Офіс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Офіс
Зберегти
Скасувати
Відновити

HR, Люди бізнесу

Дискримінація в оголошен

Українське законодавство забороняє дискримінацію в оголошеннях про вакансії, а саме вказувати вим

Вівторок, 20.02.2018 COMMENTS

КСВ, Благодійність

Меценат 2017 року

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації  &l

Неділя, 11.03.2018 COMMENTS

Маркетинг, PR

Філіп Моріс і закон про

На початку 2016 року компанія Філіп Морріс Україна випустила на український ринок новий продукт -

Середа, 28.02.2018 COMMENTS

Податки, Бухгалтерія

Митний сертифікат на тов

23.01.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.11.2017 № 950 «Про за

Неділя, 28.01.2018 COMMENTS

Офіс

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації  «Меценат року».

Євге́ній БА́ХМАЧ

Голова наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Радій»

Звання та нагороди:
Почесна грамота Кабінету Міністрів України (рішення Уряду №1415 від 21.02.2000г.);  
нагрудний знак «Відмінник атомної енергетики» (Наказ Міністра палива та 
енергетики №353/к від 06.08.2004г.);  «золотий знак УСПП» (рішення Прем'єр-міністра, 
голови УСПП, свідоцтво № 100 від 06.08.2004г.);  відзнака «За спорудження 2-го блоку 
Хмельницької АЕС» (наказ Міністра палива та енергетики № 353/к від 06.08.2004г.); 
почесне звання - «Заслужений працівник промисловості України» (указ Президента 
України № 217 від 19.03.2007г.); звання «Почесний громадянин міста Кіровограда»; 
орден «За заслуги» ІІІ ст. (Указ Президента України від 23.08.2011г.);  орден «Різдва 
Христового»;  орден «Нестора Літописця». 

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році:  успішна реалізація проектів модернізації систем управління на трьох енергоблоках українських АЕС; завершення будівництва комплексу на Соборній площі міста Кіровограда,  який об'єднує храм Благовіщення Пресвятої Богородиці і монумент Ангелу-Хранителю; початок масштабного будівництва бази відпочинку «Жемчужина» (сел. Кирилівка Акимівського району, Запорізька область) для відпочинку та оздоровлення співробітників підприємства і їх сімей, ветеранів праці підприємства - пенсіонерів.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: порядність, правильні цілі, інновації, енергійні практичні дії.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Керівником.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Що б мої діти успішно освоїли і продовжили розвиток сімейного бізнесу.

Бути сьогодні успішним – це… формування правильних бізнес-цілей, заснованих на вимогах ринку; орієнтування на інновації та енергійні практичні дії, спрямовані на досягнення цілей.

Ваш улюблений афоризм? Не в грошах щастя!

Якщощастяне в грошах, то в чому?А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя точно не в грошах! Щастя - в гармонії з навколишнім світом.

На що Вивитрачаєтегрошізнайбільшимзадоволенням?На добрі справи, інвестиції в розвиток бізнесу і соціальні проекти.

А Вам колиебудь допомагали просто так?Безумовно.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... зроблю оточуючий мене шматочок світу кращим».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Тим, хто здатний на неординарні яскраві вчинки.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?: Нетерплячість.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Однієї найулюбленішої - немає. Читаю багато і завжди. Подорожую в часі з історичним романами і в просторі - з фентезі.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Леонардо да Вінчі.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Досягнення: створення потужного високотехнологічного бізнесу і побудова успішної професійної команди, яка розуміє і розділяє цілі, завдання та шляхи їх реалізації. Найбільшої помилки, про яку я шкодував би як про щось непоправне - немає, а без дрібних прорахунків бізнесу не буває.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорож з сім'єю: літній море і зимові гори.

 

Олександр ЛОЙФЕНФЕЛЬД

Голова Наглядової ради Благодійної організації «Фонд спадщини», співзасновник БО «Фонд духовного відродження «Живе джерело», куратор та ідейний натхненник благодійного проекту – Галерея-різниця «Чудотворні ікони Афона», співзасновник  Міжнародного Благодійного фонду «Центр Божого милосердя «Магніфікат», співзасновник Благодійної організації  «Фонд пам'яті «Бабин Яр»

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році: виступав спонсором багатьох заходів, у т.ч. вшанування Праведників Бабиного Яру та Праведників народів світу, надавав благодійну допомогу на будівництво Мікви в м. Ніжин, на ремонти квартир людей похилого віку, брав участь в організації надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення, допомагав переселенцям, воїнам АТО, релігійним громадам, підтримував благодійний проект (його існування та розвиток)   постійно діючу Галерею-різницю «Чудотворні ікони Афона»

Ваш життєвий девіз: жити за заповідями та відноситися до ближнього, як до самого себе.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?: міліонером.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Щоб якнайшвидше був побудований Меморіал у Бабиному Яру,  для втілення цієї мрії я ще в 2005 році подарував Благодійній організації «Фонд пам’яті «Бабин Яр» будівлю на вул. Мельникова, 48.

Бути сьогодні успішним – це… дуже складно,томущовідразу з'являються небайдужі, які намагаються це виправити…

Ваш улюблений афоризм? Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки зробити це  (Соломон).

Якщо щастя не в грошах, то в чому? JА якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не в грошах, а в їх кількості – JЖАРТ!!! Звичайно, щастя не в грошах, бо за нихних можна купити ліжко, але не сон; їжу, але не апетит; ліки, але не здоров'я; слуг, але не друзів; жінок, але не любовлюбов, розваги, але не радість, освіту, але не розум, не говорячи вже за вічне життя…в той же час, і без них нікуди, ну а якщо говорити серйозно, то гроші дають можливість витрачати їх не тільки на власні потреби, а й допомагати ближнім, нужденним та на благодійні проекти.

На що Ви витрачаєте гроші з найбільшим задоволенням? На доброчинність.

А Вам коли-небудь допомагали просто так? Хіба що порадами, але й за це треба бути вдячним.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... не втрачу рівноваги та буду опорою для інших».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрість – погане почуття, треба всім від нього позбавлятися, а якщо і заздрити, то тільки людям, які ведуть праведне життя.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?Запальність.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Книга про людські гідностіабо«Орхот Цадиким».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати,  якщо б були його сучасником? Зцарем Давидом та його сином Соломоном.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Пізнав Бога сам і багатьом підказав шлях до Всевишнього – це головне досягнення, а помилка в тому, що з великим запізненням.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Читання духовної літератури.

На початку 2016 року компанія Філіп Морріс Україна випустила на український ринок новий продукт - тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕНи) у формі сигарет-стіків та спеціальний пристрій для їхнього нагрівання. Проте експерти з контролю над тютюном виявили низку ймовірних порушень українського законодавства, пов’язаних із реалізацією, маркуванням та оподаткуванням цих нових тютюнових виробів.

По-перше, для стимулювання продажу ТВЕНів використовують зовнішню рекламу із зображенням тютюнових виробів. Рекламні плакати з зображенням спеціальних сигарет-стіків для електричного нагрівання заполонили вітрини магазинів великих міст. Проте, відповідно до чинного законодавства України, будь-які форми стимулювання продажу тютюну та реклама тютюнових виробів заборонені[1].

По-друге, попередження про шкоду куріння на пачках цих тютюнових виробів не відповідають вимогам українського законодавства. Зараз на пачці ТВЕНу лише з одного боку є текстове попередження “Цей продукт не є цілком безпечним і викликає звикання”, розміщене на 30% поверхні сторони пачки. Проте українським законодавством передбачено, що на 50% поверхні кожної сторони упаковки тютюнових виробів має бути з одного боку текстове попередження“Куріння вбиває”, а з іншого боку – графічне попередження. Окрім того, на пачці має бути інформація про вміст смол та нікотину – на ТВЕНах такої інформації нема. Це, швидше за все, порушує статтю 12 Закону України №2899-IV[2].  

По-третє, тютюнова компанія, ймовірно, недоплачує акцизний податок під час реалізації сигарет-стіків для електричного нагрівання. Так, ТВЕНи упаковані у пачки по 20 штук (як і звичайні сигарети), але оподатковуються вони чомусь на вагу (кілограмами) за ставками "іншого тютюну промислового призначення". Таким чином акцизний податок з пачки ТВЕНів, яка коштує 35 грн, складає всього 4,43 грн, а не 15,75 грн, як з пачки звичайних сигарет такої ж вартості. Тобто держава на кожній пачці може втрачати 11,32 грн.

“Ми звертались до Державної фіскальної служби України, щоб отримати інформацію про кількість ввезених на територію Україну та реалізованих тютюнових виробів для електричного нагрівання, проте ДФС такої інформації не надала. Тому важко оцінити, скільки сукупно недоотримав  держбюджет у 2016 та 2017 роках через те, що ТВЕНи оподатковують не як сигарети, а як тютюн промислового виробництва. Проте різниця більш ніж у 3 рази вражає”, - зазначила Катерина Римаренко, менеджер проектів ГО “Життя”.

По-четверте, на упаковках тютюнових виробів зобов’язані друкувати максимальну роздрібну ціну, вище за яку заборонено продавати ті чи інші тютюнові вироби[3]. Проте на пачці ТВЕНу цієї інформації нема.

“За порушення законодавства щодо реклами, маркування чи оподаткування тютюнових виробів передбачають суттєві штрафи. Так, наприклад за імпорт та оптову реалізацію тютюнових виробів на території України без медичних попереджень, передбачених законодавством, штраф може складати до 10 тисяч гривень, за порушення норм щодо заборони реклами тютюнових виробів штраф встановлено у розмірі п’ятикратної вартості розповсюдженої реклами. Тому ми сподіваємось, що контролюючі органи, зокрема Держпродспоживслужба та ДФС, звернуть увагу на ймовірні порушення чинного законодавства України тютюновою компанією Філіп Морріс Україна, які стосуються представлення та продажу ТВЕНів в Україні”, - наголосив Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права

Україна – не єдина держава, де тютюнову компанію Філіп Морріс підозрюють у порушенні законодавства, що стосується реклами тютюнових виробів. Зокрема литовські урядовці також стверджують, що тютюновики, рекламуючи пристрої для нагрівання тютюну, ймовірно просувають також і тютюнові вироби[4].

Нагадаємо, що 25 січня 2018 р. Експертна рада Адміністрації з контролю за продуктами харчування та медичними препаратами США (FDA) відхилила звернення тютюнової компанії Філіп Морріс щодо визнання нових тютюнових виробів для електричного нагрівання менш шкідливими для здоров’я, ніж звичайні сигарети.

 [1]Стаття 22 Закону України №270/96-вр «Про рекламу» та стаття 16 Закону України №2899-IV «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення»

 

[2]Закон України №2899-IV«Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення».

 

[3]Стаття 11-1 та стаття 17 Закону України №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

 

Українське законодавство забороняє дискримінацію в оголошеннях про вакансії, а саме вказувати вимоги, які віддають перевагу тому чи іншому кандидату через його/її стать, вік, інвалідність, місце проживання та расу, зокрема. Проект ЄС Twinning Ombudsman звертає увагу роботодавців і заявників на те, як уникнути дискримінації та як захистити порушені права.

"Роботодавець не повинен питати вас, чи ви одружені, чи є у вас маленькі діти або плани піти у декретну відпустку. Сьогодні, у 2018 році, це є абсолютно неприйнятним у будь-якій європейській країні ", - каже Йоланта Самуоліте, експерт з антидискримінації з Інституту права Литви. За даними всеукраїнського опитування дослідницького бюро SocioLogist, проведеного за підтримки Європейської комісії, кожен третій українець визнає наявність дискримінації при працевлаштуванні. Найчастіше відзначають дискримінацію за віком і статтю, а також дискримінацію осіб з обмеженими можливостями. Як свідчить опитування, трудові відносини – це друга сфера за утисками. На першому місці – медичні заклади, на третьому – державні органи влади. Мешканці західних, східних та південних регіонів України стикаються з дискримінацією при прийомі на роботу втричі частіше, ніж у центральних регіонах.

Для просування рівних умов на ринку праці литовські та австрійські експерти з європейських правозахисник інституцій у співпраці з фахівцями Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розробили інформаційний лист з рекомендаціями, як уникнути дискримінації в оголошеннях про вакансії. Європейські правозахисники радять роботодавцям уникати зазначення статі, віку кандидата, сімейного стану чи політичних переконань. Вони рекомендують використовувати нейтральну назву професій, прийнятну для обох статей. Інфо-лист є одним із 9 інструментів, розроблених для кращого моніторингу та попередження порушень прав людини. Його та інші документи можна завантажити за посиланням www.twinning-ombudsman.org/uk/library/studies-recommendatio/.

У випадку порушення прав телефонуйте на цілодобову Урядову гарячу лінію 1545. Тут скаргу зареєструють і передадуть до Державної служби України з питань праці. У разі нереагування, можна звернутись до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію 0800-50-17-20.

Довідкова інформація:
Рекомендації розроблені у межах проекту Twinning Ombudsman − «Впровадження кращого європейського досвіду з метою посилення інституційного потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для захисту прав і свобод людини», який фінансується ЄС. Його мета – вдосконалити законодавство із захисту прав людини та покращити роботу офісу Омбудсмена, щоб його рішення впроваджувалися швидше та ефективніше.

Проект розпочався у січні 2017 року і буде впроваджуватися протягом 2 років експертами з Литви та Австрії спільно з фахівцями Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Основні напрями роботи: захист персональних даних, доступ до публічної інформації  та попередження усіх форм дискримінації

Twinning ‒ це інструмент інституційного співробітництва між органами держав-членів ЄС та країнами-партнерами. Мета − підвищити ефективність органів державного управління та застосувати найкращі практики ЄС у сфері законодавства.

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації  «Менеджер року».

Тарас ДЖАМАЛОВ

Генеральний директор Lenovo в Україні.

Рекордсмен України в класі «великі формації» в польоті у вінгсьюті (Wingsuit) - одна з дисциплін парашутного спорту.

 

Три головні події 2017 року  за Вашою версією: 1. Основним викликом для мене (і як наслідок - основним досягненням) було внесення певних корективів у стратегію українського офісу Lenovo і, що більш важливо, у цінності та спосіб мислення моєї команди. Це стосувалося перебудови більшості внутрішніх і зовнішніх процесів для підвищення рівня задоволеності серед наших клієнтів (споживачів, дистриб'юторів, ритейлерів) і зараз можна констатувати факт, що у нас це вийшло.

2. У 2017 році ми успішно запустили прямі поставки техніки Lenovo в Україну. Тепер усі ноутбуки, планшети, сервери та інші продукти поставляються безпосередньо з заводу в порти і аеропорти нашої країни. Це дозволяє українським користувачам швидше отримувати новинки, а для держави ланцюг поставки товару став максимально прозорим.

3. За підсумками грудня 2017 року 30,8% всіх проданих ноутбуків і 28,7% всіх проданих планшетів в Україні - це пристрої Lenovo (згідно з аналітичними даними компаній GFK). У зв’язку з певними домовленостями яне можу називати, яке місце серед всіх брендів ми посідаємо з такими частками, але це нескладно розрахувати кожному, враховуючи, що на ринку – шість  основних гравців серед ноутбуків і сім - серед планшетів.

Iз подiй, значущих у сферiIT, я виокремив би ювiлей – чверть сторiччя легендарного бренду ноутбукiв для бiзнесу ThinkPadта презентацiя перших VR-пристроїв, доступних масовому користувачу. 

Ваша «Формула успіху»: Повністю віддаватися тому процесу, в який залучений на даний момент. Концентрація зусиль дуже важлива для досягнення результату. Будь-яка дія (робота, хобі, час із сім'єю) набагато ефективніше, якщо в цей момент і твої думки, і твої дії сконцентровані на визначеній меті і на поточному процесі. Робити тільки те, у що щиро віриш. І не відступати, навіть якщо всі навколо запевняють, що «це неможливо».

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Років до 9 - космонавтом. А хіба можна було по-іншому? У більш свідомому віці я мріяв стати вченим-фізиком або вченим-хіміком. Ці дві науки (та ще й математика) розривали моє серце і часто змушували робити нелегкий вибір (наприклад, олімпіади з цих предметів часто проводилися одночасно).

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Так. Хочу взяти участь в офіційному світовому рекорді в одній із дисциплін парашутного спорту (великі wingsuit формації). Очікую, що спроба встановити такий рекорд буде в 2019 році - є час підготуватися морально і фізично.

Бути сьогодні успішним – це…У моєму розумінні бути успішним (успішною людиною, успішною компанією, успішною країною) - це бути прикладом для наслідування, бути тим, ким хотіли б стати інші.

Ваш улюблений афоризм? It always seems impossible until it’s done. Nelson Mandela (Це завждиздається неможливим, поки не зробиш. Нельсон Мандела). Вважаю цю фразу настільки сильною і актуальною, що навіть привіз на роботу магнітик із цією цитатою з музею Нобеля, щоб надихати команду.

Назвіть три головні якості успішного керівника?вміння побудувати і замотивувати (захопити) команду;вміння бачити можливості;бути лідером, а не начальником.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Ми живемо в світі, основна характеристика якого - безперервні зміни. Тому сьогодні найважливішим для керівника і для підприємства вважаю такі фактори:

- швидка реакція на зміни. Іноді навіть передбачення або генерування цих змін. Часто це називають «інноваційність» (не тільки в контексті продуктів, але і в контексті послуг, сервісів, процесів);

- максимальне делегування. Керівник, який недостатньо делегує, обмежує свої можливості, багато в чому зводячи їх до «контролю». Підприємство без правильного делегування позбавлене здатності швидко реагувати на будь-що, і, що більш важливо, позбавлене можливості реалізувати людський потенціал своїх співробітників;

- створення необхідних умов для персоналу (розкриття їхнього потенціалу, створення умов для самореалізації).

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі? Бразильський бізнесмен Рікардо Семлер. Для мене він взірець не тільки з точки зору його досягнень, а й з точки зору методів, які він застосовував. Він зміг створити корпорацію з унікальною внутрішньою культурою, яка, з одного боку, дозволяла компанії досягати хороших результатів, а з іншого - була прикладом щирої турботи про своїх співробітників.

Що Ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках? Відданість спільній справі; критичний погляд на дії, події і рішення; чесність.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? JА якщо все-таки в грошах, то чому?

Для мене формула щастя - це «вранці хотіти йти на роботу, а ввечері хотіти йти додому». Ця формула об'єднує в собі такі обов'язкові фактори, як цікава робота з яскравими складними цілями і одночасно з цим гармонійні особисті відносини.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... використаю її, щоб зробити наступний крок».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Нікому. Правильніше сказати так: я розумію, що заздрити комусь безглуздо. Колись я сформулював для себе таку думку: «Я заздрю щасливим людям, але лише до того моменту, поки не наближаюся до них». Заздрячи комусь, люди майже завжди ідеалізують суб'єкт заздрості. Варто «покопатися» в деталях - і реальних причин для заздрості не залишиться.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?Час від часу я занадто заглиблююсь у деталі. Це дозволяє спільно з колегами знаходити нестандартні шляхи досягнення поставлених цілей, але іноді я цим позбавляю співробітника можливості самому пройти весь шлях.

(Записано зі слів моєї команди. Мені є над чим попрацювати в 2018 році)

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? «Залиште гидливість, з’їжте жабу!» (Брайан Трейсі) - це з прикладної літератури. Відмінна книга по таймменеджменту.

«Атлант розправив плечі» (Айн Ренд) - із художньої літератури. Я прочитав її досить давно і був приємно здивований, коли кілька років тому ця книга стала набирати популярність в Україні і деяких країнах Європи.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Складно сказати з ким міг би, а ось хотів би з Нельсоном Манделою. У відомій мені сучасній історії небагато лідерів, які мали такий великий і настільки позитивний вплив на свою країну. Упевнений, нам було б про що з ним поговорити

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Олександрійський маяк. Світло Олександрійського маяка вночі і дим від нього вдень були орієнтиром для кораблів, інструментом для пошуку правильного шляху. Встановлений у місті, він міг би символізувати орієнтир для інших міст (а можливо і для інших країн) в питаннях інноваційності та сталого розвитку. Але, звичайно, одного дива світу для цього мало - багато чого ще необхідно зробити

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?Я б назвав її «Сарчу» (Sarchu). На честь невеликого поселення в Гімалаях на висоті 4300 м. Там найкрасивіше нічне небо, яке особисто я бачив у своєму житті. Ще туди не літають літаки, і не їздять потяги, а зимою перекривають навіть гірську дорогу. Якщо не назвати так планету, то як ще люди дізнаються, що на землі є таке прекрасне місце...

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?Мені складно підібрати правильне місце для цього. Але я впевнений, що головна цінність України - не місто, не музей, не площа. Головна цінність і пам'ятка України - це люди. Люди, які змінюють звичний устрій життя навколо себе, допомагають державі змінюватися на краще. І все це вони роблять не завдяки зовнішнім факторам, а всупереч їм. Я запросив би пана Президента в офіс молодої української IT-компанії, у якій на благо всього світу працюють найкращі розуми; запросив би відвідати сучасне сільгосппідприємство, де поля облітають безпілотні апарати, а врожайність прогнозує комп'ютер. Упевнений, що такі зустрічі показали б Президенту Америки кращі сторони нашої країни і суспільства.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Коли мені було 26, я вважав, що за зовнішнім виглядом визначаються солідність і професіоналізм. Я навіть активно намагався набрати вагу (на жаль, вельми успішно), щоб відповідати формату керівника відділу закупівель великої компанії. Як ви розумієте, це було помилкою.

Я щиро сподіваюся, що головне досягнення в мене ще попереду. Але на даний момент досягненням вважаю той факт, що я зміг зберегти свої основні принципи і пронести їх через багато випробувань, що зустрічалися на моєму шляху.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Стрибки з парашутом і мото-подорожі в горах.

 

 

ДмитроКОСТЮ̀К

В. о. директора ДП «ЗАВОД«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ».У 2017 роцінагороджениймедаллю та грамотою відГоловиВерховної РадиУкраїниАндріяПарубія за заслуги перед українським народом.

 

Три головні події 2017 року  за Вашою версією: По-перше, укладання доленосних для «Електроважмашу» контрактів,яківизначили перспективу на п'ятьроківроботипідприємства. По-друге,цедопомогатим, хто зараз воює за Україну. Третє– благодійністьу сферіосвіти. На щастя, цедосягнення не тільки 2017 року. Цепріоритетивжедекількохроківпоспіль.

Життєвіпринципи, якідопомагають Вам досягтипоставленої мети:

Працюй і досягай! Тільки в прагненнізнаходиться ключ до успіху. Іголовне –не боятисяпостійнорухатися вперед. Треба боятисястояти намісці.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Банкіром, але вийшло інакше, і виявилося, що вийшло навіть краще, ніж мріялося.

Чи є у Вас мрія, щопоки не здійснилась? Якщо «так», то яка?Я думаю, щомрія повинна бути у кожноїлюдини. Вона мотивує ...Змушуєдіяти для того, аби втілитиїї в життя.Хочетьсярозширити свою географію до Австралії.  

Бути сьогодніуспішним – це…Успішним я можуназватилюдину, яка не просто займаєякусьпосаду абозаробила певнийкапітал. Успішність – цезатребуваність і реальна користь. Якщовиу змозізробитищоськорисне і важливе в тійчиіншійсфері– ви однозначно успішні.

Ваш улюблений афоризм?Тільки реально зробленеможе бути прийнято до уваги(Альфред Адлер).

Назвіть три головніякостіуспішногокерівника?Здатністьстворюватисправжню команду професіоналів, бачитиперспективу, швидкореагувати на зміни у зовнішньомусередовищі.

Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами в своїй галузі? Можепрозвучати банально, але цевиключно робота на результат увсіхсферах.Серйознаконкуренціямотивує до пошукуновихрішень, тому миє лідерами у своїйгалузісамезавдяки конкурентам.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовомумасштабі?Викликає захоплення Ілон Маск. Його цілеспрямованість та захопленість своєю справою викликають повагу.

Що Ви найбільшецінуєте в своїхспівробітниках?Уміння, а головне бажанняпрацювативкоманді на загальний результат.

Якщощастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Гроші дають певну свободу дій і більше можливостей допомагати іншим. Разом із тим гроші є в своєму роді мірилом успішності. Самі по собі вони не з'являються, якщо вивмієте заробити, значить, чогось варті. А взагалі щастя для мене в простих радощах: здорові батьки, сімейний затишок, тиша і, звичайно, час, який необхідний для того, аби встигати насолодитися.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори, а...аважіль я знайду»

Кому в цьомужитті Ви заздрите? Коли тільки починав свійпрофесійний шлях, я заздрив Гейтсу, азаразрозумію, щойому за 60, а у мене щестільки часу попереду!

Яка риса характеру – Вашголовнийнедолік? Мені-то хочетьсявірити, що у мене прекрасний характер, але близькі людичомусь не згоднізі мною. Швидше за все – цебезвідмовність.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?Не можуназватитільки одну улюблену книгу: «Важко бути Богом» братівСтругацьких, «Тіні в раю» Ремарка і безлічінших.

З ким ізісторичнихособистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б булийогосучасником?  Уїнстон Черчиль, Рене Декарт, Генрі Форд, Вільям Рокфеллер, Вільям К.Вандербільт.

Яке чудо світуви би хотіли перенести до свогорідногоміста? Що би воносимволізувало?На центральній площі Жовтих Вод піраміда Хеопса не поміститься, тому буду розглядати моє друге рідне місто Харків і Александрійський маяк, який би символізував розвиток міста і своїм світлом залучав інвесторів.

Якбививідкрилинову планету, як би виїї назвали?«Надія». Відкриттязавждидаютьнадію і стимул до нових «подвигів».Отже, я б дав планеті саме таку назву.

Уявіть, що до Вас в гостізавітав Президент Америки з проханнямпоказатиУкраїну. Куди б вийого запросили на екскурсію?ОстрівХортиця в Запоріжжі, меморіальний комплекс Батьківщина-мати, Карпати,Ластівчинегніздо в Криму, Львівськийоперний театр і, звичайно,Александрійський маяк у Харкові, на той час він уже буде на місці.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Про головне досягнення розповім через кілька років, а щодо помилок – шкодую, що свого часу втратив можливість вивчити ще кілька іноземних мов.

Якезайняття для  Вас найкращийвідпочинок?

Найефективнішийспосібвідновитися– це сон.Якщосерйозно, менівистачитьпросто змінити обстановку та поспілкуватися з рідними.

 

Юрій ЮРОВ

Генеральний директор ТОВ «Кен-Пак (Україна)» заводу з виробництва алюмінієвої тари;нагороджений медаллю «За працю і звитягу».

 

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2017 році.

-Досягнення заводом найвищих виробничих показників за 14 років діяльності в Україні;
-Нагородження Юрова Ю.Г. Золотою медаллю Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури - за значний особистий внесок у розвиток Академії (меценатська діяльність).
Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети:

-повна самовіддача і професіоналізм у виробничій діяльності;
- чесність і порядність по відношенню до людей, трудовогоколективу, вищим керівникам та власникам;
- готовність прийти на допомогу людям.
Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Космонавтом.
Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка?Щоб Україна стала дійсно процвітаючою, самодостатньоюєвропейською державою.

Бути сьогодні успішним - це ... достигнутинайвищих показників в тому виді діяльності, якою займаєшся.

Ваш улюблений афоризм?Краса врятує світ.
Назвіть три головні якості успішного керівника? Професіоналізм; наполегливість і цілеспрямованість;постійне самовдосконалення.
Що є сьогодні найголовнішим в роботі керівника підприємства? Що дає можливість бути лідерами у своїй галузі?Професіоналізм, відданість інноваціям, широкий кругозір, здатність створити і підтримувати мотивовану команду професіоналів-виконавців.

Хто для Вас є взірцем менеджера в світовому масштабі?
Ілон Маск.

Що ви найбільше цінуєте в своїх співробітниках?Професіоналізм, здатність до командної роботи, креативність, порядність.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? В можливості жити без оглядки на час.
А якщо все-таки в грошах, то чому? Потому, що «Гроші псують людину, але відсутність грошей псує його ще більше».

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я ...
... покажу світу багато прекрасного і дивного».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Тим, хто може собі дозволити вільно розпоряджатися своїм часом.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? Неідеальний.
Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?
І. Ільф і Є. Петров «Дванадцять стільців» і «Золоте теля».
З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?З Миколою Артемовичем Терещенком.

Яке чудо світа Ви хотіли б перенести в своє рідне місто? Що би воно символізувало?Дуже хочу, щоб Київ став чудом світу для людей, що живуть в ньому,та для гостей міста.

Якби Ви відкрили нову планету, як би Ви її назвали?Ім'ям коханої жінки.
Уявіть, що до Вас в гості приїхав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б Ви його запросили на екскурсію?
Прекрасних місць в Україні настільки багато, що екскурсійна програма залежала б лише від того, скільки є вільного часу у шановногогостя.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?Головне досягнення - моя сім'я. На помилкахне концентруюся, аналізую їх і рухаюся далі.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок?Підтримка мистецьких проектів, пропагуючих і підтримуючих українську культуру.

23.01.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.11.2017 № 950 «Про затвердження Порядку заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення (походження) товару EUR.1» (далі –  Наказ № 950), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26.12.2017  за № 1563/31431. Зокрема Наказ № 950 об’єднує в єдиний порядок видачу сертифікатів до Чорногорії, країн Європейського Союзу та Європейської асоціації вільної торгівлі (Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн) (правила заповнення та видачі сертифікатів є ідентичними в усіх угодах про вільну торгівлю); забезпечує скорочення часу видачі сертифікатів з трьох робочих днів до одного дня; визнає декларації постачальника (виробника) документом, що підтверджує преференційне походження товарів з України; уточнює порядок заповнення замінних сертифікатів. Водночас Наказом № 950 визнано такими, що втратили чинність, накази Міністерства фінансів України: від 29.01.2013 № 40 «Про затвердження Порядку заповнення та видачі митним органом сертифіката походження товару EUR.1 відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Урядом України та Урядом Чорногорії», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 15.02.2013 за № 275/22807; від 29.05.2014 № 652 «Про затвердження Порядку заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення товару EUR.1 відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17.06.2014 за № 644/25421; від 18.11.2014 № 1142 «Про затвердження Порядку заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення товару EUR.1 відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03.12.2014 за № 1557/26334.

З текстом Наказу № 950 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційнодовідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).
 
 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені