Пром

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Пром
Зберегти
Скасувати
Відновити

Будівництво та нерухомість

"Людина року-2016" - житло

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації «Житловий комплекс року». Житловий комплек

Неділя, 5.03.2017 COMMENTS

Енергетика

Енергоефективність бюджетників

Проект розпорядження КМУ «Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», розро

Середа, 26.04.2017 COMMENTS

Промисловість, Металургія, Хімія

АББ допомогла порту під Одесою

На схід від міста Одеса на Чорному морі, компанія TIS Group управляє найбільшим та найглибшим в Україні суховантажним портом. Термінали компанії сл

Середа, 12.04.2017 COMMENTS

Транспорт та Логістика

Встреча ведущих логистов Украины

Image - Встреча ведущих логистов Украины

24 мая 2017 года состоится 17-я Всеукраинская практическая Master-встреча ТОП-менеджеров логистики«Прорыв в логистике: достижение максимально

Середа, 19.04.2017 COMMENTS

Пром

Проект розпорядження КМУ «Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах», розроблений Держенергоефективності, схвалено на  засіданні Уряду 26 квітня.

«Прийняття документу дозволяє налагодити системний підхід у реалізації заходів із енергоменеджменту в бюджетній сфері. В першу чергу,це створить належні стимули для подальшого впровадження енергоефективності на місцях. Спеціалісти-енергоменеджери не лише сформують та втілюватимуть у життя політику раціонального споживання енергії в будівлі, а й постійно контролюватимуть цей процес», – підкреслив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

В Україні 78 тис. установ, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів: як державного, так і місцевих рівнів. Витрати енергоресурсів на опалення бюджетних установ в Україні у 2-3 рази вищі, ніж у країнах ЄС на ці ж потреби.

При початковому етапі впровадження систем енергоменеджменту вже можна досягти від 5% до 8% економії енергоресурсів. Скорочення енергоспоживання сягне 20% за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

«Впровадженням такого роду заходів ми зможемо зробити ще один крок до енергетичної незалежності України. Скоротимо споживання газу, сформуємо енергоефективну поведінку суспільства і продовжимо масштабний перехід до використання альтернативних видів палива та відновлюваних джерел енергії»,  – розповів Голова Агентства.

11-14 квітня 2017 року у Києві успішно відбулася XXI міжнародна виставка elcomUkraine 2017elcomUkraine 2017– найбільш масштабна подія в сфері енергетики, електротехніки, промислової автоматизації та світлотехніки в Україні. Підсумки виставки виправдали найсміливіші очікування - організатори відзначили зростання інтересу до виставки з боку компаній і підприємств, а учасники - високий якісний рівень аудиторії відвідувачів. Все це підтверджує появу позитивних тенденцій на ринках, які є стратегічно важливими, в умовах гострої необхідності підвищення енергоефективності підприємств і об'єктів житлово-комунального господарства, переходу на європейські стандарти обліку і управління, а також розвитку нових технологій і відновлюваних джерел енергії в Україні. Представляємо підсумки виставки в цифрах і фактах.

Цього року у виставці elcomUkraine взяли участь 253 компанії253 компанії з 11 країн світу: Австрія, Білорусь, Німеччина, Китай, Литва, Польща, Словаччина, Туреччина, Україна, Швеція, Південна Корея - всього 49 іноземних компаній-учасниць, які представили десятки всесвітньо відомих брендів. Традиційно на виставці було представлено 2 національних павільйони - Німеччини і Туреччини.

У порівнянні з минулим роком, кількість учасників зросла на 26%, при цьому 23% експонентів взяли участь у виставці вперше.

Потішила виставка відвідувачами, кількість яких цього року досягла 8912 особи, що на 15% більше, ніж у 2016 році. Аудиторія відвідувачів - це керівники підприємств і підрозділів, компаній і промислових підприємств, технічні фахівці, електрики, електротехніки, інженери-енергетики, інженери-конструктори, інженери промислової автоматизації, фахівці із закупівель, та інші. Показово, що в своїх відгуках компанії-учасники відзначили високий професійний рівень запитів з боку аудиторії. Так, багато хто прийшов на виставку, з метою знайти конкретне рішення завдань, які стоять перед їх компанією чи підприємством. На стендах постійно відбувались переговори, було встановлено багато нових контактів. Найбільш відвідуваними були 2 і 3 день проведення виставки, під час яких декому довелось в терміновому порядку друкувати додатковий обсяг інформаційно-рекламних матеріалів, щоб задовольнити інтерес усіх охочих.

Традиційно, в рамках виставки були організовані тематичні та спеціальні виставкові експозиції: Електротехніка, Системи енергозабезпечення та електроживлення, Кабельно-провідникова продукція, Світлотехніка і GREEN EXPO/альтернативна електроенергетикаGREEN EXPO/альтернативна електроенергетика, відбулися виставки: EIA: електроніка і промислова автоматизаціяEIA: електроніка і промислова автоматизаціяі ТЕХНОПРИВОДТЕХНОПРИВОД. На стендах були представлені новинкиновинкиу всіх сферах енергетики та електротехніки, включаючи альтернативну енергетику - як окремі продукти, так і комплексні рішення. Також в програмі виставки щодня проходили заходи - семінари і конференції з актуальної галузевої тематики.

Таким чином, виставка elcomUkraine вкотре підтвердила, що є ефективним бізнес-майданчиком, який щороку збирає сотні провідних компаній і тисячі фахівців у сфері енергетики, електротехніки та промислової автоматизації, для ознайомлення з новими технологіями і налагодження нових контактів.

За останні 10 років ринкові ціни на сонячні модулі зменшились на світовому ринку в більш ніж 30 разів, а ефективність обладнання стрімко підвищується, що робить сьогодні сонячну енергетику найбільш зростаючим напрямком енергетичної галузі. Здешевлення обладнання у свою чергу стало імпульсом для розвитку малих інсталяцій та розвитку сегменту малого та середнього бізнесу у даній сфері.

Ця теза стала головною для робочої програми 6-і Міжнародної конференціі та виставки індустрії сонячної енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR-2017, яка відбулась 11-12 квітня у Одесі (Maristella Residence).

Учасниками конференції головної галузевої події регіону Центральної та Східної Європи стали у перший день 11 квітня понад 300 делегатів з понад 30 країн, власники та топ-менеджери компаній. У другий день CISOLAR-2017 — 12 квітня, який був побудований у форматі B2C та складався зі спеціалізованих семінарів та експозиції, у заході прийняли участь понад 500 учасників — приватних осіб та малих підприємців.

«CISOLAR-2017 продемонстрував, що аргументи скептиків відновлювальної енергетики щодо дороговизни та недоступності сонячної енергетики є безпідставними. За останні 2 роки завдяки новим технологічним рішенням ціни на сонячні модулі знизились в 2 рази і ця ринкова тенденція має стійкий характер. Також дешевшають і інші компоненти сонячних електростанцій. Це створює потужну основу для розвитку сонячної енергетики на побутовому рівні. Масовість — це головний тренд ринку сонячної енергетики найближчого десятиліття», — зазначив голова організаційного комітету CISOLAR-2017 Віталій Давій.

На думку генерального директора компанії RECOM Гамлета Туняна, сьогодні інвестори у проекти сонячної енергетики мають чудові можливість хеджувати свої ризики фактично на кожному етапі їх реалізації і сьогодні фінансовий ринок пропонує для цього багато нових ефективних інструментів. “В комбінації з активним розвитком технологій це створює потужну основу для стрімкого розвитку галузі”, — зазанчив він.

На ринках, що розвиваються, однією з голових перешкод для реалізації проектів є низький технологічний рівень інфраструктури, яка першочергово була адаптован під традиційні джерела електроенергії.

Як підкреслив генеральний директор компанії Metropoliya Віктор Куртєв, розвиток відновлювальної енергетики сьогодні суттєво залежить від розвитку інфраструктури мереж. Тому в даному взаємозв’язку є певні ризики для сонячної енергетики, які однак поступово зменшуються.

Інвестиційна привабливість проектів сонячної енергетики зростатиме не лише завдяки зменшенню цін на обладнання, але й завдяки зростанню ефективності сонячних модулів.

Як зазначив у своєму виступі на CISOLAR-2017 технічний директор компанії Longi Solar Хонбінг Фанг,

в період з 2007 по 2010 р. частка сонячних модулів в загальній вартості сонячних електростанцій зменшилась з 42% до 14% і продовжує знижуватись далі, одночасно підвищується ефективність самих модулів, зокрема моно-кристалічних, на виробництві яких зосереджена компанія.

“В 2016 р. Компанія Jinko Solar встановила рекорди по ефективності полі-кристалічних (19%) та моно-кристалічних (21,2%) модулів”, — відмітив у виступі Андре Віаро, керівник технічного сервісу компанії Jinko Solar у Європі.

Щодо технологічної складової розвитку ринку ключові галузеві гравці одностайні у своїй думці — це новий виток еволюції.

Зокрема, директор з продажів у Центальній, Східній та Північній Європі департаменту розвитку бізнесу у напрямку інвесторів для сонячної енергетики компанії HUAWEI Сін Жу підкрелив: «Майбутнє економіки — за інтелектуальними системами. Тому наша компанія розвиває та пропонує ринку сонячної енергетики інтелектуальні рішення для перетворення та передачі електричної енергії, зокрема інвестори для різних категорій споживачів. Цей тренд стрімко зростатиме далі».

Еволюція ринку відновлювальної енергетики сьогодні відбувається також на рівні розвитку сервісних складових на кожному етапі реалізації проекту.

На думку технічного сейлз-директора компанії JA Solar Морган Флоренс, крім якості та ефективності сонячних модулів, які використовуються при будівництві станції, велике значення має технічна оцінка всіх вихідних параметрів проекту: природніх умов, рельєфу, кабелів, точки приєднання до мережі, обладнання та програмного забезпечення. “Якщо ви хочете мати ідеальний проект, то ці складові мають бути ідеально узгоджені між собою», — зазначила вона.

Україна, на думку ключових гравців ринку відновлювальної енергетики та авторитетних експертів, є сьогодні найпривабливішим для інвесторів зростаючим європейським ринком.

Як зазанчив у своєму виступі асоційований директор Європейського банку реконструкції та розвитку з енергоефективності та змінам клімату Сергій Масліченко, ЄБРР суттєво нарощує свій кредитний портфель проектів сталої енергетики. “Сьогодні частка такого роду проектів складає вже понад 30%. Зокрема за період 2006-2016 роки ЄБРР профінансував в Україні майже 20 проектів на загальну суму майже 300 млн. євро. У найближчі роки ми бачимо тенденції стрімкого розвитку сонячної енергетики”, — повідомив банкір.

На думку одного із найактивніших українських девелоперів у сфері енергетики, співзасновника компанії Eco Optima, Максима Козицького, «В Україні сьогодні є великі ризики, але і великі можливості для розвитку відновлювальної енергетики. Ми реалізували проекти як у напрямку вітроенергетики, так і сонячної енергетики і плануємо активно нарощувати потужності».

Знаковою подією цього року для українського ринку сонячної енергетики став початок практичої фази реалізації проекту Chornobyl Solar, який розвиває Держагентство України з управління зоною відчуження.

«В цьому році покладено основу розвитку сонячної енергетики в зоні відчуження ЧАЕС. Розпочалось будівництво першої станції потужністю 1 МВт. Ми впевнені, що вже в найближчі 2-3 роки зону відчуження можна перетворити в найбільший кластер сонячної енергетики як мінімум Європи», — заявив на CISOLAR-2017 голова даного відомства Віталій Петрук.

Також локальними ринками сьогодні можна вважати окремі регіони.

Як зазначила співзасновник компанії Helios Strategia Олена Скрипник, «Якщо говорити про розвиток ринку сонячної енергетики, то однозначно сьогодні як інвестори, так і контрактори мають більше можливостей для реалізації проектів ніж це було ще пару років тому. Розвиток технологій дозволяє сьогодні використовувати потенціал кожного регіону по максимуму, відповідно до наявності інфраструктури та природніх умов».

В якості проявів активного розвитку ринку сонячної енергетики головні галузеві експерти вбачають також появу нових ринкових ніш та зміни існуючих бізнес-моделей.

На думку генерального директора компанії Rentechno Євгена Ладніча, сьогодні розвиток сонячної енергетики відбувається не лише у напрямку активного нарощування потужностей інстальованих станцій, але й ринкових трансформацій — появи нових ніш, в тому числі для невеликих компаній, які надають різноманітні сервіси — від чищення поверхонь сонячних модулів та діагностика роботи станції до ремонту.

«Конкурентні переваги на ринку сонячної енергетики матимуть компанії, які можуть швидко реагувати на потреби клієнтів. Це стосується проектування, поставок та монтажу обладнання, сервісного обслуговування. Плюс у компанії мають бути вибудувані чіткі бізнес-процеси, в яких задіяні висококваліфіковані кадри. Це ми називаємо EPS на потоці», — поділився своєю думкою генеральний директор компанії Atmosfera Олексій Бадика.

Також сьогодні клієнти потребують широкої номенклатури продуктів, які пропонуються виробниками та дистрибюторами. І чим далі, тим клієнти стають більш вибагливими.

«Ми разробили цілу лінійку продуктів для різного типу електростанцій та категорій споживачів, це як статичні системи кріплення сонячних модулів, так і динамічні. Адже сьогодні ринок сонячної енергетики потребує гнучких рішень”, — поділився своєю думкою Сергій Новацький, технічний директор компанії US Solar.

Загалом за підсумками CISOLAR-2017 можна зазначити, що розвиток ринку обладнання та комплектуючих активно розпочався в якісному напрямку. Більшість компаній провели, або планують здійснити модернізацію виробничих потужностей.

«Клієнту завжди потрібно вирішити питання поставки обладнання та виконання робіт «на вчора». Конкурентну перевагу матимуть ті постачальники, які зможуть працювати в такому режимі. Тому ми постійно вдосконалюємо наше виробництво та сервіс», — підкреслив Євген Яременко, генеральний директор компанії Solar Steelconstruction,

Проте бажання здешевити проекти часто призводить до наслідків, про які нагадав у своєму виступі керівник департаменту управління прожектами компанії UNISOLAR Олександр Жуль.

«Головною помилкою більшості інвесторів проектів сонячної енергетики є економія на сервісі та компонентах. У підсумку над проектом може працювати велика кількість некомпетентних підрядників, а сам об’єкт — буде побудований на дешевих компонентах. Результат — помилки проектування, будівництва та у підсумку — втрата грошей».

Однозначно можна констатувати, що враховуючи темпи розвитку ринку сонячної енергетики та індустрії спеціалізованого обладнання, цілі щодо частки сонячної енергетики в загальному балансі будуть досягнуті значно швидше, чим це було зазначено у нещодавніх прогнозах. Це стосується як локальних ринків, так і глобального ринку.

«Що таке майбутнє енергетики? Це досягнення паритету цін на електроенергію з традиційних та відновлювальних джерел. І це спостерігається в багатьох країнах вже сьогодні. В Україні згідно з законом про «зелений тариф» до 2030 р. сонячна енергетика має коштувати на рівні традиційної. Але ми цього досягнемо вже в найближчі 5 років», — прогнозує Сергій Шакалов, генеральний директор компанії KNESS.

Також категоричний у своїх прогнозах щодо майбутнього відновлювальної енергетики і, зокрема, сонячної, Кемаль Гані Байрактар, екс-президент Ассоціаціі сонячної енергетики Туреччини (Gunder).

«Для мене питання чи реально досягнути 100% відновлювальної енергетики в загальному енергобалансі є риторичним. Це необхідність для людства. Загострення демографічної ситуації в комбінаціі зі зростаючим дефіцитом ресурсів не залишає місця для ілюзій з цього приводу», — зазначив авторитетний спеціаліст.

Організатор СISOLAR-2017 — IB Centre. Генеральный информационный партнёр — Bloomberg.

Партнерами головної галузевої події стали компанії: Гіга Ватт Спонсор — RECOM; Мега Ватт Спонсори — Rentechno, Atmosfera, Helios Strategia, KNESS, AEG 3W Power, Jinko Solar; Кіло Ватт Спонсори — Photomate, Huawei, Solar SteelConstruction, Unisolar, US Solar, LONGI Solar, Eco-Optima; Спонсор вечірніх прийомів — Metropoliya.

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

24 мая 2017 года состоится 17-я Всеукраинская практическая Master-встреча ТОП-менеджеров логистики«Прорыв в логистике: достижение максимальной гибкости, скорости, надежности в цепочке поставок и сокращение издержек».

Более 200 руководителей логистики торговых и производственных компаний получат эксклюзивный доступ к лучшим практическим кейсам ведущих экспертов логистики, посвященных увеличению точности, скорости и качества логистических бизнес-процессов.

Детали по тел.: 067-386-36-98, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Регистрация: http://vdlogista.ticketforevent.com/http://vdlogista.ticketforevent.com/

 

Всеукраинский ДЕНЬ ЛОГИСТАтрадиционно объединит представителей отрасли для решения актуальных в сфере планирования и управления в цепи поставок, повышения эффективности складской обработки, транспортного и информационного обеспечения компаний, работы с персоналом в логистике, а также передачи логистических бизнес-процессов на аутсорсинг.

Фоторепортаж с Дня Логиста - 2016

Видео-репортаж о том, как проходят конференции TradeMasterGroup

 

10 ключевых вопросов конференции:

·  Рынок логистических услуг и/или точки роста, итоги и прогнозы.

·  Особенности экспорта/импорта в страны Европы, Северной и Южной Америки, Азии: новые маршруты и схемы доставки.

·  Оптимизация затрат в логистике благодаря синергии партнеров.

·  Какие можно использовать методы оценки рисков и определение ущерба при транспортировке.

·  Инновационные решения в логистике – новые драйверы развития, повышения качества и рентабельности логистики в компании.

·  Практика аудита и оптимизация затрат по всей цепи поставок.

·  Специфика цепочки поставок товаров, требующих особых условий хранения. Решения по уменьшению потерь на ремиссии скоропортящихся товаров.

·  Управление запасами: дефицит, излишки, неликвиды и уровень сервис.

·  Lean-методы и инструменты для анализа и моделирования процесса.

·  B2B-логистика: товары конечному потребителю – настоящее и будущее.

 

ПАРТНЕРЫ КОНФЕРЕНЦИИ:

EPALEPAL - Генеральный Партнёр, Транспортая Компания SAT- Главный Партнёр, Прайм Первая Транспортная КомпанияПрайм Первая Транспортная Компания - Официальный Партнёр, Совтес - ИТ Партнёр, Майнфрейт-УкраинаМайнфрейт-Украина -GlobalSupplyChain Партнер, GreenWayLogisticsGreenWayLogistics - Логистический Партнёр

 

Что говорят участники предыдущих встреч на Всеукраинском Дне Логиста?

 

Владислав Кириллов, руководитель службы логистики компании «АВК конфекшинэри»: «Было приятно увидеть на конференции достаточно широкий круг профессионалов, услышать новую для себя информацию». 

Дана Бабушикова (DanaBabusikova), представитель European Pallet Association в Украине: «От конференции самые хорошие впечатления. Мы искали в Украине мероприятие, в котором можно участвовать, потому что все виденные ранее оказались слабыми. Также важно, что здесь присутствуют партнеры, с которым мы работаем по всей Европе – DSV, SSI Schafer. В следующем Дне Логиста намерены принять более активное участие». 

Ольга Ивченко, заместитель директора департамента сбыта по вопросам транспорта компании «БаДМ»: «Хотелось посмотреть тенденции – рынок выходит из кризиса. Происходит некий «мозговой штурм» в плане перспектив – интересно, что смогли увидеть на рынке не только представители в нашей отрасли, но и смежных отраслей. На конференции встретились со многими партнёрами, на что ранее не хватало времени. Такие встречи глобально нужны».

Алексей Батуров, начальник склада компании «Эпицентр К»: «Подобные встречи всегда полезны. Важно познакомиться с представителями других компаний, партнерами, узнать, какие тенденции складываются на рынке логистики сейчас».

Виталий Савчук, начальник отдела международных перевозок компании ООО «Камаз-Транс-Сервис»: «В целом есть позитив в том, чтобы повстречать на конференции новых и нынешних партнеров, пообщаться — встреча тет-а-тет всегда приносит позитив. Важно, что в одном месте собираются представители многих компаний — это избавляет от необходимости встречаться с каждым из них по отдельности». 

 

Стоимость участия: 4200 грн, до 1.05, 4600 грн с 1.05-12.05, 4900 грн после 12.05 (включая методические материалы и ответы на Ваши вопросы, обеды, кофе-брейки, сертификат участника).

Детали и регистрация по тел.: 067-386-36-98, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Место проведения: г. Киев, Конгресс-Холл «Космпополитъ».

 

Ждем вас 24 мая на главной встрече года ведущих логистов Украины!

Вы – приглашены!

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

У першому кварталі 2017 року аеропорт «Бориспіль» обслугував 2 млн пасажирів, що на 32% більше показників минулого року. Кількість трансферних пасажирів, завдяки ефективній взаємодії з базовою авіакомпанією МАУ, досягла 0,6 млн чоловік, що на 49% більше, ніж рік тому.

«Результати 1-го кварталу 2017 року є підтвердженням правильності хабової стратегії аеропорту «Бориспіль». Ми маємо максимально розкрити потенціал аеропорту і вже цього року зможемо залучити понад 10 мільйонів пасажирів», - відзначив генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Павло Рябікін.

За підсумками 2016 року аеропорт «Бориспіль» досягнув максимальних показників за всю історію існування підприємства. Кількість обслугованих пасажирів за рік зросла на 1,37 мільйони - до рівня 8,65 млн осіб. Найбільше зростання досягнене завдяки залученню з іноземних ринків трансферних пасажирів. За минулий рік кількість таких пасажирів збільшилась на 0,76 мільйони - до рівня 2,31 млн пасажирів.

 

Новости в фотографиях

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року&q

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yun

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киев

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені