Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

 

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна,нагороджено почесною медаллюв номінації: «За високий професіоналізмта багаторічну співпрацю». Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія «Камелія»постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

 

ТМ «МАСІК», директор Гайдук Ярослава Геннадіївна, нагороджено в номінації: «За високий професіоналізм та творчий підхід у створенні дитячих іграшок». TM «Macik» - єдиний український (європейський) виробник іграшок та аксесуарів для новонароджених, який розробляє і виробляє іграшки не в Азії. У виробництві іграшок використовуються виключно натуральні тканини, дерево твердих порід класу А і сертифіковані в Європі й США пластикові аксесуари, а також сучасне обладнання з дотриманням всіх нормативів, обов'язковою сертифікацією і строгим контролем якості продукції. Над створенням і виробництвом трудиться команда з 150 чоловік, які випускають в місяць понад 50 000 одиниць продукції, а перед запуском всі іграшки тестуються і схвалюються в групах психологів і українських мам консультантів. ТМ «Масік» - найкращий подарунок для малюка!

 

ТМ «Раненько» («Ranenko»)була відзначена почесною нагородою Рейтингу в номінації: ««За високий професійоналізм та якість у створенні товарів для дітей». ТМ «Раненько»- перший український виробник одягу для дітей, який зміг одягнути діток вагою від 800 грамів. КомандаТМ «Раненько» суттєво просунула питання догляду, спрямованого на розвиток передчасно народженої дитини: спеціально розроблені гнізда, укладки, одяг. Колектив компаніїТМ «Раненько» вважає невід'ємною частиною своєї діяльності надання психологічної підтримки батькам передчасно народжених дітей. ТМ «Раненько» є партнером Громадської організації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки», яка була відкрита в Україні в 2016 році.

 

КЛИМЕНТЬЄВ ВАДИМ ГЕОГІЙОВИЧ, головний лікар-стоматолог, хірург Європейського стоматологічного центру, експерт DGOI, кандидат медичних наук, нагроджений медаллю «Народна шана українським науковцям 1918 - 2018». Європейський стоматологічний центр– це сучасна стоматологічна клініка, високопрофесійні спеціалісти, основним завданням яких є швидке та безболісне вирішення будь-яких зубних проблем. Багаторічний досвід роботи та новітні сучасні технологій дають можливість досягати найкращих результатів у зубному протезуванні. Європейський стоматологічний центр – це високий рівень обслуговування та високопрофесійній стоматологи, рівень кваліфікації яких щорічно підтверджується відповідними курсами. Крім того спеціалісти ЄСЦ проходять стажування та обмін досвідом в таких країнах як Іспанія, Німеччина, Швейцарія. Європейський стоматологічний центр – піклування про красу та здоров’я посмішки кожного українця!

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені