GEFCO анонсує призначення Валері Флорідіа на пост директора «Фабрики інновацій» задля посилення команди інноваційної екосистеми.

Група GEFCO підтверджує свої амбітні плани щодо «Фабрики інновацій». Відкритий у 2018 році, внутрішній інкубатор надає можливість співробітникам компанії по всьому світу пропонувати та розвивати інноваційні ідеї, що сприяють її зростанню.

Створення ланцюгів постачань майбутнього зусиллями талантів сьогодення.

Валері Флорідіа посилить інноваційну команду GEFCO завдяки своєму 15-річному досвіду роботи у великих промислових компаніях - Renault та EDF у Франції, Німеччині та США.

«Я рада розпочати спільну роботу з командою GEFCO задля розвитку інноваційної екосистеми та розробки ланцюгів постачань майбутнього», – зазначила пані Флорідіа.

На посаді директора «Фабрики інновацій» GEFCO Валері сприятиме розвиткові нових ідей та їх переходу в статус операційних проектів, які посилять експертизу Групи.

«Фабрика інновацій» GEFCO, створена у 2018 році для розкриття внутрішнього творчого потенціалу співробітників, успішно працює вже рік. Кандидати мають можливість в будь-який час представляти свої проекти до відбіркового експертного комітету, який обирає найбільш перспективні ідеї. Їх автори отримують запрошення до Парижу для участі в дводенному заході Групи «Explorathon», де тестуються, а потім отримують можливості для реалізації проекти, здатні розвивати бізнес GEFCO і вивести його на новий рівень.

За останні декілька місяців проведено два заходи «Explorathon» - дев'ять команд вивчали інноваційні рішення в області 3D-друку, доповненої реальності та штучного інтелекту.

«На мене справили враження зрілість кандидатів і рівень проектів, представлених на другому «Explorathon», за кілька тижнів після мого приходу в GEFCO. Я переконана, що в нашій компанії є таланти та досвід, необхідні для того, щоб у майбутньому стати лідером в області розробки ланцюгів постачань», –додала Валері.

Всебічне впровадження інновацій.

Водночас, GEFCO впроваджує низку інших інноваційних проектів, спрямованих на зміцнення бізнес-підрозділів та освоєння нових ринків.

Зокрема, Група будує партнерські відносини з акселератором стартапів Techstars для роботи з різними компаніями, що спеціалізуються в ключових областях бізнесу, здатних піднести якість обслуговування клієнтів та ефективність роботи GEFCO на новий рівень. Серед пріоритетів компанії - оптимізація маршрутів і процесів перевезень, рішення з профілактичного сервісного обслуговування в поєднанні з можливостями відстежування вантажів, нові способи передачі даних та автоматизація роботизованих процесів. GEFCO також планує покращити свої функції підтримки клієнтів з допомогою інноваційних рішень, що включають:

·         автоматизацію фінансових процесів

·         спільну реєстрацію клієнта або постачальника

·         інтелектуальне керування контрактами

·         інтелектуальні чат-боти.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені