До Дня працівника освіти, який традиційно святкується у першу неділю жовтня, викладачі з різних українських ЗВО підтримали флешмоб у соціальних мережах «Більше, ніж прєпод». Суть флешмобу - розповісти про свої захоплення у вільний від роботи час та стати ближчими до своїх студентів.

Флешмоб на честь професійного свята ініціювали викладачі-учасники Платформи Прогресивного Прєпода– об'єднання викладачів, вчителів, держслужбовців, громадських діячів та студентів, які прагнуть реальних якісних змін в освіті.

За словами учасниць та учасників флешмобу, навчання студентів – це важлива частина життя викладача, проте часто його/її починають сприймати лише як «прєпода», а не цілісну особистість з іншими інтересами, крім наукової та викладацької діяльності. Тому, розповідаючи у соціальних мережах про свої хобі, інтереси, захоплення, викладачі тим самим доводять, що є цікавими та неординарними особистостями, а їх життя насичене та яскраве й поза межами закладів освіти, науковою та викладацькою діяльністю.

Серед десятків постів флешмобу #більшеніжпрєпод можна знайти щирі та яскраві історії про подорожі, саморозвиток, фільми, серіали, книги, йогу, в’язання та багато іншого, чим наповнене життя діячів науки.

 

Оксана Чуб – викладачка Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана – відзначає свою любов до подорожей:

«Оскільки матеріальне стимулювання українських викладачів не дозволяє сильно «розігнатись», то останні роки — це подорожі в межах країни. Хоча, свого часу, встигла побувати в таких країнах, як Єгипет, Туреччина, Туніс та Великобританія. Три роки тому, коли в нашому університеті змінився очільник профспілкової організації, у мене та моїх колег з’явилася унікальна можливість відвідувати різні цікаві місця України. З цього часу я стала активною туристкою і намагаюся не втрачати можливості побачити інші міста і містечка, які сповнені своїм особливим колоритом й історіями», – пишепані Оксана та наголошує, що такі подорожі «вихідного дня» дають можливість перезавантажитись, відволіктись від поточних справ, проблем та інших щоденних турбот.

 

Натомість доцент Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Юлія Матвієнко розповідає, що відволіктися від складної роботи їй допомагає шиття.

«Бувають моменти, коли ми з аудиторії виходимо зовсім виснажені, зовсім "на нулі". Саме в цей час ми згадуємо про свої хобі, захоплення, ті справи, які наповнюють нас, дають нам енергію та натхнення. Особисто для мене це – шиття. Адже шиття для жінки – це один із способів релаксації, повернення її жіночності та сили», –пише пані Юлія у Фейсбуці.

 

Своїм захопленням гірськими лижами та настільним тенісом ділиться Катерина Смирнова – доцент Одеського державного екологічного університету.

«Гірські лижі та настільний теніс дві мої слабкості та улюблених захоплення. І хоча часу на них завжди не вистачає, але за найменшої можливості намагаюся скористатися нею. Гірськолижний спорт активний та одночасно ризикований вид відпочинку, але настільки захоплюючий, що про це забуваєш з першої секунди. Жити потрібно на всі 100%, адже життя у нас одне, і витрачати його лише на рутинну роботу та побут це величезна помилка, яку кожному під силу виправити!»,зазначає пані Катерина.

Всі історії можна знайти у Фейсбуці, перейшовши за посиланням або хештегом #більшеніжпрєпод.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені