Relax

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Relax
Зберегти
Скасувати
Відновити

Fashion, Шопінг

Смартфон для дизайнера

Дизайнерки-учасниці Ukrainian Fashion Week Яна Червінська та Ярослава Барило діляться роздумами п

Середа, 16.08.2017 COMMENTS

Гурман

WOG CAFE уже в аэропорту

Image - WOG CAFE уже в аэропорту

Компания WOG открыла кафе сити-формата в международном аэропорту «Киев». Таким образо

Середа, 5.04.2017 COMMENTS

Здоров'я та Краса

Українці курять все менш

За даними Державної служби статистики, протягом січня-травня 2017 року ціни на тютюнові вироби в

Понеділок, 26.06.2017 COMMENTS

Туризм, Готелі, Краєзнавство

Туризм в Киеве возрождае

Компания JLL представляет анализ результатов первых шести месяцев 2017 года на рынке качественных

Четвер, 3.08.2017 COMMENTS

Relax

Дизайнерки-учасниці Ukrainian Fashion Week Яна Червінська та Ярослава Барило діляться роздумами про роль смартфона у їхньому повсякденному житті та враженнями від  Huawei P10.

 

Провідні дизайнери не лише створюють наймодніші колекції одягу та аксесуарів, а й стежать за останніми трендами в індустрії мобільних телефонів. Це підтверджує той факт, що дизайнерки-учасниці Ukrainian Fashion Week Яна Червінська та Ярослава Барило були помічені за користуванням флагманським смартфоном Huawei P10.

 

Для молодої дизайнерки одягу, стилістки та художниці Яни Червінської смартфон – більше, ніж засіб комунікації. Він повинен доповнювати її образ, бути в тренді та обов'язково мати якісну камеру для використання при створенні нової коллекціі. Huawei P10 ідеально відповідає усім цим параметрам.

 

«Я знаю, що оптика Huawei P10 створювалася спільно з фахівцями компанії Leica. А цей бренд – легенда у світі фотографії, гарантія дива, якщо хочете. Huawei Р10 дозволяє знімати справжні шедеври. Для мене дуже важливо, щоб камера максимально точно відтворювала всі деталі модних образів. Але я не очікувала, що вона може робити настільки художні знімки»,– каже Яна Червінська, засновниця бренда Yana Chervinska.

 

Фіналістка конкурсу Bazaar Fashion Forward 2016 Ярослава Барило в усьому цінує увагу до деталей. У руках дизайнера смартфон повинен відігравати роль стильного аксесуара, та при цьому бути функціональним у моменти, коли з’являється нова ідея або терміново потрібно зробити якіснийзнімок.

 

«Найбільше в Huawei P10 вражає камера. Так ніби у тебе в кишені власна маленька фотостудія. Камера автоматично адаптує параметри під освітлення, з високою точністю розпізнає особливості обличчя – портрети виходять просто відмінні. Huawei P10 творить дива, з ним можна робити якісніфото навіть при поганому освітленні. Дуже зручно, а головне – красиво»,̶ зазначаєЯрослава Барило, засновниця і дизайнерка бренда SLAVA.

 

Вислів «по одягу зустрічають» уже давно час замінити висловом «по смартфону зутрічають». Зовнішній вигляд телефону зараз не менш важливий, ніж зовнішній вигляд його власника. Флагманські смартфони Huawei P10 і P10 Plus – це частина нової fashion-колекції бренда. Їхні ексклюзивні кольори, Greenery і Dazzling Blue, розроблені Інститутом кольору Pantone й оголошені трендовими у 2017 році. Це справжній fashion look.

 

З цього року Huawei став технологічним партнером Ukrainian Fashion Week. 18 червня у рамках Odessa Holiday Fashion Week 2017 бренд представив гостям спеціальний захід-сюрприз «Huawei P10 Gallery – Механізм любові», підготований спільно з відомим українським дизайнером Жаном Гріцфельдтом. І це лише початок великого fashion-перформансу від Huawei. 4-9 вересня у київському «Мистецькому арсеналі» відбудеться осінній Ukrainian Fashion Week, до якого Huawei знову готує чимало цікавих сюрпризів.

Компания JLL представляет анализ результатов первых шести месяцев 2017 года на рынке качественных гостиниц[1] Киева.

 

«Украинская столица продолжает радовать постепенным восстановлением показателей на рынке качественных отелей. В мае 2017 года – месяце, когда Киев принимал европейский песенный конкурс «Евровидение», – заполняемость качественных гостиниц составила около 55% против 41% в аналогичном месяце 2016 года. В июне показатель был чуть скромнее, но все равно превысил прошлогодний: 46% против 37% гостиничных номеров соответственно были заняты», - говорит Татьяна Веллер, руководитель департамента гостиничного бизнеса компании JLL.

 

Стоит отметить, что в мае киевские отельеры смогли также значительно увеличить тариф (ADR) и доходность (RevPAR), причем в валюте: средний тариф в последний месяц весны в долларах продемонстрировал рост на 3% и достиг 158 долл., а доходность на номер за счет роста загрузки – на 39%, до 86 долл. В первый месяц лета ADR в валюте немного сдал позиции (на 1% в сравнении с прошлым годом, до 150 долл.), а доходность возросла на 22%.

 

В целом за 1-е полугодие 2017 года среднерыночная загрузка качественного номерного фонда в Киеве выросла до 45,8%. По словам Татьяны Веллер, это самый высокий показатель с 2013 года: «в январе-июне было занято более 48% номеров, однако объем предложения на рынке тогда был меньше. Напомню, что в начале 2014 года был открыт Hiltonна 262 номера, что является серьезным ростом для небольшого рынка украинской столицы».

 

Операционные показатели рынка качественных гостиниц Киева в 1-м полугодии в долларах США

 

Средний тариф в 1-м полугодии немного вырос в гривнах (на 2,4%, до почти 4 тыс. грн.) и снизился в валюте (на 2,6%, до 147 долл.), тогда как доходность на номер увеличилась и в гривнах (на 26,2%, до 2,7 тыс. грн.), и в валюте (на 20%, до 67 долл.). Это самая высокая доходность в расчете на номер в киевских отелях за 1-е полугодие с 2013 года, когда она равнялась 103 долл.

 

Операционные показатели рынка качественных гостиниц Киева в 1-м полугодии в гривнах

 

«При условии сохранения стабильной политической ситуации в стране продолжится постепенное восстановление операционных показателей гостиниц Киева. На этом фоне уже несколько месяцев мы наблюдаем растущую уверенность инвесторов, профессиональных управляющих компаний и международных брендов в гостиничном рынке украинской столицы. Это в первую очередь выражается в выходе новых гостиничных проектов на рынок. До конца года должно появиться 664 номера под международными брендами в различных категориях – “Mercure Congress Киев” (компания Accor) на 160 номеров, “Park Inn Троицкая” (Rezidor) на 192 номера и “Aloft Киев” (Marriott/Starwood) на 312 номеров, - отмечает Татьяна Веллер. – Выход нового брендированного предложения увеличит конкуренцию на рынке, и может привести к коррекции показателей гостиничного рынка в 2017-2018 годах».

 

 [1]Анализ на основе данных STR Global.

Цього року підрозділ Huawei Consumer BG Ukraine вперше підтримує проведення найавторитетнішої події в українській індустрії моди – Ukrainian Fashion Week (UFW).

 

Співробітництво засноване на спільному прагненні до інновацій як у технологіях, так і в індустрії моди. З сезону в сезон UFW відкриває молоді таланти і демонструє готовність підтримувати трендові проекти, наприклад, Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Huawei, зі свого боку, відстежує найактуальніші світові модні та технологічні тенденції, успішно застосовуючи їх у своїх продуктах. Нові розробки компанії заслужили визнання і довіру найвимогливіших споживачів. Huawei посіла 13 місце в рейтингу 50 інноваційних компаній світу за версією журналу Fast Company, втретє потрапивши до цього списку. Флагманські смартфони Huawei P10 і P10 Plus є частиною нової fashion-колекції бренда. Їхні ексклюзивні кольори, Greenery і Dazzling Blue, розроблені Інститутом кольору Pantone та оголошені трендовими в 2017 році.

 

Huawei P10 і P10 Plus уже завоювали репутацію в світі фотографії. Нещодавно обидві моделі перемогли в номінації «Найкращий смартфон для фотографій» престижної незалежної асоціації TIPA. Смартфони можуть похвалитися фронтальною та основною камерами, розробленими спільно з відомою німецькою компанією Leica. Лабораторія DxOMark, світовий авторитет в оцінці фотокамер, відзначила безпрецедентну якість знімків, отриманих за допомогою нових флагманів. Таким чином, бренди Huawei і Leica доповнюють один одного в культурному плані, відкриваючи нову еру в цифровій фотографії.

 

Першими, хто випробує переваги користування смартфонами Huawei P10 і P10 Plus, стануть українські дизайнери, які високо зарекомендували себе в модній індустрії: Жан Гріцфельдт, Яна Червінська і SLAVA.

 

Уже 18 червня в рамках Odessa Holiday Fashion Week 2017 у готелі Maristella Marine Residence Huawei представить гостям спеціальний захід-сюрприз «Huawei P10 Gallery – Механізм кохання», підготовлений спільно з відомим українським дизайнером Жаном Гріцфельдтом. На вас чекає феєрверк емоцій від споглядання fashion-шоу, де технології переплітаються з модою.

 

Осіння Ukrainian Fashion Week, яка традиційно пройде у вересні в київському комплексі «Мистецький Арсенал», також відбудеться за підтримки технологічного партнера Huawei.

 

Другий рік поспіль Huawei увійшов до першої 50-ки рейтингу 100 найдорожчих глобальних брендів-2017 від порталу BrandZ, причому цінність бренда цього року збільшилася. Huawei також виступив у ролі технологічного партнера тижнів моди в Італії, Єгипті, Білорусі, Казахстані та інших країнах. Крім того, Huawei співпрацює з журналом Vogue і безліччю інших всесвітньо відомих fashion-платформ, підтверджуючи свою присутність у глобальній індустрії моди.

 

«Ми пишаємося партнерством з Ukrainian Fashion Week, адже нас об'єднує спільне прагнення до інноваційності – якості, яка нині є зброєю в боротьбі за безперервний розвиток бізнесу. Huawei заслужив високу репутацію і завоював довіру серед міжнародних партнерів, що працюють у сфері моди. Ми віримо, що в Україні наша співпраця з UFW буде настільки ж успішною для обох сторін», –коментує Кевін Джоу, керівник департаменту Huawei Consumer BG Ukraine.

 

«Ми часто повторюємо, що мода це не тільки одяг, аксесуари, взуття. Мода це і технології, вчинки, музика, інновації. Тому всі ці роки ми співпрацюємо із брендами, в чийому ДНК закладені поняття модності, готовності відгукнутись на виклики сьогодення та йти на випередження свого часу. Цього року «технологічним партнером» Ukrainian Fashion Week став Huawei. Віримо, що ця співпраця подарує fashion-спільноті цікаві колаборації і несподівані рішення», – говорить Володимир Нечипорук, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week.

За даними Державної служби статистики, протягом січня-травня 2017 року ціни на тютюнові вироби в Україні зросли на 16,2%, що суттєво перевищує рівень інфляції за цей період. Основною причиною зростання цін на сигарети стало підвищення з 1 січня 2017 року ставок акцизу на тютюнові вироби. У 2016 році мінімальний акциз на пачку з 20 сигарет становив 8,52 гривні, а в 2017 році – 11,92 гривні. З урахуванням ПДВ та місцевого акцизу, ціна більшості марок сигарет мала зрости  на 4,13 гривні.

Державна фіскальна служба двічі на місяць оприлюднює інформацію про максимальні роздрібні ціни, які виробники та імпортери встановлюють на свої сигарети ( http://sfs.gov.ua/cigars ). За період з 15 грудня 2016 року до 15 червня 2017 року ціни на всі сигарети зросли, а на деякі сигарети зростання цін було вище, ніж зростання податкового навантаження. Наприклад, корпорація «Філіп Морріс Україна» збільшила ціни на більшість своїх марок на 5 гривень за пачку.

Зростання цін на сигарети призвело до скорочення їх реалізації. В січні-травні 2017 року, за даними ДФС, було реалізовано 20 мільярдів сигарет, тоді як у відповідному періоді 2016 року – 26 мільярдів.

Тобто українці курять все менше, проте надходження до Державного бюджету від тютюнових акцизів у січні-квітні 2017 року становили 12,7 мільярди гривень, що на 2,6 мільярди гривень більше, ніж рік тому.

«Політика щорічного підвищення акцизу на сигарети на 40%, яка була реалізована в 2016 та 2017 роках, довела свою ефективність: люди курять все менше, а отже в Україні буде все менше викликаних тютюном хвороб та смертей, але бюджет отримує все більше від тих, хто продовжує шкодити власному здоров’ю» , - пояснив Костянтин Красовський, з авідувач сектором контролю над тютюном Українського інституту стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров’я України

Відповідно до євроінтеграційних зобов’язань, Україна має підвищити середнє акцизне навантаження до 90 євро за 1000 штук сигарет. Зараз в Україні цей податок становить 596 гривень (20 євро).

«Тому в майбутньому держава і надалі буде підвищувати ставки акцизу, а тютюнові корпорації відповідно будуть і надалі підвищувати ціни на сигарети. Але у кожного курця є вихід: припинити витрачати гроші на цей непотріб і стати здоровим і багати.», - підсумував Костянтин Красовський.

Україна увійшла в ТОП-10 країн-лідерів турпотоку до Туреччини за період січень-квітень 2017 року, показавши приріст 11,39%.

За даними Міністерства культури та туризму Турецької Республіки кількість українських туристів продовжує зростати. За період січень-квітень 2017 року Україна увійшла у ТОП-10 країн-лідерів турпотоку до Туреччини, показавши приріст 11,39% і посівши 9 місце.

ТОП-10 країн-лідерів турпотоку до Туреччини за період січень-квітень 2017 року

Місце у рейтингу

Країна

Кількість туристів (тис. людей)

1

ГРУЗІЯ

639 493

2

ІРАН

614 566

3

НІМЕЧЧИНА

568 565

4

БОЛГАРІЯ

472 784

5

РОСІЯ

319 904

6

АНГЛІЯ

208 413

7

АЗЕРБАЙДЖАН

187 013

8

ІРАК

178 190

9

УКРАЇНА

158 944

10

ГРЕЦІЯ

156 749

 

Український турпотік до Туреччини стабільно збільшується. У період січень-квітень 2017 року країну відвідало 158 944 українців, що на 11,39% більше у порівнянні з 4-х місячним періодом 2016 року.

Найбільш популярними серед громадян України традиційно залишаються Анталія, Стамбул та курорти Мугли: Фетхіє, Даламан, Бодрум та Мармарис. За статистикою, у період з січня по травень 2017 року Анталію відвідало 136 399українців, що на 53 % більше, ніж у 2016 році. Таким чином, Україна посіла 3 місце серед країн, що віддали перевагу Анталії за перші 5 міс. поточного року.

У Стамбулі  в 2017 році за період січень-квітень побувало 95 514 українських туристів, що на 3,1% менше, ніж у 2016 році;  а у Муглі –1 165 українцівз приростом в 66,43%.  

Беручи до уваги, що 1 червня набула чинності Угода про взаємні поїздки громадян України та Турецької Республіки за внутрішніми паспортами (ID-картками), можна прогнозувати, що кількість українців, які відвідають Туреччину до кінця 2017 року, перевищить показники минулого року.

 

 

Джерело:Міністерство культури та туризму Турецької Республіки

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені