Політика

Вибори очільника столичної партійної організації відбулися ввечері 22 червня під стінами Адміністрації Президента України, де триває голодування народних депутататів Олега Березюка, Оксани Сироїд та Тараса Пастуха, спричинене сміттєвою блокадою Львова.

Вибори відбулися у зв’язку із закінченням дворічного терміну повноважень колишнього керівника міської партійної організації Максима Гапчука.

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київраді Сергія Гусовського, який проводив партійні збори, ганебні процеси, які нині ініціює чинна влада в Україні, змушують «Самопоміч» приймати відповідальні рішення.

«Однією з наших головних цілей є написання якісної Стратегії Києва. За всю ту брехню під назвою «Стратегія», яку нам пропонують у Київраді, голосувати ми не маємо морального права. Тим паче, це питання важливе не лише для Києва, а й для держави в цілому. Саме тому головою столичного партійного осередку має бути людина, яка консолідує всі наші зусилля і забезпечить потужну діяльність», – заявив Сергій Гусовський, пропонуючи на цю посаду Оксану Сироїд.

Своєю чергою, Оксана Сироїд подякувала присутнім за пропозицію очолити Київський партійний осередок і наголосила: «Самопомочі» зараз, як ніколи раніше, слід навчитися працювати разом.

«Київ – один з основних форпостів нашої діяльності. Тому одразу після завершення протесту під Адміністрацією Президента нам слід братися за роботу з київськими районними організаціями і формувати бачення Стратегії, яка перетворить Київ на справжнє європейське місто. Знаю, столична «Самопоміч» мене багато чого навчить, і спільними зусиллями ми зможемо якісно змінити життя усіх киян, а відтак – країни загалом», – зазначила народний депутат.

За кандидатуру Оксани Сироїд на посаду голови Київської міської партійної організації учасники зборів проголосували одноголосно.

Додамо, під час зборів столичної партійної організації обрали не лише нового Голову, а й затвердили оновлений склад Виконавчого комітету.

Андрій Парубій, Спікер Верховної Ради України та євродепутат Ельмар Брок (Європейська народна партія, Німеччина), від імені Президента Європейського Парламенту Антоніо Таяні, обмінялись листами на підтримку Меморандуму про порозуміння між парламентами щодо співпраці та зміцнення її потенціалу. Це сталось 20 квітня, після успішного закінчення другого «Діалогу Жана Моне».

Меморандум про порозуміння забезпечує політичний фундамент для діяльності, спрямованої на розвиток демократії в Україні, — особливо тієї, що стосується Верховної Ради. Другий «Діалог Жана Моне» задля миру та демократії відбувався з 18 по 19 квітня у місті Ірпені, що поблизу Києва. Це — процес пошуку консенсусу між Спікером ВР та лідерами усіх фракцій, що значною мірою фокусувався на інституційній реформі Верховної Ради. Чинний діалог базується на висновках зустрічі, що відбулась у жовтні 2016 року в історичній будівлі Жана Моне, неподалік від Парижу. Тоді обговорювали права та обов’язки усіх опозиційних фракцій Верховної Ради.

На зустрічі в Ірпені Європейський Парламент представляли Ельмар Брок, голова Комітету Європарламенту у закордонних справах, а також екс-Президент Європейського Парламенту Пет Кокс, який є автором Звіту про реформу Верховної Ради та Дорожньої карти цієї реформи. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій та голови парламентських фракцій представляли Україну.

Під час прес конференції Андрій Парубій, Ельмар Брок та екс-Президент Європейського Парламенту Пет Кокс виголосили такі заяви:

Андрій Парубій зазначив: «Я оголошую успішне закінчення другого «Діалогу Жана Моне». Особисто хочу щиро подякувати нашим партнерам із Європейського Парламенту за підтримку та заохочення процесу пошуку консенсусу. Можу заявити, що я, разом із представниками усіх 8-ми фракцій та груп Верховної Ради, підписую висновки зустрічі, що зобов’язують нас усіх рівноцінно здійснювати кроки, спрямовані на реформування нашої інституції».

Ельмар Брок заявив: «Я знаходжусь тут від імені Президента ЄП Антоніо Таяні, аби доповнити Меморандум про порозуміння, щоб підтвердити ще раз, що Україна займає чинне місце у порядку денному Європейського парламенту. Я також хочу підтвердити, що Президент Антоніо Таяні здійснить візит в Україну за першої ж нагоди. Досягнення Верховної Ради є життєво важливими для демократичного майбутнього України та є важливим символом надії для всього регіону».

Екс-Президент Європейського Парламенту Пет Кокс сказав таке: «Я радий нагоді працювати зі Спікером та головами парламентських фракції над пошуком консенсусу щодо реформи під час «Діалогу Жана Моне». Цей діалог є довгостроковим процесом, що може бути успішним лише за однієї умови: ви повинні зберегти відданість реформі, яку я спостерігав під час перших двох зустрічей та початку покрокового процесу інституційної реформи. Як говорив Ельмар Брок від імені Президента Антоніо Таяні, Європейський Парламент зобов’язується бути вашим партнером на цьому демократичному шляху».

Усвідомлюючи, що Україна стоїть перед загрозою колонізації з боку Росії не лише через збройну агресію, але також через:

економічну залежність від Росії та торгівлю з окупованими Росією територіями;
відсутність як на міжнародному, так і на національному рівні визнання окупації Росією території України, що підриває конституційний лад України, ставить під загрозу законність дій Збройних Сил України і принижує українського солдата;
незрілі державні інститути, уражені корупцією і політичним впливом держави-окупанта;
знищення фінансової децентралізації і приниження гідності громад, які є основою української нації,

«Самопоміч» вважає, що єдиний шлях для збереження української державності – це опір колонізації.

У зв’язку з цим, «Самопоміч» вимагає від Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України:

1. Прийняти закон про тимчасово окуповану територію України, який має гарантувати:
✔️ припинення торгівлі з окупованими територіями;
✔️ захист професійної гідності українських військових та їх обов’язку захищати народ і Конституцію;
✔️ збереження інституційної держави і конституційного ладу.

2. Відмовитися від тоталітарної практики руйнування місцевого самоврядування, повернути і розвивати фінансову спроможність українських громад.

3. Запобігти подальшому відтворенню політичної корупції, гарантувати відповідальність за політичну корупцію та незаконне збагачення, зокрема шляхом:
✔️ ухвалення нового закону про вибори до Верховної Ради України на пропорційній основі з відкритими списками;
✔️ ухвалення закону про антикорупційний суд;
✔️ встановлення вимоги пояснення майна для кожного кандидата в народні депутати та кандидатів в президенти.

«Самопоміч» також звертає увагу міжнародних партнерів на те, що визнання російської окупації, фактична та юридична блокада торгівлі з окупованими територіями, посилення українських громад та невідворотність покарання за корупцію сьогодні є запорукою збереження української державності.

Водночас незалежна та інституційно сильна українська держава є найкращим партнером для подолання російської агресії і відновлення світової безпеки, збереження та гармонії світового ладу

Міжфракційне об'єднання "ЄвроОптимісти" звітували про свою роботу. Цей звіт не про інституції, він про людей - з таких слів розпочав свою промову представник  ЄвроОптистів Олексій Мушак під час презентації річного звіту міжфракційного об’єдання, що відбулося 26 грудня, в УКМЦ. Він наголосив, що у 2017-му динаміка реформ знизиться, тому основним завданням МФО на наступний рік буде продовження боротьби за необхідні країні зміни.

В рамках заходу члени МФО відзвітували про основні напрями роботи, результати роботи в цифрах та про перемоги на шляху до європейської країни.

”Не всі ЄвроОптимісти голосують однаково, але є спільними цілі, зокрема є спільним вирішення проблеми недотримання регламенту”, - зауважив народний обранець Іван Крулько і додав, що міжфракційне об’єднання продовжує боротися з практикою “кнопкодавства” та зосередило увагу на процедурах забезпечення доступу до інформації про діяльність парламенту, його органів та народних депутатів України

На презентації були виокремлені і основні законодавчі ініціативи у сфері економіки. Так, депутат Вікторія Пташник наголосила, що країна вимагає створення умов для розвитку середнього бізнесу, саме тому члени МФО зосередили увагу на покращення бізнес-клімату в Україні. “Ми підтримуємо найпрогресивніші закони у сфері економіки. Наша мета - домогтися лібералізації валютного регулювання.

Також депутати зосередили увагу на налагодженні парламентської дипломатії та на внутрішній комунікації. “Наше МФО є уособленням того, як люди з різними політичними поглядами можуть домовлятися та співпрацювати для досягнення спільної мети”, - зазначив Народний депутат України Олексій Рябчин. За його словами, цей звіт може стати непоганим посібником для молодих політиків, як стратегія поступового впровадження змін, так і набором практичних уроків, що основані на перемогах та поразках.

Підводячи підсумки, депутат Олена Сотник зазначила, що на фінальній стадії допрацювання знаходяться 12 законопроектів, які фокусують увагу на сфері енергетичної безпеки, транскордонної співпраці та оборонної сфери, туризму, державної служби, сфери європейської інтеграції тощо. “На наступний рік ми плануємо зареєструвати їх та просувати у парламенті” - підкреслила  народний обранець.

Вона зазначила, що основна місія, яку переслідує МФО - це демонстрація того, що політики можуть бути іншими, молодими та прогресивними, сповненими ідей. “Я вважаю, що ми маємо створити умови для того, щоб політики нової генерації   в майбутньому досягли критичної маси у складі Верховної Ради України - 50 %”, - закінчуючи свою доповідь підсумувала вона.

За словами керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, прийнятий вночі бюджет країни за своєю природою є олігархічним та на 80% обслуговує комерційні клани, а не служить розвитку країни.

«Бюджет у будь-якому випадку був би прийнятий, адже в парламенті існує олігархічна коаліція, яка складається не з двох, а мінімум з чотирьох фракцій та олігархічних груп», – наголошує Олег Березюк.

Однак завдяки роботі фракції «Об’єднання «Самопоміч» у цьому документі все ж з’явились важливі речі, що дозволяють країні розвиватись:

депутати «Самопомочі» відстояли збереження механізму прямого розподілу акцизного податку на місця, аби дати можливість самостійно розвиватись громадам та органам місцевого самоврядування;

за участю фракції запропоновано альтернативу спецрежиму оподаткування для сільськогосподарських виробників у вигляді прямої дотації для підприємців агропромислового комплексу залежно від суми сплаченого ними ПДВ;

поправками «Самопомочі» усунуто вплив підвищення мінімальної заробітної плати на зростання тих чи інших платежів або показників як, наприклад, судовий збір чи штрафи. Однак негативним є той факт, що поправки проти зростання єдиного податку для ФОПів 2-ї групи були відхилені.

Окрім того, за поданням уряду в податковій сфері запроваджено єдиний реєстр заяв про відшкодування ПДВ, який робить цю процедуру прозорою та зменшує корупційні зловживання з боку ДФС.

«У той же час більшість норм цього бюджету служить олігархічній системі, саме тому депутати фракції переважно не підтримували його на голосуванні», – зазначає Олег Березюк.

Найсуттєвіші недоліки документа, на яких наголошує фракція «Об’єднання «Самопоміч»:

парламент успішно пролобіював інтереси «Укрнафти», зменшивши майже вдвічі розмір ренти за видобуток нафти;

були внесені зміни в оподаткування лотерейного бізнесу, які втричі зменшать надходження в бюджет від цієї прибуткової галузі;

– у Податковому кодексі є норми щодо платників, які здійснюють свою діяльність на окупованих територіях та, можливо, фінансують терористів.

Це може бути першим тривожним сигналом початку економічної реінтеграції окупованих територій в живе тіло країни;

були проігноровані пропозиції фракції та подовжено функції ДФС як карального органу, не дозволено передачу баз даних фіскальної служби до Міністерства фінансів. Окрім того, уряд не вносить на голосування законопроект про створення Фінансової поліції, хоча він розроблений та саме від набуття чинності цього закону залежить ліквідація податкової міліції;

пограбовано місцеві бюджети та зроблено крок назад у фінансовій децентралізації. Так, витрати на оплату житлово-комунальних послуг та заробітну плату непрофільних працівників закладів медицини та освіти перекладені на плечі місцевих бюджетів, внаслідок чого суттєво скоротяться бюджети розвитку великих міст, а невеликі міста, селища та громади ризикують взагалі залишитись без коштів на розвиток.

Голова фракції наголошує: «Бюджет країнице документ, який складають не в кабінетах на Грушевського, а у маєтках олігархів. І численні порушення регламенту та законодавства при голосуванні за зміни до Бюджетного та Податкового кодексівще одне підтвердження того олігархічного вогню, в якому горить Україна», – підсумовує Олег Березюк.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені