Освіта, Наука, Стартапи

У лютому перший Ukrainian Food Industry Summit 2019 відкрив сезон галузевих освітніх заходів, які вже другий рік проводить компанія «Бізнес-Конструктор».

Так як українська харчова промисловість – це одна з найбільш інвестиційно-привабливих сфер національної економіки, головним завданням саміту став своєрідний теоретико-практичний crash тест локального виробника українського продукту. 7 успішних бізнес-експертів в режимі 360 ° розклали всі особливості роботи бізнесу в сфері харчової промисловості.

«Я неодноразово на кожному заході кажу, що основа успіху в бізнесі – мрія про кращий продукті, яка поступово втілюється в реальність командою компанії», говорить Кирило Куницький, засновник групи компаній «Бізнес-Конструктор», яка стала організатором Ukrainian Food Industry Summit 2019.

Фаундер гастромайстерні Confiture Євген Клопотенко поділився лайфхаками із власного підприємницького досвіду про те, як перетворити food хобі в успішний бізнес і вийти з ним в великі торгові мережі. Євген зробив акцент на простій істині, про яку часто забувають: успіх проекту залежить від концепції та якості вашого продукту.

Автор мережі атмосферних магазинів голландських сирів «Сирне Королівство» Денис Пріймягі в своїй доповіді дав авторські поради по досягненню успіху в промисловій індустрії: найголовніше – передбачайте майбутні тренди в ніші, з якою ви працюєте.

 Співзасновник ABM-academy Святослав Олійник змістив акцент саміту на процес виготовлення продукту – його доповідь була присвячена практичним навичкам пошуку економічної вигоди у виробництві. Керівник напряму «Управління торговими марками» в «Миронівський Хлібопродукт» Іван Філіппов сформував свої правила ефективної роботи з упаковкою продукту на прикладі гучного на ринку кейсу «Апетитна», детально розповівши про методики роботи з дослідженнями ринку та формуванням портрету покупця.

Засновник групи компаній «Бізнес-Конструктор» Кирило Куницький виступив перед публікою з доповіддю, чому власник бізнесу – поганий операційний керівник та поділився своєю методологією, як налагодити управлінські процеси в food бізнесі.

Завершували non-stop потік знань founder Digital Distribution Applications Дмитро Горлін з детальним чек-листом як бути готовим до цифрової дистрибуції та голова Ради з питань експорту продовольства Ukrainian Food Export Board (UFEB) Богдан Шаповал, який дав зручний та зрозумілий кожному власнику бізнесу алгоритм роботи з міжнародними ринками для українських підприємств харчової промисловості.

«Хороша організація заходу – все детально чітко. Я прихильник стройової підготовки, і мені сподобалася налагоджена робота команди «Бізнес-Конструктор». Відмінна, відкрита до нових знань аудиторія в залі, яка запитувала всіх спікерів про правильні речі. Люди тільки двічі засипали за час мого виступу, тому все пройшло успішноJ»- поділився своїми враженнями про захід один із спікерів Іван Філіппов.

Нагадаємо, компанія «Бізнес-Конструктор» – це міжнародна компанія унікального навчально-консалтингового проекту для власників малого та середнього бізнесу. З 2013 року в «Бізнес-Конструктор» навчалося вже 13 000+ підприємців з різних країн.

Дослідники, вчені, підприємці та особи, відповідальні за ухвалення рішень, з п'яти країн Східного партнерства (Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдови та України) мають можливість подати заявку на участь в останньому турі конкурсу «Гранти для налагодження співпраці» на так званих Brokarage events (зустрічах, які збирають бізнесові та інші організації, які шукають партнерів для розвитку власних проектів) або Підготовчих зустрічах (Preparatory Meetings).

Новий конкурс оголошено в рамках фінансованого Євросоюзом проекту «Східне партнерство ПЛЮС» (EaP Plus).

Конкурс грантів для налагодження співпраці фінансово підтримує участь місцевих дослідників з регіону в Brokarage events, що стосуються програми «Горизонт 2020», та Підготовчих зустрічах для підготовки проектних пропозицій в рамках цієї програми.

Мета грантової схеми – розширення наукових зав’язків між країнами-членами ЄС/неасоційованими країнами Східного партнерства та країнами Східного сусідства. Також вона спрямована на збільшення кількості учасників у поданих проектних пропозиціях «Горизонт 2020». Задля цього програма грантів надасть фінансову підтримку дослідникам у Східному сусідстві з дослідницької сфери, представникам малого і середнього бізнесу, промисловості та вищих навчальних закладів. Фінансування також матимуть змогу отримати представники громадянського суспільства і місцевих органів влади.

Кінцевий термін подання заявок – 30 травня 2019 року.

Проект EaP Plus спрямований на стимулювання співпраці між дослідниками з країн Східного партнерства та держав-членів Європейського Союзу, а також на активізацію участі країн Східного сусідства у рамковій програмі Євросоюзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

 

Дізнатися більше

Оголошення про конкурс

EaP Plus

 

У січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) започаткувала абсолютно нову та прогресивну програму «Агрокебети» з підготовки Farm managersвідповідно до сучасних викликів ринку праці та вимог роботодавців аграрного сектору.

«Агрокебети» — це програма для тих, хто має ступінь бакалавра, або вище (будь-якої спеціальності) та бажає отримати більше знань та практичних навичок для самовдосконалення та розвитку аграрного сектору України. А головне, для участі в програмі не має жодних вікових та професійних обмежень!

Метою програми є підготовка спеціалістів нового формату для АПК, які володіють універсальними знаннями одночасно в сфері агрономії, тваринництва, аграрної інженерії, бізнес-менеджменту та напрацювати навчальний курс відповідно до світових стандартів для подальшої мультиплікації на всі навчальні заклади аграрного напрямку в Україні.

«Для нас надзвичайно важливо повернути в аграрні виші та, відповідно, в аграрний сектор талановитих студентів з інших непрофільних вишів та залучити великий агробізнес до процесу підготовки фахівців шляхом наставництва і впливу на формування освітньої програми», — розповідає керівник проекту по маркетингу  та партнерству «Агрокебети» Анатолій Циркун.

Особливістю програми є супровід Ментора — топ-менеджера агрокомпанії, який супроводжуватиме студентів (до 5 осіб на одного ментора) протягом усього проекту, допомагатиме вибрати тему магістерської роботи і виступить в ролі одного з опонентів на її захист.

«Багато з тих, хто досяг успіху в українському бізнесі чи політиці, на якомусь етапі зупиняються і вважають за краще побудувати багатометровий паркан навколо своєї садиби в надії відсидітися від усіх негараздів і перечекати до кращих часів, поки не зміниться система або ж не прийде нове покоління. Я не хочу чекати, але я і не хочу ініціювати глобальні зміни там, де я мало чого розумію. Аграрна наука і освіта — це ті теми, де я можу, і я хочу змінити ситуацію в країні»,коментує один із менторів проекту, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса.

 

Викладачами програми стануть представники агробізнесу, ментори проекту, зіркові закордонні спікери, викладачі-практики НУБіП України.

Керуючим органом програми є Наглядова  рада, яка складається з числа публічних осіб та менторів проекту.

«Нам необхідно якісно змінити аграрну освіту в нашій країні. Наука повинна змінюватися в ногу з часом. Ми не можемо вчити дітей застарілим рішенням, які малозастосовні на практиці. За освітою майбутнє. І в даний час для аграрного сектору, важливо провести реформу аграрної освіти»,стверджує член Наглядової ради проекту та Національної ради реформ, віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration Владислава Магалецька.

Програма курсу «Агрокебети» розрахована на 1,5роки (вересень 2019-грудень 2020), і включає 2 теоретичних семестри з «виїздами в поля» та 1 практичний.

 

«Після підготовки пілотної групи, ми зможемо отримати фахівців, які володітимуть як сучасними теоретичними знаннями, так і практичними навичками в агробізнес, та закриватимуть потребу ринку праці та стейкхолдерів у пошуку персоналу», — розповідає керівник проекту «Агрокебети» по програмі та навчанню Олена Ковтун.

 

Більше інформації про проект : https://agrokebety.com/

В 2019-му вчителі, які успішно  пройдуть сертифікацію, отримають надбавку до зарплати в розмірі 20 %. Спочатку буде проведено пілотну сертифікацію для близько тисячі вчителів. Поступово ця процедура буде впроваджуватись для всіх. Вона включатиме тестування в форматі ЗНО, відкриті уроки з комісією та громадськістю та підготовку матеріалів про уроки. Про це розповіла Тетяна Голубова, начальниця управління з питань інформаційної політики і комунікацій Міністерства освіти і науки України, 29-го січня на форумі “Освітня та медична реформа: виклики в 2019-му”.

Також Тетяна розповіла, що МОН на разі працює над створенням масштабної освітньої онлайн-платформи, де будуть зібрані навчальні матеріали, онлайн-курси, електронні підручники. Цей контент буде допомагати вчителям будувати якісні навчальні програми.

В 2019-му МОН продовжить модернізацію профосвіти та вищої освіти. Ще в 2017-му був запущений процес створення навчально-практичних центрів на базі ПТНЗ, яких вже діє близько 50. Крім того буде впроваджуватись модель дуальної освіти: 50 % навчання - в аудиторії, 50 % - на практиці, безпосередньо на виробництві. Щодо вищої освіти, то планується створення лабораторй спільного користування на базі певних ВНЗ.

Серед пріоритетів 2019-го також впровадження механізму “гроші ходять за вчителем”, оновлення освітніх стандартів в педуніверситетах, впровадження інституту освітнього омбудсмена та діджиталізація освіти, зокрема інтернет та комп’ютери в сільські школи.

Ще однією важливою складовою реформи в 2019-му є створення нового освітнього простору. На це в цьому році виділено 1 млрд. грн. Як розповіла Алевтина Седоченко, координаторка напрямку освіти Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку та ЖКГ України, ця концепція включає в себе енергоефективність, безбар’єрність і умови для інклюзивного навчання, комп’ютерні технології і сучасні засоби навчання та створення мотивуючого простору. Алевтина зазначила, що в міністерстві зараз готують інформаційний посібник з нового освітнього простору. Він буде містити детальні інструкції, що потрібно робити освітнім закладам для створення нового освітнього простору. Через півтора місяці посібник буде  у вільному доступі.

Вікторія Топол, редакторка сайту «Нова українська школа»,додала, що спираючись на питання вчителів, які їй надходять, зазвичай їм не вистачає незалежності від керівництва у своїх діях. Саме тому часто виникають непорозуміння та складнощі в процесі впровадження змін. Для успішної трансформації школи потрібні спільні зусилля та порозуміння керівництва школи, вчителів та батьків.

Форум проходив у рамках проекту  «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

VEON оголошує про призначення Олександра Комарова Президентом Київста. 

Провідний світовий провайдер мобільного зв’язку та інтернет послуг оголошує  призначення Олександра Комарова на посаду президента Київстар.

У липні цього року Олександра Комарова було призначено виконуючим обов’язки президента Київстар тимчасово, додатково до його основних обов’язків як СЕО Beeline Казахстан.

Олександр приєднався до  VEON п’ять років тому, а з  2015 року – він СЕО Beeline Казахстан. За час своєї роботи Комарову вдалось досягти стабільного росту доходів компанії та запустити нові цифрові сервіси.

Урсула Бернс, Голова Наглядової Ради  VEON: «До свого призначення Олександр отримав величезний управлінський досвід. В Україні Київстар – національна історія успіху, і я переконана, що під керівництвом Олександра компанія залишатиметься провідним постачальником мобільного зв’язку та інтернет-послуг».

До приходу  в VEON Олександр був генеральним директором GroupM, однієї з найбільших маркетингових компаній в Україні, та посідав керівні посади у маркетингу та комерційній функції міжнародних та українських компаній. Олександр отримав ступінь MBA у Школі Економіки (Стокгольм), а також закінчив Київський Політехнічний Інститут.

 «Україна – це те місце, де я народився та почав свою кар’єру, тому я надзвичайно пишаюсь можливістю повернутись в Київстар у якості  президента на постійній основі», - повідомив Олександр Комаров.  «Я переконаний, що Київстар буде не лише утримувати позицію лідера, але й встановлювати нові, високі стандарти інновацій та обслуговування клієнтів у майбутньому».

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені