Освіта, Наука, Стартапи

Хмара SuperNovo, створена лідером хмарного ринку України De Novo, стає першим хмарним партнером серії змагань з використання платформи 1С, що проходять у рамках Міжнародної ІТ-Олімпіади IT-Universe. Також у межах Олімпіади відбудеться конкурс з адміністрування Хмари SuperNovo. До цього конкурсу, що стартує 5 квітня, долучаться найкращі студенти ІТ-спеціальностей українських ВНЗ.

Місією Міжнародної ІТ-Олімпіади, яку  було започатковано 2013 року, є підтримка талановитої молоді, підвищення якості підготовки молодих ІТ-фахівців, а також залучення бізнесу та ІТ-спільноти до вирішення цих завдань. Цього року, завдяки підтримці SuperNovo змагання IT-Universe вперше проходитимуть на базі хмарних ресурсів. Досі потреби в обчислювальних ресурсах забезпечувалися фізичним обладнанням.

«У межах IT-Universe ми пропагуємо ефективне використання можливостей сучасних технологій, – пояснює Володимир Бузмаков, Голова МОК Міжнародної студентської ІТ-Олімпіади «IT-Universe» та Голова Активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України». – Популяризація хмарних рішень належить до стратегічних векторів нашої діяльності. Адже кар’єрне зростання молодих ІТ-спеціалістів потребує розвинутих навичок роботи у хмарних середовищах. За підтримки Хмари SuperNovo ми нарешті можемо наблизити хмарні інновації до українського студентства».

У змаганнях з використання платформи 1С учасники впроваджуватимуть та застосовуватимуть програмні продукти задля вирішення завдань з автоматизації бізнес-процесів підприємств.

Під час конкурсу з адміністрування SuperNovoстуденти розгортатимуть ІТ-інфраструктури з мережами, серверами та користувачами. Оцінка учасників здійснюватиметься за кількістю набраних балів.

«Окрім роботи з 1С, учасники також вправлятимуться у розгортанні ІТ-ландшафту в хмарі, – розповідає про умови конкурсу Дмитро Бахмацький, SuperNovo CBDO. – Це допоможе їм не лише поглибити свої знання з організації типової інфраструктури підприємства, але й повною мірою усвідомити можливості хмарних інфраструктур, а також набути практичного досвіду роботи з Хмарою SuperNovo».

Українське видання книги Аманди Ріплі The Smartest Kidsinthe World вийшло як спільний проект Фонду Василя ХмельницькогоK.Fund  та громадської спілки «ОсвіторіяОсвіторія». Книжку презентували в рамках публічної лекції світового експерта з освіти Андреаса Шляйхера, що відбулася в Новопечерській школіНовопечерській школі. У відкритій дискусії після лекції також взяли участь радник міністра освіти та науки Іванна Коберник, екс-замміністра освіти Олег Дерев’янко, голова громадської спілки «Освіторія» Зоя Литвин.

Андреас Шляйхер — директор департаменту освіти і навичок Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), один із головних героїв та основних джерел інформації для книжки «Розумники». На лекції він проаналізував досвід країн ОЕСР у підвищенні якості шкільного навчання. Шляйхер є розробником та куратором глобального тестування школярів PISA, яке виявляє загальний рівень критичного мислення підлітків у більшості країн світу. Саме результати цього тестування взяла за основу автор книжки Аманда Ріплі, обираючи країни для дослідження успішних освітніх систем. У 2018 році до тестування PISAнарешті долучиться й Україна.

«Ми бачимо з результатів PISA, що якість освіти залежить не від витрачених на неї коштів, а від тієї ваги, якої їй надає суспільство. І найбільше — від якості викладання. Часто ми спостерігаємо в країнах Східної Європи, що навчання передбачає просто репродукцію матеріалу уроку. Вчителі перевіряють, чи можуть учні повторити те, чого їх навчили. Тоді як реальний світ очікує від людей уміння робити висновки та застосовувати свої знання творчо для розв’язання нових завдань. Через це виникає провалля між тим, чого навчають у школі, і тим, що дійсно важить», — наголошує Андреас Шляйхер.

Книжка «Розумники» показує іноземні освітні культури з несподіваного боку та змушує читачів під іншим кутом подивитися на вітчизняну школу. Вона описує історії трьох американських підлітків, що поїхали за обміном до Фінляндії, Південної Кореї та Польщі й мали змогу навчатися в найсильніших школах світу. Детально вивчивши досвід країн, що лише за кілька років зробили неймовірний злет у якості освіти, Аманда Ріплі зробила вражаюче відкриття. Воно дозволяє будь-якій країні стати «освітньою супердержавою», де всі діти вчитимуться думати, робити власні висновки та бути успішними.

«Книга є корисною не лише для освітян, а й для батьків. Вона показує, якою має бути сучасна освіта, на що справді варто звертати увагу в навчанні дітей, і містить практичні поради. Наприклад, цікаво, що для навчальних успіхів дітей важливо читати їм, обговорювати прочитане або події в суспільстві, їхнє значення», — розповіла голова громадської спілки «Освіторія» Зоя Литвин.

22 марта 2017 года состоялся пресс-ланч, на котором презентован IIIэтап образовательного проекта Business 2 Students by Arricano.

Центр развития корпоративной социальной ответственности назвал кейс B2S by Arricano одной из лучших КСО-практик в стране по результатам 2016 года. «Программа Arricano – прекрасный образовательный проект мотивации студентов. Он помогает студентам,  у которых, возможно, немного ушло вдохновение во время учебы, увидеть успешных, мотивированных и целеустремленных людей бизнеса, увидеть себя в их команде, – отмечает Марина Сапрыкина, руководитель Центра «Развитие КСО». -  Более всего меня мотивирует упорство и драйв организаторов: когда горят глаза у инициаторов, это не может не вдохновлять всех остальных».

В 2017 году проект получил развитие. К инициативе Arricano присоединились компании рынка ритейла и девелопмента и медиа.

«Партнерские отношения между вузами и бизнесом - это подход, который нужен нашей стране для развития человеческого капитала», – уверен  Анатолий Мазараки, ректор КТНЭУ, прогрессивного вуза, который участвует в проекте. Профессор отмечает, что проект направлен на то, чтобы человеческий капитал стал производительным, ведь  участие практиков, тех, кто многого достигли, может многое дать молодежи. Украинский бизнес и вузы только учатся эффективно работать на общий результат. Это важно, потому что будущее зависит от качества человеческого капитала.

На встрече представителей вуза, бизнеса и СМИ состоялось подписание Меморандума о сотрудничестве в проекте Business 2 Students by Arricano всех участников IIIэтапа. Готовность  объединить усилия, чтобы поддержать студентов в адаптации к профессиональной деятельности,  скрепили подписями Киевский национальный торгово-экономический университет и 10 компаний - Arricano, Ekonomika+, MTI, Multiplex Holding, Watsons Ukraine, Retail Community, Украинский клуб Недвижимости, Брокард-Украина, KarKat Fashion, Zlato.ua  и Mebelok.com. Цель IIIэтапа образовательного проекта B2S by Arricano – не только предоставить возможность студентам КТНЭУ послушать лекции и принять участие в мастер-классах от бизнес-практиков, но и прийти на стажировку и получить место работы после успешного прохождения стажировки.

Наталья Дмитренко, директор по маркетингу компании Arricano, рассказала, что развитие проекта было обусловлено живым интересом к B2S студентов и готовностью  КТНЭУ и компаний рынка ритейла и девелопмента участвовать в подготовке студентов к взрослой жизни, ведь недостаток качественных кадров в отрасли есть. «Входной билет для спикеров B2S by Arricano – трудоустройство минимум двух студентов», - отмечает Наталья.

Встречи студентов и бизнес-практиков запланированы с марта по июнь 2017 года в КТНЭУ. 20 марта первый мастер-класс «Как найти свою прописку: вся правда о важности первого места работы и выбор работодателя» от Натальи Дмитренко прошел в непринужденной творческой атмосфере, когда студенты не только слушали спикера, но и проигрывали элементы собеседования, чтобы понять, какие ожидания  у работодателя и какие скилы им еще предстоит отточить.

«Социальная ответственность бизнеса – это установка на партнерство, платформа для инноваций и признак развития гражданского общества в стране», – считает Михаил Меркулов, CEO Arricano. В проекте B2S by Arricano – партнерство многослойное и обогащающее: вуз и бизнес объединились ради развития человеческого капитала и содействия в адаптации вчерашним студентам, Топ-менеджеры – студенты – для обмена опытом и энергией, взрослые и молодежь получают возможность находить общий язык в поколенческих разногласиях, игроки отрасли – для развития молодых качественных кадров.

Участники проекта B2S by Arricano отмечают важность такой коллаборации для личного и профессионального развития студентов, делятся своим видением, что необходимо нынешним студентам для первых шагов в профессиональной жизни, и рассказывают, что для компаний актуально в проекте.

 

Анна Березецкая, руководитель корпоративных и интегрированных проектов, Ekonomika+

Медиакомпания Ekonomika+ второй год выступает партнером проекта B2S by Arricano и считает его одним из самых  важных для формирования экосистемы будущего. Почему? Во-первых, он резонирует с нашей системой ценностей и миссией. Во-вторых, мы как никто понимаем ценность людских ресурсов для успешности бизнеса в частности и страны в целом: мы делаем бизнес, пишем для бизнеса, обучаем его. Как и все прогрессивные компании в Украине, Ekonomika+  постоянно испытывает кадровый голод и сталкивается с тем, что людей, способных приступить к работе немедленно и делать ее качественно, не так уж и много, и не только среди молодежи. Проект B2S позволяет привлечь завтрашних профи к работе в реальном бизнесе уже со студенческих лет, помочь им увидеть, чем отличается учебник от работы в офисе и «в поле». 

Анастасия Давыдова,  директор по маркетингу, Multiplex.

Для нас, крупнейшей сети кинотеатров, в первую очередь важны эмоции и комфорт. Образовательных проектов мы делаем много. В этом проекте рассчитываем, что студенты научатся управлять эмоциями, ведь для работы в сервисных бизнесах – это важный профессиональный навык. Верю, что получим классный результат.

Оксана Донская, соучредитель, интернет-проекты Zlato.ua  и Mebelok.com.

Для участия в проекте B2S  у нас несколько причин. Во-первых,  15 лет назад я сама закончила торговый университет. Во-вторых, мы очень активно развиваемся и нам очень нужны сотрудники, которые хотят гореть работой и вместе с нами достигать результатов. В-третьих, у меня есть позитивный опыт участия в образовательном проекте с целью привлечь сотрудников: 10 лет назад я пришла в КНТЭУ, чтобы провести семинар и найти себе активного студента. Этим студентом стал Святослав Амелин, с которым мы сегодня  эффективно развиваем два интернет-магазина и хотим стать номером 1 на рынке Украины.

Сергея Батритдинов,управляющий директор, MTI

Экономика и торговля - те составляющие, которые увеличивают благосостояние страны. Предпринимательство может изменить страну. Мы - за предпринимательство. Хочу донести до молодых ребят, что изменения в стране возможны только через их работу. И, конечно, мы возьмем больше, чем 2 студента на работу, если они будут. Но это не главная цель, главная цель - менять культуру страны.

Людмила Севрюк, директор, Брокард - Украина

Люблю этот вуз, я выпускница КНЭТУ, была членом государственных экзаменационных комиссий, поэтому когда меня пригласили в проект B2S, я сразу ответила - да. Компания, которая представляет товары класса «люкс», компания, которая  приближает людей в мир моды, в мир красоты,  всегда нуждается в творческих и  энергичных кадрах. Нам очень важны новые студенты, новые мысли, новая энергия. Сегодня у нас работает 1600 человек. Поэтому в Брокард - Украина всегда открыто достаточно большое количество вакансий. Мы с радостью возьмем студентов.

Игорь Забулонский, генеральный директор KarKatFashion

 Для нас это первый опыт в социальном образовательном проекте. Мы, как и все присутствующие, ощущаем голод на талантливую молодежь, у нас всегда есть список вакансий, который в наше время очень сложно привести к нулю. Хорошо, что существует такой интегрированный комплексный проект. Наша команда готова передавать опыт и уверена, что студенты привнесут дополнительный толчок, импульс в нашу деятельность. Мы будем рады оказать поддержку молодым людям, которые только начинают свой профессиональный путь, и показать, чего  ожидать от трудовой жизни и от рынка.

Анна Савельева, директор по розничным операциям, Watsons Украина

Для нас поколение миллениалов - в фокусе внимания, они - наши клиенты и наши сотрудники. В целом компания ориентирована на привлечение молодых людей с целью трудоустройства. Понимание их потребностей и качественный диалог, помогает понять, как  мы можем меняться.  В Watsons Украина - мультиканальная структура, поэтому  для нас важно привлечение молодых людей во все сферы. Чтобы быть успешной компанией на рынке, нужно чувствовать и понимать своего клиента. Только тот человек, который понимает, что от него хотят, может это дать. Считаю, что у проекта большое будущее, потому что он ориентирован на понимание.

Юлия Белинская, главный редактор, основатель, Retail Community

 Я сразу согласилась, потому что считаю, что единственный капитал, который существует, -  это человеческий. Прибыль акционерам, бизнесу зарабатывают не станки, не недвижимость, а люди. Я ищу новых молодых людей, молодые дарования.  Помню себя в студенческие годы: 4 -5 курс - это оторванность от реальности, когда нет представления о жизни , а работе, о бизнесе. И здорово, что проект дает возможность студентам попробовать себя в разных ролях и понять, как работает бизнес и что им может понадобится. Я с удовольствием возьму к себе на стажировку тех, кто хочет попробовать себя в писательстве.

Ольга Соловей, CEO, Украинский клуб недвижимости:

Я согласилась на участие в проекте по одной простой причине - на первое место работы пришла и испугалась. Я 5 лет училась , получила красный диплом, все у меня получалось, а на первом месте работы оказалось, что я ничего не знаю. Я ужасно разочаровалась, мне было ужасно больно, обидно и неприятно. Я думала, что со мной что-то не так. Когда я поменяла работодателя, стало понятно: со мной все в порядке, меня нужно еще немного подучить. Первое место работы очень важно. У меня уже работает один студент и я им очень довольна. Я считаю, что я точно могу помочь студентам сделать первые шаги в профессии.

Притульская Наталья, проректор, КНТЭУ

Мы давно в поиске правильного общения с бизнесом. Формирование культуры бизнеса, культуры потребления, культуры обучения - это то, чем мы занимаемся. Тот ажиотаж, который сейчас есть у наших студентов в отношении проекта, - это признак его актуальности. Мы открыты к общению, мы готовы к сотрудничеству, мы развиваемся. Развитие проекта B2S by Arricano способствует формированию новой модели взаимодействий и отношений студента – вуза  - бизнеса, влияет на развитие человеческого потенциала, на качество профессионалов, формирует стандарты партнерства и, в результате, оказывает позитивное влияние на экономику страны.

 

Программа встреч студентов и спикеров проекта B2S by Arricano – по ссылке http://arricano.com/ru/press-center/news/start-iii-sezona-proekta-b2shttp://arricano.com/ru/press-center/news/start-iii-sezona-proekta-b2s

Укртелеком оновив освітню програму «Кращі з Укртелекомом», розширивши її елементами гейміфікації та квестовою частиною. Тривалість проекту незмінна – 5 тижнів. Пілотний проект розпочинається на початку квітня у м. Києві. Планується участь близько 30 студентів та випускників вищих навчальних закладів. Успішне проходження програми гарантує стажування в компанії, а за результатами стажування ухвалюється рішення щодо подальшого працевлаштування в Укртелекомі. 

«Після двох років успішного проведення проекту «Кращі з Укртелекомом» ми вирішили дещо оновити формат. Думаю, що тепер він буде цікавішим та легшим для сприйняття студентами специфіки нашої роботи в сфері телекомунікацій, – поділилася Тетяна Петрук, HR-директор Укртелекому.– Вже восени аналогічні програми будуть впроваджені компанією і в інших містах України – Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі». 

З початку 2015 року – часу першого набору на програму «Кращі з Укртелекомом» – у ній взяло участь 225 учасників, із них – понад 120 пройшло стажування. Кількість «Кращих», яких було офіційно працевлаштовано за результатами стажування – 19.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі до 31 березня 2017 року включно необхідно заповнити анкету – подробиці є на сайті УкртелекомуУкртелекому. Як і раніше, перевагу буде надано молодим людям, що розділяють цінності компанії та пов’язують своє майбутнє з телекомунікаційною сферою.

«Кращі з Укртелекомом: Ігри стажерів» – це освітня програма, що розрахована на студентів та випускників вищих навчальних закладів. До участі у конкурсному відборі запрошуються молоді фахівці в галузі телекомунікацій, загального менеджменту, IT, фінансів, продажів та ін. Протягом 5 тижнів програми на учасників чекатимуть: понад 10 майстер-класів від досвідчених тренерів та топ-менеджерів компанії, цікаві знайомства, квест, а також безпосередньо проектна робота. 

  Понад тридцять українських винахідників Малої академії наук України показали свої розробки  ЮНЕСКО  (Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури).  Школярі також пояснили принцип дії приладів «Мій винахід – бронежилет на основі неньютонівської рідини. Його робив спеціально для воїнів АТО. Така амуніція буде вдвічі легшою від звичайного бронежилета і матиме кращу амортизацію», - відзначив Артем Самсонов з Кіровоградщини. Серед технічних розробок також робот-пилосос, якого Микола Свереда з Волині робив, як подарунок мамі. «На відміну від дорогих магазинних аналогів, цей винахід коштує усього тисячу гривень»- сказав Свереда. Привернув увагу іноземних гостів і  винахід Артема Артеменко з Кіровоградщини – глиняний 3D-принтер, на якому можна ліпити «без рук» різні речі з глини.

   Крім знайомства з молодими талантами, представник ЮНЕСКО Жан-Поль Жуст Нгоме Абьяга до кінця тижня  хоче побачити  наукові  лабораторії   та діяльність  педагогів МАНу. На думку експерта, досвід України у роботі з молодими винахідниками є ефективним  та  успішним  і  його  потрібно впроваджувати в африканських країнах. Наміри про подальшу співпрацю сторони закріпили у меморандумі. Поки що такими країнами-партнерами обрано Гвінею, Того і Кот-дʼІвуар.

 «Міністерства цих країн зацікавлені в тому, щоб ми здійснили візит, проаналізували їхню систему роботи з обдарованими дітьми, STEM-освіти, наукової і позашкільної освіти; виробили після візиту свої рекомендації щодо того, як можна реалізувати подібні до наших рішення в їхніх країнах, – заявив  директор НЦ «МАНУ» Оксен Лісовий.

 

   Меморандум підписано на п’ять років. За цей час Мала академія України має розробити  навчальні програми  розраховані  на обдарованих учнів старших класів та педагогів африканських країн.

 

«Я не скажу, що відразу буде результат, бо, на жаль, в Африці не так зразу можуть підхопити ідею і вважати, що це реально. Доведеться чекати, може, і навіть кілька років, щоб отримати конкретний результат.Але я впевнений, що результат буде. На сьогодні в людей пробудилося усвідомлення того, що треба здобути освіту – без освіти практично нема чого розвивати.»– зауваживпрезидент Африканської ради в УкраїніІсса Садіо Діалло. 

 

Для довідки: В Національному Центрі «Мала академія наук України» навчається більше 250 тисяч обдарованих школярів з усіх регіонів України. Міністр освіти і науки України Л.Гриневич під час виступу на Світовому освітньому форумі у Лондоні назвала досвід МАН унікальним та дієвим інструментом по виявленню і роботі з обдарованою молоддю (https://istochnik.info/obshchestvo/item/19993-ukrainskie-shkolniki-zapatentovali-160-izobretenij.html).

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені