ASUS представляє на ISE 2017 нову лінійку рішень для цифрових інформаційних панелей.

Представлені інтегровані рішення для комерційного та корпоративного застосування, які охоплюють як спеціалізовані апаратні засоби, так і платформи керування контентом

 

ГОЛОВНЕ

  • ASUS виробляє широкий спектр інноваційних рішень для цифрових інформаційних панелей (digital signage) і обчислень для бізнесу.
  • На виставці ISE 2017 були представлені цифрові інформаційні панелі ASUS серії SA з підтримкою технології SignArrange, модель ASUS SD434-YB, а також бізнес-рішення на основі міні-ПК ASUS.
  • Виставка Integrated Systems Europe 2017 (ISE 2017) проходила в Амстердамі з 7 по 10 лютого 2017 року.

Компанія ASUS представила новітні розробки в області цифрових інформаційних панелей (ЦІП) і рішень для роздрібної торгівлі на базі міні-ПК на виставці Integrated Systems Europe 2017. В експозиції були представлені серія ЦІП, які працюють під керуванням ОС Android, – ASUS SA, серія міні-ПК VivoMini UN і пристрої під керуванням Chrome OS. Новітні інтегровані рішення ASUS для організації ЦІП, що підтримують операційні системи Windows, Android і Chrome OS, призначені для використання на підприємствах швидкого харчування, роздрібної торгівлі, в медичних й освітніх установах.

Інформаційні панелі ASUS серії SA з підтримкою SignArrange

Серія цифрових інформаційних панелей ASUS SA побудована на основі панелей індустріального класу, обладнаних технологією протидії вигорянню та призначених для цілодобової роботи. Ці пристрої працюють під керуванням Android, підтримують з'єднання ланцюжком через інтерфейс DisplayPort 1.2 та мають функцію розподілу загального зображення на всіх панелях, яка формує один великий матричний екран. Також передбачений вбудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Серія SA представлена ​​49- та 55-дюймовими моделями з уже встановленим пакетом ASUS SignArrange. Це програмне забезпечення дозволяє легко створювати контент на базі шаблонів і програвати його. Користувачі можуть створювати свій власний контент на базі шаблонів, які можна завантажити, а також складати розклад відтворення.

ЦІПсерії SA мають вбудований сенсор прискорення, завдяки якому пристрій визначає своє положення й автоматично перемикається між портретним і ландшафтним режимом. Така гнучкість дає можливість установлення панелей у найрізноманітніших місцях.

SD434-YB: економічне медіа-рішення

Інформаційна панель ASUS SD434-YB має 43-дюймовий РК-дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), економічним світлодіодним підсвічуванням і широкими кутами огляду. Вона забезпечена багатим набором інтерфейсів, що включає HDMI, DVI-D, D-Sub, CVBS/Y, аудіовхід та аудіовихід, RJ45, вхід і вихід RS232, а також порт USB. У панель убудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Центр керування ASUS Control Center

Центр керування ASUS Control Center (ACC) – це ПЗ, яке надає користувачеві інтуїтивний інтерфейс керування його інформаційними панелями, дозволяючи вести розклад завдань, і відсилає повідомлення на електронну пошту в разі несправності ЦІП. За допомогою ASUS Control Center налаштування та керування пристроєм стають вкрай простими та можуть виконуватися як на одиничній панелі, так і масштабуватися на весь парк пристроїв.

 

ASUS Control Center забезпечує віддалене керування на будь-якому мобільному пристрої через браузер із підтримкою HTML5.

Бізнес-рішення ASUS на основі міні-ПК

У портфоліо ASUS є великий вибір рішень для бізнесу на базі міні-ПК у діапазоні від мініатюрних Stick PC до міні-ПК об'ємом 2 літри з підтримкою операційних систем Windows і Chrome. Вони забезпечені системами віддаленого керування Chrome Management Console та ASUS Business Manager і призначені для експлуатації в роздрібній торгівлі, транспортних хабах, відеостінах і в корпоративному середовищі. При замовленні можна вказати бажані для клієнта процесор, операційну систему, модуль Wi-Fi і варіант організації сховища даних.

Міні-ПК ASUS проходять жорсткий вихідний контроль, у тому числі 24-годинний термопрогін, а також тестування надійності й сумісності, що гарантують продуктивність прямо «з коробки». Випробування включають, серед іншого, роботу пристрою при граничних значеннях температури й вологості, тестування з граничним навантаженням, а також багаторазове ввімкнення-вимкнення виробів.

ASUS VivoMini UN45

Міні-ПК ASUS VivoMini UN45 побудований на основі процесора Intel® Celeron®, має у своєму розпорядженні широкий набір інтерфейсів, який включає чотири порти USB 3.0 і бездротовий інтерфейс Wi-Fi стандарту 802.11ac. UN45 відтворює відео з роздільною здатністю 4K UHD і підтримує підключення до трьох незалежних дисплеїв через порти HDMI і mini DisplayPort++. Корпус VivoMini PC UN45 виконаний на компактному, сумісному з кріпленням VESA, шасі, і його конструкція передбачає легкий доступ до компонентів для їх апгрейду. Безвентиляторна конструкція гарантує практично безшумну роботу навіть під максимальним навантаженням.

ASUS Chromebox 2 (CN62)

Міні-ПК ASUS Chromebox 2 побудований на процесорі Intel Core™ п'ятого покоління та здатний відображати відео з роздільною здатністю 4K UHD. Конструкція Chromebox 2 орієнтована на низький рівень виробленого міні-ПК шуму і забезпечена чотирма портами USB 3.0, бездротовими інтерфейсами Bluetooth® 4.0 і Wi-Fi стандарту 802.11ac, кард-рідером «4-в-1», аудіовиходом, портами HDMI і DisplayPort++, а також отвором для замка Kensington. Операційна система Chrome OS створює зручне й безпечне цифрове середовище завдяки автоматичному оновленню та вбудованому антивірусному ПЗ. Панель керування, заснована на веб-технології та Google Chrome, дозволяє із легкістю адмініструвати облікові записи користувачів, програми та пристрої всій організації з однієї точки.

ASUS Chromebit CS10

При довжині всього 12 см ASUS Chromebit CS10 – це наймініатюрніший у світі пристрій, що працює під керуванням Chrome OS, здатний відтворювати відео Full HD 1080p. У Chromebit CS10 вбудовані бездротові інтерфейси – дводіапазонний Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.0 – а також порти USB і HDMI. У комплекті з ним постачається також ексклюзивний гнучкий перехідник Flex Connect HDMI, що дозволяє підключити мікро-ПК до моніторів із розташуванням порту HDMI в різних місцях і під різними кутами.

 

###

Про компанію ASUS

ASUS є однією з найбільш авторитетних у світі компаній, за даними журналу Fortune, що створює продукти для розумного життя сьогоднішнього та завтрашнього дня. ASUS пропонує широкий асортимент продукції, що включає в себе Zenbo, ZenFone, ZenBook, цілий спектр ІТ-пристроїв і компонентів, а також обладнання штучної реальності, віртуальної реальності та інтернету речей. Оборот компанії, що нараховує більше 17 000 співробітників і понад 5000 висококласних розробників по всьому світу, склав в 2015 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені