Новинки Hi-Tech

ASUS представляє на ISE 2017 нову лінійку рішень для цифрових інформаційних панелей.

Представлені інтегровані рішення для комерційного та корпоративного застосування, які охоплюють як спеціалізовані апаратні засоби, так і платформи керування контентом

 

ГОЛОВНЕ

  • ASUS виробляє широкий спектр інноваційних рішень для цифрових інформаційних панелей (digital signage) і обчислень для бізнесу.
  • На виставці ISE 2017 були представлені цифрові інформаційні панелі ASUS серії SA з підтримкою технології SignArrange, модель ASUS SD434-YB, а також бізнес-рішення на основі міні-ПК ASUS.
  • Виставка Integrated Systems Europe 2017 (ISE 2017) проходила в Амстердамі з 7 по 10 лютого 2017 року.

Компанія ASUS представила новітні розробки в області цифрових інформаційних панелей (ЦІП) і рішень для роздрібної торгівлі на базі міні-ПК на виставці Integrated Systems Europe 2017. В експозиції були представлені серія ЦІП, які працюють під керуванням ОС Android, – ASUS SA, серія міні-ПК VivoMini UN і пристрої під керуванням Chrome OS. Новітні інтегровані рішення ASUS для організації ЦІП, що підтримують операційні системи Windows, Android і Chrome OS, призначені для використання на підприємствах швидкого харчування, роздрібної торгівлі, в медичних й освітніх установах.

Інформаційні панелі ASUS серії SA з підтримкою SignArrange

Серія цифрових інформаційних панелей ASUS SA побудована на основі панелей індустріального класу, обладнаних технологією протидії вигорянню та призначених для цілодобової роботи. Ці пристрої працюють під керуванням Android, підтримують з'єднання ланцюжком через інтерфейс DisplayPort 1.2 та мають функцію розподілу загального зображення на всіх панелях, яка формує один великий матричний екран. Також передбачений вбудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Серія SA представлена ​​49- та 55-дюймовими моделями з уже встановленим пакетом ASUS SignArrange. Це програмне забезпечення дозволяє легко створювати контент на базі шаблонів і програвати його. Користувачі можуть створювати свій власний контент на базі шаблонів, які можна завантажити, а також складати розклад відтворення.

ЦІПсерії SA мають вбудований сенсор прискорення, завдяки якому пристрій визначає своє положення й автоматично перемикається між портретним і ландшафтним режимом. Така гнучкість дає можливість установлення панелей у найрізноманітніших місцях.

SD434-YB: економічне медіа-рішення

Інформаційна панель ASUS SD434-YB має 43-дюймовий РК-дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), економічним світлодіодним підсвічуванням і широкими кутами огляду. Вона забезпечена багатим набором інтерфейсів, що включає HDMI, DVI-D, D-Sub, CVBS/Y, аудіовхід та аудіовихід, RJ45, вхід і вихід RS232, а також порт USB. У панель убудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Центр керування ASUS Control Center

Центр керування ASUS Control Center (ACC) – це ПЗ, яке надає користувачеві інтуїтивний інтерфейс керування його інформаційними панелями, дозволяючи вести розклад завдань, і відсилає повідомлення на електронну пошту в разі несправності ЦІП. За допомогою ASUS Control Center налаштування та керування пристроєм стають вкрай простими та можуть виконуватися як на одиничній панелі, так і масштабуватися на весь парк пристроїв.

 

ASUS Control Center забезпечує віддалене керування на будь-якому мобільному пристрої через браузер із підтримкою HTML5.

Бізнес-рішення ASUS на основі міні-ПК

У портфоліо ASUS є великий вибір рішень для бізнесу на базі міні-ПК у діапазоні від мініатюрних Stick PC до міні-ПК об'ємом 2 літри з підтримкою операційних систем Windows і Chrome. Вони забезпечені системами віддаленого керування Chrome Management Console та ASUS Business Manager і призначені для експлуатації в роздрібній торгівлі, транспортних хабах, відеостінах і в корпоративному середовищі. При замовленні можна вказати бажані для клієнта процесор, операційну систему, модуль Wi-Fi і варіант організації сховища даних.

Міні-ПК ASUS проходять жорсткий вихідний контроль, у тому числі 24-годинний термопрогін, а також тестування надійності й сумісності, що гарантують продуктивність прямо «з коробки». Випробування включають, серед іншого, роботу пристрою при граничних значеннях температури й вологості, тестування з граничним навантаженням, а також багаторазове ввімкнення-вимкнення виробів.

ASUS VivoMini UN45

Міні-ПК ASUS VivoMini UN45 побудований на основі процесора Intel® Celeron®, має у своєму розпорядженні широкий набір інтерфейсів, який включає чотири порти USB 3.0 і бездротовий інтерфейс Wi-Fi стандарту 802.11ac. UN45 відтворює відео з роздільною здатністю 4K UHD і підтримує підключення до трьох незалежних дисплеїв через порти HDMI і mini DisplayPort++. Корпус VivoMini PC UN45 виконаний на компактному, сумісному з кріпленням VESA, шасі, і його конструкція передбачає легкий доступ до компонентів для їх апгрейду. Безвентиляторна конструкція гарантує практично безшумну роботу навіть під максимальним навантаженням.

ASUS Chromebox 2 (CN62)

Міні-ПК ASUS Chromebox 2 побудований на процесорі Intel Core™ п'ятого покоління та здатний відображати відео з роздільною здатністю 4K UHD. Конструкція Chromebox 2 орієнтована на низький рівень виробленого міні-ПК шуму і забезпечена чотирма портами USB 3.0, бездротовими інтерфейсами Bluetooth® 4.0 і Wi-Fi стандарту 802.11ac, кард-рідером «4-в-1», аудіовиходом, портами HDMI і DisplayPort++, а також отвором для замка Kensington. Операційна система Chrome OS створює зручне й безпечне цифрове середовище завдяки автоматичному оновленню та вбудованому антивірусному ПЗ. Панель керування, заснована на веб-технології та Google Chrome, дозволяє із легкістю адмініструвати облікові записи користувачів, програми та пристрої всій організації з однієї точки.

ASUS Chromebit CS10

При довжині всього 12 см ASUS Chromebit CS10 – це наймініатюрніший у світі пристрій, що працює під керуванням Chrome OS, здатний відтворювати відео Full HD 1080p. У Chromebit CS10 вбудовані бездротові інтерфейси – дводіапазонний Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.0 – а також порти USB і HDMI. У комплекті з ним постачається також ексклюзивний гнучкий перехідник Flex Connect HDMI, що дозволяє підключити мікро-ПК до моніторів із розташуванням порту HDMI в різних місцях і під різними кутами.

 

###

Про компанію ASUS

ASUS є однією з найбільш авторитетних у світі компаній, за даними журналу Fortune, що створює продукти для розумного життя сьогоднішнього та завтрашнього дня. ASUS пропонує широкий асортимент продукції, що включає в себе Zenbo, ZenFone, ZenBook, цілий спектр ІТ-пристроїв і компонентів, а також обладнання штучної реальності, віртуальної реальності та інтернету речей. Оборот компанії, що нараховує більше 17 000 співробітників і понад 5000 висококласних розробників по всьому світу, склав в 2015 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

Популярний додаток серед автовласників (130 тис. користувачів) WOG PRIDE отримав розширення для розумного годинника Samsung Gear S2.

 

Використовуючи додаток, користувачі можуть довідатися про ціни на пальне, перевірити баланс, отримувати купони для знижок, а, головне, за допомогою QR-коду отримувати на касі пальне та каву, придбані заздалегідь онлайн, що значно економить час.

 

Додаток WOG PRIDE для смарт годинника Samsung був розроблений безпосередньо з інститутом досліджень і розробок Samsung R&D Institute Ukraine. Це говорить про його практичність, мобільність і далекоглядність, оскільки крім адаптації під Samsung Gear S2, розширення WOGPRIDE вже підходить до нових моделей Gear S3, які незабаром надійдуть у продаж.

 

«Це був дуже позитивний досвід співпраці з компанією Samsung і я сподіваюся, що у нас ще будуть нові проекти в майбутньому», —коментує спільну роботу над додатком Дмитро Демидов, голова діджитал департаменту WOG. Разом з тим Дмитро поспішає повідомити, що слідом за першим релізом у додатку скоро з'явиться оновлення, де будуть додані нові унікальні опції.

Поява нового технологічного рішення від WOGпродовження кампанії зі стимулювання клієнтів переходити з використання пластикової карти ПРАЙД на мобільний додаток WOG PRIDE. «Використання додатку економить час наших клієнтів, спрощує їм доступ до товарів, пального і надає можливість персоніфікувати знижки та пропозиції. Крім того, купуючи каву і пальне онлайн, ви завжди маєте про запас «термос із кавою» і «каністру пального» в телефоні», — говорить голова діджитал департаменту WOG.

 

Зауважимо, програма лояльності ПРАЙД компанії WOG дозволяє накопичувати бонуси при здійсненні покупок в мережі АЗК і міських кафе та використовувати їх як валюту для нових покупок. У той час як мобільний додаток WOG PRIDE пропонує більш широкий функціонал. Окрім перерахованих вище можливостей, користувач може заздалегідь купити каву та пальне онлайн, вибрати на карті найближчі АЗК або кафе, прокласти маршрут до обраного пункту, оцінити гостинність співробітників, отримувати персональні спец. пропозиції. Додаток доступний для користувачів смартфонів і пристроїв на платформах ОС Android та iOS.

 

 

Завантажити додаток WOG PRIDE для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.wog

 

Завантажити додаток WOG PRIDE для iOS: https://itunes.apple.com/ua/app/wog/id836570480?mt=8

Компанія ASUS повідомляє про доступність в Україні потужного ультратонкого ноутбука ASUS ZenBook UX306, створеного на базі високопродуктивного процесора Intel Core шостого покоління й оснащеного якісним IPS-дисплеєм c роздільною здатністю QHD+ або Full HD і SSD-накопичувачем ємністю до 512 ГБ – і все це в неймовірно тонкому й легкому алюмінієвому корпусі, що важить менше 1,2 кг.

 

ASUS ZenBook UX306це ноутбук, з яким не захочеться розлучатися ні на секунду. При масі всього 1,2 кг і товщині корпусу, що не перевищує 1,4 см, він є напрочуд привабливим і легким пристроєм. Але, незважаючи на всю витонченість, цей ноутбук відзначається потужною начинкою, що включає в себе сучасний процесор до моделі Intel Core i7 включно, 16 ГБ ОЗП і новітній порт USB Type-C.

Новинка оснащується 13,3-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю до QHD+ (3200 х 1800 пікселів), щільністю пікселів 276 пікселів на дюйм і максимальною яскравістю 300 кд/м², який відтворює яскраве й чітке зображення. Повнорозмірна клавіатура ноутбука обладнана підсвічуванням і має оптимальний хід клавіш (1,5 мм).

ASUS ZenBook UX306 обладнаний компактним високошвидкісним портом USB Type-C із спеціальною конструкцією, яка дозволяє підключати USB-кабель до ноутбука будь-якою стороною. Він також володіє двома стандартними портами USB 3.0 (Type-A) для сумісності з широким спектром периферійних пристроїв, роз'ємом Micro HDMI для підключення зовнішнього дисплея і кард-рідером формату SD.

Ноутбуком можна користуватися весь день без підзарядки завдяки енергоефективними компонентам і високоємному акумулятору. Час автономної роботи пристрою з увімкненим модулем Wi-Fi становить до 12 годин.

Особливості моделі ASUS ZenBook UX306UA:

·         тонкий і легкий ноутбук в алюмінієвому корпусі з потужною конфігурацією;

·         13,3-дюймовий IPS-екран формату Full HD або QHD+;

·         твердотільний накопичувач ємністю до 512 ГБ;

·         компактний високошвидкісний порт USB Type-C;

·         надійна й комфортна «острівна» клавіатура з підсвічуванням;

·         швидкий вихід із режиму сну;

·         якісна аудіосистема з технологією SonicMaster.

 

Технічні характеристики моделі ASUS ZenBook UX306UA:

·         IPS-екран: 13,3", широкоформатний, роздільна здатність QHD+ (3200 х 1800) або Full HD (1920 x 1080), яскравість 300 кд/м²;

·         процесор Intel Core i5 або i7 шостого покоління (до Intel Core i7-6500U включно);

·         інтегроване графічне ядро Intel HD Graphics 520;

·         ОЗП: 8 або 16 ГБ;

·         твердотільний накопичувач (SSD) 256 або 512 ГБ;

·         бездротова мережа: Wi-Fi 802.11ac;

·         інтерфейси: 1 x USB Type-C (до 5 Гбіт/с), 1 x USB 3.0, 1 x micro HDMI, кард-рідер мультиформатний, комбінований аудіороз'єм, слот замку Kensington, вхід живлення;

·         батарея 57 Вт·год, полімерна;

·         розміри: 324 x 226 x 13,9 мм;

·         маса: 1,19 кг.

 

В Україні зараз доступна конфігурація моделі ASUS ZenBook UX306UA з процесором Intel Core i7-6500U, екраном QHD+ і SSD 512 ГБ за ціною від 40 950 грн.

Про компанію ASUS

Компанія ASUS є виробником найбільш купованих і відзначених найбільшою кількістю нагород материнських плат, а також одним із трьох провідних виробників ноутбуків для споживачів у світі. Будучи лідером нової цифрової ери, ASUS пропонує широку лінійку продуктів, що включає материнські плати, відеокарти, оптичні приводи, монітори, настільні та моноблочні ПК, ноутбуки, нетбуки, сервери, мультимедійні пристрої, бездротові рішення, мережеве обладнання, планшетні комп'ютери, смартфони та портативну електроніку. Всі продукти ASUS відрізняє висока якість та інноваційність, вони чудово підходять для сучасного дому й офісу. У 2015 році ASUS завоювала 4368 нагород. Оборот компанії, що нараховує більше 17 тисяч співробітників, включаючи 5500 висококласних розробників по всьому світу, склав в 2015 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

 

 

В рамках международной выставки потребительской техники и электроники IFA 2016 компания Royal Philips представила ряд инновационных решений, которые помогут потребителям как можно дольше оставаться здоровыми и получать удовольствие от жизни. В их числе – «умная» электрическая зубная  Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected, бритва-стайлер Philips OneBlade, решения для пациентов с синдромом обструктивного апноэ сна, платформа Philips uGrow для молодых родителей и другие новинки.

 

Philips – технологическая компания, которая стремится к непрерывному внедрению значимых инноваций на протяжении всего континуума здоровья: от ведения здорового образа жизни, профилактики и ранней диагностики до лечения и ухода на дому. Широкий портфель решений основан на столетней экспертизе компании в сфере здравоохранения и высокотехнологичных потребительских товаров. Инновационные разработки Philips функционируют на базе HealthSuiteоблачной цифровой платформы, которая собирает и анализирует информацию, поступающую с различных носимых устройств и источников клинических данных. Использование таких решений расширяет возможности персональной заботы о здоровье потребителей.

 

«Philips занимает ведущие позиции в создании цифровых решений для здоровья. Сегодня в наше портфолио входит широкий спектр персонализированных инноваций в таких областях, как терапия сна и респираторная поддержка, уход за полостью рта, поддержание здоровья сердца и сосудов, – отметил Питер Нота, глава бизнеса «Потребительские товары» и директор по маркетингу Royal Philips. – Инновационные технологии, представленные на выставке IFA 2016, отражают нашу стратегиюпредоставлять возможность потребителям следить за своим здоровьем, используя надежную платформу, которая позволяет отправить собранные данные врачу».

 

Новейшие разработки Philips позволят потребителям решать широкий круг задач, связанных с поддержанием здоровья, и включают в себя:

Электрическая зубная щетка Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected

Гигиена полости рта является неотъемлемой частью здорового образа жизни, поэтому компания Philips создала инновационную электрическую зубную щетку Sonicare FlexCare Platinum Connected, которая подключается к смартфону через Bluetooth. В процессе чистки на экране отображается полость рта в формате 3D, а пользователи «умной» щетки получают персонализированное руководство по гигиене, рекомендации в режиме реального времени и заключительный анализ для улучшения техники чистки зубов. Кроме того, облачная платформа HealthSuite позволяет делиться полученными данными со стоматологом, который сможет быстро оценить состояние полости рта и дать пациенту необходимые рекомендации.

 

Семейство решений Philips для пациентов с синдромом обструктивного апноэ сна

Являясь мировым лидером в области терапии сна и респираторной поддержки, Philips представила линейку высокотехнологичных решений, которые помогут улучшить качество сна. Среди них – маска для сна DreamWear, аппарат для CPAP-терапии DreamStation и мобильное приложение DreamMapperDreamMapper для пациентов, страдающих апноэ сна (приложение доступно на английском языке). 

 

Программа Philips для поддержания здоровья сердца

Philips Heart Health – новая программа на основе мобильного приложения, направленная на снижение рисков сердечно-сосудистых заболеваний, вызванных неправильным образом жизни. Пользователи получают индивидуальные рекомендации по изменению образа жизни на основании своего профиля, в котором отражаются показатели физической активности, питания, стресса и сна. Фиксировать эти данные помогают специальные устройства, в том числе «умные» часы Philips, мотивирующие пользователей придерживаться здорового образа жизни на основе клинически подтвержденных медицинских параметров. 

 

Платформа Philips uGrow

Инновационная платформа Philips uGrow собирает данные о состоянии младенца с помощью монитора, термометра и других «умных» устройств, и информирует родителей о развитии ребенка, а также дает необходимые рекомендации о режимах кормления и сна. Она может подключаться к облачной платформе HealthSuite, благодаря чему молодые родители имеют возможность получить удаленные консультации педиатров и других специалистов.

 

Бритва-стайлер Philips OneBlade

Революционная бритва-стайлер Philips OneBlade позволяет с легкостью подравнивать и сбривать щетину любой длины.Это возможно благодаря гибридной технологии Philips OneBlade, которая объединяет быстро двигающееся двухстороннее лезвие и систему для защиты кожи лица. Ведь сегодня мужчиныпредпочитают стайлинг полному сбриванию усов и бороды, подчеркивая таким образом свою индивидуальность.

 

Компанія LG Electronics (LG), лідер з виробництва ультрашироких моніторів, представляє новий монітор 21:9 UltraWideTM на виставці IFA 2016 Берліні. 38-дюймовий увігнутий UltraWideTM монітор (модель 38UC99) і увігнутий ультраширокий геймерський IPS-монітор з частотою оновлення 144 Гц (34UC79G) – нові інноваційні пристрої компанії. Для даних моделей характерні широкий кут огляду, передача насичених кольорів, а також поліпшений функціонал.

 

Модель 38UC99це збільшений екранний простір, завдяки чому монітор є ідеальним рішенням для відображення зображень у найменших деталях. Крім того, монітор отримав поліпшену роздільну здатність QHD+ (3840 x 1600 пікселів) та охоплює 99 % колірного простору sRGB. 38UC99 розширює можливості передачі кристально чистого зображення високої якості та підтримує інші поліпшені функції. Це оптимальне рішення для творців візуального контенту та професіоналів, які мають справу з обробкою великих масивів даних і багатозадачністю.

 

Модель 38UC99перший ультраширокий монітор з підтримкою порту USB Type-CTM, що дозволяє передавати контент і одночасно заряджати смартфони або ноутбуки. Крім того, монітор підтримує функцію настройки зображення за допомогою кількох кліків мишкою, а також керування попередньо встановленими настройками кольору за допомогою зручного програмного забезпечення Onscreen Control («Екранні настройки») і My Display («Мій дисплей»).

 

Завдяки підвищеній продуктивності 38UC99 стане чудовим вибором як для роботи, так і для розваг. Монітор оснащений двома 10 Вт вбудованими Bluetooth-гучномовцями та підтримує звучання з глибоким басом при 85 Гц. Новинка має функцію Motion Blur Reduction, яка дозволяє організувати ігровий процес і зменшити залишкове зображення при динамічній грі.

 

34UC79G – перший у світі ультраширокий геймерський IPS-монітор з частотою розгортки 144 Гц. Завдяки Motion Blur Reduction для монітора характерні висока швидкість оновлення даних у 1 мс. Монітор забезпечує плавну передачу зображення без залишкового зображення, а IPS-дисплей дозволяє передавати точні та насичені кольори і переглядати їх під будь-яким кутом без спотворення. Спеціально для геймерів у 34UC79G представлені функції Black Stabilizer («Стабілізація чорного») і Dynamic Action Sync («Синхронізація динамічних сцен»). Функція Black Stabilizer забезпечує ідеальний контраст, допомагаючи роздивитися всі об'єкти в затемнених ділянках екрану. А функція Dynamic Action Sync мінімізує затримку вхідного сигналу, перетворюючи гру на динамічний процес. Крім того, монітори підтримують технологію AMD FreeSyncTM, що забезпечує плавний ігровий процес без затримок і розриву зображення на екрані.

 

Модель 34UC79G також оснащена низкою конструкційних властивостей, що поліпшують ігровий процес, таких як нахил і регулювання висоти екрану, а також наявність гачка для кабелю мишки. Крім того, LG оснастила монітор опцією фіксації нерухомої цілі на екрані.

 

«З появою смартфонів і планшетів користувачі стали проводити все менше і менше часу за робочими столами. Важливо, щоб нові монітори забезпечували максимальний комфорт при використанні, – сказав Брайан Квон, генеральний директор компанії LG Home Entertainment. – LG – лідер з виробництва моніторів формату 21:9, оскільки ми були першими, хто звернув увагу на необхідність створення нового продукту, що розширює можливості моніторів для роботи та розваг».

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені