Україна обрала школярів, які поїдуть на міжнародну олімпіаду креативності до США. 

У Києві відбулася І Всеукраїнська олімпіада креативності «Destination Imagination»,де визначили п’ять команд-переможців у трьох вікових групах. Вони зможуть представити Україну на глобальному фіналі 22-25 травня у м. Канзас-Сіті (штат Міссурі, США). Це представники Києва (команди «Tumbleweed» та «UCCU»), Сум (команда «О.К.О.»), Рівного (команда «Changereality») та Івано-Франківщини (команда «BrainStorm»).

Така олімпіада пройшла в Україні вперше. До міжнародної освітньої програми з креативності Destination Imagination Україна приєдналася 2017 року, коли Національний центр «Мала академія наук України» підписав ліцензійну угоду з американським офісом програми Destination Imagination.

«Сучасним дітям мало володіти знаннями з різних наук, потрібно вміти нестандартно підійти до вирішення проблеми. Саме тому Мала академія наук приєдналася до міжнародної програми з креативності, аби розвивати здібності школярів в усіх напрямках. Тренуючи в школярах креативність, ми даємо їм інструменти для майбутнього, які вони зможуть використати як в професійному, так і в повсякденному житті», - підкреслив президент МАН Станіслав Довгий.

Кожна команда мала представити вирішення командних та миттєвих викликів. До командних, а їх шість - технічний, науковий, інженерний, художній, імпровізаційний і суспільний – діти готувалися протягом кількох місяців. Так, учасники технічного виклику конструювали літальний апарат, який скидає вантаж у відповідні місця. А в рамках наукового виклику діти вигадували медичний пристрій, який може діагностувати хвороби. Ті, хто вибрав суспільний виклик, придумували історії про втечу, використовуючи елементи сучасної гри.

Миттєві виклики проходили в умовах конфіденційності. Школярі отримували завдання, які мали вирішити протягом обмеженого періоду часу. Тренери і глядачі на цьому етапі не були присутні – такі умови олімпіади.

Конфіденційність і невтручання – одні з головних умов олімпіади. Так, поки школярі готували свої проекти в рамках командних викликів, ні батьки, ні тренери не мали права втручатися в робочий процес.

   «Важлива особливість олімпіади DI– невтручання дорослих, батьків і тренерів, в робочий процес. Учасники можуть звернутися до них за консультацією, але усі проблеми і питання вирішують самі. Навіть самостійно шукають бюджет для реалізації свого задуму. Так вони вчаться  долати труднощі, працювати в команді, домовлятися між собою. Тобто це є виховання лідерських навичок, вміння брати на себе ініціативу, ризикувати і вчитися на своїх помилках», - зазначає заступник директора МАН з методичної роботи Світлана Лихота.

 Всього у І Всеукраїнській олімпіаді креативності «Destination Imagination» взяли участь 30 команд школярів з 11 регіонів України.

   Довідка: Міжнародна освітня програма з креативності Destination Imagination заснована 1982 року в США. Програма DI побудована на проектній навчальній діяльності з застосуванням творчого процесу до роботи над викликами, що дозволяє школярам і студентам здобувати та практикувати вміння, необхідні для досягнення успіхів у школі, майбутній професії та інших сферах життя. Щороку у програмі беруть участь близько 150 тисяч школярів і студентів із 45 штатів Америки та 30 країн світу. Допомагають в організації і проведенні DI біля 38 тисяч волонтерів з усього світу. Щороку у травні команди-переможці національних етапів – а це понад 1400 команд - беруть участь у глобальному фіналі в США. Україна долучилася до Міжнародної освітньої програми з креативності Destination Imaginationу 2017 році: ліцензійним афілійованим представником DI став Національний центр «Мала академія наук України».

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені