Пром

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Пром
Зберегти
Скасувати
Відновити

Будівництво та нерухомість

Відбувся Smart Build Forum

20 вересня 2017 року відбувся І-й спеціалізований форум, присвячений новим рішенням та розумним технологіям для будівельного сектору – Smart

Понеділок, 2.10.2017 COMMENTS

Енергетика

Збитки газорозподільчих мереж

Через неадекватний тариф на розподіл газу збитки операторів газорозподільних мереж, що входять до групи компаній РГК, сягнули 8,3 млрд грн. &nb

Вівторок, 18.09.2018 COMMENTS

Промисловість, Металургія, Хімія

Зустріч з профспілками

Генеральний директор підприємств АрселорМіттал в Україні та Казахстані Парамжит Калон вперше зустрівся з представниками Глобального об'єднання

П'ятниця, 7.09.2018 COMMENTS

Транспорт та Логістика

Планове придбання GLT

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, повідомляє про

Середа, 12.09.2018 COMMENTS

Пром

Через неадекватний тариф на розподіл газу збитки операторів газорозподільних мереж, що входять до групи компаній РГК, сягнули 8,3 млрд грн.

 

В газорозподільних компаніях групи РГК відзначають стрімке зростання тарифних збитків з початку 2018 року. Динаміка нарощування тарифних збитків в частині витробничо-технологічних витрат (ВТВ) прискорилась в цьому році через стрімке зростання цін на газ. Це пов’язано з тим, що в діючому тарифі для операторів ГРМ, який останній раз переглядався в 2015 році, вартість газу для виробничо-технологічних потреб закладена на рівні близько 6 000 грн/тис. куб. м. З того часу вона зросла більше ніж вдвічі - на вересень НАК «Нафтогаз України» оголосив ціну для промислових підприємств на рівні 13 тис. грн за 1 тис. куб. м.

 

Через те, що оператори ГРМ є збитковими, вони не можуть повністю розрахуватися зі своїми контрагентами і нарощують борги. Борг газорозподільних підприємств групи компаній РГК перед Укртрансгазом на 1 вересня 2018 року досяг 6 млрд грн. Всі оператори ГРМ групи компаній РГК закуповують газ для виробничо-технологічних потреб у групи Нафтогаз. Газорозподільні підприємства не можуть закуповувати цей газ на ринку, адже більше 60% власної виручки вони отримують у вигляді пільг та субсидій, які фінансуються з державного бюджету. В той час, як на вільному ринку розрахунки за газ можливі лише живими коштами.

 

Згідно даних газорозподільних підприємств групи РГК, зараз витрати на закупівлю газу для виробничо-технологічних потреб сягають 80% всієї тарифної виручки, що унеможливлює повні розрахунки по ВТВ. Збереження неадекватного та економічно необґрунтованого тарифу на розподіл газу і надалі буде погіршувати стан розрахунків з іншими учасниками ринку та стан газорозподільної галузі.

 

Оператори ГРМ протягом останніх років неодноразово звертались до НКРЕКП щодо перегляду збиткових тарифів. Наразі ситуація, що склалась загрожує зривом опалювального сезону та потребує негайного усунення дискримінаційних умов існування газорозподільної галузі.

 

Довідка: Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу, що підвищують стандарти обслуговування, серед яких єдиний контакт-центр і телекомунікаційні послуги із захищеного онлайн доступу клієнтів до особистих рахунків. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, повідомляє про завершення придбання компанії GLT, спеціаліста з транспортного напрямку Європа- Марокко. Плановане придбання було оголошено 11 січня 2018 року та покупка отримала схвалення Європейського регулятора.

Придбання GLT дозволить GEFCO зміцнити свої позиції та експертизу у регіоні, одночасно зміцнюючи та розширюючи свій портфель клієнтів, особливо в автомобільному секторі, модної індустрії та секторі роздрібної торгівлі.

"Ми дуже раді  завершенню придбання GLT. GLT надає нам понад два десятиліття потужного досвіду логістичних потоків між Європою та Марокко ",- прокоментував Люк Надаль, голова Правління GEFCO -Ми раді привітати всіх співробітників GLT в групі GEFCO і ми з нетерпінням очікуємо об'єднання наших оперативних знань задля підвищення цінності для наших клієнтів ".

 

Заснована у 1998 році, GLT визнана абсолютно безпечним фахівцем логістичних потоків через протоку Гібралтар та є провідним оператором переходу між Альхесірасом та Танжером. Компанія забезпечує понад 16 000 перетинань на рік, із 75 вантажівками та 380 причепами.

 

GLT буде власністю та управлятися компанією GEFCO Іспанія як спеціалізований бізнес підрозділ з переходу Європа - Марокко. Іспанське дочірнє підприємство GEFCO має більш ніж 30-річний досвід роботи з високоякісних логістичних послуг,  та нараховує  700 співробітників та 5000 промислових клієнтів.

Генеральний директор підприємств АрселорМіттал в Україні та Казахстані Парамжит Калон вперше зустрівся з представниками Глобального об'єднання профспілок (IndustriALL Global Union) у Києві. Зустріч пройшла за участю основних профспілкових організацій казахстанського та українського підприємств корпорації.

IndustriALL Global Union / FES об'єднує в собі різні профспілки різних галузей у світі: від автомобільного машинобудування, енергетики, машинобудування, суднобудування - до хімічної, фармацевтичної, гірничо-металургійної, металургійної, цементної, текстильної, швейної та інших ключових секторів економіки. Провідне профспілкове об'єднання представлено в більш ніж 100 країнах світу. На зустрічі зі сторони організації були присутні директор з металургії глобального союзу IndustriAll Адам Лі та регіональний секретар глобального союзу Вадим Борисов.

Увага IndustriALL Global Union до підприємств АрселорМіттал не випадкова - і в Казахстані, і в Україні вони займають провідні позиції серед виробників металу та активів з видобутку та переробки вугілля (в Казахстані). Крім того, це одне з найбільших роботодавців у своїх регіонах: в "АрселорМіттал Кривий Ріг" (АМКР) працює понад 29 000 чоловік (співробітників та підрядників), а в "АрселорМіттал Теміртау" (АМТ) чисельність персоналу складає 37 800 працівників (також рахуючи підрядні організації). Це велика відповідальність за долю підприємств, їх розвиток і перспективи, підкреслив у своєму виступі перед аудиторією Генеральний директор АМТ та АМКР Парамжит Калон.

Він зазначив, що з приходом нового власника повністю змінився підхід до інвестицій у ці активи: за цей період вони різко зросли. Наприклад, за 12 років роботи компанії в Україні вони досягли 4,2 млрд доларів. З урахуванням придбання підприємств та інвестицій у їх розвиток, корпорація АрселорМіттал стала найбільшою серед іноземних інвесторів у обох країнах. Завдяки інвестиціям вже до 2017 року вдалося в кілька разів знизити навантаження на навколишнє середовище, а з введенням нових об'єктів компанія планує досягти європейських стандартів у сфері екології. Вже зараз викиди в атмосферу Кривого Рогу знижені на 37%, а скиди стічних вод - на 74% у порівнянні з 2006 роком.

При цьому збережена соціальна інфраструктура підприємств: пансіонати, дитячі табори, санаторії-профілакторії, поліклініки, палаци культури та інші соціально значимі об'єкти, яких багато підприємств пострадянського простору вже поспішили позбутися. З кожним роком соціальні бюджети АМТ та АМКР ростуть, з'являється багато нових соціальних проектів та ініціатив. Не дивлячись на всі складності, керівництво підприємств кожного року підвищує заробітну плату своїм працівникам. Найпомітнішим досягненням з моменту приходу на підприємство нового власника, на думку Генерального директора, стало зниження в кілька разів кількості нещасних випадків на виробництві. Мета АрселорМіттал - досягнення нульового травматизму на такому складному і небезпечному виробництві, як металургійне та гірничодобувне. Ця мета є амбіційною, але досяжною при впровадженні нової культури виробництва та неухильному дотриманні правил охорони праці та промислової безпеки, зазначив під час свого виступу П. Калон.

Зустріч керівництва підприємств в Казахстані та Україні з Глобальним об'єднанням профспілок показала готовність обох сторін до постійного та відкритого діалогу, обговорення проблем, що стосуються умов праці та платні працівникам. Наступним кроком співпраці може стати проведення дискусій та обмін думками з питань, вирішення яких сприятливо вплине на всіх працівників "АрселорМіттал Кривий Ріг" та "АрселорМіттал Теміртау".

- АрселорМіттал - один з найбільших іноземних інвесторів в історії України та Казахстану. Це компанія, яка інвестує в майбутнє і піклується про своїх співробітників. Ми завжди відкриті до конструктивному діалогу та партнерства з усіма зацікавленими сторонами і, перш за все, з нашими профспілками. Я впевнений, що разом ми зробимо наші підприємства успішними і процвітаючими, - підкреслив Парамжит Калон.

Nokian Tyres і Valtra встановили світовий рекорд з прибирання снігу на тракторі з автономним управлінням. Швидкісний рекорд був встановлений в березні 2018 року за використання безпілотного трактора Valtra T254 Versu, оснащеного шинами Nokian Hakkapeliitta TRI. Трактор без водія очистив від снігу закриту ділянку дороги на півдні Фінляндії, рухаючись зі швидкістю 73,171 км/год (45,466 миль/год).

 

Трактор Valtra T254 Versu отримав титул «Трактор 2018 року». Він високо цінується підрядниками і фермерами завдяки своїй універсальності при виконанні робіт у багатьох галузях, включаючи сільське господарство, лісове господарство та житлово-комунальну сферу. Стандартна модель T254 Versu оснащується інноваційним інтерфейсом користувача - SmartTouch. Він ніяк не пов'язаний із досягненням рекордної швидкості, але високо цінується трактористами за свою інтуїтивну роботу.

 

«Простота використання системи SmartTouch дозволила багатьом нашим клієнтам знизити обсяг інвестицій у технології, які раніше вважалися надмірно складними. Наприклад, автоматичне прокладання маршруту, управління завданнями і телеметрія. При цьому ми спостерігаємо зростаючий попит на нові технології, які допомагають збільшити ефективність і можуть використовуватися в існуючих бізнес-системах. Ми намагаємося залишатися на передовій прогресу і бути однією з провідних компаній по впровадженню інноваційних технологій на прикладі тракторів з системою SmartTouch», – коментує директор з маркетингу компанії Valtra EME Мікко Лехікойнен.

 

Рекорд швидкості був встановлений у безпечних умовах за участі команд фахівців компаній Nokian Tyres і Valtra. Технологія автономного управління викликає зростаючий інтерес у багатьох галузях, включаючи логістику, дорожню техніку і сільське господарство. Компанія Valtra є провідним виробником тракторів у країнах Північної Європи та має великий досвід у сфері виробництва машин для обслуговування доріг в умовах холодного клімату. Дані, отримані в процесі встановлення рекорду швидкості, стануть дуже цінними для майбутніх досліджень в області автономних технологій.

 

Перевищення звичайної швидкості трактора при наявності переднього навісного обладнання і пересуванні по слизькій поверхні призводить до високого навантаження на трактор і шини. Блоковий малюнок протектора шин Nokian Hakkapeliitta TRI був спеціально розроблений для забезпечення стабільності при пересуванні по зледенілих і засніжених поверхнях.

 

«Продемонстровані шинами Nokian Hakkapeliitta TRI передбачуваність і легкість керування подібні до управління звичайним авто, а в поєднанні з чудовим зчепленням забезпечили популярність даної моделі серед компаній, які виконують роботи взимку», – коментує Тоні Сілфверберг, керівник відділу продажів і маркетингу компанії Nokian Heavy Tyres. – «Дані характеристики також ідеально підходять для роботи на рекордних швидкостях».

 

Це другий світовий рекорд в умовах мінусових температур, встановлений спільно компаніями Nokian Tyres і Valtra. У 2015 році два фінських виробника об'єдналися з легендою авторалі Юхою Канккуненом, щоб встановити діючий рекорд швидкості для трактора на льоду – 130,165 км/год. Для цього використовувався трактор Valtra T234 Versu і шини Nokian Hakkapeliitta TRI.

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – одне з небагатьох підприємств регіону, що відкрито демонструє свої виробничі потужності. 3 серпня промисловий тур на завод відбувся для співробітників торгуючих організацій і молодих фахівців «УПЕК ТРЕЙДИНГ» – офіційного дистриб'ютора ХАРП.

Головний технолог підприємства Сергій Сачко ознайомив екскурсантів з продукцією і технологією виробництва кулькових підшипників по всьому виробничому ланцюжку: виготовлення заготовок – механічна обробка – термічна обробка – шліфування – фінішні і суперфінішне операції – складання підшипників, маркування – випробування – упаковка. Дані види кулькових підшипників найбільш затребувані в автомобільній і гірничо-металургійній промисловості, сільськогосподарському і загальному машинобудуванні.

«Відвідувачі цікавилися як виробничим обладнанням, так і перевагами продукції вітчизняного виробництва, – розповідає директор з маркетингу Наталія Акименко. – Наприклад, представник автомагазину «Автокомплекс» з Кривого Рогу Віктор Павленко найбільший інтерес виявив до підшипника 6-256907. У відповідь були продемонстровані технологічні аспекти виробництва даного виробу, а також надано рекомендації щодо експлуатації. Віктор підтвердив, що якість монтажу підшипника часто виявляється основним фактором, що впливає на довговічність роботи підшипника. Навів приклад швидкого виходу з ладу навіть брендових підшипників при їх установці в «гаражних» умовах, але в той же час – тривалої експлуатації навіть недорогих підшипників при установці в хорошому СТО. Для себе Віктор вирішив протестувати підшипник ХАРП на своєму авто».

Представник харківського автомагазину «Автосвіт» Денис Кузнєцов подякував за організацію екскурсії і висловив бажання повторно відвідати завод в майбутньому, щоб ознайомитися з виробництвом підшипників для залізничного транспорту, вимірювальними і випробувальними лабораторіями.

Підприємці Віктор і Інеса Павленко також подякували за придбані знання: «Тепер зі знанням справи будемо проводити бесіди з кінцевим споживачем. Від отриманої інформації і виробничих потужностей заводу залишилися під враженням. Будемо раді приїхати і на інші екскурсії по автомобільній тематиці».

«Все екскурсанти відзначають важливість проведення подібних зустрічей, які демонструють виробництво наживо,– зазначає директор з маркетингу Наталія Акименко. – Для власників та представників торгуючих організацій це дуже важливий аспект в їх діяльності. Так як, реалізовуючи продукцію ХАРП, вони впевнені, що пропонують і продають своїм клієнтам якісний товар, вироблений тут, в Україні, а не завезений з Китаю і просто маркований під вітчизняного виробника. Зараз для багатьох продавців підшипників це питання стоїть дуже актуально».

По завершеннізустрічі екскурсанти відвідали фірмовий магазин ХАРП «Підшипник», познайомилися з менеджерами магазину і отримали на пам'ять сувенірну продукцію підприємства.

Нагадаємо, що в рамках презентаційного туру Discover HARP завод не тільки відкриває себе заново для нових ринків, а й відкрито демонструє свої потужності і компетенції українським підприємцям, власникам невеликих торгових точок, партерам і дилерам по всьому світу.

Запис на екскурсію: (057) 713-04-62, (057) 711-21-54, моб. 050 343 26 23 (з 9.00 до 16.00).

Доступна онлайн-реєстраціяонлайн-реєстрація.

Відео - https://www.youtube.com/watch?v=ExS_sA0N1LM

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені