Найбільший виробник дронів DJI, його офіційний партнер в Україні, компанія QUADROCOPTER, а також QUADROCOPTER.club оголосили про початок роботи нового сервісу — «гарячої лінії» для всіх власників дронів. Фахівці call-центру зможуть проконсультувати користувачів в телефонному режимі або в інтернет-чаті щодо передпольотної підготовки, усунення неполадок, оновлення ПЗ, законності польоту. Одним словом, надати інформацію про будь-які технічні або юридичні питання, пов'язані з продукцією DJI.

«В нашій роботі ми постійно стикаємося із ситуацією: людина купила у випадковому інтернет-магазині дрон, перед цим не отримавши ніякої консультації, і не знає, що з ним далі робити. Зазвичай після покупки такий користувач дивиться відеоролики на Youtube, де демонструється рішення його проблеми. Однак деякі нюанси все одно не будуть враховані, — коментує Тарас Трояк, голова компанії QUADROCOPTER. — Трапляється, такий користувач пошкоджує квадрокоптер під час першого ж польоту, шукає сервісну службу і часто потрапляє до нас.

Ми дуже сподіваємося, що «гаряча лінія» для власників дронів значно скоротить кількість таких випадків і допоможе підвищити культуру пілотування. Крім того, у зв'язку з ще не сформованою юридичною базою, користувачі коптерів часто не знають, порушують вони закон чи ні. Ми вирішили захистити їх від тиску правоохоронних служб, які часом перевищують свої повноваження».

Служба підтримки для власників коптерів буде працювати сім днів на тиждень з 9 ранку до 9 вечора. Консультації повністю безкоштовні і доступні для всіх жителів України.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені