Послуги

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Послуги
Зберегти
Скасувати
Відновити

Медицина, Фармація

Нова ділянка "ЮРіЯ-ФАРМ"

Image - Нова ділянка

Наприкінці червня на виробництві Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» у Черкасах запрацювала нова д

Неділя, 19 Серпня 2018 COMMENTS

Освіта, Наука, Стартапи

Школа Східного партнерст

Перша Європейська школа Східного партнерства відкрилася сьогодні у Тбілісі, в Грузії. Вона є одни

Субота, 15 Вересня 2018 COMMENTS

Право

Адвокація і лобізм для н

14 грудня о 16:00 год у Верховній Раді України відбулась презентація соціологічного дослідження н

П'ятниця, 15 Грудня 2017 COMMENTS

Торгівля, Ритейл

Кращі в сфері ритейлу -

14 вересня в КВЦ Парковий відбулася щорічна церемонія нагородження кращих компаній в сфері ритейл

Вівторок, 18 Вересня 2018 COMMENTS

Послуги

14 вересня в КВЦ Парковий відбулася щорічна церемонія нагородження кращих компаній в сфері ритейлу та торговельної нерухомості Retail & Development Business Awards 2018.

 

Церемонію відвідало близько 300 гостей, серед них власники та топ-менеджмент компаній роздрібної торгівлі, комерційної нерухомості, представники В2В компанії, банківського та інвестиційного секторів.

 

Переможцями в номінаціях RDBAwards 2018 стали наступні компанії.

 

1. Рітейлер року в drogerie – Watsons

2. Бутиковий рітейлер року в косметиці та парфумерії – Yves Rocher

3. Рітейлер року в сегменті техніки, електроніки та гаджетів – Comfy

4. Рітейлер року в jewelry – Pandora

5. Рітейлер року в сегменті товарів для дітей – Будинок Іграшок

6. Супермаркет року в FMCG – Сільпо

7. Гіпермаркет року в FMCG – АШАН

8. Рітейлер року в сегменті спортивного одягу та взуття – Adidas/Reebok

9. Рітейлер року в сегменті товарів для дому і затишку – Епіцентр К

10. Національний fashion-оператор – VOVK

11. Міжнародний fashion-оператор – Intertop

12. Якірний fashion-орендар року – Inditex

13. Мультиканальный рітейлер року – Алло

14. Кращий shop-concept року – ISEI

15. E-commerce-рітейлер року в сегменті товарів для здоров’я, краси та догляду – MakeUp

16. E-commerce-рітейлер року в сегменті в сегменті техніки, електроніки та гаджетів – Comfy

17. E-commerce-рітейлер року в fashion – Kasta

18. E-commerce-рітейлер року в jewelry – Zlato.ua

19. E-commerce-рітейлер року в сегменті товарів для дітей – Panama

20. E-commerce-рітейлер року в сегменті спортивного одягу та взуття – Estafeta

21. Кращий малий ТРЦ – Globus

22. Кращий середній ТРЦ – Forum Lviv

23. Кращий великий ТРЦ – Ocean Plaza

24. Кращий аутлет-центр - Мануфактура

 

Персоною року в рітейлі визнаний Владислав Чечоткін, засновник та співвласник інтернет-магазину Rozetka.ua

 

Персоною року в девелопменті визнаний Максим Гаврюшин, комерційний директор компанії Budhouse Group.

хххх

Команда Arricano поздравляет партнеров – победителей в номинациях «Ритейлер года». 

14 сентября состоялась II церемония награждения лучших ритейлеров и девелоперов Retail&Development Business Awards. Экспертный совет R&DBA, в который вошли представители профильных ассоциаций, ритейла, девелопмента, консалтинговых и брокерских компаний, а также участники рынка, открытым голосованием определили победителей. Лучшие компании сферы розничной торговли соревновались за победу в 14 номинациях.

Лучшим  shop-concept года признан Isei  - магазин корейской косметики, открывшийся в новом концепте Beauty Market Isei в 2018 году в ТРК «Проспект» (Киев).  ТРК «Проспект» также получил награду в номинации «Лучшиий средний ТРЦ -2018».

Михаил Меркулов, CEO Arricano Real Estate Plc, от команды Arricano поздравляет партнеров с наградами: «Мы гордимся победами наших партнеров-арендаторов и желаем процветания и новых достижений. Радует, что из 42 награжденных, половина, 21 победитель, – это арендаторы в ТРЦ компании Arricano. У нас лучшие партнеры. Торгово-развлекательные комплексы Arricano – это качественная экосистема для завоевания доверия покупателей, это площадка для внедрения инновационных решений ритейлеров, это особая атмосфера  для P2P-коммуникации с потребителем. Победа Isei с новым концептомBeauty Market, который впервые открылся в ТРК «Проспект», - это признание и для нас, как управляющей компании, это импульс развивать рынок и внедрять трендовые решения».

«Наши арендаторы, победители в номинациях Retail&Development Business Awards, – наша гордость, - отмечает CEO Arricano. - Желаем партнерам роста товарооборота и других бизнес-показателей, желаем новых побед и любви покупателей. Радует, что в Украине все вместе – ритейлеры и девелоперы – формируют новую покупательскую культуру».

Перша Європейська школа Східного партнерства відкрилася сьогодні у Тбілісі, в Грузії. Вона є одним з 20 ключових завдань Східного партнерства на період до 2020 року. Школа запропонує студентам із шести Східних країн-партнерів ЄС інноваційну академічну програму, а також сприятиме налагодженню мультикультурних обмінів та співпраці.
 
Сьогодні перша Європейська школа Східного партнерства відкрила свої двері для 30 студентів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України. Початок навчального року було відзначено офіційним урочистим відкриттям Європейської школи Єврокомісаром Йоганнесом Ганом та Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе.

Йоганнес Ган, Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення, зазначив: «Я дуже радий, що знаходжуся у Тбілісі сьогодні, щоб відкрити першу Європейську школу Східного партнерства. Цей проект близький моєму серцю та позначає нову віху у співпраці між ЄС та його Східними країнами-партнерами. Забезпечення високоякісної освіти для молоді – це інвестиція в майбутнє студентів, їхніх країн, а також нашої плiдної співпраці та міцного партнерства. Відкриття школи також є підтвердженням наших непохитних намірів реалізувати 20 ключових завдань на період до 2020 року, які знаходяться в основi Східного партнерства та забезпечать відчутні вигоди для громадян».

На Саміті Східного партнерства в листопаді 2017 року всі держави-члени ЄС та шість країн Східного партнерства ухвалили відкриття Європейської школи Східного партнерства як пріоритетне завдання, а також як частину зобов’язання щодо посилення підтримки молоді та освіти в регіоні. Ця школа є одним із 20 ключових завдань на період до 2020 року, ухвалених лідерами в рамках останнього Саміту, а також становить частину ширшого пакету підтримки для молоді з бюджетом у розмірі 340 мільйонів євро.
 
Унікальна дипломна програма, що пропонується в Європейській школі Східного партнерства, поєднує в собі високі стандарти навчання та спеціалізоване викладання, що базується на стандартах Європейської шкільної системи. Студенти віком від 16 до 17 років будуть відвідувати заняття в багатомовному та мультикультурному середовищі з метою посилення та поглиблення своїх знань щодо Європи та Європейського Союзу. Окрім цього, вони матимуть можливість ознайомитися з різноманітною позакласною програмою, а також брати участь у конференціях високого рівня, присвячених тематиці ЄС. Випускники програми отримають Диплом Міжнародного бакалаврату в галузі європейських досліджень.
 
 Довідкова інформація

Східне партнерство – це спільна політична ініціатива, спрямована на поглиблення та зміцнення відносин між Європейським Союзом (ЄС), його державами-членами та шістьома східними країнами-сусідами: Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною. Ця ініціатива є спеціальним напрямом Європейської політики сусідства. Мета Східного партнерства полягає в створенні єдиного простору демократії, спільних цінностей, процвітання, стабільності та посиленої співпраці.
 

Наприкінці червня на виробництві Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» у Черкасах запрацювала нова ділянка з розливу інфузійних розчинів у полімерні пакети. Нове обладнання збільшує виробничі можливості підприємства з розливу продукції до 150 пакетів на годину додатково. Загальна кількість виробленої продукції складатиме 700 тис. пакетів на рік. На новій виробничій ділянці планується розливати усю лінійку продукції для інфузійної терапії в полімерні пакети місткістю (об’ємом) від 100 до 5000 мл.

 

Налагодження виробництва інфузійних розчинів у пакетах дозволить збільшити експортний потенціал підприємства, зокрема, на європейський ринок, де більшою популярністю користується продукція запакована в полімери. 

 

Пакети набагато зручніші під час транспортування, та використання. Вони стійки до механічних пошкоджень та не потребують повітряної голки. Інфузійні розчини можуть постачатися разом із системою в стерильному пакеті. Дана продукція буде незамінна для лікарів невідкладної допомоги, реанімаційних відділень або мобільних військових госпіталів, які зазвичай обмежені в часі.

 

Відкриттю ділянки з розливу передувала реконструкція системи підготовки та очищення води, що використовується у виробництві інфузійних розчинів. Проект має завершити власна лінія з виробництва полімерних пакетів у Черкасах, яка повністю забезпечить потреби Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» у пакетах для інфузійних розчинів.          

 

Для довідки:Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» покриває 60 % потреб лікувально-профілактичних закладів в госпітальних розчинах. Завдяки наявному асортименту Компанія забезпечує повний спектр інфузійних рішень широкого кола захворювань. Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» налагодила виробництво як добре відомих госпітальних розчинів, так і лінійки оригінальних інфузійних препаратів, що не мають аналогів.

Коммуникация – важнейший элемент любой успешной стратегии. Никакой бизнес не продвинется к устойчивым позициям без постоянного внешнего взаимодействия. Большой поток информации и документации – неотъемлемая часть предпринимательства. Электронный документооборот – это то, что сегодня является панацеей в решении проблемы нагромождения большим объёмом текстовой информации. Сегодня на рынке отвоевывает лидирующие позиции в данной сфере компания Comarch, особенно после блокирования оператора Э-КОМ и захвата баз данных вредоносным вирусом Petya.

Выбор EDI-технологий (Electronic Data Interchange) крупными украинскими ритейлерами – это показательное доказательство эффективности данного вида делового общения.

Ольга Виславных— руководитель отдела консалтинга по решениям EDI на российском и украинском рынках Comarch S.A, поделилась информацией о том, почему важно иметь надежную систему электронного документооборота для рентабельного управления делопроизводством.

По её словам, IT-решения, которые предлагает Comarch EDI, востребованы в секторе FMCG, когда речь идет о программах лояльности, администрировании продаж, и соответственно, электронном документообороте. Этот портал является ценным ресурсом, обеспечивающий максимальную защиту при обмене данными, финансовую экономию и оптимизацию процессуальных моментов в бизнесе. Main idea платформы – беспрерывный обмен документации разного направления, в частности, коммерческой, финансовой и логистической, которая структурируется по подобию документов нормативного формата. Одним из основных принципов работы Comarch EDI является стабильность, что демонстрирует лояльность к платформе более 100 тысячи пользователей.

Компании, которые начинают использовать EDI-технологии, получают сразу ряд существенных преимуществ, таких как полная автоматизация документооборота, что позволяет исключать внешнее вмешательство человека, грамматические ошибки и ошибки в оформлении. Уже эти составляющие дают гарантию поднятия уровня партнерских отношений, реагирования и скорости обмена информации, в частности. Более того, существенно подымается конкурентоспособность компании в связи с удалением возможных «технических застоев».

Но, несмотря на то, что EDI уж более 10 лет бытует в поле зрения украинских компаний, внедрить все достоинства данной платформы смогли далеко не все компании. Большая часть из них остается стоять у начал. Высококвалифицированные специалисты Comarch всегда подходят индивидуально к каждому клиенту и готовы приложить усилия для вывода украинских ритейлеров из застоя.

Ольга Виславных отметила, что на сегодняшний день одним из самых успешных стратегий по внедрению EDI является пример Метро Кеш энд Кэрри Украина. Они первые начали использовать все возможности электронного документа оборота на полную силу, а это внедрение полной цепочки транзакционной документации. Так, все транзакции с поставщиками происходят по средствам электронных документов.

Сегодня в Украине стоит вопрос о необходимости активизации процесса по развитию юридически значимого электронного документооборота. Стоит отметить, что крупные проекты уже есть, но также и есть куда двигаться вперед, особенно в связи с востребованностью омниканальности, что означает необходимость расширения существующих проектов.

Именно Comarch - это та платформа, которая подходит к любому значимому вопросу комплексно и может обеспечить беспрерывный и стабильный внешний электронный документооборот между бизнес-партнерами.

Для уточнения деталей и подключения обращайтесь в службу поддержки Comarch EDI Service Desk по телефону – 0 800 300 142, либо  на электронный адрес Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   Дополнительную информацию о системе B2B Network и компании COMARCH Вы сможете найти на сайте – https://www.comarchedi.com.ua/

 

Розміщено на правах партнера

Цитируемость «Украины», как страны, в СМИ - это зачастую публикации с негативной тональностью о неблагоприятной экономике и политике. И когда некоторые компании демонстрируют двузначный рост доходов в валюте – то это вызывает пристальный интерес со стороны иностранных инвесторов и международных журналистов. Один из показательных кейсов – интервью Михаила Меркулова, СEO Arricano,  для британского телеканала  Proactive Investors.

«На рынке Украины Arricano зарекомендовала себя как компания, разрушающая стандартные и общепринятые модели поведения в бизнесе.  Например, мы не боремся за фиксированную арендную ставку. Нас интересует рост товарооборотов арендаторов. А это значит, что наши деловые партнеры также должны развивать свой бизнес, используя вместе с нами новые технологии Customer Experience. В отношении потребительского опыта можно уверенно констатировать, что в Украине есть кластер платежеспособного траффика,  лайфстайл которого очень схожий с  европейскими покупательскими паттернами.  Это такая же социализированная и диджитализированная аудитория, для которой важно комфортное пространство ТРК, с удобным паркингом и фудкортом. Поэтому мы постоянно переосмысливаем статус торгового центра как гибкого пространства, интегрирующего и соединяющего различные мотивы посещения», - отметил Михаил Меркулов в интервью для канала Proactive Investorsот 10 августа 2018.

СЕО Arricano подчеркнул, что Украина генерирует новые сегменты бизнеса, локализированные внутри страны, но глобальные по сфере влияния. Это ориентированные на экспорт ITстартапы и медийные проекты для диджитал коммуникаций, инфраструктура которых динамично развивается в онлайне. И все эти направления –  потенциальные «арендаторы» для нестандартных площадок в офлайне.  Поэтому большинство крупных игроков рынка ритейла заявили о своих намерениях зарезервировать локацию в ТРК, которые находятся еще на этапе девелопмента.

Интервью Михаила Меркулова для Proactive Investorsпо ссылке - http://www.proactiveinvestors.co.uk/companies/stocktube/10092/arricano-real-estate-creating-modern-retail-environments-in-ukraine-10092.htmlhttp://www.proactiveinvestors.co.uk/companies/stocktube/10092/arricano-real-estate-creating-modern-retail-environments-in-ukraine-10092.html

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені