Події, Люди, Соціум

Суботнім вечором, 24 березня, в залі Національної опери України відбулася двадцять друга урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми «Людина року»-2017 і володарів міжнародних та спеціальних премій програми.

Майже відразу ж знайшовши заслужений імідж соціально відповідального проекту, програма «Людина року» знову і знову підтвердила свою причетність до процесів, які відбуваються в українському суспільстві. А девіз цьогорічної церемонії «Енергія поновлення» більш ніж актуальний і співзвучний з викликами і вимогами сьогоднішнього дня. В цьому девізі і чітка мета самої програми: уявити і увінчати лаврами національного визнання тих, хто вже сьогодні працює на радикальне оновлення країни і досягли в цьому вражаючих успіхів.

Заповнений доброзичливою публікою, зал щедро обдаровував щирою вдячністю переможців в 17-ти національних номінаціях, відомих зарубіжних діячів володарів міжнародних премій і лауреатів спеціальних премій програми. А оскільки нагородження супроводжувалося чудовими виступами відомих оперних та естрадних виконавців, неординарних творчих колективів, то святковий настрій зберігався до останнього, завершального акорду. Їм стала «Пісня щасливих людей» у виконанні її автора Олега Шака.

Як і у всіх попередніх, у нинішньої урочистій церемонії є, безсумнівно, свої особливості. Але є у них і загальний фундамент вічні людські цінності, оптимізм і віра в майбутнє. Ті основоположні принципи, які дозволяють загальнонаціональній програмі «Людина року» бути завжди затребуваною українським суспільством.

 

Володарі премії «Людина року-2017» в 17 національних номінаціях:

«Регіональний лідер року»

Олег СИНЮТКАГолова Львівської обласної державної адміністрації

 «Міський голова року великих міст»

Владислав АТРОШЕНКО – Міський голова м. Чернігів

«Міський голова року малих міст»

Анатолій ФЕДОРЧУК – Міський голова м. Бориспіль

 «Промисловець року»

Олег КОРНЕЦЬКИЙ Генеральний директор ПАТ «Днiпровагонмаш»

 «Підприємець року»

Олег МАЙБОРОДА Генеральний директор ТОВ «Укрбуд Девелопмент»

 «Менеджер року»

Дмитро КОСТЮКВ. о. директора ДП «Завод «Електроважмаш»

 «Фінансист року»

Кирило ШЕВЧЕНКОГолова Правління АБ «Укргазбанк»

 «Аграрій  року»

Віктор КИРИЧЕНКОДиректор Інституту рослинництва ім В.Юр'єва НААН України

 «Житловий комплекс року»

ЖК «ЗОЛОЧЕ» (Забудовник – група компаній «ЗОЛОЧЕ». Голова правління групи компаній «Золоче» Коржевський Юрій Володимирови)

«Лідер ресторанного бізнесу року»

Денис КОМАРЕНКО співвласник, шеф-кухар  гастрокафе «Тарелка»

 «Заміський оздоровчий комплекс року»

Дачний готель  «ГЛІБІВКА» (Власник – В’ячеслав Юткін)

 «Телевізійний журналіст року»

Василь ГОЛОВАНОВ (Телеканал NewsОne)

 «Митець року»

Раду ПОКЛІТАРУЗаслужений діяч мистецтв України, хореограф, головний балетмейстер Академічного театру «Київ Модерн-балет»

 «Спортсмен року»

Еліна СВІТОЛІНАпровідна українська тенісистка, четверта ракетка світу в рейтингу WTA

 «Меценат року»

Олександр ЛОЙФЕНФЕЛЬДГолова Наглядової ради благодійної організації «Фонд спадщини», співзасновник благодійної організації «Фонд духовного відродження «Живе джерело»

 «Нова генерація року»

Ірина ГОВОРУХА популярна письменниця, блогер, журналіст

 «Лідер малого та середнього бізнесу  року»

«Медичний центр Олега Колібаби»

«Інформаційно-аналітичний телеканал  року»

Телеканал «Перший діловий»

 

Володарі міжнародних і спеціальних премій програми «Людина року-2017»:

Міжнародна премія в галузі суспільно-політичної діяльності – Президент Республіки Мальта Марі-Луїз КОЛЕЙРО-ПРЕКА

Міжнародна премія в галузі дипломатії – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі ЯНГ-ГУ;

Міжнародна премія «За видатний внесок у розвиток культури та мистецтва України» – Народна артистка України, солістка Національної Опери України Людмила МОНАСТИРСЬКА;

Міжнародна премія «За укріплення культурних контактів та духовне зближення народів» – Народний артист Молдови Іон СУРУЧАНУ (Молдова);

Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва – популярні естрадні співачки Сестри Елла та Діна РОУЗ (США);

Міжнародна премія «За милосердне ставлення і щиру турботу про українську діаспору США» – американський бізнесмен, громадський діяч, засновник агенції «Prestige Home Care Agency» Алекс Горошовський;

Спеціальна премія ім.М.Вороніна «За високий стиль життя» Народна артистка України, Герой України  Ніна МАТВІЄНКО;

Спеціальна премія газети «КП в Украине» «Кумир українців» – професор, доктор медичних наук, Заслужений лікар України – Володимир РОЗУМЕНКО;

Спеціальна премія «За вагомий багаторічний внесок у розвиток видавничо-поліграфічної галузі України» – Видавничий дім «АДЕФ Україна»;

Спеціальна премія «За розробку і успішне впровадження інноваційних телеканалів в інформаційному медіа-середовищі України» – відомий медіа менеджер, автор багатьох творчих концепцій, Генеральний продюсер телеканалу «Прямий» – Олексій Семенов.

Розміщено на правах партнера

Незабаром завершиться перший етап народного голосування, який визначить найкращі торгові марки України, а також найяскравіших представників українського шоу-бізнесу 2018 року!

Кожен етап народного голосування конкурсу «Фаворити Успіху» дорівнює одному календарному кварталу. Таким чином кожен небайдужий користувач «уанету» має можливість підтримати своїм голосом найулюбленіші бренди і найкращіх виконавців з чистого аркуша 4 рази на рік! У підсумковому річному рейтингу всі оцінки сумуються.

Через тиждень, 1 квітня оцінки учасників рейтингу першого кварталу зафіксуються, і у всіх з’явиться можливість проголосувати знову в будь-який з понад 600 категорій українського ринку, кожна з яких є номінацією конкурсу! Проте, є ще цілий тиждень, протягом якого є можливість підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів на стартовому етапі народного голосування!

Вкажіть свій вибір у цікавих вам номінаціях, в яких ви точно знаєте які саме з учасників є найкращими. Вибирайте найкраще, діліться своїми рекомендаціями з друзями!

Конкурс заохочує найактивніших учасників онлайн-голосування призами! Наприклад, прямо зараз ми роздаємо жителям столичного регіону сертифікати L’Kafa Group, якими можна запросто розрахуватися в будь-якому з закладів L’Kafa CafeL’Kafa Cafe, Чайхона базарЧайхона базар, Just Relax або Silvio D’ItaliaSilvio D’Italia. В інших регіонах можуть бути інші акції.

Але навіть якщо у нас наразі немає підходящої для вашого регіону призової акції, ми просто поповнимо вам мобільник за участь в голосуванні. Все що потрібно для отримання подарунка (якщо ви вже не отримували його недавно) — проголосувати в сотні номінацій.

Вибирайте найцікавіши для себе номінації, в яких ви напевно зможете вказати найбільш бажаних і улюблених учасників. Категорій безліч, наприклад квас, місцеве світле пиво, служба таксі, або лікарські засоби, такі як препарат від кашлю або від насморку, або фінансові послуги, такі як найкраща програма кредитування або депозитна програма року.

Також у нас не особливо популярні номінації, в яких зазвичай голосує зовсім небагато людей, і через це в них буквально кожен голос стає вирішальним. В деяких проголосувало менше десятка людей, тому важлимим є кожен голос. Дивіться ТОП-40 найменш популярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2018» і допоможіть нам визначити Фаворитів Року – 2018!.

Вшанування лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ-2017».

14 березня в одному з найпопулярніших і найреспектабельніших ресторанів столиці «Альмондо» відбувся прийом на честь лауреатів 22-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2017». Ця подія традиційно є своєрідним «pre-party» щорічної урочистої церемонії.

Всі лауреати в національних номінаціях програми – особистості, які гідно визнані кращими в різних сферах професійної діяльності за минулий рік.

Під час вшанування, в невимушеній і святковій атмосфері лауреатам було вручено Почесні дипломи – високий знак відмінності за їх видатні  досягнення.

Для української еліти і численних представників ЗМІ звучали музичні вітання від тріо НЕОН, Влада Ситника, Марії Собко, Поля Манондіза, Михайла Грицкана та зірки світової естради Дідьє Маруані.

Сьогодні Програма «Людина року» – найважливіше явище суспільного життя, що сприяє формуванню нової еліти країни.

Імена переможців у кожній з 17-ти національних номінацій, а також імена володарів Міжнародних та Спеціальних премій будуть оголошені в Національній опері України 24 березня 2018 року під час 22-ї церемонії вручення премії «ЛЮДИНА РОКУ-2017».

Редакцією міжнародного видання «Fashion of Diplomacy» 13 грудня 2017 року у приміщенні Freedom Event Hall, було проведено  вперше в історії незалежної України благодійну подію «Парад Націй», присвячену сторіччю української дипломатії.

У благодійному заході прийняли участь представники вітчизняної політичної та дипломатичної еліти, представники дипломатичного корпусу, акредитовані у нашій державі, представники ділових та мистецьких кіл. На заході було представлено понад 20 країн, зокрема – Аргентина, Азербайджан, Греція, Грузія,  Казахстан, Корея, Кіпр, Китай, Литва, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, ОАЄ, Палестина, Румунія, Саудівська Аравія, Туреччина, Узбекистан, Японія  

Захід розпочала народна артистка України Оксана Білозір, яка виконала пісню «Україночка», створивши чарівну та святкову атмосферу у залі. Потім із привітальним словом виступила  головний редактор нашого видання Анна  Авраменко, яка привітала усіх присутніх зі сторіччям вітчизняної зовнішньополітичної служби та наголосила на тому, що подібні благодійні заходи відбуваються у багатьох країнах світу. Таким чином, проводячи свій власний « Парад Націй», Україна робить важливий крок на шляху інтеграції  до цивілізованого світу.

Анна Авраменко передала слово колишнім міністрам закордонних справ України – Володимиру Огризку, який очолював Міністерство закордонних справ України у 2008-2010 роках  та Костянтину Грищенко, який перебував на цій посаді  від 2003 до 2005 року.

Ведучий  «Параду Націй», відомий український актор та шоумен Юрій Горбунов запрошував на сцену представників кожної з країн-учасниць. Кожна з них, окрім відеопрезентації, показувала гостям благодійного заходу концертний номер, присвячений її національній культурі. Україну було представлено на «Параді Націй» показом українського національного одягу, старовинних вишиванок із  галереї «Етно-Спадок» відомого мецената та колекціонера Тараса Демкури. Також, був виступ фольклорного танцювального колективу «Веснянка» й дитячого хору продюсерського центру «Paradiz», у якому взяли участь  учасники шоу-програми  «Голос Діти».У концертній програмі, також, взяли участь гурт “Freedom musicband”та відома українська оперна співачка,  Сусанна Чехоян, яка виконала композицію La Voix.

         У межах заходу було проведено благодійний аукціон. Кошти зібрані на аукціоні було направлено до школи-інтернату І-ІІІ ступенів у місті Щастя на Луганщині.

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

Готель «ALFAVITO», директор Палієнко Василь Іванович, нагороджено Медаллю «Лідер національного бізнесу» в номінації: «Лідер готельного бізнесу України».У 2012 році відбулося офіційне відкриття арт-готелю «ALFAVITO», який став одним з найулюбленіших готелів світових зірок шоу-бізнесу та мистецтва. Серед гостей готелю були: Тамара Гвардцителі, Ніно Катамадзе, TheRasmus, DePhazz, Ingrid, StatusQuo, G3 та багато інших. Крім того в готелі постійно проходять різноманітні бізнес-заходи, високий рівень проведення яких забезпечують високопрофесійній працівники готелю «ALFAVITO». Номерний фонд готелю складає 248 просторих кімнат, серед яких є як Стандартні й Покращені номери, так й кімнати VIP-класу: Делюкс, Люкс, Апартаменти. Гості готелю можуть відпочити у кафе-барі «FORTE» або насолодитися вишуканою кухнею ресторану «PIANO». А зручне розташування готелю «ALFAVITO» у самісінькому центрі Києва10-ти хвилинах їзди на авто від центральної вулиці Хрещатик) зробить відпочинок або ділову поїздку зручно та приємною.

Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР», директор Ямбург Олександр Олександрович, було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм у створенні всеукраїнської мережі автомийок та якість надання послуг». Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР» - це повний комплекс високопрофесійних послуг з догляду за автомобілем. Багаторічний досвід роботи та впровадження новітніх технологій з встановленими високими стандартами обслуговування дозволило мережі автомобільних мийок «ПІОНЕР» придбати відмінну ділову репутацію на ринку автомийних послуг.

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна, нагородженоМедаллю «Лідер національного бізнесу» в номінації: «Лідер флористичного бізнесу України». Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

Мосякова Ірина Юліївнадиректор Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець»  м. Києва, нагороджена медаллю «Трудова слава» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм».Мосякова І.Ю. – досвідчений керівник, який вміє побачити перспективи навчального закладу, управлінець-професіонал, що забезпечує єдність дій педагогічного колективу, сім'ї, громадськості. За час роботи створила талановитий і творчий колектив однодумців. Творчо підходить до організації навчально-виховного процесу, максимально підтримує ініціативу та використовує інтелектуальний і творчий потенціал педагогів, залучає вчених до вирішення нагальних проблем позашкільної освіти. Велику увагу І.Ю.Мосякова приділяє модернізації системи управління позашкільним навчальним закладом, консолідації колективу педагогів, батьків і вихованців Центру творчості «Шевченківець» для впровадження активних змін у навчально-виховний процес.

КАЛІНІНА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України, нагороджена Почесним Дипломом в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм».Людмила Миколаївна досвідчений керівник, яка вміло організовує і спрямовує науково-дослідну діяльність, розробляє напрямки фундаментальних і прикладних досліджень у галузі управління ЗСО і систем освіти. За час керівництва відділом створила талановитий і творчий науковий колектив, який має соціально значущі наукові результати та відомі управлінські школи.

Борсук Наталія Василівна, Художній керівник «Спортивно-танцювального ансамблю «ПУЛЬС» , Народна артистка України, Відмінник освіти України, майстер спорту з художньої гімнастики нагороджена Почесним Дипломом в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм».  Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «ПУЛЬС» створений у 1987 році. В 1998 році колективу присвоєно звання «Народний» (наказ від 13.07.1998р. № 483-к Міністерства освіти України). У 2002, 2008 та 2014 роках ансамбль підтвердив звання «Народний художній колектив». Двічі сольні концерти колективу проходили в Національному палаці мистецтв «Україна». За майже тридцять років свого існування ансамбль «Пульс» пройшов значний творчий шлях пошуку і здобутків. Вихованці ансамблю були учасниками та гостями багатьох фестивалів, на яких показали свою майстерність та досягли певних результатів.

КОМПАНІЯ «ЛІКВІДАТОР-ПРО» керуючий партнер Ольга Юрченко, нагороджена медаллю «Трудова слава» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Компанія спеціалізується на ліквідації та реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності різних форм власності. Компанія працює на ринку юридичних послуг з 2008 року та встигла зарекомендувати себе як команда високопрофесійних спеціалістів. Компанія надає послуги у наступних напрямках: банкрутство підприємств та фізичних осіб підприємців, закриття підприємств та ФОП, викуп підприємств та ФОП, реєстрація підприємств. Серед працівників компанії є й арбітражні керуючі, які входять до Всеукраїнської Асоціації Арбітражних управляючихКомпанія «ЛІКВІДАТОР-ПРО» - це високопрофесійна юридична допомога з індивідуальним підходом.

 

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «ШОКОЛАДНИЦЯ», керуюча Кузьміна Наталія Сергіївна, нагороджено Почесним дипломом в номінації: «За високий професіоналізм та високу майстерність у створенні кондитерських виробів». Мережа кав'ярень «Шоколадниця» - це заклади з багаторічною історією та традиціями, завдяки яким наші гості отримують масу позитивних вражень і обов'язково повертаються, щоб ще раз насолодитися чашечкою запашної кави з вишуканим десертом. Інтернет-магазин кондитерських виробів «Шоколадниця» пропонує натуральні торти на замовлення до будь-якого свята. Основними перевагами «Шоколадниця» є високий рівень професіоналізм команди кондитерів, власне сертифіковане налагоджене виробництво, багаторічна історія бренду та довіра споживачаіндивідуальний підхід до створення креативних замовлень, виготовлення тортів тільки зі свіжих і натуральних інгредієнтів, ведення строгого контролю за виконанням кожного замовлення, високий рівень якості надання супутніх послуг.  «Шоколадниця» - це завжди смачні та якісні кондитерські вироби з індивідуальним творчим підходом.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені