21 грудня, відбувся установчий з’їзд Політичної Партії “Громадянський рух “Хвиля”. На з’їзді партії було одностайно обрано головою партії Віктора Чумака, прийнято програму партії, обрані керівні органи партії - президію і політраду. Були присутні і зареєструвались 54 делегати, що представляли 24 регіони України. 

Протягом засідання доповідали голова і лідер партії Віктор Чумак, члени президії партії Наталія Новак, Олександр Тарасюк, Володимир Козленко. Член президії Олександр Мочков презентував  робочий варіант програми партії, який було затверджено з урахуванням прийнятих змін. Крім питань порядку денного на з’їзді були обговорені перспективи і стратегічний розвиток об’єднання, обговорена і конкретизована економічна частина програми партії. Головою Тернопільського регіонального осередку Олексієм Станько була внесена пропозиція щодо створення і розбудови молодіжної організації патрії “Хвиля”. Виховання молоді, просвітницька та освітня діяльність, прищеплення патріотизму та відповідальності за державу - чи не найважливіше завдання і виклик для нашего суспільства, зазначив Олексій.  

Також взяли слово голова Харківського регіонального осередку Ніна Баласанян, член президії Рустам Раупов, голова Хмельницького регіонального осередку Дмитро Ісламов, голова регіонального осередку Київської області Олена Лящевська, голова Чернігівського регіонального осередку Борис Бойправ, голова Чернівецького регіонального осередку Ігор Кузьмук, Пересічний , Оленченко, голова Одеського регіонального осередку Ігор Демчук.

І останнім, але не останнім за змістом, на порядку денному засідання партії було питання підтримання партією “Громадянський рух “Хвиля” кандидатури Анатолія Гриценка на виборах Президента України 2019 року. Майбутній кандидат взяв слово, вислович вдячність і ще раз наголосив, що об’єднання опозиційних демократичних сил - це головний запит суспільства та єдино вірний й необхідний шлях перемоги сьогодні. А також запевнив, що бере на себе відповідальність, покладену на нього в якості кандидата в майбутні президенти та буде стояти на стражі чесної, порядної і відповідальної роботи на передбиборчому шляху, і головне, після перемоги на виборах.

Завершився з’їзд голосуванням і одностайним прийняттям рішення про підтримку кандидатури Гриценка Анатолія Степановича на виборах Президента України 2019 року. А також акапело виконанням національного гімну України.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені