1-3 травня на виставці GISEC Компанія Technovator XE проводила демонстрацію нової бездротової системи зарядки на відстані. Ви ще не втомилися від думок, де заряджати ваші пристрої в разі потреби? Ви все ще носите з собою кілька кабелів для зарядки ваших телефонів? Сьогодні на конференції GISEC, IOTX & AI компанія  Technovator XE представила рішення даної проблеми!

Ми хочемо представити вам нову технологію – бездротову ЗАРЯДКУ НА ВІДСТАНІ. Більше ніяких кабелів, тільки ви і ваш пристрій. TechNovator XE - українсько-польська компанія з центром досліджень і розробок в Україні, а також штаб-квартирою і виробничими потужностями в Польщі.

Історія створення.

Співзасновники розповідають історію, яку ми впевнені, кожен чув у своєму житті, і неодноразово перебував в таких ситуаціях. Проблема виникає, коли в найважливіший момент ваш телефон розрядився, і ви не можете знайти місце, де його можна зарядити хоч на кілька відсотків. Одного разу їх діловий партнер з Польщі вилетів до Києва на ділову зустріч, але його літак запізнився. Коли він прибув в аеропорт, то, як виявилося його iPhone повністю розрядився. Він ніяк не міг зв'язатися зі своїми колегами і так і не знайшов в аеропорту розетки, щоб зарядити свій смартфон. Нарешті, він знайшов розетку в кафе, зарядив свій телефон і подзвонив майбутнім діловим партнерам, які були стурбовані тим, що він не був присутній на зустрічі. Під час зустрічі він запитав у Івана Чуби (теперішнього СТО ТechNovator XE), чи може він створити технологію, що дозволяє повністю і дистанційно заряджати будь-який смартфон в аеропорту, в будь-якій кімнаті або в будь-якому іншому місці. Відсутність можливості зателефонувати, коли вам найбільше це потрібно, дуже сильно дратує. Це було початком створення дивовижною технології для вирішення простої проблеми зарядження акумуляторів.

Отже, як працює TechNovator XE?

Дуже просто! Все, що вам потрібно - це включити базу в розетку, одягнути чохол XE на ваш смартфон, встановити додаток XE з Google Paly. Тепер ви можете заряджати свій пристрій на відстані до 17 футів і використовувати його без будь-яких незручностей, не думаючи при цьому про зарядку.

Зарядна станція автоматично починає заряджати пристрій (наприклад, смартфон), як тільки може знайти приймач (наприклад, чохол XE) в межах свого діапазону. Передавач передає електромагнітні хвилі антени на приймач, а вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори.

Технологія TechNovator XE звільняє вас від кабелю і дозволяє вам бути ближче до необмежених можливостей комунікації.

Про зарядну станцію

Зарядна станція може працювати з усіма пристроями, які підтримують Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція виявляє пристрої, які підключені до неї, аналізує стан їх заряду акумуляторів і визначає скільки потужності потрібно для зарядки кожного конкретного пристрою.

Ця запатентована технологія забезпечує ефективну передачу енергії на відстань.

Технологія TechNovator XE дозволяє одночасно заряджати до 8 пристроїв на відстані. У додатку XE ви можете налаштувати рівень швидкості зарядки, для кожного з пристроїв, а також встановлювати їх пріоритетність під час зарядки.

TechNovator XE пропонує різні бізнес-моделі, такі як: ліцензування технології, продукти для B2B ринку: аеропортів, готелів, ресторанів, торгових центрів, офісів, виробництв, автомобілях, метро, залізниці і т.д. А також B2C, для приватного використання в будинках. Компанія TechNovator орієнтована на глобальний розвиток, а саме ринки: США, Канада, Європа, Азія і MENA.

Компанія TechNovator ХЕ вже представляла свою систему бездротової зарядки в Україні на конкурсі Vernadsky Challenge (в 2016 році) і зайняла почесне перше місце. Також брала участь в технологічній виставці IFA в Берліні, проводила демонстрацію і зустрічалася з президентом Польщі (вересень 2016 року), а також презентувала свою технологію на виставках CES Las Vegas, CES Asia 2017 і в даний час в IOTX 2018 у Дубаї. Їм вдалося отримати грант від Європейського Союзу.

В даний час TechNovator XE має намір поліпшити технологію, використовуючи різні можливості, і шукає потенційних партнерів для початку процесу виробництва і виходу на ринок. TechNovator ХЕ вже веде переговори з глобальними гравцями щодо інтеграції технології бездротової передачі енергії в свої продукти.

Technovator XE відвідали виставку в Дубаї, де продемонстрували свій прототип з новим дизайном і зарядкою на відстані до 3-х метрів (10 футів). Потенціал технології дуже великий. Відстань може бути збільшено до 20 метрів (65 футів), а максимальна потужність дозволяє передавати до 20 Вт. На даний момент передана потужність на відстані 10 футів (3 метри) становить 1 ват, а на відстані 17 футів - 400 мВт.

TechNovator XE також розробляє абсолютно нові рішення для інтеграції бездротової передачі енергії, але ми поговоримо про це і покажемо його через кілька місяців.

Руслана Довжик, (Співзасновник / CBDO в компанії TechNovator) Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені