Jaguar Land Rover займається розробкою автопілота, який можна активувати на бездоріжжі та за будь-яких погодних умов.  
 
«CORTEX» - перший в світі проект, який взяв за мету спроектувати автомобілі з системою автопілоту, які будуть в змозі долати бездоріжжя за будь-яких погодних умов: багнюка, дощ, лід, сніг та туман. Як частина проекту, розробляється технологія «5D», яка поєднує в собі використання даних з акустичних сенсорів, відео сенсорів, радіолокаційних детекторів, сенсорів виявлення світла та технології визначення дистанції (LiDAR) в режимі реального часу. Доступ до цих комбінованих даних дозволяє визначити положення автомобіля у середовищі. Машинне навчання дає можливість автопілоту щоразу покращувати свої маневри, щоб бути більш спритним на дорозі та бездоріжжі, за будь-яких умов та за будь-якої погоди.
 
Кріс Холмс, менеджер з мобільності та досліджень автопілотів для автомобілів компанії Jaguar Land Rover, сказав “Важливо, щоб ми розвивали наші автономні автомобілі з такими ж можливостями, яких клієнти очікують від усіх Jaguar і Land Rover. Автономні автомобілі це теперішє і майбутнє автомобільної промисловості, а гарантування того, що наша розробка є найкращою, найбільш динамічною та безпечною, стимулює нас досліджувати нові кордони інновацій. Проект CORTEX дає нам можливість працювати з деякими надзвичайними партнерами, чиї знання допоможуть нам реалізувати це бачення в найближчому майбутньому”.  
 
Jaguar Land Rover розробляє повноцінну і напів-автоматизовану технологію управління автомобілем, пропонуючи замовникам вибір рівня автоматизації, одночасно забезпечуючи приємний і безпечний досвід водіння. Цей проект є частиною уявлення компанії про те, що автономна машина буде життєздатною у найрізноманітніших областях реального життя, як на дорогах так і на бездоріжжі, за будь-якої погоди.
 
CORTEX розроблятиме технологію за допомогою алгоритмів оптимізації сенсорів та фізичного тестування на позашляхових трасах у Великобританії. У проекті беруть участь Бірмінгемський університет із провідними світовими науковими дослідженнями в області радіолокації та зондування для автономних платформ, а також експерти з машинного навчання Myrtle AI.  
 
Про CORTEX CORTEX - це 30-місячний спільний проект, започаткований у березні 2018 р. Для підтримки розробки та постачання автопілотних автомобілів у Великобританії. CORTEX об'єднує провідні технології та автомобільний досвід, а також залучає навчальні заклади, щоб гарантувати високоефективність автономних автомобілів. CORTEX спільно фінансується урядом та промисловим сектором.  
 
 
Ступені автономного режиму
 
Ступінь 0 – Без автопілота: Автопілот не встановлено. Водій самостійно керує автомобілем. Ступінь 1 – Допомога Водію: Водію надається часткова допомога, наприклад круїз-контроль. Ступінь 2 – Частковий автопілот: Водій може включити допомогу для двох функцій, наприклад для керування швидкістю автомобіля та кермування, таку як Traffic Jam Assist   Ступінь 3 – Умовний автопілот: Автомобіль керується автопілотом за нормальних дорожніх умов, але може вимагати участі водія у випадку надскладних дорожніх умов.

 Ступінь 4 – Високий рівень автоматизації: Автомобіль може працювати самостійно в певних середовищах, таких як міські дороги або автомагістралі, без втручання водія. Ступінь 5 – Повний Автопіот: Жоден людський контроль над транспортним засобом не потрібен. Автомобіль може завершити подорож без будь-якого втручання людини.  
 
Про компанію: Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені