Події, Люди, Соціум

23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року-2018» та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.

Це звеличення Людини і людяності, гуманістичних ідеалів, звеличення тих, хто гідний найвищого суспільного визнання. А головна тема в повній мірі проявляєтьсяв гаслі церемонії - "Потенціал нових досягнень". Нові імена, нові тренди, несподівані відкриття були і залишаються притаманними кожній церемонії. Нинішня церемонія дозволяє зробити ще один важливий висновок: з плином часу «Людина року» помітно молодшає. Це стосується і атмосфери заключних свят, в яких протокольно-академічні риси гармонійно поєднуються з легкої аурою імпровізації, дружнього спілкування. І, звичайно, помітно молодшає коло людей, відзначених увагою експертів програми. Вони практично домінують в економічних номінаціях програми, і це дуже обнадійлива тенденція.

Емоційне напруження та святковий настрій надавали церемоніальному дійствувиступи відомих вітчизняних та зарубіжних виконавців: Рози Римбаєвої, Анатолія Ярмоленко, Каті Бужинської, Камалії, Наталії Валевської, Сюзанни Чахоян, Влада Ситніка, Тамари Калінкіної, Олега Шака, Тетяни Піскарьової, Олексія Сагаловського, Поля Манондіза.

Березневий вечір в Національній опері подарував усім неймовірну гаму емоцій, відчуття причетності до зародження чогось нового і значимого, усвідомленням того, що істинним надбанням цивілізованого суспільства є Людина з її вічними цінностями і світлими мріями.

Віват," Людина року "!

 

Володарі премії «Людина року-2018» в 17 національних номінаціях:

 

«Регіональний лідер року»

Максим СТЕПАНОВГолова Одеської обласної державної адміністрації;

«МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ»

Андрій БАЛОГАМіський голова м. Мукачева (Закарпатська обл.);

«Лідер об’єднаної територіальної громади року»

Руслан МАЙСТРУКГолова Тетіївської ОТГ (Київська обл.);

«Промисловець року»

Дмитро ІОРГАЧОВ–Генеральний директор ПАТ «Одескабель»;

«Підприємець року»

Максим КОЗИЦЬКИЙДиректор ТОВ «Еко-Оптіма»;

«Менеджер року»

Михайло БОРОДАВКОГенеральний директор ПрАТ «Укренергомонтаж»;

«Фінансист року»

Сергій ТІГІПКОГолова Правління АТ «ТАСКОМБАНК»;

«ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ»

Наталія БАЗИЛЕВСЬКАГолова правління ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»;

«ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ РОКУ»

Руслана ЦАХЛОПрезидент компанії «Союз майстрів краси України»;

«Аграрій  року»

Сергій ТАРАСОВЗасновник та керівник агрохолдингу «І & U»;

«ЛІДЕР ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»

ТОВ «Ходльмаєр Логістикс Україна».Виконавчий директор Тетяна СТРЕЛЬЦОВА;

«Житловий комплекс року»

ЖК «ПОДОЛ ГРАД»(Забудовник – ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»). Президент корпорації – Олександр ЛЯТАМБОР;

«ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

Готель «BANKHOTEL» (м.Львів). Генеральний менеджер –Тарас КУЗИК;

«Телевізійний журналіст року»

Світлана ОРЛОВСЬКА(Телеканал «Прямий»);

«Спортсмен року»

Олександр УСИКАбсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі(за версіями WBO, WBC, IBF, WBA(Super), TheRing);

«Меценат року»

Анна КОРШУНОВАПрезидент ГО «Біла Птаха»;

«Нова генерація року»

Тетяна ПЕТРАКОВАсуспільний діяч, автор 500 соціальних проектів, головний редактор всеукраїнського соціального журналу «Ukrainian People».

 

Володарі міжнародних і спеціальних премій програми «Людина року-2018»:

Герміне ПОППЕЛЕР– Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні – Міжнародна премія в галузі дипломатії.

Салем Ахмед АЛЬ-КААБІ– Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні – Міжнародна премія «За значний внесок у розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною».

Роза РИМБАЄВА– Народна артистка Казахстану – Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва.

Анатолій ЯРМОЛЕНКО– Народний артист Білорусі, керівник білоруського вокально-інструментального ансамблю «Сябри»– Міжнародна премія «За видатний внесок в розвиток культури та мистецтва України».

Ада РОГОВЦЕВАГерой України, Народна артистка України–Спеціальна премія ім.М.Вороніна «За високий стиль життя».

Олександр НИКОНЕНКО– вчений, хірург і трансплантолог– Спеціальна премія ім. Геннадія Книшова «За вірність гуманістичним ідеям та примноження загальнолюдських цінностей».

Олександр ЗЛОТНИК– український композитор, народний артист України, професор, ректорКиївського інституту музики імені Рейнгольда Глієра– Спеціальна премія газети «КП в Україні» «Кумир українців».

«ІНСТИТУТ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН» – Спеціальна премія «За вагомий внесок у розвиток сучасної української науки». Засновник – Віталій ІЛЬЧЕНКО.

Система розумного дому «CLAP»– Спеціальна премія «За розробку екологічних та енергоефективних житлових технологій». Засновник – український бізнесмен Олександр ПОЙМАНОВ.

Макс Поляков – підприємець, громадський діяч, вчений, засновник інноваційних компаній EOSDAта FireflyAerospace–Спеціальна премія «За вагомий внесок у відродження ракетно-космічної галузі в Україні».

Фортунато ГУАДАЛУПІ –ТОП менеджер міжнародного рівня, один з найуспішніших італійських бізнесменів, який майже 25 роківпрацює в молочній галузі України–Спеціальна премія «За впровадження креативних бізнес-проектів та найсучасніших технологій в Україні».

Наталія ГОРБАЛЬ –відомий адвокат, експерт в області сімейного права, письменниця–Спеціальна премія«За вагомий творчий внесок у збереження і розвиток інституту сім’ї».

Юрій ПЕЛИХ– голова ради директорів компанії «УКРБУД» –Почесна відзнака «За вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України».

12 березня в одному з найпопулярніших і найреспектабельніших ресторанів столиці «Almondo» відбувся прийом на честь лауреатів 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2018». Ця подія традиційно є своєрідним «pre-party» щорічної урочистої церемонії.

Всі лауреати в національних номінаціях програми –особистості, які гідно визнані кращими в різних сферах професійної діяльності за минулий рік.

Під час вшанування, в невимушеній і святковій атмосфері лауреатам було вручено Почесні дипломи –високий знак відмінності за їх видатні досягнення.

Сьогодні Програма «Людина року» –найважливіше явище суспільного життя, що сприяє формуванню нової еліти країни.

Імена переможців у кожній з 17-ти національних номінацій, а також імена володарів Міжнародних та Спеціальних премій будуть оголошені в Національній опері України 23 березня 2018 року під час 23-ї церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ-2018».

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ-2018» в номінації «Нова генерація року».

Тетяня ПЕТРАКОВА

Головний редактор всеукраїнського соціального глянцю «UkrainianPeople», автор понад 500 соціальних проектів для дітей України, магістр журналістики, магістр психологіі, нагороджена медаллю «За Заслуги» ІІ ступеню від ассоціаціі СБУ; нагороджена медаллю За Заслуги  від фонду підтримки Національної безпеки України,  нагороджена орденом «Патріот України»

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Презентація та вихід другої «Енциклопедії дитячих талантів», яка об’єднала понад 1000 дітей з різних куточків України, отримання ордена «Патріот України», створення першого форуму для батьків на тему «Безпечний світ дитини», який об’єднав найвідоміших фахівців та тисячі матерів з усіх регіонів України – це найактуальніша подія, враховуючи сучасні реалій , проведення преміі «100 успішних українок», героїнями якого стали волонтери, меценати, благодійники та багатодітні матері

Ваша «Формула успіху»? Немає жодних формул, лише усвідомлення того, що задля бажаного результату  потрібно працювати… важко працювати! Завжди потрібно діяти,  створювати,  розвиватись,  бо життя любить лише тих, хто рухається щодня!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Завжди мріяли стати людиною, бо нею не народжуються, а стають завдяки діям на благо іншим.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Жити  в країні для людей!  Впевнена, нашу країну з нашими свідомими людьми це вже невдовзі чекає.

Бути сьогодні успішним – це… Успіх – це стан душі, в першу чергу, як і вміння рухатись вперед, не дивлячись на поразки, зберігаючи віру в свої сили.

Ваш улюблений афоризм? Бажаєш залишити після себе слід – не топчись на місці!

Якщо щастя не в грошах, то в чому? Щастя в  кожній хвилині, головне навчитись цінувати те, що дає нам життя!

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... переверну цей світ».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Ми повинні навчитись не заздрити, а надихатись тими людьми, які творять себе та наш оточуючий світ.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Перфекціонізм, емоційність.

Яка страва здатна покращити вам настрій? Враховуючи те, що я не їм 12 років м'ясо – зелень та овочі.

Чи є у Вас улюблена книга? «Атлант розправив плечі» Айн Рєнд.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Є жінка, яка надихає мене і зараз, Ліна Костенко, жінка, яка живе поза часом.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Аль-Акса мечеть із Єрусалиму.  Це місце, яке є знаковим для мене, це символ – миру, добра, та єдності, саме тому що цього потребує наше суспільство.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Планета «Земля» - вона існує, але, на жаль, зараз на ній живе велика кількість людей, які с кожним днем  втрачають свою людяність та щирість серця. Моя мрія – планета,  сповнена людьми, які знають що таке взаємоповага та взаємопідтримка.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Запросила б на Західну Україну. Ця частина України, дійсно містить справжні традиції, та відображає культуру нашої країни, при цьому має живописну красу гір та глибинних озер, як наприклад Синевир.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Найбільше досягнення - моя родина, поява на світ Стефанії Петракової. Я дуже часто помилялась, але найбільша помилка - те, що я дуже багато віддаю людям на шкоду родини. 

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Проводити час зі своєю маленькою донькою та люблячим чоловіком.

 

 

Даша ПЛАХТІЙ

Кіноактриса. Номінації за кращу жіночу роль: Золота Дзиґа; Мароканський 22-й кінофестиваль “FestivalInternationalduCinèmadAuteurRabat”; Міжнародний фестиваль у Китаї «GoldenSilkRoad”; Італійський фестиваль «NuovoCinemaEuropa».

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? 2018 був пліднимна роботу. Фільм «Довбуш», реж. О.Санін, роль Марічка - коханоїОлекси Довбуша. Дуже визначна для мене робота. У ній піднято багато важливих тем і переживань, вкладено дуже багато любові. Також працювала у 8-ми серійному детективному серіалі «Принцип задоволення», польский реж. Д.Яблонський, роль Юлія - журналіст і коханка головного слідчого в Одесі. Це, доречі, копродукція трьох країн: України, Польщі і Чехії. Навесні має бути прем‘єра. Восени знялась у двох трейлерах: - для повнометражного фільму, чорної комедії «Я працюю на цвинтарі» реж. А.Тараненко, роль - Олена, нещасна жінка, що мучить працівників цвинтара; - Норвежський короткий серіал «Джон Форт» реж.В.Бонікос, роль Ханна - розбещена донька багатія і тусерша.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети?Я не маю залізних принципів, але знаю, що коли чогось бажаєш треба вірити у результат і робити все можливе для його досягнення. Зазвичай це працює. А ще вірю у долю, інколи вона веде нас, попри всі спроби щось змінити. Тоді варто віддатись потоку і зрозуміти чому відбувається саме так і можливо це на краще.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Ветеринаром, а потім дизайнером інтерьерів.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Є. Ми з чоловіком хочемо створити Еко-Поселення. Екологічно, економічно, культурно і духовно розвине містечко, з мінімалізацією негативного впливу на середовище, збереженням природних ресурсів, використанням екологічних технологій, а найважливіше - створенням умов для високої якості життя його мешканців.

Бути сьогодні успішним – це… бути сміливим і цілеспрямованим.

Якщощастяне в грошах, то в чому?Щастя взагалі дуже розмите поняття. Філософське. Індивідуальне. Для мене воно точно не в грошах. Найбільш щасливі моменти мого життя пов‘язані з сім‘єю, роботою і подорожами, а точніше з емоціями, що за ними стоять.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...обіпрусь!»

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?Неоднозначність.

Яка страва здатна покращити вам настрій?Вегетаріанський бургер з паніром.

Чи є у Вас улюблена книга?Улюблена та, яку читаю і завтра, певно, стане інша. Зараз читаю «Передбачувана ірраціональність» Дена Аріелі. Психологія. Дуже раджу.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Зі Шрілою Прабхупадою.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Перенесла би піраміду з Єгипту на Контрактову площу, як символ того, що нема нічого неможливого.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Соломія.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Показала би йому Карпати, Львів, Київ і Крим.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?Я не знаю, що з того що я зробила у житті вважати досягненням, так само як і немає вчинку, за який я би шкодувала так сильно, щоб вважати його найбільшою помилкою у житті.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок?Лежати під горами на хвилях моря і дивитись на сонячне небо.

 

 

Катерина ЧОРНІЙ

Майстер спортуУкраїни з фехтування

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2018 році? Дворазова чемпіонка IIIЮнацьких Олімпійських Ігор у Буенос-Айресі, 4 місце на Чемпіонаті Світу серед юніорів, 3 місце на етапі Кубку Світу серед юніорів.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети?Думка є проявом енергії.Незнання-рабство, знання-свобода.Життя – це мрія. Здійсни її!

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Я мріяла стати ветеринаром, журналістом, моделлю.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Не одна перемога на Олімпійських Іграх, вивчення понад трьох іноземних мов, можливість здійснити мрії моїх батьків.

Бути сьогодні успішним – це… мати повну владу над собою та кожен день бути все ближче до здійснення своєї мрії.

Ваш улюблений афоризм?Судити про те, вдало чи невдало було прожите життя, варто не по тому, чого людина досягла, а по тому чого хотіла досягти.

Якщощастяне в грошах, то в чому?Я вважаю, що гроші це ілюзія; кожний про це знає, але багато хто ще до сих пір не може в це повірити. Звичайно, якщо людина має пристойні статки, вона може собі більше дозволити, але ставити гроші за мету, за ціль життя, на мою думку, абсолютно безглуздо. Є речі набагато важливіші і цінніші за величезні статки та гроші.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... відштовхнуся від неї, щоб сягнути зірок».

Кому Ви найбільше заздрите в цьому житті?Своїй собаці.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?Надмірно близьке сприйняття реальності, людей та життя в цілому.

Яка страва здатна покращити вам настрій?Дуже люблю смачно перекусити, тому якщо їжа смачна, мій день вже вдався.

Чи є у Вас улюблена книга?Надзвичайно багато фантастичних книжок, але декотрі можна виділити як «улюблені»: «Великі сподівання» Ч. Діккенс, «Консуело»  Ж. Санд, «Чорний обеліск» Е. М. Ремарк.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Леонардо да Вінчі.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало?Ввічливість, відвертість та повагу – ті чуда, котрих дійсно не вистачає не тільки в моєму місті.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?«Тирамісу».

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Провела б загальну екскурсію по Києву.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?Зміни, які відбулися зі мною за останні 5 років; що завжди оцінювала людей та життєві ситуації тільки зі своєї точки зору, і не зважала на різноманітність випадків.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок?Читання.

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

 

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна,нагороджено почесною медаллюв номінації: «За високий професіоналізмта багаторічну співпрацю». Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія «Камелія»постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

 

ТМ «МАСІК», директор Гайдук Ярослава Геннадіївна, нагороджено в номінації: «За високий професіоналізм та творчий підхід у створенні дитячих іграшок». TM «Macik» - єдиний український (європейський) виробник іграшок та аксесуарів для новонароджених, який розробляє і виробляє іграшки не в Азії. У виробництві іграшок використовуються виключно натуральні тканини, дерево твердих порід класу А і сертифіковані в Європі й США пластикові аксесуари, а також сучасне обладнання з дотриманням всіх нормативів, обов'язковою сертифікацією і строгим контролем якості продукції. Над створенням і виробництвом трудиться команда з 150 чоловік, які випускають в місяць понад 50 000 одиниць продукції, а перед запуском всі іграшки тестуються і схвалюються в групах психологів і українських мам консультантів. ТМ «Масік» - найкращий подарунок для малюка!

 

ТМ «Раненько» («Ranenko»)була відзначена почесною нагородою Рейтингу в номінації: ««За високий професійоналізм та якість у створенні товарів для дітей». ТМ «Раненько»- перший український виробник одягу для дітей, який зміг одягнути діток вагою від 800 грамів. КомандаТМ «Раненько» суттєво просунула питання догляду, спрямованого на розвиток передчасно народженої дитини: спеціально розроблені гнізда, укладки, одяг. Колектив компаніїТМ «Раненько» вважає невід'ємною частиною своєї діяльності надання психологічної підтримки батькам передчасно народжених дітей. ТМ «Раненько» є партнером Громадської організації батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки», яка була відкрита в Україні в 2016 році.

 

КЛИМЕНТЬЄВ ВАДИМ ГЕОГІЙОВИЧ, головний лікар-стоматолог, хірург Європейського стоматологічного центру, експерт DGOI, кандидат медичних наук, нагроджений медаллю «Народна шана українським науковцям 1918 - 2018». Європейський стоматологічний центр– це сучасна стоматологічна клініка, високопрофесійні спеціалісти, основним завданням яких є швидке та безболісне вирішення будь-яких зубних проблем. Багаторічний досвід роботи та новітні сучасні технологій дають можливість досягати найкращих результатів у зубному протезуванні. Європейський стоматологічний центр – це високий рівень обслуговування та високопрофесійній стоматологи, рівень кваліфікації яких щорічно підтверджується відповідними курсами. Крім того спеціалісти ЄСЦ проходять стажування та обмін досвідом в таких країнах як Іспанія, Німеччина, Швейцарія. Європейський стоматологічний центр – піклування про красу та здоров’я посмішки кожного українця!

Визначені лауреати 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2018».

Процеси, що відбуваються в Україні останнім часом, радикальні зміни у нашому житті стали своєрідним накопичувачем потужного потенціалу конкретних дій які, апріорі, вже не можуть бути не використані на благо країни і людей. Звичайно, це, перш за все, людський потенціал.

Цей потенціал рік за роком акумулює і загальнонаціональна програма «Людина року», роль якої полягає не просто в констатації і популяризації досягнень людей, які домоглися всеукраїнського, а нерідко і міжнародного успіху. «Людина року» виконує ще й важливу функцію активізації високого потенціалу лідерів. Адже в їх числі чимало тих, чия перемога в найавторитетнішій загальнонаціональній програмі стала початком стрімкого злету в своїй сфері діяльності. Так що обраний для XXIII етапу загальнонаціональної програми «Людина року» слоган «Потенціал нових досягнень» – повністю відповідає часу і запитам нашого суспільства.

А порядковий номер нинішньої програми «23» – відноситься до категорії позитивних чисел. Воно може бути щасливим – перш за все для людей, які в своїх мотивах і вчинках органічно поєднують інтереси суспільства з духовними ідеалами. Що цілком відповідає образу володаря титулу «Людина року».

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» повідомляє  засобам масової інформації,що 15 січня 2019 р. підведені підсумки експертного опитування за 2018 рік та доводить до відома громадськості імена кращих українських професіоналів, які за своїдосягнення у2018 році визначені лауреатами 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року – 2018».

 

 

Урочиста церемонія вручення Премії  «Людина року – 2018»

відбудеться

23 березня 2019 року в Національній опері України

 

УВАГА! Імена претендентів подаються в алфавітному порядку:

 

«РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ»

 

1.     ГОЛОВКО ВалерійГолова Полтавської обласної державної адміністрації;

2.    ГОНЧАРУК Олег – Голова  Івано-Франківської обласної державної адміністрації;

3.    СТЕПАНОВ Максим –Голова Одеської обласної державної адміністрації;

 

«МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ»

 

1.    БАЛОГА Андрій – Міський голова м. Мукачева (Закарпатська обл.);

2.    ЛІННИК Анатолій –Міський голова м.Ніжина (Чернігівська обл.);

3.    ТРЕБУШКІН Руслан – Міський голова м.Покровська (Донецька обл.);

 

«ЛІДЕР ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОКУ»

 

1.    ГАЄВ Вадим –Голова Новопсковської ОТГ Луганської області;

2.    КОРІННИЙ Олександр – Голова Новоукраїнської ОТГ Кіровоградської області;

3.    МАЙСТРУК Руслан –Голова Тетіївської ОТГ Київської області;

 

«ПРОМИСЛОВЕЦЬ РОКУ»

 

1.     ІОРГАЧОВДмитроГенеральний директор ПАТ «Одескабель»;

2.     ПИЛИПЮК ПетроГенеральний директор компанії «Modern-Expo Group»;

3.     ЧАІЦЬКИЙВячеславГенеральний директор АТ «Електромашина»;

 

«ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ»

 

1.    БІЛОУС Андрій - Генеральний директор СП ТОВ«Бітунова Україна»;

2.    КОЗИЦЬКИЙ Максим – Директор ТОВ «Еко-Оптіма»;

3.    СКОМОРОХОВА Аліна –Генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс»;

 

«МЕНЕДЖЕР РОКУ»

 

1.    АНТОНЮК Юрій Голова компанії «EPAM Україна»;

2.    БОРОДАВКО Михайло – Генеральний директор ПрАТ «Укренергомонтаж»;

3.    КІКТЕНКО Олександр – Президент ГК «Сталекс»;

 

«ФІНАНСИСТ РОКУ»

 

1.     ГРЕБІНСЬКИЙ Леонід –Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК»;

2.     ГУЛЕЙ Анатолій –Голова правління Української міжбанківської валютної біржі;

3.     ТІГІПКО Сергій –Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК»;

 

«ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ»

 

1.    БАЗИЛЕВСЬКА Наталія –Голова правління ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя»;

2.    ЗУБЧЕНКО Ірина – Директор ПрАТ«Харківська муніципальна страхова компанія»;

3.    КИМ Галина – Генеральний директор «Страхова компанія «Ю.Ес.Ай.»;

 

«ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ РОКУ»

 

1.    ВЕЛИКА Тетяна –Генеральний директор ТОВ «Глобал Івентс Груп»;

2.    ДУБЧУК Ірина – Співвласник ТОВ «ТИГРЕС»;

3.    ЦАХЛО Руслана –Президент компанії «Союз майстрів краси України»;

 

«АГРАРІЙ  РОКУ»

 

1.     КИСІЛЬ Анатолій –Директор ДП «Агрофірма «Байс-Агро»;

2.          ОСАДЧУК Володимир – Генеральний директор ТОВ «КОФКО АГРІ Ресорсіз Україна»;

3.     ТАРАСОВ Сергій – Засновник та керівник агрохолдингу «І & U».

 

«ЛІДЕР ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ»

 

1.     Група компаній «DELIVERY»Генеральний директор - Олена Лакатош;

2.     ТОВ "Ін-Тайм" – Генеральний директор - Сергій Грачов;

3.    ТОВ «Ходльмаєр Логістикс Україна»Виконавчий директор - Тетяна Стрельцова;

 

«ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

 

1.           ЖК «INTERGAL CITY» (Забудовник – компанія «Інтергал-Буд»);

2.           ЖК «ЛЕВАДА» (Забудовник – ПрАТ «Агробудмеханізація»);

3.           ЖК «ПОДОЛ ГРАД» (Забудовник ­– ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ»).

 

«ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РОКУ»

 

1.           Готель «BANKHOTEL» (м.Львів);
2.           Готель«City Holiday Resort & Spa» (м.Київ);
3.           Готель«Villa le Premier»(м.Одеса);

 

«ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ЖУРНАЛІСТ РОКУ»

 

1.     ГРИЦИК Ольга (Телеканал «Україна»);

2.     ОРЛОВСЬКА Світлана (Телеканал «Прямий»);

3.     ПОЛУЄВ Володимир (Телеканал «112 Україна»).

 

«СПОРТСМЕН РОКУ»

 

1.     АБРАМЕНКО Олександр –  Олімпійський чемпіон з фрістайлу 2018 року;

2.     БІЛОДІД Дар’я –Чемпіонка Світу з дзюдо 2018  року;

3.     УСИК Олександр – Абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі (за версіями WBOWBCIBFWBA(Super)TheRing);

 

«МЕЦЕНАТ РОКУ»

 

1.  ЗУСМАНОВИЧ Дмитро –Засновник БФ «Правобережний», Генеральний директор компанії «Кераміст»;

2.  КОРШУНОВА Анна – Президент ГО «Біла Птаха», Голова правління БФ «Фонд Майбутнього»;

3.  НАУМОВ Олег - ЗасновникМузею українського живопису;

 

«НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ»

 

1.     ПЕТРАКОВА Тетяна – Суспільний діяч, Головний редактор всеукраїнського соціального журналу Ukrainian People;

2.     ПЛАХТІЙ Дарія – кіноакторка, володарка премії «Золота дзиґа-2018» за кращу жіночу головну роль.

3.     ЧОРНІЙ Катерина –дворазова чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігорв Буенос-Айресі з фехтування на шпагах 2018 р.

 

 

У лауреатському переліку двадцять третьої загальнонаціональної програми «Людина року–2018» представлені 17 регіонів України (Волинська обл., Дніпропетровська обл., Донецька обл., Закарпатська обл., Запорізька обл., Івано-Франківська обл., Кіровоградська обл., м. Київ, Київська обл., Луганська обл., Львівська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Хмельницька обл., Черкаська обл., Чернігівська обл.)

 

За 23 роки існування загальнонаціональної програми володарями почесного титулу «Людина року» стали 411переможців в національних номінаціях і 119володарів міжнародних і спеціальних премій програми.

 

Вшануваннялауреатів та переможців XXІІІ загальнонаціональної програми «Людина року» відбудеться 23 березня 2019 року під час Урочистої церемоніївручення премії «Людина року-2018».

 

Автомобільний партнербренд AUDI

Офіційний транслятор церемоніїТелеканал «ПРЯМИЙ»

Приймає готель «RadissonBlu  Київ» біля Золотих воріт

Офіційний напій церемонії «ВИНА СВІТУ»

 

ТакожГенеральна дирекція загальнонаціональної програми«ЛЮДИНА РОКУ» з великою вдячністю відмічає компанії і організації, які стали діловими партнерами програми «Людина року».

Страхова група «ТАС» Офіційний Страховик

Клініка «БОРИС»Офіційний медичний партнер

Авіакомпанія«МАУ» – Генеральний авіаперевізник

Ресторан «ALMONDO»Спонсор урочистого прийому

Мережа ресторанів L'KAFA-CAFE Офіційний партнер

Адвокатське об′єднання «юридична фірма «ВАСИЛЬ КІСІЛЬ І ПАРТНЕРИ» Генеральний юридичний партнер

Адвокатське об’єднання«SpensersST» – Адвокатський супровід

БТА Банк – Генеральний партнервізиту Рози Римбаєвої в Україну

AirAstanaПартнер візиту Рози Римбаєвої  в Україну

Газета «КПв Украине» Спонсор номінації «Кумир українців», офіційний інформаційний партнер

Газета «СЕГОДНЯ»Генеральний медіапартнер

Газета «СПОРТ-ЭКСПРЕСС В УКРАИНЕ» Офіційний інформаційний партнер

Радіо «КИЇВ»Генеральний радіо партнер

Телеканал«Перший діловий»Офіційний інформаційний партнер

Телеканал«112 Україна»Офіційний інформаційний партнер

Телеканал OBOZ.TVОфіційний інформаційний партнер

Телеканал «4 канал» Офіційний інформаційний партнер

Телеканал «O-TV»Офіційний інформаційний партнер

Телеканал «8 канал»Офіційний інформаційний партнер

Інформаційна агенція «УКРІНФОРМ» Офіційне інформаційне агентство

Інформаційна агенція «РБК-УКРАЇНА» Ексклюзивний медіа-партнер

Інформаційна агенція «Українські новини» Ексклюзивний новостійний партнер

Інтернет -портал «OBOZREVATEL.COM» Генеральний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «LB.UA» Офіційний Інтернет-партнер

Салон краси «MILFEY» – Beautyпартнер

Клуб краси «Portobello»– Вишуканий партнер

Фітнес-клуб «GYMMAXX»Офіційний партнер програми

Готель «MIROTEL» м. Трускавець –Спонсор елітного відпочинку

Мережа ресторанів «МИРОВАЯ КАРТА» Офіційний партнер

Готель «Fouquet`s Barriere» – Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «LENORMANDYDEAUVILLE» Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «ROYAL Barriere DEAUVILLE» Спонсор призового фонду

Готель «ROYAL LA BAULE» Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «HERMITAGELA BAULE» – Спонсор нагородного і призового фонду

Готель «RIXOS PREMIUMSEAGATE SHARM» – Спонсор призового фонду

Бренд «SOTHYS» Спонсор нагородного і призового фонду

TM«BRELIL» Спонсор нагородного і призового фонду

TMAJOURСпонсор нагородного і призового фонду

ТМ «HYLA» Спонсор нагородного і призового фонду

TM«JOUVENCEETERNELLE» Спонсор нагородного і призового фонду

Бренд «DOLCEDONNA» Спонсор нагородного і призового фонду

Дизайнерское бюро «R&D» Спонсор нагородного і призового фонду

Бренд«TRAVELITE»Спонсор нагородного і призового фонду

«КОКА-КОЛА Беверіджиз Україна» – Партнер церемонії

ТМ «АЛАН» – Смачний партнер церемонії

Інтернет-портал «ИЗВЕСТИЯ В УКРАИНЕ» Офіційний Інтернет-партнер

Інтернет-портал «GISMETEO.UA» Спеціальний Інтернет-партнер

Газета «АРГУМЕНТЫ НЕДЕЛИ» Офіційний інформаційний партнер

ИД «Украина-Бизнес» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Натали» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Грушевского, 5» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «МИР ОТДЫХА» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «PROF BUILD» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «LAFAMME» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Woman» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «People.uabyНасолода»Офіційний інформаційний партнер

Журнал «el_turistico» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Ukrainian people» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Shikolad» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Million» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Financoff» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «БізнесWoman» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «APRIORI» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Fashion of Diplomacy in Ukraine» Офіційний інформаційний партнер

Журнал «Миллениум» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «NOVOSTIMIRA» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «Экономические новости» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «ICC» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «OUTLOOK» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «UAINFO» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-видання«Буквы» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «GoGetNews» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «Vector News» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-видання«E-NEWS» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-видання«E-Finance» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «bizreliz.com» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «Ура-Інформ» Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «LuckyUkraine» – Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «Alwaysbusymama»Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «Budport.com» – Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «Ivetta» – Офіційний інформаційний партнер

Інтернет-портал «OpenWorld» – Офіційний інформаційний партнер

ТМ GOLETSОфіційний партнер церемонії

«Фомін і партнери» - Офіційний партнер

Розміщено на правах партнера

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені