Пром

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Пром
Зберегти
Скасувати
Відновити

Будівництво та нерухомість

Проблеми ринку нерухомості

Image - Проблеми ринку нерухомості

 11 лютого Михайло Меркулов, CEO Arricano Real Estate Plc, взяв участь у галузевій Open Mind Conference, на якій представники ринку нерухомост

Понеділок, 18.02.2019 COMMENTS

Енергетика

Нова сонячна електростанція

Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, запустила СЕС «Скіфія-Солар-1» піковою потужністю 13 МВт.

Понеділок, 11.03.2019 COMMENTS

Промисловість, Металургія, Хімія

Приклад для наслідування

«АрселорМіттал Кривий Ріг» з 1 травня підвищує оклади усім своїм співробітникам і працівникам дочірніх підприємств в середньому на 15%,

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Транспорт та Логістика

Огляд складської техніки

Ринку навантажувачів і складської техніки в Україні в найближчі кілька років пророкують стабільне зростання. За даними ГК «Логістик Форкліфт&

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Пром

Ринку навантажувачів і складської техніки в Україні в найближчі кілька років пророкують стабільне зростання. За даними ГК «Логістик Форкліфт» оборот ринку продажів вантажної техніки в країні становить близько $10 мільйонів доларів США, але у нього є потенціал для зростання. Аналітики ГК «Логістик Форкліфт» розповіли, як відчуває себе ринок навантажувачів і складської техніки і що його чекає в найближчому майбутньому.

 

Пропозиція і попит

 

На ринку України на даний момент працюють близько 5 великих компаній, що продають навантажувачі та близько 30 невеликих операторів, які займаються перепродажем вживаної раніше техніки. За даними аналітиків «Логістик Форкліфт» середня сума угоди на ринку становить $15000, а в рік продається більше 1000 одиниць нової і вживаноїтехніки.

 

«Основними постачальниками вантажної техніки є Китай, Японія, Європа. Виробники з Болгарії, Білорусії та вітчизняні марки займають дуже невелику частку ринку - 1-2% », - зазначає Станіслав Дерець, генеральний директор«Логістик Форкліфт», - Вжене менше 10 років китайські виробники комплектуються японськими двигунами і виводять на ринок навантажувачі нової якості . Це дозволяє їм конкурувати за ціною з високим рівнем надійності. Серед таких марок можу відзначити Goodsense. Японські, американські і європейські марки в більшості потім формують ринок вживаноїтехніки».

 

Основні тенденції та прогнози

 

Ринок збуту навантажувачів і спецтехніки залежить від кількох галузей економіки і вони показали хороші тенденції в 2017-2018 роках в Україні, хоча учасники ринку відзначають, що пряма кореляція швидше є з майстерністю продажів і доречними консультаціями. За даними ГК «Логістик Форкліфт» основними покупцями навантажувачів і складської техніки стали замовники з аграрного сектора, виробники будматеріалів, рітейлери, переробна і видобувна галузі, м'ясна і рибна промисловість.

 

 

У «Логістик Форкліфт» відзначають, що кризові явища, які спостерігаються в Україні з 2014 року, в останні два роки сходять нанівець, а минулакриза принесла ринку і позитивні зміни. За цей час сформувався відкладений попит на нову техніку, а також підвищилась довіра до китайських виробників. Тому в найближчі 2-3 роки ринок буде рости. «Обсяг продажів в 2016-2017 роках став відновлюватися, покупців все більше цікавить нова техніка, активно заключаютьсяугоди купівлі-продажу, йде навчання фахівців-операторів навантажувачів і в 2019-2021 ці тренди збережуться. Ми вважаємо, що в 2019-2021 роках ринок буде рости, як мінімум, на 5-7% в рік», - резюмує Станіслав Дерець.

 

Для довідки:

 

ГК «Логістик Форкліфт» була заснована в 1997 році як офіційний дилер навантажувачів і шин. Першою почала поставку в Україну вживаних навантажувачів з Японії, Європи і США, з 2004 року ексклюзивний дилер Goodsense (Японія-Китай). Сьогодні компанія продає більше 300 найменувань навантажувачів європейських, японських і китайських брендів, і надає повний спектр послуг з обслуговування вантажної і складської техніки. У 2005 році на базі ГК «Логістик Форкліфт» відкрита власна школа навчання для водіїв навантажувачів, школа випустилапонад 5000 осіб.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» з 1 травня підвищує оклади усім своїм співробітникам і працівникам дочірніх підприємств в середньому на 15%, а для окремих професій – до 20%.

Минулого року «АрселорМіттал Кривий Ріг» двічі підвищував зарплату – у травні і у жовтні. Крім того, піднімав оклади значної частини персоналу під час переходу на багаторівневу (окладну) систему оплати праці. В результаті з листопада 2017 року по грудень 2018-го середня заробітна плата в «АрселорМіттал Кривий Ріг» виросла на 43,4%. У основного технологічного персоналу, задіяного в ключових переділах, зростання зарплати виявилося ще вищим. Крім того, цього тижня працівники підприємства отримали 13-у зарплату, а також було оголошено про підвищення з травня розміру оплати праці ще в середньому на 15%.

Юлія Чермазович, в.о. директора департаменту з персоналу «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

- Перегляд заробітної плати ми здійснюємо щорічно з урахуванням результатів попереднього року. Він виявився для нас складним з точки зору виробничих і фінансових результатів. Проте менеджмент підприємства ухвалив рішення підтримати трудовий колектив у цій непростій соціально-економічній ситуації в Україні. Розмір збільшення було визначено за результатами переговорів з профспілками та з урахуванням попереднього росту зарплати. Сподіваємося, що цього року нам вдасться впоратися із усіма поставленими завданнями – забезпечити стабільну роботу підприємства та реалізацію інвестиційної програми, покращити свої фінансові показники, які необхідні у тому числі для подальшого росту зарплати.

6 березня у Києві відбувся «Річковий Форум 2019», де учасники ринку річкових перевезень обговорили майданчики під будівництво складів, елеваторів, терміналів, проблеми створення і експлуатації річкового флоту та залучення вантажів.

Участь у Форумі окрім представників влади та 60-ти українських компаній також взяли представники СhinaHarborEngineeringCompany, Білоруського річкового пароходства та Білоруського морського пароходства.

Партнерами форуму виступили: Українська Зернова Асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, Грейн-Трансшипмент. Організатори – видавництво «Порти України» та Food&AgriPR.

Учасники форуму відзначили на річках України декілька ключових трендів: появу нових перевізників, зростання обсягів перевалки зерна та мінеральних добрив, швидкий розвиток річкової інфраструктури, будівництво річкового флоту.

Проблемним місцем річкових перевезень залишається відсутність Закону про Внутрішні водні шляхи, хронічне недофінансування шлюзів, потреба днопоглиблення, гострий дефіцит флоту та неконкурентні тарифи УЗ на коротке плече в напрямку річкових портів.

Активну участь у форумі окрім безпосередніх операторів річкової інфраструктури взяли представники металургійного сектору (АрселорМіттал, Ferrexpo, Метінвест), а також агросектору та зернотрейдери (Bunge, СOFCO, Сargill, Астарта). Це свідчить про колосальний інтерес до можливостей і перспектив річкових перевезень зі сторони найбільших в Україні вантажовідправників.

Варто зазначити, що в 2018 році по Дніпру було перевезено 9,9 млн тонн вантажів, що на 22,4% більше, ніж у 2017-му році та більш як удвічі більше показників 2013-го року. Окрім того розпочалися перевезення Південним Бугом, де обсяги вантажопотоку склали 850 тисяч тон.

Організатори форуму відзначили спеціальними нагородами компанію «Укррічфлот» за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній, НІБУЛОН – за найбільший обсяг перевалки вантажів серед компаній (з врахуванням морських суден), Грейн-Трансшипмент – в номінації «прорив року на ринку річкових перевезень» та компанію «Агровіста» - за значний вклад в розвиток річкових перевезень.

Організатори оголосили, що захід проходитиме щороку на початку березня – напереродні початку річкової навігації в Україні.

Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, запустила СЕС «Скіфія-Солар-1» піковою потужністю 13 МВт.
Новий об’єкт займає площу 20 гектарів у Запорізькій області – регіоні із високою сонячною активністю. На станції встановлено 38 232
сонячні панелі виробництва JinkoSolar, провідної світової компанії у галузі обладнання для сонячної енергетики. Така кількість модулів дозволяє генерувати близько 16,2 ГВт•год. електроенергії на рік. Цього обсягу достатньо для забезпечення «чистою» електроенергією більше 6 500 українських домогосподарств.

«Відновлювана енергетика залишається одним з наших пріоритетів. До кінця 2019 року ми плануємо побудувати ще п’ять сонячних
електростанцій загальною потужністю більш ніж 130 МВт. Вірю у високий потенціал цієї галузі в Україні. Зі свого боку ми прагнемо
залучити найкращий світовий досвід та міжнародні інвестиції, аби «зелена» енергетика в нашій країні розвивалася якомога ефективніше», – наголосив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

«UDP Renewables впевнено впроваджує в життя свою стратегію у відновлюваній енергетиці. «Скіфія-Солар-1» – вже третій масштабний проект у галузі, реалізований нашою командою. Варто зазначити, що це лише перша фаза проекту, який ми плануємо завершити наприкінці 2019 року. Він є черговим прикладом успішної співпраці з висококваліфікованими спеціалістами, фінансовим партнером, генеральним підрядником та постачальниками. Дякую всім за цінний вклад у подолання складних професійних викликів», – зазначив керуючий партнер компанії UDP Renewables Сергій Євтушенко.


При будівництві свого третього проекту у відновлюваній енергетиці, UDP Renewables традиційно зробила акцент на співпрацю з
вітчизняними виробниками обладнання та послуг, що дозволило створити 153 нових робочих місця. Загальна сума податків, сплачених
в бюджети різних рівнів, склала 29,7 млн грн. Генеральний підрядник проекту – українська компанія KNESS. Фінансовим партнером проекту
виступив АБ «Укргазбанк».

ДОВІДКА
UFuture – це інвестиційна група, яка об’єднує компанії та соціальні проекти українського підприємця Василя Хмельницького. До складу
групи UFuture входять девелоперська компанія UDP, яка спеціалізується на великих інфраструктурних проектах, другий найбільший в
країні міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського, національний оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна», індустріальний парк
«Біла Церква». Група включає також інноваційні бізнеси, такі як UDP Renewables, що створює під ключ і розвиває під власним
управлінням сонячні електростанції, фармацевтична компанія «Біофарма», інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City. UFuture
підтримує соціальні проекти в галузях освіти та економіки, серед яких Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Школа малого
і середнього підприємництва, інноваційна школа програмування UNIT Factory, Лін Інститут України.

UDP Renewables – інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики. Компанія здійснює оперативне управління
сонячною електростанцією «Димерська СЕС-1» (Київська обл.) потужністю 6 МВт, «Фрі-Енерджі-Генічеськ» (Херсонська обл.) потужністю 18,3
МВт та «Скіфія-Солар-1» (Запорізька обл.) потужністю 13 МВт.

 

ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» придбало земельну ділянку площею 4 га на території індустріального парку «Біла Церква»індустріального парку «Біла Церква», що входить до складу інвестиційної групи UFuture. Вже цього року ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО» планує розпочати тут будівництво сучасного логістичного комплексу зі зберігання та переробки зернових, в який збирається вкласти 12 млн. доларів. Для його обслуговування буде створено близько 100 нових робочих місць.

Компанія планує запустити в експлуатацію першу чергу комплексу у 2020 році. Вона включатиме елеватор загальною потужністю 40 тис. тонн одночасного зберігання зерна з добовою продуктивністю прийому на рівні 3 тис. тонн. Елеватор буде обладнано сучасною лабораторією, зерносушарками, силосами для вологого і сухого зерна. Комплекс зможе приймати та відвантажувати зернові як автомобільним, так і залізничним транспортом. Планується, що звідси продукція компанії відправлятиметься на експорт.

«Ми розуміємо, що сьогодні іноземні інвестори не надто охоче заходять в Україну через ризики. Але є місцеві підприємці, які готові запускати тут виробництво, що працюватиме не лише для внутрішнього ринку, а й для експорту. Тому ми сконцентрувалися на створенні майданчика і всіх необхідних умов для таких підприємств. Наша мета – підтримати повний цикл виробництва продукту всередині України. Це стимулюватиме появу нових робочих місць та зростання економіки регіону та країни в цілому», – зауважив засновник UFuture Василь Хмельницький.

«ВОЛИЦЯ-АГРО» – вже друга компанія, яка зайшла на територію індустріального парку. За місяць тут запустять нещодавно збудований завод Plank ElectrotechnicPlank Electrotechnic, який першим в Україні вироблятиме сучасні електроустановчі системи. Наразі керівництво індустріального парку здійснює виділення земельної ділянки для будівництва третього заводу та веде переговори з декількома потенційними резидентами.

«Ця модель працює. На послуги, які ми надаємо, є попит. Інвесторові справдізручно прийти і відразу отримати земельну ділянку та всі необхідні інженерні комунікації. Задля зручності й економії часу клієнта ми надаємо йому комплексну підтримку, щоб звести бюрократію до мінімуму», – зазначив директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич.

«Ми зробили ставку на вигідне розташування, зручну логістику та кваліфіковану робочу силу, які є основними перевагами індустріального парку «Біла Церква». Наявність аеродрому, двох залізничних станцій та міжнародної автомагістралі забезпечують доступ до головних ринків країни та зарубіжжя», – прокоментував своє рішення директор ТОВ «ВОЛИЦЯ-АГРО»Володимир Покровський.

Наразі потужності зізберігання та перевантаження зернових є одним із найпривабливіших вкладень в Україні з інвестиційної точки зору, адже врожай зерна з року в рік зростає. 2018-й став рекордним: країна зібрала понад 70 млн. тонн. Виникає нагальна потреба в нових зерносховищах, тому уряд наразі активно заохочує розвиток цієї сфери. 30 січня 2019 року Кабінет Міністрів ухвалив держпрограму компенсації 30% від вартості будівництва об’єктів для зберігання та переробки зернових.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені