Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингуце люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

 

Панков Олексій Ігорович,директор Фермерського господарства «Добробут 2003» ( Харківська область), нагороджено Орденом «Слава на вірність Вітчизні» ІІІ ступеня в номінації: «а вагомий внесок в розбудову держави, розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм і авторитет в галузі».«Добробут 2003»- одне із успішних фермерських господарств Харківського району Харківської області. Займається переважно рослинництвом, а також  переробкою зернових і технічних культур, виробляє власне борошно і крупи. Господарство активно допомагає нашим військовослужбовцям, які мужньо боронять українську землю від агресора, постачаючи на лінію фронту продукти харчування. Відчувають підтримку хліборобів і переселенці із зони АТО, які оселились на ХарківщиніРазом з іншими фермерами краю «Добробут 2003»брав активну участь в ремонті військової техніки, що була пошкоджена на передовій і потребувала відновлення.

 

Колектив Клініки для всіє сім’ї «Дентал Верді», директор Стогіна Вікторія Олегівна, було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня  в номінації: «За високий професіоналізм у створенні медичної клініки для всієї родини та благодійну діяльність».Клініка для всіє сім’ї «Дентал Верді» була створена 8 років тому й сьогодні зарекомендувала себе як клініка з широким спектром високоякісних медичних послуг для всієї родини, ставши для багатьох справжнім сімейним лікарем. Клініка для всіє сім’ї «Дентал Верді» - це поєднання класичних традицій медичного обслуговування з інноваційними методиками лікування в сфері стоматології, лікувальної косметології та інших медичних напрямків. В клініці проводяться діагностичні, лікувальні, консультаційній заходи з таких напрямків: стоматологія, косметологія, дитяче відділення, отоларингологія, денний стаціонар.  «Дентал Верді» це завжди професіоналізм та якість медичного обслуговування.

 

Кондитерський Дім «Шоколіно», директор Сингаєвська Людмила Володимирівна було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм та якість шоколадної продукції». Кондитерський Дім «Шоколіно» працює на ринку України з 2003 року, й з того часу зарекомендував себе як високоякісний виробник рекламної та сувенірної продукції з шоколаду.Компанія спеціалізується на виготовлені шоколадних виробів будь-якої складності з використанням класичної та елітної шоколадної сировини в різноманітній оригінальній упаковці: логотип на шоколаді, шоколадний декор, шоколадні листівки, набори та  високоточні шоколадні фігури, шоколад на весілля, фото на шоколаді та індивідуальні ексклюзивні набори, листівки, медалі, корпоративні та бізнес подарунки. Кондитерський Дім «Шоколіно» створив цілу лінійку шоколадного декорудля прикраси тістечок, тортів, морозива, десертівтапасок.Кондитерський Дім «Шоколіно» - це завжди високоякісні, ексклюзивні та вишукані подарунки з шоколаду!

 

Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР», директор Ямбург Олександр Олександрович, було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм у створенні всеукраїнської мережі автомийок та якість надання послуг». Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР» - це повний комплекс високопрофесійних послуг з догляду за автомобілем. Багаторічний досвід роботи та впровадження новітніх технологій з встановленими високими стандартами обслуговування дозволило мережі автомобільних мийок «ПІОНЕР» придбати відмінну ділову репутацію на ринку автомийних послуг і зарекомендувати себе як надійного партнера довгострокових та взаємовигідних відносин. У числі корпоративних клієнтів - великі державні компанії, холдинги, банки, представники середнього та малого бізнесу. В мережі автомобільних мийок «Піонер» цінується індивідуальний підхід до кожного клієнта. З «ПІОНЕР» -  Ви завжди на чистому авто!

 

Міжнародна школа флористики «Flower Show», директор Бібіков Андрій Володимирович, нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм у створенні школи флористики». Міжнародна школа флористики «Flower Show» була заснована у 2007році й з того часу встигла зарекомендувати себе як навчальний заклад з високими стандартами навчальних програм та якісною освітою. Міжнародна школа флористики «Flower Show»  - навчальний заклад з підготовки професійних флористів та власників квіткових салонів. Кваліфіковані викладачі, сучасні програми, європейський формат навчання, все це - забезпечує високий рівень флористичної освіти та затребуваність випускників серед українських та зарубіжних роботодавців. Міжнародна школа флористики «Flower Show» - це якісна освіта для флористів.

 

ДАХНО ФЕДІР ВЛАСОВИЧ, генеральний директор ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини» нагородженийПочесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної медицини в галузі гінекології та репродуктології та високий професіоналізм». Дахно Ф.В. - кандидат медичних наук, доктор філософії, професор, академік декількох академій наук, професор кафедри акушерства, гінекології і репродуктології НМАПО ім.. П.Л.Шупика -першим започаткував на Україні розробку та впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій для лікування безпліддя людини. Як результат в 1984 роцівперше на Україні було успішно запліднено жіночу яйцеклітину invitro, а у 1991 році на Україні вперше була народжена дитина запліднена  invitro. Завдяки професіоналізму і самовідданості професора Дахно Ф.В. у сфері допоміжних репродуктивних технологій ПрАТ «Інститут репродуктивної медицини» вже понад 20 років залишається лідером галузі, де високопрофесійній лікарі клініки надають широкий спектр медичних послуг в сфері гінекології та репродуктології. Дахно Федір Власович - член комітету радників Європейського товариства репродукції людини і ембріології, член Американського товариства репродуктивної медицини, автор багатьох наукових праць, монографій, наукових винаходіввидатна людина сучасності, яка зробила вагомий внесок у розвиток вітчизняної репродуктивної медицини.

 

ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини», генеральний директор професор Дахно Федір Власович, нагороджено Дипломом Якості, в номінації: «За високий професіоналізм та якість надання медичних послуг в галузі гінекології та репродуктології». Інститут було засновано у 1994 році видатним науковцем, професором Дахно Федором Власовичем. Сьогодні ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини» - лідер у сфері надання медичних послуг з репродуктології. На цей час високопрофесійній фахівці Інституту надають такі медичні послуги, як: діагностика та лікування всіх форм безпліддя, внутрішньо маткова інсемінація, запліднення invitro, ІКСІ, допоміжний лазерний хетчінг, донаційні програми, застосування кріотехнологій для збереження сімейного генофонду. За 2015 рік виконано понад півтори тисячі лікувальних циклів, й народжено 460 діток. Крім того в Інституті відкрито центр підготовки для молодих батьків, а також тих подружніх пар, які тільки планують народження дитини. «Інститут Репродуктивної Медицини» Клініка професора Ф.В. Дахножиття народжується тут.

 

Кондитерська «Paris», директор Галущенко Аліна Олександрівна, була нагороджена Дипломом в номінації: «За високий професіоналізм у створенні кондитерської та якість надання послуг». Команда кондитерської «Paris» - це молоді та енергійні професіонали, які створюють ексклюзивні шедеври кондитерського мистецтва. Шеф-кондитер «Paris», Дмитро Дударенко, учасник багатьох кондитерських чемпіонатів та переможець міжнародного кулінарного фестивалю. Десерти «Paris» виготовляються щодня виключно вручну, основою яких є тільки натуральні продукти, сувора рецептура і любов майстра до свого творіння. І тут немає винятків! Співробітники кондитерської «Paris» допоможуть вибрати десерт, який підійде саме до Вашого події, який стане, без перебільшення, кращим прикрасою Вашого святкового столу. Високопрофесійній кондитери  «Paris» без зволікань втілять Ваші бажання у різноманітних десертах!

 

Глянцевий журнал «LUXURY5 зірок», виконавчий директор Кулинич Наталія Костянтинівна, було нагороджено Почесною нагородою МАРТІС «Золота Фортуна» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високу журналістську майстерність».Deluxeжурнал  «LUXURY5 зірок»було засновано у 2010 році. Сьогодні журнал є популярним серед бізнес-аудиторії та розповсюджується  безкоштовно власною службою доставки накладом понад 6 000 примірників на місяць по елітним закладам Харкова, Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя.

 

ПП «мед-ІНФО», директор Косінога Наталія Анатоліївна, нагороджено почесним дипломом в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Підприємство «Мед-Інфо» працює на ринку інформаційних послуг з 2008 року й спеціалізується на наданні інформаційних послуг населенню відносно наявності та вартості лікарських засобів в аптечних мережах, про область застосування та безпеку використання препаратів. Інформування споживачів стосовно переліку послуг,що надаються медичними закладами.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені