Послуги

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Послуги
Зберегти
Скасувати
Відновити

Медицина, Фармація

Лидер среднего бизнеса 2

ЛАУРЕАТ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2017» в номинации  &laqu

П'ятниця, 9 Лютого 2018 COMMENTS

Освіта, Наука, Стартапи

Навчальні проекти Cisco

7 лютого 2018 року в Києві відбулася презентація нових навчальних проектів, розроблених Cisco

Неділя, 11 Березня 2018 COMMENTS

Право

Конкурс комерційного арб

Image - Конкурс комерційного арб

13 березня 2018 року в Києві стартують усні дебати ювілейного V МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМЕРЦІЙН

Понеділок, 26 Лютого 2018 COMMENTS

Торгівля, Ритейл

Стабильный рост Arricano

В сложный экономический период при отсутствии роста покупательской способности украинце

П'ятниця, 2 Березня 2018 COMMENTS

Послуги

7 лютого 2018 року в Києві відбулася презентація нових навчальних проектів, розроблених Cisco у співробітництві з UNIT Factory — єдиним в Україні навчальним закладом, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42.

Цього року до програми UNIT Factory будуть додані навчальні проекти, розроблені спільно із Cisco, які охоплюють такі теми: програмування мережі (Network Programmability), інформаційна безпека, Інтернет речей (IoT), технології для спільної роботи (Collaboration), аналітика й автоматизація, хмарні технології.

 «Епоха загальної цифровізації встановлює нові освітні стандарти; потреба у кваліфікованих кадрах у сфері інфокомунікацій зростає з кожним днем. Ми хочемо, щоб якомога більше фахівців у ІТ-співтоваристві володіли мережними технологіями, створювали в цій сфері стартапи, вирішували відповідні завдання для бізнесу. І ми раді, що студенти UNIT Factory зможуть опанувати цими затребуваними на ринку цифровими навичками», — коментує Олег Боднар, глава представництва Cisco в Україні.

Виконання проектів Cisco дозволить студентам UNIT Factory глибше вивчити сучасні технології, протоколи та моделі взаємодії мережного обладнання, освоїти принципи створення продуктів з використанням API-пристроїв, а також розвинути так зване продуктове мислення (product mindset).

Примітно, що проекти Cisco для UNIT Factory розробив студент цього навчального закладу Олексій Борисенко. «Завершивши перший етап навчання в UNIT Factory, Олексій пройшов практику в Cisco й у співпраці з фахівцями компанії написав цілий навчальний модуль з мережних технологій, адаптований під нашу програму, — розповідає керівник UNIT Factory Валерія Заболотна. — Коли ми представили цей модуль засновникам Школи 42 у Франції, ті були приємно здивовані як змістом, так і рівнем опрацювання. Вони готові включити гілку проектів у загальне дерево знань, яке доступне для всіх шкіл, що працюють за ліцензією Школи 42 у світі».

Олексій Борисенко зазначає: «Cisco всіляко підтримує навчальні ініціативи та надає можливості для тестування нових ідей на продуктах і сервісах компанії. При цьому самі рішення й устаткування Cisco стають усе більш програмованими. Розробники можуть писати необхідні доповнення до рішень Cisco зручною для себе мовою, а також створювати додатки з використанням Cisco API, щоб задовольнити специфічні вимоги замовників».

 

В сложный экономический период при отсутствии роста покупательской способности украинцев компания Arricano демонстрирует стабильный рост.

По результатам 2017 года по группе Arricano вакантность техническая: в ТРК «Проспект» (Киев) вакантность составляет 1,68% (в сравнении с 2,42% по результатам 2016 года), в ТРЦ «РайON» (Киев) - 4,64% (в сравнении с 1,35% по результатам 2016 года), ТРК City Mall (Запорожье) – 0% четвертый год подряд, ТРК «Солнечная Галерея» (Кривой Рог) - 0,35% (в сравнении с 0,18% по результатам 2016 года).

По результатам 2017 года занятость торговых площадей по группе Arricano составляет 98,65%.    

В 2017 году компания Arricano подписала 101 новый договор аренды с партнерами на общую арендную площадь 11574 кв.м. В результате, в 2017 году средневзвешенный показатель вакантности в ТРЦ Arricano снизился на 21%.

Трафик в 2017 году также вырос на 17,4% в сравнении с 2016 годом. Посетителей привлекает состав арендаторов, торговое предложение, социальные проекты, и, в целом, комфортное социальное пространство, которое создано в ТРЦ Arricano.

По результатам 2017 года трафик в ТРК «Проспект» (Киев) составляет 17,8 млн. (в сравнении с 13,3 млн. по результатам 2016 года), в ТРЦ «РайON» (Киев) - 6,6 млн. (в сравнении с 5,2 млн. по результатам 2016 года), ТРК City Mall (Запорожье) – 6,4 млн. (в сравнении с 5,2 млн. в 2016 году), ТРК «Солнечная Галерея» (Кривой Рог) -  4,9 млн. (в сравнении с 4,7 млн. в 2016 году).

Михаил Меркулов, CEO Arricano, считает, что результатом улучшения показателей торговых площадей является комплекс причин: «Как всегда, это хорошо координированная работа команды в достижении поставленных целей и превращение наших ТРК в комфортные социальные пространства, куда гости хотят вернуться. Основной концепцией всех наших ТРК является создание качественного tenant mix, реализация маркетинговых программ, влияющих на создание положительной атмосферы и формирование экосистемы «Покупатель - Ритейлер - Арендодатель» в каждом ТРК, где все стороны могут получить удовлетворяющий их результат. Мы понимаем, что наши потребители требуют качества и персонального внимания. Мы же в ответ продолжаем внедрять инновационные подходы для удовлетворения запросов посетителей, что в итоге привело ко значительному росту количества посетителей на 17,4% в 2017 году».

 

 

Принципово новий підхід, сміливі нестандартні рішення, зручна навігація – в перші весняні вихідні, 3 та 4 березня, новий столичний торговий центр «Епіцентр» за адресою просп. Степана Бандери, 11-А гостинно відчинить свої двері для киян та гостей столиці. Восьмий у Києві та 46 –ий загалом по мережі, новий ТЦ збудований за найсучаснішими технологіями у будівництві та дизайні.

На площі майже 56 тис. кв. м. поряд з відділами, які вже встигли полюбити покупці Епіцентру, відкриються нові студії, галереї та  магазини. Сама будівля торгового центру складається з двох приміщень, поєднаних між собою зручним переходом. Загалом понад 200 тис. найменувань товарів буде представлено у новому ТЦ. Тут будуть розміщені найбільші в мережі відділ «Сад та город», (10 тис.кв.м.), центр меблів(4,5 тис кв. м), магазин дитячих товарів «Епік»(3 тис.кв.м.), магазин спортивних товарів INTERSPORT(3 тис.кв.м.). Також в новому ТЦ буде представлено найширший асортимент професійного торгового обладнання, канцтоварів, побутової техніки, букетів та квіткових композицій. Салони світла, шпалер, плитки та сантехніки, студія фарб, салон Деко, товари мілітарі, автотовари, будматеріали – у новому ТЦ представлено ще більше товарів на будь-який смак та вподобання.

Серед нових для Епіцентру магазинів на увагу покупців заслуговує магазин косметики та парфумеріїMon Chéri, де за допомогою професійних консультантів можна підібрати декоративну косметику, парфумерію, засоби для догляду за тілом та обличчям.  Нова  design-арена стане не лише салоном елітних товарів преміум-класу: меблів, люстр, плитки, сантехніки, а й своєрідним творчим майданчиком для зустрічі та комунікації провідних вітчизняних та європейських дизайнерів, архітекторів,експертів, які перебувають в постійному пошуку свіжих рішень в оформленні інтер'єрів….

            Для покращення обслуговування покупців та клієнтів мережі у новому ТЦ працюватиме сервісний центр з ремонту інструментів, точки обслуговування велосипедів та лижного спорядження, пункт видачі інтернет-замовлень від 27.ua. Передбачений також підземний паркінг та зручна парковка біля ТЦ на 910 паркомісць. А щоб відвідувачі змогли відпочити, смачно поїсти та випити запашної кави, працюватимуть лаундж – зона, експрес-кафе, ресторан Benicassim.

            У новому ТЦ створено 950 нових робочих місць. Річні планові відрахування усіх видів податків та обов’язкових платежів у державний та місцевий бюджети складуть 92 млн. грн.

            3 березня перші 500 покупців отримають неймовірні призи: телевізори, мікрохвильовки, мультиварки, сковорідки та інше. Подарункові сертифікати  на загальну суму 100 тис. грн у дні відкриття знайдуть своїх щасливих власників. Взявши участь у битві цін, переможці зможуть придбати товари за зниженими цінами. А ще конкурси з цінними призами, караоке з Ігорем Кондратюком, святкова програма за участю фіналістів всеукраїнських конкурсів, світлове шоу. На відвідувачів нового ТЦ також чекають спеціальні цінові пропозиції, нові акції, презентації, майстер-класи, розважальні програми для дітей та дорослих.

13 березня 2018 року в Києві стартують усні дебати ювілейного V МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖУ, що традиційно проводить Європейська арбітражна палата (www.chea-taic.bewww.chea-taic.be) серед студентів юридичних факультетів українських ВНЗ.

Конкурс являє собою симулятор судового засідання, що будується за моделлю розгляду спору в міжнародному арбітражі (за Регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при ЄАП) та проходить англійською мовою.

Цьогорічне завдання для учасників – підготувати меморандуми відповідно до оприлюдненого кейсу, а також виступити у якості позивача та відповідача в «арбітражному процесі». В рамках усних дебатів команди презентують свою правову позицію перед судом, демонструють рівень ораторської майстерності та переконливості, здатність відповідати на питання, а також манеру поведінки перед складом арбітражу.

Оцінювати виступи команд будуть адвокати, юристи,  професійні судді, які також поділяться своїми практичними порадами.

Цього року до переліку найсильніших команд-учасниць, які зійдуться у інтелектуальному двобої, увійшли збірні таких ВНЗ:

·         Національний університет внутрішніх справ Vs. Національний університет «Одеська юридична академія»;

·         Київський національний торговельно-економічний університет Vs. Одеський національний університет імені І. Мечникова;

·         Ужгородський національний університет Vs.Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича;

·         Національний університет «Острозька академія» Vs.  Київський університет права НАН України.

 

Головною метою конкурсу є підвищення рівня знань і сприяння розвитку у студентів юридичних факультетів практичних навичок в сфері міжнародного права та комерційного арбітражу.  Учасники вчаться правильно складати юридичні документи, глибше розуміти законодавство, і, головне, здобувають досвід публічних виступів.

 

Окрім того, участь у конкурсі дає студентам можливість не лише завести нові корисні знайомства в професійному середовищі, але і у перспективі отримати роботу за фахом, адже кращі студенти будуть відзначені спеціальними сертифікатами на проходження стажування у провідних юридичних компаніях України та Європи, зокрема, у офісі Європейської арбітражної палати в Брюсселі.

 

Усні дебати будуть проходити у кілька етапів:

·         13.03.2018 р. - Відбірковий тур (дебати команд, відбір команд  для участі в півфіналі)

·         22.03.2018 р. - Півфінал (дебати команд, відбір команд  для участі в фіналі)

·         23.03.2018 р. - Фінал

 

Місце проведення усних дебатів: Зал Засідань Інституту міжнародних відносин (м. Київ, вул. Мельникова, 36).

 

Судові дебати є відкритими, взяти участь у якості глядача можна за попередньою реєстрацією за посиланням: https://goo.gl/forms/iDV5X9br7rkFpBFd2

 

 

Організаційний комітет:

Організатор:Європейська арбітражна палата (м. Брюссель, Бельгія)

Телефон:044 581 30 80, 050 360 16 82, 067 5555 222

E-mail:secretary@chea-taic.be

website:www.chea-taic.be

 

Розміщено на правах партнера

ЛАУРЕАТ ОБЩЕНАЦИОНАЛЬНОЙ ПРОГРАММЫ «ЧЕЛОВЕК ГОДА– 2017» в номинации  «Лидер малого и среднего бизнеса года».

Клиника «Олега Колибабы» (ТОВ «Леомед»)

Главный врач, руководитель клиники и совладелец Олег Колибаба.

 

Существующие на данное время корпоративные награды: Сертификаты, грамоты и благодарности от медицинских Ассоциаций.

Самые значительные достижения Вашей компании в 2017 году: Вывел клинику в ТОП 5 в области пластической хирургии по количеству сделанных операций. За 2017 год мы провели более 3500 операций по эстетической хирургии.

Девиз Вашей клиники: Медицина будущего уже сегодня.

Кто или что является талисманом для Вашей клиники?: Персонал и командная работа– это самое ценное и именно то, что обеспечивает успех любой компании на рынке.

Жизненные принципы, которые помогают Вам достигать поставленной цели: Помогать людям искренне и смотреть их глазами на мир.

Как вы считаете, что позволило вашейкомпании выйти в лидеры? В чем ваша уникальность?: Системная работа вопреки всему: кризис – а мы говорим рынку «да», все закрываются – а мы говорим рынку «да», все опускают цены – а мы говорим рынку «да».

Какие передовые технологии применяются в работе компании?

Учитывается ли положительный опыт других стран?: Лазерная хирургия – это новое слово в пластической и общей хирургии, именно технологичность позволяет на совершенно другом уровне проводить все наши операции и добиваться высоких результатов. Это то, что определяет нашу уникальность и возможность быть лучше других. Это то, что обеспечивает быстро и качественно проводить любые операции и минимизировать осложнения. Это то, что дает нам возможность обеспечивать быструю реабилитацию и дарить пациентам положительные эмоции от посещений нашей клиники. А улыбка пациента после проведенных операций– это для нас самое ценное!

Существует ли в сфере Вашей профессиональной деятельности такое понятие, как «Кодекс чести»?: Прежде всего – здоровье, а потом – красота.

Каким образом большое количество разных людей заставить думать об успехе одной компании?: Подарить положительные эмоции как можно большему количеству обратившихся людей, это значит на всех этапах пациент себя чувствует нужным и важным, а после того как пациент выходит с улыбкой – он сам захочет, чтобы о компанииузнал весь мир – и потом этот процесс не остановить.

Быть сегодня успешным – это… Это идти на шаг впереди, знать очень глубоко своего пациента и не останавливаться.

Ваш любимый афоризм?: Многие жалуются на свою внешность и никто — на мозги. (Фаина Раневская)

Философско-экономический вопрос: когда, по-вашему, малый бизнес становится большим?: Когда бренд начинает работать на компанию, а не компания на бренд. 

Каким вы видите будущее малого и среднего бизнеса в Украине?: Его должно видеть прежде всего наше государство –и на государственном уровне создавать условия для развития бизнеса, а мы не подведем!

Когда ваша компания станет корпорацией?: Дело не в названии, а в сути – мы не стремимся к корпорации, мы стремимся стать номером 1 на рынке Украины по доверию к нам пациентов.

Кто из выдающихся деятелей человечества может быть образцом и примером для сотрудников Вашей компании?: Уинстон Черчилль – вера и целеустремленность на пути к победе, невзирая на отсутствие веры вокруг людей. Личность, изменившая ход второй мировой войны и истории.

Если счастье не в деньгах, то в чем?: А если все-таки в деньгах, то почему?: Счастье не зависит от внешних условий – оно зависит от внутреннего порядка (Дейл Карнеги).

Наполнить жизнь как можно большим количеством положительных эмоций

Коэффициент счастья от того, что заработал 2 млн. долларов такой же, как выйти с утра пройтись по росе и встретить первые лучи солнца с любимыми людьми.

Что является гордостью вашей компании?: Конечно люди! Человеческий ресурс- это душа нашей компании, без них наши технологии не будут работать. А технологичность позволяет на высоком уровне выполнять любые операции.

Есть ли у Вас мечта, которая пока не осуществилась?: Да – Сделать как можно больше людей красивыми и счастливыми.

 

Справка

 

Клиника была основана в 2003 году как многопрофильный медицинский центр, основным направлением которой была гинекология, с поликлиническойи малоинвазивной хирургией. Клиника функционировалапод названием «Берегиня».

С 2012 года клиника расширяла свою деятельность, внедряя новейшие технологии в лазерной хирургии, которые позволяют предоставлять медицинскую помощь на экспертном уровне и сокращать период реабилитации пациентов.  Благодаря этому клиника приобрела новый этап своего развития, расширяя свой профиль деятельности.

В клинике появились такие направления как урология, дерматология, терапия, УЗИ и пластическая хирургия, которое стало основным и приоритетным направлением.

С 2015 года под названием МЦ «Олега Колибабы» клиника успешно работает на рынке Украины, предоставляя пациентам поликлиническую и хирургическую помощь на экспертном уровне.Именно пластическая хирургия на сегодняшний день является тем направлением, с которым ассоциируют имя клиники.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені