Новинки автопрому

Porsche випускатиме електромобілі на заводі у Саксонії: наглядова рада компанії Porsche AG прийняла рішення зробити наступне покоління моделі Macan електричним. Перший компактний SUV компанії Porsche із повністю електричним приводом зійде з конвеєра на початку наступного десятиліття. Таким чином Porsche розширює модельний ряд електромобілів: Taycan – перший повністю електричний спорткар від Porsche – буде випущений на ринок наприкінці 2019 року, а невдовзі після нього – Taycan Cross Turismo.


«Електромобільність та Porsche – це ідеальне поєднання спортивного характеру та високоефективного підходу до виробництва, - коментує Олівер Блуме, голова правління компанії Porsche AG. - Більше шести мільярдів євро буде інвестовано в електричну мобільність до 2022 року, а до 2025 року кожен другий Porsche матиме електричний привід. Ми також робимо ставку на пропозицію різних типів приводів: оптимізовані бензинові двигуни, гібридні моделі з підзаряджанням від електромережі та повністю електричні спорткари. Нашою метою є технологічне лідерство, тому ми послідовно орієнтуємо підприємство на автомобілі майбутнього».


Рішення про виробництво наступного покоління Macan на виробничому майданчику у Лейпцигу було прийнято на початку липня минулого року. Інвестиції в електрифікацію на заводі у Лейпцигу створюють можливість для того, щоб на існуючій виробничій лінії в майбутньому можна було збирати електромобілі. Наступне покоління Macan дасть стартовий «постріл» до виробництва електромобілів. Як і Taycan, компактний SUV буде оснащено 800-вольтовою бортовою системою і базуватиметься на архітектурі PPE (Premium Platform Electric), спільній розробці компаній Рorsche AG та Audi AG. Випуск моделі стане запорукою майбутньої ефективності заводу та підвищить його експлуатаційні можливості.Автомобільний завод Porsche у Лейпцигу розпочав серійне виробництво позашляховику Cayenne у 2002 році зі штатом у 259 співробітників. Постійний розвиток заводу дозволив йому стати одним із найбільш сучасних та ефективних виробничих майданчиків в автомобільній індустрії. У 2011 році відбувся успішний запуск революційної моделі Macan. Саме тоді завод у Лейпцигу було переорієнтовано на завод повного циклу виробництва з власними збиральним та фарбувальним цехами. Після початку роботи у 2014 році планувалося, що завод випускатиме 40 000 позашляховиків на рік. Сьогодні завод щороку випускає більше 90 000 автомобілів для всього світу. Останнє розширення виробничих потужностей було проведено два роки тому, що дозволило запустити повний цикл виробництва модельного ряду Panamera. Наразі штат працівників заводу налічує понад 4 000 осіб. З моменту початку будівництва у 2000 році компанія Porsche інвестувала більше 1,3 мільярда євро у розвиток заводу.

Volvo Cars представила оновлену версію позашляховика XC90 - флагманської моделі компанії – із новим інноваційним економічним двигуном. Вона ознаменує наступний крок в амбітній стратегії електрифікації. Оновлений XC90 вперше буде обладнаний модифікованою системою рекуперації кінетичної енергії у поєднанні із вже існуючими двигунами внутрішнього згорання. Така електрифікована силова установка отримає новий індекс «В», що дозволятиме заощадити до 15% пального та скоротити викиди.

 

Нова електрична система гальмування працює за принципом рекуперації енергії та, завдяки цьому, зменшує обсяги споживання пального та викиди. Вихід нових версій XC90 з індексом «В» – важливий крок для компанії VolvoCarsна шляху до електрифікації. Вони доповнять вже існуючий модельний варіант із гібридною силовою установкою T8 TwinEnginePlug-InHybrid.

 

Ззовні оновлений ХС90 матиме лише незначні відмінності від дизайну екстер’єру попередньої версії, який раніше отримав низку нагород. Стануть доступними нові варіанти колісних дисків, кольори кузова та удосконалена решітка радіатора. В інтер’єрі ХС90 буде збережено непідвладний часу витончений дизайн. Найбільш помітним оновленням моделі стане ширший вибір конфігурацій розміщення сидінь: від чотиримісної версії Excellence та семимісного сімейного позашляховика до нової конфігурації із шістьма сидіннями. Нові матеріали оздоблення, наприклад, тканина, до складу якої входить вовна, запропонують додаткові можливості для персоналізації.

 

Завдяки власним розробкам фахівців Volvoу сфері технологій безпеки, силових агрегатів та новій платформі, модель XC90 у 2015 році розпочала «трансформацію» Volvo Cars. Компанія представила нове «обличчя бренду» з характерними фарамиу вигляді «Молота Тора» та модульною платформою SPA.

 

Технології та інновації, презентовані в моделях Volvo серій 90 і 60 у 2015-2019 роки, втілилися і в моделі XC90. У результаті, у світі вже продано понад 320 000 одиниць, і це число продовжує зростати.

 

У сфері активних технологій безпеки модель XC90 пропонує водіям підтримку в керуванні разом із системами City Safety та BlindSpotInformationSystem(моніторинг «сліпих зон»). City Safety - це єдина система на ринку, що розпізнає пішоходів, велосипедистів та великих тварин. Також стануть доступними системи Oncoming Lane Mitigation, вперше представлена у XC60, та Cross Traffic Alert із функцією автоматичного гальмування. Разом із захисним каркасом – основою технології пасивної безпеки – це робить XC90 одним із найбезпечніших авто на дорозі та підкреслює прагнення компанії Volvo Cars розробляти найбільш безпечні автомобілі.

 

Позашляховик XC90 став першим автомобілем Volvo, який запропонував інтеграцію з Apple Carplay, а відтепер підтримує й Android Auto. За останні роки інформаційно-розважальна система Sensus пройшла безліч оновлень – в моделі буде представлена її остання версія.

 

Виробництво оновленого XC90 2020 модельного року розпочнеться цього травня на заводі у Торсланді, Швеція.

Сенсація у Лос-Анджелесі: представлено восьме покоління Porsche 911. Світова прем’єра 911 відбулася напередодні автосалону у Лос-Анджелесі. Новий 911 залишається еталоном ексклюзивної спортивності та має характерний дизайн у стилі Porsche, більш мускулисті форми та 10,9-дюймовий сенсорний екран – комбінація класичних і сучасних рис. Інтелектуальне керування й елементи шасі, а також інноваційні системи допомоги втілюють безкомпромісний динамізм класичного спортивного автомобіля та задовольняють вимоги цифрового світу.

Компанія Porsche вдосконалила опозитні шестициліндрові турбодвигуни наступного покоління та зробила їх більш потужними: тепер двигуни моделей S генерують 331 кВт або 450 к. с. Ефективність силового агрегату було підвищено за рахунок використання поліпшеного процесу впорскування, нової конфігурації турбонагнітачів та системи охолодження наддувного повітря. Потужність передається за допомогою нової восьмиступінчатої коробки передач із подвійним зчепленням. До інших важливих елементів належать нові системи допомоги, включаючи режим Porsche Wet, що додатково підвищує безпеку під час їзди мокрою дорогою, асистент нічного бачення з тепловізором і комплексну систему комунікації та зв’язку, в якій тепер також використовується ройовий інтелект. Список систем і функцій 911 завершують три ексклюзивні цифрові функції: мобільна програма Porsche Road Trip, яка пропонує надзвичайні поїздки, персональний асистент Porsche 360+ та калькулятор шкідливих викидів Porsche Impact, який допомагає нейтралізувати вуглецевий слід.

Моделі Carrera S потужністю від 450 к. с.
Опозитний шестициліндровий двигун 911 Carrera S і 911 Carrera 4S тепер виробляє 331 кВт або 450 к. с. – на 22 кВт (30 к. с.) більше порівняно з попередньою моделлю. Обидві моделі 911 розвивають швидкість від нуля до 100 км/год менше ніж за чотири секунди: задньопривідний Coupé робить це за 3,7 секунди, а повнопривідний 911 Carrera 4S – лише за 3,6 секунди. Це означає, що порівняно зі своїми попередниками обидві нові моделі розганяються на 0,4 секунди швидше. А якщо додати опціональний пакет Sport Chrono, динаміка розгону поліпшиться ще на 0,2 секунди. Максимальна швидкість новинок дорівнює 308 км/год для 911 Carrera S і 306 км/год для повнопривідної версії. Споживання пального (показники NEDC) 911 Carrera S становить 8,9 л/100 км, 911 Carrera 4 S – 9,0 л/100 км.

Чисті лінії та форми, характерний стиль
Зовнішній дизайн є абсолютно новим та акцентує збільшення потужності у 911 типу 992. Під значно ширшими колісними арками розміщено 20-дюймові передні та 21-дюймові задні колеса. Задня частина кузова тепер є однаковою в усіх моделях, і її найвиразнішою частиною є вузька секція посередині. Передня частина кузова є ширшою на 45 мм. Заглиблені дверні ручки з електричним висуванням підкреслюють плавну скошену бокову лінію кузова. Між новими світлодіодними фарами установлено капот із помітним заглибленням, що нагадує про дизайн перших поколінь 911. У задній частині всіх моделей домінує ширший регульований задній спойлер та елегантна світлова смуга, що органічно вписується у дизайн кузова. За винятком передньої та задньої частин, усю зовнішню обшивку тепер зроблено з алюмінію.

Характерними рисами абсолютно нового інтер’єру є чисті прямі лінії панелі приладів із заглибленими приладами. На таке рішення дизайнерів надихнули моделі 911 з 1970-х. Поруч із центральним тахометром (типовий елемент для Porsche) розміщено два тонкі дисплеї без рам, що надають інформацію водію. Центральний екран системи PCM тепер має діагональ 10,9 дюйма, і завдяки новій архітектурі водій може користуватися ним швидко та не втрачаючи пильності. Під екраном установлено компактний блок перемикачів із п’ятьма кнопками для безпосереднього доступу до важливих функцій автомобіля. А в тому, що стосується цифрових технологій, 911 переходить на новий рівень, забезпечуючи постійне підключення та зв’язок, а також нові функції та послуги. До стандартних функцій PCM належать онлайн-навігація з використанням ройового інтелекту та модуль Porsche Connect Plus.

Нові системи допомоги підвищують безпеку та комфорт
Компанія Porsche першою розробила «мокрий» режим (Porsche Wet) і включила його до стандартної комплектації. Ця функція розпізнає воду на дорозі, готує системи керування до роботи на вологому покритті та попереджає водія. Отримавши попередження, водій може підсилити безпеку автомобіля, просто натиснувши кнопку або скориставшись перемикачем режимів на кермі (пакет Sport Chrono). Система попередження та допомоги при гальмуванні розпізнає загрозу зіткнення з об’єктами, що рухаються, та за потреби активує екстрене гальмування. Асистент нічного бачення з тепловізором вперше пропонується для 911 як опція. Опціональна система адаптивного круїз-контролю включає автоматичний контроль відстані, функцію старт-стоп, захист людей у салоні та інноваційну автономну функцію екстреної допомоги.

Нові моделі 911 Carrera S та 911 Carrera 4S можна замовити у дилерській мережі Porsche в Україні вже з грудня 2018 року.

Цифрові рішення: програми «Road Trip», «360+» і «Impact»
«Porsche Road Trip» допомагає автолюбителям планувати, організувати та здійснювати особливі поїздки. Програма підбирає та пропонує маршрути з рекомендованими ексклюзивними готелями та ресторанами, а також цікавими та гарними місцями.

«Porsche 360+» прагне, щоб клієнт відчував себе членом родини Porsche навіть поза своїм автомобілем. По суті, це персональний асистент, що цілодобово готовий зробити життя кращим для клієнта. Його призначення – робити повсякденне життя легшим і наповнювати його особливими враженнями.

«Porsche Impact» є калькулятором шкідливих викидів. Програма розраховує, який фінансовий внесок можуть зробити клієнти Porsche, щоб компенсувати свій негативний вплив на довкілля. Клієнт може сам обрати, в які міжнародні сертифіковані проекти захисту від кліматичних змін йому інвестувати. Представлено проекти з усього світу та охоплено різні сфери: застосування енергії вітру, води та сонця, захист лісів.

Офіційний імпортер автомобілів Jaguar Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» представляє перший повністю електричний кросовер преміум класу Jaguar I-PACE. У мережі офіційних дилерів Jaguar Land Rover та на українських шляхах перші автомобілі з’являться у листопаді. I-PACE – це перший електричний кросовер преміум класу, представлений у офіційній мережі дилерів у 5 найбільших містах України, обслуговування якого забезпечуватимуть сертифіковані механіки за використання авторизованого обладнання.  
 
Jaguar I-PACE обладнаний електродвигуном потужністю 400 к.с., що забезпечує прискорення до 100 км/год за  4,8 секунди. Компактний та легкий електродвигун видають 700 Нм крутного моменту, а повний привід забезпечує стабільність за будь-яких дорожніх умов. I-PACE здатен подолати до 470 км на одному заряді акумулятора.
 
Повністю електричний кросовер Jaguar I-PACE оснащено літій-іонною батареєю ємністю у 90 кВт*год , вона охолоджується рідиною і вміщує 36 модулів, укладених у конструкцію з алюмінієвим корпусом. Батарея швидко та легко заряджається до 80% всього за 85 хв від зарядної станції потужністю 50 кВт з зарядним кабелем Mode 4.   
 
Jaguar I-PACE дійсно вирізняється серед інших електрокарів своєю потужністю, маневреністю, комфортом та розкішшю, притаманних Jaguar. Для українського ринку електромобіль доступний у комплектаціях S, SE, HSE та First Edition.  
 
У комплекті з I-PACE йде зарядний кабель Mode 2, який дозволяє заряджати автомобіль від звичайної розетки та кабель Mode 3,  який дозволяє заряджати автомобіль зміним струмом від WallBox.   Спеціальну зарядну установку WallBox можна встановити вдома або користуватись подібною на
громадських зарядних станціях. Такі зарядні пристрою даватимуть 35 км запасу ходу за годину зарядки. Jaguar I-PACE був розроблений з урахуванням використання зарядних станцій з потужністю до 100кВт, при підключенні до такої станції автомобіль заряджається 0% - 80% за 45 хвилин.   Рекомендується заряджати авто таким методом до 80%, так як останні 20% займуть стільки ж часу, як і заряджання до 80%. Для швидкісних зарядних станцій вам не потрібно мати свій кабель, так як вони є стаціонарними у кожній зарядній установці. Автомобіль також може самостійно підзаряджтися завдяки рекуперативному гальмуванні.
 
Jaguar I-PACE оснащено передовими технологіями Jaguar для вашої зручності, комфорту та безпеки.  Система контролю руху на всіх поверхнях (ASPC) дозволяє встановити та підтримувати постійну швидкість у складних умовах, таких як слизькі поверхні, в тому числі: бруд, волога трава, лід, сніг та ґрунтові дороги. А система адаптивного реагування на дорожнє покриття (AdSR) розпізнає відмінності між поверхнями, щоб використовувати максимально можливе зчеплення. Для оптимального контролю крутного моменту активуйте систему старту на слизькому покритті (Low Traction Launch) на сенсорному екрані. Вона підвищує функціональні можливості у слизьких умовах, таких як мокра трава, сніг та лід.  
 
Система конфігурованої динаміки (Configurable Dynamics) дозволяє змінити режим керування на більш динамічний, а система адаптивної динаміки (Adaptive Dynamics) оптимізує авто до комфортного управління, використовуючи безперервну технологію демпфування.
 
Опціональна підвіска Active Air Suspension I-PACE автоматично знижує авто на 10 мм при подорожі зі швидкістю, що перевищує 105 км/год протягом тривалого часу. Зменшення простору між автомобілем та дорогою покращує аеродинамічну продуктивність, а відповідно, й пробіг. Для кращого кліренсу в умовах бездоріжжя, підвіска може так само збільшити висоту автомобіля.
 
Забезпечуючи велику кількість інформації та розваг, кожен I-PACE обладнаний інформаційнорозважальною системою InControl Touch Pro Duo. Вона має інтуїтивні та сучасні інтегровані технології для забезпечення простоти взаємодії водія та автомобіля.  
 
Jaguar I-PACE абсолютно новий автомобіль на дорогах України і варто пам’ятати основні правила поводження із даним автомобілем:  1. Ризик ураження електрострумом. Дане питання актуальне як при побутовій експлуатації, так і при настанні аварійної ситуації та необхідності пожежогасіння авто, яке має відбутися відповідно до вимог пожежогасіння електрообладнання під напругою. Варто особливу увагу звернути на попереджувальні символи на самому автомобілі – карту їх розміщення ви можете знайти на сайті jaguar.ua; 2. Евакуація авто. У разі виникнення необхідності евакуація можлива лише на евакуаторі, що унеможливлює пошкодження електродвигуна та коробки передач. Причіпний спосіб (буксирування) або спосіб часткового навантаження використовувати заборонено.  


 

Другий спорткар із електричним приводом із Цуффенхаузена: 18 жовтня наглядова рада компанії Porsche AG ухвалила рішення про серійне виробництво концептуальної розробки Mission E Cross Turismo. Для виробництва автомобіля, який був представлений під час Женевського автосалону 2018, компанія Porsche створить на своєму заводі у Цуффенхаузені 300 додаткових робочих місць.

Готовий до використання на дорогах концепт-кар Mission E Cross Turismo став яскравою прем'єрою на виставці у Женеві і користувався популярністю як у відвідувачів, так і у представників ЗМІ. Чотиридверний Cross Turismo має 800-вольтную архітектуру та підготовлений до підключення до мережевих станцій швидкої зарядки. Його потужність становить 600 к.с., запас ходу 500 км (NEDC). Автомобіль є модифікацією Taycan. Перший Porsche із повністю електричним приводом виходить на ринок у 2019 році. Завдяки запуску Taycan у Цуффенхаузені створюється 1200 нових робочих місць. Велика увага приділяється екологічності виробництва, яке буде нейтральним з точки зору викидів CO2. До 2022 Porsche планує інвестувати в електромобільність більше шести мільярдів євро.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені