Освіта, Наука, Стартапи

Корпорация Panasonic в очередной раз поддержала молодых украинских ученыхучастников украинского национального тура международного конкурса ISEF «Intel Эко Украина», состоявшегося 31 января - 3 февраля в Киеве.

Intel ISEFодин из крупнейших в мире конкурсов среди старшеклассников, национальные туры которого проводятся в 75 странах, включая Украину. В этом году только на национальном отборочном туре Intel Эко Украина было представлено более 180 проектов школьников из 23 регионов страны, многие из которых были отмечены наградами и почетными грамотами.

3 февраля в Национальном эколого-натуралистическом центре молодежи (nenc.gov.ua) состоялась церемония награждения победителей и супер-финалистов, которые в мае 2017 года отправятся на международный финал в Лос-Анджелес (Калифорния, США).

Участники Конкурса защищали научно-исследовательские проекты по категориям: биология (ботаника, зоология, биоинженерия); химия, биохимия и химическая инженерия, науки о человеке (анатомия, физиология, здравоохранение, психология и поведение человека): науки о Земле (география, геология): экология (менеджмент экосистем, состояние окружающей среды, земельные ресурсы и лесное хозяйство, переработка отходов и их оборот, экологическая инженерия и др.).

Согласно решению научного жюри конкурса «Intel Эко Украина 2017», возможность представлять Украину на Международном финале IntelISEF заслужена следующими участниками:

Ливочка Анастасия,ученица 11 класса Львовского технологического лицея. Тема проекта: «Автоматический дозатор-оптимизатор синтетических моющих средств».

Коваленко Ксения иСамсонов Илья, ученики 10 класса Днепровского коммунального учреждения образования "Химико-экологический лицей". Тема проекта: «Механохимический твердофазный синтез электрохимических активных гидроксидов Ni, Ni-Al и Ni-Co».

Корпорация Panasonicуже в третий раз активно поддерживает не только сам конкурс, но и молодых украинских ученых, предоставив для них комплекты аккумуляторов eneloop, которые получили все участники конкурса, занявшие призовые места.

«Важность такого конкурса как Intel Эко Украина для страны трудно переоценить. Сегодня наши юные ученые – это высокотехнологичное и экологичное будущее Украины и наша задача обеспечить им все условия для творческого роста именно в Украине», -  сказал руководитель направления элементов питания Panasonic Егор Тулиголовец.


 

Три українські команди-фіналісти боротимуться за головний приз у $20 000 на розвиток свого стартапу, а також можливість поїхати на Mobile World Congress 2017 у Барселоні.

В Україні Eurasia Mobile Challenge проводиться вперше. Всього на конкурс було подано понад 1000 заявок з 8 країн, з них 88 – з України. За підсумками голосування журі від кожної країни було обрано по три команди.

Фіналістами з України стали:

·         Photofact–сервіс, що складається з мобільного додатку та хмарної платформи, який конвертує фотографії у звітний документ, захищений від підробки.

·         Online Бюро знахідок Luckfind.me(Online Lost & Found Luckfind.me) –сервіс пошуку загублених речей.

·         inCust–безкарткова програма лояльності для бізнесу «під ключ» за 15 хвилин. Рішення об'єднує кілька функцій: використання номера телефону замість пластика, доступ до єдиного комунікаційного простору для клієнта, миттєвий запуск навіть на смартфоні. Раніше inCust став випускником першого корпоративного телеком-акселератора ВДНГ-TECh за підтримки Київстар та отримав можливість комерційного запуску свого рішення на базі національного телеком-оператора.

У фіналі конкурсу 24 команди з України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану й Узбекистану виступлять зі своїми новаторськими ідеями та рішеннями перед журі, до складу якого входять 10 експертів –представники провідних компаній у сфері світового та локального цифрового підприємництва, міжнародні інвестори і топ-менеджери VimpelCom. Фінал пройде 24-25 січня 2017 р. у Вірменії.

За результатами фіналу 3 команди-переможці представлятимуть регіон Європи та Азії на глобальному конкурсі Global Mobile Challenge у рамках Mobile World Congress у Барселоні, який пройде з 27 лютого по 2 березня 2017 р.

Нагадаємо, Eurasia Mobile Challenge –це ініціатива Групи VimpelCom Ltd., глобального провайдера телекомунікаційних послуг, частиною якого є Київстар.

Участь у конкурсі дає можливість молодим стартаперам поліпшити свої підприємницькі навички, продемонструвати унікальне та інноваційне мислення, а також виграти грошовий приз. Уже вдруге конкурс Eurasia Mobile Challenge підтримує соціально-освітню ініціативу Make Your Mark («Зроби свій внесок»), мета якої –розширити можливості розвитку технічних здібностей молоді для побудови майбутнього та сприяння економічному розвитку країни.

Детальніше на сайті: www.kyivstar.ua/emcwww.kyivstar.ua/emc.

 

Компанія Google оголосила про старт в Україні програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program), і в рамках цієї програми починаємо набір учасників до Digital Академії Google для жінок.

 

Основною ціллю програми є допомога сучасній жінці отримати кваліфіковані поради та практичні навички від фахівців у чотирьох сферах розвитку: бізнес та сучасні цифрові технології, кар’єра, лідерство та мотивація.

 

Першим кроком став Жіночий Саміт Google 2016, який відбувся 20 жовтня в Києві. Ми зібрали разом жінок-лідерів із різноманітних сфер, які поділилися досвідом лідерства, подолання обмежуючих стереотипів, пошуку шляху до гармонійного поєднання успіху та щастя, а також нових можливостей для розвитку.

 

Ніна Левчук, лідер програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program): “Завдяки Саміту ми створили нову платформу для розвитку жінок-лідерів в Україні. Це спільнота жінок, що вже досягли певного успіху в різноманітних сферах, є провідними фахівцями та, головне, - бажають ділитися своїм досвідом з іншими жінками, підтримуючи та мотивуючи їх в чотирьох основних сферах життя сучасної жінки: робота, сім’я, захоплення та соціальні проекти”.

 

Наступним кроком заплановано запуск всеукраїнської Digital Академії Google для жінок, що відбудеться вже 3 листопада 2016 року.

 

Digital Академія Google для жінок - це комплексна освітня програма, що охоплює ключові моменти створення та розвитку бізнесу в Інтернеті. Ця ініціатива дає можливість жінкам, що володіють та керують бізнесом, поглибити їхні знання та розуміння того, як побудувати свій бізнес онлайн з нуля чи перейти з офлайн в онлайн та розвивати власні бренди в Інтернеті, шукати аудиторію, нових клієнтів, нові ринки збуту тощо.

 

Академія покликана не тільки навчити і дати практичні поради для успішного просування бізнесу в мережі, але й надихнути учасниць на максимальне розкриття потенціалу свого бізнесу.

 

Програма складається з серії онлайн-семінарів, під час яких провідні експерти успішних українських бізнесів розкажуть, як правильно створити сайт, розробити ефективну маркетингову стратегію просування, дадуть рекомендації з юридичних, фінансових питань та логістики.

 

Для того, щоб взяти участь в програмі, будь ласка, заповніть анкету. Участь у програмі безкоштовна, кількість місць обмежена.

 

Слідкуйте за новими проектами програми розвитку жінок “Розширення можливостей з Google” (Women’s Empowerment Program) на сайті програми(https://goo.gl/2BiLj7).

 

Про Alphabet Inc.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували компанію Google у вересні 1998 року. Сьогодні в компанії працює понад 50 000 співробітників по всьому світу, і Google пропонує широкий спектр продуктів і платформ, таких як Пошук, Карти, AdWords, Gmail, Android, Chrome і YouTube. У жовтні 2015 компанія Google увійшла до складу холдингової компанії Alphabet. Більш детальну інформацію про місію Alphabet можна отриматитут.

Корпорация Panasonic поддержала молодых украинских ученыхучастников украинского национального тура международного конкурса ISEF «Intel Техно Украина», состоявшегося 11-14 октября в Киеве.

 

Intel ISEFодин из крупнейших в мире конкурсов среди старшеклассников, национальные туры которого проводятся в 75 странах, включая Украину. В этом году только на отборочном туре Intel Техно Украина было представлено более 250 проектов школьников из 23 регионов страны, многие из которых были отмечены наградами и почетными грамотами.

Национальный тур проходил на базе НТУ «Киевский политехнический институт им. Игоря Сикорского» в рамках фестиваля «Sikorsky fest». 14 октября состоялась церемония награждения победителей и суперфиналистов, которые в мае 2017 года отправятся на международный финал в Лос-Анджелес (Калифорния США).

 

Корпорация Panasonic не могла остаться в стороне от такого мероприятия и активно поддержала не только сам конкурс, но и молодых украинских ученых, предоставив для них комплекты аккумуляторов eneloop, которые получили все участники конкурса, занявшие призовые места.

Социальную инициативу прокомментировал генеральный директор Panasonic в Украине Терадзима Кодзи: «Я надеюсь, что эти молодые ученые смогут построить современную технологическую экономику Украины, как это произошло в Японии после Второй Мировой войны. Тогда, такие известные производители, как Honda, Toyota, Panasonic и Sony, также поддержали научный потенциал молодежи. И я также надеюсь, что теперь в Украине, как и в Японии, многие проекты смогут реализоваться силами молодых ученых, и страна будет успешно развиваться в отрасли высоких технологий».

 

Фотографии можно скачать по ссылкам http://gcp.com.ua/panasonic/Panasonic_Eneloop_ISEF_hi-res.zip
http://gcp.com.ua/panasonic/Panasonic_Eneloop_ISEF_low-res.zip

 

Информация о корпорации Panasonic:

Корпорация Panasonic – ведущий мировой разработчик электронных технологий и решений для потребительской электроники, жилищного строительства, автомобильной промышленности, а также решений для бизнеса и производства компонентов. С момента основания в 1918 г. Panasonic непрерывно развивался и сейчас является одной из крупнейших глобальных корпораций, объединяющей 474 подразделения и 94 дочерние компании во всем мире. Консолидированный объем продаж Panasonic в 2015 году составил 56 794 млрд евро (7,553 трлн иен). Корпорация стремится к созданию новых ценностей, объединяя инновации из различных направлений своего бизнеса, и использует собственные технологии для улучшения жизни людей и общества в целом.

14 жовтня, закінчився національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEFIntel-Техно Україна 2016-2017. У фіналі компетентне журі розглянуло представлені проекти, обравши четверті, треті, другі та перші місця. Також були обрані суперфіналістипретенденти на подорож до США для участі у фіналі міжнародного конкурсу IntelISEF.

За традицією, Intel-Техно Україна 2016-2017 проводився у стінах НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” - найбільшого технічного ВНЗ країни, і співзасновника конкурсу разом з Intel Україна. Вже третій раз Intel-Техно Україна відбувається разом з Всеукраїнськім фестивалем інноваційних проектів “Sikorsky Challenge”, і стає помітно, що ці заходи один одного підсилюють та доповнюють. Так, в цьому році у фіналі Intel-Техно Україна 2016-2017 прийняли участь 257 учнів, які представили 210 індивідуальних та командних проектів у 6 галузях знань: фізика та астрономія, інженерія, комп’ютерні науки, математика, енергетика і робототехніка.

За результатами конкурсу, у суперфінал вийшли наступні учасники і їх проекти:

•         Ратушна Альона Анатоліївна. Проект: «Дослідження впливу екобезпечних наповнювачів саманної суміші на фізико - механічні властивості цегли - сирцю». Комунальний заклад "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області.

•         Крива Ольга Вікторівна. Проект: «LIFELINE». КЗ "Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості".

•         Коваль Аліса Сергіївна, Потокі Ева Сергіївна, Чалий Олексій Віталійович.Проект: «Окуляри зі здатністю змінювати діоптрії». Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського", м. Київ.

•         Крокіс Марія Володимирівна. Проект: «Регулювання рівня води в річках». Львівський технологічний ліцей.

•         Миколишин Михайло Юрійович. Проект: «Космічний старт без ракет». Центр науково технічної творчості "Сфера", м. Київ.

•         Супрун Юлія Олександрівна. Проект: «Розв’язування діофантових рівнянь першого та  другого степенів шляхом пошуку зв’язків між коефіцієнтами». Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів No10 імені Героя Радянського союзу О.Бутка, Комунальний заклад Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

•         Тищенко Валерія Вікторівна. Проект: «Вироблення електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води». Херсонський фізико-технічного ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

•         Семенко Каріна Миколаївна. Проект: «Перетворення електроенергії блискавки індукційним методом для подальшого використання». Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ ім. Сікорського", м. Київ.

•         Марченко Владислав Максимович. Проект: «Інформаційна рукавичка». Львівська обласна Мала академія наук.

•         Коцюбайло Антон Васильович. Проект: «Розробка інформаційних методів та засобів діагностування якості охолоджених продуктів». Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області.

Супер фіналістам ще не гарантована подорож на міжнародний фінал Intel ISEF у травні 2017 рокув США. Їм потрібно здолати ще один етап презентації та захисту своїх проектів, який проходитиме у лютому 2017 року паралельно з підведенням підсумків національного етапу конкурсу Intel-Еко Україна.

Тільки найталановитіші молоді вчені з найкращими проектами зможуть потрапити на міжнародний фінал Intel ISEF, який відбудеться у травні 2017 року у місті Лос-Анджелес, Каліфорнія, США. Там їх працю оцінять відомі вчені, серед яких і лауреати Нобелівської премії.

Побажаємо нашим фіналістам удачі — хай вони гідно представлять свої проекти та повернуться з нагородами!

Докладна інформація стосовно освітніх ініціатив Intel преставлена на сайтіwww.intel.com/newsroom/education.

 

Інформацію о конкурсах можна отримувати на наступних ресурсах:

http://intel.ipt.kpi.ua – про Національний конкурс «Intel-Техно Україна»

http://intelecoukraine.org/ - про Національний конкурс «Intel-Еко Україна»

http://isef.in.ua – про Програму Intel ISEF в Україні

http://intel.com/isef - про Міжнародний конкурс Intel ISEF

https://student.societyforscience.org/intel-isef - про Міжнародний конкурс Intel ISEF

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені