Пром

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Пром
Зберегти
Скасувати
Відновити

Будівництво та нерухомість

Де зняти квартиру в Києві?

Статус найбільш бюджетного району отримав Деснянський, а квартири на Печерську знизились у ціні на 31%. Скільки коштує орендувати житло по обидва б

Неділя, 10.06.2018 COMMENTS

Енергетика

Зберегти централізовану систему

Україна і Данія мають єдине розуміння в тому, що енергоефективна економіка є ключем до суспільного доброботу та національного суверенітету. Про шля

Четвер, 21.06.2018 COMMENTS

Промисловість, Металургія, Хімія

Незважаючи на труднощі

Компанія «Хенкель» повідомляє про позитивні зміни у першому кварталі, незважаючи на труднощі з постачанням у сегменті споживчих товарів

Неділя, 3.06.2018 COMMENTS

Транспорт та Логістика

Фабрика інновацій GEFCO

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, оголосила про з

Неділя, 1.07.2018 COMMENTS

Пром

Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, оголосила про запуск своєї Фабрики Інновацій. Ця ініціатива є важливим етапом в інноваційній стратегії Групи та спрямована на просування нових ідей та творчості у команді GEFCO по всьому світу.

 

Підвищення внутрішнього духу інновацій

 

Фабрика Інновацій GEFCO спрямована на розвиток культури інновацій, надаючи можливості кожному співробітнику винаходити та досліджувати інноваційні ідеї, з потенціалом їх розвитку в рішення, які підтримують  зростання бізнесу. Мета Групи - підвищити творчий дух своїх співробітників шляхом надання внутрішнього інкубатора задля їх найперспективніших концепцій.

 

Фабрика Інновацій буде відкрита цілий рік, що дозволить кандидатам, працюючи в командах, представити свої проекти та просувати свої інноваційні ідеї в будь-який час. Вони можуть бути застосованими у будь-якій сфері бізнесу GEFCO, але повинні бути узгоджені з інноваційними рівнями GEFCO, задовольняти потреби клієнта та бути масштабованими для всій Групи. Інноваційний комітет внутрішніх експертів оцінить кращі концепції на основі цих критеріїв. Потім обрані команди будуть запрошені на Фабрику Інновацій, де вони отримають внутрішній досвід, а також ресурси для успішного розвитку свого проекту. Після захисту своїх концепції, учасникам буде запропонована оплачувана відпустка від їхньої постійної роботи, щоб повністю зосередити увагу на розробці своїх ідей.

 

"Ми дуже раді оголосити про відкриття Фабрики Інновацій GEFCO, яка покликана  просувати дух творчості та інновацій серед наших співробітників", - сказав Люк Надаль, Голова правління GEFCO. "Метою GEFCO є надання клієнтам розумних та гнучких рішень для ланцюга постачань, і я впевнений, що наша Фабрика Інновацій допоможе нам відсунути кордони та прискорити зростання".

 

Спільні інновації

 

Компанія GEFCO вже культивує свою внутрішню інноваційну екосистему, з такими досягненнями, як "Мій автомобіль тут"- персоналізована транспортна послуга, яка супроводжує автомобіль до кінцевого споживача за допомогою мобільного додатку на телефоні. 12 червня 2018 року Група GEFCO отримала нагороду Лідер Інновацій за розробку «Мій автомобіль тут» на виставці Automotive Logistics Europe у Бонні, Німеччина.

 

Крім того, Група активно відстежує інноваційні розробки та застосовує підхід «тестуй та навчайся» до нових технологій, використовуючи, наприклад, роботів для управління складом у Франції або дрони для складських запасів в Іспанії. Паралельно, GEFCO співпрацює з новими стартапами для прискорення інновації. Фабрика Інновацій GEFCO узгоджена із політикою інновацій Групи, розпочатою декілька років тому і підтвердженої останніми партнерствами.

 

У березні 2018 року Група оголосила про своє партнерство з Techstars, глобальним акселератором, який підтримав розвиток понад 1000 міжнародних стартапів. Завдяки цій співпраці GEFCO також співпрацює з Partech Shaker, міжнародним стартап кампусом, в якому технологічні компанії з усього світу можуть розвиватися в найкращих умовах.

12 червня 2018 року під час конференції «Автомобільна логістика», яка проходила в м. Бонн, Німеччина, Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області логістики для виробників та європейським лідером в області автомобільної логістики, отримала премію «Лідер інновацій» за розробку мобільного додатку «My car is there» («Моя машина тут»).

Під час конференції «Автомобільна логістика в Європі»,Група GEFCO презентувала особисте інноваційне рішення – програмний додаток  для перевезення автомобілів My Car Is There(«Моя машина тут»), який отримав премію «Лідер інновацій». Всього було зареєстровано вісім учасників конкурсу, до складу журі якого увійшли 23 топ-менеджера автомобільної промисловості, експерти-консультанти, викладачі вузів та представники міжнародних організацій.

My Car Is There («Моя машина тут») надає можливість клієнту організувати «під ключ» перевезення одного автомобіля «від дверей до дверей».  Рішення на цифровій платформі призначене для надання послуг з перевезення окремих автомобілів та орієнтоване на ринки B2B та B2C. Зробивши лише декілька кліків, власник може організувати вивезення та доставку свого автомобіля в будь-яку точку, відстежуючи його пересування в режимі реального часу.

За думкою журі, додаток My Car Is There («Моя машина здесь») – це «справжній прорив у транспортному бізнесі», чудова комбінація бізнес-моделі, інноваційного рішення, який відповідає новим вимогам ринку, та нова технологія. «Ми пишаємося отриманням премії «Лідер інновацій» за додаток My Car Is There («Моя машина тут»), відзначив Еммануель Арно, Виконавчий Віце-Президент з маркетингу та продажам Групи GEFCO,- В нашій компанії заохочується і підтримується культура інновацій серед співробітників, а розроблений додаток - чудовий приклад того, чого можна домогтися, працюючи спільно».

Україна і Данія мають єдине розуміння в тому, що енергоефективна економіка є ключем до суспільного доброботу та національного суверенітету. Про шляхи досягнення цих цілей йшлосяна прес-брифінгу «Енергоефективна економіка 2030: орієнтири Данії та України» за участі українських і данських урядовців та бізнесу.

Олександр Домбровський, народний депутат України, в.о. голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, зауважив, що за останні три роки Україна справді зробила великий крок вперед у напрямі сприяння енергоефективності в ключових секторах економіки. Але це лише перший крок. «Верховна рада за цей період ухвалила важливе законодавство, створені необхідні умови для запуску Фонду Енергоефективності, спрацювала програма «Теплі кредити», продемонструвавши великий інтерес з боку населення до зниження енерговитрат. Але ми все ще робимо замало: 80 тисяч муніципальних об’єктів та більше 200 тисяч багатоквартирних будинків все ще мають одні з найвищих показників енергоспоживання у світі. В бюджеті передбачено десятки мільярдів гривень на виплати субсидій, а грошей на «Теплі кредити» для ОСББ, що реально дають зниження енергоспоживання, маємо лише 400 млн - цього фінансування не вистачає на задоволення реального попиту навіть на один квартал», - констатував пан Домбровський.

В той же час, українські муніципалітети та домогосподарства можуть сьогодні знаходити необхідний ресурс для суттєвого зниження енерговитрат. За даними Мінрегіону, станом на 1 серпня 2017 року на депозитних рахунках в банках українські міста мають більше 10,5 млрд гривень. «Якщо використати ці гроші на модернізацію фізичної інфраструктури міст, вже за декілька років муніципалітети не лише повернуть ці інвестиції за рахунок досягнутої економії на енергоресурсах, а й зможуть вивільнити значний обсяг коштів місцевих бюджетів на інші потреби. Якщо про ефект від встановлення індивідуальних теплових пунктів вже всі знають, то інше комплексне рішення Danfoss з модернізації водоочищувальних станцій, дозволяє містам щорічно економити близько 30% всіх витрат на електроенергію, - і це лише один з прикладів» - сказав Андрій Берестян, генеральний директор DanfossУкраїна.

Президент Danfoss Heating Ларс Твін, зі свого боку, наголосив на тому, Україна має величезну конкурентну перевагу у розвиненій інфраструктурі централізованого теплопостачання. Тоді як в Німеччині до системи централізованого опалення під’єднані лише 12% всіх споживачів, в Україні їх наразі – 42%. Пан Твін наголосив, що системи централізованого теплопостачання дозволяють включати в єдину мережу всі джерела тепла, що є в місті, дозволяють не залежати від одного виду палива, є стабільнішими та за умови правильного проектування – дешевшими для споживача. «Моя щира порада для українських муніципалітетів – дивитися в сторону модернізації, а не від’єднання. В ЄС ми чітко взяли цей вектор», - сказав пан Твін.

 

Про Danfoss: Danfoss- найбільша промислова компанія Данії, світовий лідер у виробництві енергоефективного обладнання: систем тепло- та холодопостачання, привідної автоматики, гідравлічної техніки тощо. Дохід компанії у 2017 році склав  € 5,8 млрд, показник операційного прибутку – 11,1%. Danfossпрацює у більш, ніж 100 країнах світу, має 26 тисяч працівників та більше 70 заводів. Український офіс компанії відкритий у 1997 році.

Статус найбільш бюджетного району отримав Деснянський, а квартири на Печерську знизились у ціні на 31%. Скільки коштує орендувати житло по обидва боки Дніпра у цьому сезоні - проаналізували аналітики OLX.

На носі літо, а отже на ринку нерухомості очікується сезонне затишшя. Тому червень і липень - найкращий час вирішити квартирне питання перед серпневою бурею підвищення цін від орендодавців.

Традиційно найбільш популярні варіанти серед орендарів - це кімнати, однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Аналітики OLX проаналізували пропозиції на платформі та назвали середню вартість оренди серед усіх районів Києва.

 

Район

Кімната,

грн

1-кімнатна квартира, грн

2-кімнатна квартира, грн

3-кімнатна квартира, грн

Печерський

3000

6000

14250

15000

Голосіївський

3000

7000

12000

15000

Шевченківський

2750

6000

10000

15500

Дарницький

3000

7000

10000

13750

Солом’янський

3000

7000

9700

12700

Оболонський

3000

5850

9000

13000

Святошинський

2700

6000

7500

12000

Дніпровський

2700

6000

8500

10250

Подільський

2800

6400

8000

9550

Деснянський

2500

5500

7000

8000

 

Найдорожчими районами виявилися Голосіївський та Печерський. І хоча це традиційний статус Печерського району, ціни на однокімнатні квартири там все ж знизились за рік на 31%. Трикімнатні також втратили 11% своєї ціни. Квартири з двома кімнатами ж навпаки виросли в ціні на 17%.

Зростання цін на трикімнатні квартири за період травень 2017 - травень 2018 відбулося у Голосіївському (30%), Святошинському (25%) та Дніпровському (17%) районах.

Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, варто зупинити увагу на Деснянському районі. Саме тут можна знайти житло будь-якої квадратури за найбільш оптимальною ціною.

Недорогі двокімнатні квартири можна знайти у Святошинському та Подільському районах, де вартість за місяць в середньому буде близько 7 500 грн.

А для тих, хто шукає трикімнатну квартиру дешевше, орендодавці Подільського і Дніпровського районів запропонують варіанти за середньою вартістю 9 250 грн на місяць.

Компанія «Хенкель» повідомляє про позитивні зміни у першому кварталі, незважаючи на труднощі з постачанням у сегменті споживчих товарів у Північній Америці та враховуючи негативний вплив змін обмінних курсів валют у даному кварталі.

 

Компанія «Хенкель» досягла позитивного органічного зростання обсягу збуту і надалі покращує показники рентабельності обороту та прибутку на привілейовану акцію

 

  • Обсяг збуту на рівні 4,835 млн євро: органічне зростання обсягу збуту на +1,1%, при цьому обсяг збуту в номінальному виразі зменшився на -4,5% у зв’язку з негативним впливом змін обмінних курсів валют на рівні 8,6%

·         Подальше підвищення рентабельності обороту*: +50 процентних пунктів – до 17,4%

  • Збільшення прибутку на привілейовану акцію*: +1,4% – до 1,43 євро,

враховуючи  негативний вплив змін обмінних курсів валют на рівні 6,4%

  • Курс на відновлення нормальних рівнів обслуговування у Північній Америці протягом другого кварталу
  • Підтверджено прогнози на 2018 фінансовий рік

Дюссельдорф“Компанія «Хенкель» продемонструвала покращення показників у першому кварталі, незважаючи на труднощі з постачанням у сегменті споживчих товарів у Північній Америці. Ми продемонстрували органічне зростання обсягу збуту і подальше збільшення скорегованої рентабельності щодо прибутку від збуту (EBIT). Ми покращили скорегований прибуток на привілейовану акцію, незважаючи на досить негативні зміни обмінних курсів валют. Враховуючи такі результати діяльності, ми підтверджуємо свої прогнозовані показники на 2018 фінансовий рік. Ми рішуче налаштовані забезпечувати подальший розвиток і зростання прибутків”, – повідомив головний виконавчий директоркомпанії «Хенкель» Ханс Ван Байлен (Hans Van Bylen).

“У першому кварталі ми опинились під впливом вкрай негативних змін обмінних курсів валют, у зв’язку з якими повідомлений нами обсяг збуту зменшився на 8,6% – близько 440 млн євро. На операційний прибуток і прибуток на акцію також вплинули негативні зміни обмінних курсів валют”, – пояснив Ханс Ван Байлен.

 

“У бізнес-підрозділі «Клейові технології»ми показали дуже значнеорганічне зростання обсягу збуту. З іншого боку, обсяги збуту в бізнес-підрозділах «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» були нижчими від рівня, досягнутого в попередньому році, переважно у зв’язку з труднощами з постачанням в сегменті споживчих товарів у Північній Америці, про які ми повідомляли у березні, – сказав Ханс Ван Байлен.Ми вже взяли курс на відновлення нормальних рівнів обслуговування протягом другого кварталу”.

 

Показники збуту і прибутків у першому кварталі 2018 року

Обсяг збуту в першому кварталі 2018 року досяг 4,835 млн євро. Органічний обсяг збуту, в якому не враховуються вплив змін обмінних курсів валют і статті придбання/вибуття активів, зріс на 1,1 відсотка. Негативні зміни обмінних курсів валют зменшили обсяг збуту на 8,6 відсотка. При цьому статті придбання/вибуття активів забезпечили 3,0 відсотка. В номінальному виразіобсяг збуту був на 4,5 відсотка нижчим від показника за аналогічний квартал попереднього року.

 

Бізнес-підрозділ «Клейові технології» відзвітував про вельми значне органічне зростання обсягу збуту – на 4,7 відсотка. Зважаючи на труднощі з постачанням в сегменті споживчих товарів у Північній Америці, органічний обсяг збуту в бізнес-підрозділі «Косметичні засоби» був на 4,3 відсотка нижчим від показника за аналогічний квартал попереднього року. Бізнес-підрозділ «Засоби для прання та догляду за оселею» повідомив про незначне зменшення органічного обсягу збуту на рівні 0,7 відсотка.

 

Від діяльності в країнах, що розвиваються, знову був отриманий вищий від середнього внесок в органічне зростання обсягу збуту Групи, що забезпечило дуже суттєве органічне збільшення обсягу збуту – на 6,9 відсотка. Зважаючи на труднощі з постачанням в сегменті споживчих товарів у Північній Америці, в діяльності у розвинених країнах спостерігалося зменшення органічного обсягу збуту на 2,8 відсотка.

Органічне зростання обсягу збуту в регіоні країн Західної Європи склало 0,2 відсотка. У країнах Східної Європиорганічне зростання обсягу збуту становило 7,6 відсотка. В регіоні країн Африки і Близького Сходу органічне зростання обсягу збуту сягнуло 8,6 відсотка. Зважаючи на труднощі з постачанням у сегменті споживчих товарів, обсяг збуту в Північній Америці зменшився в органічному виразі на 6,5 відсотка.У країнах Латинської Америкидосягнуто органічного зростання обсягу збуту на 7,3 відсотка, а в країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону обсяг збуту збільшився в органічному виразі на 4,2 відсотка.

 

Скорегований операційний прибуток (EBIT) склав 842 млн євро, тобто на 1,4 відсотка менше, порівнюючи з показником за перший квартал 2017 року (854 млн євро). Негативний вплив курсових різниць тут сягнув 6,2 відсотка.

 

Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту (EBIT) зросла на 0,5 процентного пункту – до 17,4 відсотка.

 

Скорегований прибуток на привілейовану акцію (EPS) збільшився на 1,4 відсотка – з 1,41 євро до 1,43 євро. На зростання прибутку на привілейовану акцію негативно вплинули зміни обмінних курсів валют (курсові різниці) на рівні 6,4 відсотка.

 

Співвідношення чистого оборотного капіталу та обсягузбуту склало 6,2 відсотка, перевищивши показник за перший квартал 2017 року (4,9 відсотка).

 

Станом на 31 березня 2018 року баланс чистої фінансової позиції компанії «Хенкель» становив -3,247 млн євро (станом на 31 грудня  2017 року – -3,225 млн євро).

 

Показники діяльності бізнес-підрозділів

У першому кварталі бізнес-підрозділ«Клейові технології» продемонстрував вельми значне органічне зростання обсягу збуту – на 4,7 відсотка. В номінальному виразі обсяг збуту становив 2,270 млн євро проти 2,295 млн євро в аналогічному кварталі попереднього року. Скорегований операційний прибуток склав 410 млн євро і був дещо нижчим, порівнюючи з показником за перший квартал 2017 року. Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту становила 18,1 відсотка, тобто була на тому ж рівні, що й в аналогічному кварталі попереднього року.

 

У першому кварталіобсяг збуту в бізнес-підрозділі «Косметичні засоби» зменшився в органічному виразі на 4,3 відсотка. Якщо не враховувати вплив труднощів з постачанням у Північній Америці, обсяг збуту був би приблизно такий самий, як і в аналогічному кварталі попереднього року. В номінальному виразі обсяг збуту склав 965 млн євро проти 1,011 млн євро в аналогічному кварталі попереднього року. Скорегований операційний прибуток становив 161 млн євро, що на 4,6 відсотка менше, порівнюючи з показником за аналогічний квартал попереднього року. Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту стабільно зростала і досягла 16,7 відсотка.

 

У першому кварталіобсяг збуту бізнес-підрозділу«Засоби для прання та догляду за оселею» дещо зменшився в органічному виразі – на 0,7 відсотка. Якщо не враховувати труднощі з постачанням у Північній Америці, бізнес-підрозділ «Мийні засоби та засоби для чищення» повідомив би про відчутне зростання обсягу збуту. В номінальному виразі обсяг збуту склав 1,569 млн євро проти 1,726 млн євро в аналогічному кварталі попереднього року. Скорегований операційний прибуток тут становив 291 млн євро, що на 2,5 відсотка менше, як порівняти з показником за перший квартал 2017 року. Скорегована рентабельність щодо прибутку від збуту зросла на 1,2 процентного пункту – до 18,5 відсотка.

 

Підтвердження прогнозів на 2018 фінансовий рік

 У цьому році компанія «Хенкель» очікує продовження впливу мінливих і нестабільних умов на ринку. Будуть і надалі спостерігатися значні коливання курсів валют. Компанія «Хенкель», як і раніше, передбачає ослаблення обмінних позицій долара США до євро, порівнюючи з показниками за весь 2017 рік, а також ймовірного зниження курсів деяких важливих валют у  країнах, що розвиваються. Крім того, компанія «Хенкель» прогнозує зростання вартості сировини та упакування  порівняно з попереднім роком.

 

Компанія «Хенкель» підтверджує свої останні прогнозовані показники на 2018 фінансовий рік, визначені у березні 2018 року. Компанія «Хенкель» прогнозує досягти органічного зростання обсягу збуту на рівні від 2 до 4 відсотків; при цьому для бізнес-підрозділів «Клейові технології»і «Засоби для прання та догляду за оселею» прогнозується органічне зростання обсягу збуту саме в такому діапазоні (тобто від 2 до 4 відсотків), а для бізнес-підрозділу «Косметичні засоби» прогнозується органічне зростання обсягу збуту від 0 до 2 відсотків. Що стосується скорегованої рентабельності щодо прибутку від збуту (EBIT), то компанія «Хенкель» передбачає її зростання більше ніж на 17,5 відсотка завдяки внескам всіх трьох зазначених бізнес-підрозділів. Враховуючи нестабільність на валютних ринках, особливо тенденцію змін курсу долара США, компанія «Хенкель» прогнозує збільшення скорегованого прибутку на привілейовану акцію в євро на рівні від 5 до 8 відсотків.  

 

Про компанію «Хенкель»

Компанія «Хенкель» провадить діяльність у всьому світі, маючи добре збалансований та диверсифікований портфель. Завдяки сильним брендам, інноваціям і технологіям компанія має передові позиції у всіх трьох напрямках діяльності, у роботі як для побутових, так і для промислових споживачів. «Клейові технології» компанії «Хенкель» є міжнародним лідером на ринку клейової продукції в усіх промислових сегментах та в усьому світі.  Бізнес-підрозділи  «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» займають провідні позиції на багатьох ринках у численних товарних категоріях у різних країнах світу. Компанія «Хенкель» була заснована в 1876 р. та спирається на понад 140 років успішної роботи. У2017 р. Група «Хенкель» звітувала про більше ніж 20 млрд євро продажів та близько 3,5 млрд євро скоригованого операційного прибутку. Сукупні продажі основних брендів у кожному з трьох напрямів бізнесу – Loctite, Schwarzkopf та Persil –становили 6,4 млрд євро. У «Хенкель» працюють більше ніж 53000 осіб у всьому світі – це віддана та дуже різноманітна команда, об’єднана сильною корпоративною культурою, спільними цінностями та загальною метою створювати цінність стійкого розвитку. «Хенкель», як визнаний лідер у стійкому розвитку, займає провідні позиції в багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції «Хенкель» котируються на DAX, фондовій біржі ФРН.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені