Освіта, Наука, Стартапи

У цьому році Nestlé отримала відзнаку HappyTrainees як визнання якості своєї корпоративної практики навчання. Оцінка базується на рівні задоволеності студентів та молодих спеціалістів, які пройшли стажування в компаніях корпоративного сектору.

З вересня 2016 року по серпень 2017 року в оцінюванні за програмою Happy Trainees  взяли участь 1037 молодих людей, які пройшли стажування в Nestlé. Учасники проходили практику у різних структурних підрозділах компанії по всьому світу. 90% українських студентів, які взяли участь у дослідженні, рекомендують Nestlé як компанію для проходження стажування та початку кар’єри.

HappyTrainees- це незалежний рейтинг, створений у 2012 році "Meilleures-entreprises.com", щоб нагородити компанії за високий рівень у працевлаштування, наставництві та управлінні студентами-стажерами. Глобальне оцінювання системи стажування полягало у вивченні шести окремих показників. Аналізувались можливості для професійного розвитку, наявність мотивуючого оточення, ефективність управління, якість механізмів заохочення, задоволеність результатами роботи та задоволення від процесу.

Важливий чинником розширення програми стажування у Nestlé є підхід Створення спільних цінностей, за яким працює Nestle. З самого початку свого існування компанія прагнула співпрацювати с місцевими громадами, створюючи у них можливості для розвитку, процвітання та побудови успішної кар’єри. Протягом першого півріччя 2017 року Nestle в Україні надала можливість стажування 127 молодим українцям.

Одне із головних довготривалих зобов’язань Nestlé до 2030 року — створення 10 мільйонів можливостей для молодих спеціалістів по всьому світу. Компанія зацікавлена в кожному новому працівникові, що бажає стати частиною команди..

Nestlé послідовно і рішуче розвиває програму розвитку талановитих кадрів, створюючи можливості для успішного початку кар’єри та подальшого зростання. У 2018 році планується залучити більшу кількість молоді, а також покращити професійну підготовку стажерів. Це допоможе тисячам молодих людей по всьому світу здобути корисні вміння, стати незалежними й отримати доступ до професійного практичного навчання.

 

 

 

 

 

Довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso до лідерів локальних ринків. Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя. Штаб-квартира Nestlé розташована у швейцарському місті Веве, де понад 150 років тому була заснована компанія. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2016 році 89,5 млрд. швейцарських фраків. Крім виробництва продуктів харчування, компанія володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.  

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи,  продукти швидкого приготування) дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Учебный Центр Softprom by ERC объявляет о получении статуса авторизованного учебного центра Corel в Украине.

 

Согласно договора, Учебный Центр Softprom by ERC предоставляет слушателям возможность освоить на практике продукты одного из ведущих мировых производителей программного обеспечения для графики и дизайна.

 

«Мы рады расширению нашего сотрудничество с компанией Corel и теперь у всех желающих есть возможность пройти авторизованный учебный курс по CorelDRAW Graphics Suite. Полученный нами статус подтверждает наличие утвержденной Corel учебной программы, экспертизы преподавательского состава», – сообщает руководитель Учебного Центра, Мартынчук Дмитрий.

 

 

Первый курс по Corel, который рассчитан на 24 учебных часа, будет направлен на ознакомление с работой в CorelDRAW Graphics Suite. Он позволит в полной мере освоить все основные инструменты популярного графического редактора и будет полезен как начинающим специалистам, так и для профессионалов, давно работающих в направлении графического дизайна.

 

Курс содержит большое число практических задач, которые помогут закрепить материал и применить полученные знания непосредственно на курсе. 

 

По окончанию курса каждый выпускник получит официальный сертификат от Corel.

 

«CorelDRAW не так прост, как кажется. Поэтому помощь профессионала крайне необходима при изучении нашего графического пакета. И наличие Учебного центра Corel в Украине – в каком-то смысле гарантия для пользователей, что они не останутся без поддержки и смогут после окончания курсов с легкостью использовать базовые возможности CorelDRAW Graphics Suite», – отмечает Сергей Фенев, представитель Corel в Украине и странах СНГ.

 

 

Более подробную информацию о курсах можно получить на сайте Учебного Центра.

 

О программном обеспечении Corel

Corel является одним из ведущих мировых производителей программного обеспечения и выпускает ряд известнейших в индустрии продуктов для работы с графическим и мультимедийным контентом, а также офисных программ. Наша компания получила широкую известность благодаря обширному выбору решений в области ПО, которые просты в освоении и использовании. Цель Corel проста: помочь людям в достижении новых горизонтов в работе и творчестве.

Портфолио Corel включает в себя такие линейки продуктов, как CorelDRAW® Graphics Suite, Corel® Painter®, Corel® PaintShop® Pro, Corel® VideoStudio®, MindManager®, Pinnacle Studio™, ReviverSoft®, Roxio Creator®, Roxio® Toast™ и WinZip®

 

Об Учебном Центре Softprom by ERC

Учебный Центр компании Softprom by ERC был создан в 2006 г., как подразделение компании Softprom by ERC, Value Added Distributor в странах СНГ и Восточной Европы.

Учебный Центр обеспечивает клиентов знаниями в соответствии с философией, методиками и учебными программами производителей.  http://edu.softprom.com/

В пятницу, 30 июня 2017года, в столичном БЦ «Евразия», в рамках 7-ой Всеукраинской практической конференции «B2BMaster-2017» состоялась «Битва лучших тренеров», организованная B2B Медиа-группой TradeMasterGroup.

Организатор Конференции В2В Медиа-группа TradeMasterGroup благодарит Спикеров, Участников и Партнеров за сотрудничество и поддержку:

Экспертного Партнёра - Академия ДТЭК

Партнёра по оценке и развитию руководителей - HRTechnologiesHRTechnologies

Партнерагостинності - ФорнеттіФорнетті

Партнёра кофе-брейков - Груша.УА

Фото-Партнёра - PhotoBoxPhotoBox

 

В ходе мероприятия элита отечественного консалтинга – Лучшие Тренеры и Бизнес-консультанты В2В-рынка Украины, СНГ и зарубежья – представили вниманию более 150 владельцев и топ-менеджеров компаний корпоративного сектора эффективные практические инструменты, предназначенные для увеличения продаж и улучшения управления компанией.

Впервые за все годы проведения «Битвы тренеров» открывал ее мастер-класс Вячеслава Узелкова, известного украинского боксера, выступающего сейчас в качестве Персонального Тренера, а также судьи проектов «Україна має талант» и «Зважені та щасливі». Вячеслав рассказал о том, как системно достигать высоких результатов в жизни, спорте и бизнесе, не сдаваться при изменяющихся обстоятельствах.

Участники Битвы разделились на два параллельных потока – «В2В Продажи: технологии  конкурентных продаж» и «Управление В2В-бизнесом».

Модератором и первым докладчиком «В2В Продажи» выступил Григорий Хмельницкий, рассказал о мотивации, как движущей силе отдела продаж, когда сотрудники настолько вовлечены, что готовы работать в течение всего доступного им для этого времени.

Валерий Глубоченко рассказал о современных технологических новшествах, позволяющих значительно уменьшать роль человеческого фактора в приеме и обработке поступающих заказов, в анализе деятельности отдела продаж и нахождении зон для его дальнейшего роста.

Татьяны Шерман, применяя знания о достижениях нейрофизиологии и других наук, раскрыла тему «Химии эмоций», которая помогает превращать «почти Клиента» в  «Приверженца».

Майкл Бёрн (Michael Byrne) из Ирландии поделился знаниями о том, как создать правильный настрой и поведение продавца, формировать и поддерживать его позитивный заряд, помогающий лучше справляться с поставленными задачами.  

Выступление Константина Баранского из Москвы сначала повергло слушателей в легкий шок. Он предлагал создать на каждом предприятии «секту»! Как оказалось, спикер считает «сектой» всех сотрудников, которые глубоко проникаются задачами своей компании и готовы не просто «приходить на работу», а жить ее целями, получая от этого драйв.

Марии Жиган показала, как прошлый опыт может мешать занимать правильную позицию на переговорах, и привела пути преодоления психологических проблем.  

Людмила Мельник остановилась на техниках и сценариях переговоров, позволяющих получить благоприятный для всех результат.
Татьяна Пан привела ТОП-5 факторов создания долгосрочных партнерских отношений, фокусирование на результате от Генерального директора до каждого специалиста компании.

 

Первым спикером сессии «Управление В2В-бизнесом» стала Юлия Алексеева и поделилась знаниями о том, что такое блестящий стратегический план, какие главные этапы включает в себя процесс планирования, инструменты выполнения стратегического плана.

Николай Сапсан рассказал о 5 основных способах влияния на сотрудников, которые помогут руководителю добиться того, чтобы подчиненные считались с ним без применения административных мер воздействия.

Наталья Сушко раскрыла факторы, приводящие к непопулярным решениям, а также остановилась на необходимости зрелости руководителя как личности при принятии управленческих решений.

Владимир Маличевский рассказал, из каких элементов состоит управленческое лидерство, как сформировать навыки управления собой (личное лидерство), как использовать навыки личного лидерства для повышения эффективности и результативности деятельности.

Андрей Длигач  рассказал о системе управления компанией будущего, а также привел пошаговую инструкцию, применяя которую топ-менеджеры украинских компаний смогут подготовить их к будущим вызовам.

Сергей Даценко привел ряд специальных тестов, с помощью которых можно проводить профессиональную психодиагностику персонала, определять предназначение человека в жизни, предсказывать его линию поведения в различных ситуациях.

Олег Афанасьев рассказал об основных причинах неэффективного делегирования полномочий наемному управляющему, о том, как лучше передавать компанию в управление наемному менеджеру.

Сергей Глущенко говорил о важности нахождения собственного пути в бизнесе, необходимости ставить перед собой высокие цели и «снимать низковисящие плоды», о том, что работать нужно не много, а эффективно.

Кирилл Куницкий рассказывал о том, что руководитель должен быть неформальным лидером в коллективе, о сотрудниках-резидентах и сотрудниках-туристах, о формуле создания сильной команды и «разложил по полочкам» факторы, из которых складывается результат, выдаваемый сотрудником

 

Лучшие тренеры 2017 года.

Мощным подведением итогов Конференции стало определение участниками мероприятия Лучших Бизнес-Тренеров Украины 2017 года.

В результате в сессии «В2В-Продажи» лучшим был признан москвич Константин Баранский, который и стал Золотым тренером по продажам 2017 года. Второе место, впервые за все время проведения Битв, разделили двое тренеров: звания Серебряных тренеров по продажам удостоены Мария Жиган и Татьяна Шерман. Титул Бронзового Тренера достался ирландскому гостю Майклу Бёрну.

Не менее драматично проходило голосование и в сессии «В2В-Управление»: звание Золотого тренера присвоено Кириллу Куницкому, серебром завладел Андрей Длигач, а Сергей Глущенко признан Бронзовым тренером 2017 года.

 

В целом, как показали представленные на «Битве Лучших Тренеров» доклады, для сфер управления компанией и продажами характерны следующие тенденции:

1.              Отечественный бизнес понимает необходимость развития своих сотрудников и осознает, что только привлекательная для персонала компания способна быть конкурентоспособной.

2.              Все большую роль в компаниях начинают играть нематериальные способы мотивации сотрудников, вовлеченность  в процесс достижения максимальных результатов.

3.              Украинские компании активно переходят от модели патернализма к модели развития, предполагающей партнерские отношения между руководством и персоналом. Поэтому возрастает спрос на новых, квалифицированных управленцев.

4.              По мере развития бизнеса возрастает роль его руководителя, который должен быть готов к применению новых методов управления, а также  принятию непопулярных решений.

5.              Все больше компаний в сфере B2B-продаж используют современные стратегии ценообразования.

6.              Непременным условием продаж в B2B-секторе становится необходимость изучение потребностей клиентов и стремление к их удовлетворению.

7.              Грань между B2Bи B2C-продажами постепенно стирается, поэтому «продажники» должны овладевать основами психологических наук.

 

 

Отзывы участников Национального проекта «В2ВMaster»

 

Елена Гусак,  HR Tehnologies

Четкое, насыщенное выступление Кирилла Куницкого. Невероятное выступление Андрея Длигача о будущем. Активная работа аудитории, при решении задачи, на выступлении Натальи Сушко. И радость от выступления Сергея Глущенко о кайфе в самой жизни.

Николай Губань, Айпилэнд

Татьяна Пан давала задания по группам – это было довольно интересно. Понравился Баранский. Нам, айтишникам он близкий по духу.

 

Тарас Барабаш, Мономах

Вы молодцы. Все было удобно и хорошо. На тренинге такого плана получаешь просто колоссальное количество информации. Разные люди, разная энергетика. Даже можно сказать – информационному полю перебор.

 

Игорь Ларченко, Мономах

Спасибо Вам за данное мероприятие. Очень понравился Узелков. Он говорил прямо, то, что думал. Это хороший ход.

 

Курносенко Евгения, Садовое Кольцо

Подбор персонала – это реальная проблема сегодня. Поэтому нужны спикера, которые найдут ответ на этот вопрос. Я сейчас черпаю информацию, чтобы найти тех коучеров, которые расскажут нам, как двигаться дальше. На подобных мероприятиях это сделать намного проще.

 

Светлана Лукьяненко, Райское Джерело

Организация – это 100% высший класс. Подбор тренеров уникальный. Я сегодня делилась с директором информацией, которую там услышала. Я поняла 2 большие истины, которые будут сейчас для меня ключевыми: «перестаньте продавать продажи» «главные ошибки, которые делают руководители – это отсутствие взаимодействия с подчиненными».

С февраля по июнь в 2017 года тренинги образовательного проекта Arricano B2B Upgrade by Arricano для арендаторов сети торгово-развлекательных центров компании посетили более 300 человек.

В весеннем сезоне КСО-проекта состоялось четыре мастер-класса для партнеров компании Arricano. Задача проекта – повысить продажи арендаторов и увеличить товарооборот за счет сервисной составляющей. Профессиональные украинские бизнес-тренеры расширяли знания, способы и приемы качественных продаж для торгового и административного персонала ритейлеров четырех торгово-развлекательных центров «Проспект», РайON, «Солнечная Галерея», City Mall.  

Наталья Дмитренко, директор по маркетингу компании Arricano, отмечает, что постоянное обучение новому – это необходимый в современных условиях навык: «В нынешних реалиях ведущие торгово-развлекательные центры становятся комфортным социальным пространством. Чтобы создавать правильную атмосферу в ТРЦ необходимо партнерское участие всех создателей этой атмосферы – арендодателя, арендатора, гостя. Гость становится требовательнее, значит ритейлер должен быть готов такой запрос  удовлетворить, повышая качество коммуникации «продавец-покупатель».

Участники программы B2B Upgrade by Arricano получили коучинг-технологию  «Модель правильного действия», научились алгоритму ее  применения с целью  удовлетворить потребности клиентов без навязчивого убеждения сделать покупку; углубили знания о   типологии клиентов и особенностях продаж для каждого психотипа покупателя, расширили инструментарий грамотного реагирования на возражения; поняли, какая связь между состоянием продавца и совершением клиентом повторной покупки, получили лайф-хаки  «как понять и полюбить своего клиента».

Ритейлеры – участники тренингов, воркшопов и мастер-классов отмечают практическую пользу полученных знаний:  «Лаконично, доступно, интересно», «Тренинг хорош не только для работы, но  и для повседневного общения с людьми», «Все доступно, понимаемо и по сути! Обсудили очень важные моменты в работе с покупателями», «Полученные знания мы добавили к имеющимся и уже используем в работе», «Лично для себя и своей команды взяли на вооружение: Быть  – Делать – Иметь», «Тренинг был на высоком уровне с очень познавательной темой», «Была очень радушная атмосфера», «Вы первая в моей многолетней практике компания, которая проводит обучающий тренинг для своих арендаторов и их сотрудников. Спасибо!»

Бизнес-тренера, участники весеннего сезона B2B Upgrade by Arricano-2017, отмечают живой интерес ритейлеров к материалу мастер-классов и актуальность проекта для развития партнерских взаимоотношений. 

В Arricano уверены, что cотрудничество и социальное обучение – это не только  фундамент для партнерства и развития, не только пространство доверия, ответственности и желания вместе достигать поставленных целей,  но и необходимая составляющая в развитии комфортной социальной среды. «Мы настроены на партнерство с арендаторами, поэтому предоставляем возможность растить компетенции торгового персонала ритейлеров, ведь обучение – это долгосрочный капитал для развития торговой культуры в целом, - отмечает Михаил Меркулов, генеральный директор компании Arricano.  

Закономерно, что компания Arricano с инновационным для украинского рынка ритейла проектом B2B Upgrade by Arricano вошла в шорт-лист финалистов международного конкурса ICSC Solal Marketing Awards-2017, который собирает лучшие мировые практики в коммерческой недвижимости для демонстрации лучшего опыта игроков мирового рынка недвижимости и признания лучших достижений в отрасли.

Начало осеннего этапа проекта B2B Upgrade by Arricano-2017 планируется в сентябре. Постоянный партнер проекта - сеть кинотеатров Multiplex.

Переможцем конкурсу «Професіонали майбутнього 2017», єдиної в Україні програми підтримки та розвитку талановитих студентів телеком-фаху, стала команда Національного університету «Львівська політехніка», яка представила технічне рішення для мережі мобільного оператора «Виділення спектру у мережі 4G для впровадження IoT». Команда університету отримує від Vodafone Україна грант на навчання у розмірі 125 000 грн.

«Світ, у якому вам не треба ходити до лікаря за консультацією, у магазини за продуктами, і в ЖЕК, щоб розібратися з комунальними послугами, стає все ближчим. Вже через декілька років за вас все це робитимуть IoT-пристрої і ваш смартфон, – говорить технічний директор Vodafone Україна Євгеній Фрунза. – Цього року на конкурсі українські студенти показали прототипи того, як цей світ може виглядати. Подібні хакатони зі студентами є звичною практикою для Vodafone у Європі та інших країнах присутності. Окрім вкладу в розвиток освіти і працевлаштування студентів, це дає нам змогу заглянути в майбутнє».

«Висловлюю щиру подяку компанії Vodafone Україна, яка приділяє велику увагу розвитку студентів і заохочує їх стипендіями та призовими винагородами. Я вважаю, що це основа підготовки кваліфікованих спеціалістів, коли разом працює бізнес, держава і наука. Всі команди учасників доклали чимало зусиль, наводили цікаві наглядні приклади та презентації, напрямлені на вирішення проблем гнучкого управління якістю обслуговування мереж четвертого та п’ятого покоління в умовах розгортання IoT сервісів. Таким чином, отримавши обґрунтовані рішення від учасників команд конкурсу "Професіонали майбутнього 2017" можна говорити про, те що в України є всі шанси впровадити 4G-зв'язок на основі інфраструктури LTE, яка дасть змогу наблизитись до розгортання технології 5G та змінити повсякденне життя суспільства і зробити можливим масове застосування технологій Інтернету речей (IoT)», - коментує куратор команди НУ «Львівська політехніка» Михайло Миколайович Климаш.

Друге місце отримала команда Тернопільського національного технічного університету за проект Smart Health «Апаратно-програмний комплекс моніторингу життєдіяльності людини з забезпеченням QoS-пріоритетів телеметричних даних». Третє місце посіла команда Державного університету телекомунікацій з проектом «Розробка платформи для віддаленого управління ІоТ пристроями».

Компанія Huawei відзначила команду Одеської національної академії ім. О.С.Попова за проект у сфері високошвидкісних відео-послуг у партнерській номінації «Найбільш інноваційне рішення»: «Цифровий розрив між розвиненими країнами і країнами, що розвиваються, збільшується, згідно з дослідженням «Глобальний індекс мережевої взаємодії Huawei – 2017Глобальний індекс мережевої взаємодії Huawei – 2017». Україна не входить в цей список з 50 країн, але загальні тенденції характерні і для неї. Наприклад, вже майже половина держав запровадили мережу 4G. Ми у процесі розгортання 3G зв’язку. Щоб подолати це технологічне відставання і вийти в лідери, потрібні професіонали з неординарним мисленням і любов'ю до своєї країни. Таких і дозволяє знайти конкурс Vodafone. Huawei вже кілька років виступає партнером цього проекту і має намір підтримувати його в майбутньому»,– сказав заступник директора зі зв’язків із громадськістю та органами влади «Хуавей Україна» Віталій Матарикін.

Лауреатами конкурсу «Професіонали майбутнього 2017» за номінаціями стали:

·         За змістовність доповіді – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків)

·         За сміливість і вміння тримати удар – Харківський національний університет радіоелектроніки (м. Харків)

·         За наполегливість і завзятість – Дніпровський національний університет ім. О. Гончара (м Дніпро)

·         За цікаву ідею і переконливість демонстрації – Донецький національний технічний університет (м. Покровськ)

·         За практичну значимість і швидкість реалізації – Запорізький національний технічний університет (м. Запоріжжя)

·         За елегантність проектування – Національний авіаційний університет (м. Київ)

·         За актуальність представленого проекту – НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» (м. Київ)

Подивитися, як проходив фінал конкурсу «Професіонали майбутнього 2017» та дізнатися думку учасників і експертів телеком-ринку можна буде найближчим часом на каналі інформаційного партнера конкурсу BrainTV  в рамках тематичного тижня про IoT.

Про національний конкурс «Професіонали майбутнього»

«Професіонали майбутнього» – єдиний в Україні галузевий конкурс наукових робіт серед студентів 4 курсів телекомунікаційних факультетів. Конкурс заснований у 2006 р. компанією Vodafone Україна і щорічно проходить за підтримки Міносвіти, Держспецзв'язку та НКРЗІ. Студенти змагаються за грошовий грант 125 000 грн. на навчання і проходять стажування в Vodafone.

У 2017 р. команди 11 провідних технічних вузів України готували наукові роботи на тему «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT».

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені