Право

5 квітня у Києві відбувся Фінал та урочиста церемонія нагородження учасників IV Міжнародного конкурсу з комерційного  арбітражу, ініціатором якого четвертий рік поспіль виступає МНА «ЄВРОПЕЙСЬКА АРБІТРАЖНА ПАЛАТА»МНА «ЄВРОПЕЙСЬКА АРБІТРАЖНА ПАЛАТА»(м. Брюссель, Бельгія).

Генеральним партнером цього року виступила УкрінюрколегіяУкрінюрколегія,  Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз», Міжнародний освітній центр «George&Company»Міжнародний освітній центр «George&Company»та «CaiandLenard».«CaiandLenard».

У фінальному раунді турніру за першість змагалися команди Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Київського національного торгівельно-економічного університету та Національного університету «Острозька академія».

Учасники команд приміряли на себе ролі міжнародних арбітрів, адже за умовами конкурсу під час фінальних дебатів вони  презентували свої арбітражні рішення в імпровізованому спорі, який розглядався в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Європейській арбітражній палаті (ЄАП)Міжнародному комерційному арбітражному суді при Європейській арбітражній палаті (ЄАП).

Конкурсні роботи та усні дебати оцінювали керуючі партнери провідних юридичних компаній, практикуючі адвокати, юристи, а саме:

•         Микола Павлов, президент Української іноземної юридичної колегії

•         Ольга Дмитрієва, керуючий партнер «Дмитрієва та партнери»

•         Тетяна Лежух, партнер юридичної фірми «Лежух і партнери»

•         Євген Боярський, юрист міжнародної юридичної групи «Eterna Law»

•         Андрій Бичков, юрист юридичної компанії «Ілляшев і Партнери»

•         Євген Заруднев, директор юридичної фірми «Зільвер»

Захід проходив за участі президента ЄАП Геннадія Пампухи, фінансового комісара ЄАП Ольги Пампухи, відповідального секретаря ЄАП Катерини Аврамової, президента Світового конгресу українських юристів Валерія Євдокимова, віце-президента УСПП Сергія Прохорова та координатора наукової роботи ІМВ Антона Кориневича.

Судді та почесні гості конкурсу підкреслили важливість та актуальність даного освітнього проекту для студентів, а також відмітили цікаве конкурсне завдання. Журі були приємно вражені рівнем підготовки та ораторськими здібностями команд, проте все ж висловили певні зауваження, настанови та побажання майбутнім молодим фахівцям.

Після кропіткої роботи над письмовими роботами та напружених судових дебатів, які тривали понад 4 місяці, був нарешті визначений переможець! При підрахунку балів враховувались оцінки команд як за письмові роботи, так і за усні виступи команд.

Набравши у загальній кількості 85,1 бала перемогу здобула команда Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка у складі  Назарчук Анастасії, Попової Юлії, Лагодівець Катерини, Макарчук Ліни, Кахерської Вікторії та тренера  Захара Тропіна.

Друге місце посіла команда Київського національного торгівельно-економічного університетуу складі Тітової Сандри, Фомічової Діани, Говорухи Катерини, Махама Худу Гбагма, Алії Абдулхакима Ідриса та тренера Олени Гончаренко. Команда у  підсумку набрала 80,3 бала.

Почесне третє місце у змаганні завоювала команда Національного університету «Острозька академія»у складі Войтової Ірини,  Дубецкої Вікторії, Валько Катерини, Ясинської Світлана, Юдович Вадима та тренера Марії Цип’ящук.  Журі віддало команді 75,1 бала.

Головний приз – стажування в  ЄВРОПЕЙСЬКІЙ АРБІТРАЖНІЙ ПАЛАТІ у Брюсселі  та її партнера «AIA Belgium», отримав студент Київського національного торгівельно-економічного університету Махама Худу Гбагма, чиє конкурсне есе в індивідуальному конкурсі виявилося найкращим.

Окрім того, за результатами оцінювання ораторських здібностей учасників конкурсу Президент Світового конгресу  українських юристів Валерій Євдокимов  визначив найкращого промовця  від кожної команди. Так, член Керівної ради СКУЮ  Ольга Пампуха вручила пам’ятну  відзнаку «Кращий студент-юрист України» та диплом студенту КНТЕУ Махамі Худу Гбагмі, студенту Острозької академії Вадиму Юдовичу та студентці Інституту міжнародних відносин Ліні Макарчук.  

За підтримки Міжнародного освітнього центру «GeorgeandCompany»Міжнародного освітнього центру «GeorgeandCompany»учасникам конкурсу також було урочисто вручено сертифікати на проходження стажування у кращих юридичних компаніях України. Традиційно, Ольга Дмитрієва запросила пройти  стажування у компанії «Дмитрієва та партнери» двох студентів з команди НУ «Острозька академія» - Вадима Юдовича та Дубецьку Вікторію.  

Тетяна Лежухдо своєї адвокатської компанії «Лежух та партнери» запросила студентку КНТЕУ Катерину Говоруху та студентку Острозької академії Ірину Войтову.

Євген Заруднєввручив сертифікати на стажування у компанії «Зільвер» студенткам команди Тернопільського національного економічного університету Вікторії Іванюк  та Вікторії Савочці.

ЄВРОПЕЙСЬКА АРБІТРАЖНА ПАЛАТА та Організаційний комітет конкурсу щиро вітають переможців та всіх учасників IVМіжнародного конкурсу з комерційного арбітражу! Переможених немає, адже змагались лише найкращі!

Організаційний комітет конкурсу висловлює щиру подяку усім командам та їх тренерам, зокрема, а також цьогорічнимГенеральним партнерам IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу -  Українській іноземній юридичній колегії,Українській іноземній юридичній колегії,Експертно-правовій групі «Незалежний інститут судових експертиз»Експертно-правовій групі «Незалежний інститут судових експертиз»та Міжнародному освітньому центру «George&Company».

Депутати та члени виконавчого комітету Славутської міської ради спільно з місцевою поліцією зупинили розкрадання надр (піску) з незаконного кар'єру, що знаходився на військовому містечку м. Славута Хмельницької області.

З цього кар'єру брали пісок дорожні служби, бізнесмени зі Славути, Ізяслава, комунальні служби міста та інші. Наразі з'ясовується завдана шкода місту та довкіллю, встановлюються структури, які були причетні до такого нелегального бізнесу. Згідно зі статтею 240 ККУ, винним особам світить до 2 років обмеження волі та стягнення суми шкоди. Судячи з обсягів вивезеного піску, шкода перевищує десятки мільйонів гривень.

У 2006 році нинішній міський голова Славути Хмельницької області Василь Сидор (член ВО "Батьківщина", мерствує третю каденцію) прийняв рішення про надання дозволу для місцевого комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання» (далі – ЖКО) на видобуток піску в межах міста для власних потреб: для виготовлення піщаної суміші та інших потреб ЖКО.

У рішенні зазначено, що весь пісок має бути обліковано та поставлено на баланс, скільки видобувається і для чого використовується. А також має бути проведена рекультивація цього кар’єру.

«Більше 10 років вони беруть цей пісок без всякого обрахунку, грубо кажучи, крадуть. Я подав депутатський запит, щоб мені надали інформацію, на якій підставі зараз цей кар’єр існує, скільки піску було вибрано хоча б за 2016-2017 роки. Мені не дали цієї інформації, лише надали копію рішення від 2006 року», - розповідає депутат Славутської міської ради від фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Віктор Закурдаєв.

28 березня 2017 року член міськвиконкому Славути Валентин Гарбарук випадково побачив, що туди заїхала техніка ЖКО: великий екскаватор і два КАМАЗи. Він поїхав за ними і зафіксував факт, що після робочого дня техніка ЖКО завантажує один КАМАЗ ЖКО і один приватний КАМАЗ.

Була викликана поліція, щоб все це зафіксувати. Поліція поки що розбирається.

Начальник ЖКО також звернувся до поліції із заявою щодо дій Валентина Гарбарука, оскільки той знімав їхніх співробітників на відео, що «спричиняло неприємні відчуття і переживання».

Поліція взяла покази, передивилася відеоматеріали. Активісти були у начальника поліції, той сказав, що у діях Валентина Гарбарука не вбачає порушень, а щодо дій ЖКО будуть далі розбиратися.

«Ми повторно поїхали туди, хотіли зробити декілька фотографій. Знову виявили там техніку, що набирала пісок. Коли вони побачили нас, то почали звідки тікати. Я намагався зупинити КАМАЗ, просив зупинитися, але водій КАМАЗа ледь мене не задавив. Це зафіксовано на відео, він їхав на мене, не зупиняючись, я ледь встиг відскочити», - каже Віктор Закурдаєв.

Знову була викликана поліція, приїхав і сам міський голова Славути Василь Сидор.

«Вони вибирають там пісок, а туди звозять сміття, обрізані гілки, мотлох. Вони вибрали там не дозволені 2 метри (в глибину), а 4-5 м, перетворивши це місце на звалище. Ми це все зафіксували. Міський голова каже: все нормально, все зараз згорнемо, все буде добре – сів і поїхав. Поліція взяла з нас покази. Мер при нас дав завдання: протягом декількох днів перекрити всі в’їзди і виїзди, все засипати. Він розуміє, що запахло смаженим і буде намагатися замести всі сліди», - резюмував Віктор Закурдаєв.

У Києві відбувся Відбірковий тур IV Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, який проводиться під егідою Міжнародної неприбуткової асоціації «Європейська арбітражна палата» (м. Брюссель, Бельгія). Генеральним партнером конкурсу цього  року виступила  Українська іноземна юридична колегіяУкраїнська іноземна юридична колегія та «Cai & Lenard».

 

За місце у фіналі конкурсу змагалися команди шістьох українських університетів в парах, визначених жеребкуванням у такому складі:

·         Тернопільський національний економічний університет VS. Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка;

·         Національний університет «Острозька академія» VS. Національна академія внутрішніх справ;

·         ДВНЗ «Ужгородський національний університет» VS. Київський національний торговельно-економічний університет;

 

Студентам було запропоновано вирішити імпровізований спір між сторонами, який виник на підставі договору купівлі-продажу та підлягав розгляду в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Європейській арбітражній палаті. В ході усних дебатів команди по черзі представляли позицію позивача та відповідача у міжнародному арбітражі, використовуючи підготовлені для заочного туру конкурсу меморандуми.

 

Журі змагання оцінювало виступи конкурсантів за такими критеріями, як  знання права і його застосування до фактів, здатність відповідати на питання, переконливість і володіння ораторським мистецтвом, а також манера поведінки перед арбітражним судом. Окрім того, також враховувались бали, які команди отримали за письмові роботи.

 

Дебати оцінювали:

·         Костянтин Миколайович Пільков, (управляючий партнер ЮК «Cai and Lenard).

·         Тетяна Іванівна Лежух, (партнер юридичної фірми «Лежух та партнери»)

·         Микола Олександрович Павлов (президент Української іноземної юридичної колегії)

·         Дегтярьова Ольга Вікторівна (суддя Окружного адміністративного суду міста Києва)

·         Боярський Євген Дмитрович (юрист міжнародної юридичної групи «Етерна Лоу»)

·         Заруднєв Євген Олегович (директор ЮФ «ЗІЛЬВЕР»)

 

За результатами усних дебатів у фінал вийшли три команди:

·         Київський національний торговельно-економічний університет (з відривом 37,8 бала)

·         Національний університет «Острозька академія» (з відривом 19,7 бала)

·         Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка (з відривом 13,6 бала)

 

Окрім того, журі визначило кращих спікерів сьогоднішнього конкурсного дня. Ними стали:

·         Вікторія Іванюк (Тернопільський національний економічний університет)

·         Вікторія Савочка (Тернопільський національний економічний університет)

·         Ліна Макарчук (Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка)

·         Вікторія Дубецька (Національний університет «Острозька академія»)

·         Ростислав Тютюнник (Національна академія внутрішніх справ)

·         Махама Худу  Гбагма (Київський національний торговельно-економічний університет)

·         Тарас Ільницький  (ДВНЗ «Ужгородський національний університет»)

 

Ім’я ж переможця стане відомо 5 квітня 2017 р.

 

Учасники конкурсу отримають можливість пройти стажування в провідних українських та зарубіжних юридичних компаніях. Так, місця для стажування конкурсантів у своїх юридичних компаніях готові надати партнери ЄАП у проведенні конкурсу, а саме: «Укрінюрколегія», «Лежух та партнери», «EternaLaw»,   юридична компанія «Zilver».

 

ПАРТНЕРИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

«Cai & LenardCai & Lenard», Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз»

Українська іноземна юридична колегіяУкраїнська іноземна юридична колегія

 Міжнароднийосвітній центр «Georgeand Company» Міжнароднийосвітній центр «Georgeand Company»

 

ПАРТНЕРИ З ОРГАНІЗАЦІЇ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ КОНКУРСАНТІВ

«Лежух та партнери»«Лежух та партнери», «Eterna Law»,

УкраїнськаіноземнаюридичнаколегіяУкраїнськаіноземнаюридичнаколегія

Юридична компанія «Zilver»Юридична компанія «Zilver»

Определилась тройка финалистов IV МЕЖДУНАРОДНОГО КОНКУРСА ПО КОММЕРЧЕСКОМУ АРБИТРАЖУ!

 

В Киеве состоялся Отборочный тур IV Международного конкурса по коммерческому арбитражу, который проводится под эгидой Международной неприбыльной ассоциации «Европейская арбитражная палата» (г. Брюссель, Бельгия). Генеральными партнерами конкурса в этом году выступили Украинская иностранная юридическая коллегия и «Cai & Lenard».

 

За место в финале конкурса соревновались команды шести украинских университетов в парах, определенных жеребьевкой в ​​следующем составе:

Тернопольский национальный экономический университет VS. Институт международных отношений КНУ имени Тараса Шевченко;

Национальный университет «Острожская академия» VS. Национальная академия внутренних дел;

ДВНЗ «Ужгородский национальный университет» VS. Киевский национальный торгово-экономический университет;

 

Студентам было предложено решить импровизированный спор между сторонами, который возник на основании договора купли-продажи и подлежал рассмотрению в Международном коммерческом арбитражном суде при Европейской арбитражной палате. В ходе устных прений команды по очереди представляли позицию истца и ответчика в международном арбитраже, используя подготовленные для заочного тура конкурса меморандумы.

 

Жюри соревнования оценивало выступления конкурсантов по таким критериям, как знание права и его применения к фактам, способность отвечать на вопросы, убедительность и владение ораторским искусством, а также манера поведения перед арбитражным судом. Кроме того, также учитывались баллы, которые команды получили по письменные работы.

 

Дебаты оценивали:

 

Константин Николаевич Пильков, (управляющий партнер ЮК «Cai and Lenard)

Татьяна Ивановна Лежух, (партнер юридической фирмы «Лежух и партнеры»)

Николай Александрович Павлов (президент Украинской иностранной юридической коллегии)

Дегтярева Ольга Викторовна (судья Окружного административного суда города Киева)

Боярский Евгений Дмитриевич (юрист международной юридической группы «Этерна Лоу»)

Заруднев Евгений Олегович (директор ЮФ «ЗИЛЬВЕР»)

 

По результатам устных прений в финал вышли три команды:

Киевский национальный торгово-экономический университет (с отрывом 37,8 балла)

Национальный университет «Острожская академия» (с отрывом 19,7 балла)

Институт международных отношений КНУ имени Тараса Шевченко (с отрывом 13,6 балла)

 

Кроме того, жюри определило лучших спикеров конкурсного дня. Ими стали:

• Виктория Иванюк (Тернопольский национальный экономический университет)

• Виктория Савочка (Тернопольский национальный экономический университет)

• Лина Макарчук (Институт международных отношений КНУ имени Тараса Шевченко)

• Виктория Дубецкая (Национальный университет «Острожская академия»)

• Ростислав Тютюнник (Национальная академия внутренних дел)

• Махама Худу Гбагма (Киевский национальный торгово-экономический университет)

• Тарас Ильницкий (ДВНЗ «Ужгородский национальный университет»)

 

Имя победителя станет известно 5 апреля 2017 г.

 

Участники конкурса получат возможность пройти стажировку в ведущих украинских и зарубежных юридических компаниях. Так, места для стажировки конкурсантов в своих юридических компаниях готовы предоставить партнеры ЕАП в проведении конкурса, а именно: «Укринюрколлегия», «Лежух и партнеры», «Eterna Law», «Zilver».

 

ПАРТНЕРЫ ПО ОРГАНИЗАЦИИ ПРОВЕДЕНИЯ КОНКУРСА

Украинская иностранная юридическая коллегия

«Cai & Lenard»

Экспертно-правовая группа «Независимый институт судебных экспертиз»

 Международный образовательный центр «George and Company»

 

ПАРТНЕРЫ ПО ОРГАНИЗАЦИИ СТАЖИРОВКИ ДЛЯ КОНКУРСАНТОВ

«Лежух и партнеры», «Eterna Law», Украинская иностранная юридическая коллегия, «Zilver»

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

02 листопада 2016 року відбудеться круглий стіл "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"

Просимо інформаційно підтримати захід розміщенням інформації на сайті, в друкованих виданнях,соц.мережах та розсилкою.
Заздалегідь дякуємо за посилання на розміщені анонси.

Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь в круглому столі, присвяченому обговоренню законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", організаторами якого виступає Асоціація адвокатів України.

Мета заходу: обробка результатів обговорення робочою групою зауважень та пропозицій щодо проекту закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та подання пропозиції до Ради судової реформи при Адміністрації Президента України.

http://jrc.org.ua/upload/steps/bdc5610fac7309ca8aab48f0c1a531de.pdf 

http://jrc.org.ua/upload/steps/523500352f597f1686b280e22da1a158.pdf

http://jrc.org.ua/upload/steps/cfee7d2d3aaececb37d30a37bca372d1.pdf

02 листопада 2016 року з 10:00 до 12:00 
Місце проведення: м. Київ, вул. Тимофія Шамрила, 23, Бізнес-Центр «ЛІГА».


УВАГА! Попередня реєстрація обов’язкова.

З усіх питань щодо реєстрації, а також партнерства у заході звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату ААУ за тел.: 067-501-56-10 або пишіть на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  

 

На сайте Лондонской фондовой биржи (LondonStockExchengeLondonStockExchenge) обновлена информация о решении арбитражного суда по делу о споре в отношении акций компании, ранее владевшей ТРК Sky Mall. В RNS (RegulatoryNewsService) № 6044D от 07 июля 2016 компания Arricano сообщилао статусе выполнения решения, вынесенного  Лондонским международным арбитражным судом (LCIA) 05 мая 2016 года по арбитражному разбирательству между компаниями Arricano RealEstatePlc(Arricano) и Stockman Interhold S.A. (Stockman) относительнособственности  Assofit Holdings Limited, холдинговой компании, владевшейторгово-развлекательным комплексомSky Mall (далее – «Assofit» и «Седьмое Решение» соответственно).

СпормеждуArricano и Stockmanвозник в связи с выполнением Договора о колл-опционе, заключенном между Arricano и Stockman 25 февраля 2010 года, которым предусматривалось право Arricano на выкуп всех акций Assofit, принадлежащих Stockman. 5 ноября 2010 года Arricano реализовала свои права на выкуп акций по цене 51 397 260,27 долл. США.

Как сообщалось ранее, в 2014 году все активы Assofit, включая ТРК Sky Mall и корпоративные права на компанию, ранее владевшую ТРК Sky Mall, были «размыты» и выведены на предположительно аффилированные компании Stockman

                Суд предписал Stockman передать или обеспечить передачу акций ранее принадлежавших Stockman в Assofitв пользуArricano на условиях колл-опциона в течение 30 дней после вступления решения LCIA от 05.05.2016 в силу за 0 долларов США. Arricano сообщает, что компания Stockman не осуществила и не обеспечила передачу акций в Assofit согласно колл-опциона в указанный срок.

Как сообщалось ранее, в случае если Stockman не осуществит или не обеспечит передачу акций, компания Arricano может воспользоваться разнообразными доступными правовыми способами защиты и реализации своих прав в разных юрисдикциях.

2 июня 2016 года компания Stockman оспорила Седьмое Решение в Высоком Суде Англии и Уэльса.

Данная информация вызвала интерес иностранных финансово-экономических СМИ,  которые перепечатали сообщение Лондонской фондовой биржи,  в том числе  LondonSouthEastLondonSouthEast,  The Telegraph,  The Telegraph,  InvestegateInvestegate.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені