Послуги

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Послуги
Зберегти
Скасувати
Відновити

Медицина, Фармація

Брифінг Ніцана Примора у

В перший день літа, 1 червня, у Всесвітній День захисту дітей у Києві відбувся брифінг Ніцана При

Середа, 14 Червня 2017 COMMENTS

Освіта, Наука, Стартапи

Arricano обучает арендат

С февраля по июнь в 2017 года тренинги образовательного проекта Arricano B2B Upgrade by Arricano

Понеділок, 19 Червня 2017 COMMENTS

Право

Семінар-практикум юристі

Image - Семінар-практикум юристі

15 червня 2017 р. у Ліга Бізнес Інформ відбувся  семінар-практикум за участі суддів Деснянсь

Вівторок, 20 Червня 2017 COMMENTS

Торгівля, Ритейл

Магазин adidas открылся

Image - Магазин adidas открылся

В киевском ЦУМе открывается первый в Украине обувной магазин adidas Originals. В торговом простра

Середа, 17 Тра 2017 COMMENTS

Послуги

15 червня 2017 р. у Ліга Бізнес Інформ відбувся  семінар-практикум за участі суддів Деснянського та Шевченківського районних судів міста Києва, а також судових експертів.  Організатором виступила Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» (НІСЕ).

Захід було приурочено до святкування ювілею НІСЕ, якому в червні цього року виповнилось 10 років. З огляду на важливість та знаковість цієї події, НІСЕ вирішив запросити на семінар таких лекторів, які однозначно б  зацікавили слухачів.

Відкрили захід співзасновники НІСЕ - Геннадій та Ольга Пампухи. Вони виступили з вітальним словом та розповіли про досягнення Інституту за його 10-річну діяльність.

Великий ажіотаж з боку адвокатів та юристів, яких майже 80 чоловік  відвідали семінар, стала лекція судді Деснянського райсуду м. Києва Бабко Валерії Валеріївни. У своїй доповіді вона зупиниласьна особливостях розгляду справ про поділ майна подружжя. Окремою темою для дискусії стало питання визначення належності майна до спільної сумісної власності подружжя, а також доведення факту набуття цього майна спільними сумісними коштами та працею подружжя. Суддя наголосила, що факт придбання спірного майна в період шлюбу не є безумовною підставою для віднесення такого майна до об’єктів права спільної сумісної власності подружжя. Лекція пройшла у форматі живого діалогу та дискусії - слухачі активно ставили запитання, з якими вони стикались у своїй адвокатській практиці, та обговорювали алгоритми захисту клієнтів у суді.

Марина Станіславівна Антонюк (суддя Шевченківського районного суду м. Києва) у своїй доповіді окреслила основні етапи судового провадження. Потім слово взяла експерт Алікіна Наталія Вікторівна, яка розповіла про застосування психологічної експертизи в судово-слідчій практиці.

Але не юриспруденцією єдиною… На заході також була присутня письменниця Тамара Альохіна, яка презентувала свою книгу для дітей «Cвіт як Всесвіт».

Після лекційної частини заходу на його учасників чекали сюрпризи – розіграш подарунків, святковий торт та фуршет!

Колектив НІСЕ щиро дякує лекторам та усім учасникам семінару за те, що вони розділили з нами наше свято - 10-річний ювілей, а також за чудову дружню атмосферу, яка панувала в аудиторії.

Будемо й надалі проводити такі ж цікаві та ефективні зустрічі, тож слідкуйте за нашими анонсами!

ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ

Організатор заходу - Експертно-правова група «Незалежний інститут судових експертиз» (www.nise.com.ua) за підтримки партнерів - Європейської арбітражної палати (м. Брюссель, Бельгія, www.chea-taic.be) та Міжнародного освітнього центру «George and Company» (м. Ополе, Польща, www.george-company.eu).

С февраля по июнь в 2017 года тренинги образовательного проекта Arricano B2B Upgrade by Arricano для арендаторов сети торгово-развлекательных центров компании посетили более 300 человек.

В весеннем сезоне КСО-проекта состоялось четыре мастер-класса для партнеров компании Arricano. Задача проекта – повысить продажи арендаторов и увеличить товарооборот за счет сервисной составляющей. Профессиональные украинские бизнес-тренеры расширяли знания, способы и приемы качественных продаж для торгового и административного персонала ритейлеров четырех торгово-развлекательных центров «Проспект», РайON, «Солнечная Галерея», City Mall.  

Наталья Дмитренко, директор по маркетингу компании Arricano, отмечает, что постоянное обучение новому – это необходимый в современных условиях навык: «В нынешних реалиях ведущие торгово-развлекательные центры становятся комфортным социальным пространством. Чтобы создавать правильную атмосферу в ТРЦ необходимо партнерское участие всех создателей этой атмосферы – арендодателя, арендатора, гостя. Гость становится требовательнее, значит ритейлер должен быть готов такой запрос  удовлетворить, повышая качество коммуникации «продавец-покупатель».

Участники программы B2B Upgrade by Arricano получили коучинг-технологию  «Модель правильного действия», научились алгоритму ее  применения с целью  удовлетворить потребности клиентов без навязчивого убеждения сделать покупку; углубили знания о   типологии клиентов и особенностях продаж для каждого психотипа покупателя, расширили инструментарий грамотного реагирования на возражения; поняли, какая связь между состоянием продавца и совершением клиентом повторной покупки, получили лайф-хаки  «как понять и полюбить своего клиента».

Ритейлеры – участники тренингов, воркшопов и мастер-классов отмечают практическую пользу полученных знаний:  «Лаконично, доступно, интересно», «Тренинг хорош не только для работы, но  и для повседневного общения с людьми», «Все доступно, понимаемо и по сути! Обсудили очень важные моменты в работе с покупателями», «Полученные знания мы добавили к имеющимся и уже используем в работе», «Лично для себя и своей команды взяли на вооружение: Быть  – Делать – Иметь», «Тренинг был на высоком уровне с очень познавательной темой», «Была очень радушная атмосфера», «Вы первая в моей многолетней практике компания, которая проводит обучающий тренинг для своих арендаторов и их сотрудников. Спасибо!»

Бизнес-тренера, участники весеннего сезона B2B Upgrade by Arricano-2017, отмечают живой интерес ритейлеров к материалу мастер-классов и актуальность проекта для развития партнерских взаимоотношений. 

В Arricano уверены, что cотрудничество и социальное обучение – это не только  фундамент для партнерства и развития, не только пространство доверия, ответственности и желания вместе достигать поставленных целей,  но и необходимая составляющая в развитии комфортной социальной среды. «Мы настроены на партнерство с арендаторами, поэтому предоставляем возможность растить компетенции торгового персонала ритейлеров, ведь обучение – это долгосрочный капитал для развития торговой культуры в целом, - отмечает Михаил Меркулов, генеральный директор компании Arricano.  

Закономерно, что компания Arricano с инновационным для украинского рынка ритейла проектом B2B Upgrade by Arricano вошла в шорт-лист финалистов международного конкурса ICSC Solal Marketing Awards-2017, который собирает лучшие мировые практики в коммерческой недвижимости для демонстрации лучшего опыта игроков мирового рынка недвижимости и признания лучших достижений в отрасли.

Начало осеннего этапа проекта B2B Upgrade by Arricano-2017 планируется в сентябре. Постоянный партнер проекта - сеть кинотеатров Multiplex.

В перший день літа, 1 червня, у Всесвітній День захисту дітей у Києві відбувся брифінг Ніцана Примора (Nitsan Primor) – знаного у світі дослідника, вченого, засновника та Президента компанії Naveh Pharma (Ізраїль), який спеціально прибув до України презентувати нові інноваційні продукти своєї компанії.

Компанія Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія) розробляє та експортує медичні технології для безпечного та комфортного життя людини. Споживачі більш ніж у 20 країнах світу обрали переваги інноваційних продуктів Naveh Pharma.

Продукція компанії Naveh Pharma створена на основі мінералів Мертвого моря, заряджає енергією та допомагає уникнути дискомфорт у повсякденному житті.

Під час заходу велику увагу було приділено роз'ясненню про важливі елементи безпечного та комфортного життя, зокрема, необхідність магнію, чому його не вистачає та наслідки його недостатньої кількості в організмі людини.

Також акцентовано велику увагу на революційності презентованих засобів для покращення здоров’я людини та профілактики наслідків дефіциту важливих елементів. Зокрема, мова йшла про високу ефективність засвоєння організмом магнію та вітамінів порівняно з попередніми поколіннями подібних продуктів.

Эмиль Бен Нафтали, заступник Посла Ізраїлю в Україні: «Ми сподіваємося до кінця поточного року підписати двосторонню Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль, на яку обидві держави покладають великі сподівання щодо розвитку торгових відносин між нашими країнами.

Ми раді тому, що потенціал українського ринку для ізраїльської продукції відчула і NAVEH PHARMA, яка розпочинає свою роботу в Україні. NAVEH PHARMA – компанія, відома своїм патріотизмом і щоденним урахуванням інтересів держави в своїй діяльності, тому ми раді, що саме ця компанія представляє нашу державу в Україні. Сподіваємось, що це початок плідного і взаємовигідного співробітництва між Ізраїлем і Україною.»

Піж час презентації відбувся ефектний виступ майстрів спорту України, срібних призерів України, чемпіонів Європи з латиноамериканських танців, а також срібних призерів змагань по версії IDSA (Пекін) Крістіана Хілла та Анастасії Лемішко.

Валентина Федорчук, заслужений тренер України, Голова колегії суддів спортивного танцю України, засновник школи танців Валентини Федорчук: «Сучасний світ передбачає життя в перманентному стресі, що несе додаткові навантаження на організм та виснаження. Продукти харчування не завжди можуть ефективно забезпечувати необхідними елементами та вітамінами, навіть при відносно здоровому харчуванні. А що вже говорити про організм спортсмена? Які загрози  несе з собою недостатня кількість в організмі такого важливого і необхідного елементу як магній? Постійна втома, відсутність енергії, порушення серцевого ритму, головні болі, втрата апетиту, судоми проблеми у роботі м’язів – і це ще не весь перелік неприємних наслідків. Презентований сьогодні Комфорт Магнокс, як натуральне та доступне джерело магнію та важливих вітамінів, – це серйозна підтримка для спортсменів і остаточне зняття з порядку денного проблеми дефіциту магнію».

Засіб Комфорт Магнокс від компанії Naveh-Pharma (Ізраїль) –ефективний та дієвий для підтримки рівня магнію в організмі, який усуває основні прояви магнієвого дефіциту та попереджає судоми в ногах. Комфорт Магнокс – гранульований магнієвий комплекс, добутий з мінералів Мертвого моря. Він містить найбільш біодоступну форму магнію (моногідрат оксиду магнію), а також вітаміни Е та В6, які знаходяться в капсулі рослинного походження з гідроксипропілметилцелюлози (Vegicap).

Спеціалісти Naveh Pharma використали революційну фармацевтичну технологію для створення найбільш біодоступної форми магнію з високою розчинною здатністю та більш досконалим механізмом засвоєння магнію в організмі в порівнянні зі звичайним оксидом або гідроксидом магнію.

Комфорт Магнокс може бути включений до раціону дієтичного харчування як додаткове джерело магнію та вітамінів з метою нормалізації функцій м'язів. Препарат сприяє попередженню та усуває судоми в ногах (особливо тих, що виникають вночі) та підвищує запаси життєвих сил.

З лінійки продуктів для безпечного та комфортного життя, що впроваджує компанія Naveh Pharma, також  були представлені препарати, що допомагають уникнути проблем та ускладнень вух.

Спрей Ото КлінСпрей Ото Клін поєднує механічну промивку з ефективністю та безпекою ефірних масел, пом'якшуючи вушну сіркусприяє її легкому видаленню. Перевагами препарату є його ефективність, зручность у застосуванні, відсутность консервантів, що робить його рекомендованим навіть для дітей віком від 3-х місяців.

Спрей Ото СорбСпрей Ото Сорб– засіб для усунення води і вологи, що затрималися у зовнішньому слуховому каналі після водних процедур. Засіб знижує частку вологи та підвищує проміжок між молекулами H2O, виводячи воду та сприяючи її випаровуванню. Ото Сорб - ідеальний засіб для профілактики «вуха плавця», тобто зовнішнього отиту, що виникає після попадання води у вуха.

Інна Силантьєва, директор Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання, організатор проекту "HelpSport": «Переоцінити важливість якісних вушних препаратів для спортсменів водних видів спорту не можливо. Природньо, що під час презентації мене, перш за все, зацікавили спреї Ото Клін і Ото Сорб. Особливо останній – для усунення вологи, яка часто затримується у зовнішньому слуховому каналі після занурення в воду. Презентований засіб знижує частку вологи та сприяє випаровуванню води. Це чудова профілактика такого дефекту як «вухо плавця», що виникає після попадання води у вуха. Будемо рекомендувати для використання і, сподіваємось, додатковий комфорт допоможе нашим спортсменам здобувати нові й нові перемоги для України. Важливість підтримки олімпійських видів спорту сьогодні важко переоцінити для Українського суспільства, тому кожен шаг задля популяризації спорту суттєвий для країни».

Олеся Тарасенко віце- президент IDIP, засновник 1-го онлайн блогу-журналу LuckyUkraine, Виконавчий директор Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів: «Ще зі шкільної парти всі знають небезпечність дефіциту важливих елементів та вітамінів в організмі людини. Ми можемо безкінечно вкладати час, зусилля і кошти у розвиток культури і мистецтва, організацію дозвілля дітей, молоді, дорослих, але якщо людина не почувається здоровою, енергійною, життєрадісною, то сенс її існування буде зводитись до забезпечення організмом виконання примітивної «програми мінімум» якраз за рахунок зниження, а то і відмови від повноцінного духовного та творчого розвитку особистості. Надзвичайно важливо, що зручні у використанні та ефективні у засвоєнні магнію організмом людини препарати компанії Naveh Pharma приходять в Україну. Особливо Прегна Магнокс, який турбується про здоров’я матері та майбутньої дитини. Символічно, що українська презентація відбулася  саме у Всесвітній День захисту дітей».

Прегна МагноксПрегна Магнокс для жінок, які готуються до найяскравішої події в житті. Прегна Магнокс – засібдлязабезпеченняпотреборганізмуувітамінахтамікроелементах під     часвагітності.

Нормальний розвиток вагітності запрограмований самою природою. Але є ситуації, коли організм потребує нашої підтримки.

Під час вагітності жінці необхідно забезпечити мікроелементами свій власний організм і «наситити» ними плід, тому потреба в магнії зростає в 2-3 рази.

Наслідками магнієвого дефіциту у вагітної найчастіше є: судоми, болі в попереку, підвищення тонусу матки, дратівливість та інші.

Навіть в розвинутих країнах світу лікарі наполягають на тому, що харчування вагітних жінок не задовольняє повністю потреби організму у ряді життєво-необхідних речовин і потребує додаткової корекції.

Прегна Магнокс – унікальна запатентована формула, розроблена компанією Naveh-Pharma (Ізраіль) для підтримки вагітних жінок, що сприяє попередженню виникнення і усуненню проявів дефіциту магнію. Прегна Магнокс - капсула рослинного походження з гідроксіпропілметилцелюлози (Vegicap), що містить гранульований магнієвий комплекс (моногідрат оксиду магнію), видобутий з мінералів Мертвого моря.

Прегна Магнокс вигідно виділяється на фоні інших препаратів магнію як здатністю потрапляти безпосередньо до клітин, так і вдалою комбінацією вітамінів у своєму складі. Вітамін В6 (піридоксин) покращує біодоступність магнію та допомагає йому потрапляти до клітин. Вітамін В1 (тіамін) відіграє важливу роль в обміні речовин та сприяє запобіганню розвитку прееклампсії. Вітамін Е який навіть називають «вітаміном вагітності».

         Неординарною подією під час заходу стала присутність почесної гості, живої легенди сучасного наукового світу Олександри Федорівни Жукової –автора гучної теорії галактики як живї істоти. За її словами, революційні рішення препаратів Naveh Pharma щодо збільшення ефективності засвоєння магнію, має всі шанси значно покращити якість життя людини майбутнього, а отже і суттєво змінити розвиток людства загалом.

 

В Україні продукти компанії Naveh Pharma представляє компанія Бізнес Центр ФармаціяБізнес Центр Фармація.

Бізнес Центр Фармація заснована в 1994 році. Працює на ринку України вже понад 20 років. Компанія пройшла шлях від колективу зі штатом 10 осіб до дистриб'ютора національного масштабу з розвиненою структурою оптової та роздрібної торгівлі медичними препаратами. Сьогодні тісно співпрацюємо з найбільшими іноземними та вітчизняними виробниками медикаментів, а саме Baxter, Ipsen Pharma, Sanofi, Eli Lilly, Novartis, Hoffman-La-Roche, Takeda, Sandoz (Ebewe), Astellas, Weleda, Фармак. Багаторічне успішне партнерство дозволяє забезпечувати споживачів якісними лікарськими засобами та високим рівнем сервісу. Особлива увага приділяється препаратам, що рятують життя, а також препаратам в таких галузях медицини як ендокринологія, онкологія, психіатрія, важкі інфекційні захворювання, і інших, доступ до яких зазвичай утруднений або широко не представлений.

Робота компанії була відзначені цілою низкою нагород: переможець рейтингу «Лідери державних закупівель» в номінації «Постачальник продукції» (жовтень 2003); нагорода «Панацея - 2003» в номінації «За дистрибуцію Життєво Важливих Лікарських Засобів» (вересень 2003); нагорода «Фаворит Олімпу» в номінації «Репутація» (2003).

На сьогоднішній день в компанії працює близько 150 співробітників, які представлені у всіх великих містах України.

Зважаючи на 20- річний досвід успішної і конкурентної діяльності, компанія постійно шукає нові можливості для розвитку, а також забезпечення споживачів високого якісними життєво необхідними лікарськими препаратами.

Переможцем конкурсу «Професіонали майбутнього 2017», єдиної в Україні програми підтримки та розвитку талановитих студентів телеком-фаху, стала команда Національного університету «Львівська політехніка», яка представила технічне рішення для мережі мобільного оператора «Виділення спектру у мережі 4G для впровадження IoT». Команда університету отримує від Vodafone Україна грант на навчання у розмірі 125 000 грн.

«Світ, у якому вам не треба ходити до лікаря за консультацією, у магазини за продуктами, і в ЖЕК, щоб розібратися з комунальними послугами, стає все ближчим. Вже через декілька років за вас все це робитимуть IoT-пристрої і ваш смартфон, – говорить технічний директор Vodafone Україна Євгеній Фрунза. – Цього року на конкурсі українські студенти показали прототипи того, як цей світ може виглядати. Подібні хакатони зі студентами є звичною практикою для Vodafone у Європі та інших країнах присутності. Окрім вкладу в розвиток освіти і працевлаштування студентів, це дає нам змогу заглянути в майбутнє».

«Висловлюю щиру подяку компанії Vodafone Україна, яка приділяє велику увагу розвитку студентів і заохочує їх стипендіями та призовими винагородами. Я вважаю, що це основа підготовки кваліфікованих спеціалістів, коли разом працює бізнес, держава і наука. Всі команди учасників доклали чимало зусиль, наводили цікаві наглядні приклади та презентації, напрямлені на вирішення проблем гнучкого управління якістю обслуговування мереж четвертого та п’ятого покоління в умовах розгортання IoT сервісів. Таким чином, отримавши обґрунтовані рішення від учасників команд конкурсу "Професіонали майбутнього 2017" можна говорити про, те що в України є всі шанси впровадити 4G-зв'язок на основі інфраструктури LTE, яка дасть змогу наблизитись до розгортання технології 5G та змінити повсякденне життя суспільства і зробити можливим масове застосування технологій Інтернету речей (IoT)», - коментує куратор команди НУ «Львівська політехніка» Михайло Миколайович Климаш.

Друге місце отримала команда Тернопільського національного технічного університету за проект Smart Health «Апаратно-програмний комплекс моніторингу життєдіяльності людини з забезпеченням QoS-пріоритетів телеметричних даних». Третє місце посіла команда Державного університету телекомунікацій з проектом «Розробка платформи для віддаленого управління ІоТ пристроями».

Компанія Huawei відзначила команду Одеської національної академії ім. О.С.Попова за проект у сфері високошвидкісних відео-послуг у партнерській номінації «Найбільш інноваційне рішення»: «Цифровий розрив між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються, збільшується, згідно з дослідженням «Глобальний індекс мережевої взаємодії Huawei – 2017Глобальний індекс мережевої взаємодії Huawei – 2017». Україна не входить в цей список з 50 країн, але загальні тенденції характерні і для неї. Наприклад, вже майже половина держав запровадили мережу 4G. Ми у процесі розгортання 3G зв’язку. Щоб подолати це технологічне відставання і вийти в лідери, потрібні професіонали з неординарним мисленням і любов'ю до своєї країни. Таких і дозволяє знайти конкурс Vodafone. Huawei вже кілька років виступає партнером цього проекту і має намір підтримувати його в майбутньому»,– сказав заступник директора зі зв’язків із громадськістю та органами влади «Хуавей Україна» Віталій Матарикін.

Лауреатами конкурсу «Професіонали майбутнього 2017» за номінаціями стали:

·         За змістовність доповіді – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків)

·         За сміливість і вміння тримати удар – Харківський національний університет радіоелектроніки (м. Харків)

·         За наполегливість і завзятість – Дніпровський національний університет ім. О. Гончара (м Дніпро)

·         За цікаву ідею і переконливість демонстрації – Донецький національний технічний університет (м. Покровськ)

·         За практичну значимість і швидкість реалізації – Запорізький національний технічний університет (м. Запоріжжя)

·         За елегантність проектування – Національний авіаційний університет (м. Київ)

·         За актуальність представленого проекту – НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (м. Київ)

Подивитися, як проходив фінал конкурсу «Професіонали майбутнього 2017» та дізнатися думку учасників і експертів телеком-ринку можна буде найближчим часом на каналі інформаційного партнера конкурсу BrainTV  в рамках тематичного тижня про IoT.

Про національний конкурс «Професіонали майбутнього»

«Професіонали майбутнього» – єдиний в Україні галузевий конкурс наукових робіт серед студентів 4 курсів телекомунікаційних факультетів. Конкурс заснований у 2006 р. компанією Vodafone Україна і щорічно проходить за підтримки Міносвіти, Держспецзв'язку та НКРЗІ. Студенти змагаються за грошовий грант 125 000 грн. на навчання і проходять стажування в Vodafone.

У 2017 р. команди 11 провідних технічних вузів України готували наукові роботи на тему «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT».

24 мая состоялась II Международная конференция юридических инноваций Legal Tech Kyiv 2017. Более 20 спикеров - менторов в сфере юридического бизнеса и индустрии инноваций, разработчиков технологических решений для юридических компаний делились своим опытом и наработками с собственниками юридического бизнеса, руководителями юр. департаментов и специалистами по юридическому маркетингу.

Организаторами Конференции являются Open Lex - платформа финансирования судебных процессов и Академия консалтингового бизнеса. Генеральным партнером выступила юридическая фирма AEQUO, анонсировав ежегодный конкурс инноваций в юридическом бизнесе AEQUO Legal Tech Challenge.

 

Мировые тренды в Legal Tech

Как способны изменить новые технологии существующую юридическую систему и что нужно для того, чтоб добиться успеха в данном процессе? Для положительного результата нужны юристы и разработчики, которые, скооперировавшись, смогут разработать необходимые алгоритмы и программы, внедрить их и начать практиковать. Это и будет шагом к переходу юридического бизнеса на качественно новый уровень.

«Свобода личности и защита частной собственности возможны только в открытом государстве» В.Фльонц.

В перерыве участники имели возможность пообщаться в неформальной обстановке, обрести новые контакты, обговорить перспективы роста и развития.

Legal Tech: инвестиции и перспективы

Во второй сессии выступали спикеры – партнеры проекта, которые делились зарубежной практикой в IТ-праве. Флориан Глатц (г. Берлин) говорил о разработке программного обеспечения в сфере блокчейн и правовых технологий: "Блокчейн - новая технологическая фундация права". Wilfred De Wever, руководитель Hill Justice Accelerator - об инвестировании в Legal Tech и доступе к правосудию. Скайп-конференция с Жульеном Ласала (Julien Lasala, Berlin) была об Акселерации и Инкубации Инноваций. Вторую сессию закрыла панельная дискуссия об инвестировании в LegalTech.

Startup-проекты в Legal Tech  

Третья сессия радовала количеством участников - украинские разработчики презентовали свои проекты, раскрывали возможности создания новых продуктов и показывали, как увеличить шансы по выживанию стартапов, об эволюции юридических услуг, перспективах и трудностях работы онлайн.

Эдвард Смышляев, Chief Innovation Officer, AEQUO, анонсировал ежегодный конкурс инноваций в юридическом бизнесе AEQUO Legal Tech Challenge. Запуск конкурса преследует целый ряд амбициозных целей: бросает вызов традиционным взглядам на предоставление юридических услуг и способствует созданию благоприятной среды для развития инноваций в юридической сфере. Основная задача, которую ставят перед собой организаторы конкурса, – вывести рынок юридических услуг в Украине на качественно новый уровень, неизменно повышая эффективность работы юристов и качество заботы о клиентах. Регистрация на конкурс и более подробная информация доступны на официальном сайте конкурса.

Новаторами этого года стали:

- Юрий Заремба презентовал умный конструктор для автоматизации процесса подготовки документации Axdraft

- Григорий Трипульский презентовал приложение «СПРОСИЮРИСТА», позволяющее получать юридическую консультацию в максимально удобном для потенциального клиента формате.

- Дмитрий Глазунов презентовал юридическую продуктовую экосистему «платформа lz» - неограниченные возможности для создания новых значимых продуктов на основе достоверного контента и сопровождаемых баз данных.

Пересёлкин Денис презентовал сервис YouControl, как полное досье на каждую компанию Украины.

Оксана Ферчук и Леся Михайленко («Вчасно») продемонстрировали возможности электронного документооборота на службе у юристов.

Хорошей новостью для юристов стал тот факт, что с появлением технологий не будет волны увольнений служителей Фемиды - технологии спасают от рутины и циклических действий, систематизируют, делают отношения с клиентом более безопасным и повышают качество предоставляемых услуг.  Так, электронный документооборот делает юристов более продуктивными, высвобождает дополнительное время на выполнение личных коммуникативных функций, а электронно-цифровые сервисы позволяют собирать и систематизировать документы, легко использовать их, надежно защищать, быстро составлять и редактировать. Используя подобные сервисы, появляется возможность подавать в электронном виде документы в инстанции (в том числе, в прокуратуру и суд), подтверждая их электронной подписью. Также появилась возможность контроля контрагентов до заключения сделок, что повышает уровень безопасности бизнеса.

Основные тенденции, глобальные тренды и перспективы юридической профессии дают понимание того, что юридический бизнес стремительно развивается и становится более технологичным. Но для того, чтоб технические возможности и средства приносили дополнительную прибыль юридическому бизнесу, юристам нужно смелее тестировать и внедрять их в профессиональную деятельность.

Благодарим информационных партнеров, которые проявили интерес к Legal Tech Kyiv 2017 и поддержали проведение мероприятия.

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені