Промисловість, Металургія, Хімія

Компанія «Хенкель» повідомляє про позитивні зміни у першому кварталі, незважаючи на труднощі з постачанням у сегменті споживчих товарів у Північній Америці та враховуючи негативний вплив змін обмінних курсів валют у даному кварталі.

 

Компанія «Хенкель» досягла позитивного органічного зростання обсягу збуту і надалі покращує показники рентабельності обороту та прибутку на привілейовану акцію

 

  • Обсяг збуту на рівні 4,835 млн євро: органічне зростання обсягу збуту на +1,1%, при цьому обсяг збуту в номінальному виразі зменшився на -4,5% у зв’язку з негативним впливом змін обмінних курсів валют на рівні 8,6%

·         Подальше підвищення рентабельності обороту*: +50 процентних пунктів – до 17,4%

  • Збільшення прибутку на привілейовану акцію*: +1,4% – до 1,43 євро,

враховуючи  негативний вплив змін обмінних курсів валют на рівні 6,4%

  • Курс на відновлення нормальних рівнів обслуговування у Північній Америці протягом другого кварталу
  • Підтверджено прогнози на 2018 фінансовий рік

Дюссельдорф“Компанія «Хенкель» продемонструвала покращення показників у першому кварталі, незважаючи на труднощі з постачанням у сегменті споживчих товарів у Північній Америці. Ми продемонстрували органічне зростання обсягу збуту і подальше збільшення скорегованої рентабельності щодо прибутку від збуту (EBIT). Ми покращили скорегований прибуток на привілейовану акцію, незважаючи на досить негативні зміни обмінних курсів валют. Враховуючи такі результати діяльності, ми підтверджуємо свої прогнозовані показники на 2018 фінансовий рік. Ми рішуче налаштовані забезпечувати подальший розвиток і зростання прибутків”, – повідомив головний виконавчий директоркомпанії «Хенкель» Ханс Ван Байлен (Hans Van Bylen).

“У першому кварталі ми опинились під впливом вкрай негативних змін обмінних курсів валют, у зв’язку з якими повідомлений нами обсяг збуту зменшився на 8,6% – близько 440 млн євро. На операційний прибуток і прибуток на акцію також вплинули негативні зміни обмінних курсів валют”, – пояснив Ханс Ван Байлен.

 

“У бізнес-підрозділі «Клейові технології»ми показали дуже значнеорганічне зростання обсягу збуту. З іншого боку, обсяги збуту в бізнес-підрозділах «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» були нижчими від рівня, досягнутого в попередньому році, переважно у зв’язку з труднощами з постачанням в сегменті споживчих товарів у Північній Америці, про які ми повідомляли у березні, – сказав Ханс Ван Байлен.Ми вже взяли курс на відновлення нормальних рівнів обслуговування протягом другого кварталу”.

 

Показники збуту і прибутків у першому кварталі 2018 року

Обсяг збуту в першому кварталі 2018 року досяг 4,835 млн євро. Органічний обсяг збуту, в якому не враховуються вплив змін обмінних курсів валют і статті придбання/вибуття активів, зріс на 1,1 відсотка. Негативні зміни обмінних курсів валют зменшили обсяг збуту на 8,6 відсотка. При цьому статті придбання/вибуття активів забезпечили 3,0 відсотка. В номінальному виразіобсяг збуту був на 4,5 відсотка нижчим від показника за аналогічний квартал попереднього року.

 

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» відзвітував про вельми значне органічне зростання обсягу збуту – на 4,7 відсотка. Зважаючи на труднощі з постачанням в сегменті споживчих товарів у Північній Америці, органічний обсяг збуту в бізнес-підрозділі «Косметичні засоби» був на 4,3 відсотка нижчим від показника за аналогічний квартал попереднього року. Бізнес-підрозділ «Засоби для прання та догляду за оселею» повідомив про незначне зменшення органічного обсягу збуту на рівні 0,7 відсотка.

 

Від діяльності в країнах, що розвиваються, знову був отриманий вищий від середнього внесок в органічне зростання обсягу збуту Групи, що забезпечило дуже суттєве органічне збільшення обсягу збуту – на 6,9 відсотка. Зважаючи на труднощі з постачанням в сегменті споживчих товарів у Північній Америці, в діяльності у розвинених країнах спостерігалося зменшення органічного обсягу збуту на 2,8 відсотка.

Органічне зростання обсягу збуту в регіоні країн Західної Європи склало 0,2 відсотка. У країнах Східної Європиорганічне зростання обсягу збуту становило 7,6 відсотка. В регіоні країн Африки і Близького Сходу органічне зростання обсягу збуту сягнуло 8,6 відсотка. Зважаючи на труднощі з постачанням у сегменті споживчих товарів, обсяг збуту в Північній Америці зменшився в органічному виразі на 6,5 відсотка.У країнах Латинської Америкидосягнуто органічного зростання обсягу збуту на 7,3 відсотка, а в країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону обсяг збуту збільшився в органічному виразі на 4,2 відсотка.

 

Скорегований операційний прибуток (EBIT) склав 842 млн євро, тобто на 1,4 відсотка менше, порівнюючи з показником за перший квартал 2017 року (854 млн євро). Негативний вплив курсових різниць тут сягнув 6,2 відсотка.

 

Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту (EBIT) зросла на 0,5 процентного пункту – до 17,4 відсотка.

 

Скорегований прибуток на привілейовану акцію (EPS) збільшився на 1,4 відсотка – з 1,41 євро до 1,43 євро. На зростання прибутку на привілейовану акцію негативно вплинули зміни обмінних курсів валют (курсові різниці) на рівні 6,4 відсотка.

 

Співвідношення чистого оборотного капіталу та обсягузбуту склало 6,2 відсотка, перевищивши показник за перший квартал 2017 року (4,9 відсотка).

 

Станом на 31 березня 2018 року баланс чистої фінансової позиції компанії «Хенкель» становив -3,247 млн євро (станом на 31 грудня  2017 року – -3,225 млн євро).

 

Показники діяльності бізнес-підрозділів

У першому кварталі бізнес-підрозділ«Клейові технології» продемонстрував вельми значне органічне зростання обсягу збуту – на 4,7 відсотка. В номінальному виразі обсяг збуту становив 2,270 млн євро проти 2,295 млн євро в аналогічному кварталі попереднього року. Скорегований операційний прибуток склав 410 млн євро і був дещо нижчим, порівнюючи з показником за перший квартал 2017 року. Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту становила 18,1 відсотка, тобто була на тому ж рівні, що й в аналогічному кварталі попереднього року.

 

У першому кварталіобсяг збуту в бізнес-підрозділі «Косметичні засоби» зменшився в органічному виразі на 4,3 відсотка. Якщо не враховувати вплив труднощів з постачанням у Північній Америці, обсяг збуту був би приблизно такий самий, як і в аналогічному кварталі попереднього року. В номінальному виразі обсяг збуту склав 965 млн євро проти 1,011 млн євро в аналогічному кварталі попереднього року. Скорегований операційний прибуток становив 161 млн євро, що на 4,6 відсотка менше, порівнюючи з показником за аналогічний квартал попереднього року. Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту стабільно зростала і досягла 16,7 відсотка.

 

У першому кварталіобсяг збуту бізнес-підрозділу«Засоби для прання та догляду за оселею» дещо зменшився в органічному виразі – на 0,7 відсотка. Якщо не враховувати труднощі з постачанням у Північній Америці, бізнес-підрозділ «Мийні засоби та засоби для чищення» повідомив би про відчутне зростання обсягу збуту. В номінальному виразі обсяг збуту склав 1,569 млн євро проти 1,726 млн євро в аналогічному кварталі попереднього року. Скорегований операційний прибуток тут становив 291 млн євро, що на 2,5 відсотка менше, як порівняти з показником за перший квартал 2017 року. Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту зросла на 1,2 процентного пункту – до 18,5 відсотка.

 

Підтвердження прогнозів на 2018 фінансовий рік

 У цьому році компанія «Хенкель» очікує продовження впливу мінливих і нестабільних умов на ринку. Будуть і надалі спостерігатися значні коливання курсів валют. Компанія «Хенкель», як і раніше, передбачає ослаблення обмінних позицій долара США до євро, порівнюючи з показниками за весь 2017 рік, а також ймовірного зниження курсів деяких важливих валют у  країнах, що розвиваються. Крім того, компанія «Хенкель» прогнозує зростання вартості сировини та упакування  порівняно з попереднім роком.

 

Компанія «Хенкель» підтверджує свої останні прогнозовані показники на 2018 фінансовий рік, визначені у березні 2018 року. Компанія «Хенкель» прогнозує досягти органічного зростання обсягу збуту на рівні від 2 до 4 відсотків; при цьому для бізнес-підрозділів «Клейові технології»і «Засоби для прання та догляду за оселею» прогнозується органічне зростання обсягу збуту саме в такому діапазоні (тобто від 2 до 4 відсотків), а для бізнес-підрозділу «Косметичні засоби» прогнозується органічне зростання обсягу збуту від 0 до 2 відсотків. Що стосується скорегованої рентабельності щодо прибутку від збуту (EBIT), то компанія «Хенкель» передбачає її зростання більше ніж на 17,5 відсотка завдяки внескам всіх трьох зазначених бізнес-підрозділів. Враховуючи нестабільність на валютних ринках, особливо тенденцію змін курсу долара США, компанія «Хенкель» прогнозує збільшення скорегованого прибутку на привілейовану акцію в євро на рівні від 5 до 8 відсотків.  

 

Про компанію «Хенкель»

Компанія «Хенкель» провадить діяльність у всьому світі, маючи добре збалансований та диверсифікований портфель. Завдяки сильним брендам, інноваціям і технологіям компанія має передові позиції у всіх трьох напрямках діяльності, у роботі як для побутових, так і для промислових споживачів. «Клейові технології» компанії «Хенкель» є міжнародним лідером на ринку клейової продукції в усіх промислових сегментах та в усьому світі.  Бізнес-підрозділи  «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» займають провідні позиції на багатьох ринках у численних товарних категоріях у різних країнах світу. Компанія «Хенкель» була заснована в 1876 р. та спирається на понад 140 років успішної роботи. У2017 р. Група «Хенкель» звітувала про більше ніж 20 млрд євро продажів та близько 3,5 млрд євро скоригованого операційного прибутку. Сукупні продажі основних брендів у кожному з трьох напрямів бізнесу – Loctite, Schwarzkopf та Persil –становили 6,4 млрд євро. У «Хенкель» працюють більше ніж 53000 осіб у всьому світі – це віддана та дуже різноманітна команда, об’єднана сильною корпоративною культурою, спільними цінностями та загальною метою створювати цінність стійкого розвитку. «Хенкель», як визнаний лідер у стійкому розвитку, займає провідні позиції в багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції «Хенкель» котируються на DAX, фондовій біржі ФРН.

В одному зі своїх перших блогів я вже торкався проблем зон вільної торгівлі України з рядом інших країн. У ньому я звернув увагу читачів на те, що економічні реформи в нашій країні тільки тоді стануть успішними, коли вони будуть опиратися на різноманітні інституційні форми просторової організації виробництва та економічної діяльності. Однією із таких форм виступають індустріальні парки.

На жаль, цей «модний» термін наразі широко використовується в економічній літературі, журналістиці і навіть в інвестиційних проектах та бізнес-планах без чіткого розуміння його суті, без опрацювання доцільності пропозиції його створення. Дуже часто термін «індустріальний парк» плутають з «техно-парком», «зоною випереджаючого економічного розвитку», «науково-професійним об’єднанням». Проте грамотна людина, а тим більше професіонал, зобов’язаний використовувати конкретний термін там, де це є доречним і з повним розуміннями його значення.

Що таке «індустріальний парк»?

Індустріальний (промислово-територіальний) парк – це певна територія, на якій розташований спеціалізований комплекс об’єктів нерухомості, що управляється єдиною компанією-оператором. Основне функціональне призначення цього об’єкту присвячене розміщенню ряду виробничих, логістичних та інших компаній, об’єднаних спільним виробничим циклом або ж переробкою сировини з іншого, просторово ближчого джерела.

Індустріальний парк з’являється тільки тоді, коли вже існує спроектована система, що поєднує в єдине господарче ціле територію, виробничі, адміністративні, логістичні, обслуговуючі об’єкти, трудові ресурси, інженерну та транспортну інфраструктури тощо. Без будь-якого з цих елементів просторово-господарча структура перестає бути індустріальним парком. Вона перетворюється, в «дещо таке» що знаходиться в одному місці, в складний об’єкт нерухомості, призначений для продажу або здачі в оренду його власником (чи девелопером). Доводиться з прикрістю визнати, що більшість так званих «індустріальних парків» України є «чимось таким», монстрами просторової організації економіки. Воно тому і  не дивно, що країна не отримує навіть одного проценту з обіцяних їхніми творцями «райських земель».

Елементи індустріального парку

Територія індустріального парку не може бути вибрана довільно. Вона визначається, виходячи насамперед, по-перше, з типу самого технопарку (єдиний виробничий процес чи переробка сировини з одного джерела), по-друге, з розрахунків вимоги транспортної доступності та розвинутості транспортної інфраструктури, а по-третє, з доступності необхідних трудових ресурсів. На думку китайських проектувальників індустріальних парків (компанія ТВЕА), конкретна ділянка під певний проект індустріального парку зазвичай обирається із 7-11 альтернативних майданчиків. Видається, що при створенні індустріальних парків в Україні, вибір як такий взагалі не відбувається.  У нас індустріальні парки створюються на основі вцілілих промислових гігантів нещодавнього минулого, які наразі ще ледве-ледве дихають.

Другий по важливості елемент індустріального парку – це транспортна інфраструктура. Для індустріального парку недостатньо роздовбаної дороги та заржавілого залізничного вузла. Індустріальний парк повинен розміщуватись у безпосередній близькості до національної чи міжнародної автостради, електрифікованого залізничного шляху (можливо, навіть двошляхового). Окрім цього, бажано забезпечити доступ як до водного транспорту, так і до повітряного. У Великобританії наразі діє індустріальний парк «Lousewill», який був утворений на основі залізничного вузла, доповненого автобаном, вантажним портом та вертолітним майданчиком.

Третій елемент індустріального парку утворюється тими будівлями, які розташовані в його межах. При цьому потрібно розуміти, що це не тільки виробничі, складові чи офісні приміщення. Сучасний індустріальний парк неможливо уявити без інформаційно-комунікаційного вузла, який включає в себе декілька серверів, обслуговуючих локальну обчислювальну мережу та систему автоматичного управління виробничим процесом. В цей вузол можуть входити пристрої відеоспостереження та сигналізації, система авторизації співробітників та відвідувачів, контролю розвантажувально-навантажувальних операцій та переміщення вантажів. Необхідною елементом індустріального парку виступає наявність сучасного закритого паркінгу та СТО. Окрема будівля має бути відведена для організації харчування, відпочинку та побутового обслуговування відвідувачів і співробітників. У сучасних індустріальних парках окремі площі виділяються під торгові майданчики, а також для організації виставок і презентацій. Архітектурна та будівельна розробка проекту індустріального парку є найскладнішим творчим завданням, з якою можуть впоратися лише деякі конкретні міжнародні фірми, що спеціалізуються в цій галузі.

Інженерна інфраструктура розробляється індивідуально під конкретний індустріальний парк. Єдиною спільною рекомендацією є те, що вона повинна бути не просто добре розвинутою, а надлишковою. Інакше фірми, розміщені в парку, неминуче зіткнуться з проблемами нестачі потужностей та можливостей інженерної інфраструктури, що приведе до зниження їхніх об’ємів виробництва або може стати причиною, через яку їхній менеджмент відмовиться розміщувати свої об’єкти.

 

Організаційна структура індустріального парку

У світовій практиці існують три основні моделі організаційної структури індустріального парку.

Перша. Ця структура базується на використанні будівель та інфраструктури, що належать компанії-орендатору. Все майно індустріального парка знаходиться у власності цієї компанії та надає ділянки індустріального парку у довготермінову оренду або ж у лізинг. Одночасно з договором оренди укладається комплекс договорів на користування послугами компанії-оператора: від паркування і охорони до інформаційно-комунікаційних послуг та користування інфраструктурою парку. Компанія-власник зазвичай сама розробляє проект індустріального парку і займається його будівництвом. У світовій практиці така компанія зазвичай створюється у формі ВАТ з державною (муніципальною) участю.

Друга схема. Ця схема найчастіше застосовується у невеликих індустріальних парках, створених на базі вже існуючих виробничих потужностей. Ця форма найчастіше поширена в Україні та інших постсоціалістичних країнах. В її основі лежить виробничий комплекс будівель та споруд, інфраструктура старого соціалістичного «гіганта». Підприємство-власник здає в оренду ті приміщення, які воно саме не використовує, а також надає місце підприємствам, які надають йому самому різні послуги. Часто для таких підприємств встановлюється пільгова ставка орендної плати або вона зовсім скасовується, за умови, що послуги для підприємства також не оплачуватимуться. Контракти з зовнішніми партнерами компанії-орендарі укладають на загальних умовах.

Третя організаційна структура індустріального парку має на увазі наявність однієї або декількох «якірних» компаній, в інтересах якої девелоперська компанія і будує сам парк. При цьому функції керуючої компанії може виконувати сама «якірна» компанія або спеціалізована компанія, створена нею для виконання цієї функції в індустріальному парку. Частина потужностей передається «якірною» компанією своїм дочірнім структурам або фірмам, які обслуговують її інтереси на основі аутсорсингу. Така форма виступає своєрідним гібридом перших двох моделей.

Значення вибору організаційної структури

Організаційна структура індустріального парку має суттєве економічне значення. Перша структура використовується при освоєнні нової території або для реалізації великого промислового проекту. Друга структура використовується для підтримки стратегічно важливих підприємств, які, з тих чи інших причин, знаходяться в стані стагнації, а також подальшого використання збережених об'єктів нерухомості підприємства-банкрута. Третя форма найчастіше використовується як засіб підтримки малого і середнього бізнесу, а також при входженні великих іноземних компаній на певний національний ринок.

На даний момент в Україні представлені усі три організаційні моделі індустріального парку, проте серед усіх інших переважає друга. Потрібно відзначити, що вибір організаційної структури українських індустріальних парків не завжди проводився на основі економічного розрахунку та стратегічного менеджменту, часто він був випадковим або ж просто інтуїтивним. Останнє якраз і стало однією з причин невдач багатьох наших індустріальних парків.

Найбільш перспективною з точки зору прибутковості компанії-девелопера, а також соціального ефекту, є перша організаційна схема. На жаль, створення індустріальних парків є малопоширеним та невідомим напрямом девелопменту. Самостійне спорудження індустріального парку дозволяє девелоперу вийти на вартість в 1,0-1,5 тис. доларів за 1 кв. метр виробничої потужності. Подібний показник для промислового будівництва є навіть дуже не поганим. У той же час, в силу наявності прогалин та протирічь в законодавстві, слабкості державної політики в галузі промислового розвитку, девелоперу доводиться стикатися з низкою труднощів. А саме: нестабільністю цін на будівельні матеріали, відсутністю вільного ринку землі в Україні, труднощами з отриманням необхідних дозволів та проходження реєстраційних процедур, розробкою технічного завдання та проектної документації, помилками в розробці кошторисної документації та недостатньою кваліфікацією кошторисників для виконання подібних проектів, відсутністю розроблених та обґрунтованих стратегій розвитку у наших партнерів. Доводиться стикатися з випадками, коли підприємство, особливо мале, виявивши бажання локалізуватися в індустріальному парку, потім від цього відмовляється; багато суб'єктів підприємництва не можуть об'єктивно оцінити власні ж потреби в інженерній та логістичній інфраструктурі; вони не мають чіткого уявлення про доступні їм обсяги інвестиційних ресурсів.

Друга схема, при всій простоті своєї реалізації та поширеності, має істотний недолік. Він полягає в тому, що підприємство-резидент індустріального парку вимушено підлаштовується під уже наявну в ньому інфраструктуру та різні види приміщень. А всі ці об'єкти, як правило, в Україні, є не тільки морально застарілими, але й зношеними. Відповідно, реалізувати в такому індустріальному парку щось дійсно інвестиційно привабливе і «проривне» виявляється просто неможливим.

Про історію індустріальних парків в світі та в Україні, про різні політичні, економічні й соціальні ефекти їх створення, ми розповімо в своїх наступних нарисах.

Андрій Доценко

У травні 2018 року двохосьовий самоскидний напівпричіп «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» ALBION-26 придбав топовий гравець  на аграрному ринку – група компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП). Техніка буде використовуватися на потужностях ПАТ «Агрофорт», який входить до структури МХП.

 

Інноваційний та енергоефективний трейлер створений у  рамках  спільного виробництва «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН»  та британської компанії LarringtonTrailers.

«ALBION-26 – це оптимальний вибір аграріїв та надійне рішення  для сільського господарства. – говорить головний конструктор  Українського конструкторського бюро трансмісії та шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко. – Ефективний, мобільний, багатопрофільний напівпричіп здатний перевозити широку номенклатуру  вантажів, це – зернові культури, коренеплоди, силосна маса, щебінь». Об’єм трейлера складає 26 м3, вантажопідйомність – 18 т., для більш щільних вантажів –   24 т.

 

ALBION-26  виготовлений за оригінальними технологіями британської торгової марки  з майже столітніми традиціями  та має унікальні характеристики.

 

Трейлер оснащений міцною рамою, на якій встановлений цілісно металевий  кузов, виконаний  із сплаву зносостійкої сталі. Техніка також оснащена  флотаційним шинами, в конструкції  яких  поєднуються  переваги аграрних та вантажних шин. Вони рівномірно розподіляють  тиск на ґрунт, попереджаючи його переущільнення. Крім того, технікою з такими шинами  легше  управляти  на дорогах загального користування.

 

Зі слів головного інженера ПАТ «Агрофорт» Андрія Воробчака, найближчим часом  ALBION-26  буде запущений у роботу. Уніфікований  напівпричіп, який відповідає  високим вимогам якості та безпеки, буде вирішувати  питання логістики в агрохолдингу. Трейлер закриє великий обсяг завдань, його планують використовувати для заготовки тваринницьких кормів, транспортування силосу, перевезення зернових та масляних культур, а також для виконання інших сільгоспробіт.

 

У компанії встигли переконатися у надійності та гідній якості техніки «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН». Раніше у холдингу придбали дві зубопружинні гідрофіковані борони ЛІРА -15 – класику боронування, яка зарекомендувала себе не тільки на українських, а й на зарубіжних ринках. «Техніка добре себе показала, ми задоволені роботою борін та впевнені у продукції «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», – підкреслює Андрій Воробчак.

 

«Найближчим часом ALBION-26  буде доступний з додатковим пакетом опцій,– анонсує Віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.  – Одна з них це можливість комплектації трейлера вигрузним шнеком, що дозволить використовувати його як самоскидний причіп та як потужний перевантажувач, який зданий за 2,5 хвилини здійснити відвантаження 20 т».

 

Роман Гіршфельд також проінформував, що з 2018 року ALBION-26   поряд з ще              36 одиницями  техніки «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» бере участь у державній програмі 25%-й компенсації сільгосптехніки з рівнем локалізації більше 60%.

 

«Ми уважні до вимог клієнтів та готові запропонувати аграріям інноваційну, ергономічну та комфортну у застосуванні техніку для логістики та перевезень, а також ґрунтооброблювальну та посівну техніку», – підкреслює Віце-президент               ІГ УПЕК.

 

Роман Гіршфельд нагадав, що перші трейлери ALBION-26 були випущені «ЛОЗІВСЬКИМИ МАШИНАМИ» у жовтні 2017 року та стали  дебютними в «Англійській лінійці» українського бренду.

 

Довідка:

Група компаній ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП)– величезний виробник (64% ринку) та експортер (експорт – 86%) курятини в Україні. Найбільший виробник м’яса (41% ринку України), комбікорму (25% ринку України). Земельний банк агрохолдингу 370 тис.га. Землі холдингу розташовані у Сумській, Київській, Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Івано – Франківській, Дніпропетровській областях.  У структурі МХП входить 20 підприємств, серед яких преміальний бренд «Наша Ряба», ТМ «Бащинський, «Легко!», ТОВ «УРОЖАЙНА КРАЇНА»,                      ПАТ «Агрофорт», Вінницька, Миронівська, Старинська птахофабрика та ін.марки.

 

«ЛОЗІВСЬКІ  МАШИНИ»– одна з провідних вітчизняних виробників техніки  для логістики та перевезень, ґрунтооброблювальної  та посівної сільгосптехніки, яка входить до національної програми державної 25%-ї компенсації. Продукція компанії поставляється більш ніж 20 країнам світу через офіційного дистриб’ютера – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів у країнах  СНД, Ближнього Сходу та Східної Європи.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені