Новинки автопрому

Сенсація у Лос-Анджелесі: представлено восьме покоління Porsche 911. Світова прем’єра 911 відбулася напередодні автосалону у Лос-Анджелесі. Новий 911 залишається еталоном ексклюзивної спортивності та має характерний дизайн у стилі Porsche, більш мускулисті форми та 10,9-дюймовий сенсорний екран – комбінація класичних і сучасних рис. Інтелектуальне керування й елементи шасі, а також інноваційні системи допомоги втілюють безкомпромісний динамізм класичного спортивного автомобіля та задовольняють вимоги цифрового світу.

Компанія Porsche вдосконалила опозитні шестициліндрові турбодвигуни наступного покоління та зробила їх більш потужними: тепер двигуни моделей S генерують 331 кВт або 450 к. с. Ефективність силового агрегату було підвищено за рахунок використання поліпшеного процесу впорскування, нової конфігурації турбонагнітачів та системи охолодження наддувного повітря. Потужність передається за допомогою нової восьмиступінчатої коробки передач із подвійним зчепленням. До інших важливих елементів належать нові системи допомоги, включаючи режим Porsche Wet, що додатково підвищує безпеку під час їзди мокрою дорогою, асистент нічного бачення з тепловізором і комплексну систему комунікації та зв’язку, в якій тепер також використовується ройовий інтелект. Список систем і функцій 911 завершують три ексклюзивні цифрові функції: мобільна програма Porsche Road Trip, яка пропонує надзвичайні поїздки, персональний асистент Porsche 360+ та калькулятор шкідливих викидів Porsche Impact, який допомагає нейтралізувати вуглецевий слід.

Моделі Carrera S потужністю від 450 к. с.
Опозитний шестициліндровий двигун 911 Carrera S і 911 Carrera 4S тепер виробляє 331 кВт або 450 к. с. – на 22 кВт (30 к. с.) більше порівняно з попередньою моделлю. Обидві моделі 911 розвивають швидкість від нуля до 100 км/год менше ніж за чотири секунди: задньопривідний Coupé робить це за 3,7 секунди, а повнопривідний 911 Carrera 4S – лише за 3,6 секунди. Це означає, що порівняно зі своїми попередниками обидві нові моделі розганяються на 0,4 секунди швидше. А якщо додати опціональний пакет Sport Chrono, динаміка розгону поліпшиться ще на 0,2 секунди. Максимальна швидкість новинок дорівнює 308 км/год для 911 Carrera S і 306 км/год для повнопривідної версії. Споживання пального (показники NEDC) 911 Carrera S становить 8,9 л/100 км, 911 Carrera 4 S – 9,0 л/100 км.

Чисті лінії та форми, характерний стиль
Зовнішній дизайн є абсолютно новим та акцентує збільшення потужності у 911 типу 992. Під значно ширшими колісними арками розміщено 20-дюймові передні та 21-дюймові задні колеса. Задня частина кузова тепер є однаковою в усіх моделях, і її найвиразнішою частиною є вузька секція посередині. Передня частина кузова є ширшою на 45 мм. Заглиблені дверні ручки з електричним висуванням підкреслюють плавну скошену бокову лінію кузова. Між новими світлодіодними фарами установлено капот із помітним заглибленням, що нагадує про дизайн перших поколінь 911. У задній частині всіх моделей домінує ширший регульований задній спойлер та елегантна світлова смуга, що органічно вписується у дизайн кузова. За винятком передньої та задньої частин, усю зовнішню обшивку тепер зроблено з алюмінію.

Характерними рисами абсолютно нового інтер’єру є чисті прямі лінії панелі приладів із заглибленими приладами. На таке рішення дизайнерів надихнули моделі 911 з 1970-х. Поруч із центральним тахометром (типовий елемент для Porsche) розміщено два тонкі дисплеї без рам, що надають інформацію водію. Центральний екран системи PCM тепер має діагональ 10,9 дюйма, і завдяки новій архітектурі водій може користуватися ним швидко та не втрачаючи пильності. Під екраном установлено компактний блок перемикачів із п’ятьма кнопками для безпосереднього доступу до важливих функцій автомобіля. А в тому, що стосується цифрових технологій, 911 переходить на новий рівень, забезпечуючи постійне підключення та зв’язок, а також нові функції та послуги. До стандартних функцій PCM належать онлайн-навігація з використанням ройового інтелекту та модуль Porsche Connect Plus.

Нові системи допомоги підвищують безпеку та комфорт
Компанія Porsche першою розробила «мокрий» режим (Porsche Wet) і включила його до стандартної комплектації. Ця функція розпізнає воду на дорозі, готує системи керування до роботи на вологому покритті та попереджає водія. Отримавши попередження, водій може підсилити безпеку автомобіля, просто натиснувши кнопку або скориставшись перемикачем режимів на кермі (пакет Sport Chrono). Система попередження та допомоги при гальмуванні розпізнає загрозу зіткнення з об’єктами, що рухаються, та за потреби активує екстрене гальмування. Асистент нічного бачення з тепловізором вперше пропонується для 911 як опція. Опціональна система адаптивного круїз-контролю включає автоматичний контроль відстані, функцію старт-стоп, захист людей у салоні та інноваційну автономну функцію екстреної допомоги.

Нові моделі 911 Carrera S та 911 Carrera 4S можна замовити у дилерській мережі Porsche в Україні вже з грудня 2018 року.

Цифрові рішення: програми «Road Trip», «360+» і «Impact»
«Porsche Road Trip» допомагає автолюбителям планувати, організувати та здійснювати особливі поїздки. Програма підбирає та пропонує маршрути з рекомендованими ексклюзивними готелями та ресторанами, а також цікавими та гарними місцями.

«Porsche 360+» прагне, щоб клієнт відчував себе членом родини Porsche навіть поза своїм автомобілем. По суті, це персональний асистент, що цілодобово готовий зробити життя кращим для клієнта. Його призначення – робити повсякденне життя легшим і наповнювати його особливими враженнями.

«Porsche Impact» є калькулятором шкідливих викидів. Програма розраховує, який фінансовий внесок можуть зробити клієнти Porsche, щоб компенсувати свій негативний вплив на довкілля. Клієнт може сам обрати, в які міжнародні сертифіковані проекти захисту від кліматичних змін йому інвестувати. Представлено проекти з усього світу та охоплено різні сфери: застосування енергії вітру, води та сонця, захист лісів.

Офіційний імпортер автомобілів Jaguar Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» представляє перший повністю електричний кросовер преміум класу Jaguar I-PACE. У мережі офіційних дилерів Jaguar Land Rover та на українських шляхах перші автомобілі з’являться у листопаді. I-PACE – це перший електричний кросовер преміум класу, представлений у офіційній мережі дилерів у 5 найбільших містах України, обслуговування якого забезпечуватимуть сертифіковані механіки за використання авторизованого обладнання.  
 
Jaguar I-PACE обладнаний електродвигуном потужністю 400 к.с., що забезпечує прискорення до 100 км/год за  4,8 секунди. Компактний та легкий електродвигун видають 700 Нм крутного моменту, а повний привід забезпечує стабільність за будь-яких дорожніх умов. I-PACE здатен подолати до 470 км на одному заряді акумулятора.
 
Повністю електричний кросовер Jaguar I-PACE оснащено літій-іонною батареєю ємністю у 90 кВт*год , вона охолоджується рідиною і вміщує 36 модулів, укладених у конструкцію з алюмінієвим корпусом. Батарея швидко та легко заряджається до 80% всього за 85 хв від зарядної станції потужністю 50 кВт з зарядним кабелем Mode 4.   
 
Jaguar I-PACE дійсно вирізняється серед інших електрокарів своєю потужністю, маневреністю, комфортом та розкішшю, притаманних Jaguar. Для українського ринку електромобіль доступний у комплектаціях S, SE, HSE та First Edition.  
 
У комплекті з I-PACE йде зарядний кабель Mode 2, який дозволяє заряджати автомобіль від звичайної розетки та кабель Mode 3,  який дозволяє заряджати автомобіль зміним струмом від WallBox.   Спеціальну зарядну установку WallBox можна встановити вдома або користуватись подібною на
громадських зарядних станціях. Такі зарядні пристрою даватимуть 35 км запасу ходу за годину зарядки. Jaguar I-PACE був розроблений з урахуванням використання зарядних станцій з потужністю до 100кВт, при підключенні до такої станції автомобіль заряджається 0% - 80% за 45 хвилин.   Рекомендується заряджати авто таким методом до 80%, так як останні 20% займуть стільки ж часу, як і заряджання до 80%. Для швидкісних зарядних станцій вам не потрібно мати свій кабель, так як вони є стаціонарними у кожній зарядній установці. Автомобіль також може самостійно підзаряджтися завдяки рекуперативному гальмуванні.
 
Jaguar I-PACE оснащено передовими технологіями Jaguar для вашої зручності, комфорту та безпеки.  Система контролю руху на всіх поверхнях (ASPC) дозволяє встановити та підтримувати постійну швидкість у складних умовах, таких як слизькі поверхні, в тому числі: бруд, волога трава, лід, сніг та ґрунтові дороги. А система адаптивного реагування на дорожнє покриття (AdSR) розпізнає відмінності між поверхнями, щоб використовувати максимально можливе зчеплення. Для оптимального контролю крутного моменту активуйте систему старту на слизькому покритті (Low Traction Launch) на сенсорному екрані. Вона підвищує функціональні можливості у слизьких умовах, таких як мокра трава, сніг та лід.  
 
Система конфігурованої динаміки (Configurable Dynamics) дозволяє змінити режим керування на більш динамічний, а система адаптивної динаміки (Adaptive Dynamics) оптимізує авто до комфортного управління, використовуючи безперервну технологію демпфування.
 
Опціональна підвіска Active Air Suspension I-PACE автоматично знижує авто на 10 мм при подорожі зі швидкістю, що перевищує 105 км/год протягом тривалого часу. Зменшення простору між автомобілем та дорогою покращує аеродинамічну продуктивність, а відповідно, й пробіг. Для кращого кліренсу в умовах бездоріжжя, підвіска може так само збільшити висоту автомобіля.
 
Забезпечуючи велику кількість інформації та розваг, кожен I-PACE обладнаний інформаційнорозважальною системою InControl Touch Pro Duo. Вона має інтуїтивні та сучасні інтегровані технології для забезпечення простоти взаємодії водія та автомобіля.  
 
Jaguar I-PACE абсолютно новий автомобіль на дорогах України і варто пам’ятати основні правила поводження із даним автомобілем:  1. Ризик ураження електрострумом. Дане питання актуальне як при побутовій експлуатації, так і при настанні аварійної ситуації та необхідності пожежогасіння авто, яке має відбутися відповідно до вимог пожежогасіння електрообладнання під напругою. Варто особливу увагу звернути на попереджувальні символи на самому автомобілі – карту їх розміщення ви можете знайти на сайті jaguar.ua; 2. Евакуація авто. У разі виникнення необхідності евакуація можлива лише на евакуаторі, що унеможливлює пошкодження електродвигуна та коробки передач. Причіпний спосіб (буксирування) або спосіб часткового навантаження використовувати заборонено.  


 

Другий спорткар із електричним приводом із Цуффенхаузена: 18 жовтня наглядова рада компанії Porsche AG ухвалила рішення про серійне виробництво концептуальної розробки Mission E Cross Turismo. Для виробництва автомобіля, який був представлений під час Женевського автосалону 2018, компанія Porsche створить на своєму заводі у Цуффенхаузені 300 додаткових робочих місць.

Готовий до використання на дорогах концепт-кар Mission E Cross Turismo став яскравою прем'єрою на виставці у Женеві і користувався популярністю як у відвідувачів, так і у представників ЗМІ. Чотиридверний Cross Turismo має 800-вольтную архітектуру та підготовлений до підключення до мережевих станцій швидкої зарядки. Його потужність становить 600 к.с., запас ходу 500 км (NEDC). Автомобіль є модифікацією Taycan. Перший Porsche із повністю електричним приводом виходить на ринок у 2019 році. Завдяки запуску Taycan у Цуффенхаузені створюється 1200 нових робочих місць. Велика увага приділяється екологічності виробництва, яке буде нейтральним з точки зору викидів CO2. До 2022 Porsche планує інвестувати в електромобільність більше шести мільярдів євро.

Прем'єра Porsche в Парижі: новий Macan виходить на ринок з економічним дволітровим чотирициліндровим бензиновим турбодвигуном, особливістю якого стали поліпшена геометрія камер згоряння та сажовий фільтр. Його потужність становить 245 к. с., а максимальний крутний момент – 370 Нм. Завдяки цьому двигуну та семиступінчаcтій коробці передач з подвійним зчепленням PDK цей компактний SUV здатний розганятися від 0 до 100 км/год за 6,7 секунди та розвивати максимальну швидкість 225 км/год. Споживання пального становить 8,1 л/100 км по циклу NEDC. Оновлення торкнулися дизайну, комфорту, комунікаційних можливостей і динаміки керування. До найпомітніших нових елементів належать тривимірна світлодіодна смуга на задній частині кузова та новий Porsche Communication Management з широкими мережевими можливостями і 10,9-дюймовим сенсорним дисплеєм. Європейська прем’єра нового Macan відбулася на Паризькому автосалоні. Продажі в Україні стартують 4 жовтня. Вартість моделі починається від 2 092 725 гривень.*

Більше збалансованості завдяки новим налаштуванням шасі
Висока динаміка руху залишається основним достоїнством Macan. Модернізоване шасі підвищує рівень комфорту та робить керування цим автомобілем ще приємнішим. Як і личить спортивному автомобілю, на передній і задній осях Macan установлено шини різних розмірів, що дає змогу оптимально використовувати динамічні переваги інтелектуального повного приводу Porsche Traction Management (PTM) та динамічно керувати автомобілем. Нові шини з підвищеними робочими характеристиками додатково поліпшують динаміку бокового руху. Асортимент колісних дисків пропонується у діапазоні від 18-дйюмових (базова комплектація) до 21-дюймових дисків.

Більш стрімкий дизайн, світлодіодні ліхтарі та нові кольори
На задній частині кузова нового Macan установлено тривимірну світлодіодну смугу, що відповідає фірмовому дизайну Porsche. Чотириточкові стоп-сигнали теж чудово демонструють стиль бренду. Нові фари головного освітлення у базовій комплектації оснащуються світлодіодною технікою. В якості опції пропонується адаптивна система управління світлом Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus), яка забезпечує адаптивний розподіл світла. Дизайн передньої частини кузова було змінено так, щоб вона здавалася ширшою. Водії тепер мають більше можливостей виразити свою індивідуальність завдяки чотирьом новим кольорам кузова: Mamba Green Metallic, Dolomite Silver Metallic, Miami Blue і Crayon.

Надзвичайно широкі комунікаційні можливості: Porsche Connect Plus і онлайн-навігація у базовій комплектації
Macan пропонує цілий спектр цифрових можливостей через новий Porsche Communication Management (PCM). Діагональ сенсорного екрана fullHD було збільшено від 7,2 дюйма до 10,9 дюйма. Як і в Panamera та Cayenne, інтерфейс користувача можна налаштовувати під себе. Система з надзвичайно широкими комунікаційними можливостями входить до базові комплектації та включає онлайн-навігацію, підготовку для використання мобільного телефону, два аудіоінтерфейси й інтелектуальне голосове керування. До базової комплектації автомобіля також входять Porsche Connect Plus з телефонним модулем LTE і пристроєм для зчитування SIM-карт, точка доступу WLAN і низка сервісів Porsche Connect. Можливість підключення до «хмари» Here Cloud, що використовується для навігації, є ключовою функцією. «Хмара» постійно надає водію актуальні онлайн-дані, завдяки чому маршрути прокладаються швидко. Мобільні додатки Porsche Connect і Porsche Car Connect дають водію змогу взаємодіяти з Macan через смартфон. А додаток Offroad Precision пропонує можливість зробити позашляхові поїздки ще більш емоційними, фіксуючи показники пересування по пересічній місцевості.

Нові опції: спортивне кермо GT, іонізатор повітря та асистент руху у заторах
Власникам нових автомобілів Macan пропонується більший вибір опцій та вдосконалені системи допомоги водію. Дизайн опціонального спортивного керма GT перекликається зі стилем Porsche 911. В якості опції для Macan пропонується пакет Sport Chrono з перемикачем режимів руху з кнопкою Sport Response, розташованому на кермі. Нова система допомоги руху у заторах використовує адаптивний круїз-контроль, даючи можливість комфортно рухатися на швидкості до 60 км/год. Ця система не лише спроможна напівавтоматично розганяти автомобіль і гальмувати, але й допомагає водію залишатися на своїй смузі руху в заторах і повільному транспортному потоці. Компанія Porsche збільшила перелік опцій, що підвищують комфорт і зручність. Тепер він включає обігрів вітрового скла та іонізатор повітря, що разом із базовим повітряним мікрофільтром поліпшує якість повітря всередині автомобіля.

Новий Macan зі значно розширеною базовою комплектацією можна замовити вже зараз
Новий Macan уже в продажу в Україні. Цей компактний SUV, що випускається на заводі Porsche у Лейпцигу, доступний від 2 092 725 гривень з податками.* До базової комплектації входять світлодіодні фари, нова система PCM з онлайн-навігацією та Connect Plus, а також протиугінна сигналізація з системою контролю салону.

Дилерська мережа Porsche в України також пропонує пакетні комплектації Macan Life Package від 2 190 975 гривень з податками.** Комплектації Macan Life Package мають стандартне обладнання відповідно до заводського оснащення базової версії та фіксований перелік додаткових опцій:
 14-позиційні комфортні сидіння з електрорегулюванням та функцією збереження індивідуальних налаштувань (спереду)
 Двокольоровий інтер'єр, сидіння оздоблені рельєфною шкірою
 Додаток Apple® CarPlay та Інтелектуальний голосовий помічник Siri®
 Система допомоги при паркуванні ParkAssist, включаючи камеру заднього виду
 Підсилювач керма
 Підігрів керма та передніх сидінь
 Килимки салону
 Центральна частина заднього бамперу у кольорі екстер'єру
 Рейлінги на даху чорного кольору
 Рамки вікон дверей у чорному глянці
 19-дюймові колеса Macan Sport
 18-дюймове запасне колесо для тимчасового використання
 Центри коліс із кольоровим логотипом Porsche

*Вартість автомобіля вказана для базової комплектації Macan із 2-літровим бензиновим двигуном без урахування вартості додаткового обладнання станом на 04.10.2018 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційних дилерів Porsche в Україні. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля. **Вартість автомобіля вказана для базової комплектації Macan із 2-літровим бензиновим двигуном із фіксованим набором додаткового обладнання станом на 04.10.2018 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Повний перелік обладнання автомобіля уточнюйте у офіційних дилерів Porsche в Україні. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційних дилерів Porsche в Україні. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля.

Шведський автовиробник Volvo Cars представив нову модель – п’ятидверний середньорозмірний універсал преміум-класу V60. Нова модель покликана посилити позиції шведського бренду як виробника автомобілів, що поєднують стильний дизайн із щоденною практичністю.  
 
Прем’єра V60 відбулась у природньому для нього середовищі – у дворі типового житлового будинку у Стокгольмі. Таким чином, було підкреслено історичну спадщину сімейних автомобілів Volvo, та ідеальну відповідність практичного дизайну V60 потребам сучасної сім’ї.   Мало хто з автовиробників може похвалитись таким досвідом та репутацією, яка є у Volvo Cars в умінні проектувати практичні та багатофункціональні універсали.
 
«Протягом декількох поколінь водій сімейного автомобіля був - і залишається - нашим важливим клієнтом, - говорить президент та генеральний директор Volvo Cars Хакан Самуельссон (Håkan Samuelsson). - Новий V60 шанує цю традицію, та у цей же час виходить далеко за її межі».   Новий V60 побудований на базі масштабованої платформи (SPA). Вона так само лежить в основі XC60 другого покоління, а також чотирьох топ-моделей 90-ї серії, завдяки яким компанія протягом останніх років демонструє рекордно високі світові продажі.   Розкішний інтер’єр, просторий салон, інноваційні технології зв’язку, системи допомоги водію та технології безпеки V60 задають нові стандарти в сегменті середньорозмірних універсалів преміумкласу.
 
«V60 дійсно можна назвати квінтесенцією бренду Volvo, - говорить Робін Пэйдж (Robin Page), старший віце-президент із дизайну Volvo Cars. – Він є витонченим, має чудові пропорції та силует, і одночасно він практичний та універсальний».  

 
Як відомо, компанія Volvo Cars першою в індустрії оголосила, що, починаючи із 2019 року, всі нові моделі Volvo будуть електрифіковані. В рамках цієї стратегію V60 пропонується у тому числі і з двома гібридними силовими агрегатами: новим бензиново-електричним T6 Twin Engine AWD, сукупною потужністю 340 к.с. та бензиново-електричним T8 Twin Engine AWD, сукупною потужністю 390 к.с. Крім цього, доступні традиційні бензинові двигуни T5 та T6, а також дизельні D3 та D4.   Вже у базовій комплектації V60 оснащений широким переліком технологій безпеки, включаючи інноваційні системи допомоги водію, які зарекомендували себе на XC60 та моделях 90-ї серії. Таким чином, V60 є одним із найбезпечніших автомобілів та укріплює позиції Volvo Cars в якості лідера в області автомобільної безпеки.   Комплексна система безпеки City Safety включає технологію автоматичного гальмування - єдину на ринку, яка розпізнає пішоходів, велосипедистів та великих тварин на дорозі та автоматично гальмує, допомагаючи водію уникнути потенційних ДТП. City Safety - перша у світі система безпеки, яка активує автоматичне гальмування, для пом’якшення наслідків лобових зіткнень.   Система Pilot Assist, що частково бере на себе функції керування, прискорення та гальмування на дорогах із гарною розміткою на швидкості до 130 км/г, була модернізована, завдяки чому автомобіль краще проходить повороти. V60 оснащений системами Run-off Road Mitigation (запобігання з’їзду з дороги), Oncoming Lane Mitigation (запобігання виїзду на полосу зустрічного руху) та іншими асистентами водія. В якості опції доступна технологія попередження щодо транспортних засобів, що рухаються у поперечному напрямку, Cross Traffic Alert (також з функцією автоматичного гальмування).   Інформаційно-розважальна система Sensus повністю сумісна з Apple CarPlay, Android Auto та підтримує 4G. Завдяки високій швидкості зв’язку водій може користуватись безліччю онлайнсервісів, як через додатки системи Sensus, так і на власних пристроях. Sensus із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом дозволяє керувати різноманітними функціями V60, навігацією, послугами зв’язку та розважальними додатками.  

 

Про компанію: Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу.  Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені