Освіта, Наука, Стартапи

До Дня працівника освіти, який традиційно святкується у першу неділю жовтня, викладачі з різних українських ЗВО підтримали флешмоб у соціальних мережах «Більше, ніж прєпод». Суть флешмобу - розповісти про свої захоплення у вільний від роботи час та стати ближчими до своїх студентів.

Флешмоб на честь професійного свята ініціювали викладачі-учасники Платформи Прогресивного Прєпода– об'єднання викладачів, вчителів, держслужбовців, громадських діячів та студентів, які прагнуть реальних якісних змін в освіті.

За словами учасниць та учасників флешмобу, навчання студентів – це важлива частина життя викладача, проте часто його/її починають сприймати лише як «прєпода», а не цілісну особистість з іншими інтересами, крім наукової та викладацької діяльності. Тому, розповідаючи у соціальних мережах про свої хобі, інтереси, захоплення, викладачі тим самим доводять, що є цікавими та неординарними особистостями, а їх життя насичене та яскраве й поза межами закладів освіти, науковою та викладацькою діяльністю.

Серед десятків постів флешмобу #більшеніжпрєпод можна знайти щирі та яскраві історії про подорожі, саморозвиток, фільми, серіали, книги, йогу, в’язання та багато іншого, чим наповнене життя діячів науки.

 

Оксана Чуб – викладачка Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана – відзначає свою любов до подорожей:

«Оскільки матеріальне стимулювання українських викладачів не дозволяє сильно «розігнатись», то останні роки — це подорожі в межах країни. Хоча, свого часу, встигла побувати в таких країнах, як Єгипет, Туреччина, Туніс та Великобританія. Три роки тому, коли в нашому університеті змінився очільник профспілкової організації, у мене та моїх колег з’явилася унікальна можливість відвідувати різні цікаві місця України. З цього часу я стала активною туристкою і намагаюся не втрачати можливості побачити інші міста і містечка, які сповнені своїм особливим колоритом й історіями», – пишепані Оксана та наголошує, що такі подорожі «вихідного дня» дають можливість перезавантажитись, відволіктись від поточних справ, проблем та інших щоденних турбот.

 

Натомість доцент Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Юлія Матвієнко розповідає, що відволіктися від складної роботи їй допомагає шиття.

«Бувають моменти, коли ми з аудиторії виходимо зовсім виснажені, зовсім "на нулі". Саме в цей час ми згадуємо про свої хобі, захоплення, ті справи, які наповнюють нас, дають нам енергію та натхнення. Особисто для мене це – шиття. Адже шиття для жінки – це один із способів релаксації, повернення її жіночності та сили», –пише пані Юлія у Фейсбуці.

 

Своїм захопленням гірськими лижами та настільним тенісом ділиться Катерина Смирнова – доцент Одеського державного екологічного університету.

«Гірські лижі та настільний теніс дві мої слабкості та улюблених захоплення. І хоча часу на них завжди не вистачає, але за найменшої можливості намагаюся скористатися нею. Гірськолижний спорт активний та одночасно ризикований вид відпочинку, але настільки захоплюючий, що про це забуваєш з першої секунди. Жити потрібно на всі 100%, адже життя у нас одне, і витрачати його лише на рутинну роботу та побут це величезна помилка, яку кожному під силу виправити!»,зазначає пані Катерина.

Всі історії можна знайти у Фейсбуці, перейшовши за посиланням або хештегом #більшеніжпрєпод.

Перша Європейська школа Східного партнерства відкрилася сьогодні у Тбілісі, в Грузії. Вона є одним з 20 ключових завдань Східного партнерства на період до 2020 року. Школа запропонує студентам із шести Східних країн-партнерів ЄС інноваційну академічну програму, а також сприятиме налагодженню мультикультурних обмінів та співпраці.
 
Сьогодні перша Європейська школа Східного партнерства відкрила свої двері для 30 студентів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України. Початок навчального року було відзначено офіційним урочистим відкриттям Європейської школи Єврокомісаром Йоганнесом Ганом та Прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе.

Йоганнес Ган, Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення, зазначив: «Я дуже радий, що знаходжуся у Тбілісі сьогодні, щоб відкрити першу Європейську школу Східного партнерства. Цей проект близький моєму серцю та позначає нову віху у співпраці між ЄС та його Східними країнами-партнерами. Забезпечення високоякісної освіти для молоді – це інвестиція в майбутнє студентів, їхніх країн, а також нашої плiдної співпраці та міцного партнерства. Відкриття школи також є підтвердженням наших непохитних намірів реалізувати 20 ключових завдань на період до 2020 року, які знаходяться в основi Східного партнерства та забезпечать відчутні вигоди для громадян».

На Саміті Східного партнерства в листопаді 2017 року всі держави-члени ЄС та шість країн Східного партнерства ухвалили відкриття Європейської школи Східного партнерства як пріоритетне завдання, а також як частину зобов’язання щодо посилення підтримки молоді та освіти в регіоні. Ця школа є одним із 20 ключових завдань на період до 2020 року, ухвалених лідерами в рамках останнього Саміту, а також становить частину ширшого пакету підтримки для молоді з бюджетом у розмірі 340 мільйонів євро.
 
Унікальна дипломна програма, що пропонується в Європейській школі Східного партнерства, поєднує в собі високі стандарти навчання та спеціалізоване викладання, що базується на стандартах Європейської шкільної системи. Студенти віком від 16 до 17 років будуть відвідувати заняття в багатомовному та мультикультурному середовищі з метою посилення та поглиблення своїх знань щодо Європи та Європейського Союзу. Окрім цього, вони матимуть можливість ознайомитися з різноманітною позакласною програмою, а також брати участь у конференціях високого рівня, присвячених тематиці ЄС. Випускники програми отримають Диплом Міжнародного бакалаврату в галузі європейських досліджень.
 
 Довідкова інформація

Східне партнерство – це спільна політична ініціатива, спрямована на поглиблення та зміцнення відносин між Європейським Союзом (ЄС), його державами-членами та шістьома східними країнами-сусідами: Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною. Ця ініціатива є спеціальним напрямом Європейської політики сусідства. Мета Східного партнерства полягає в створенні єдиного простору демократії, спільних цінностей, процвітання, стабільності та посиленої співпраці.
 

У цьому році Nestlé отримала відзнаку HappyTrainees як визнання якості своєї корпоративної практики навчання. Оцінка базується на рівні задоволеності студентів та молодих спеціалістів, які пройшли стажування в компаніях корпоративного сектору.

З вересня 2016 року по серпень 2017 року в оцінюванні за програмою Happy Trainees  взяли участь 1037 молодих людей, які пройшли стажування в Nestlé. Учасники проходили практику у різних структурних підрозділах компанії по всьому світу. 90% українських студентів, які взяли участь у дослідженні, рекомендують Nestlé як компанію для проходження стажування та початку кар’єри.

HappyTrainees- це незалежний рейтинг, створений у 2012 році "Meilleures-entreprises.com", щоб нагородити компанії за високий рівень у працевлаштування, наставництві та управлінні студентами-стажерами. Глобальне оцінювання системи стажування полягало у вивченні шести окремих показників. Аналізувались можливості для професійного розвитку, наявність мотивуючого оточення, ефективність управління, якість механізмів заохочення, задоволеність результатами роботи та задоволення від процесу.

Важливий чинником розширення програми стажування у Nestlé є підхід Створення спільних цінностей, за яким працює Nestle. З самого початку свого існування компанія прагнула співпрацювати с місцевими громадами, створюючи у них можливості для розвитку, процвітання та побудови успішної кар’єри. Протягом першого півріччя 2017 року Nestle в Україні надала можливість стажування 127 молодим українцям.

Одне із головних довготривалих зобов’язань Nestlé до 2030 року — створення 10 мільйонів можливостей для молодих спеціалістів по всьому світу. Компанія зацікавлена в кожному новому працівникові, що бажає стати частиною команди..

Nestlé послідовно і рішуче розвиває програму розвитку талановитих кадрів, створюючи можливості для успішного початку кар’єри та подальшого зростання. У 2018 році планується залучити більшу кількість молоді, а також покращити професійну підготовку стажерів. Це допоможе тисячам молодих людей по всьому світу здобути корисні вміння, стати незалежними й отримати доступ до професійного практичного навчання.

 

 

 

 

 

Довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 328 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso до лідерів локальних ринків. Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя. Штаб-квартира Nestlé розташована у швейцарському місті Веве, де понад 150 років тому була заснована компанія. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2016 році 89,5 млрд. швейцарських фраків. Крім виробництва продуктів харчування, компанія володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.  

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи,  продукти швидкого приготування) дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Учебный Центр Softprom by ERC объявляет о получении статуса авторизованного учебного центра Corel в Украине.

 

Согласно договора, Учебный Центр Softprom by ERC предоставляет слушателям возможность освоить на практике продукты одного из ведущих мировых производителей программного обеспечения для графики и дизайна.

 

«Мы рады расширению нашего сотрудничество с компанией Corel и теперь у всех желающих есть возможность пройти авторизованный учебный курс по CorelDRAW Graphics Suite. Полученный нами статус подтверждает наличие утвержденной Corel учебной программы, экспертизы преподавательского состава», – сообщает руководитель Учебного Центра, Мартынчук Дмитрий.

 

 

Первый курс по Corel, который рассчитан на 24 учебных часа, будет направлен на ознакомление с работой в CorelDRAW Graphics Suite. Он позволит в полной мере освоить все основные инструменты популярного графического редактора и будет полезен как начинающим специалистам, так и для профессионалов, давно работающих в направлении графического дизайна.

 

Курс содержит большое число практических задач, которые помогут закрепить материал и применить полученные знания непосредственно на курсе. 

 

По окончанию курса каждый выпускник получит официальный сертификат от Corel.

 

«CorelDRAW не так прост, как кажется. Поэтому помощь профессионала крайне необходима при изучении нашего графического пакета. И наличие Учебного центра Corel в Украине – в каком-то смысле гарантия для пользователей, что они не останутся без поддержки и смогут после окончания курсов с легкостью использовать базовые возможности CorelDRAW Graphics Suite», – отмечает Сергей Фенев, представитель Corel в Украине и странах СНГ.

 

 

Более подробную информацию о курсах можно получить на сайте Учебного Центра.

 

О программном обеспечении Corel

Corel является одним из ведущих мировых производителей программного обеспечения и выпускает ряд известнейших в индустрии продуктов для работы с графическим и мультимедийным контентом, а также офисных программ. Наша компания получила широкую известность благодаря обширному выбору решений в области ПО, которые просты в освоении и использовании. Цель Corel проста: помочь людям в достижении новых горизонтов в работе и творчестве.

Портфолио Corel включает в себя такие линейки продуктов, как CorelDRAW® Graphics Suite, Corel® Painter®, Corel® PaintShop® Pro, Corel® VideoStudio®, MindManager®, Pinnacle Studio™, ReviverSoft®, Roxio Creator®, Roxio® Toast™ и WinZip®

 

Об Учебном Центре Softprom by ERC

Учебный Центр компании Softprom by ERC был создан в 2006 г., как подразделение компании Softprom by ERC, Value Added Distributor в странах СНГ и Восточной Европы.

Учебный Центр обеспечивает клиентов знаниями в соответствии с философией, методиками и учебными программами производителей.  http://edu.softprom.com/

С февраля по июнь в 2017 года тренинги образовательного проекта Arricano B2B Upgrade by Arricano для арендаторов сети торгово-развлекательных центров компании посетили более 300 человек.

В весеннем сезоне КСО-проекта состоялось четыре мастер-класса для партнеров компании Arricano. Задача проекта – повысить продажи арендаторов и увеличить товарооборот за счет сервисной составляющей. Профессиональные украинские бизнес-тренеры расширяли знания, способы и приемы качественных продаж для торгового и административного персонала ритейлеров четырех торгово-развлекательных центров «Проспект», РайON, «Солнечная Галерея», City Mall.  

Наталья Дмитренко, директор по маркетингу компании Arricano, отмечает, что постоянное обучение новому – это необходимый в современных условиях навык: «В нынешних реалиях ведущие торгово-развлекательные центры становятся комфортным социальным пространством. Чтобы создавать правильную атмосферу в ТРЦ необходимо партнерское участие всех создателей этой атмосферы – арендодателя, арендатора, гостя. Гость становится требовательнее, значит ритейлер должен быть готов такой запрос  удовлетворить, повышая качество коммуникации «продавец-покупатель».

Участники программы B2B Upgrade by Arricano получили коучинг-технологию  «Модель правильного действия», научились алгоритму ее  применения с целью  удовлетворить потребности клиентов без навязчивого убеждения сделать покупку; углубили знания о   типологии клиентов и особенностях продаж для каждого психотипа покупателя, расширили инструментарий грамотного реагирования на возражения; поняли, какая связь между состоянием продавца и совершением клиентом повторной покупки, получили лайф-хаки  «как понять и полюбить своего клиента».

Ритейлеры – участники тренингов, воркшопов и мастер-классов отмечают практическую пользу полученных знаний:  «Лаконично, доступно, интересно», «Тренинг хорош не только для работы, но  и для повседневного общения с людьми», «Все доступно, понимаемо и по сути! Обсудили очень важные моменты в работе с покупателями», «Полученные знания мы добавили к имеющимся и уже используем в работе», «Лично для себя и своей команды взяли на вооружение: Быть  – Делать – Иметь», «Тренинг был на высоком уровне с очень познавательной темой», «Была очень радушная атмосфера», «Вы первая в моей многолетней практике компания, которая проводит обучающий тренинг для своих арендаторов и их сотрудников. Спасибо!»

Бизнес-тренера, участники весеннего сезона B2B Upgrade by Arricano-2017, отмечают живой интерес ритейлеров к материалу мастер-классов и актуальность проекта для развития партнерских взаимоотношений. 

В Arricano уверены, что cотрудничество и социальное обучение – это не только  фундамент для партнерства и развития, не только пространство доверия, ответственности и желания вместе достигать поставленных целей,  но и необходимая составляющая в развитии комфортной социальной среды. «Мы настроены на партнерство с арендаторами, поэтому предоставляем возможность растить компетенции торгового персонала ритейлеров, ведь обучение – это долгосрочный капитал для развития торговой культуры в целом, - отмечает Михаил Меркулов, генеральный директор компании Arricano.  

Закономерно, что компания Arricano с инновационным для украинского рынка ритейла проектом B2B Upgrade by Arricano вошла в шорт-лист финалистов международного конкурса ICSC Solal Marketing Awards-2017, который собирает лучшие мировые практики в коммерческой недвижимости для демонстрации лучшего опыта игроков мирового рынка недвижимости и признания лучших достижений в отрасли.

Начало осеннего этапа проекта B2B Upgrade by Arricano-2017 планируется в сентябре. Постоянный партнер проекта - сеть кинотеатров Multiplex.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені