Дім

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Дім
Зберегти
Скасувати
Відновити

Матеріали, Обладнання, Технології

Контроль безпеки будинків

Завдяки новому IoT-рішенню Київстар,абоненти будь-яких мобільних операторів зможуть контролювати безпеку своїх будинків та квартир зі сма

П'ятниця, 23.11.2018 COMMENTS

Меблі, Декор

Виставка INTERIOR MEBEL

У Києві відбулася Міжнародна виставка елементів інтер'єру – INTERIOR MEBEL. Зробити замовлення на доставку українських меблів і д

Вівторок, 12.02.2019 COMMENTS

Побутова техніка

Холодильник з нижньою камерою

Компанія LG Electronics (LG) готується представити новий революційний холодильник з нижньою морозильною камерою і технологією Cen

Субота, 26.01.2019 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

Потенціал Полтавщини

Реформа децентралізації, яка розпочалась у 2014 році, була політичною волею Президента, Прем’єр-міністра і парламенту. За 5 р

Субота, 23.03.2019 COMMENTS

Побутова техніка

Компанія LG Electronics (LG) готується представити новий революційний холодильник з нижньою морозильною камерою і технологією Centum System. Інноваційна модель перевершує конкурентів завдяки найкращій на ринку енергоефективності, надійності та безлічі функцій, що дозволяють зберегти свіжість продуктів. Уперше в галузі новий холодильник отримав 20-річну гарантію на побутовий лінійний компресор (Inverter Linear Compressor). Завдяки технології Centum System він стає найкращим вибором для споживачів, які шукають сучасний і продуктивний холодильник на довгі роки. Також модель із нижньою морозильною камерою підвищує планку терміну зберігання продуктів, надаючи можливість довше насолоджуватися їхньою свіжістю.

 

Переваги нової моделі – результат впровадження передових технологій. Лідер галузі за показниками енергоефективності, інверторний лінійний компресор LG відіграє вирішальну роль у підвищенні продуктивності холодильника. Він працює на 32% ефективніше за звичайні компресори[1]. Завдяки цьому, а також низці інших ефективних функцій, холодильник з нижньою морозильною камерою вирізняється низьким споживанням енергії і має рейтинг енергоефективності A+++-40%. Останнє означає, що холодильник використовує на 40% менше електроенергії у порівнянні з моделями класу A+++, що дозволить заощадити на рахунках за електрику.

 

Передовий інверторний лінійний компресор став першим компресором, який має 20-річний гарантійний термін служби. Це свідчить про те, що він значно підвищує надійність і довговічність холодильника[2]. Ретельне тестування продукту показало, що холодильник Centum System, обладнаний інверторним лінійним компресором LG, піддавався значно меншому зносу й амортизації внаслідок щоденного використання, при цьому виробляючи на 25% менше шуму[3]. Згідно з результатами додаткових досліджень, середній термін служби основної технології холодильника становить приблизно 20 років[4]. Споживачі, для яких важлива довговічність побутової техніки, знайдуть у цій першокласній моделі з нижньою морозильною камерою саме те, що шукали.

 

Про прихильність компанії LG концепції «орієнтованості на споживача» свідчить і впровадження низки технологій, що зберігають свіжість продуктів. Технології Linear Cooling™ і DoorCooling+™ працюють у тандемі, створюючи оптимальні умови для зберігання їжі, завдяки чому вона довше залишається свіжою. Холодильник зберігає природну свіжість та колір, текстуру, смак і запах продуктів. А збільшення терміну зберігання допомагає споживачам скоротити витрати на покупку продуктів харчування. Завдяки технології Linear Cooling™, яка працює від інверторного лінійного компресора, автоматично підтримується рівномірна температура в холодильнику – її коливання в межах ±0,5˚C. Це головний фактор свіжості продуктів протягом тривалого часу.

 

Окрім того, технологія DoorCooling+ ™ забезпечує циркуляцію холодного повітря з верхньої частини холодильника, щоб підтримувати однакову температуру навіть у таких важкодоступних зонах, як дверний відсік. Це значно зменшує перепад температур між дверцятами і внутрішнім простором холодильної камери. Технологія Fresh Balancer™ підтримує ідеальний рівень вологості для різних видів продуктів, а Fresh Converter має три температурні режими для створення оптимальних умов для кожного виду продуктів, наприклад м'яса, риби або овочів[5].

 

Для більшої зручності споживачів LG оснастила новий холодильник фірмовою технологією SmartThinQ™, а також 2-ступінчастою складаною полицею і винною стійкою. SmartThinQ™ дозволяє дистанційно керувати холодильником зі смартфона, а 2-ступінчаста складана полиця дає можливість розмістити великі предмети. Любителі розваг можуть одночасно охолоджувати до п'яти пляшок вина на винній стійці. Завдяки нульовому зазору ящики холодильника відчиняються на 90 градусів, що полегшує доступ до продуктів. Велика морозильна камера має збільшену ємність сховища для зручності користувачів. Крім того, холодильник Centum System з нижньою морозильною камерою може похвалитися елегантним мінімалістичним дизайном із плавними лініями і витонченим оздобленням. Вбудований металевий сенсорний дисплей на дверцятах і повністю металеве оздоблення всередині –данина сучасному стилю і надзвичайній практичності. Квадратні ручки та м'яке світлодіодне підсвічування надають простому у використанні холодильнику з нижньою морозильною камерою відчуття розкоші.

 

«Прагнучи задовольнити потреби клієнтів, компанія LG невпинно працювала над створенням холодильника з нижньою морозильною камерою. Завдання було зробити його не тільки енергозберігальним, а й надзвичайно ефективним для збереження свіжості продуктів протягом більш тривалого часу, –говорить Сонг Дахюн (Song Dae-hyun), президент компанії LG Electronics and Home Appliance & Air Solution.–Ми впевнені, що випуск нового холодильника Centum System з нижньою морозильною камерою допоможе зміцнити довгострокові лідерські позиції компанії LG на ринку холодильників преміум-класу».[1]У порівнянні з холодильником зі звичайним поршневим компресором LG. На основі тестування Інституту сертифікації та випробувань VDE, який порівнює споживання енергії та рівень шуму у моделей LGE GBB530NSCXE і GBB530NSQWB.

[2]Тестування проводилося відповідно до внутрішнього протоколу прискореного тестування LG, що відповідає 20-річному циклу роботи. Результати засновані на лабораторних випробуваннях з урахуванням прискорених і стандартних умов експлуатації. Розрахунковий термін служби не може розглядатися в якості будь-якої гарантії.

[3]У порівнянні з холодильником зі звичайним поршневим компресором LG. На основі тестування Інституту сертифікації та випробувань VDE, який порівнює споживання енергії та рівень шуму у моделей LGE GBB530NSCXE і GBB530NSQWB.

[4]Тестування проводилося відповідно до внутрішнього протоколу прискореного тестування LG, що відповідає 20-річному циклу роботи. Результати засновані на лабораторних випробуваннях з урахуванням прискорених і стандартних умов експлуатації. Розрахунковий термін служби не може розглядатися в якості будь-якої гарантії.

[5]Середня температура від піку до піку в відсіку свіжих продуктів. На підставі результатів тестування температурних коливань UL для моделей GBB72NSDFN, GF-L570PL, J811NS35, B607S відповідно до внутрішнього методу LG. Тестування проводилося без завантаження і при нормальних значеннях температури. Результат може відрізнятися від фактичного.

Компанія LG Electronics (LG) представила новий холодильник Centum SystemТМ з нижньою холодильною камерою на виставці IFA 2018. Інноваційний холодильник демонструє найкращі в галузі показники енергоефективності, подовжений термін експлуатації, а також оснащений низкою зручних функцій. Це перший холодильник з 20-річною гарантією на компресор. Завдяки технології Centum SystemТМ холодильник стане оптимальним вибором покупців, які шукають високоефективну та надійну модель на довгі роки.

 

Компанія забезпечила ці переваги, інтегрувавши передові технології для створення ефективних рішень, орієнтованих на користувачів. Серце холодильника – інверторний лінійний компресор LG, що споживає на 32% менше електроенергії порівняно зі звичайними компресорами. Завдяки цій характеристиці, а також низці інших високопродуктивних функцій, холодильник отримав клас енергоефективності A+++-40%. Так, холодильник споживає на 40% менше електроенергії порівняно з пристроями класу A +++.

 

Фірмова розробка від компанії LG, інверторний лінійний компресор, також сприяє підвищенню надійності та подовженню терміну експлуатації холодильника. † Випробування продукту в особливо важких умовах показали, що інверторний лінійний компресор LG холодильника Centum SystemТМ зазнавав меншого зношування та амортизації при щоденному використанні, а рівень шуму при роботі холодильника на 25% нижче.* Це ж дослідження показало, що середній термін експлуатації лінійного інверторного компресора (ключової технології холодильника) становить приблизно 20 років, що перевершує показники продуктів конкурентів.

 

Новий холодильник Centum SystemТМ з нижньої холодильною камерою оснащений низкою технологій, що сприяють тривалішому зберіганню свіжості продуктів. Це наочна демонстрація концепції філософії LG, орієнтованої на користувача. Система Linear Cooling™ забезпечує коливання температури в межах ±0,5 ˚C. Функції Fresh Balancer і Fresh Converter дозволяють спростити контроль над показниками вологості та температури, щоб створити ідеальні умови для зберігання кожного типу продуктів. ‡ Окрім того, DoorCooling+™ забезпечує циркуляцію холодного повітря з верхньої частини холодильника, щоб забезпечити розподіл рівномірної температури навіть в найважче доступних відділеннях, наприклад, в дверному кошику. Завдяки елегантним дизайнерським рішенням холодильник Centum SystemТМ з нижньої холодильною камерою має витончене матове чорне оздоблення та оздоблення з нержавіючої сталі. Безшовний сенсорний дисплей у тон з покриттям дверцят холодильника та металева окантовка поличок доповнюють дизайн і додають пристрою особливої унікальності.

 

«LG давно працювала над створенням холодильника з нижньою морозильною камерою, який би встановив нові стандарти не тільки в підвищеному класі енергоефективності та надійності, а й в дизайні. Новий холодильник Centum SystemТМ з нижньою морозильною камерою – кульмінація цих розробок, – сказав Дахюн Сонг (Song Dae-hyun), президент компанії LG Electronics Home Appliance & Air Solution. – Наш преміальний холодильник Centum SystemТМ допоможе зміцнити довгострокові лідерські позиції LG на глобальному ринку високоефективних холодильників».

 

З 31 серпня по 5 вересня відвідувачі виставки IFA 2018 можуть побачити новий холодильник Centum SystemТМ з нижньою морозильною камерою, а також іншу інноваційну побутову техніку компанії, на стенді LG в Залі 18 комплексу Messe Berlin.

 

*У порівнянні з холодильником зі звичайним поршневим компресором LG. На основі досліджень Інституту сертифікації та випробувань VDE, порівняння споживання електроенергії та рівня шуму між моделями LGE GBB530NSCXE і GBB530NSQWB.

 

  Дослідження проведено згідно з внутрішніми протоколами прискореного тестування LG, що відповідають 20-річному циклу роботи. Результати основані на лабораторних тестах з урахуванням прискорених і звичайних умов використання. Розрахований термін експлуатації не можна розглядати як будь-яку гарантію.

 

  Середня температура коливань від піка до піка у відділенні для свіжих продуктів. Згідно з результатами тестування UL щодо коливань температури для моделі LGE B607S на підставі внутрішніх методів тестування LG.

Элементы питания eneloop японской компании Panasonic завоевали награду Long Life Design 2016 в рамках международного конкурса дизайна GOOD DESIGN AWARDS. Таким образом жюри отметило многолетние разработки Panasonic в области энергетики, направленные на создание все более емких, долговечных, пригодных к вторичной переработке элементов питания в стильном экологичном дизайне.

 

Никель-металлогидридные (Ni-Mh) аккумуляторы eneloop впервые поступили в продажу в Японии в ноябре 2005 года. За прошедшие 10 лет в мире было продано свыше 370 млн. аккумуляторов, мировая рыночная доля составляет 16%, а география распространения аккумуляторов eneloop насчитывает 80 стран.

Все это время продукт, сочетающий удобство обычных батареек и продолжительный срок службы, постоянно эволюционировал. Последнее поколение аккумуляторов eneloop отличается рекордным для отрасли показателем количества циклов (2100) и сроком хранения энергии (до 70% в течение 10 лет). Все аккумуляторы предзаряжены на фабрике с помощью солнечной энергии. Они не обладают эффектом памяти и показывают устойчивую энергоотдачу даже при отрицательных температурах. С новыми аккумуляторами любые девайсы могут использоваться дольше, поскольку eneloop удерживают напряжение на уровне выше 1,1V (вольта) практически до полной разрядки. Высокая мощность и долгая продолжительность работы особенно важна для энергоемких устройств, например, цифровых камер.

«Для жизни и земли - такой идеей мы руководствовались создавая продукт, - прокомментировал дизайнер Мицута Казухиса. - Мы считаем, что для пользователей дизайн продукта не менее важен, чем потребительские характеристики. В случае eneloop нам удалось прекрасно увязать концепцию и новые технологии».

Нынешняя награда GOOD DESIGN AWARDS стала 11-ой в истории eneloop. Церемония награждения прошла в Гонконге 16 декабря 2016 года.

 

Информация о Panasonic:

Корпорация Panasonic – ведущий мировой разработчик электронных технологий и решений для потребительской электроники, жилищного строительства, автомобильной промышленности, а также решений для бизнеса и производства компонентов. С момента основания в 1918 г. Panasonic непрерывно развивался и сейчас является одной из крупнейших глобальных корпораций, объединяющей 474 подразделения и 94 дочерние компании во всем мире. Консолидированный объем продаж Panasonic в 2015 году составил 56 794 млрд евро (7,553 трлн иен). Корпорация стремится к созданию новых ценностей, объединяя инновации из различных направлений своего бизнеса, и использует собственные технологии для улучшения жизни людей и общества в целом.

 

Информация о Good Design Award:

Премия Good Design Award представляет собой комплексную систему оценки таких критериев, как качество дизайна, отделка, выбор материалов, степень инноваций, функциональность, эргономичность и универсальность дизайна. Конкурс учрежден общественным фондом Японского Института Содействия Дизайну (Japan Institute for Design Promotion). Предшественником премии была Good Design Selection System (или G Mark System), которая была основана в 1957 году Министерством международной торговли и промышленности (Ministry of Economy, Trade and Industry). Кейсы поступают из самых разных областей, почти 1200 из них номинируются каждый год. За 59 лет почти 43 тыс. кейсов были отмечены наградами. Призерам Good Design Award предоставляется право на использование символа G Mark, как символа хорошего дизайна, на протяжении более полувека.

 

Информация о Panasonic:

Корпорация Panasonic – ведущий мировой разработчик электронных технологий и решений для потребительской электроники, жилищного строительства, автомобильной промышленности, а также решений для бизнеса и производства компонентов. С момента основания в 1918 г. Panasonic непрерывно развивался и сейчас является одной из крупнейших глобальных корпораций, объединяющей 474 подразделения и 94 дочерние компании во всем мире. Консолидированный объем продаж Panasonic в 2015 году составил 56 794 млрд евро (7,553 трлн иен). Корпорация стремится к созданию новых ценностей, объединяя инновации из различных направлений своего бизнеса, и использует собственные технологии для улучшения жизни людей и общества в целом.

Информация о Good Design Award:

Премия Good Design Award представляет собой комплексную систему оценки таких критериев, как качество дизайна, отделка, выбор материалов, степень инноваций, функциональность, эргономичность и универсальность дизайна. Конкурс учрежден общественным фондом Японского Института Содействия Дизайну (Japan Institute for Design Promotion). Предшественником премии была Good Design Selection System (или G Mark System), которая была основана в 1957 году Министерством международной торговли и промышленности (Ministry of Economy, Trade and Industry). Кейсы поступают из самых разных областей, почти 1200 из них номинируются каждый год. За 59 лет почти 43 тыс. кейсов были отмечены наградами. Призерам Good Design Award предоставляется право на использование символа G Mark, как символа хорошего дизайна, на протяжении более полувека.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені