Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – одне з небагатьох підприємств регіону, що відкрито демонструє свої виробничі потужності. 3 серпня промисловий тур на завод відбувся для співробітників торгуючих організацій і молодих фахівців «УПЕК ТРЕЙДИНГ» – офіційного дистриб'ютора ХАРП.

Головний технолог підприємства Сергій Сачко ознайомив екскурсантів з продукцією і технологією виробництва кулькових підшипників по всьому виробничому ланцюжку: виготовлення заготовок – механічна обробка – термічна обробка – шліфування – фінішні і суперфінішне операції – складання підшипників, маркування – випробування – упаковка. Дані види кулькових підшипників найбільш затребувані в автомобільній і гірничо-металургійній промисловості, сільськогосподарському і загальному машинобудуванні.

«Відвідувачі цікавилися як виробничим обладнанням, так і перевагами продукції вітчизняного виробництва, – розповідає директор з маркетингу Наталія Акименко. – Наприклад, представник автомагазину «Автокомплекс» з Кривого Рогу Віктор Павленко найбільший інтерес виявив до підшипника 6-256907. У відповідь були продемонстровані технологічні аспекти виробництва даного виробу, а також надано рекомендації щодо експлуатації. Віктор підтвердив, що якість монтажу підшипника часто виявляється основним фактором, що впливає на довговічність роботи підшипника. Навів приклад швидкого виходу з ладу навіть брендових підшипників при їх установці в «гаражних» умовах, але в той же час – тривалої експлуатації навіть недорогих підшипників при установці в хорошому СТО. Для себе Віктор вирішив протестувати підшипник ХАРП на своєму авто».

Представник харківського автомагазину «Автосвіт» Денис Кузнєцов подякував за організацію екскурсії і висловив бажання повторно відвідати завод в майбутньому, щоб ознайомитися з виробництвом підшипників для залізничного транспорту, вимірювальними і випробувальними лабораторіями.

Підприємці Віктор і Інеса Павленко також подякували за придбані знання: «Тепер зі знанням справи будемо проводити бесіди з кінцевим споживачем. Від отриманої інформації і виробничих потужностей заводу залишилися під враженням. Будемо раді приїхати і на інші екскурсії по автомобільній тематиці».

«Все екскурсанти відзначають важливість проведення подібних зустрічей, які демонструють виробництво наживо,– зазначає директор з маркетингу Наталія Акименко. – Для власників та представників торгуючих організацій це дуже важливий аспект в їх діяльності. Так як, реалізовуючи продукцію ХАРП, вони впевнені, що пропонують і продають своїм клієнтам якісний товар, вироблений тут, в Україні, а не завезений з Китаю і просто маркований під вітчизняного виробника. Зараз для багатьох продавців підшипників це питання стоїть дуже актуально».

По завершеннізустрічі екскурсанти відвідали фірмовий магазин ХАРП «Підшипник», познайомилися з менеджерами магазину і отримали на пам'ять сувенірну продукцію підприємства.

Нагадаємо, що в рамках презентаційного туру Discover HARP завод не тільки відкриває себе заново для нових ринків, а й відкрито демонструє свої потужності і компетенції українським підприємцям, власникам невеликих торгових точок, партерам і дилерам по всьому світу.

Запис на екскурсію: (057) 713-04-62, (057) 711-21-54, моб. 050 343 26 23 (з 9.00 до 16.00).

Доступна онлайн-реєстраціяонлайн-реєстрація.

Відео - https://www.youtube.com/watch?v=ExS_sA0N1LM

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені