Дім

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Дім
Зберегти
Скасувати
Відновити

Матеріали, Обладнання, Технології

MTI продает панели Suntech

Компания MTI стала официальным дистрибутором решений альтернативной энергетики компании Suntech Power Holdings Co, Ltd. В рез

Вівторок, 22.11.2016 COMMENTS

Меблі, Декор

Вам покажуть будинок мрії

З 9 по 12 травня у Львові всі охочі могли відвідати «Дім мрії» компанії LG Ele

Вівторок, 14.05.2013 COMMENTS

Побутова техніка

Элементы питания наградили

Image - Элементы питания наградили

Элементы питания eneloop японской компании Panasonic завоевали награду Long Life Design 2016 в рамках международного кон

П'ятниця, 23.12.2016 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

У Франції префекти, а у нас?

Під час форуму на Тернопільщині, присвяченому децентралізації як основі формування нової системи управління та місцевого роз

Четвер, 27.07.2017 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

Під час форуму на Тернопільщині, присвяченому децентралізації як основі формування нової системи управління та місцевого розвитку, з особливою увагою слухали виступ почесного французького префекта, професора Інституту політичних досліджень Екс-ан-Прованс (Institut d’Etudes Politiques) Жана Фабра. Він доволі відверто розповів про плюси та мінуси інституту префектів на його батьківщині.

За словами Жана Фабра, префекти з’явилися під час Великої французької революції у 1789 році, коли Францію було поділено на 95 округів. На чолі кожного округу стояв префект, який мав практично необмежену владу. Однак у 1982 році були прийняті ґрунтовні зміни до Конституції, після чого розпочалася масштабна реформа децентралізації влади. Відтоді префекти стали лише контролерами за дотриманням органами місцевого самоврядування законності.

- Децентралізована країна живе за допомогою самоуправління, але разом з тим за цим самоуправлінням має бути жорсткий контроль, – зазначив Жан Фабр. – Про це прямо говорить  72-га стаття французької Конституції: «В адміністративно-територіальних утвореннях Республіки на представника держави, що представляє уряд, покладається забезпечення національних інтересів, адміністративного контролю та дотримання законності». Такими представниками на місцевому рівні є префекти.

Жан Фабр розповів, що у Франції префекти контролюють лише найважливіші рішення місцевого самоврядування, зокрема ті, що стосуються сфери послуг, будівництва, громадських закупівель, бюджету, правоохоронної сфери тощо. Контролю підлягають також рішення місцевих громад щодо виділення на будь-які цілі понад 10 тис євро.

- Рішення, яке приймає орган місцевого самоврядування, передається до префектури, і тільки після цього воно вступає у дію, – сказав Жан Фабр. – Префект перевіряє відповідність цього рішення законодавству, і якщо вважає, що такої відповідності немає, він висилає лист з пропозиціями внести до рішення певні зміни або взагалі відкликати його. Якщо протягом двох місяців орган місцевого самоврядування не вносить правки до цього рішення, префект може звернутися до суду. Але робить це вкрай рідко, бо префектура є не каральним, а насамперед дорадчим органом. Тому з 5 мільйонів щорічних випадків, коли, на думку префектів, органи місцевого самоврядування порушують закони Франції, у суді розглядаються заледве 50 тисяч, тобто близько 0,1%. Щоправда, 80% судових процесів виграють саме префекти. Якщо префект програє суд, для нього це є величезною ганьбою та особистою драмою. Адже він представляє державу і не має права на помилку.

Жан Фабр також зауважив, що у Франції є політичні партії, які вважають роботу префектів непотрібною, адже факти невідповідності рішень органів місцевого самоврядування законодавству першими зазвичай оприлюднюють не префекти, а преса. Проте професор переконаний, що префектів можна порівняти з відеокамерами на дорогах, які фіксують порушення правил дорожнього руху – одне з тисячі.

«Але якщо забрати такі відеокамери, кількість порушень зросте у десятки разів. Тому якби у нас не було префектів, Франції настав би кінець», – наголосив Жан Фабр.

Для того, щоб забезпечити неупередженість рішень префектів і зменшити можливий негативний вплив на них з боку органів місцевого самоврядування, кожних чотири роки контролерів за дотриманням законності переводять до інших регіонів країни.

20 червня 2017року в Київській міській державній адміністрації була проведена офіційна церемонія для перших 20 українських міст-підписантів новоїініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання».

Приєднавшись до Ініціативи, ограни місцевого самоврядування 20 територіальних громад з усієї країни добровільно прийняли на себе зобов’язання активно сприяти економічному розвитку та створенню нових робочих місць відповідно до найкращого європейського досвіду.

 

Починаючи з цієї дати, вони стали офіційними членами професійної мережі місцевих органів влади в країнах Східного Партнерства (на сьогодні більш ніж 100 учасників, і їх кількість зростає), що зобов’язались досягнути відчутних результатів в процесі економічного розвитку та створенні нових робочих місць протягом трьох років, користуючись при цьому підтримкою ЄС, що полягає в розбудові співробітництва, допомозі експертів, передачі знань та грантовій підтримці для муніципалітетів, які було відібрані на конкурсній основі.

 

Пан Метью Буке, голова відділу “Грузія, Молдова, Інструмент Сусідства та Транскордонного Співробітництва”, Генеральний директорат з питань сусідства і ведення переговорів з розширення (DG NEAR), Європейська Комісія привітав новихчленів Ініціативи «Мери за Економічне Зростання» та вручив очільникам місцевих громад сертифікатами, що підтверджують їх статус та зобов’язання.

 

“Ефективні та дієві місцеві адміністрації відіграють важливу роль в процесі впровадження реальних змін на місцях. Таким чином, економіки стають більш стійкими, а умови життя громадян покращуються. Ми впевнені, що мери, які сьогодні зобов’язались виконувати цілі Ініціативи «Мери за Економічне Зростання» забезпечать стійкий розвиток та економічне зростання в своїх громадах. Це також включає створення нових робочих місць на місцевому рівні та покращене місцеве управління” – зауважив пан Буке.

 

 

Перелік підписантів M4EGз України наведено нижче:

N

Municipality

1

Zasullya, Poltavska Oblast

Засулля(ОТГ), Лубенський р-н, Полтавської області

2

Chortkiv, Ternopils’ka Oblast

Місто Чортків, Тернопільска Область

3

Energodar, Zaporizhs’ka Oblast

Місто Енергодар, Запоріжська Область

4

Kaniv, CherkaskaOblast

Місто Канів Черкаська Область,

5

Korosten, Zhytomyrska Oblast

Місто Коростень, Житомирська Область

6

Kramatorsk, DonetskaOblast

Місто Краматорськ, Донецька Область

7

Lubny, Poltavska Oblast

 

Місто Лубни, Полтавська Область

8

Nedoboivtsy, Chernivetska Oblast

Недобоївці (ОТГ), Чернівецька Область

9

Nikopol, Dnipropetrovs’kaOblast

Місто Нікополь, Дніпропетровська Область

10

Severodonetsk, LuhanskaOblast

Місто Сєвєродонецьк, Луганська Область

11

Tokmak, Zaporizka Oblast

Місто Токмак, Запорізька Область

12

Vugledar, Donetska Oblast

Місто Вугледар,

 Донецька Область

13

Ukrainka, Kyivs’ka Oblast

Місто Українка, Київська Область

14

Voznesenk, Mykolaivska Oblast

Місто Вознесенськ, Миколаївська Область

15

Berdyansk, Zaporiz’ka Oblast

Місто Бердянськ, Запорізька Область

16

Slavutych, Kyivska Oblast

Місто Славутич, Київська Область

17

Irpin’, Kyivska Oblast

Місто Ірпінь, Київська Область

18

Novomyrgorod, KirovogradskaOblast

Місто Ноомиргород, Кіровоградська Область

19

Zolotonosha, Cherkaska Oblast

Місто Золотоноша, Черкаська Область

20

Trostyanets, Sums’ka Oblast

 Місто Тростянець,Сумська Область

 

Львівський центр розвитку місцевого самоврядування (ЦРМС) офіційно відкрився 25 травня 2017 року за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).

Участь у церемонії відкриття регіонального центру на вулиці Гартмана Вітвера, 14, у Львові взяли Посол ЄС, Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі; генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольскі; голова Консультативної місії ЄС (КМЄС) Кястутіс Ланчінскас; директор програми “U-LEAD з Європою” від GIZ Бастіан Файгель; голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка; перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус; директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області Андрій Бринь; представники об’єднаних територіальних громад та інших органів місцевого самоврядування Львівщини.

Посол Мінґареллі під час відкриття Львівського ЦРМС побажав: "Нехай центр стане справжнім осередком для громадян та керівництва громад Львівської області; місцем, де вони зможуть отримати поради, відвідати тренінги та обмінятися знаннями та досвідом з розвитку своїх громад, сприяти просуванню інтересів малого і середнього бізнесу, а також брати на себе нові зобов'язання і відповідальність".

Пан Файгель зазначив, що це вже 15-й регіонльний центр, офіційно відкритий цієї весни в Україні за підтримки програми «U-LEAD з Європою». «Кожна область України отримає свій центр розвитку місцевого самоврядування, який надаватиме підтримку важливій реформі децентралізації, що також є головною метою U-LEAD, - сказав Бастіан Файгель. – Не тільки гроші, але й досвід Європи приходить в Україну завдяки таким центрам, де працюватимуть експерти з децентралізації та самоврядування, надаючи безпосередню підтримку місцевим органам влади, передусім в об’єднаних територіальних громадах, та сприяючи в такий спосіб підвищенню життєвого рівня всіх громадян України».

ЦРМС є некомерційною установою з 24 регіональними центрами, створеною для зміцнення потенціалу українських державних і місцевих органів влади на центральному, регіональному та місцевому рівнях у тісній співпраці з Мінрегіоном. 
 
Довідкова інформація: Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією і надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізаціїі. Програму «U-LEAD з Європою» виконують в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведське агентство міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

18 травня відбулася всеукраїнська конференція Smart & Safe City, присвячена актуальним питанням побудови і розвитку інноваційних міст і безпеки населення.

Захід відвідали понад 60 представників обласних адміністрацій, голів міських рад та представників комунальних господарств зі всієї України. Це підтверджує актуальність теми події, бажання IT-компаній і представників державного сектору ділитися своїм досвідом і отримувати нові знання в напрямку інноваційного майбутнього.

Smart & Safe City Conference була організована компанією «ІТ-Інтегратор» за підтримки ключових виробників інноваційних рішень світового лідера в області мережевих рішень компанії Cisco, дистрибутора IQ Trading і компанії Samsung HanwhaTechwin, технічного партнера конференції компанії LG і дистриб'ютора VEGA, а також компаній Microsoft Ukraine , RRC, ELKO Ukraine і АЛТ-Україна.

Програма заходу включала практичні та прикладні доповіді, присвячені різним аспектам побудови розумних і безпечних міст цифровій інфраструктурі, технологіям відеоспостереження і відеоаналітиці, системам відображення інформації, роботі з Big Data, електронному документообігу, реформі E-health в Україні, STEAM-освіті та ін.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з практичними прикладами реалізованих рішень в Києві, Запоріжжі, Дрогобичі і на їхньому досвіді переконатися в правильності обраного шляху і необхідності розробки цифрової стратегії розвитку. Зокрема, про практичну сторону впровадження інновацій в Києві розповів директор департаменту ІКТ КМДА Юрій Назаров. Одне з ключових напрямків в цій роботі - побудова мережевої інфраструктури, як основи для розгортання міських сервісів. Вже прокладено 73 км оптоволоконного кабелю, в цьому році планується ще близько 100 км. Таким чином, міськадміністрація об'єднає в єдину MPLS-мережу все свої структурні підрозділи, в'їзди-виїзди, світлофорні об'єкти. Ще один напрямок - покриття Wi-Fi, який вже працює на 17 станціях столичного метрополітену. Зараз місто планує підключити до бездротового Інтернету медичні установи, а також створити Wi-Fi-покриття на центральних вулицях міста.

Для наочності на своїх стендах партнери заходу продемонстрували можливості сучасного обладнання та програмного забезпечення. Компанія Cisco презентувала цифрову платформу Cisco Digital Platform, реально працюючу сьогодні в Копенгагені (Данія).  Завдяки їй міська влада може здійснювати віддалений моніторинг, контроль і управління міською інфраструктурою в режимі реального часу, наприклад, оптимізувати трафік або систему освітлення.

Реалізація трансляції відеопотоку на відеостіну, побудовану з панелей LG, стала можливою завдяки програмно-апаратному рішенню VuWall. Компанія VEGA, дистриб'ютор професійних аудіовізуальних систем в Україні, продемонструвала легкість і простоту управління завдяки інтерфейсу рішення, його актуальність для забезпечення роботи диспетчерських пунктів, ситуаційних і моніторингових центрів.

Компанія IQ Trading презентувала передові рішення для безпечних міст від Samsung Hanwha Techwin, Axis, Milestone, Agent Vi, Cognimatics і BriefCam, які дозволяють запобігати інцидентам, а також швидко реагувати на надзвичайні події в режимі реального часу.

Максим Жданов, директор департаменту інженерних рішень компанії «ІТ-Інтегратор»: «Наша компанія останні кілька років активно працює над розвитком концепції Smart & Safe City і її активному просуванні в українські реалії. У сучасному світі надзвичайно важливо забезпечити комфортне і безпечне проживання мешканців, а інформаційні технології покликані допомогти це зробити максимально грамотно і ефективно. Саме цим аспектам і була присвячена наша конференція, яка зібрала безліч позитивних відгуків цільової аудиторії. Захід дозволив колегам обмінятись досвідом для побудови нового інноваційного майбутнього українських міст».

Довідка

ТОВ «ІТ-Інтегратор» – найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Компанія володіє широкою продуктовою лінійкою і високими компетенціями в області ІТ. Фокусуючись на сучасних технологіях, «ІТ-Інтегратор» пропонує своїм замовникам рішення і послуги, спрямовані на підвищення ефективності їх роботи та вдосконалення бізнес-процесів.

 

 

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації  «Міський голова року».

Юрій Бо́ва

Міський голова міста Тростянець Сумської області.
Нагороджений:

Грамота голови Тростянецької державної адміністрації (2014 рік);

Грамота заступника голови Сумської обласної ради (2015 рік);

Диплом голови Тростянецької районної державної адміністрації, як переможець районного конкурсу «Краща людина Тростянецького району 2015 року» в номінації «Громадський діяч»;

Відзнака Верховної Ради України (цінний подарунок – іменний годинник) 2015 рік;

Відзнака Президента України – ювілейна  медаль  «25 років незалежності України» (2016 рік).

Три головні події 2016 року  за Вашою версією:

Перша подія:створений в Тростянці Промисловий парк отримав підтримку держави на підведення інженерних комунікацій у обсязі 3,1 млн грн., що прискорить залучення прямих іноземних інвестицій, рівень яких за період 2007-2016 років по місту складає біля 200 млн доларів США і є одним з кращих в Україні з розрахунку на одного жителя.

Друга:Тростянець, реалізувавши практику «Малому бізнесу – шанс для розвитку» посів перше  в загальноукраїнському конкурсі серед міст України. В центрі міста проведено будівництво сучасного Європейського ринку, з дотриманням демократичних правил розподілу місць між підприємцями.

Це вже п'ята поспіль нагорода  від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та офісу Ради Європи за реалізовану "Кращу практику місцевого самоврядування " за темою «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць».

Третя:в перше за всю історію міста в Тростянці вдало проведено чотири всеукраїнських та міжнародних фестивалі: міжнародний фестиваль класичної музики«Чайковський Fest», спортивний фестиваль «Нескучний ВелоFest», фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття», рок-фестиваль «Схід-рок». Залучено понад 30 тис. туристів. Фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця. Подорож крізь століття» визнаний одним із кращих фестивалів України.

Ваша «Формула успіху»: Перепони випробовують людину на міцність. Нездоланних перепон не буває. Їх розбиває наполеглива і професійна праця, працелюбність і любов до справи, якою займаєшся.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Звичайно, як і інші мільйони хлопчаків в дитинстві мріяв, що стану космонавтом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка?Так, я мрію, щоб місто було ще розвинутішим, зразком чи моделлю для інших міст не лише України, а і Європи. Я хочу, щоб всі памятки історії та архітектури  в місті були відреставровані. Одного разу мені наснився сон в якому наша перлина міста - Круглий двір-фортеця 1749 року, єдина у Європі за стилем та історією, повністю відреставрована з якісною старовинною бруківкою на подвір’ї. Так от, я мрію, щоб мій сон збувся.

Також мрію, щоб наша ініціатива по створенню кластеру з декількох нових виробничих підприємств навколо шоколадної фабрики реалізувалися. Це дасть відчутний поштовх місцевій економіці, збільшить населення в місті і рівень його доходів.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте?Успіх це наполегливість та професійність. Успіх, це дії, якими можеш пишатися сам і пишаються мешканці.

Ваш улюблений афоризм?«Знання – сила».«Життя прекрасне, якщо навчишся жити».

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті?Історичними пам'ятками та історією поміщика Леопольда Кеніга, що в свій час володів Тростянцем і за 20 років збудував тут промисловий кластер навколо цукроварної та деревообробної промисловості. Завдяки цьому фактично Тростянець з села став містом і мав потужні промислові підприємства. Леопольд Кеніг зміг своєчасно розгледіти переваги майбутньої залізниці для промислового розвитку, домігся будівництва  її через Тростянець чим збільшив виробництво цукру до 5 % обсягу Російської імперії. До того ж він будував соціальне житло, об’єкти соціальної інфраструктури:  школи, бібліотеку, лікарню, церкву, щоб було зручно жителям.

Також пишаюся, що саме в Тростянці працює і щороку розвивається друга за потужністю в Європі шоколадно - бісквітна фабрика компанії "Монделіз", яка виготовляє шоколад «Корона» та «Milka», каву «Jacobs», печиво «Oreo» і «Belvita» та бісквіти «Барні». Тростянецька міська рада доклала максимум зусиль у 2006-2007 роках, щоб саме до Тростянця залучити інвестиції і тут збудувати нове виробництво, яке на сьогодні має біля 80% випуску продукції на експорт в інші країни. Завдяки цьому місто має більше тисячі робочих місць з гідною заробітною платою.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу?Недостатні повноваження та фінансові ресурси. Необхідно дати містам повну відповідальність завсі сфери міського життя.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? JА якщо все-таки в грошах, то чому? JВ повазі від людей за роботу, яку робиш.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... зроблю Україну успішною і розвинутою».

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?JЕмоційність.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?В дитинстві було декілька улюблених книг, наприклад, Олександр Дюма «Три мушкетери», а зараз, через завантаженість в роботі, на читання книгмайже не залишається часу. Тому важко назвати якусь книгу улюбленою.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?Якби була така можливість, то потоваришував би з Леопольдом Кенігом, від якого є чому вчитися.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Ейфелеву вежу. Вона б чудово вписалася в концепцію розвитку міста, як туристичного центру Слобожанщини. Це символ - не стримувати своїх бажать і творити. І колись ці твори стануть шедеврами.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?«Українського козацтва».

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Звісно до Тростянця. У нас є чим пишатися і показувати навіть ПрезидентовіАмерики. В 2011 році на Дні Європи в Тростянець завітала делегація Послів країн Європейського Союзу на чолі з Послом, Головою Представництва ЄС в Україні Жозе Мануелом Пінту Тейшейрою. Вони були приємно вражені всіма здобутками Тростянця, історичними пам’ятками, чистотою та привітними людьми.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкоюГоловним досягненням в життіє те, що місто Тростянець стає одним з найкращих міст України за темпами розвитку, якісній стратегії, інвестиціям, культурному розвитку і реалізованим практикам місцевого самоврядування. Ще одне з досягнень чудові син та донька, які попри свій молодий вік вже теж активно беруть участь у громадському житті міста.

Яке зайняття для  Вас - найкращий відпочинок?Щороку висаджувати тисячіквітів у місті і влітку бачити результати роботи. А ще подорожувати різними країнамиі відкривати для себе нові місця.

 

 

Андрій Панков

Краматорський міський голова.

Нагороджений:

- медаллю Української православної церкви Українського Патріархату “За жертовність і любов до України”;

- медаллю “За оборону рідної держави”;

- заохочувальною відзнакою “За сприяння Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України”;

- пам'ятною медаллю “Захиснику Вітчизни” Всеукраїнської громадської організації “Спілка ветеранів та працівників силових структур України”

Нагороджений Почесними грамотами вищестоящих органів та відомчих    установ.

Три головні події 2016 року  за Вашою версією:

- У Краматорську збережений мир. У складних прифронтових умовах, коли на руках знаходиться багато зброї, не всі території розміновані, разом з Державною службою порятунку, Національною поліцією, Військовою інспекцією ми змогли забезпечити у місті безпеку та правопорядок. Місто впоралося з додатковим фінансовим навантаженням у збереженні в умовах воєнного часу безпеки режимних об'єктів;

 

- Український незалежний центр політичних досліджень визнав Краматорськ одним із найдемократичніших міст України. Місто в п'ятірці кращих;

 

- 2016 рік став етапом небувалого відродження всіх без винятку сфер життєдіяльності Краматорська. Підготовлено ґрунтовний плацдарм для старту і реалізації нових проектів, у тому числі й амбітних.

Ваш життєвий девіз: Дорогу здолає той, хто йде. Якщо є перешкода, її треба подолати.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Розвідником :)

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка?Моя мрія — мир в Україні.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Роби, що повинен, і хай буде, що буде.

Ваш улюблений афоризм?Все буде правильно, на цьому побудований світ. (М. Булгаков). Все буде добре.

Чим Ви найбільше пишаєтесь у вашому місті?Я би сказав — ким. Пишаюся своїми земляками-краматорчанами — машинобудівниками, викладачами вузів, вчителями, спортсменами, художниками, музикантами, талановитими дітворою та молоддю, волонтерами, добрими людьми…

Хто, на Вашу думку, є взірцевим міським головою (на прикладах з усього світу)? Батько-засновник сучасного Сингапуру, міста-держави, Лі Куан Ю — людина, яка перетворила маленьку крапку на мапі у процвітаючий мегаполіс світового значення…

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу?Все-таки комунальна сфера. Дороги, освітлення вулиць, тепло у будинках, якісна вода, налагоджена робота сучасного транспорту тощо.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? JА якщо все-таки в грошах, то чому? JЩастя — жити! Кожен день проживати з повною самовіддачею, цінувати життя, намагатися побачити і пізнати найкраще, віддавати, допомагати, піклуватися ...

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я…її облаштую!!!» :)

Кому в цьому житті Ви заздрите? JЗ цим почуттям не дружу, тому що не знайомий :) Бракує часу на читання нових книг і перегляд популярних фільмів, а у когось його хоч відбавляй! Хтось читає і дивиться, а я не встигаю ... Це заздрість? Вважаю, це розуміння обраного шляху ...

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?JДоброта та незлопам'ятність

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?“Майстер і Маргарита”

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?З Жюль Верном.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Встановив би на горі Карачун Ейфелеву вежу — одну з новітніх чудес світу — з правильним застосуванням її конструкції й масштабу :)

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Виніс би це питання на громадські слухання :) Як громада вирішить — так і буде :)

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?У Краматорськ. Промисловість, навколишня природа, культурні традиції — будь ласка, знайомтесь!

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?Побудував будинок. Посадив дерево. Виховав двох синів. Дочекався першого онука. Отримав величезну довіру краматорчан — обраний міським головою. Працюю для людей на благо рідного міста.

Якщо помилка — це новий досвід, імпульс до зміни траєкторії дій та вчинків, думаю, час покаже, що є помилка ...  Якщо помилка — це новий досвід, імпульс до зміни траєкторії дій та вчинків, думаю, час покаже, що є помилка ...

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Рано-вранці, коли місто спить, сідаю за кермо автомобіля, їду вулицями, знайомими з дитинства, дивлюся, як прокидається рідний Краматорськ, помічаю, що змінилося, що потрібно зробити, об'їжджаю селища, розумію, наскільки дорогий мені мій Краматорськ, кожен його куточок, який він різний, від крейдяних гір з унікальною флорою до Краматорського моря ... Це мій найкращий відпочинок.

 

Сергій СУХОМЛИН

Житомирський міський голова

Досягнення в 2016 р.:У минулому році ми почали ремонт пішохідної Михайловської, також це заміна тротуарного покриття в центрі міста, установка світлодіодного освітлення. Почали прибирати широкоформатну рекламу з центру міста і МАФи. Розпочато заміну світлофорів. Відкрили дві амбулаторії сімейної медицини. Збільшили фінансування спорту в 6,5 раз.

Ваш життєвий девіз:Потрібно ставити найвищу ціль і йти до неї. Якщо це не вдається, потрібно міняти шлях і підходи для її досягнення.

Який сенс Ви вкладаєте в слово успіх?:Успішність - це виховання дитини. Дитина повинна бути краще, ніж його вихователі (батьки). Успішність - це улюблена робота і сім'я. Тут я успішний.

Чим ви найбільше пишаєтеся у вашому місті?:Це тисячолітня історія міста, люди і потенціал Житомира.

Головна проблема всіх українських міст, яку потрібно вирішувати в першу чергу?: Енергозбереження, залучення інвестицій і створення робочих місць.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ... Ми вже над цим працюємо».

Кому в цьому житті Ви заздрите?: Людям, які можуть проводити багато часу зі своєю сім'єю.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік?:Я трудоголік, і тому, зі мною не просто.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?:Це спорт, подорожі, час, проведений з родиною і друзями.

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені