Освіта, Наука, Стартапи

Бренд Prestigio продовжує співпрацю з компанією Mozaik Educationі оголошує про підписання угоди про OEM-партнерство в рамках інтеграції Prestigio Multiboard Solution та MozaBook Classroom. Партнерська угода передбачає попереднє встановлення програмного забезпечення MozaBook Classroom на всіх мультимедійних панелях Prestigio Multiboard починаючи з 2019 року. Віднині покупці пристроїв матимуть змогу безкоштовно користуватися ліцензійним програмним продуктом виробника Mozaik протягом 1 року.

Також в рамках колаборації співробітники компанії АСБІС-Україна – офіційного дистриб’ютора продукції ТМ Prestigio – пройшли курс навчання від Mozaik. Тепер команда напряму Prestigio Solutions в особі Анни Волковинської та Дениса Онікієнка компетентна ознайомлювати партнерів та споживачів із функціональністю ПЗ MozaBook Classroom.

«Ми прагнемо рухатися синхронно з усім прогресивним світом у питанні модернізації української освіти. Вдосконалена, якісна, сучасна освіта сьогодні – це конкурентоспроможність нашої молоді на ринку праці завтра. Мультиборд Prestigio впевнено завойовує прихильність нового шкільного покоління, що природно тяжіє до новітніх інформаційних технологій. ПЗ MozaBook допомагає вчителям робити уроки ще більш насиченими й різноманітними, а для учнів процес сприйняття інформації стає легшим, цікавішим та приємнішим, коли текст підручників оживає в тривимірних моделях та барвистих відеороликах»,– прокоментувала керівник напряму Prestigio Solutions Анна Волковинська.

Prestigio Multiboard – це пристрій із безпечним для зору сенсорним дисплеєм для колективної праці в класі, що поєднує функції електронного проектора, комп'ютера, традиційної шкільної дошки, фліпчарта та плазмового екрана. Iнтерактивна панель має функції керування контентом (писання, малювання, демонстрація) та створення інтерактивних уроків простим дотиком. Prestigio Multiboard 2018 року було офіційно рекомендовано Інститутом модернізації змісту освіти до використання в освітніх закладах України.

MozaBook – освітнє програмне забезпечення для інтерактивних дощок та дисплеїв, що дозволяє створювати навчальні матеріали з наочним мультимедійним вмістом – фото, аудіо, відео, 3D-анімацією. Контент можна завантажувати як із власних джерел, так і з вбудованої медіатеки MozaBook, що містить багату колекцію різноманітних тематичних застосунків, ігор, відеороликів.

Prestigio Multiboard та MozaBook Classroom – це комплексне рішення нового покоління, яке полегшує взаємодію викладачів і учнів, а також робить навчальний процес більш захоплюючим та ефективним.

 

 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна– один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.uahttp://www.asbis.ua

 

Міжнародний бренд Prestigio протягом 15-ти років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти і бізнесу. Продукція Prestigio – смартфони, телефони, планшети на базі операційних систем Android і Windows, ноутбуки, відеореєстратори, навігатори, а також інтерактивні дисплеї і спеціальне програмне забезпечення – успішно продається в 30 країнах світу. Prestigio підтримує прагнення до індивідуальності. Слоган бренду «Живи по-своєму» передає свободу від стереотипів і важливість самовираження.

Україна обрала школярів, які поїдуть на міжнародну олімпіаду креативності до США. 

У Києві відбулася І Всеукраїнська олімпіада креативності «Destination Imagination»,де визначили п’ять команд-переможців у трьох вікових групах. Вони зможуть представити Україну на глобальному фіналі 22-25 травня у м. Канзас-Сіті (штат Міссурі, США). Це представники Києва (команди «Tumbleweed» та «UCCU»), Сум (команда «О.К.О.»), Рівного (команда «Changereality») та Івано-Франківщини (команда «BrainStorm»).

Така олімпіада пройшла в Україні вперше. До міжнародної освітньої програми з креативності Destination Imagination Україна приєдналася 2017 року, коли Національний центр «Мала академія наук України» підписав ліцензійну угоду з американським офісом програми Destination Imagination.

«Сучасним дітям мало володіти знаннями з різних наук, потрібно вміти нестандартно підійти до вирішення проблеми. Саме тому Мала академія наук приєдналася до міжнародної програми з креативності, аби розвивати здібності школярів в усіх напрямках. Тренуючи в школярах креативність, ми даємо їм інструменти для майбутнього, які вони зможуть використати як в професійному, так і в повсякденному житті», - підкреслив президент МАН Станіслав Довгий.

Кожна команда мала представити вирішення командних та миттєвих викликів. До командних, а їх шість - технічний, науковий, інженерний, художній, імпровізаційний і суспільний – діти готувалися протягом кількох місяців. Так, учасники технічного виклику конструювали літальний апарат, який скидає вантаж у відповідні місця. А в рамках наукового виклику діти вигадували медичний пристрій, який може діагностувати хвороби. Ті, хто вибрав суспільний виклик, придумували історії про втечу, використовуючи елементи сучасної гри.

Миттєві виклики проходили в умовах конфіденційності. Школярі отримували завдання, які мали вирішити протягом обмеженого періоду часу. Тренери і глядачі на цьому етапі не були присутні – такі умови олімпіади.

Конфіденційність і невтручання – одні з головних умов олімпіади. Так, поки школярі готували свої проекти в рамках командних викликів, ні батьки, ні тренери не мали права втручатися в робочий процес.

   «Важлива особливість олімпіади DI– невтручання дорослих, батьків і тренерів, в робочий процес. Учасники можуть звернутися до них за консультацією, але усі проблеми і питання вирішують самі. Навіть самостійно шукають бюджет для реалізації свого задуму. Так вони вчаться  долати труднощі, працювати в команді, домовлятися між собою. Тобто це є виховання лідерських навичок, вміння брати на себе ініціативу, ризикувати і вчитися на своїх помилках», - зазначає заступник директора МАН з методичної роботи Світлана Лихота.

 Всього у І Всеукраїнській олімпіаді креативності «Destination Imagination» взяли участь 30 команд школярів з 11 регіонів України.

   Довідка: Міжнародна освітня програма з креативності Destination Imagination заснована 1982 року в США. Програма DI побудована на проектній навчальній діяльності з застосуванням творчого процесу до роботи над викликами, що дозволяє школярам і студентам здобувати та практикувати вміння, необхідні для досягнення успіхів у школі, майбутній професії та інших сферах життя. Щороку у програмі беруть участь близько 150 тисяч школярів і студентів із 45 штатів Америки та 30 країн світу. Допомагають в організації і проведенні DI біля 38 тисяч волонтерів з усього світу. Щороку у травні команди-переможці національних етапів – а це понад 1400 команд - беруть участь у глобальному фіналі в США. Україна долучилася до Міжнародної освітньої програми з креативності Destination Imaginationу 2017 році: ліцензійним афілійованим представником DI став Національний центр «Мала академія наук України».

2 березня 2019 р. в Мистецькому Арсеналі в Києві пройшла перша освітня виставка Study in Europe Fair Ukraine за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Більше 50 університетів та міжнародних агенцій з 22 країн-членів програми Еразмус+ презентували свої навчальні програми та можливості фінансування. Більше 1 тисячі українських студентів та їхніх батьків отримали інформацію з перших рук та обговорили навчальні плани.

«Зацікавленість українських студентів у отриманні європейської університетської освіти є дуже високою, як і зацікавленість європейських університетів у зв’язках із українськими партнерськими інституціями. Тож Study in Europe Fair Ukraine стала, перш за все, унікальною можливістю для студентів отримати індивідуальну консультацію щодо того, що їх дійсно цікавить. Більше того, університети-учасники виставки отримали шанс зустрітися з потенційними українськими партнерами на мережевому заході, організованому спеціально для того, щоб сприяти академічній співпраці», − коментує Посол Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні.

Однією з найпопулярніших освітніх можливостей Еразмус+ є академічна мобільність, в межах якої студенти можуть провести навчальний період в партнерському університеті та отримати його академічне визнання вдома. Учасники виставки отримали детальну інформацію щодо індивідуальних грантів на короткострокові програми обміну (Міжнародна кредитна мобільність) для студентів та викладачів, а також на повний курс навчання на магістратурі (спільні магістерські програми Еразмус Мундус) для студентів четвертого року навчання та бакалаврів будь-якого віку.

Українські університети активно беруть участь у програмах Еразмус+: протягом 2014-2018 більше 180 українських інституцій співпрацювали із європейськими закладами вищої освіти. В межах Міжнародної кредитної мобільності понад 7 тисяч студентів та викладачів з України отримали фінансування для відвідування університетів ЄС і майже 3 тисячі європейців приїхали на короткостроковий обмін до українських університетів. Розмір грантів склав 33,8 мільйонів євро. Враховуючи високу зацікавленість, українські організації отримали додаткових 2,5 мільйонів євро на міжнародну кредитну мобільність студентів у 2019-2020.

Окрім короткострокової мобільності, Європа також пропонує широкий вибір навчальних і дослідницьких програм для шукачів магістерського ступеню. Багато з них викладаються англійською мовою. Дипломи європейських університетів визнаються в усьому світі, і це суттєво покращує кар’єрні перспективи випускників. В межах спільних магістерських програм Еразмус Мундус у 2014-2018 роках 205 українських студентів отримали фінансування для 191 програм в європейських університетах і 14 українців скористались спільними докторськими програмами Еразмус Мундус.

«Мій магістерський ступінь в університеті міста Лейпциг у Німеччині став чудовою основою для моєї теперішньої посади роботи з міжнародними проектами в Центрі німецького права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Багато в чому навчання в Європі стало унікальним досвідом: завдяки інтернаціональній атмосфері у кампусі, а також подорожам до сусідніх країн мені вдалося відчути і оцінити різноманіття культур – те, що мені також дуже подобається у моїй нинішній роботі у сфері міжнародних наукових відносин», − каже Яна Ляшко, проектний менеджер Центра німецького права Київського національного університету.

Довідкова інформація:

Проект «Study in Europe» створено за дорученням Генерального директорату Європейської комісії з питань освіти, молоді, спорту і культури строком на 3 роки (2018-2020). Проект реалізує консорціум, що складається з Campus France (керівна організація), DAAD, Nuffic, British Council, Archimedes Foundation та Academic Cooperation Association. Мета проекту – презентувати якість та різноманіття Європи як місця для навчання шляхом надання інформації про можливості навчання та фінансування в країнах, де діє програма Erasmus+.

21 лютого, під час Міжнародної конференції УФБ #SocialBusinessInUA 12 учасників Акселератора із соціального підприємництва SELab презентували власні бізнес-проекти.

Соціальне підприємство “Безглютенове життя” отримає допомогу для запуску чат-боту від Фонду родини Нечитайло, а команди “Klein” (перша у Рівному логопедична студія європейського рівня) та “Горнятко доброти” (інклюзивний пекарський дім, який навчає та працевлаштовує молодь з інвалідністю) запрошено до переговорів з приводу інвестування.

 

Також під час Pitch Night проекти виграли поїздки до Литви та Латвії для обміну досвідом. З-поміж п’яти команд, які відправляться вивчати іноземне соціальне підприємництво – “Klein”, “Simka” (мережа віддалених контакт-центрів, орієнтована на працевлаштування людей з інвалідністю), “RE:ban” (крафтові аксесуари з використаної банерної тканини), “Кранчі з любов’ю” (навчання пекарської справи та працевлаштування людей із фізичними та ментальними порушеннями) , “СВІТИ” (мережа інклюзивних кав'ярень).

 

Серед команд, які також стали випускниками Акселератора:

 

●      “Creative Women Space” – перший в Україні жіночий креативний простір.

●      “Особлива подорож” –- екскурсії та подорожі для сімей, що виховують дітей з інвалідністю.

●       “Буківничка” – книгарня, яка функціонує за схемою 1+1: щоразу, коли купують книгу – друга віддається дитині, яка її потребує.

●      “При ділі” – сільськогосподарське соціальне підприємство, де кожна людина, не зважаючи на особливості розвитку, може отримати зайнятість і самореалізацію.

●      “33%” – інтернет-магазин футболок, де друкуються дизайни на важливі соціальні та екологічні теми, а 33% з кожної одиниці віддається на фінансування соціальних проектів.

 

“Випуск цього Акселератора свідчить про дуже гарну тенденцію майже 40% проектів спрямували свої зусилля на формування професійних навичок у молоді з інвалідністю та створення спеціально облаштованих робочих місць для їх працевлаштування. Якщо все буде так, як запланували випускники, тоді до кінця 2019 року буде створено не менше 80 робочих місць”, Альона Калібаба, CEO Chasopys та співзасновниця SELab.

 

“Звичайно, ми не збираємося зупинятися. Закінчення цього Акселератора покладає початок наступному. Вже за два місяці ми стартуємо з серією “Garage Idea”, на початку осені проведемохакатони для соціальних підприємців і вже наприкінці осені будемо запускати конкурс для учасників нового Акселератора. Приєднуйтесь!”, Анна Гулевська-Черниш, Голова правління ГО SILab Ukraine та співзасновниця SELab.

 

Для додаткової інформації про випускників Акселератора SELab та їхні соціальні підприємства завітайте на сайт http://selab.chasopys.ua/acceleratorhttp://selab.chasopys.ua/accelerator.

 

Про акселератор із соціального підприємництва SELab :

 

Акселераційна програма SELab тривала 14 тижнів, і проходила з листопада 2018 до лютого 2019 у м.Києві. Акселератор є спільною ініціативою Chasopys Creative Family, ГО "Silab Ukraine" та Українського форуму благодійників, що реалізується в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою "знизу"» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Проект втілює консорціум із семи організацій громадянського суспільства України, Литви та Латвії на чолі з Українським форумом благодійників. Партнери: "Міжнародний благодійний фонд "Імпакт Хаб Одеса", "Фонд "Професійний розвиток Запоріжжя", "Фонд "Професійний розвиток Харкова", "Фонд "Професійний розвиток" (Кривий Ріг), "New Door" (Латвія), "Відкритий кавовий клуб Вільнюса" (Литва).

 

Проект втілюється у співпраці з: Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Міністерством молоді та спорту України, компанією Civitta, креативним простором «Часопис», громадською організацією SILab Ukraine, Школою соціальної роботи НаУКМА та Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету.

У лютому перший Ukrainian Food Industry Summit 2019 відкрив сезон галузевих освітніх заходів, які вже другий рік проводить компанія «Бізнес-Конструктор».

Так як українська харчова промисловість – це одна з найбільш інвестиційно-привабливих сфер національної економіки, головним завданням саміту став своєрідний теоретико-практичний crash тест локального виробника українського продукту. 7 успішних бізнес-експертів в режимі 360 ° розклали всі особливості роботи бізнесу в сфері харчової промисловості.

«Я неодноразово на кожному заході кажу, що основа успіху в бізнесі – мрія про кращий продукті, яка поступово втілюється в реальність командою компанії», говорить Кирило Куницький, засновник групи компаній «Бізнес-Конструктор», яка стала організатором Ukrainian Food Industry Summit 2019.

Фаундер гастромайстерні Confiture Євген Клопотенко поділився лайфхаками із власного підприємницького досвіду про те, як перетворити food хобі в успішний бізнес і вийти з ним в великі торгові мережі. Євген зробив акцент на простій істині, про яку часто забувають: успіх проекту залежить від концепції та якості вашого продукту.

Автор мережі атмосферних магазинів голландських сирів «Сирне Королівство» Денис Пріймягі в своїй доповіді дав авторські поради по досягненню успіху в промисловій індустрії: найголовніше – передбачайте майбутні тренди в ніші, з якою ви працюєте.

 Співзасновник ABM-academy Святослав Олійник змістив акцент саміту на процес виготовлення продукту – його доповідь була присвячена практичним навичкам пошуку економічної вигоди у виробництві. Керівник напряму «Управління торговими марками» в «Миронівський Хлібопродукт» Іван Філіппов сформував свої правила ефективної роботи з упаковкою продукту на прикладі гучного на ринку кейсу «Апетитна», детально розповівши про методики роботи з дослідженнями ринку та формуванням портрету покупця.

Засновник групи компаній «Бізнес-Конструктор» Кирило Куницький виступив перед публікою з доповіддю, чому власник бізнесу – поганий операційний керівник та поділився своєю методологією, як налагодити управлінські процеси в food бізнесі.

Завершували non-stop потік знань founder Digital Distribution Applications Дмитро Горлін з детальним чек-листом як бути готовим до цифрової дистрибуції та голова Ради з питань експорту продовольства Ukrainian Food Export Board (UFEB) Богдан Шаповал, який дав зручний та зрозумілий кожному власнику бізнесу алгоритм роботи з міжнародними ринками для українських підприємств харчової промисловості.

«Хороша організація заходу – все детально чітко. Я прихильник стройової підготовки, і мені сподобалася налагоджена робота команди «Бізнес-Конструктор». Відмінна, відкрита до нових знань аудиторія в залі, яка запитувала всіх спікерів про правильні речі. Люди тільки двічі засипали за час мого виступу, тому все пройшло успішноJ»- поділився своїми враженнями про захід один із спікерів Іван Філіппов.

Нагадаємо, компанія «Бізнес-Конструктор» – це міжнародна компанія унікального навчально-консалтингового проекту для власників малого та середнього бізнесу. З 2013 року в «Бізнес-Конструктор» навчалося вже 13 000+ підприємців з різних країн.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені