розповіли про основні проблеми відмови від куріння та важливість надання професійної допомоги курцям.

Сервіс розпочав роботу 20 червня 2018 року. Він складається з «гарячої» телефонної лінії та професійного веб-сайту. Веб-сайт (http://stopsmoking.org.ua/) містить практичну інформацію щодо відмови від куріння, а консультанти «гарячої» лінії (0-800-50-55-60) надають фахову підтримку курцям, які хочуть позбутися тютюнової залежності.

За рік на «гарячу» лінію для отримання консультації звернулися понад 700 клієнтів. Переважна більшість з них - це чоловіки-курці (80%) старшого віку (понад 50 років) з високим рівнем нікотинової залежності, великим стажем куріння та невдалим досвідом відмови. Саме ця категорія курців потребує допомоги найбільше, адже кинути самостійно для них вкрай важко.

Основна причина відмови від куріння, про яку говорить понад 60% клієнтів – турбота про власне здоров’я. Лише близько 8% з них хочуть кинути курити заради фінансових заощаджень.

Послугами веб-сайту з червня 2017 року скористалися 13,5 тисяч клієнтів:  55% жінок та 45% чоловіків. Це люди переважно молодшого і середнього віку (25-44 років), з невисоким або середнім рівнем нікотинової залежності, які мають декілька невдалих спроб відмови від куріння. На сайт заходили не лише жителі України, але й користувачі з інших країн Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії і навіть Африки.

 «Гаряча» телефонна лінія (0-800-50-55-60) безкоштовна для дзвінків зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України. Конфіденційні консультації надають професійні психологи.  Також консультацію можна отримати на сайті, поставивши запитання в онлайн-чаті, або надіславши запит через електронну пошту.

Сервіс з надання допомоги у відмові від куріння розроблено в межах спільної ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Бюро ВООЗ в Україні, яка впроваджується громадською організацією «Життя» за фінансової підтримки Швейцарської Агенції розвитку та співробітництва в рамках проекту «Неінфекційні хвороби: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

 

Цитати

Володимир Курпіта, генеральний директор ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»: «Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ВООЗ проводять навчання для медиків первинної ланки щодо неінфекційних захворювань, у тому числі, щодо надання допомоги курцям. Доступність онлайн-сервісу та фахові поради лікарів допоможуть українцям у боротьбі зі згубною звичкою».

Катерина Римаренко, координатор проектів ГО «Життя»: «За даними досліджень серед українців лише 1,2% тих, хто намагається кинути курити, досягають успіху. Це катастрофічно мало, і ми щиро сподіваємося, що завдяки нашому Сервісу з надання допомоги у припиненні куріння кількість тих, хто кинув курити істотно зросте. Ми бачимо, що попит на такі послуги є і він досить великий».

Роберто Гнезотто, проектний менеджер із запобігання розповсюдженню неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні: «Подібні професійні сервіси для курців працюють у багатьох країнах. Вони є важливим компонентом системи контролю над тютюном та повністю відповідають вимогам Статті 14 Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну. Ми щиро раді, що минулого року Україна приєдналася до низки країн, які мають гарячу телефонну лінію та веб-сайт для допомоги людям з нікотиновою залежністю. Це один із важливих кроків на шляху подолання тютюнової залежності та досягнення Цілей сталого розвитку».

Отто Стойка, головний лікар Київського міського центру здоров’я: «Кинути курити – одне із кращих рішень у житті кожного курця. Вже з першого дня відмови від сигарет організм курця починає відновлюватися, а ризики виникнення хвороб, асоційованих з курінням, зменшуються. Чим раніше курець прийме рішення кинути курити, тим краще.  Звернення на онлайн-сервіс суттєво збільшує шанси кинути курити».

Яна Григор’єва, консультант сервісу з надання допомоги у припиненні куріння: «На сервіс звертаються дуже різні люди: багато клієнтів розраховують отримати «чарівну пігулку», яка одномоментно позбавить їх від тютюнової залежності. Однак, ми говоримо про те, що відмова від куріння – це процес, що потребує серйозної мотивації та сумлінної підготовки. Тільки за таких умов людина може досягти успіху. Ми допомагаємо з мотивацією та розробкою власного плану відмови від куріння».

 

Довідка

Світова практика демонструє, що безкоштовні професійні онлайн-сервіси є ефективним інструментом для допомоги людям, що хочуть відмовитися від куріння. За даними досліджень, проведених у США, звернення на «гарячу» лінію може удвічі підвищити шанси курця на успіх[1].

В Україні  щоденними курцями є 35,9% чоловіків та 7,0% жінок. Загалом щоденно курить 7,2 млн дорослих українців. Від хвороб, викликаних вживанням тютюну, в Україні щорічно помирають в середньому 85 тисяч громадян. Крім того, курці живуть в середньому на 16 років менше за некурців[2]. Щорічні втрати через витрати на лікування та втрату працездатності від пов’язаних із тютюном захворювань в нашій державі становлять близько 12,5 мільярда доларів США (3,2% річного ВВП).[2] http://gas.ctsu.ox.ac.uk/tobacco/C0002.pdf

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені