Послуги

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Послуги
Зберегти
Скасувати
Відновити

Медицина, Фармація

Тиждень імунізації в Укр

З 24 по 30 квітня 2018 року в усьому світі, зокрема і в Україні, традиційно проводиться Всесвітні

Четвер, 3 Тра 2018 COMMENTS

Освіта, Наука, Стартапи

Відзнака за якість навча

У цьому році Nestlé отримала відзнаку HappyTrainees як визнання якості своєї корпоративної

Неділя, 22 Жовтня 2017 COMMENTS

Право

Адвокація і лобізм для н

14 грудня о 16:00 год у Верховній Раді України відбулась презентація соціологічного дослідження н

П'ятниця, 15 Грудня 2017 COMMENTS

Торгівля, Ритейл

Live International Marke

Шановні Партнери! Запрошуємо Вас та Ваших колег на міжнародну В2В-зустріч, на якій збираютьс

Понеділок, 7 Тра 2018 COMMENTS

Послуги

Шановні Партнери! Запрошуємо Вас та Ваших колег на міжнародну В2В-зустріч, на якій збираються представники ділових кіл – виробники товарів для кінцевого споживача, роздрібні мережі та дистрибутори – Україна, США, Білорусь, Франція, Італія, Іспанія, Китай, країни Прибалтики та інші.

Про Форум:

4-й щорічний міжнародний торговий форум «LIVE INTERNATIONAL MARKETPLACE» («LIM-2018») – присвячений розвитку бізнесу торгівлі та виробництва товарів FMCG всередині країни та у торгових мережах на іноземних ринках.

Дата: 31 травня 2018 року.

Місце: Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська, 33 (Київ).

Учасники Форуму:  450 Делегатів – власники та керівники виробничих, дистрибуційних та рітейл-компаній, а також компанії – постачальники послуг: транспортних перевезень, ІТ, юридичних та консалтингових, обладнання та інноваційні стартапи. У Форумі беруть участь провідні бізнес-асоціації, ВУЗи, кращі ділові ЗМІ та інвестори, які зацікавлені знайти мотивованих партнерів з  реальним бізнес-потенціалом.

У програмі Форуму 31 травня (10:00-18:00+):

- Сесія “MADE IN UKRAINE”: доповіді кращих виробничих та торгових компаній України з питань розвитку бізнесу, впровадження інновацій, ділової культури всередині ринку та при співпраці із іноземними бізнесами.

- Сесія “ТОРГІВЛЯ У ЗАРУБІЖНИХ МЕРЕЖАХ”: доповіді іноземних торгових мереж, дистрибуторів  та фахівців-практиків із виходу на полиці зарубіжних супермаркетів.

- Сесія “РІТЕЙЛ МАЙБУТНЬОГО”: доповіді професіоналів з інформаційних технологій, онлайн-торгівлі, ефективної роботи з покупцем із застосуванням найсучасніших технологій. 

- Сесія “S&OP: впровадження у компанії процесу планування продажів та операцій для підвищення ефективності бізнесу на налагодження співпраці у ланцюгу постачання.

- Сесія “В2В-ПЕРЕГОВОРИ”: столи переговорів між закупниками товарів (мережами та дистрибуторами із різних країн) та присутніми на Форумі виробниками товарів.

- Гала-вечеря. 

Серед Спікерів та Учасників – професіонали:

-          Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України.

-          Володимир Авраменко, Бізнесмен, засновник кондитерської компанії “АВК”.

-          Ігор Баранецький, Радник Департаменту Америки Міністерства закордонних справ України.

-          DixonLau, Керівник дивізіону глобальних закупок американської торгової мережі “DollarGeneral”.

-          Petras Cepkauskas, Литва, Член правління ГК “Батир”, фахівець з виходу товарів на полиці супермаркетів країн Прибалтики.

-          Mercadona– найбільшу мережу супермаркетів Іспанії представляють професійні баєри.

-          Ігор Блистів, Маркетинг-директор “Кормотех”, досвідчений бізнес-лектор.

-          Павло Шевчук, Директор з маркетингу в AgricomGroup.

-          Андрій Печерських, Засновник та керівник “Центр Бізнес-Технологій” та “Рентсофт”

-          Сергій Бондаренко, Керівник проектів, “Бізнес Програми”

-          Маргарита Романова, Директор дистрибуції та операцій GlaxoSmithKline, міжнародний фахівець та автор програми “Лабораторія S&OP”.

-          Андрій Янбухтін,№1 digital-архітектор, автор рішення “TheFutureof Retail”, модератор сесії інновацій.

-          Торгівля в мережах Китаю– на Форумі представлена реальним кейсом, що презентується групою у складі українського виробника, державного університету та асоціації “Україна-Китай”.  

 

Формати Вашої участі:

-          Делегат – із залученням до усіх подій Форуму, включаючи В2В-переговори та гала-вечерю;

-          Партнер із стендом – представлення зразків Вашої продукції для Учасників Форуму;

-          Спонсор Форуму – Ваші необмежені можливості представити свої найсильніші сторони перед цільовим Клієнтом;

-          Змістовний бізнес-партнер – коли на рівні із іншими Учасниками Форуму Ви берете участь у формуванні програми, пропонуєте Спікерів та компанії, які організатор обов’язково має залучити у подію, оскільки це додасть практичної цінності бізнесу.

Умови участі прошу знайти на Офіційному сайті ФорумуОфіційному сайті Форуму.

Промо-код реєстрації – «media_lim»

Партнери Форуму:В2UkraineВ2Ukraine| Торгово-промислова палата України| Центр підтримки експорту при УСППЦентр підтримки експорту при УСПП| Vladicom| OLEROMOLEROM| «Златомед» | «Спілка автоматизаторів бізнесуСпілка автоматизаторів бізнесу» | VernixVernix|  «Всеукраїнська спілка целіакії» | «Самміт КнигаСамміт Книга».

Міжнародний дипломатичний медіа-партнер: Журнал «FashionofDiplomacy» («Модна Дипломатія»).

Генеральний новинний партнер: Interfax.

Медіа-партнери:European Business Association| «Американська торговельна палата в УкраїниАмериканська торговельна палата в України» | Logist.fmLogist.fm| Food.ua| «Кореспондент» | «УпаковкаУпаковка» | «РБК-Україна» | «БруттоБрутто» | «Бізреліз» | «Бізнес Китай» | «Національна платформа малого і середнього бізнесуНаціональна платформа малого і середнього бізнесу» | Logistics-gr| «ПеревізникПеревізник» | PromodisPromodis| Belretail| «Бізнес».

Дякуємо за співпрацю! Ви важливі!

#youareimportant#lim2018

Організатор:

+380 (98) 098-83-99 |+380 (44) 221-80-39 | Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

“МОЯ ТОРГОВА ГРУПА”

 

Розміщено на правах партнера

 

 

З 24 по 30 квітня 2018 року в усьому світі, зокрема і в Україні, традиційно проводиться Всесвітній тиждень імунізації, ініційований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Вакцинопрофілактика визнана одним з найбільш дієвих і ефективних заходів у галузі охорони здоров'я з усіх існуючих нині та є важливим інструментом забезпечення епідеміологічного благополуччя населення. Щорічно завдяки імунізації можна попередити мільйони смертей у всьому світі. Разом з тим, за оцінками ВООЗ, у світі налічується близько 19,5 мільйонів дітей молодшого грудного віку, які все ще не отримують основних вакцин і підлягають серйозному ризику потенційно смертельних захворювань. Кожна десята така дитина жодного разу не проходила вакцинацію й з великою ймовірністю взагалі ніколи не спостерігалася в системі охорони здоров'я[1].

Всесвітній тиждень імунізації покликаний привернути увагу до колективних дій, необхідних для захисту кожної людини від хвороб, які можна попередити за допомогою вакцин. Цьогоріч він проходить під гаслом «Наш загальний захист, #ВакциниПрацюють». Це заклик до людей на всіх рівнях, від міжнародних донорських організацій до широкої громадськості, робити більше для розширення охоплення імунізацією на благо всіх нас.

Підтримуючи Всесвітній тиждень імунізації, українська медична спільнота, представники державних органів і фармацевтичної галузі користуються нагодою вчергове донести важливу актуальну інформацію до кожного українця. Цьогоріч фармацевтична компанія ГлаксоСмітКляйн (GSK) – світовий лідер в розробці і виробництві інноваційних вакцин –інформує громадськість про цінність вакцинації та ключові виклики, пов'язані з вакцинопрофілактикою, які стоять перед системою охорони здоров'я в Україні та світі.

В Україні протягом останніх кількох років питання вакцинації постало вкрай гостро. Рівень вакцинації критично низький, та найчастіше лише спалахи захворювань спонукають українців вжити заходів і зробити щеплення собі та членам своєї сім'ї. Наприклад, у 2016 році менше половини українських дітей були вакциновані проти кору за графіком – 45,5% дітей у віці 1 рік і 32,1% дітей 6 років. Тоді, за зведеною оцінкою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і ВООЗ, Україна була на третьому місці у світі серед країн з найнижчими показниками охоплення щепленням від кору. У 2017 році спостерігалася позитивна динаміка показників: рівень планової вакцинації проти кору зріс більш ніж удвічі порівняно з 2016 роком. За 12 місяців 2017 року по всій Україні, згідно з Календарем щеплень, було вакциновано 93,3% дітей першою дозою вакцини (в 1 рік) і 90,7% дітей другою дозою (в 6 років)[2]. Основною причиною спалаху кору в Україні став низький рівень охоплення щепленням у попередні роки. А для створення колективного імунітету та подолання кору 95-98% дітей і дорослих мають бути захищені щепленнями.

Важливість переорієнтації від політики лікування до політики попередження захворювань і необхідність впровадження програм масової імунізації серед всіх вікових груп для максимального захисту від вакцин-контрольованих інфекцій підкреслила Олена Лукашевич, в.о. директора Київського міського центру громадського здоров'я:

«З 197 випадків кору, зафіксованих по місту Києву з початку 2018 року, понад 70% становили випадки захворювання, виявлені у дорослого населення. Це свідчить про існування багаторічної прогалини в імунізації дорослого населення та відсутність стійкого популяційного імунітету. Якщо нині серед відповідних груп дітей від 0 до 9 років ми маємо практично повне покриття необхідними щепленнями по столиці, то проблема серед дорослого населення, студентів стоїть дуже гостро. Незважаючи на відсутність спалаху захворювання в цей момент, ми маємо всі ознаки того, що нам необхідно запобігти можливому розвитку дифтерії».

Якщо рівень вакцинації проти кору в Україні нарешті наблизився до планової цифри, то низький рівень охоплення вакцинацією від інших небезпечних хвороб, зокрема дифтерії, правця та кашлюку, викликає тривогу. У 2017 році лише 51% дітей у віці 18 місяців отримали три дози вакцини проти дифтерії, правця та кашлюку, 44,8% дорослих були захищені від дифтерії. Але ж при цьому вакцинація від дифтерії призначена не тільки дітям, а й дорослим (ревакцинація кожні 10 років)[3].

«Вакцинація протягом життя є відповіддю на епідеміологічну ситуацію з вакцин-контрольованими захворюваннями, що змінюється, демографію та пріоритети охорони здоров'я.Якщо в ХХ столітті в центрі ініціатив з імунізації традиційно були вакцинація дітей і порятунок життів, то нині роль вакцинації змінюється від порятунку життя до поліпшення здоров'я і добробуту сучасного суспільства. Тривалість життя в багатьох країнах зростає, і сьогодні сформувалася потреба у вакцинації протягом життя для вирішення проблем старших вікових груп суспільства»,–зазначила Наталія Васецька, медичний радник, вакцини GSK Украина на заході для ЗМІ, що відбувся 24 квітня 2018 року в Києві.

Низькі показники охоплення імунізацією свідчать про існування загрози епідеміологічної безпеки країни й високу ймовірність виникнення спалахів смертельно небезпечних захворювань.

Експерти одностайно підкреслили важливість вакцинації як найбільшого досягнення сучасної медицини і фундаментального права кожної людини на здорове життя.

«Нині вже 30 захворювань можна попередити завдяки імунізації. Вакцин-контрольовані інфекції можуть поширюватися з блискавичною швидкістю і бути причиною мільйонів випадків смертей та інвалідизації. Щороку імунізація рятує 3 мільйони життів, з них 1,5 мільйона це діти, – наголосила ТетянаБухановська, кандидат медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика. Епідеміологічна безпека країни пріоритет кожного уряду. На відміну від лікарських засобів, які призначаються пацієнтам з лікувальною метою, вакцини призначаються здоровим людям, щоб не допустити, попередити захворювання та його ускладнення інвалідизацію та смертність. Саме тому інвестиції держави в вакцинацію найбільш обґрунтовані, як з медичної, так і з економічної точки зору».

«Важливими аспектами для забезпечення епідеміологічного благополуччя країни є наявність достатнього рівня політичної та фінансової підтримки системи охорони здоров'я, наявність довгострокової стратегії імунопрофілактики в країні, а також стратегічного багаторічного планування поставок. Усе це обов'язкові умови для забезпечення стабільного рівня забезпечення населення імунобіологічними препаратами», –зазначає Яна Сироватка, менеджер із зовнішніх зв'язків GSK Україна.

Також одним з ключових чинників для забезпечення необхідного рівня охоплення вакцинацією є рівень довіри населення до імунізації, обізнаності про цінність вакцинації, її роль у захисті від небезпечних захворювань і збереженні життів. Дуже важливу роль у донесенні населенню релевантної, достовірної і збалансованої інформації про вакцинопрофілактику має відповідальна позиція фахівців охорони здоров'я та засобів масової інформації.

Довіра українських батьків до вакцинації зростає: за опитуванням Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, у 2017 році, 84% батьків сказали, що дотримуються або намагаються робити щеплення своїм дітям згідно з Календарем профілактичних щеплень. Для порівняння, у 2014-му Календаря дотримувалися лише 63% опитаних[4].

Відповідно до результатів опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» у липні-серпні 2017 року, 84% підтримують вакцинацію дітей проти таких хвороб, як поліомієліт, кір, туберкульоз, гепатит B, дифтерія та інші. Лише 11% не підтримують цього виду профілактики. 75% вважають, що щеплення мають бути обов'язковими, 15% не підтримують цієї ідеї, 10% не визначились[5].

За результатами соціологічного дослідження «Вакцинація очима українця», здійсненого TNS Україна у 2015-2017 рр., більшість українців вважає, що в країні існує високий рівень загрози зараження інфекційними захворюваннями. У 2017 році частка таких респондентів становила 75%, порівняно з 69% в 2015 році.

Відповідно до проведеного в 2017 році опитування, значна частина громадян вважає найбільш ефективним і безпечним способом запобігання небезпечних інфекцій здоровий спосіб життя 40%. На другому місці вакцинопрофілактика (33%), на третьому миття рук і чиста питна вода (18%). Порівняно з 2016 роком значення щеплення як способу запобігання інфекцій зросло[6].

GSK в Україні одним із пріоритетних завдань вважає надання збалансованої, об'єктивної інформації високої якості спеціалістам охорони здоров'я для побудови конструктивного діалогу з пацієнтами. Компанія забезпечує підтримку професійного вдосконалення знань і навичок лікарів через освітні курси, конференції з використанням сучасних методик дистанційного навчання. Реалізація проектів відбувається за тісної взаємодії з професійними медичними спільнотами Українською Асоціацією Сімейної Медицини та Української Академії Педіатрії.

Однією з важливих ініціатив для підвищення рівня інформованості українців про важливі аспекти вакцинації є унікальний інформаційно-сервісний сайт «Мої щеплення»«Мої щеплення»[7] (http://moi-privivki.comhttp://moi-privivki.com), створений за підтримки GSK Україна. Ресурс не тільки містить найбільш повну та достовірну інформацію про вакцинопрофілактику, а й надає доступ до інноваційного інструменту для розрахунку індивідуального графіка вакцинації дитини у віці від 0 до 18 років електронний калькулятор «Персональний календар щеплень»«Персональний календар щеплень».[1]WHO.Campaign essentials for World Immunization Week 2018.

http://www.who.int/campaigns/immunization-week/2018/campaign-essentials/ru/http://www.who.int/campaigns/immunization-week/2018/campaign-essentials/ru/

[5]RatingGroupUkraine. Оцінка медичної сфери в Україні. Серпень2017. Доступно за посиланням:

http://ratinggroup.ua/ru/research/ukraine/ocenka_medicinskoy_sfery_v_ukraine.htmlhttp://ratinggroup.ua/ru/research/ukraine/ocenka_medicinskoy_sfery_v_ukraine.html

[6]Kantar TNS Online Track. Вакцинація очима українця. Дослідження соціальних та політичних поглядів користувачів Інтернету в Україні. Доступно за посиланням:

https://tns-ua.com/news/vaktsinoprofilaktika-v-ukrayini-kogo-bilshe-prihilnikiv-chi-protivnikiv-opituvannya

[7]Сайт http://moi-privivki.comhttp://moi-privivki.comє власністю компанії ТОВ «АЙ ЕС ДІ ГРУП»,
розроблений за підтримки ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна»

2-го травня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулась прес-конференція, де Український центр контролю над тютюном ГО “Життя” спільно з Агенцією журналістики даних представили результати громадського моніторингу незаконної торгівлі тютюном у місті Києві.

Під час заходу учасники презентували інтерактивну карту точокпрезентували інтерактивну карту точок нелегальної торгівлі, фотодокази і реальні контрабандні сигарети. Активісти протягом квітня 2018 р. перевірили територію та переходи поблизу 52-х станцій метро Києва. Моніторинг показав такі результати:

·         виявлено 41 випадок правопорушень щодо незаконної торгівлі тютюновими виробами поблизу 15-ти станцій метро та на ринку «Юність»;

·         нелегальна торгівля сигаретами здійснюється у відкритий спосіб, згідно з певними «графіками» та в людних місцях;

·         торгівля здійснюється як сигаретами без акцизних марок, так і сигаретами українського виробництва; частина асортименту має позначку «ForDutyFreeOnly»;

·         всі нелегальні торговці продають сигарети поштучно, що також заборонено законом, та без перевірки віку покупця.

“На жаль, у Києві продовжує процвітати нелегальна торгівля тютюновими виробами. Така діяльність – це джерело фінансування кримінальних структур, підтримка корупції, втрати бюджетних надходжень та доступ до сигарет для неповнолітніх. Національна поліція України має усі повноваження припинити нелегальну діяльність мереж збуту тютюнової контрабанди, але чомусь і досі толерує це явище. Як результат, зaданими дослідження UNICEFдослідження UNICEF31% підлітків у віці 15 років заявили, що мають легкий доступ до сигарет. Велика частина відповідальності також лежить на органах місцевого самоврядування – адміністрації міста Києва”, - зауважив Андрій Скіпальський, голова правління ГО “Життя”.

Торговці сигаретами мають однаковий асортимент у тому числі й контрабандних сигарет, що свідчить про одних постачальників. Також нелегальні продавці – це здебільшого жінки пенсійного віку, які мають справляти враження знедолених та викликати співчуття. Але насправді це керована мережа збуту, яка працює за певними правилами та під певним прикриттям, а можливо, за погодженням із правоохоронними органами. 

Подібний моніторинг представники ГО “Життя” проводили у 2015 році й звертались до керівництва МВС із вимогою вжити заходів для припинення незаконної торгівлі тютюновими виробами. Проте, за три роки, очевидно, нічого не змінилося: у травні 2015 активісти на тих же місцях виявили 68 випадків відкритого порушення закону. 

Саме з сигарети, купленої з рук у переході на кишенькові кошти, починаються перші спроби куріння у дітей, що в результаті призводить до тривалої залежності та передчасної смертності. Згідно зі звітом UNICEFзвітом UNICEF, 8,2% дітей «закурили» уперше у віці 9 років, а діти 11 років підтвердили досвід куріння у 17%. 

Для України питання нелегальної торгівлі сигаретами породжує комплекс проблем. Тютюнові вироби продають незаконно не лише на вулицях столиці, а також Україна б’є світові рекорди з постачання контрабандних сигарет в ЄС. Тому ця проблема потребує комплексного вирішення й об’єднання зусиль із міжнародними партнерами. Було б цілком логічно, щоб Україна приєдналась до Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами, який ратифікували вже 34 держави та Євросоюз. Боротьба із незаконною торгівлею – частина міжнародних зобов’язань України і повністю відповідає вимогам Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також Рамковій конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну”, - наголосив Остап Єднак, народний депутат України.

Законодавство України покладає контроль за порушення правил торгівлі тютюновими виробами на органи внутрішніх справ (поліцію). Згідно з частиною 1 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, роздрібна торгівля тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору чи з підробленими марками цього збору - тягне за собою накладення штрафу від 850 до 3400 гривень з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі. Дії вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від 2550 до 4250 гривень з конфіскацією предметів торгівлі. Протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи з органів внутрішніх справ; органів у справах захисту прав споживачів (ст.255 п.1); посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад (ст.255 п.2).

За перші три місяці 2018 року співробітники податкових інспекцій провели 809 перевірок суб'єктів господарювання, які торгують технічно складною Побутовою технікою.

Про це повідомив в.о. начальника відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями департаменту аудиту ДФС України Станіслав Кубрін під час круглого столу «Безконтрольна реалізація товарів в Україні на прикладі продажу смартфонів в онлайн-магазинах», який відбувся в інформаційному агентстві «УНІАН» у Києві.

«Минулого року з травня по грудень ми провели 459 перевірок суб'єктів господарювання, які продають технічно складну побутову техніку, до якої, зокрема, належать комп'ютери і мобільні телефони. В результаті було нараховано 2,2 млн грн штрафних санкцій. Цього року ми активізували роботу. І за перший квартал 2018 року вже було проведено 809 перевірок суб'єктів господарювання, яким за порушення правил торгівлі було нараховано 3,6 млн штрафних санкцій», - повідомив Станіслав Кубрін.

За його словами, в Україні зараз діє недосконале законодавство, яке передбачає копійчані штрафи за порушення правил торгівлі складною технікою. А саме, за роботу без касових апаратів.

«Яка основна проблема, чому продавці техніки не використовують касові апарати? Низькі штрафи. Якщо підприємця вперше зловили на такому порушенні, податковий інспектор має право виставити йому штраф в розмірі однієї гривні. Тому деякі фізособи - платники єдиного податку відверто сміються інспекторам в обличчя. Кажуть: «На тобі п'ять гривень і йди звідси». А коли ми приходимо повторно до цього ФОП на перевірку, щоб виставити йому штраф у розмірі 100% продаваної без касового апарату техніки, його вже на тому торговому місці немає. Замість нього там сидить інший ФОП і продає ту саму техніку, і теж без касового апарату. Хочемо припинити ці зловживання - потрібно піднімати розмір штрафів», - наголошує Станіслав Кубрін.

В.о. начальника відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями департаменту аудиту УКРІНФОРМ України розповідає, що минулого року їхніми регіональними підрозділами було перевірено і оштрафовано низку найбільших українських інтернет-магазинів. Зокрема allo.ua, rozetka.com.ua, citrus.ua, f.ua, stylus.ua, telemart.ua, all-service.com.ua і інші. В результаті перевірок було виявлено порушення правил торгівлі і нараховано близько 400 тис. грн. компенсацій.

Крім того, за словами Станіслава Кубріна, вони активно реагують на скарги громадських організацій та журналістів, які стикаються з несумлінними продавцями технічно складної побутової техніки. Одна з останніх подібних скарг надійшла на порушення в інтернет-магазинах Deshevshe.net.ua і «Мобиллак».

«До нас надійшов запит журналіста, який зіткнувся з тим, що ці інтернет-магазини не видали йому фіскальні чеки. Ми почали шукати цих порушників і з'ясували, що таких суб'єктів господарювання не існує. Вони ніде не зареєстровані, у них немає юридичної адреси і будь-яких даних про їхнє місцезнаходження. Фактично Deshevshe.net.ua і «Мобиллак» - це тільки сайти. Ми навіть не знаємо, які суб'єкти господарювання за ними стоять. Поки ми не можемо ідентифікуватися цих продавців, але ми продовжуємо їх шукати. Ми контролювали і контролюватимемо дотримання правил торгівлі в Україні», - резюмував Станіслав Кубрін.

GE Healthcare провела у Києві дводенний міжнародний круглий стіл щодо сучасних методів магнітно-резонансної томографії (МРТ) у галузі неврології та онкології. Захід організовано з метою підтримки програми модернізації системи охорони здоров’я у Києві, яку проводила адміністрація міста. Круглий стіл пройшов на базі Київського міського центру громадського здоров’я і зібрав понад двадцять лікарів-радіологів, які представляють державні та приватні лікувальні заклади надання екстреної та невідкладної медичної допомоги у Києві та Львові. У ролі запрошених спікерів на заході виступали лікарі-практики та міжнародні експерти у сфері охорони здоров’я. Такий круглий стіл організований GE в Україні вперше.

На сьогодні універсальним методом діагностики гострих ішемічних порушень головного мозку та патологій кровопостачання є технологія дифузно-зваженої МРТ. Вона дозволяє виявити осередки локалізації вже у перші години їх виникнення. Ця технологія також активно застосовується у дослідженнях онкологічних захворювань, наприклад, новоутворень передміхурової залози.

У межах заходу учасники ознайомилися зі специфікою використання методу МР-дифузії залежно від типів захворювань головного мозку та передміхурової залози, отримали рекомендації щодо усунення артефактів МР-зображень на прикладі аналізу клінічних випадків з міжнародної практики експертів, а також змогли поставити запитання, які їх цікавлять.

Щорічно в Україні діагностується до 100 тисяч випадків інсульту головного мозку, з них понад 30% – у населення працездатного віку[1]. За статистикою захворюваності, четверте місце серед онкопатологій у чоловіків у країні посідає рак передміхурової залози[2]. Щороку українські лікарі реєструють близько
6,5 тис. нових випадків цього виду раку[3]. Застосування сучасних методів МР-діагностики у повсякденній практиці дозволяє лікарям-радіологам підвищити показники виявлення гострих порушень кровопостачання головного мозку, поширення пухлини та метастазів, а отже, своєчасно поставити діагноз і загалом покращити якість наданої допомоги екстреним і невідкладним пацієнтам.

В’ячеслав Феклін, генеральний директор GE в Україні: «Сьогодні ефективне використання високотехнологічного медичного обладнання, а значить якісна діагностика та лікування пацієнтів, є неможливим без постійного вдосконалення знань та практичних навичок медичних спеціалістів. GE Healthcare має багаторічний досвід у галузі професійного навчання лікарів, і ми раді можливості об’єднати на одному майданчику українських та міжнародних експертів для обміну досвідом і знайомства з найкращими світовими практиками МР-досліджень. Ми впевнені, що ця взаємодія стане важливим внеском у розвиток системи охорони здоров’я не лише у Києві, а й в Україні загалом, зокрема у сфері сільської медицини».

GE в Україні

 

GE працює в Україні понад 80 років, використовуючи світовий досвід і локалізуючи передові технології для вирішення ключових інфраструктурних завдань регіону і поліпшення життя людей. Наразі компанія бере активну участь у реалізації стратегій щодо прискорення сталого економічного розвитку у співпраці зі стратегічними партнерами в енергетиці, нафтогазовій, транспортній галузі, охороні здоров’я.

 

Про GE Healthcare

GE Healthcare пропонує медичні технології і супровідні послуги, що відкривають нову еру турботи про пацієнтів. Досвід і знання GE Healthcare у галузі медичної діагностики, інформаційних технологій, систем підтримки життєзабезпечення, розробки лікарських препаратів і рішень щодо підвищення ефективності допомагають нашим клієнтам у всьому світі надавати медичні послуги на принципово новому рівні. GE Healthcare також надає основне сервісне обслуговування і високотехнологічні послуги з додатковими функціональними можливостями, допомагаючи користувачам забезпечити високу якість обслуговування пацієнтів.

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені