Послуги

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Послуги
Зберегти
Скасувати
Відновити

Медицина, Фармація

Ми отримали сімейних лік

“За менше ніж рік 25 млн. українців підписали декларації з сімейними лікарями”,

Неділя, 3 Лютого 2019 COMMENTS

Освіта, Наука, Стартапи

Study in Europe Fair Ukr

2 березня 2019 р. в Мистецькому Арсеналі в Києві пройшла перша освітня виставка Study in Europe F

Понеділок, 11 Березня 2019 COMMENTS

Право

Юристи AB InBev Efes

Юридична служба пивоварної компанії AB InBev Efes увійшла до переліку найкращих юридичних служб G

Середа, 28 Листопада 2018 COMMENTS

Торгівля, Ритейл

Дві конференції разом

Весна почалася для TradeMasterGroup разом з масштабною всеукраїнською конференцією NonFood &

Вівторок, 26 Березня 2019 COMMENTS

Послуги

Весна почалася для TradeMasterGroup разом з масштабною всеукраїнською конференцією NonFood & ShopMaster - плацдармом для розробки бізнес-стратегій і тактики роботи на ринках DIY, Home Improvement & Fashion. Вперше дві конференції об'єдналися на одному майданчику, щоб дати максимальний обсяг знань учасникам.

У заході взяли участь понад 150 генеральних директорів, ТОП-менеджерів, власників бізнесу, керівників відділу закупівель, директорів з маркетингу, категорійних і бренд-менеджерів, а також інших фахівців.

Засновник конференції В2В медіа-група TradeMasterGroup дякує спікерам і партнерам за співпрацю і підтримку:

Трансформаційний партнер - YOUCOACHYOUCOACH

IT партнер - СпілкаАвтоматизаторівБізнесуСпілкаАвтоматизаторівБізнесу

Партнер кава-брейків - TREVI

Журнали: «Упаковка», «Маркетинг и реклама», «Логистика: проблемы и решения», «Промышленность в фокусе», «Будівельний журнал», «Судоходство», «Prof Build», «Колесо жизни».

Інформаційні Портали: «NEWS.KOMPASS.UA», «Бізреліз», «Клуб Экспортеров Украины», «Простобиз», Worldexpo, Logistics-GR.

Міжнародна Асоціація Маркетингових Ініціатив, Американська торгівельна палата, Ассоциация «УКРВНЕШТРАНС».

Бюлетень «Перевізник».

Виставка: Rema Days.

Чого хочуть покупці в 2019 році? Які маркетингові та трейд-маркетингові інструменти реально працюють в умовах сучасного ринку? Про які стилі управління варто задуматися, щоб побудувати сильну команду? Про ці та інші проблеми - і їх рішеннях, розповіли провідні експерти в сфері DIY, Home Improvement & Fashion.

Яким чином атмосфера в магазині відбивається на розмірі середнього чека? Про це розповідає Тетяна Гусєва, провідний експерт зі створення та розвитку роздрібного бізнесу в своїй доповіді "Чому важливо створювати УТП? Як впливає атмосфера і асортимент магазину на рішення покупця про покупку? Тренди світового ринку. Кейс на прикладі унікального формату магазину-клубу для дому (США) ".

Тренд сучасного ринку такий, що люди не хочуть витрачати час на покупки. Це впливає на зовнішній вигляд магазинів: в США, наприклад, більшість офлайнових торгових точок почали скорочувати свої торгові площі - фізично зменшуючи "кілометраж", який покупцеві необхідно пройти до потрібного йому товару. Однак є й інший сценарій для "виживання" оффлайн-магазинів - розробка унікальної торговельної пропозиції.

Тетяна Гусєва привела приклад невеликого магазину, який вона знайшла в штаті Пенсильванія. Магазин присвячений товарам для дому - одна з улюблених категорій американців, які обожнюють прикрашати свій будинок. Здавалося б, стандартна модель? А ось і ні. "Днем магазин являє собою торгову площадку, - розповідає Тетяна Гусєва. - А ввечері перетворюється в ресторан: місцеві жителі приходять туди вечеряти і відпочивати ". Незвичайний формат працює на "ура": магазин дає клієнтам те, чого вони шукають - атмосферу затишку і комфорту. Покупці ходять туди за настроєм - але ж це головний тренд сучасних продажів.

Тему того, як оформлення торгового залу впливає на лояльність клієнтів, продовжує Сергій Цимбал, заступник керівника департаменту навчання і розвитку персоналу ТОВ "Епіцентр К" в своїй доповіді "Оформлення торгових площ магазина, створюємо комфорт для клієнта - отримуємо його лояльність. Робота з клієнтом біля полиці ".

⅔ покупців ухвалюють рішення про покупку, вже стоячи перед полицею. Тому грамотна викладка товару не тільки робить життя клієнта простіше і приємніше, але і допомагає магазину управляти реалізацією товару.

Існує три типи викладки, говорить Сергій Цимбал. Одна з найпоширеніших - лінійна викладка, знайома нам ще за радянським минулим. Високі ряди з глибокими полицями дозволяють рідко поповнювати товар в залі, однак можуть викликати у покупця клаустрофобію.

Другий варіант - виставкова або салонна викладка. Її використовує IKEA: це вже готові приклади інтер'єрів, які допомагають просувати асортимент і створюють те саме відчуття комфорту у клієнта. Єдина проблема - часом покупці не знають, як підступитися до такого роду викладки. "А як я візьму звідси тарілочку? А якщо я візьму, мене не налякають "- наводить приклади Сергій Цимбал. Крім того, викладка такого роду вимагає регулярного прибирання: адже пил, що осідає на предметах, рідко викликає позитивні емоції у покупців.

Вільна викладка - третій варіант. Саме в ній функціонує магазин з Пенсильванії, описаний Тетяною Гусєвою. Однак варто пам'ятати, що працює він тільки в камерних магазинах. У великих торгових центрах вільна викладка створить ситуацію хаосу і сповільнить потік покупців.

Що може дозволити собі український покупець в 2019 році - і що можна йому запропонувати? Про це в своїй доповіді "Український покупець сьогодні: профіль, промо, покрокова інструкція" розповідає account Director Kantar TNS в Україні Марина Костроміна.

Позитивні тенденції є невідворотними: після кризи 2014-2015 років українці потроху підвищували свої як гривневі, так і доларові доходи. Таким чином, в нон-фуд категорії з'явилася досить велика аудиторія для комунікації. Однак є і погана новина: в разі, якщо доходи знову впадуть, нон-фуд автоматично потрапить "під ніж". Однак не варто забувати хиткість такого аргументу, каже Марина Костроміна. Якщо у людини зламається холодильник, він швидше обмежить себе в їжі, але оперативно назбирає грошей на нову техніку.

Про формування ціни в нон-фуд категоріях розповідає і керівник відділу продажів ТОВ "Світ Інструменту Україна" Наталія Михайленко у своїй доповіді "Успішні трейд-маркетингові та рекламні проекти в категорії Non-Food".

Купуючи продукт, клієнт хоче задоволення кілька своїх потреб. Він хоче отримати:

- корисний продукт;

- безпечний продукт;

- доступну інформацію про продукт;

- зрозумілу ціну.

На останньому варто зупинитися детальніше, вважає Наталія Михайленко. Дуже часто компанії вплутуються в так звані "цінові війни": знижуючи ціну все нижче і нижче, вони в кінцевому підсумку сильно знижують рівень маржинальність. У той же час споживачі рідко отримують чітке пояснення, чому обраний ними товар коштує саме стільки.

З таким підходом згоден і експерт в області створення нових бізнесів в ритейлі та дистрибуції Дмитро Рижов. У своїй доповіді "Побудова системи ціноутворення для різних каналів збуту" він зазначає:більшість компаній щиро впевнені - рішення всіх проблем бізнесу називається "зробимо товар дешевше". Але чи так це просто?

Опитування споживачів доводять: покупці не пам'ятають цін. Більш того: покупці не діють раціонально. Дуже низька ціна викликає у них підозру в якості продукту, а дуже висока стає "ціновим якорем". Тому внесення в цінову матрицю (прайс) якорів стимулює споживача робити покупки в потрібному нам сегменті з максимальною маржинальністю і ціною.

Значна частка "щастя" клієнта полягає ще і в успішному категорійному менеджменті, вважає Валерій Якушко, керівник відділу підтримки та розвитку SAP ERP в Фармацевтичній Фірмі "Дарниця". У своїй доповіді "Категорійний менеджмент в DIY. Ефективне управління асортиментом "він задається питанням: скільки повинно бути позицій товару в вашому магазині, щоб будь-який покупець задовольнив там свою потребу?

Для початку - необхідно розібрати "чорний ящик" категорії. Яка його ширина? Глибина? Який асортимент в принципі необхідний? Ключ до розгадки - ціновий сегмент, в якому бачить себе компанія. Саме він дозволяє "відбудувати" далі всю систему категорійного менеджменту.

Про те, як налагодити роботу бізнесу за допомогою сучасних технологій, розповів у своїй доповіді "Розумна автоматизація бізнесу NonFood або навіщо Вам нова ERP?" Заступник директора компанії "Центр Бізнес-Технологій" Дмитро Лисиченко.

У сучасних ринкових умовах немає жодного підприємства, яке не використало б у своїй роботі засоби автоматизації. Знань все більше, людьми управляти все складніше. Саме з цією метою створюються системи ERP - складний програмний продукт, що дозволяє об'єднати всі бізнес-процеси в одну базу. BAS ERP - програма, створена за цим принципом спеціально для великих підприємств. Її "технічна начинка" дозволяє автоматизувати як управлінські, так і виробничі завдання, сильно спрощуючи функціонування бізнесу.

Про "цінові війни" між регіональними і національними мережами міркує в своїй доповіді Антон Кирбаба, комерційний директор компанії "Будмен".

Коли мова заходить про протистояння національної та "місцевої" мережі, в нашій уяві часто виникає картина, де сильний перемагає слабкого. Однак насправді все трохи складніше. У національного оператора завжди буде найкраща ціна: в цьому конкурувати з ним безглуздо, - зазначає Антон Кирбаба. Але цілком реально скласти конкуренцію в сфері B2B.

У той час, як роздрібний покупець охочіше йде в національну мережу, компанії частіше шукають партнерів з "рідного" регіону. Свою роль відіграють горизонтальні зв'язки: хтось разом навчався, ходив в школу, гуляв з дітьми на одному і тому же дитячому майданчику. Крім того, регіональні мережі набагато мобільніше національних - проста ієрархія дозволяє експериментувати з новаціями без шкоди для компанії.

SalesMaster Валерій Глубоченко в своїй доповіді "10 компетенцій Камов для переговорів з мережами".

Помилка №1:продавці говорять про асортимент, а не про проблеми клієнта. "Головне питання, на яке повинен відповісти продавець - що ти знаєш про клієнта, чого не знає конкурент", - говорить Валерій Глубоченко. Уміння вийти із зони "знижок, бонусів, подарунків" до реальних бажань клієнта дозволить уникнути помилки №2: занадто швидкого переходу до комерційної пропозиції. Зацикленість на прямому бажанні продати призводить до того, що всі переговори з клієнтом перетворюються в роботу з запереченнями.

Помилка №3:продавці бояться особистого спілкування з клієнтом. Простіше кажучи - не бачать в ньому людини. "Хто, приступаючи до переговорів, гуглить людину, дивиться його фото або інстаграмм? - запитує Валерій Глубоченко. - Але ж ця інформація може бути на вагу золота для продавця ".

Паралельно з конференцією, присвяченою NonFood сегменту, в сусідньому залі проходила Shop & Fashion Master.

Як пройшла українська Чорна П’ятниця в 2018 році - і як змінила ритейл в 2019 році? Про це розповідає керівник відділу POS Tracking GFK Україна Андрій Свирський в своїй доповіді "Огляд ринку побутової техніки та електроніки: ключові тренди і прогнози розвитку".

В Європі "стартом" Чорної П'ятниці вважають 2013 рік - саме тоді пік продажів піднявся вище звичайного; вже в 2016 "чорноп’ятничні" продажі перевищили різдвяні. Україна в цій статистиці дещо відстає: реальний старт Чорної П'ятниці в країні припав на 2016 рік. При цьому, якщо європеєць купує на розпродажах товари, в яких не відчуває гострої потреби, то українці все ще прагнуть задовольнити базовий попит.

"Ми попереджали рітейлерів: якщо ви добре відіграєте Чорну П'ятницю, то провалите кінець року", - говорить Андрій Свірський, коментуючи падіння продажів в грудні 2018 і січні 2019 року. - "Ви привчаєте людей робити покупки тільки по акціях. Уже привчили. Тому зараз отримуємо такі результати продажів ".

Чи знайома вам ситуація, коли ви приходите в магазин - а продавець вам не радий? Вся справа в психології, вважає лікар і нейро-психолог Олег Катюхін. А ще - в бар'єрах. У своїй доповіді "Оптимізація ритейлу: як нейро-маркетинг і споживча нейро-психологія допоможуть збільшити продажі, ефективність площ і персоналу?" Він докладно розбирає моделі поведінки, закладені в нас ще багато тисяч років тому.

Комунікацію "продавець - покупець" часто псує не людська грубість і навіть не фази Місяця, а проста наявність прилавка. Ця символічна перешкода між продавцем і клієнтом "включає" в голові стару програму: я віддаю свій ресурс іншому. Для продавця цей ресурс - товар, для клієнта - гроші. Як вирішити проблему? Досить просто: приберіть прилавок-перешкоду, а клієнту дайте можливість платити карткою. Покупки будуть відбуватися набагато легше.\

Наскільки великий Діджитал-розрив між онлайн та оффлайн-магазинами - і чи є він взагалі? Точно не в головах покупців, вважає Юлія Пузирьова, директор по клієнтському досвіду мережі Watsons. У своїй доповіді "Розвиток e-commerce в сегменті Non-Food, діджіталізація і інші сучасні інструменти залучення покупця" вона стверджує: сучасний клієнт не бачить різниці між онлайн і оффлайн. Нормально стояти біля полиці і гуглити товар в смартфоні, щоб зрозуміти, де дешевше його купити - тут або в онлайн-магазині.

Свої корективи вносить і фактор часу: у міських жителів його все менше, і похід по магазинах хочеться замінити кнопкою в телефоні. Чи означає це, що смерть оффлайн-ритейлу близька? Зовсім ні.

"Чому великі онлайн-магазини відкривають свої оффлайн-магазини? Тому що при всіх своїх плюсах і низькою ціною, вони не можуть забезпечити клієнту купівельний досвід ", - говорить Юлія Пузирьова. Можливість потримати товар в руках, спробувати його на своїй шкірі (в разі косметики) або приміряти (в разі одягу) - все ще головний плюс оффлайна. А тимчасові витрати допоможе скоротити функція pick-and-collect - якщо, звичайно, магазин вирішить повноцінно реалізувати фізичні можливості для неї ніби зони збірки і видачі.

"Як зберегти маржинальність при зростанні всіх витрат ритейлерів", міркує директор ТОВ "БНС Трейд" Віта Войнілович.

Маржинальність, як один з показників ефективності економічної діяльності, багато в чому залежить від лояльності споживачів. Остання, стверджує Віта, формується в першу чергу за рахунок поєднання здатності бренду тримати обіцянку і змінюватися. Дослідження показують, що на ринку перемагають соціально орієнтовані бренди. А "локальні" бренди цінуються покупцями за те, що вони роблять, а не походженням.

Про те, чому навіть директор зобов'язаний "випробувати" роботу в ритейлі, розповідає CEO мережі секс-шопів No Taboo Наталія Козар в своїй доповіді "Прості способи збільшення продажів для категорій товару не мас-маркет".

Головне правило рекрутингу в No Taboo - новий співробітник, незалежно від посади, повинен попрацювати продавцем три тижні свого стажу. "Багато на це не погоджуються, звичайно, - зізнається Наталя Козар. - Деякі бояться, що вже розучилися продавати. Інші не хочуть "повертатися" до азів, звідки вони давно пішли на керівні посади ".

Однак ті, хто проходять таку "школу ритейлу", стають кращими співробітниками: адже вони знають роботу компанії зсередини, а тому ніколи не напишуть поганих інструкцій, і зможуть виправити проблеми, які заважали їм самим при продажах.

Виконавчий директор мережі "Алло" Валерій Золотухін продовжує тему моделей, які роблять управління персоналом простіше і приємніше - і підвищують продажі. У своїй доповіді "Підвищення ефективності роботи рітейлера за допомогою додатків для продавців"він розповідає про ситуацію, яка склалася в "Алло" з обслуговуванням клієнтів: співробітники, перевантажені інформацією про нові девайси, не могли толком включитися в роботу - що дратувало клієнтів, які все рідше вибирали мережу "Алло" для придбання техніки.

Крім того, технічні можливості також залишали бажати кращого: щоб сказати, чи є смартфон певного типу в наявності, продавцю необхідно було йти на касу і довго вивчити залишки в комп'ютері. Клієнт знову дратувався і йшов. Як проблему вирішили?

Все стало простіше після впровадження нової програми, говорить Валерій Золотухін. Її розробили спеціально для співробітників - і встановили на їх персональні телефони. В додаток помістили можливість оперативно дивитися каталог залишків, а також оформлювати угоду - що значно прискорило процеси обслуговування клієнтів.

Організатор конференції - B2B Медіа-група TradeMasterGroup, вітає всіх учасників Всеукраїнської конференції "NonFood & ShopMaster" з набутими знаннями, корисними знайомствами і новими проектами.

У компанії ЮСК є традиція: кожні шість років вони змінюють інтер’єр у більшості своїх крамниць. Гадаю вони відають, що роблять, адже вони, як ніхто інший, знаються на інтер’єрах. Асортимент 47 крамниць JYSK, які розташовані по всій Україні, якраз і складається з товарів без яких домашній затишок не зробить ніяка господиня, ніякий дизайнер: дивани, крісла, фіранки, матраци, ковдри, подушки, комоди, дзеркала, підсвічники,  письмові та кухонні столи, шафи, тумби, карнизи, ролети, простирадла, безліч дрібничок  для декору… І усе у незмінному скандинавському мінімалістичному стилі , який уже знайомий українцям і завдяки безпосередньо товарному асортименту крамниць ЮСК і завдяки Хюге, як символу данської культурної традиції.  

Цього року до скандинавської атмосфери торговельних залів додався ще й новомодній формат 3.0, який зокрема в дизайні магазинів ЮСК, проявляється у розширенні торговельних площ, у збільшенні простору і світла. При  цьому  нові  сучасні стелажі з точковою підсвіткою дозволяють розмістити більше товарів, зробити їх доступнішими для споживачів. 

Напередодні садово-літнього сезону продажів компанія JYSK здійснила капітальний ремонт у 4-х магазинах: Київ ТЦ«Полярний», Житомир ТЦ «Глобал.UA», Дніпро вул. Січеславська Набережна, Херсон ТРЦ «Фабрика». У торгових залах булозамінено підлогове покриття, касові зони та деяке обладнання. Додаткове освітлення з допомогою потужних ламп допомогло візуально збільшити приміщення.

У переддень 8 березня у новому вигляді постали перед покупцями магазини міжнародної мережі JYSK у п’яти  містах України – Житомирі, Дніпрі, Херсоні, Одесі та Києві. У Києві (ТЦ "Україна") та в Одесі (ТРЦ Fontan Sky center) магазини оформлені згідно з новим концептом 3.0, а в інших містах було проведено капітальний сучасний ремонт.

За словами виконавчого директора JYSK в Україні пана Євгена Іваниці, на модернізацію, наприклад,  Київського магазину компанія витратила 4 млн. грн. і півтора місяці.

«Від початку нового фінансового року, який розпочався у вересні 2018 року, компанія JYSKв Україні відкрила 6 нових магазинів та модернізувала 7 магазинів, з яких 2 магазини оформили у новому концепті 3.0, - розповідає пан Іваниця, - При цьому ми зробили все, аби ремонт в приміщеннях не завдавав незручностей нашим покупцям – магазини продовжували працювати в звичному режимі. Зараз ми розпочали підготовчі роботи для відкриття другого магазину в Чернігові, першого магазину у Кам’янці-Подільському та нових трьох магазинів у Києві та на його околицях. У травні JYSKв Україні святкуватиме відкриття п’ятдесятого магазину JYSK».

Узагалі 2019 рік для ЮСК буде визначним, адже цього року компанія святкуватиме 15-ту річницю  початку роботи в Україні. Поряд з представниками іншого данського бізнесу, ЮСК вносить великий вклад у розвиток українсько-данських торговельних відносин.

«Інвестиції в Україну данськими компаніями, - повідомила на відкритті магазину в ТЦ «Україна» заступник Голови Місії Посольства Данії в Україні, Грузії та Вірменії, пані Анне Тофт Соеренсен, - з початку нинішнього року зріс на 15% порівняно з роком минулим і склав 250 млн. доларів».

Торгівля, якою займається мережа ЮСК, до речі, не обмежується лише імпортом. Фахівці компанії давно звертають увагу на якісні товари, які виготовляють українські виробники і включають їх в до асортименту крамниць ЮСК. Наприклад, більшість матраців, що продаються в ЮСК – українські. Більше того, деякі українські вироби відправляються в крамниці Данії. Таким чином данська компанія допомагає потрапити українським товарам до ЄС, що дуже важливо для розвитку економіки України. Таке дружнє відношення до всього українського знаходить відгук у серцях мільйонів наших споживачів, тому JYSK ніякі конкуренти типу ІКЕА не страшні, данці уже мають свого вдячного покупця, який йому не зрадить.  

Олесь Пасічний/Oles Pasichnyi

 

2 березня 2019 р. в Мистецькому Арсеналі в Києві пройшла перша освітня виставка Study in Europe Fair Ukraine за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Більше 50 університетів та міжнародних агенцій з 22 країн-членів програми Еразмус+ презентували свої навчальні програми та можливості фінансування. Більше 1 тисячі українських студентів та їхніх батьків отримали інформацію з перших рук та обговорили навчальні плани.

«Зацікавленість українських студентів у отриманні європейської університетської освіти є дуже високою, як і зацікавленість європейських університетів у зв’язках із українськими партнерськими інституціями. Тож Study in Europe Fair Ukraine стала, перш за все, унікальною можливістю для студентів отримати індивідуальну консультацію щодо того, що їх дійсно цікавить. Більше того, університети-учасники виставки отримали шанс зустрітися з потенційними українськими партнерами на мережевому заході, організованому спеціально для того, щоб сприяти академічній співпраці», − коментує Посол Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

Однією з найпопулярніших освітніх можливостей Еразмус+ є академічна мобільність, в межах якої студенти можуть провести навчальний період в партнерському університеті та отримати його академічне визнання вдома. Учасники виставки отримали детальну інформацію щодо індивідуальних грантів на короткострокові програми обміну (Міжнародна кредитна мобільність) для студентів та викладачів, а також на повний курс навчання на магістратурі (спільні магістерські програми Еразмус Мундус) для студентів четвертого року навчання та бакалаврів будь-якого віку.

Українські університети активно беруть участь у програмах Еразмус+: протягом 2014-2018 більше 180 українських інституцій співпрацювали із європейськими закладами вищої освіти. В межах Міжнародної кредитної мобільності понад 7 тисяч студентів та викладачів з України отримали фінансування для відвідування університетів ЄС і майже 3 тисячі європейців приїхали на короткостроковий обмін до українських університетів. Розмір грантів склав 33,8 мільйонів євро. Враховуючи високу зацікавленість, українські організації отримали додаткових 2,5 мільйонів євро на міжнародну кредитну мобільність студентів у 2019-2020.

Окрім короткострокової мобільності, Європа також пропонує широкий вибір навчальних і дослідницьких програм для шукачів магістерського ступеню. Багато з них викладаються англійською мовою. Дипломи європейських університетів визнаються в усьому світі, і це суттєво покращує кар’єрні перспективи випускників. В межах спільних магістерських програм Еразмус Мундус у 2014-2018 роках 205 українських студентів отримали фінансування для 191 програм в європейських університетах і 14 українців скористались спільними докторськими програмами Еразмус Мундус.

«Мій магістерський ступінь в університеті міста Лейпциг у Німеччині став чудовою основою для моєї теперішньої посади роботи з міжнародними проектами в Центрі німецького права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Багато в чому навчання в Європі стало унікальним досвідом: завдяки інтернаціональній атмосфері у кампусі, а також подорожам до сусідніх країн мені вдалося відчути і оцінити різноманіття культур – те, що мені також дуже подобається у моїй нинішній роботі у сфері міжнародних наукових відносин», − каже Яна Ляшко, проектний менеджер Центра німецького права Київського національного університету.

Довідкова інформація:

Проект «Study in Europe» створено за дорученням Генерального директорату Європейської комісії з питань освіти, молоді, спорту і культури строком на 3 роки (2018-2020). Проект реалізує консорціум, що складається з Campus France (керівна організація), DAAD, Nuffic, British Council, Archimedes Foundation та Academic Cooperation Association. Мета проекту – презентувати якість та різноманіття Європи як місця для навчання шляхом надання інформації про можливості навчання та фінансування в країнах, де діє програма Erasmus+.

21 лютого, під час Міжнародної конференції УФБ #SocialBusinessInUA 12 учасників Акселератора із соціального підприємництва SELab презентували власні бізнес-проекти.

Соціальне підприємство “Безглютенове життя” отримає допомогу для запуску чат-боту від Фонду родини Нечитайло, а команди “Klein” (перша у Рівному логопедична студія європейського рівня) та “Горнятко доброти” (інклюзивний пекарський дім, який навчає та працевлаштовує молодь з інвалідністю) запрошено до переговорів з приводу інвестування.

 

Також під час Pitch Night проекти виграли поїздки до Литви та Латвії для обміну досвідом. З-поміж п’яти команд, які відправляться вивчати іноземне соціальне підприємництво – “Klein”, “Simka” (мережа віддалених контакт-центрів, орієнтована на працевлаштування людей з інвалідністю), “RE:ban” (крафтові аксесуари з використаної банерної тканини), “Кранчі з любов’ю” (навчання пекарської справи та працевлаштування людей із фізичними та ментальними порушеннями) , “СВІТИ” (мережа інклюзивних кав'ярень).

 

Серед команд, які також стали випускниками Акселератора:

 

●      “Creative Women Space” – перший в Україні жіночий креативний простір.

●      “Особлива подорож” –- екскурсії та подорожі для сімей, що виховують дітей з інвалідністю.

●       “Буківничка” – книгарня, яка функціонує за схемою 1+1: щоразу, коли купують книгу – друга віддається дитині, яка її потребує.

●      “При ділі” – сільськогосподарське соціальне підприємство, де кожна людина, не зважаючи на особливості розвитку, може отримати зайнятість і самореалізацію.

●      “33%” – інтернет-магазин футболок, де друкуються дизайни на важливі соціальні та екологічні теми, а 33% з кожної одиниці віддається на фінансування соціальних проектів.

 

“Випуск цього Акселератора свідчить про дуже гарну тенденцію майже 40% проектів спрямували свої зусилля на формування професійних навичок у молоді з інвалідністю та створення спеціально облаштованих робочих місць для їх працевлаштування. Якщо все буде так, як запланували випускники, тоді до кінця 2019 року буде створено не менше 80 робочих місць”, Альона Калібаба, CEO Chasopys та співзасновниця SELab.

 

“Звичайно, ми не збираємося зупинятися. Закінчення цього Акселератора покладає початок наступному. Вже за два місяці ми стартуємо з серією “Garage Idea”, на початку осені проведемохакатони для соціальних підприємців і вже наприкінці осені будемо запускати конкурс для учасників нового Акселератора. Приєднуйтесь!”, Анна Гулевська-Черниш, Голова правління ГО SILab Ukraine та співзасновниця SELab.

 

Для додаткової інформації про випускників Акселератора SELab та їхні соціальні підприємства завітайте на сайт http://selab.chasopys.ua/acceleratorhttp://selab.chasopys.ua/accelerator.

 

Про акселератор із соціального підприємництва SELab :

 

Акселераційна програма SELab тривала 14 тижнів, і проходила з листопада 2018 до лютого 2019 у м.Києві. Акселератор є спільною ініціативою Chasopys Creative Family, ГО "Silab Ukraine" та Українського форуму благодійників, що реалізується в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою "знизу"» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Проект втілює консорціум із семи організацій громадянського суспільства України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників. Партнери: "Міжнародний благодійний фонд "Імпакт Хаб Одеса", "Фонд "Професійний розвиток Запоріжжя", "Фонд "Професійний розвиток Харкова", "Фонд "Професійний розвиток" (Кривий Ріг), "New Door" (Латвія), "Відкритий кавовий клуб Вільнюса" (Литва).

 

Проект втілюється у співпраці з: Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України, компанією Civitta, креативним простором «Часопис», громадською організацією SILab Ukraine, Школою соціальної роботи НаУКМА та Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету.

У лютому перший Ukrainian Food Industry Summit 2019 відкрив сезон галузевих освітніх заходів, які вже другий рік проводить компанія «Бізнес-Конструктор».

Так як українська харчова промисловість – це одна з найбільш інвестиційно-привабливих сфер національної економіки, головним завданням саміту став своєрідний теоретико-практичний crash тест локального виробника українського продукту. 7 успішних бізнес-експертів в режимі 360 ° розклали всі особливості роботи бізнесу в сфері харчової промисловості.

«Я неодноразово на кожному заході кажу, що основа успіху в бізнесі – мрія про кращий продукті, яка поступово втілюється в реальність командою компанії», говорить Кирило Куницький, засновник групи компаній «Бізнес-Конструктор», яка стала організатором Ukrainian Food Industry Summit 2019.

Фаундер гастромайстерні Confiture Євген Клопотенко поділився лайфхаками із власного підприємницького досвіду про те, як перетворити food хобі в успішний бізнес і вийти з ним в великі торгові мережі. Євген зробив акцент на простій істині, про яку часто забувають: успіх проекту залежить від концепції та якості вашого продукту.

Автор мережі атмосферних магазинів голландських сирів «Сирне Королівство» Денис Пріймягі в своїй доповіді дав авторські поради по досягненню успіху в промисловій індустрії: найголовніше – передбачайте майбутні тренди в ніші, з якою ви працюєте.

 Співзасновник ABM-academy Святослав Олійник змістив акцент саміту на процес виготовлення продукту – його доповідь була присвячена практичним навичкам пошуку економічної вигоди у виробництві. Керівник напряму «Управління торговими марками» в «Миронівський Хлібопродукт» Іван Філіппов сформував свої правила ефективної роботи з упаковкою продукту на прикладі гучного на ринку кейсу «Апетитна», детально розповівши про методики роботи з дослідженнями ринку та формуванням портрету покупця.

Засновник групи компаній «Бізнес-Конструктор» Кирило Куницький виступив перед публікою з доповіддю, чому власник бізнесу – поганий операційний керівник та поділився своєю методологією, як налагодити управлінські процеси в food бізнесі.

Завершували non-stop потік знань founder Digital Distribution Applications Дмитро Горлін з детальним чек-листом як бути готовим до цифрової дистрибуції та голова Ради з питань експорту продовольства Ukrainian Food Export Board (UFEB) Богдан Шаповал, який дав зручний та зрозумілий кожному власнику бізнесу алгоритм роботи з міжнародними ринками для українських підприємств харчової промисловості.

«Хороша організація заходу – все детально чітко. Я прихильник стройової підготовки, і мені сподобалася налагоджена робота команди «Бізнес-Конструктор». Відмінна, відкрита до нових знань аудиторія в залі, яка запитувала всіх спікерів про правильні речі. Люди тільки двічі засипали за час мого виступу, тому все пройшло успішноJ»- поділився своїми враженнями про захід один із спікерів Іван Філіппов.

Нагадаємо, компанія «Бізнес-Конструктор» – це міжнародна компанія унікального навчально-консалтингового проекту для власників малого та середнього бізнесу. З 2013 року в «Бізнес-Конструктор» навчалося вже 13 000+ підприємців з різних країн.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені