Алко

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Алко
Зберегти
Скасувати
Відновити

Вино

День виноградаря і винороба

Торгово-промислова палата України та корпорація з виноградарства і виноробної промисловості «Укрвинпром» від імені всієї галузевої спільноти звертаються до Президента України з проханням започаткувати День виноградаря і винороба. Пропонується відзначати його щороку

Субота, 3.02.2018 COMMENTS

Горілка

Зловживання у спиртовій галузі

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору. Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак. Він зазначив, що практику, кол

Четвер, 12.05.2016 COMMENTS

Коньяки, Лікери

Найкращий коньяк - в Одесі!

Image - Найкращий коньяк - в Одесі!

На дегустаційному конкурсі Best Drink-2015 визначили найкращі українські міцні напої. Кращим коньяком України і володарем Гран-прі став марочний коньяк «Ювілейний» виробництва Одеського коньячного заводу. Урезультаті сліпих дегустацій, що проводилися без афішування наз

П'ятниця, 3.07.2015 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Об'єднання пивоварів

Найбільший у світі пивоварний концерн «Anheuser-Busch InBev» (Euronext: ABI) (NYSE: BUD) (MEXBOL: ANB) (JSE: ANH) завершив угоду зі злиття бізнесів з Anadolu Efes (IST: AEFES) на території Росії та України у р

Середа, 11.04.2018 COMMENTS

За підсумками 2017 року, Carlsberg Ukraine продовжує займати лідерську позицію на ринку пива як в натуральному, так і в грошовому вираженні, з часткою ринку 31,1*% в об'ємному обчисленні, що на 0,3 п.п.* вище попереднього періоду.

 

Протягом 2017 року компанія Carlsberg Ukraine збільшила об’єми виробництва напоїв на 3% і зміцнила портфель у співвідношенні балансу ціна/мікс. Крім того, компанія продемонструвала невелике зростання частки ринку, що обумовлено високою продуктивністю локального бренду «Львівське», а також Carlsberg, Kronenbourg 1664 і Seth & Riley's Garage. Зростання преміум-брендів компанії сприяло значному поліпшенню загальних результатів.

 

У 2017 році, вперше за останні 9 років, український ринок пива припинив падіння. За внутрішньою оцінкою, об'єм ринку пива України за минулий рік стабілізувався на рівні + 0,1% до попереднього року, що пов'язано зі зваженою акцизною політикою і поступовим поліпшенням макроекономічної ситуації в країні.

 

У 2017 році Carlsberg Ukraine вдалося наростити частку в Північно-Західному, Північно-Східному та Південному регіонах, а також зміцнити свої позиції в каналі традиційної торгівлі, збільшивши частку на 1,3% в натуральному вираженні відносно попереднього періоду. Основними драйверами зростання частки компанії за минулий рік стали Kronenbourg 1664, запуск Seth & Riley's Garage і перезапуск Carlsberg. Лідерами продажів в портфелі компанії виступають «Львівське», Baltika, «Арсенал» і Seth & Riley's Garage. Сидр Somersby і «Квас Тарас» продовжують займати лідерські позиції в своїх продуктових категоріях.

 

Компанія Carlsberg Ukraine входить в список найбільших аграрних платників податків України за даними рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків України за станом на 01.11.17» видання «ДФС України», 2017 рік. За 12 місяців 2017 року компанія сплатила 2 629,8 мільйонів гривень до бюджетів всіх рівнів країни у вигляді податків і зборів.

 

Carlsberg Ukraine входить до складу компанії Carlsberg Group, яка є одним із найбільших датських інвесторів на території України. Обсяг інвестицій в Carlsberg Ukraine постійно зростає, зокрема, їх сума у ​​2017 роцісклала 785,4 мільйонів грн.

 

Carlsberg Ukraine є членом провідних платформ, які об'єднують бізнес-спільноту в Україні, враховуючи Американську торговельну палату в Україні та Європейську бізнес-асоціацію. У жовтні 2017 року Carlsberg Ukraine також увійшла до складу Союзу Українських Підприємців (СУП), щоб разом з іншими компаніями працювати над створенням сприятливого бізнес-середовища всередині країни. Крім цього, в 2017 році компанія приєдналася до Всеукраїнської мережі сумлінності та комплаєнса (UNIC).

 

Carlsberg Ukraine продовжує приділяти особливу увагу реалізації проектів сталого розвитку. У червні 2017 року компанія оголосила про програму «МЕТА 4 НУЛІ: разом для майбутнього» - нової стратегії сталого розвитку Carlsberg Group, яка включає в себе чотири стратегічні довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втратB води, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

 

«Вперше за багато років ринок пива припинив своє падіння і стабілізувався. Ми сподіваємося, що це стане початком його поступового зростання. Повільне відновлення галузі, перш за все, пов'язано із зумовленою акцизною політикою останніх двох років, а також з відсутністю істотних регуляторних нововведень. Впевнені, що сприятлива ситуація на ринку пива допоможе нам зміцнити свої позиції і призведе до подальшого поліпшення фінансових показників компанії », — Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

 

Результати Carlsberg Group в регіоні Східна Європа:

 

Органічне зниження чистого виторгу на 1% є результатом зниження обсягів на 8%, частково врівноваженого зростанням виручки за літр продукції на 8%.

 

Органічний операційний прибуток зріс на 12,2%, що пов'язано з позитивною динамікою виручки за літр продукції і відмінним виконанням програми «Фінансування подорожі». В результаті позитивного впливу валютного курсу, операційний прибуток у звітності збільшився на 21,2%. Показник операційної прибутковості значно покращився і зріс на 240 б.п. до 20,4%.

 

Під впливом менш сильної динаміки виручки за літр продукції в другому півріччі і високою порівняльною базою через погодні умови в третьому кварталі, операційний прибуток органічно збільшився на 9,2%.

 

* Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2017 - грудень 2017, у відношенні ринку пива в міській і сільській частині України (без Криму і Сходу), дійсно на 06.02.2018. (© 2018, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»)

 

***

 

Для довідки

Про компанію Carlsberg Ukraine:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.

 

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1500 осіб. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені