Офіс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Офіс
Зберегти
Скасувати
Відновити

HR, Люди бізнесу

У "Данон" змінили керівн

Image - У

Компанія «Данон» в Україні повідомляє про кадрові зміни. З 1 серпня поточного року по

Середа, 13.09.2017 COMMENTS

КСВ, Благодійність

Старт соціального проект

Image - Старт соціального проект

У мережі АЗК «ОККО» стартував черговий етап соціального проекту «Благаю, живи!

Неділя, 19.11.2017 COMMENTS

Маркетинг, PR

Лучший маркетинговый про

Image - Лучший маркетинговый про

Компания Arricano стала победителем Национальной Премии CP Awards-2017 в номинации «Лучший

П'ятниця, 3.11.2017 COMMENTS

Податки, Бухгалтерія

Мораторій на перевірки ш

У першому півріччі 2017 року контролюючі органи наклали на підприємства та їхніх посадових осіб з

Вівторок, 28.11.2017 COMMENTS

Офіс

У першому півріччі 2017 року контролюючі органи наклали на підприємства та їхніх посадових осіб за різного роду порушення законодавства штрафів на рекордну суму - у понад 3,5 млрд грн. Це в сім разів більше, ніж за аналогічний період 2016 року. Про це йдеться в аналітичному звіті Федерації роботодавців України (ФРУ). Звіт підготовлений на основі інформації міністерств та відомств, які згідно доручення прем’єр-міністра з 2013 року зобов’язані  повідомляти ФРУ про результати діяльності в сфері державного нагляду.

В ФРУ відзначають, що в умовах обмеження на перевірки бізнесу, кількість планових перевірок зменшилася з 83,3 тис. (I півріччя 2016 р.) до 28,2 тис. (I півріччя 2017 р.). Це майже в три рази. Натомість контролери вирішили компенсувати такий законодавчий «недолік» позаплановими перевірками. Кількість таких перевірок збільшилась на 10% – з 60,4 тис. у першій половині 2016 року до 66,5 тис. за аналогічний період нинішнього року. Причому найбільше збільшилася кількість позапланових перевірок за зверненнями фізичних та юридичних осіб: в 1,45 рази – з 14,9 тис. до 21,6 тис. 

Як підрахували в ФРУ, незважаючи на мораторій, у січні-червні 2017 року на одну перевірку припало біля 36,6 тис. грн фінансових та адміністративних санкцій, тоді як у першому півріччі 2016 року цей показник склав лише  3,5 тис. грн.

Серед «чемпіонів» з накладення фінансових санкцій на суб’єктів господарювання, за даними ФРУ - Антимонопольний комітет України, Державна фіскальна служба та Державна служба України з питань праці, на планові перевірки яких, відповідно до Закону, обмежень не існує. 

Тобто мораторій на перевірки як такий себе вичерпав – з таким висновком виступають в ФРУ. Адже він приніс бізнесу більше шкоди, ніж користі. До того ж, у випадках дійсного порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства терміново його перевірити за умов діючих законодавчих обмежень вкрай важко.

21 листопада 2017 року відбувся прес-сніданок за результатами спільного дослідження PwC і Групи Світового Банку «Оподаткування 2018», в якому оцінюється простота сплати податків у 190 країнах світу.

Із 2004 року команда PwC Україна щорічно бере участь у підготовці цього дослідження pro-bono, а також розробляє за його результатами пропозиції для Міністерства фінансів України щодо вдосконалення податкової політики.

Україна досягла істотного прогресу, піднявшись у рейтингу «Оподаткування» з кінця переліку країн-учасниць у 2012 році до 43 позиції за результатами 2016 року. У порівнянні з показниками попереднього року, позиція України покращилася майже вдвічі –  на 41 відсотковий пункт.

 

Партнер PwC Україна В'ячеслав Власов, коментуючи результати дослідження для України, зазначив:

«Україна  –  єдина з країн Східної Європи та Центральної Азії, яка в 2016 році істотно зменшила податкові ставки. Зокрема, зменшення ставки ЄСВ призвело до послаблення податкового навантаження на бізнес.
У порівнянні з іншими країнами, в Україні відносно прості процедури внесення виправлень до податкових декларацій і відшкодування ПДВ не за експортними операціями. У 2016 році представники бізнесу призвичаїлися до зближення правил податкового та бухгалтерського обліку і продовжили подавати податкову звітність у електронному вигляді.
Дослідження демонструє чітку тенденцію в усьому світі до скорочення кількості часу, який витрачає бізнес на ведення податкового обліку. Спрощення правил обліку, форм податкових декларацій та податкових накладних, відмова від паперового документообігу та подальша автоматизація процесу взаємодії бізнесу з фіскальними органами повинні й надалі бути одним із пріоритетів для Уряду в податковій сфері».
 

У мережі АЗК «ОККО» стартував черговий етап соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі»*, який компанія започаткувала ще у 2014 році. Від самого початку проекту через головного героя «Благунчика» компанія спонукала громадян дотримуватися правил дорожнього руху, візуалізувати себе в темну добу. Мета ж цьогорічного етапу – закцентувати увагу водіїв по всій країні на необхідності постійного використання пасків безпеки та дитячих автокрісел.

У 70% випадків аварій паски безпеки рятують життя учасникам ДТП. Водночас, менше ніж 15% водіїв в Україні регулярно використовують паски безпеки. Це одна з причин того, що  смертність під час ДТП  в Україні досі є у 3-4 рази вищою, ніж у більшості держав Європи.

Починаючи з листопада, мережа «ОККО» спільно з громадською організацією «Traffic Challenge» планує провести серію тренінгів у 10 областях України, де розкажуть, як краще підібрати автокрісло для малюка, надійно і правильно його закріпити, максимально уникнути ризиків для життя і здоров’я та як надавати першу допомогу в разі ДТП. Перший тренінг уже відбувся 12 листопада у Києві. Наступні такі заходи буде проведено у Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську та Хмельницькому. До участі у тренінгах запрошуються водії-батьки,  волонтери, педагоги, соціальні працівники, медики, представники працівники поліції, автошкіл, медіа.

«Щоденно АЗК «ОККО» обслуговують сотні тисяч водіїв. І як соціально відповідальна компанія ми вбачаємо потребу підвищувати культуру водіння і рівень безпеки на дорогах,каже віце-президент мережі АЗК «ОККО» Дмитро Рассказов. – Оскільки три з чотирьох причин ДТП – поведінкові, ми щиро віримо, що разом з «Благунчиками» зможемо зменшити травматизм на дорогах. Ми прагнемо переконати водіїв, що дуже часто навіть прості речі допомагають врятувати людське життя».

Окрім тренінгів для відповідальних батьків у рамках проекту «Благаю, пристебнись!» мережа «ОККО» протягом півроку проведе ряд інших мотивуючих інформаційних заходів. Головна мета яких – вибудувати безумовне розуміння елементарних правил безпеки на автошляхах: «Сів у авто – пристебни пасок», «Подорожуєш з дитиною – використовуй  автокрісло». Серед таких заходів в тому числі буде нестандартна акція, направлена на зменшення випадків використання «заглушок», та проведення активацій, під час яких клієнти мережі зможуть безкоштовно отримати дитячі автокрісла.

Компания Arricano стала победителем Национальной Премии CP Awards-2017 в номинации «Лучший маркетинговый проект в ТРЦ» за социальную акцию «Меняй старые вещи на новые», которая была реализована в ТРК «Проспект».

Торжественное награждение CP Awards, Всеукраинской профессиональной Премии за достижения в области недвижимости Украины, состоялось 27 октября 2017 года в Premier Palace Hotel. На мероприятии присутствовало более 150 гостей - члены  жюри, участники и номинанты конкурса, топ-менеджеры украинских и международных компаний отрасли.

Победителей в 15 номинациях из более 100 поданных заявок и 3 отобранных претендентов определяло жюри Премии - признанные украинские и зарубежные эксперты в области недвижимости, строительства, инвестиций, ритейла и маркетинга.  Организаторы Премии, команда отраслевого издания Commercial Property, подчеркивают, что основная цель CP Awards - формирование открытого, прозрачного, профессионального и конкурентного рынка недвижимости в Украине.

В номинации «Маркетинговый проект в ТРЦ / Marketing Project in SEC» принимали участие около 20 маркетинговыхпроектов, направленных на повышение посещаемости и продаж арендаторов, которые были проведены в ТРК в период с декабря 2013 года по сентябрь 2017 года.

Наталья Дмитренко, директор по маркетингу компании Arricano, выражает благодарность за награду в номинации «Лучший маркетинговый проект в ТРЦ» и отмечает: «Для маркетинговой команды Arricano - это знаковая победа, потому что кампания «Міняй старі речі на нові» - один из наших самых добрых и сильных проектов в ТРК «Проспект». Профессиональная среда в этом году рассматривает эффективные маркетинговые кампании под новым углом, учитывая именно социальную значимость. Премия CP Awards подтверждает этот тренд. Мы в Arricano считаем, что социализация  современных ТРК очень важна, и стараемся, чтобы все тренды, влияющие на нашу повседневную жизнь, присутствовали в маркетинговых активностях торгового центра».  

Arricano, инициатор акции «Меняй старые вещи на новые», объединила в благотворительном проекте тех, кто хотел помогать нуждающимся. Участниками стали арендаторы и обычные люди, которые принесли старую одежду: в обмен на свои добротные теплые вещи участники акции получали специальные купоны номиналом 100, 200 и 300 гривен на покупку новых вещей. Эти купоны для приобретений в своих магазинах предоставили партнеры социального проекта - арендаторы ТРК «Проспект» (Киев) в благодарность всем, кто принес одежду.  Благотворительный фонд передал собранную одежду нуждающимся людям. В результате проекта был решен комплекс задач: для тех, кто хотел сделать маленькое рождественское чудо ТРК «Проспект» предоставил такую возможность, нуждающиеся в теплой одежде ее получили, арендаторы стали участниками благотворительной инициативы, в ТРК «Проспект» была создана добрая новогодняя атмосфера.

Samsung Electronics сообщила о поднятии на шестую строчку международного рейтинга Interbrand «Best Global Brands 2017» с показателем стоимости бренда в 56,2 миллиарда долларов. Это на одну позицию выше и на 9 процентов больше в сравнении с прошлым годом соответственно.

 

Samsung показала отличные результаты работы. Компания входит в десятку лучших брендов рейтинга Interbrandс 2012 года и при этом демонстрирует непрерывный рост стоимости бренда.

 

В своей оценке Interbrand среди многих других факторов отметила быстрое восстановление Samsung после прошлогоднего кризиса, успешные запуски флагманских устройств и постоянный рост финансовых показателей.

 

Мобильный бизнес Samsung вновь подтвердил лидерство на рынке с помощью нового Galaxy S8. Подразделение устройств памяти Samsungдоказало свою значимость — рекордная прибыль сказалась на росте стоимости бренда. Отдел бытовой техники Samsungпрезентовал инновационные устройства, которые разрабатывались в соответствии со вкусами пользователей и в итоге получили награды. Среди них — холодильник FamilyHubи стиральная машина AddWash. Подразделение дисплеев открыло новую нишу на рынке телевизоров с помощью линейки QLED TV и The Frame— модели для творческих личностей.

 

«Наши усилия для существенного улучшения жизнилюдей отразились на росте стоимости бренда, — говорит Юн Хи Ли (YH Lee), директор по маркетингу в Samsung Electronics. — Более высокие позиции в этом году — результат кропотливой работы ради доверия наших пользователей».

 

Лучшие бренды в соответствии с рейтингом Interbrand Best Global Brands 2017 названы 27 сентября во Всемирном торговом центре в Нью-Йорке.

 

Рост стоимости бренда Samsung

 

Год

2012

2013

2014

2015

2016

2017

Стоимость бренда (миллионы долларов)

32,893

39,61

45,462

45,297

51,808

56,249

Место в рейтинге

9

8

7

7

7

6

 

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені