Події, Люди, Соціум

Редакцією міжнародного видання «Fashion of Diplomacy» 13 грудня 2017 року у приміщенні Freedom Event Hall, було проведено  вперше в історії незалежної України благодійну подію «Парад Націй», присвячену сторіччю української дипломатії.

У благодійному заході прийняли участь представники вітчизняної політичної та дипломатичної еліти, представники дипломатичного корпусу, акредитовані у нашій державі, представники ділових та мистецьких кіл. На заході було представлено понад 20 країн, зокрема – Аргентина, Азербайджан, Греція, Грузія,  Казахстан, Корея, Кіпр, Китай, Литва, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, ОАЄ, Палестина, Румунія, Саудівська Аравія, Туреччина, Узбекистан, Японія  

Захід розпочала народна артистка України Оксана Білозір, яка виконала пісню «Україночка», створивши чарівну та святкову атмосферу у залі. Потім із привітальним словом виступила  головний редактор нашого видання Анна  Авраменко, яка привітала усіх присутніх зі сторіччям вітчизняної зовнішньополітичної служби та наголосила на тому, що подібні благодійні заходи відбуваються у багатьох країнах світу. Таким чином, проводячи свій власний « Парад Націй», Україна робить важливий крок на шляху інтеграції  до цивілізованого світу.

Анна Авраменко передала слово колишнім міністрам закордонних справ України – Володимиру Огризку, який очолював Міністерство закордонних справ України у 2008-2010 роках  та Костянтину Грищенко, який перебував на цій посаді  від 2003 до 2005 року.

Ведучий  «Параду Націй», відомий український актор та шоумен Юрій Горбунов запрошував на сцену представників кожної з країн-учасниць. Кожна з них, окрім відеопрезентації, показувала гостям благодійного заходу концертний номер, присвячений її національній культурі. Україну було представлено на «Параді Націй» показом українського національного одягу, старовинних вишиванок із  галереї «Етно-Спадок» відомого мецената та колекціонера Тараса Демкури. Також, був виступ фольклорного танцювального колективу «Веснянка» й дитячого хору продюсерського центру «Paradiz», у якому взяли участь  учасники шоу-програми  «Голос Діти».У концертній програмі, також, взяли участь гурт “Freedom musicband”та відома українська оперна співачка,  Сусанна Чехоян, яка виконала композицію La Voix.

         У межах заходу було проведено благодійний аукціон. Кошти зібрані на аукціоні було направлено до школи-інтернату І-ІІІ ступенів у місті Щастя на Луганщині.

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

Готель «ALFAVITO», директор Палієнко Василь Іванович, нагороджено Медаллю «Лідер національного бізнесу» в номінації: «Лідер готельного бізнесу України».У 2012 році відбулося офіційне відкриття арт-готелю «ALFAVITO», який став одним з найулюбленіших готелів світових зірок шоу-бізнесу та мистецтва. Серед гостей готелю були: Тамара Гвардцителі, Ніно Катамадзе, TheRasmus, DePhazz, Ingrid, StatusQuo, G3 та багато інших. Крім того в готелі постійно проходять різноманітні бізнес-заходи, високий рівень проведення яких забезпечують високопрофесійній працівники готелю «ALFAVITO». Номерний фонд готелю складає 248 просторих кімнат, серед яких є як Стандартні й Покращені номери, так й кімнати VIP-класу: Делюкс, Люкс, Апартаменти. Гості готелю можуть відпочити у кафе-барі «FORTE» або насолодитися вишуканою кухнею ресторану «PIANO». А зручне розташування готелю «ALFAVITO» у самісінькому центрі Києва10-ти хвилинах їзди на авто від центральної вулиці Хрещатик) зробить відпочинок або ділову поїздку зручно та приємною.

Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР», директор Ямбург Олександр Олександрович, було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм у створенні всеукраїнської мережі автомийок та якість надання послуг». Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР» - це повний комплекс високопрофесійних послуг з догляду за автомобілем. Багаторічний досвід роботи та впровадження новітніх технологій з встановленими високими стандартами обслуговування дозволило мережі автомобільних мийок «ПІОНЕР» придбати відмінну ділову репутацію на ринку автомийних послуг.

Корпорація «Камелія-К», Президент Костюкова Тетяна Андріївна, нагородженоМедаллю «Лідер національного бізнесу» в номінації: «Лідер флористичного бізнесу України». Компанія «Камелія» працює на ринку України з 1994 року. Сьогодні - це одне з провідних підприємств з вирощування та реалізації квіткової продукції. Компанія постійно розвивається і будує нові теплиці з вирощування якісних квітів на Україні, тим самим створюючи нові робочі місця і забезпечуючи український ринок якісними товарами та професійними послугами на рівні європейських країн. Компанія «Камелія» - квіти, що дарують радість!

Мосякова Ірина Юліївнадиректор Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець»  м. Києва, нагороджена медаллю «Трудова слава» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм».Мосякова І.Ю. – досвідчений керівник, який вміє побачити перспективи навчального закладу, управлінець-професіонал, що забезпечує єдність дій педагогічного колективу, сім'ї, громадськості. За час роботи створила талановитий і творчий колектив однодумців. Творчо підходить до організації навчально-виховного процесу, максимально підтримує ініціативу та використовує інтелектуальний і творчий потенціал педагогів, залучає вчених до вирішення нагальних проблем позашкільної освіти. Велику увагу І.Ю.Мосякова приділяє модернізації системи управління позашкільним навчальним закладом, консолідації колективу педагогів, батьків і вихованців Центру творчості «Шевченківець» для впровадження активних змін у навчально-виховний процес.

КАЛІНІНА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу економіки та управління загальною середньою освітою Інституту педагогіки НАПН України, нагороджена Почесним Дипломом в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм».Людмила Миколаївна досвідчений керівник, яка вміло організовує і спрямовує науково-дослідну діяльність, розробляє напрямки фундаментальних і прикладних досліджень у галузі управління ЗСО і систем освіти. За час керівництва відділом створила талановитий і творчий науковий колектив, який має соціально значущі наукові результати та відомі управлінські школи.

Борсук Наталія Василівна, Художній керівник «Спортивно-танцювального ансамблю «ПУЛЬС» , Народна артистка України, Відмінник освіти України, майстер спорту з художньої гімнастики нагороджена Почесним Дипломом в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм».  Народний художній колектив «Спортивно-танцювальний ансамбль «ПУЛЬС» створений у 1987 році. В 1998 році колективу присвоєно звання «Народний» (наказ від 13.07.1998р. № 483-к Міністерства освіти України). У 2002, 2008 та 2014 роках ансамбль підтвердив звання «Народний художній колектив». Двічі сольні концерти колективу проходили в Національному палаці мистецтв «Україна». За майже тридцять років свого існування ансамбль «Пульс» пройшов значний творчий шлях пошуку і здобутків. Вихованці ансамблю були учасниками та гостями багатьох фестивалів, на яких показали свою майстерність та досягли певних результатів.

КОМПАНІЯ «ЛІКВІДАТОР-ПРО» керуючий партнер Ольга Юрченко, нагороджена медаллю «Трудова слава» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Компанія спеціалізується на ліквідації та реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності різних форм власності. Компанія працює на ринку юридичних послуг з 2008 року та встигла зарекомендувати себе як команда високопрофесійних спеціалістів. Компанія надає послуги у наступних напрямках: банкрутство підприємств та фізичних осіб підприємців, закриття підприємств та ФОП, викуп підприємств та ФОП, реєстрація підприємств. Серед працівників компанії є й арбітражні керуючі, які входять до Всеукраїнської Асоціації Арбітражних управляючихКомпанія «ЛІКВІДАТОР-ПРО» - це високопрофесійна юридична допомога з індивідуальним підходом.

 

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «ШОКОЛАДНИЦЯ», керуюча Кузьміна Наталія Сергіївна, нагороджено Почесним дипломом в номінації: «За високий професіоналізм та високу майстерність у створенні кондитерських виробів». Мережа кав'ярень «Шоколадниця» - це заклади з багаторічною історією та традиціями, завдяки яким наші гості отримують масу позитивних вражень і обов'язково повертаються, щоб ще раз насолодитися чашечкою запашної кави з вишуканим десертом. Інтернет-магазин кондитерських виробів «Шоколадниця» пропонує натуральні торти на замовлення до будь-якого свята. Основними перевагами «Шоколадниця» є високий рівень професіоналізм команди кондитерів, власне сертифіковане налагоджене виробництво, багаторічна історія бренду та довіра споживачаіндивідуальний підхід до створення креативних замовлень, виготовлення тортів тільки зі свіжих і натуральних інгредієнтів, ведення строгого контролю за виконанням кожного замовлення, високий рівень якості надання супутніх послуг.  «Шоколадниця» - це завжди смачні та якісні кондитерські вироби з індивідуальним творчим підходом.

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Київ).  Академія проводить церемонію вшанування заслуг видатних особистостей та організацій людства в багатьох країнах світу. Обранці Рейтингуце люди, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

Сьогодні окрему інформаційну увагу ми хочемо приділити нашим співвітчизникам, які отримали титули переможців та лауреатів Рейтингу, що має світове ім’я.

 

Панков Олексій Ігорович,директор Фермерського господарства «Добробут 2003» ( Харківська область), нагороджено Орденом «Слава на вірність Вітчизні» ІІІ ступеня в номінації: «а вагомий внесок в розбудову держави, розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм і авторитет в галузі».«Добробут 2003»- одне із успішних фермерських господарств Харківського району Харківської області. Займається переважно рослинництвом, а також  переробкою зернових і технічних культур, виробляє власне борошно і крупи. Господарство активно допомагає нашим військовослужбовцям, які мужньо боронять українську землю від агресора, постачаючи на лінію фронту продукти харчування. Відчувають підтримку хліборобів і переселенці із зони АТО, які оселились на ХарківщиніРазом з іншими фермерами краю «Добробут 2003»брав активну участь в ремонті військової техніки, що була пошкоджена на передовій і потребувала відновлення.

 

Колектив Клініки для всіє сім’ї «Дентал Верді», директор Стогіна Вікторія Олегівна, було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеня  в номінації: «За високий професіоналізм у створенні медичної клініки для всієї родини та благодійну діяльність».Клініка для всіє сім’ї «Дентал Верді» була створена 8 років тому й сьогодні зарекомендувала себе як клініка з широким спектром високоякісних медичних послуг для всієї родини, ставши для багатьох справжнім сімейним лікарем. Клініка для всіє сім’ї «Дентал Верді» - це поєднання класичних традицій медичного обслуговування з інноваційними методиками лікування в сфері стоматології, лікувальної косметології та інших медичних напрямків. В клініці проводяться діагностичні, лікувальні, консультаційній заходи з таких напрямків: стоматологія, косметологія, дитяче відділення, отоларингологія, денний стаціонар.  «Дентал Верді» це завжди професіоналізм та якість медичного обслуговування.

 

Кондитерський Дім «Шоколіно», директор Сингаєвська Людмила Володимирівна було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм та якість шоколадної продукції». Кондитерський Дім «Шоколіно» працює на ринку України з 2003 року, й з того часу зарекомендував себе як високоякісний виробник рекламної та сувенірної продукції з шоколаду.Компанія спеціалізується на виготовлені шоколадних виробів будь-якої складності з використанням класичної та елітної шоколадної сировини в різноманітній оригінальній упаковці: логотип на шоколаді, шоколадний декор, шоколадні листівки, набори та  високоточні шоколадні фігури, шоколад на весілля, фото на шоколаді та індивідуальні ексклюзивні набори, листівки, медалі, корпоративні та бізнес подарунки. Кондитерський Дім «Шоколіно» створив цілу лінійку шоколадного декорудля прикраси тістечок, тортів, морозива, десертівтапасок.Кондитерський Дім «Шоколіно» - це завжди високоякісні, ексклюзивні та вишукані подарунки з шоколаду!

 

Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР», директор Ямбург Олександр Олександрович, було нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм у створенні всеукраїнської мережі автомийок та якість надання послуг». Мережа автомобільних мийок «ПІОНЕР» - це повний комплекс високопрофесійних послуг з догляду за автомобілем. Багаторічний досвід роботи та впровадження новітніх технологій з встановленими високими стандартами обслуговування дозволило мережі автомобільних мийок «ПІОНЕР» придбати відмінну ділову репутацію на ринку автомийних послуг і зарекомендувати себе як надійного партнера довгострокових та взаємовигідних відносин. У числі корпоративних клієнтів - великі державні компанії, холдинги, банки, представники середнього та малого бізнесу. В мережі автомобільних мийок «Піонер» цінується індивідуальний підхід до кожного клієнта. З «ПІОНЕР» -  Ви завжди на чистому авто!

 

Міжнародна школа флористики «Flower Show», директор Бібіков Андрій Володимирович, нагороджено Почесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За високий професіоналізм у створенні школи флористики». Міжнародна школа флористики «Flower Show» була заснована у 2007році й з того часу встигла зарекомендувати себе як навчальний заклад з високими стандартами навчальних програм та якісною освітою. Міжнародна школа флористики «Flower Show»  - навчальний заклад з підготовки професійних флористів та власників квіткових салонів. Кваліфіковані викладачі, сучасні програми, європейський формат навчання, все це - забезпечує високий рівень флористичної освіти та затребуваність випускників серед українських та зарубіжних роботодавців. Міжнародна школа флористики «Flower Show» - це якісна освіта для флористів.

 

ДАХНО ФЕДІР ВЛАСОВИЧ, генеральний директор ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини» нагородженийПочесною медаллю «Трудова слава» ІІ ступеняв номінації: «За вагомий внесок у розвиток вітчизняної медицини в галузі гінекології та репродуктології та високий професіоналізм». Дахно Ф.В. - кандидат медичних наук, доктор філософії, професор, академік декількох академій наук, професор кафедри акушерства, гінекології і репродуктології НМАПО ім.. П.Л.Шупика -першим започаткував на Україні розробку та впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій для лікування безпліддя людини. Як результат в 1984 роцівперше на Україні було успішно запліднено жіночу яйцеклітину invitro, а у 1991 році на Україні вперше була народжена дитина запліднена  invitro. Завдяки професіоналізму і самовідданості професора Дахно Ф.В. у сфері допоміжних репродуктивних технологій ПрАТ «Інститут репродуктивної медицини» вже понад 20 років залишається лідером галузі, де високопрофесійній лікарі клініки надають широкий спектр медичних послуг в сфері гінекології та репродуктології. Дахно Федір Власович - член комітету радників Європейського товариства репродукції людини і ембріології, член Американського товариства репродуктивної медицини, автор багатьох наукових праць, монографій, наукових винаходіввидатна людина сучасності, яка зробила вагомий внесок у розвиток вітчизняної репродуктивної медицини.

 

ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини», генеральний директор професор Дахно Федір Власович, нагороджено Дипломом Якості, в номінації: «За високий професіоналізм та якість надання медичних послуг в галузі гінекології та репродуктології». Інститут було засновано у 1994 році видатним науковцем, професором Дахно Федором Власовичем. Сьогодні ПрАТ «Інститут Репродуктивної Медицини» - лідер у сфері надання медичних послуг з репродуктології. На цей час високопрофесійній фахівці Інституту надають такі медичні послуги, як: діагностика та лікування всіх форм безпліддя, внутрішньо маткова інсемінація, запліднення invitro, ІКСІ, допоміжний лазерний хетчінг, донаційні програми, застосування кріотехнологій для збереження сімейного генофонду. За 2015 рік виконано понад півтори тисячі лікувальних циклів, й народжено 460 діток. Крім того в Інституті відкрито центр підготовки для молодих батьків, а також тих подружніх пар, які тільки планують народження дитини. «Інститут Репродуктивної Медицини» Клініка професора Ф.В. Дахножиття народжується тут.

 

Кондитерська «Paris», директор Галущенко Аліна Олександрівна, була нагороджена Дипломом в номінації: «За високий професіоналізм у створенні кондитерської та якість надання послуг». Команда кондитерської «Paris» - це молоді та енергійні професіонали, які створюють ексклюзивні шедеври кондитерського мистецтва. Шеф-кондитер «Paris», Дмитро Дударенко, учасник багатьох кондитерських чемпіонатів та переможець міжнародного кулінарного фестивалю. Десерти «Paris» виготовляються щодня виключно вручну, основою яких є тільки натуральні продукти, сувора рецептура і любов майстра до свого творіння. І тут немає винятків! Співробітники кондитерської «Paris» допоможуть вибрати десерт, який підійде саме до Вашого події, який стане, без перебільшення, кращим прикрасою Вашого святкового столу. Високопрофесійній кондитери  «Paris» без зволікань втілять Ваші бажання у різноманітних десертах!

 

Глянцевий журнал «LUXURY5 зірок», виконавчий директор Кулинич Наталія Костянтинівна, було нагороджено Почесною нагородою МАРТІС «Золота Фортуна» в номінації: «За вагомий внесок у справу розбудови України та високу журналістську майстерність».Deluxeжурнал  «LUXURY5 зірок»було засновано у 2010 році. Сьогодні журнал є популярним серед бізнес-аудиторії та розповсюджується  безкоштовно власною службою доставки накладом понад 6 000 примірників на місяць по елітним закладам Харкова, Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя.

 

ПП «мед-ІНФО», директор Косінога Наталія Анатоліївна, нагороджено почесним дипломом в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм». Підприємство «Мед-Інфо» працює на ринку інформаційних послуг з 2008 року й спеціалізується на наданні інформаційних послуг населенню відносно наявності та вартості лікарських засобів в аптечних мережах, про область застосування та безпеку використання препаратів. Інформування споживачів стосовно переліку послуг,що надаються медичними закладами.

11 грудня у Колонній залі КМДА відбулася урочиста презентація унікальної для України книги «Щоб жити. Розуміючи Київ». Її авторами стали літні жителі столиці, які поділилися своїми спогадами про Київ 30-90-х років минулого століття. Захід організований за підтримки Департаменту культури Київської міської державної адміністрації та Товариства Червоного Хреста Подільського району м. Київ.

Ініціатором створення книги стало фармацевтичне підприємство «Фармак». У такий спосіб «Фармак» прагне підтримати та залучити до суспільного життя літніх одиноких людей, позбавлених уваги та турботи. Більше того, видання книги стало для стареньких можливістю передати свій досвід молодому поколінню та відчути себе потрібними.

 

«Ми переконані, що залучення людей похилого віку до соціального життя вкрай важливе для їхнього здоров’я.Адже відомо, що соціально активні літні люди, які виховують онуків, займаються улюбленою справою, виглядають молодшими і почуваються здоровішими. А самотні, відрізані від життя старенькі зазвичай згасають швидше через відчуття покинутості і непотрібності, коментує Філя Жебровська, генеральний директор ПАТ «Фармак». – До того ж збереження культурної спадщини і переймання цінного життєвого досвіду літніх людей корисно для розвитку суспільства в цілому».

 

Захід зібрав чимало небайдужих людей, у тому числі й самих киян-довгожителів. Серед гостей презентації були і високоповажні особи: представники Верховної Ради України, КМДА та інших державних установ, міжнародних урядових і неурядових організацій, посли закордонних держав, а також громадські та культурні діячі.

 

Також у рамках презентації відбувся благодійний аукціон, на якому був представлений подарунковий екземпляр книги «Щоб жити. Розуміючи Київ» з особливою обкладинкою та автографами авторів, рецензентівартистки театру і кіно Ади Роговцевої та поета і громадського діяча Івана Драча, Філі Жебровської, генерального директора ПАТ «Фармак», Тетяни Гоєнко, голови Подільської районної організації в м. Києві Товариства Червоного Хреста, та Діани Попової, директора Департаменту Культури КМДА. Крім того, до уваги учасників аукціону було представлено ще 6 лотів від учасників проекту та культурних діячів столиці. Перед початком торгів з привітальним словом до гостей заходу звернулася Ольга Богомолець, Заслужений лікар України, голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я. Під час аукціону було придбано всі 7 лотів, а після нього всі бажаючі гості мали можливість придбати перші екземпляри книги ще до її появи у книгарнях міста. Загалом було зібрано 170 тисяч гривень. Всі коштибудуть направлені до Товариства Червоного Хреста Подільського району м. Київ на допомогу одиноким літнім киянам, що знаходяться без опіки.

 

Вже у грудні книгу «Щоб жити. Розуміючи Київ» можна буде придбати у книгарнях міста. Це видання благодійне, і всі кошти від його продажу будуть передаватися на підтримку літніх людей під патронатом Товариства Червоного Хреста Подільського району м. Київ.

Видання книгичастина довготривалого соціального проекту «Прийомні онуки», започаткованого ПАТ «Фармак» на честь свого 90-річчя спільно з Товариством Червоного Хреста Подільського району м. Київ і спрямованого на покращення умов життя літніх людей і їхнього повернення до соціального життя.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені