Офіс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Офіс
Зберегти
Скасувати
Відновити

HR, Люди бізнесу

Дефицит кадров для логис

Логистическая отрасль Украины испытывает дефицит высококвалифицированных кадров в связи с низким

Субота, 11.02.2017 COMMENTS

КСВ, Благодійність

Procter & Gamble і її зв

Компанія Procter & Gamble опублікувала свій перший звіт з реалізації глобальної стратегії CIT

Середа, 1.02.2017 COMMENTS

Маркетинг, PR

Маркетингова кампанія P&

Image - Маркетингова кампанія P&

Procter & Gamble запускає в Україні масштабну маркетингову кампанію «Заощаджуй, обираюч

Четвер, 9.02.2017 COMMENTS

Податки, Бухгалтерія

Лучший налогоплательщик

Ассоциация налогоплательщиков Украины традиционно провела Всеукраинский рейтинг «Добросовес

Четвер, 8.12.2016 COMMENTS

Офіс

Логистическая отрасль Украины испытывает дефицит высококвалифицированных кадров в связи с низким уровнем профессиональной подготовки специалистов по данной специальности в учебных заведениях страны.

Об этом заявляет директор группы транспортных компаний PRIME Дмитрий Лёушкин.

«Профессиональные кадры – это мечта любой логистической компании. Их всегда меньше, чем работыДефицит кадров в этой отрасли обусловлен ее высокой инновационностью. Чуть ли не каждый месяц отрасль  берет на вооружение новые программные продукты, полноценно использовать которые в своей работе могут далеко не все. По моим оценкам, сейчас в логистике не закрыто около 20-30%  вакансий», - рассказывает Дмитрий Лёушкин.

По словам предпринимателя, логистические компании, которые не могут внедрить в свою работу инновационные продукты, сегодня оказались на грани выживания. Чтобы сохранить свои позиции на рынке, они готовы активно набирать новый персонал. Как правило, это сотрудники более молодого поколения, которые быстрее изучают новые программные продукты и могут использовать их на практике.

«Рассчитывать на то, что профессиональные учебные заведения подготовят высококлассного логиста, сейчас не приходиться. Максимум, что они могут сделатьдать качественную базовую подготовку. Доучивать приходится на месте самим компаниям. Например, в рамках нашей компании создана «PRIME -академия», которая обеспечивает узконаправленную подготовку логистов, а они уже могут решать производственные вопросы на практике»,- констатирует Дмитрий Лёушкин.

При этом бизнесмен уверен, что кадровый голод отрасли скоро будет полностью удовлетворен. В частности, потому что престиж профессии логиста высок, а уровень зарплатвыше среднего по Украине.

Procter & Gamble запускає в Україні масштабну маркетингову кампанію «Заощаджуй, обираючи якісне», що поєднує 6 брендів: Ariel, Tide, Lenor, Pampers, Fairy та Always. Кампанія триватиме до кінця травня 2017 року. В рамках кампанії P&G закликає українців економити з розумом, роблячи вибір на користь якісних продуктів. Обличчям та амбасадором кампанії стала відома ведуча програми «Все буде добре» Надія Матвєєва, справжній експерт з питань розумного ведення домашнього господарства.

 

«Ми спостерігаємо, що незважаючи на поступове відновлення після кризи, ціна залишається одним з вирішальних факторів під час покупки. Намагаючись зекономити, українці часто надають перевагу дешевшій продукції. У підсумку це далеко не завжди гарантує економію. Наприклад, використовуючи Fairy, покупець може отримати у 2,5 рази більше чистого посуду в порівнянні з дешевшим засобом. А з Ariel споживачі отримують ідеальний результат з першого прання. Ми запустили локальну кампанію, щоб донести українцям, що «розумна» економіяце не просто дешево, а оптимальне співвідношення ціни та якості», – зазначив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G в Україні.

 

Дмитро Кисельов додав, що кампанія сьогодні також актуальна у зв'язку з розповсюдженням в Україні сірого імпорту та контрафактунесертифікованої продукції, що не пройшла жодної перевірки.«Це особливо важливо в такому сегменті, як догляд за дитиною, де якістьне лише питання економії, але й безпеки для здоров'я», зазначив він

 

Кампанія «Заощаджуй, обираючи якісне» передбачає серію рекламних роликів, зовнішню рекламу, рекламну підтримку в точках продажу та інтеграцію до шоу «Все буде добре».

 

«Міжнародні гравці, як правило, реалізують глобальні маркетингові кампанії. «Заощаджуй, обираючи якісне» – приємний виняток. Це кампанія, розроблена спеціально для українського ринку. Тому ми дуже ретельно підійшли до вибору локальної селебриті», підкреслив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G в Україні. «Ми раді, що P&G вдалося залучити саме Надію Матвєєву. Адже якщо йдеться про секрети економії та раціонального вибору, вона безперечний авторитет для багатьох українок. Надія буде ділитись особистим досвідом використання продукції P&G, а також допоможе пояснити споживачам, чому якістьце найкраща економія».

 

 

Про компанію Procter& Gamble

P&G – глобальна компанія, що володіє одним з найсильніших портфоліо якісних інноваційних  брендів, яким довіряють споживачі по всьому світу. Серед них – Always®, Ariel®, Blend-a-Med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® і Vicks®. Компанія P&G здійснює свою діяльність у близько 70 країнах.

Компанія Procter & Gamble опублікувала свій перший звіт з реалізації глобальної стратегії CITIZENSHIP, присвячений діяльності компанії в таких ключових сферах, як скорочення негативного впливу на довкілля, підвищення якості життя людей, які потребують допомоги, та підтримка рівних можливостей людей незалежно від етнічної, культурної і гендерної належності.З 1999 року P&G щорічно публікувала звіт про корпоративну соціальну та екологічну відповідальність. Новий концептуальний підхід охоплює всі аспекти відповідального ведення бізнесу компанією – від корпоративної етики до адресної підтримки людей, які опинились у скрутній життєвій ситуації.

 

«Ми відомі як компанія, діяльність якої заснована на принципах відповідального управління та етики. Ми дотримуємося відкритості й прозорості в усьому, що ми робимо. Ми підтримуємо добрі ініціативи, робимо свій внесок у захист довкілля й прагнемо бути ще більш привабливими роботодавцями, даючи можливість співробітникам максимально розвинути свої таланти», – зазначив Девід Тейлор, голова ради директорів і президент P&G.

 

Глобальний звіт P&G з реалізації стратегії CITIZENSHIP структурований за такими напрямами:

 

- Захист довкілля: намагаючись знизити негативний вплив на клімат, зменшити обсяги сміття та обсяги споживання природних ресурсів, компанія P&G скоротила витрати електроенергії на виробництві на 20% у порівнянні з 2010 роком; запустила продукт Tide purclean™, перший у світі пральний порошок на базі біосировини (65%), та отримала сертифікат FSC на всю продукцію бренду Charmin, яка виготовляється без шкоди для лісового покриву планети.

 

- Корпоративна соціальна відповідальність:P&Gдоставила понад 10 мільярдів літрів води в рамках програми Children’s Safe Drinking Water. Потерпілі від більш ніж 25 стихійних лих по всьому світу отримали допомогу від P&G. Протягом 20 років у Китаї P&Gреалізує проект Project Hope на підтримку доступної освіти для дітей у віддалених провінціях.

 

- Підтримка рівних можливостей:компанія P&G постійно працює над створенням умов для максимального розкриття інноваційного потенціалу своїх співробітників. Підтримка жінок і рівність можливостей для побудови кар'єри у P&G – це один з ключових пріоритетів для компанії. P&G висловлює свою думку щодо гострих соціальних питань через такі кампанії, як Change Destiny, підтримує співробітників та споживачів африканського походження через проект My Black is Beautiful і продукцію Pantene Gold Series.

 

- Гендерна рівність:P&G прагне робити світ кращим, впливаючи на гендерні стереотипи через свої рекламні кампанії Like a Girl та Ariel Share the Load, а також робить свій внесок до руйнування гендерних бар'єрів у освіті та бізнесі через такі регіональні ініціативи, як Shiksha в Індії. P&G впевнено рухається до рівної представленості чоловіків та жінок серед своїх співробітників.

 

=========================

Україна

«P&G не боїться ставити сміливі цілі та брати на себе довгострокові зобов'язання, як у глобальному масштабі, так і на локальних ринках. В Україні ми продовжуємо робити свій внесок у зниження впливу на довкілля, підтримку соціальних ініціатив, створення рівних можливостей для професійної самореалізації людей, – зазначив Сотіріос Марінідіс, віце-президент P&G у Східній Європі та Центральній Азії.  –У 2015-2016 роках ми інвестували понад 1,2 мільйони доларів США в соціальні програми в Україні. І сьогодні принципи відповідального ведення бізнесу безпосередньо впливають на ключові процеси й рішення в компанії на всіх рівнях».

 

Захист довкілля

За останні роки P&G досягла істотного прогресу в скороченні споживання води й мінімізації відходів виробництва.

·         З 2010 по 2016 рік компанія на 20% скоротила споживання електроенергії для виробництва кожного продукту. Таким чином P&G вдалося достроково досягти мети на 2020 рік. До 2020 року компанія планує зменшити цей показник, а в довгостроковій перспективі повністю перейти на відновлювані джерела енергії для виробництва продукції та упаковки.

·         Сьогодні 68 заводів P&G по всьому світу вже впровадили безвідходний цикл виробництва. До 2020 року компанія має намір перевести всі заводи на безвідходне виробництво та використовувати до 90% сировини з відновлюваних джерел.

·         В Україні з 2013 року на заводі P&G у Покрові Дніпропетровської області у виробничому процесі використовують дощову воду.

·         Наразі цех з виробництва пральних порошків майже повністю перейшов на використання дощової водивона становить 85% від усієї води, що потрапляє в цех. У перспективі завод планує повністю відмовитися від міського водопостачання для цього виробництва.

 

Вплив на суспільство

P&G реалізує програми підтримки людей, які опинились у скрутній ситуації.

·         Компанія підтримала постраждалих від понад 25 стихійних лих по всьому світу, зокрема безкоштовно надавала продукцію таких брендів, як Head & Shoulders, Oral-B, Pantene та Pampers, а також виділила грант у розмірі понад 2 мільйони доларів США міжнародним організаціям з подолання наслідків катастроф.

·         З 2004 року P&Gзабезпечила людей з більш ніж 75 країн світу понад 10 мільярдами літрів питної води, очищеної за технологією P&G Purifier of Water.

·         У рамках спільної програми Pampers та UNICEF з вакцинації новонароджених від правця P&G допомогла подолати це смертельне захворювання вже в 19 країнах.

·         Важливий елемент програм корпоративної соціальної відповідальності P&G – підтримка міжнародного Олімпійського руху в якості Всесвітнього партнера Олімпійських ігор у Лондоні (2012), Сочі (2014 року) і Ріо-де-Жанейро (2016). Всі останні три олімпіади P& Україні підтримувала українських атлетів і їхніх мам.

·         Щоб зробити життя людей кращим, P&G Україна об’єднує свої зусилля зі співробітниками та партнерами, зокрема, з найбільшими міжнародними та локальними фондами, такими як Дитячий фонд ООН (ЮНИСЕФ), Міжнародний Комітет Червоного Хреста, міжнародна благодійна організація «Дитячі містечка-SOS», FoodBank.

·         З 2015 року в Україні діє програма «P&G Турбота в кожен дім», покликана допомогти підтримувати домашню чистоту, особисту гігієну та здоров'я тим українцям, які найбільше цього потребують. У 2015-2016 роках P&G Україна надала допомогу більш ніж 500 000 людям, передавши 1 200 тонн продукції понад 30 торговельних марок, зокрема Pampers, Tide, Ariel, Gala, Always, H&S, Gillette, Fairy.

 

Підтримання рівних можливостей

Компанія P&G прагне створювати комфортне робоче середовище та рівні можливості для максимальної самореалізації кожного співробітника. Лише такий підхід дозволяє повністю розкрити творчий та інноваційний потенціал міжнародної команди P&G. Підтримка жінок та їхньої кар'єри в P&G залишається одним з ключових пріоритетів для компанії та запорукою її успіху

·         42% співробітників P&G в Україніжінки. До того ж, у складі вищого керівництва компанії в Україні жінки посідають 50% позицій.

·         Українка Юлія Семенченко, директор заводу P&G у Борисполі, стала першою та наразі єдиною жінкою серед директорів заводів P&G у Східній Європі.

·         Створюючи простір для розвитку та реалізації талантів жінок, P&G прагне зруйнувати бар'єри, що ґрунтуються на гендерних упередженнях. Наприклад, компанія реалізує програми брендів Always #LikeAGirl та Pantene #shinestrong.

·         Розуміючи, що материнство є найважчою та найпочеснішою роботою у світі, P&G реалізує багаторічну глобальну кампанію «Дякую, мамо».

 

Ознайомитись із «Citizenship Report» можна за посиланнямпосиланням

 

 

Про компанію Procter & Gamble

P&G – глобальна компанія, що володіє одним з найсильніших портфоліо якісних інноваційних  брендів, яким довіряють споживачі по всьому світу. Серед них – Always®, Ariel®, Blend-a-Med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® і Vicks®. Компанія P&G здійснює свою діяльність у близько 70 країнах

16 грудня у Києві відбулася конференція-вечірка Digital Monkey, де зустрілися провідні фахівці цифрового маркетингу.

Незважаючи на серйозність заходу, Digital Monkey вдалося відійтити від суворої формальності. Від початку на гостей та учасників чекав зігріваючий wellcome drink. Смачні напої, приємна бадьора музика та комфортне неформальне спілкування підготували гостей до ділових обговорень. Тем було багато, і були вони дуже гарячими!

Відкрила конференцію Олександра Казаріна, старший фахівець медіавідділу компанії POSTMEN. У своїй презентації Олександра на прикладі клієнта компаніїтуристичного комплексу «Буковель» – продемонструвала, в який спосіб за рік підняти трафік і продажі на сайті. Завдяки ефективному застовуванню діджитал інструментів у процесі розкрутки сайту клієнта (широка кампанія у соцмережах, нова форма бронювання, збільшення присутності сайту в пошуковій видачі) POSTMEN вдалося збільшити кількість транзакцій на 58%, а рівень доходів клієнтана 62%. 

Олесь Тімофєєв, підприємець і засновник найбільшого в Україні освітнього проекту GeniusMarketing, виступив з доповіддю «Як отримати клієнтів з Facebook вдвічі-втричі дешевше за ваших конкурентів».

Спікер розповів про спеціальний підхід до створення постів в мережі Facebook, які спочатку пропонують користувачеві конкретний контент і лише згодом закликають оформити передплату чи здійснити покупку, а не навпаки. За словами Олеся, описаний метод дозволив залучитина сайт 13608 користувачів з соцмереж, з них 600 осіб оформили передплату.

Спікери компанії WIFI BAR Ukraine - Марія Науменко та Влад Удовенко - розповіли гостям конференції про особливості розвитку цифрового маркетингу в 2017 році. Марія та Влад розповілипро тенденції наступного року: збільшення кількості онлайн-покупок, переважання відеоконтенту над фото, збільшення реклами в соціальних мережах (насамперед на Facebook).

Христина Потоцька, директор з маркетингу TriggMine, у своїй доповіді «Як змусити ваш email-маркетинг крокувати в ногу з часом» розповіла про тренди email-маркетингу на 2017 рік:

- посилення персоніфікації (враховуватимуться стать користувача, місце проживання, навіть пристрій, з якого він найчастіше здійснює покупки);

- впровадження інтерактивних елементів (використання гифок, різноманітних скретч-купонів, які потрібно буде «стерти» мишкою, щоб побачити знижку, і т. д.);

- впровадження технологій machine learning.

 

Григорій Коченов, креативний директор AGIMA, також говорив про технології майбутнього, але в галузі веб-дизайну та проектуванні сайтів. Григорій визначив два інструменти, які незабаром мають повністю змінити уявлення про веб-дизайн, а саме: технології віртуальної реальності та нейронні мережі.

Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, віце-президент з маркетингу групи компаній DIALLA Communications, підготував презентацію на тему «Реклама без глузду та інновацій. Хто виживе?». У своєму виступі Костянтин зазначив, що великі бренди (компанії Tesla, Apple та ін.) дедалі більше інвестують не в рекламу, а в інновації, що сприяє посиленню конкуренції між гравцями діджитал-галузі та забезпечує виживання тим компаніям, які регулярно пропонують своїм клієнтам інноваційні рішення.

Хедлайнер Digital Monkey - Діамантіс Кітрідіс, засновник і генеральний директор Citrine Marketing Communication, розміркував у своєму виступі про «необхідність digital-стратегії у digital-маркетингу». Доповідь спікера наштовхнула аудиторію на наступні висновки:

- Без стратегії немає бізнесу.

- Стратегія починається зі спілкування - потрібно з'ясувати всі тонкощі бізнесу клієнта та чітко визначити власні цілі.

- Стратегія повинна наперед враховувати ймовірні проблеми та тенденції завтрашнього дня.

Вечірка

Логічним завершенням конференції стала запальна новорічна вечірка. На гостей чекали не тільки напої та смачне частування, а й веселі конкурси під керівництвом яскравого ведучого.

Подяки

Digital Monkey зібрала багато людей, залишивши по собі безліч приємних вражень. Чимала заслуга в цьому належить партнерам, спонсорам та учасникам конференції. Компанія Smile-Expo висловлює подяку всім, хто взяв участь в організації заходу та допоміг зробити його незабутнім!

Окреме спасибі нашим гостям - ми були раді побачити всіх вас на Digital Monkey. Сподіваємося, що ви відвідаєте нас наступного року. До зустрічі!

Компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» оголошує про початок тринадцятої благодійної акції «Дорога до серця». Її метазібрати кошти на придбання медичного обладнання. Цього разу мова йде про суму – 1 млн 120 тис. 776 грн. Кожен охочий може долучитися до збору коштів і врятувати життя дітям. Для цього потрібно купити на АЗК WOG або у WOG CAFÉ благодійне «сердечко»-наліпку вартістю 3 грн за штуку.

 

Зібрані кошти будуть направлені тим лікарням, які для багатьох батьків є єдиною надією, так як на сотні кілометрів навколо більше ніде отримати необхідну медичну допомогу, а саме лікарням в Ковелі, Ратному, Дніпрі, і звичайно, Києві.

 

Так, Ковельський пологовий будинок, що приймає близько 1500 пологів на рік, має потребу в інкубаторі для новонароджених. Наявність такого інкубатора допоможе захистити недоношених дітей і знизить рівень смертності немовлят. Ціна питання придбання інкубатора – 353 600 грн.

 

Акушерсько-гінекологічному відділенню Ратнівської ЦРЛ дуже необхідне додаткове обладнання для швидкої допомоги новонародженимапарат «Неопуфф» для неінвазивної вентиляції легень та сучасні фотолампи. Неінвазивна вентиляція легень новонароджених не тільки рятує життя малюкам, але також впливає на подальший розвиток і рівень здоров'я дитини. Вартість такого апарату – 142 031 грн. Фотолампи застосовуються для фототерапії, яка позбавляє від необхідності робити новонародженим пацієнтам переливання крові. Це обладнання здатне працювати цілодобово і не зашкодить малюкам з жовтяницею новонароджених. Вартість двох фотоламп – 219 010 грн.

 

У відділення дитячої кардіохірургії, анестезіології та інтенсивної терапії Дніпровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії необхідні шприцеві дозатори (загальною вартістю – 127 562 грн), які автоматично вводять ліки по міліграмам в організм дитини, чого не може зробити людина. А також пульсоксиметр (ціна – 67 158 грн). Він стежить за показниками дитини і в разі небезпеки подає сигнал. Відзначимо, потреба в роботі центру складає близько 600 операцій на рік, 8-10 операцій на 1000 новонароджених. Це пацієнти не тільки Дніпровської, але і Запорізької, Донецької областей.

 

І частина зібраних під час акції коштів - 211 415 грн - піде на ремонт роликових насосів для апарату штучного кровообігу в Центр дитячої кардіології в Києві, де роблять найскладніші операції на серці в країні.

 

Зазначимо, акцію «Дорога до серця» проводить компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» 13-й раз поспіль спільно з Українською Біржею Благодійності і Благодійної фундацією «Відкриті серця України», надаючи допомогу дітям із захворюваннями серця. За 11 років соціального проекту на лікування маленьких пацієнтів було перераховано понад 6 млн грн. Завдяки чуйності і небайдужості клієнтів WOG, які придбали благодійні «сердечка», влітку цього року було зібрано 1 337 136 грн. Але тисячі дітей ще потребують нашої з вами допомоги.

 

Віталій Ткаченко, директор з маркетингу «ВОГ РІТЕЙЛ»: «Дорога до серцяшанс на нове здорове життя, це чуйність і небайдужість наших клієнтів до чужої біди. Кожен подальший проект ми ставимо за метузібрати ще більше грошей на потреби лікарень, і щоразу нам це вдається завдяки колосальній підтримці наших клієнтів. За кожну витрачену гривню ми звітуємо в кінці акцій, тому люди нам довіряють. І надалі компанія WOG залишатиметься надійною платформою для допомоги конкретним лікарням, а значить, і їх маленьким пацієнтам. Ми сподіваємося на підтримку наших клієнтів і будемо продовжувати проводити акцію «Дорога до серця» два рази на рік допоки це буде необхідно нашим громадянам».

 

Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності: «Переддень Різдва і Нового року – час чудес. Час дарувати і отримувати подарунки, вітати рідних і близьких, допомагати незнайомим людям. Кожен з нас може стати частинкою новорічного дива. Це дуже просто. Все що потрібнокупити благодійне сердечко на АЗК WOG і підтримати проект «Дорога до серця» на ubb.org.uaubb.org.uaУкраїнській Біржі Благодійності. Разом ми купимо медичне обладнання і допоможемо сотням маленьким передчасно народженим дітям і дітям з патологіями серця».

 

Ніна Гаєвська, менеджер проектів БФ «Відкриті серця України»: «Я вважаю, дуже важливо, що цей проект розширив свою географію. Тепер допомогу отримають ті медичні установи, які часом є останньою надією. Так як не завжди є час і можливість доставити пацієнта до обласного центру. Мені здається, це вкрай важливо, щоб якісне медичне обслуговування було в будь-якому місті не залежно від його величини і віддаленості від столиці».

 

 

Довідка

 

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» керує мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів по всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOGце найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Усі нафтопродукти в мережі WOGвиключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE та WOG MARKET.

 

Коментарі

Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...
Изображение
Джеффрі Пайєт:"Як все змінилося за рік..."
02.11.2015
Хочу подякувати Моргану Вільямсу, Президентові Бізнесової Ради... Подробнее...
Изображение
Олександр Маляр:"Персперктиви партнерства на селі"
27.10.2015
Соціально-економічний розвиток сільських територій значною мірою залежить від... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені