Дім

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Дім
Зберегти
Скасувати
Відновити

Матеріали, Обладнання, Технології

MTI продает панели Suntech

Компания MTI стала официальным дистрибутором решений альтернативной энергетики компании Suntech Power Holdings Co, Ltd. В рез

Вівторок, 22.11.2016 COMMENTS

Меблі, Декор

Вам покажуть будинок мрії

З 9 по 12 травня у Львові всі охочі могли відвідати «Дім мрії» компанії LG Ele

Вівторок, 14.05.2013 COMMENTS

Побутова техніка

Элементы питания наградили

Image - Элементы питания наградили

Элементы питания eneloop японской компании Panasonic завоевали награду Long Life Design 2016 в рамках международного кон

П'ятниця, 23.12.2016 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

ЄС розвиває регіони України

За підтримки експертів ЄС в Україні створені необхідні інструменти для нової системи управління регіональним розвитком &nd

Четвер, 8.12.2016 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

За підтримки експертів ЄС в Україні створені необхідні інструменти для нової системи управління регіональним розвиткомРоман Чуприненко.

Досвід та допомога європейських партнерів у впровадженні реформи державної регіональної політики допомагає Україні не лише розвивати свої території, підвищити потенціал органів влади як на центральному, так і на місцевому рівнях до впровадження реформ, але й сприяє інтеграції країни в європейський простір.

Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Роман Чуприненко під час підсумкової конференції програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

За його словами, завдяки підтримці фахівців програми, створені необхідні інструменти для нової системи управління регіональним розвитком.

«У співпраці з експертами розроблено Державну стратегію регіонального розвитку на період до 2020 року та План заходів з її реалізації. Підготовлено методичні рекомендації розроблення, моніторингу та оцінки стратегічних документів у сфері регіонального розвитку», - зазначив Роман Чуприненко.

Для здійснення прозорого відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку  створено оn-line платформуоn-line платформу .

За словами заступника Міністра, надано практичну та методологічну допомогу регіонам у розробці власних стратегій розвитку і планів заходів, а також їх гармонізації з цілями і пріоритетами державної регіональної політики, визначеними у Державній стратегії регіонального розвитку.

«Разом з партнерами створено систему координації регіональної і галузевих політики, а також інституційної підтримки регіонального розвитку», - додав Роман Чуприненко.  

Він підкреслив, що ефективна реалізація реформи регіональної політики потребує значних ресурсів та експертної підтримки.

 

ОСББ «Центральна Вежа», що у м. Луцьку, прийняло рішення скористатися Урядовою програмою з енергоефективності та залучило найбільший в Україні кредит на суму майже 3,5 млн. грн для проведення термомодернізації багатоквартирного будинку.

"Нас, розробників програми, приємно вражає те, що все більше ОСББ розуміють необхідність проведення тих заходів з енергоефективності, які дадуть найбільший ефект. При цьому вони наважуються на залучення значних сум коштів. Держава, у свою чергу, готова надати їм допомогу", - коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Вже незабаром у 16-типоверховому будинку, де мешкає понад 100 сімей, буде проведено комплексну термомодернізацію: утеплення фасаду, встановлення індивідуального теплового пункту, а також заміна вікон та дверей у місцях загального користування. У результаті мешканці будинку отримають не тільки модернізований будинок, а й суттєве скорочення витрат на оплату комунальних послуг.

«Комплексна термомодернізація будинку дозволить його мешканцям майже вдвічі зменшити витрати на оплату комунальних послуг. Про це говорять не тільки експерти, а й ті ОСББ, які вже впровадили заходи з енергоефективності за нашою програмою. Наприклад, Луцьке ОСББ "Явір - 2011" провело комплексне утеплення будинку на 2 млн. грн і в результаті проведеної модернізації витрати на опалення для мешканців будинку зменшилися у 2,2 рази», - коментує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Як зазначає Голова ОСББ «Центральна Вежа» Сергій Кудрявцев, враховуючи наявність у будинку сімей, що отримують субсидії на оплату комунальних послуг, ОСББ може отримати з держбюджету відшкодування близько 50% суми кредиту.Окрім цього, ОСББ розраховує ще й на додаткову компенсацію відсотків з міського бюджету в рамках місцевої програми з енергоефективності, що діє у Луцьку.

«Лучани найпрогресивніші у питаннях енергоефективності. За даними нашої програми, лідером за обсягом оформлених «теплих» кредитів є саме Волинська область, де ОСББ разом залучили майже 10 млн грн на утеплення багатоповерхівок», - зазначає С. Савчук та додає, що іншим ОСББ варто брати приклад з лучан та переймати їхній досвід.

Кредитні кошти видано Укргазбанком, державним банкомпартнером програми.

Німецька федеральна компанія DeutscheGesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації оголошує відкритий конкурс проектів «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» у Дніпропетровській області.

Проект реалізується в рамках Ініціатив інфраструктурної програми для України на замовлення Уряду Німеччини.

 

Мета проектупокращення якості надання послуг місцевому населенню в територіальних громадах, які приймають значну кількість внутрішньо переміщених осіб.

 

До участі у конкурсі запрошуються: об’єднані територіальні громади, установи державної та комунальної форми власності, громадські організації, що зареєстровані і/або провадять діяльність у Дніпропетровській області. Подані проекти мають бути спрямовані на покращення послуг для ВПО і приймаючих громад і стосуватися наступних тем:

-         Покращення якості надання послуг у сфері медицини, правової допомоги, культури і спорту для ВПО та приймаючих громад;

-         Організація заходів, спрямованих на інтеграцію ВПО у приймаючих громадах;

-         Організація діяльності центрів дозвілля, арт-майданчиків, коворкінгів тощо, створених в тому числі на базі бібліотек.

 

Бюджет кожного поданого проекту складатиме до 600.000 гривень. Із них мінімально 30% бюджету має бути заплановано на проведення заходів для ВПО та приймаючих громад (тренінги, семінари, конкурси, підвищення кваліфікації, дозвілля/навчання); максимально 70% коштів може бути витрачено на покращення матеріально-технічного забезпечення.

Термін реалізації проектумаксимально 2 місяці.

 

За результатами конкурсу буде відібрано до 10 переможців, які через GIZотримають фахову і фінансову допомогу від Німеччини

 

Для участі у  конкурсі необхідно детально ознайомитися із Умовами конкурсного відбору проектів, а також заповнити Заявку на участь у конкурсі. Всі документи можна отримати, звернувшись за адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript mailto:або завантажити насайті GIZ.

 

Заявка має бути подана виключно в електронному вигляді обсягом не більше 5 МВ у форматі MS Word (.doc або .docx або .rtf) в електронному вигляді на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з 14 липнядо 5 серпня 2016 року, 12:00 (за київським часом).

 

Сторінка 2 з 2

 

Довідка:

 

Ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ)фінансуються німецьким урядом та виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основна мета Ініціатив полягає у наданні підтримки Україні для подолання кризи на сході країни. ІІПУ забезпечують надання екстреної допомоги у вирішенні найбільш актуальних проблем, з якими стикається країна та її населення через збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зі східних областей.

 

DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit(GIZ) GmbHпідтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток.Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД

Учора ввечері в Полтаві пройшов громадський форум Інтегрованого розвитку міста. На захід завітали всі полтавчани, яким не байдуже, як розвивається їх місто, які готові поділитися своїми думками та вступити у відкритий діалог з представниками міської влади, щоб змінити своє місто на краще.

На жаль, незначні проблеми або побажання громади часто недостатньо враховуються при плануванні розвитку міста та міської діяльності, хоча вони є життєво важливими для людини і вказують на недоліки в збільшеному масштабі. Процеси за участю широкої громадськості та виявлення суспільної думки дають можливість проаналізувати не тільки корені проблем, а виходячи з них, знайти шляхи до їх усунення, зібрати інноваційні ідеї та рішення. Тому на захід також запрошені різні представники суспільствакерівники ОСББ, громадські організації, професійні асоціації, представники бізнесу та інших об’єднань.

Організаторами Форуму стали Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні». Захід організований для того, щоб почути точку зору полтавчан на подальший розвиток Полтави, а також наявні недоліки в різних секторах життєдіяльності міста та пропозиції щодо вдосконалення системи міського менеджменту. Ця інформація буде врахована при розробці Концепції інтегрованого розвитку Полтави, що наразі здійснюється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

Збір інформації відбувся у форматі групової роботи із залученням досвідчених модераторів за такими темами, як-от:

- житловий простір та умови проживання;

- дорожній рух та транспорт;

- культура, культурна спадщина, відпочинок і туризм;

- зовнішній вигляд міста, дизайн, міська навігація;

- публічний простір, пішохідний простір;

- соціальна сфера, освіта, економіка міста.

У розробці концепції заходу організатори спирались на кращий досвід демократичних європейських країн, а також основні засади Європейської хартії місцевого самоврядування та Лейпцизької хартії сталого європейського міста, дія яких поширюється на Україну і окреслює політичні рамки діяльності проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».Європейська хартія передбачає розширення повноважень місцевого самоврядування, а таким чином і можливостей міст. Лейпцизька хартія визначає, що сталий розвиток міст гарантує економічне процвітання, соціальну рівновагу і здорове навколишнє середовище.Вона рекомендує зосередити увагу на принципах інтегрованого розвитку, у центрі уваги якого є людина і тому він неможливий без активного залучення широкої громадськості.

Організовуючи ефективний діалог з громадою під гаслом «Моя Полтава – моє майбутнє», Полтава також долучається до демократичних перетворень. Сподіваємося, що Форум стане поштовхом до підвищення громадської активності та якісних змін міста на краще.

ГО «КримSOS» визначила переможців конкурсу ініціатив від громадських організацій по програмі розвитку місцевих громад.

Конкурс відбувся в рамках комплексної Програми розвитку громад для громадських організацій, які допомагають переселенцям. Мета Програми -  ознайомлення та впровадження інноваційного підходу до розвитку місцевих ініціатив в Україні, який вже давно широко застосовується в Європі.

 

Конкурс відбувся за результатами триденного бізнес-тренінгу для громадських організацій «NGO Camp» (30 березня-1 квітня на базі хабу Будинок Вільних Людей в Києві).  Тренінг проводив головний експерт Програми, Ян Цихлінський*.

 

Розвиток громад є інноваційною довгостроковою стратегією вирішення проблем, породжених внутрішнім переміщенням. Дана стратегія кардинально відрізняється від існуючого нині підходу. Принципи нового підходу полягають в вирішенні проблем вразливих категорій через розвиток місцевих громад, системній колективній соціальній роботі через об'єднання постраждалих людей по певним категоріям для вирішення їх спільних проблемробота з громадами, а не з окремими людьми.

 

Участь в Конкурсі взяли 9 ГО - учасники тренінгу з 9 регіонів (Львівська, Харківська, Івано-Франківськ, Вінницька, Запорізька, Дніпропетровська, ВолинськаДонецька області, м. Київ)

 

До конкурсної комісії входили: Ірина Даценко, ГО «КримSOS»;

Ян Цихлінський, головний тренер Програми розвитку громад; Наталія Гусак, професор з соціальної роботи Києво-Могилянської Академії.

 

На втілення проекту по розвитку місцевих громад переможці отримають підтримку розміром 50 000 грн в негрошовій формі (закупівля необхідного обладнання або оплати послуг).

 

Переможці Конкурсу:

1.     ГО «Арекет»(м. Дрогобичі, Львівська обл.)

Проект: «Дрогобичкультурний простір» - проведення вуличної Акції «Запали вогонь у своєму серці», в пам'ять про жертв депортації кримських татар у 1944 році з залученням громадськості до трагічної дати рідного народу Криму.

2.     ГО «ВІ «Станція «Харків»(м. Харків)

Проект: «Станція «Спільнота» - майстер-класи для дітей,

підлітків і дорослих. Вироби будуть продані на благодійних аукціонах під час міських ярмарків. Доходи будуть витрачені на смачні подарунки для Будинку для людей похилого віку.

3.     БО «Фонд «Відродження Прикарпаття»  (м. Івано-Франківськ).

Проект: «Eco-Logichna Varta» - створення місцевої громади (ВПО і місцеві жителі) для вирішення екологічних та соціальних проблем свого регіону (посадка 30 саджанців, встановлення лавок у місті, та 10 смітників).

4.     Вінницька обласна громадська організація Спілка підприємців Стіна(м. Вінниця)

Проект «Соціальна адаптація економічно активних ВПО серед молоді засобами самозайнятості» - реалізація взаємодії між ВПО, підприємцями та громадськістю. Інформування, навчання, навчання і професійної адаптації під керівництвом професійних менторів, і як кінцевий результат - тривалий термін зайнятості з можливістю кар'єрного росту для молоді ВПО.

5.     ГО «Центр мистецтв «Арт-Простір» (м. Запоріжжя)

Проект«Книголісся (Книга Forest) - сімейний відпочинок, простір для об'єднання і розвитку місцевої громади в Чернігові» - фестиваль мистецтв і книги для юних читачів та їхніх батьків.

 

Протягом травня планується менторська підтримка від експерта у форматі онлайн-консультацій, а в червні та липні Ян Цихлінський вирушить до переможців Конкурсу.

 

*Ян Цихлінський- професор Бернського університету прикладних наук за напрямками соціального розвитку місцевих громад та співробітництва між місцевими громадами в галузі розвитку. 20 років практичного досвіду в даній сфері, в тому числі робота в країнах Південного КавказуАрменія, Айзербайджан, Грузія і в Шрі-Ланці. В 2014-2015 роках проводив тренінги по розвитку волонтерських організацій України. Ян Цихлінський неодноразово відвідував Україну, є експертом по питанням внутрішнього переміщення та специфіці роботи громадських ініціатив у сфері допомоги ВПО. 

 

Програма розвитку громад виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені