Алко

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Алко
Зберегти
Скасувати
Відновити

Вино

День виноградаря і винороба

Торгово-промислова палата України та корпорація з виноградарства і виноробної промисловості «Укрвинпром» від імені всієї галузевої спільноти звертаються до Президента України з проханням започаткувати День виноградаря і винороба. Пропонується відзначати його щороку

Субота, 3.02.2018 COMMENTS

Горілка

Зловживання у спиртовій галузі

У «Народному контролі» вимагають розслідувати зловживань у спиртовій галузі та на Держпідприємствах агросектору. Про це під час брифінгу у ВРУ заявив депутат міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Андрій Антонищак. Він зазначив, що практику, кол

Четвер, 12.05.2016 COMMENTS

Коньяки, Лікери

Найкращий коньяк - в Одесі!

Image - Найкращий коньяк - в Одесі!

На дегустаційному конкурсі Best Drink-2015 визначили найкращі українські міцні напої. Кращим коньяком України і володарем Гран-прі став марочний коньяк «Ювілейний» виробництва Одеського коньячного заводу. Урезультаті сліпих дегустацій, що проводилися без афішування наз

П'ятниця, 3.07.2015 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Об'єднання пивоварів

Найбільший у світі пивоварний концерн «Anheuser-Busch InBev» (Euronext: ABI) (NYSE: BUD) (MEXBOL: ANB) (JSE: ANH) завершив угоду зі злиття бізнесів з Anadolu Efes (IST: AEFES) на території Росії та України у р

Середа, 11.04.2018 COMMENTS

Пиво та Слабоалкогольні напої

Найбільший у світі пивоварний концерн «Anheuser-Busch InBev» (Euronext: ABI) (NYSE: BUD) (MEXBOL: ANB) (JSE: ANH) завершив угоду зі злиття бізнесів з Anadolu Efes (IST: AEFES) на території Росії та України у рівних частках. У продовження оголошення про намір щодо об'єднання бізнесів, яке відбулося 9 серпня, компанії отримали усі необхідні погодження від уповноважених державних органів України та Росії та уклали зобов'язуючі угоди.

Це злиття є наслідком об'єднання AB InBev з SAB, що відбулося у жовтні 2016 року, в результаті чого AB InBev отримала 24% акцій Anadolu Efes. Із завершенням угоди AB InBev та Anadolu Efes працюватимуть у складі єдиної групи компаній - AB InBev Efes.

Об'єднаний бізнес буде в повному обсязі консолідований у рамках звітності Anadolu Efes. AB InBev, в свою чергу, припинить включати такі результати у свою звітність, але буде враховувати отриманий прибуток як повернення з інвестицій в AB InBev Efes відповідно до розміру своєї частки.

AB InBev Efes володітиме унікальним портфелем брендів, який буде включати сильні міжнародні та локальні бренди. Виробнича мережа об'єднаної компанії в Україні буде складатися із 3 пивоварень - у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

«Ми впевнені, що об'єднання наших бізнесів і експертизи, різнопланового портфеля брендів і великого асортименту пива, який ми пропонуємо нашим споживачам, дозволить нам забезпечити зростання компанії і зайняти лідерські позиції на російському та українському ринках», - прокоментував Дмитро Шпаков, Президент AB InBev Efes .

Умови угоди не підлягають розкриттю.

За підсумками 2017 року, Carlsberg Ukraine продовжує займати лідерську позицію на ринку пива як в натуральному, так і в грошовому вираженні, з часткою ринку 31,1*% в об'ємному обчисленні, що на 0,3 п.п.* вище попереднього періоду.

 

Протягом 2017 року компанія Carlsberg Ukraine збільшила об’єми виробництва напоїв на 3% і зміцнила портфель у співвідношенні балансу ціна/мікс. Крім того, компанія продемонструвала невелике зростання частки ринку, що обумовлено високою продуктивністю локального бренду «Львівське», а також Carlsberg, Kronenbourg 1664 і Seth & Riley's Garage. Зростання преміум-брендів компанії сприяло значному поліпшенню загальних результатів.

 

У 2017 році, вперше за останні 9 років, український ринок пива припинив падіння. За внутрішньою оцінкою, об'єм ринку пива України за минулий рік стабілізувався на рівні + 0,1% до попереднього року, що пов'язано зі зваженою акцизною політикою і поступовим поліпшенням макроекономічної ситуації в країні.

 

У 2017 році Carlsberg Ukraine вдалося наростити частку в Північно-Західному, Північно-Східному та Південному регіонах, а також зміцнити свої позиції в каналі традиційної торгівлі, збільшивши частку на 1,3% в натуральному вираженні відносно попереднього періоду. Основними драйверами зростання частки компанії за минулий рік стали Kronenbourg 1664, запуск Seth & Riley's Garage і перезапуск Carlsberg. Лідерами продажів в портфелі компанії виступають «Львівське», Baltika, «Арсенал» і Seth & Riley's Garage. Сидр Somersby і «Квас Тарас» продовжують займати лідерські позиції в своїх продуктових категоріях.

 

Компанія Carlsberg Ukraine входить в список найбільших аграрних платників податків України за даними рейтингу «ТОП-100 найбільших платників податків України за станом на 01.11.17» видання «ДФС України», 2017 рік. За 12 місяців 2017 року компанія сплатила 2 629,8 мільйонів гривень до бюджетів всіх рівнів країни у вигляді податків і зборів.

 

Carlsberg Ukraine входить до складу компанії Carlsberg Group, яка є одним із найбільших датських інвесторів на території України. Обсяг інвестицій в Carlsberg Ukraine постійно зростає, зокрема, їх сума у ​​2017 роцісклала 785,4 мільйонів грн.

 

Carlsberg Ukraine є членом провідних платформ, які об'єднують бізнес-спільноту в Україні, враховуючи Американську торговельну палату в Україні та Європейську бізнес-асоціацію. У жовтні 2017 року Carlsberg Ukraine також увійшла до складу Союзу Українських Підприємців (СУП), щоб разом з іншими компаніями працювати над створенням сприятливого бізнес-середовища всередині країни. Крім цього, в 2017 році компанія приєдналася до Всеукраїнської мережі сумлінності та комплаєнса (UNIC).

 

Carlsberg Ukraine продовжує приділяти особливу увагу реалізації проектів сталого розвитку. У червні 2017 року компанія оголосила про програму «МЕТА 4 НУЛІ: разом для майбутнього» - нової стратегії сталого розвитку Carlsberg Group, яка включає в себе чотири стратегічні довгострокові цілі: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втратB води, НУЛЬ безвідповідального споживання пива і НУЛЬ нещасних випадків.

 

«Вперше за багато років ринок пива припинив своє падіння і стабілізувався. Ми сподіваємося, що це стане початком його поступового зростання. Повільне відновлення галузі, перш за все, пов'язано із зумовленою акцизною політикою останніх двох років, а також з відсутністю істотних регуляторних нововведень. Впевнені, що сприятлива ситуація на ринку пива допоможе нам зміцнити свої позиції і призведе до подальшого поліпшення фінансових показників компанії », — Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

 

Результати Carlsberg Group в регіоні Східна Європа:

 

Органічне зниження чистого виторгу на 1% є результатом зниження обсягів на 8%, частково врівноваженого зростанням виручки за літр продукції на 8%.

 

Органічний операційний прибуток зріс на 12,2%, що пов'язано з позитивною динамікою виручки за літр продукції і відмінним виконанням програми «Фінансування подорожі». В результаті позитивного впливу валютного курсу, операційний прибуток у звітності збільшився на 21,2%. Показник операційної прибутковості значно покращився і зріс на 240 б.п. до 20,4%.

 

Під впливом менш сильної динаміки виручки за літр продукції в другому півріччі і високою порівняльною базою через погодні умови в третьому кварталі, операційний прибуток органічно збільшився на 9,2%.

 

* Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2017 - грудень 2017, у відношенні ринку пива в міській і сільській частині України (без Криму і Сходу), дійсно на 06.02.2018. (© 2018, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»)

 

***

 

Для довідки

Про компанію Carlsberg Ukraine:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним з найвідоміших пивних брендів в світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів в Європі. В Carlsberg Group працюють більше 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу.

 

До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює більше 1500 осіб. У портфель Carlsberg в Україні входить пиво, алкогольні та безалкогольні напої наступних торгових марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Хмільне», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen і інші.

1 грудня майбутні майстри крафтового пивоваріння відвідали Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine, для того, щоби перейняти досвід однієї з провідних пивоварних груп у світі. Під час першого етапу візиту, студенти заглибились у теоретичні основи — термінологію, інформацію про інгредієнти, технічні тонкощі.

 

У рамках другого, практичного блоку, Юрій Гук більш детально познайомив учасників Школи з роботою Київського заводу: від пункту прийому сировини до ліній розливу пива. Студентів вразили об’єми виробництва, потужності пивоварні та рівень автоматизації. Особливу увагу приділили технологічним питанням бродіння та контролю якості. 

 

«Пивовар — це особлива професія, і вона потребує особливих знань. Приємно бачити, що стільки людей хоче опанувати цю справу і підходить до неї серйозно. Ми бачимо потенціал розвитку українського ринку пива, в тому числі, і за рахунок крафтових та міні-пивоварень, а тому ми із задоволенням підтримуємо освітні ініціативи та ділимося власним досвідом»,Юрій Гук, головний технолог Carlsberg Ukraine.

 

Школа Пивовара — це українська, спеціалізована навчальна програма з підготовки пивоварів, яка розроблена для тих, хто захоплюється пивом, прагне розібратися у процесах його приготування, отримати системні знання про технології та культуру пивоваріння і, можливо, планує відкрити власну броварню у майбутньому.

 

Нагадаємо, що у 2016-му році компанія Carlsberg Ukraine запровадила навчальну програму «Бізнес-посли». ЇЇ мета — познайомити студентів українських ВУЗів з особливостями роботи глобальних корпорацій, сучасними бізнес-ризиками, лідерством у складних умовах і тонкощами управління в міжнародних компаніях.

У лінійці ТМ Zibert з’явилося нове пиво. Бровари створили цей унікальний сорт хмільного напою, звареного із солоду, води та хмелю за старовинним німецьким рецептом. Пиво має легку та пікантну гірчинку і витончений, легкий післясмак хмелю.

Вже зараз новинку можна купити в магазинах у скляних пляшках 0,5 л та ПЕТ- упаковці об’ємом 1л та 2л. Пиво має міцність 4,8% та густину початкового сусла не менше 11,5%. На етикетці розміщена медаль «Якість пивоварні «Зіберта» та ще одна медаль «Закон про чистоту пива», що виступають гарантією оригінальності та якості напою. Також зображена Ґрета – господарка пивного фестивалю ZibertFest. Сам фестиваль «Zibert Fest» відбудеться 16-17 вересня на Контрактовій площі у Києві. Усі, хто відвідає пивне свято, матимуть нагоду скуштувати ексклюзивний розливний ZibertFest, зварений спеціально для щорічного осіннього фестивалю.

_____________________________________________________________________

На початку ХХ сторіччя у Фастові було розпочато будівництво пивоварного заводу. Засновниками пивоварні стали прусський підданий Герман Саальман та Юліус Зіберт. Німецькі майстри швидко налагодили роботу пивоварні, і в 1906 році розпочато випуск першого пива.

Сьогодні продукція заводу продається в Україні та експортується на ринки 22 країн світу. В продуктовій лінійці: пиво Зіберт Світле, Зіберт Баварське, Зіберт Бочкове, Зіберт Пшеничне (Zibert Weissbier), Фастівське Світле, Фастівське Жигулівське, Zlata Praha Cerne та Квас ТМ "Старокиївський": Старокиївський, Старокиївський різдвяний, Квас Старокиївський Білий.

Найбільша українська пивоварня «ОБОЛОНЬ» приготувала новинку для всіх поціновувачів пива – «ОБОЛОНЬ Солодове». Це абсолютно унікальний продукт і, незважаючи на величезну лінійку  хмільних напоїв, які представлені на ринку, щось схоже знайти досить важко.

Випуску нового сорту пива передували місяці тестувань, дегустацій та досліджень. На пивзаводі «ОБОЛОНЬ» врахували останні тенденції пивоваріння та вивчили смаки своїх споживачів, зваривши пиво на основі трьох сортів справжнього солоду :

-       солод світлий власного виробництва

-       солод мюнхенський (munich malt)

-       солод мюнхенський карамельний (сaramunich malt)

 «Окрім незвичного поєднання різних сортів солоду, в рецептурі використано цілком класичні інгредієнти – воду, хміль та дріжджі. Нічого зайвого, лише натуральність та неперевершений  смак. Смак справжнього пива», – зазначив Сергій Дорогань, бренд-менеджер ТМ «ОБОЛОНЬ». Варячи своє пиво, «ОБОЛОНЬ» використовує винятково виключно натуральні складники -– це основна перевага компанії, підкреслив він.

Нове пиво представлено в 3-х   видах упаковки: 0,5 л скло, банка 0,5 л, ПЕТ 1,5.

_______________________________________________________________________________

ПрАТ «ОБОЛОНЬ» – найбільший в Україні виробник пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної води. Продукція стабільно завойовує нагороди на українських і міжнародних виставках та конкурсах. Компанія розширила свою структуру до десяти промислових підприємств та трьох агрофірм. Неодноразово бренд «ОБОЛОНЬ» був визнаним кращим брендом року, одним із кращих платників податків міста Києва. Є найбільшим українським експортером пива. Залишаючись компанією виключно з українським капіталом - носить почесне звання «Золота торгова марка».

В продуктовій лінійці: «Оболонь», Carling, Zlata Praha, hike premium, Zibert, Keten, Hardmix, BeerMix, «Десант», «Жигулівське», «Охтирське», «Живчик», «Прозора», Rio, «Джин-тонік», «Горілка лайм», Віскі Вишня», «Ром-кола», «Бренді-кола», «Лимонад», «Тархун», «Байкал», Ciber, сухарики та грінки.

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені