Послуги

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Послуги
Зберегти
Скасувати
Відновити

Медицина, Фармація

Новий препарат від інсул

З жовтня 2018 року в Україні доступний новий препарат Ксаврон, який у 2 рази, у порівнянні з бази

Неділя, 4 Листопада 2018 COMMENTS

Освіта, Наука, Стартапи

Флешмоб викладачів

До Дня працівника освіти, який традиційно святкується у першу неділю жовтня, викладачі з різних у

Середа, 10 Жовтня 2018 COMMENTS

Право

Адвокація і лобізм для н

14 грудня о 16:00 год у Верховній Раді України відбулась презентація соціологічного дослідження н

П'ятниця, 15 Грудня 2017 COMMENTS

Торгівля, Ритейл

DistriburionMaster-2018

26 жовтня 2018 року в Києві відбулася VII щорічна Всеукраїнська практична конференція Distributio

Неділя, 4 Листопада 2018 COMMENTS

Послуги

26 жовтня 2018 року в Києві відбулася VII щорічна Всеукраїнська практична конференція DistributionMaster-2018.

Організатор конференції - В2В медіа-група TradeMasterGroup, її учасниками стали понад 140 топ-менеджерів - професіоналів в галузі дистрибуції, виробництва і торгівлі, а також суміжних галузей з усіх регіонів України, а також Польщі. Розподіл учасників по сферам діяльності виглядав так:

- Виробники 44%,

- Дистриб'ютори 42%,

- Суміжні галузі 14%.


Партнерами виступили компанії:

IT Партнер - Спілка Автоматизаторів БізнесуСпілка Автоматизаторів Бізнесу

Трансформаційний Партнер - YouCoach

Партнер по автоматизації – Бизнес аналитика

Партнер кава-брейків - Trevi

Інформаційні партнери:

Журнали:«Упаковка», «Food.ua», «Маркетинг и реклама», «Логистика: проблемы и решения», «Мир Упаковки» и «Мир Продуктов», «Промышленность в фокусе», «Судоходство», «Напитки. Технологии и инновации», «Транспорт»..

Газети:«Аграрник», «Агробізнес сьогодні», «Приватний підприємець».

Бюлетень«Перевізник»; Видавництво «Біопром».

Інформаційні Портали «NEWS.KOMPASS.UA», «Бізреліз», «Клуб Експортерів України», «Logistics-GR», «malls.ua». «Харчовик», «Простобіз», «worldexpo»; Агропромисловий портал «Украпк».

Виставки: «Індустрія торгівлі», «Primus Exhibitions Group», «WorldFood Ukraine 2018».

Перше слово було надано Еммі Турос, виконавчому директору Канадсько-Української Торгової Палати. У своїй доповіді «Організація експортно-імпортних операцій з Канадою» Емма виділила, що незабаром очікуються значні регуляторні зміни, 14 документів об'єднають в один і з 15 січня 2019 SFCR вступить в силу. У ньому будуть вказані міжнародні вимоги до всіх продуктів, що імпортуються або експортуються, буде встановлений баланс між підсекторів харчової промисловості, а також між власним виробництвом і імпортом.

Спікер зазначила, що для того, щоб працювати на ринку Канади необхідно:
1. Ліцензування та уповноважена особа для ведення бізнесу в Канаді.
2. Превентивний контроль - контроль безпеки ;! PCP (Preventive Control Plan) - письмовий документ, що визначає потенційні загрози, пов'язані з продуктами харчування і демонструє методи, які бізнес впроваджує для їх уникнення (поєднується з HACCP).
3. Відстеження - підтримує розслідування з безпеки продуктів харчування, включаючи відгуки.

 

Ольга Капустян,керівник проектних і медіа-досліджень компанії Kantar TNS, презентувала доповідь на тему «Актуальні споживчі тренди». У своїй доповіді Ольга зазначила, що споживчий попит поступово відновлюється, хоча в цілому ще не досяг рівня 2014 року. Так само в доповіді була представлена аналітика як за останні 5 років змінився спосіб мислення споживача, де спікер зазначила, що 86% опитаних вірять в якісного українського виробника, а цікавою тенденцією останніх років стало зменшення лояльності до брендів.

 

Своє бачення майбутнього дистрибуції виклала в виступі Уляна Киричук, директор комерційного департаменту компанії «Берта груп». Спікер виділила аспекти, з якими потрібно працювати дистриб'ютору, щоб якісно розвивати свій бізнес в Україні, а саме:

1. Розвиток національних мереж.

2. Підвищення стандартів дистрибуції.

3. Оптимізація витрат виробників - скорочення витрат логістики.

4. Потреба в розвитку компетенцій категорійного менеджменту.

5. Зростання ролі інформаційних технологій.

6. Проблема дефіциту персоналу.

7. Глобалізація та стирання кордонів.

 

Денис Мороз, генеральний директор, КОМПАНІЯ СТВ ГРУП, поділився успішним досвідом впровадження стратегії покриття територій. За його словами, існує два підходи до ведення діяльності компанії: технологічний і статистичний. В Україні більшість компаній вважає за краще статистичний підхід, однак його результатом може бути лише ймовірність досягнення успіху, але ніяк не сам успіх.

Денис, виділив що потрібно для підвищення ефективності бізнесу:

1. Знати ринок, конкурентів.

2. Знати і використовувати потреби всіх потенційних клієнтів.

3. Підвищувати конверсію.

4. Підвищувати середній чек.

5. Формалізувати всі сервіси для клієнтів.

6. Мати ефективні процеси.

7. Ущільнювати покриття.

8. Керувати орієнтованістю на клієнта.

9. Знижувати ДРР (вартість ліда, залучення).

 

Юрій Федусов,комерційний директор компанії Bon Boisson Beverage, виступив з темою «Роль лідера в багаторівневої структурі компанії, принципи побудови ефективних торгових команд і прийняття рішень в точці біфуркації». У доповіді Юрій виділив п'ять принципів бізнесу, які повинен знати кожен менеджер:

1. Цінність для клієнтів. Бізнес існує для того, щоб створювати цінності різного роду. Цінність - це те, за що платять замовники.

2. У будь-якій організації повинна бути хороша організація. Вона повинна мати цілі і ресурси (кадрові, матеріальні та фінансові), щоб досягти цих цілей.

3. Конкурентна перевага. Щоб домогтися успіху на своєму ринку, компанія повинна робити щось краще, ніж у інших. Наприклад, компанія може домогтися конкурентної переваги, пропонуючи найширший асортимент товарів. Або супер низькі ціни. Або високу якість. Або відмінний сервіс. Але не можна домогтися всього цього відразу. Компанія повинна послідовно представляти свою перевагу клієнтам.

4. Контроль - це те, чого ви ніколи не повинні втрачати. Кожен повинен бути обізнаний про цілі компанії і отримувати завдання, які просунуть компанію до цих цілей. Контроль дає впевненість, що хороший менеджер знаходиться в курсі подій в будь-який час. Контроль і інформація, супутня йому, дає менеджерам можливість управляти підприємством.

5. Прибутковість: у вас вона повинна бути. Бізнес існує, щоб робити гроші. Найголовнішою метою менеджменту є отримання грошей для власників бізнесу. Незалежно від того, наскільки добре менеджери справляються з чимось ще, якщо вони втрачають потенційний прибуток, вони швидко прощаються зі своєю роботою.

 

Валерій Якушко, Керівник відділу підтримки та розвитку SAP ERP, Фармацевтичної Фірми «Дарниця», розповів учасникам конференції про впровадження категорійного менеджменту в мережі.

У своїй доповіді Валерій детально зупинився на аналізі вихідної та кінцевої точок, на методах досягнення мети з попутною адаптацією процесів під можливості з урахуванням вітчизняних реалій. Через впровадження категорійного менеджменту складається дорожня карта реалізації проекту на 2-3 роки, з необхідністю подальшого перманентного розвитку, що обов'язково торкнеться всіх напрямків діяльності підприємства, в тому числі і побудови дистрибуції. Також, Валерій торкнувся питання технічного рішення обліку товарів, організації процесів продажів з полиці, автоматизації визначення незадоволеного попиту для роздрібної торгівлі.

Наташа Шилова,директор з маркетингу ТОВ «АРІКОЛ», в своїй доповіді акцентувала увагу на тому, що асортимент - це основний продукт дистриб'юторського бізнесу. Тому для його розвитку вкрай важливою є асортиментна політика. На думку спікера, максимально ефективною вона буде в тому випадку, якщо за неї відповідає структурний підрозділ, у веденні якого знаходяться питання маркетингу.

Наташа, звернула увагу учасників конференції на «підводні камені» впровадження асортиментної політики - можна розробити прекрасну теорію, створити ідеальну схему дистрибуції товарних категорій, яка, тим не менш, не буде працювати. В першу чергу, через те, що вона не буде враховувати реалії ринку, наприклад, відмінність в інтересах споживача, дистриб'юторської мережі і виробника. Кульмінацією доповіді Наташі Шилової став алгоритм успішної реалізації асортиментної політики, який включає ланцюжок таких дій: відповідність Місії, оцінка ринку, продаж внутрішньому клієнту, перевірка ринку, доопрацювання.

 

Наскільки важливі сучасні інформаційні технології в дистрибуційному бізнесі? Чи потрібно інвестувати в їх розробку і впровадження, чи не краще вирішувати виникаючі проблеми екстенсивним шляхом, наймаючи додаткових співробітників? Про це в своєму виступі розповіла Тетяна Маркіна, менеджер з проектів компанії «АСНОВА ХОЛДИНГ».

Спікер виділила 4 основних напрям у розвитку технологій:

1. BIG DATA - персоналізація даних, прогнозування, моделювання.

2. IoT - взаємодія машин між собою.

3. Robotics - заміна людини в рутинних операціях.

4. AI - експоненціальне зростання в навчанні машин.

Також Тетяна зазначила, що на сьогодні стримуючими факторами впровадження технологій є - бажання мати «свій власний» продукт, висока вартість R & D, висока ймовірність невдачі проекту.

 

Чи можливо ефективне рішення евристичних задач в області дистрибуції? Чи можна, наприклад, з прийнятним ступенем точності прогнозувати попит на ті чи інші товари та їх групи, а значить, не закуповувати, не перевозити, не зберігати і не виставляти в продаж те, що не буде продано? Андрій Печерських, лідер групи Компаній ТОВ «Центр Бізнес-Технологій», стверджує, що це можливо. Спікер поділився досвідом автоматизації процесів планування у дистриб'юторів і рітейлерів.

Андрій, зазначив, що впроваджування цих продуктів дозволяють істотно збільшувати оборотність товарів у рітейлерів, кардинально (на десятки відсотків) зменшити втрати від затоварення, списання продукції з простроченим терміном зберігання / реалізації і т.д. Зрозуміло, навіть найкраща програма не зможе повністю замінити компетентних фахівців в маркетингу. Так, попит можна прогнозувати, оскільки він визначається факторами, які піддаються обліку і аналізу. Однак таких факторів надзвичайно багато, вони різнопланові, тому далеко не кожна мережа досліджує всі фактори попиту, на основі яких можливо грамотне планувати.

 

З темою «Практика розвитку ВТМ (власної торгової марки) дистрибутором», виступив Wojtek Szała, партнер компанії De Care Group, член ESMA (Європейської асоціації торгівлі та маркетингу). Спікер поділився з учасниками конференції своїм більш ніж 25-річним досвідом розвитку власних торгових марок (ВТМ) дистрибутора на європейському ринку. Wojtek, вважає, що успішна дистрибуція товарів або товарних груп ґрунтується на принципі підходу від простого до складного і починати необхідно з класичного комплексу маркетингу плюс час - використання «відкритих вікон». Спікер зазначив, що час виходу на ринок є ключовим фактором для розвитку бізнесу. Так само застеріг, що кращі ідеї будуть скопійовані конкурентами, як тільки ви почнете їх реалізацію, і станеться це раніше, ніж ви коли-небудь могли собі уявити.

Wojtek, виділив такі ключові рекомендації при виході на інші ринки:

1. Виберіть нішу, досить велику для вас, але не цікаву для великих виробників.

2. Переконайтеся, що ваш новий власний бренд не конфліктує з вашими іншими принципами, але якщо вам загрожує втратити бренд, подумайте про те, щоб копіювати продукт як свою власну марку.

3. Створюючи нові продукти використовуйте незвичайні технології, патенти і т.д.

 

Центральною складовою дистриб'юторського бізнесу є зниження витрат і підвищення маржинальності діяльності компанії. Про методи оптимізації цих компонентів бізнесу в своїй доповіді детально розповів Андрій Тучак, комерційний директор компанії «КОМО Україна».

У 99% випадків при формуванні портфеля доводиться вибирати між товарами з високим ступенем продажу в даній мережі - існуючій або потенційній, або товарами з високим ступенем маржинальності. І вибір між цими двома показниками доводиться робити в кожному випадку індивідуально для кожної компанії. Однак при грамотному виборі інструментів (наприклад, правильного обліку витрат на логістику) можна сформувати товарний портфель, який принесе дистриб'ютору оптимальний валовий прибуток.

 

Дмитро Данилович, маркетинг директор «ГК Альянс» виступив з темою Трансформація бренду, як інструмент виклику інтересу у споживача».

У своїй доповіді Дмитро зазначив, що завданням, яке стояло перед компанією, як і у більшості молодих локальних або регіональних виробників була проста - національне масштабування бізнесу. Практично всі учасники ринку при спробах масштабування, вибираючись зі своїх регіонів кидалися в криваве цінове море, безумовно втрачаючи якість. Ми вибрали інший шлях, який привів бренд до змін і трансформації. Ми стали вчитись виробляти те, що буде продаватися в майбутньому, а не те що вміємо робити зараз. Те, що виробляли вчора, сьогодні вміють робити вже всі. Цей виклик став, каталізатором трансформації, яка, як нова нитка проникає в весь бізнес, у внутрішні і зовнішні процеси і прояви.

 

Після теоретичної частини учасники «DistributionMaster-2018» продовжили роботу за «столами переговорів» і спілкуванням з потенційними партнерами.

 

Також на конференції традиційно відбулося нагородження Національної В2В-премії Trade-in-Ukraine-2018: Кращий партнер року серед дистриб'юторів.

 

Напередодні конференції фахівці компанії TradeMasterGroup провели опитування понад 300 виробників з метою визначити кращого дистриб'ютора країни. Переможців обирали за кількома критеріями: Якість команди, Інноваційні технології, Ефективна співпраця, Розвиток логістики та ін. Також респондентам ставилося запитання про те, яка компанія є «Кращим експертом ринку дистрибуції України».

Переможцями стали:

Кращий експерт ринку дистрибуції України - КОМПАНІЯ СТВ ГРУП.

Кращі партнери року серед дистриб'юторів:

-Савсервис Столица.

- Берта груп.

- Евромикс.

В ході роботи на Конференції її учасники визначили тренди на ринку дистрибуції України і виробили рекомендації щодо успішного розвитку бізнесу. Також на заході були представлені нові інструменти підвищення компетенції дистрибуційних процесів, оптимізації витрат на дистрибуцію, учасники активно обмінювалися між собою досвідом, а за результатами проведених «Столів переговорів» налагодили партнерські відносини між компаніями.

Медіа-група TradeMasterGroup, дякує всім учасникам конференції.

З жовтня 2018 року в Україні доступний новий препарат Ксаврон, який у 2 рази, у порівнянні з базисною терапією, зменшує неврологічні наслідки після ішемічного інсульту.            
           
Фармацевтична Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» отримала погодження від МОЗ України щодо реєстрації препарату Ксаврон із дієвою речовиною едаравон. Лікарський засіб лікуватиме прояви гострого ішемічного інсульту та бічного агіографічного склерозу (БАС).
 
Реєстраційні дослідження показали, що в кожного третього пацієнта, який приймав едаравон у перші 24 години після початку захворювання, в результаті констатувалася повна відсутність функціональних неврологічних наслідків інсульту.
 
За даними всесвітньо відомого наукового огляду Кокранівського товариства едаравон є ефективним засобом терапії гострого ішемічного інсульту. Його призначення в ранні терміни після початку захворювання забезпечує значне покращення неврологічних наслідків – у 2 рази краще в порівнянні з базисною терапією.
 
«Ксаврон, як блокатор ішемічного каскаду, дозволяє захищати клітини в тканинах головного мозку, які вражені кровонестачею через закупорення судин тромбом. Препарат дозволяє значно зменшити інфаркт головного мозку та уникнути неврологічних порушень» — розповіла про Ксаврон Директор з росту Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» Наталія Деркач.
 
В Україні 60 % пацієнтів, які перенесли гострий інсульт, мають стійкі неврологічні функціональні порушення, що перешкоджають їхній нормальній життєдіяльності. Тепер, коли Ксаврон зареєстрували в Україні, лікарі зможуть призначати новітню терапію для лікування інсульту, яка збереже не одне життя.
 
Для довідки: Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» покриває 60 % потреб лікувально-профілактичних закладів у госпітальних розчинах. Завдяки наявному асортименту компанія забезпечує повний спектр інфузійних рішень, які використовуються для широкого кола захворювань. Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» налагодила виробництво як добре відомих госпітальних розчинів, так і лінійки оригінальних інфузійних препаратів, що не мають аналогів.
 

26 жовтня в Києві відбудеться Головна бізнес зустріч року для професіоналів всіх підрозділів дистрибуції і її партнерів VII Всеукраїнська практична конференція

DistributionMaster-2018:

«Трансформація в нові реалії, що чекає дистрибуцію в майбутньому»

Дата і місце проведення:26 жовтня 2018 р, Київ, вулиця Андрія Малишка, 1, готель «Братислава».

Конференція Distribution Master- це єдина в Україні щорічна спеціалізована зустріч для професіоналів всіх підрозділів Дистрибуції і її Партнерів (Виробників і Ритейлу). Саме тут збираються з усіх областей України, і країн ближнього зарубіжжя більше 200 топ-менеджерів дистрибуційних та торгово-виробничих компаній, складуть «Дорожню Карту» розвитку бізнесу в 2018 році.

 

Партнери конференції:

 

IT Партнер - Спілка Автоматизаторів БізнесуСпілка Автоматизаторів Бізнесу

Трансформаційний Партнер - YouCoach

Партнер кава-брейків - Trevi

Партнер по автоматизації – Бизнес аналитика

 

Мета конференції DistributionMaster-2018:

виявити дієві і успішні способи підвищення маржинальності;

• удосконалити та збалансувати «пакет послуг»;

• вибудувати міцні партнерські відносини;

• завоювати і утримати стійкі позиції на ринку.

 

У програмі конференції:

• експертні доповіді від зарубіжних і українських спікерів;

• столи переговорів «Виробник-Дистриб'ютор-Рітейлер»;

• нагородження Національною В2В-премією Trade-in-Ukraine-2018: Кращий партнер року серед дистриб'юторів;

• виставка рішень і послуг в сфері дистрибуції і багато іншого.

 

На конференції DistributionMaster-2018 досвідом поділяться українські та зарубіжні експерти ринку дистрибуції.

 

Уляна Киричук.Директор комерційного департаменту «БЕРТА груп».

Тема:Майбутнє дистрибуції - трансформація в нові реалії.

 

Андрій Тучак.Комерційний директор «КОМО Україна».

Тема:Джерела зниження витрат і методи підвишення маржинальності.

 

Дмитро Данилович.Маркетинг директор ГК Альянс (ТМ М’ясна Гільдія, Ранчо, Gremio de la Carne).

Тема:Інноваційні технології маркетингу в завоюванні інтересу у покупця.

 

Наталья Шилова.Директор по маркетингу компаниї ТОВ «Арикол».

Компанія займається дистрибуцією відомих світових брендів - Адідас, Девід Бекхем, Кімберлі Кларк, Шварцкопф, Фрекен Бок і ін.

Тема: Асортиментна політика як основа успіху на шляху до клієнта.

 

Денис Мороз.Генеральный директор, КОМПАНІЯ СТВ ГРУП.

СТВ Груп - найбільший національний дистрибутор 50 брендів провідних світових виробників - Procter & Gamble, Coty, Fater, Duracell.

Тема:Успішний досвід впровадження стратегії покриття територій.

 

Тетяна Іллєнко.Засновник Міжнародного співтовариства Ефективних коучів «Youcoach». Засновник компанії «ТрейдМастерГрупп».

Тема:Спіральна динаміка змін організацій та лідерів. Діагностика та пошук шляхів розвитку ефективності вашого бізнесу.

 

Wojtek Szała.Партнер компанії DeCare Group, Член Асоціації ESMA

Компанія De Care є лідером серед компаній, що займаються дистрибуцією продуктів харчування з різних куточків світу і вже майже 25 років займається поширенням етнічних продуктів на польському ринку.

Тема:Розвиток СТМ дистриб'юторами. Європейський досвід.

 

Тетяна Маркіна.Project Manager, «АСНОВА ХОЛДИНГ».

Тема:Як технології впливають на дистриб'юторський бізнес.

 

Капустян Ольга.Керівник постійних та медіа досліджень компанії Kantar TNS.

Тема:Актуальні споживчі тренди.

 

Юрій Федусов.Комерційний директор ТОВ Бон Буассон Беверидж.

Тема:Роль Лідера в багаторівневої структурі компанії, принципи побудови ефективних торгових команд і прийняття рішень в точці біфуркації.

 

Член ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ Спілки Автоматізаторів Бізнесу.

Тема:Як сучасні IT технології допомагають підвищити ефективність діяльності виробнику, дистриб'ютору, ритейлеру.

 

Валерій Якушко.Керівник відділу підтримки та розвитку SAP ERP, Фармацевтична Фірма «Дарниця».

Тема:Категорійний менеджмент, як частина ланцюжка поставок. «Від простого до складного» або «Великий вибух».

 

Емма Турос.Виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати, Координатор канадсько-українського проекту підтримки Торгівлі та Інвестицій (CUTIS).

У минулому керівник проектів в ДПЗД «Укрінтеренерго» щодо забезпечення поставок обладнання з Західної Європи, Японії та інших країн.

Тема:Організація експортно-імпортних операцій з Канадою.

 

Ключові питання конференції:

 

1. Тренди дистрибуції, статистика змін в Україні та світі.

2. Майбутнє дистрибуції - трансформація в нові реалії.

3. Електронні продажі - як онлайн торгівля стає традиційною.

4. Трейд-маркетинг - практичні інструменти успішного досвіду мереж і виробників.

5. Вендінг і вендингова торгівля - особливості організації продажів.

6. Успішний досвід впровадження стратегії покриття територій.

7. Успіх дистрибуції в якісних показниках доступності, представленості, продажів, ціни, асортименту.

8. Боротьба за місце під сонцем для СТМ, як інвестиція в стабільний прибуток.

9. Інноваційні технології маркетингу в завоюванні інтересу у покупця.

10. Мотивація і стимулювання операційних команд в інфраструктурі розподілу.

11. Демографія, як джерело небезпеки або можливостей.

12. Європейські тенденції в проекції на український ринок.

13. Джерела зниження витрат і методи підвищення маржинальності.

14. Управління ланцюгами постачання товарів.

15. Асортиментна політика, як основа успіху на шляху до клієнта.

 

Серед учасників минулих конференцій:

BHB, Estel, Terra Food, Алан, Аснова Холдинг, Бадм, Баядера Элит, Бель Шостка, Берта Групп, Видавництво Школярик, Галактика, Галичина, ГК Албо, ГК Сигма, Группа Компаний АФИНА, Деметра Плюс, Джамп, ИДС, Комо Украина, FADO, Лакталис Украина, Логистический дистрибуционный центр, Максимум, Медико, Минеральные воды Украины, Нестле Украина, ПепсиКо,Омега Автопоставка, Приват Алко, Приват-Фуд Центр, Продмаркет Плюс, Рома, Савсервис Столица, Содружество, Стар-Буд, Стор Фуд Дистрибьюшн, Талариа Трейд, ТД Ева, ТОВ ТВК Вира, Ферон, Фея Сервис, ФОП Гирнык В.Е., Фрэш Групп Маркет.

Завдяки конференції Ви зможете:

• збільшити обсяги збуту товару;

• оптимізувати витрати;

• знайти партнерів серед виробників, дистриб'юторів, ритейлерів і суміжних галузей;

• дізнатися про успішний досвід провідних європейських і українських компаній в сфері дистрибуції.

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

 

Программа формується актуальними темами та спікерами.

 

* Пакет «Стандарт» доступний тільки учасникам від компаній рітейлерів, дистриб'юторів, виробників. Для Постачальників рішень і послуг дуступні пакети: «Преміум», «Бізнес».

 

Отримайте знижку з промокодом  DM14

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

 

Контакти организаторів: 067- 828-22-59, 067-502-99-00 Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

До зустрічі на головній події ринку дистрибуції.

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубіжжя.

 

Розміщено на правах партнера

До Дня працівника освіти, який традиційно святкується у першу неділю жовтня, викладачі з різних українських ЗВО підтримали флешмоб у соціальних мережах «Більше, ніж прєпод». Суть флешмобу - розповісти про свої захоплення у вільний від роботи час та стати ближчими до своїх студентів.

Флешмоб на честь професійного свята ініціювали викладачі-учасники Платформи Прогресивного Прєпода– об'єднання викладачів, вчителів, держслужбовців, громадських діячів та студентів, які прагнуть реальних якісних змін в освіті.

За словами учасниць та учасників флешмобу, навчання студентів – це важлива частина життя викладача, проте часто його/її починають сприймати лише як «прєпода», а не цілісну особистість з іншими інтересами, крім наукової та викладацької діяльності. Тому, розповідаючи у соціальних мережах про свої хобі, інтереси, захоплення, викладачі тим самим доводять, що є цікавими та неординарними особистостями, а їх життя насичене та яскраве й поза межами закладів освіти, науковою та викладацькою діяльністю.

Серед десятків постів флешмобу #більшеніжпрєпод можна знайти щирі та яскраві історії про подорожі, саморозвиток, фільми, серіали, книги, йогу, в’язання та багато іншого, чим наповнене життя діячів науки.

 

Оксана Чуб – викладачка Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана – відзначає свою любов до подорожей:

«Оскільки матеріальне стимулювання українських викладачів не дозволяє сильно «розігнатись», то останні роки — це подорожі в межах країни. Хоча, свого часу, встигла побувати в таких країнах, як Єгипет, Туреччина, Туніс та Великобританія. Три роки тому, коли в нашому університеті змінився очільник профспілкової організації, у мене та моїх колег з’явилася унікальна можливість відвідувати різні цікаві місця України. З цього часу я стала активною туристкою і намагаюся не втрачати можливості побачити інші міста і містечка, які сповнені своїм особливим колоритом й історіями», – пишепані Оксана та наголошує, що такі подорожі «вихідного дня» дають можливість перезавантажитись, відволіктись від поточних справ, проблем та інших щоденних турбот.

 

Натомість доцент Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Юлія Матвієнко розповідає, що відволіктися від складної роботи їй допомагає шиття.

«Бувають моменти, коли ми з аудиторії виходимо зовсім виснажені, зовсім "на нулі". Саме в цей час ми згадуємо про свої хобі, захоплення, ті справи, які наповнюють нас, дають нам енергію та натхнення. Особисто для мене це – шиття. Адже шиття для жінки – це один із способів релаксації, повернення її жіночності та сили», –пише пані Юлія у Фейсбуці.

 

Своїм захопленням гірськими лижами та настільним тенісом ділиться Катерина Смирнова – доцент Одеського державного екологічного університету.

«Гірські лижі та настільний теніс дві мої слабкості та улюблених захоплення. І хоча часу на них завжди не вистачає, але за найменшої можливості намагаюся скористатися нею. Гірськолижний спорт активний та одночасно ризикований вид відпочинку, але настільки захоплюючий, що про це забуваєш з першої секунди. Жити потрібно на всі 100%, адже життя у нас одне, і витрачати його лише на рутинну роботу та побут це величезна помилка, яку кожному під силу виправити!»,зазначає пані Катерина.

Всі історії можна знайти у Фейсбуці, перейшовши за посиланням або хештегом #більшеніжпрєпод.

27 сентября 2018 года в составе Совета Директоров компании Arricano Real Estate Plc произошли изменения: господин Урмас Сомелар назначен Независимым Неисполнительным Директором.

«Я очень рад принять новый вызов и продолжить дело, которое мои предшественники подняли до высокого уровня,  - отметил господин Сомелар. - Я надеюсь, что мы будем развивать сотрудничество с  топ-менеджментом  компании и найдем новые пути повышения эффективности в деятельности компании».

В настоящее время Урмас Сомелар выступает в качестве консультанта по вопросам управления, работая через US Juhtimise, свою частную компанию в Эстонии. Ранее Урмас более 20 лет работал в банковской сфере, преимущественно в области кредитования и кредитных рисков. Он обладает обширными знаниями в сфере кредитного анализа, корпоративной реструктуризации и оборота возвращенных активов. В период с 2009 до 2015 года Урмас создавал и возглавлял различные подразделения в рамках группы Swedbank, работающие в странах Балтии, а также в России и Украине. В 2015 - 2017 годах Урмас занимал должность генерального директора Riigi Kinnisvara, эстонской государственной компании по управлению и эксплуатации недвижимым имуществом, которая владеет и управляет более чем 1,2 млн кв.м. офисных и специализированных площадей.

Михаил Меркулов, генеральный директор компании Arricano, отметил: «Мы рассчитываем, что, имея значительный банковский опыт, Урмас поможет Arricano увеличить усилия по привлечению дополнительных финансовых ресурсов, необходимых для новых проектов, для быстрого развития, а также будет способствовать стратегии расширения бизнеса компании на международном уровне, чтобы Arricano, как платформа инвестиций в Украину, была более привлекательна для иностранных инвесторов».

Также генеральный директор Arricano выразил благодарность Филиппу Скейлзу, ранее входившему в Совет Директоров в должности Независимого  Неисполнительного Директора за его вклад в развитие компании на протяжении 5 лет:  «Мы очень благодарны Филиппу за его огромный вклад в развитие и становление Arricano в должности Независимого  Неисполнительного Директора – за его поддержку, мудрость, пример высочайшего профессионализма во всех процессах, высокоточные рекомендации и своевременные правильные вопросы.  Нам очень повезло, что эти 5 лет Филип работал с нами».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені