7 лютого 2018 року в Києві відбулася презентація нових навчальних проектів, розроблених Cisco у співробітництві з UNIT Factory — єдиним в Україні навчальним закладом, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42.

Цього року до програми UNIT Factory будуть додані навчальні проекти, розроблені спільно із Cisco, які охоплюють такі теми: програмування мережі (Network Programmability), інформаційна безпека, Інтернет речей (IoT), технології для спільної роботи (Collaboration), аналітика й автоматизація, хмарні технології.

 «Епоха загальної цифровізації встановлює нові освітні стандарти; потреба у кваліфікованих кадрах у сфері інфокомунікацій зростає з кожним днем. Ми хочемо, щоб якомога більше фахівців у ІТ-співтоваристві володіли мережними технологіями, створювали в цій сфері стартапи, вирішували відповідні завдання для бізнесу. І ми раді, що студенти UNIT Factory зможуть опанувати цими затребуваними на ринку цифровими навичками», — коментує Олег Боднар, глава представництва Cisco в Україні.

Виконання проектів Cisco дозволить студентам UNIT Factory глибше вивчити сучасні технології, протоколи та моделі взаємодії мережного обладнання, освоїти принципи створення продуктів з використанням API-пристроїв, а також розвинути так зване продуктове мислення (product mindset).

Примітно, що проекти Cisco для UNIT Factory розробив студент цього навчального закладу Олексій Борисенко. «Завершивши перший етап навчання в UNIT Factory, Олексій пройшов практику в Cisco й у співпраці з фахівцями компанії написав цілий навчальний модуль з мережних технологій, адаптований під нашу програму, — розповідає керівник UNIT Factory Валерія Заболотна. — Коли ми представили цей модуль засновникам Школи 42 у Франції, ті були приємно здивовані як змістом, так і рівнем опрацювання. Вони готові включити гілку проектів у загальне дерево знань, яке доступне для всіх шкіл, що працюють за ліцензією Школи 42 у світі».

Олексій Борисенко зазначає: «Cisco всіляко підтримує навчальні ініціативи та надає можливості для тестування нових ідей на продуктах і сервісах компанії. При цьому самі рішення й устаткування Cisco стають усе більш програмованими. Розробники можуть писати необхідні доповнення до рішень Cisco зручною для себе мовою, а також створювати додатки з використанням Cisco API, щоб задовольнити специфічні вимоги замовників».

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені