Промисловість, Металургія, Хімія

«АрселорМіттал Кривий Ріг» збільшило відвантаження металопрокату довжиною 14 м, забезпечивши доставку продукції в порт за допомогою залізничного транспорту, що раніше було неможливо. Рішення щодо залізничних перевезень даної продукції дозволить підприємству в три рази збільшити обсяг відвантаження споживачам 14-метрової міри арматурного прокату - до 15 тис. тонн на місяць.

Раніше доставка металопрокату довжиною 14 м в порт здійснювалася виключно автомобільним транспортом. При цьому не усі довгомірні автомобілі можуть перевозити таку продукцію, оскільки стандартні довжини прутків металопрокату в Україні та інших країнах не перевищують 12 метрів.

З освоєнням нового латиноамериканського ринку збуту та збільшенням кількості замовлень на 14-метрову продукцію від європейських країн і Ізраїлю потреба у відвантаженні зростає. Оскільки в стандартний напіввагон така довжина не вміщується, були задіяні напіввагони з торцевими дверима, що відкриваються. Дана ініціатива підвищить конкурентоспроможність ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і дозволить повністю задовольнити потреби своїх клієнтів.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє про результати виробництва сталі у 2016 р. Підприємство з успіхом впоралося з поставленим завданням і досягло рекордного за останні роки рівня виробництва сталі в обсязі 7 млн т за 2016 р. Раніше такого рівня виробництва вдавалося досягти лише в 2008 р.

Досягти рівня виробництва сталі в 7 млн т – це амбітна мета, до якої підприємство прагнуло увесь минулий рік. Прийти до цього результату вдалося за рахунок злагодженої та ефективної роботи усіх підрозділів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Минулий рік був непростим для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг і всієї металургійної галузі, але багатим на значні події у виробництві. У 2016 р. в рамках інвестиційної програми в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» був введений в експлуатацію комплекс з приготування та вдування пиловугільного палива в доменну піч №9. З моменту запуску першої на підприємстві машини безперервного лиття заготовок підприємство досягло результату в обсязі 5 млн т сталі, і в найближчих планахбудівництво другої МБЛЗ. Також продовжувалася робота з освоєння нових марок сталі з високою додатковою вартістю, що позитивно впливає на прибуток підприємства. Розширений сортамент продукції підприємства, затребуваний на ринку, що збільшило кількість клієнтівспоживачів металопрокату виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». У 2017 р. на підприємстві продовжиться впровадження масштабних інвестиційних проектів, які дозволять знизити собівартість продукції, підвищити продуктивність виробництва та значно покращити екологічну ситуацію у Кривому Розі та у всьому регіоні.

З 2005 р. компанія АрселорМіттал залишається найбільшим іноземним інвестором в Україні, сума інвестицій з моменту придбання підприємства у Кривому Розі склала 10,4 млрд доларів США. До 2020 р. компанія інвестує ще 1,5 млрд доларів США в модернізацію виробництва та нове будівництво в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Держава продемонструвала, що вона неефективний власник майна. Потужні підприємства України, такі як Харківський тракторний завод, приватизовували за копійки, зокрема росіяни. І тепер, руйнуючи економіку та промислову потужність держави, російський бізнес не несе за це відповідальності, а влада України не спроможна їх зупинити. На переконання народного депутата від “Радикальної партії” Олега Купрієнко, нічого дивного в тому, що росіяни взялися вивозити обладнання з Харківського тракторного заводу немає, передає УНН.

“Він (ХТЗ – ред) був у державній власності. Це було потужне підприємство. Його приватизували за копійки, віддали, ніяких обмежень не накладали, а зараз вже дивимось – а чого цей завод росіяни вивозять? А тому що його продали росіянам ще тоді. Я особисто займався деякими питаннями по цьому заводу, коли ще цей Ярославський не повернувся. Зараз там нібито і бізнесмени, і політики говорять, що він повернувся на той завод і нібито планує вкладати кошти. Що у нього в голові і хто за ним стоїтьцього не розкажу.

Але питання в тому, що якщо держава має бути ефективним власником і думати як мінімум про себе і своїх людей – таке підприємство має бути підконтрольне державі, це має бути як мінімум контрольний пакет у державі, щоб ніхто нічого не міг зробити без думки держави. Як бачимо останніми роками, держава не є ефективним власником не тому, що вона не може це зробити… Що таке держава? Це люди, які виконують державні функції.

У нас поки що така історія, що ті хто пришов до влади, кого ми самі ж і вибирали - вони не вміють ефективно користуватися майном.

Я переконаний, що все-таки ми не дамо його вивезти за кордон і не дамо розкрасти те, що наші батьки і діди роками будували”, - зазначив він.

Аби росіяни не вивезли обладнання з ХТЗ, сам О.Купрієнко готовий обома руками проголосувати за націоналізацію майна заводу.

“Якщо там дійсно росіяни і мають намір все це повивозити, як з Донбасу вивозять заводи гуманітарними конвоями і всі про це все знають – тоді я 2 руки підніму і 5 кнопок натисну у ВР за законопроект про націоналізацію ХТЗ і про повернення його у державну власність”, - підкреслив політик.

Крім того, він зауважиив, що Мін’юст міг би дати оцінку рішенню судді, який затвердив план санації ХТЗ, наклавши мораторій на стягнення заборгованості з заводу, зокрема на користь Держбюджету України на суму 400 млн грн.

“У нас є Мін’юст, який теж має займатися цими питаннями і не стояти осторонь”, - сказав він.

Крім того, на його думку, перейматися за долю ХТЗ мають й депутати-мажоритарники з Харківської області, які обиралися там і обіцяли людям дбати про робочі місця і виплату зарплат.

Нагадаємо, заборгованість перед співробітниками ХТЗ сягнула 20 мільйонів гривеньзаборгованість перед співробітниками ХТЗ сягнула 20 мільйонів гривень.

Як раніше повідомляв УНН, суддя Господарського суду Харківської області Володимир Яризько затвердив план санації ХТЗ, згідно з яким гроші заводу отримують росіяни, в тому числі компанія “НН Капітал”, яка через низку компаній має прямий зв’язок з Державним комітетом Російської Федерації з управління державним майном.

При цьому, Держбюджет України, якому ХТЗ винен понад 400 млн грн і мав виплатити заборгованість відповідно до рішення касаційного суду, не отримає нічогоДержбюджет України, якому ХТЗ винен понад 400 млн грн і мав виплатити заборгованість відповідно до рішення касаційного суду, не отримає нічого як мінімум впродовж 12 місяців у зв’язку з дією мораторію на ці виплати (згідно з планом санації).

Подразделение IT Division компании Schneider Electric, мирового эксперта в управлении энергией и автоматизации, представляет второе поколение внутрирядных кондиционеров InRow DX (прямого расширения) шириной 600 ммНовейшие агрегаты в линейке InRow расширяют и без того широчайший спектр решений охлаждения от Schneider Electric, чтобы удовлетворить растущие потребности охлаждения в постоянно меняющихся средах ЦОДов. Обеспечивая охлаждение высокой энергетической плотности кондиционеры InRow DX характеризуются сниженными расходами на энергопотребление, расширенными элементами управления и новым пользовательским интерфейсом, наиболее эффективным  в своем классе.

 

Среди основных нововведений следует отметить новые высокоэффективные спиральные компрессоры. Передовая конструкция InRow DX нового поколения с регулируемой частотой вращения вентиляторов снижает энергопотребление во время периодов охлаждения с неполной нагрузкой. В новой линейке также увеличена возможность охлаждения высоконагруженных стоек до 37 кВт с максимальным расходом воздуха до 6800 м³/час. Номинальная потребляемая мощность устройств составляет 9,5 кВт. Встроенный увлажнитель обеспечивает контроль влажности на уровне помещения, предотвращая повреждение чувствительного электронного оборудования от статических разрядов. Кроме того, влажность контролируется с помощью выделенного контура осушения и системы подогрева устанавливаемой во избежание переохлаждения в процессе осушения воздуха.

 

Новые возможности в контроле над охлаждением

Конструкция InRow DX тесно связывает охлаждение с ИТ-оборудованием, предотвращая рециркуляцию горячего воздуха, при этом повышая предсказуемость охлаждения и позволяя осуществлять оплату по мере роста. Эти изделия, доступные в автономной конфигурации, с жидкостным и воздушным охлаждением с контролем влажности или без него, удовлетворяют различные требования для охлаждения в монтажных шкафах, серверных и центрах обработки данных.

 

Технология активного управления потоком Active Flow Control

Добавление технологии Active Flow Control, измеряющей воздушное давление внутри системы распределения воздуха и автоматически регулирующей частоту вращения вентилятора для точного соответствия расходу воздуха в ИТ-оборудовании, повышает точность и эффективность. Имея улучшенную и удобную в использовании конструкцию, InRow DX также имеет 4,3-дюймовый цветной сенсорный дисплей и сетевой интерфейс, обеспечивающие быстрый и простой доступ к данным и повышенный контроль производительности системы охлаждения.

 

«Управляющие ЦОДа сталкиваются с большим количеством препятствий на пути к эффективности, которые включают растущую потребность в системах высокой энергетической плотности, ужесточающиеся правила энергопотребления и принуждение к снижению операционных затрат», ‒ поясняет Анн-Мари Жиньяк (Anne-Marie Gignac), вице-президент IT Division компании Schneider Electric по системам охлаждения. ‒ Последнее поколение внутрирядных кондиционеров InRow ставит эффективность и экономию на первый план для пользователей, обеспечивая наибольшую доступную экономию энергии при неполной загрузке в небольшой, но мощной системе».

 

 

***

О компании SchneiderElectric

 

Компания Schneider Electric является мировым экспертом в управлении энергией и автоматизации. 160 000 сотрудников компании, оборот которой в 2015 финансовом году составил 26,6 млрд. евро, работают в более чем 100 странах мира, помогая клиентам управлять энергией и технологическими процессами наиболее безопасным, надежным, эффективным и экологичным образом. Технологии, программы и услуги Schneider Electric позволяют нашим клиентам улучшать управление и повышать степень автоматизации своей деятельности: идет ли речь о самых простых выключателях или о сложных промышленных системах. Наши подключенные технологии меняют отрасли промышленности, трансформируют города и делают жизни ярче.

 

Мы, в Schneider Electric, называем это Life Is On.

 

ООО «Шнейдер Электрик Украина» имеет коммерческие представительства в 4 крупнейших городах Украины с головным офисом в Киеве, логистическую  систему, склад оборудования, локальные центры применения и передачи технологий, отделы инжиниринга и сервисаразветвленную сеть партнеров и авторизованных центров обучения при ВУЗах Украины.

 У червні 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило новий власний склад металопродукції в центральному регіоні України (м. Дніпро). Зі свого нового, восьмого за рахунком, складського майданчика в Україні підприємство планує відвантажувати понад 3 000 тонн металопродукції на місяць. Власний склад підприємства в м. Дніпро містить увесь асортимент металопродукції, що виробляє ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». 


ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило новий склад в центральному регіоні України відповідно до стратегії з розвитку власної дистриб'юторської мережі, яку підприємство почало впроваджувати в 2013 р. Новий склад підприємства містить понад 10 тис. тонн металопродукції, займає площу 7 тис. кв. метрів, розташований на відкритому та критому складських майданчиках. У розпорядженні складу в Дніпрі – три крани вантажопідйомністю від 10 до 15 тонн, власна залізнична колія, а також можливість обслуговування автоперевезень

Анастасія Татарульєва, В.о. заступника генерального директора з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми не зупиняємося на досягнутому, про це свідчить відкриття нового складського майданчика в Дніпрі. В 2013 р. ми почали розвивати мережу складів дистрибуції, на сьогодні ми маємо в своєму розпорядженні вже вісім складів, які здатні забезпечити наявність продукції підприємства в усіх найбільших регіонах України. Дніпро є центром металоторгівлі в Україні зважаючи на вигідне розташування та розвинену транспортну інфраструктуру, тому наявність тут складської бази для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є стратегічним пріоритетом. Усі основні гравці ринку металоторгівлі є присутніми в Дніпрі, ми не повинні бути виключенням. Наша модель дистрибуції проста: кожен склад орієнтований на свій регіон і виключає затримку доставки продукції клієнтові із-за логістичних проблем. При цьому склад в м. Дніпро також виконуватиме функцію логістичного центру для окремих районів центральної, північної та східної України». 

Довідка:
У 2013-2016 рр. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило 7 власних складів металопродукції в кожному регіоні України. Перший власний склад продукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» був відкритий в Одесі в 2013 р., другий власний складський майданчик – в Києві в 2013 р. Кожен з цих двох складських майданчиків займає площу 9 000 кв. метрів і має два крани вантажопідйомністю 20-25 тонн, а також власне залізничне сполучення. Незнижуваний товарний запас, який підприємство планує підтримувати на цих складах, – 5 тис. тонн металопродукції. Місткість кожного з власних складських майданчиків – 10 тис. тонн готової продукції. В 2013 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також відкрило третій власний склад в с. Вільне Криворізького району. Складський майданчик підприємства в Криворізькому районі вміщає до 15 тис. тонн металопродукції і є найбільшим оптово-роздрібним сервісним металоцентром компанії АрселорМіттал в Україні. В 2014 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило власний складський майданчик в Тернополі, який вміщає до 2 тис. тонн металопродукції. В 2015 р. підприємство відкрило в Харкові власний склад, що вміщає до 10 тис. тонн металопродукції. В 2016 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрило власний склад металопродукції в західному регіоні України (м. Львів), що вміщає до 1 000 тонн металопродукції. Розширення мережі дистрибуції дозволило підприємству побудувати довгострокову співпрацю з новими клієнтами за допомогою прямих контактів в різних регіонах України
 

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені