Алко

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Алко
Зберегти
Скасувати
Відновити

Вино

Вино "Артемівське" у

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху», який проводить незалежне дослідження споживчих уподобань в Україні, підбив підсумки за 2017 рік. У номінації «Найкраще ігристе вино українського виробництва» перемогла торгова марка «Артемiвське». Всього в р

Субота, 17.02.2018 COMMENTS

Горілка

Зловживання у спиртовій галузі

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору. Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак. Він зазначив, що практику, кол

Четвер, 12.05.2016 COMMENTS

Коньяки, Лікери

Найкращий коньяк - в Одесі!

Image - Найкращий коньяк - в Одесі!

На дегустаційному конкурсі Best Drink-2015 визначили найкращі українські міцні напої. Кращим коньяком України і володарем Гран-прі став марочний коньяк «Ювілейний» виробництва Одеського коньячного заводу. Урезультаті сліпих дегустацій, що проводилися без афішування наз

П'ятниця, 3.07.2015 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Підсумки Carlsberg Ukraine

За підсумками 2017 року, Carlsberg Ukraine продовжує займати лідерську позицію на ринку пива як в натуральному, так і в грошовому вираженні, з часткою ринку 31,1*% в об'ємному обчисленні, що на 0,3

Середа, 14.03.2018 COMMENTS

За підсумками 2017 року, Carlsberg Ukraine продовжує займати лідерську позицію на ринку пива як в натуральному, так і в грошовому вираженні, з часткою ринку 31,1*% в об'ємному обчисленні, що на 0,3 п.п.* вище попереднього періоду.

 

Протягом 2017 року компанія Carlsberg Ukraine збільшила об’єми виробництва напоїв на 3% і зміцнила портфель у співвідношенні балансу ціна/мікс. Крім того, компанія продемонструвала невелике зростання частки ринку, що обумовлено високою продуктивністю локального бренду «Львівське», а також Carlsberg, Kronenbourg 1664 і Seth & Riley's Garage. Зростання преміум-брендів компанії сприяло значному поліпшенню загальних результатів.

 

У 2017 році, вперше за останні 9 років, український ринок пива припинив падіння. За внутрішньою оцінкою, об'єм ринку пива України за минулий рік стабілізувався на рівні + 0,1% до попереднього року, що пов'язано зі зваженою акцизною політикою і поступовим поліпшенням макроекономічної ситуації в країні.

 

У 2017 році Carlsberg Ukraine вдалося наростити частку в Північно-Західному, Північно-Східному та Південному регіонах, а також зміцнити свої позиції в каналі традиційної торгівлі, збільшивши частку на 1,3% в натуральному вираженні відносно попереднього періоду. Основними драйверами зростання частки компанії за минулий рік стали Kronenbourg 1664, запуск Seth & Riley's Garage і перезапуск Carlsberg. Лідерами продажів в портфелі компанії виступають «Львівське», Baltika, «Арсенал» і Seth & Riley's Garage. Сидр Somersby і «Квас Тарас» продовжують займати лідерські позиції в своїх продуктових категоріях.

 

Компанія Carlsberg Ukraine входить в список найбільших аграрних платників податків України за даними рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків України за станом на 01.11.17» видання «ДФС України», 2017 рік. За 12 місяців 2017 року компанія сплатила 2 629,8 мільйонів гривень до бюджетів всіх рівнів країни у вигляді податків і зборів.

 

Carlsberg Ukraine входить до складу компанії Carlsberg Group, яка є одним із найбільших датських інвесторів на території України. Обсяг інвестицій в Carlsberg Ukraine постійно зростає, зокрема, їх сума у ​​2017 роцісклала 785,4 мільйонів грн.

 

Carlsberg Ukraine є членом провідних платформ, які об'єднують бізнес-спільноту в Україні, враховуючи Американську торговельну палату в Україні та Європейську бізнес-асоціацію. У жовтні 2017 року Carlsberg Ukraine також увійшла до складу Союзу Українських Підприємців (СУП), щоб разом з іншими компаніями працювати над створенням сприятливого бізнес-середовища всередині країни. Крім цього, в 2017 році компанія приєдналася до Всеукраїнської мережі сумлінності та комплаєнса (UNIC).

 

Carlsberg Ukraine продовжує приділяти особливу увагу реалізації проектів сталого розвитку. У червні 2017 року компанія оголосила про програму «МЕТА 4 НУЛІ: разом для майбутнього» - нової стратегії сталого розвитку Carlsberg Group, яка включає в себе чотири стратегічні довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втратB води, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

 

«Вперше за багато років ринок пива припинив своє падіння і стабілізувався. Ми сподіваємося, що це стане початком його поступового зростання. Повільне відновлення галузі, перш за все, пов'язано із зумовленою акцизною політикою останніх двох років, а також з відсутністю істотних регуляторних нововведень. Впевнені, що сприятлива ситуація на ринку пива допоможе нам зміцнити свої позиції і призведе до подальшого поліпшення фінансових показників компанії », — Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

 

Результати Carlsberg Group в регіоні Східна Європа:

 

Органічне зниження чистого виторгу на 1% є результатом зниження обсягів на 8%, частково врівноваженого зростанням виручки за літр продукції на 8%.

 

Органічний операційний прибуток зріс на 12,2%, що пов'язано з позитивною динамікою виручки за літр продукції і відмінним виконанням програми «Фінансування подорожі». В результаті позитивного впливу валютного курсу, операційний прибуток у звітності збільшився на 21,2%. Показник операційної прибутковості значно покращився і зріс на 240 б.п. до 20,4%.

 

Під впливом менш сильної динаміки виручки за літр продукції в другому півріччі і високою порівняльною базою через погодні умови в третьому кварталі, операційний прибуток органічно збільшився на 9,2%.

 

* Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2017 - грудень 2017, у відношенні ринку пива в міській і сільській частині України (без Криму і Сходу), дійсно на 06.02.2018. (© 2018, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»)

 

***

 

Для довідки

Про компанію Carlsberg Ukraine:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.

 

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1500 осіб. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені