Оргтехніка

Дослідження показують, що незважаючи всесвітню діджіталізацію і перехід бізнесу на електронний документообіг, близько 77% співробітників європейських компаній як і раніше активно використовують друк на папері. Це підтверджують і українські реалії, адже навряд чи можна уявити будь-який, навіть самий маленький офіс або установу без паперового документообігу.

Попит на різноманітні пристрої лазерного та струменевого друку створює високу конкуренцію в сегменті друкарської техніки. За даними незалежного аналітичного агентства IDC Research, лідируючі позиції на українському ринку струменевого друку вже 5 років поспіль утримує японська компанія Epson, а в 2018 році частка компанії на ринку струменевих пристроїв склала 63% і 45% в грошовому та кількісному вираженні, відповідно[1].

Завдяки інвестиціям в дослідження та наукові розробки Epson вже сьомий рік поспіль входить в ТОП-100 провідних світових компаній-новаторів. Інноваційний підхід компанії дозволяє створювати принтери відповідно до певних запитів споживачів. Так, в цьому році компанія продала 30 млн. пристроїв серії «Фабрика друку Epson» по всьому світу. Успіх продажів цієї серії почався з українського ринку, так як Epson першою запропонувала економічне рішення без картриджів за запитом українського користувача. І саме ця серія сьогодні найбільш затребувана серед усіх струменевих пристроїв в портфелі бренду.

Олександра Ткаченко, старший менеджер представництва "Epson Europe B.V." в Україні відзначає: «Компанія Epson зберігає лідерство завдяки безпрецедентній пропозиції економічних друкованих рішень. Для українського споживача сьогодні дуже важлива економічність не тільки в домашньому сегменті, але і в корпоративному секторі. Сьогодні бізнес обирає струменеву технологію цілком усвідомлено, з огляду на більш низьку вартість користування пристроєм, собівартістьвідбитка, меншому використанні витратних матеріалів, економічне енергоспоживання в порівнянні з лазерною технологією друку».

«Ринок України залишається фокусним для Epson в плані досліджень і розуміння потреб корпоративних замовників в сегменті друку, – продовжує Олександра. – Для випуску нових економічних і продуктивних продуктів в SMB і великому бізнесі ми спираємося на успішно реалізовані проекти по впровадженню економічного паперового документообігу в сегментах освіти, медицини, промисловості, роздрібної торгівлі в Україні. Корпоративні замовники високо цінують персоналізований підхід компанії в розробці струменевих принтерів та МФУ і, як наслідок цього, збільшується довіра до рішень на основі струменевої технології. Тобто Epson сьогодні є локомотивом у розвитку струменевого ринку друку».

 

Довідка «Epson Europe B.V.» в Україні

 

Компанія Epson здійснює діяльність на території України з 19 липня 2005 року. Список продукції, що постачається в Україну, включає принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності. За роки роботи компанія Epson зайняла і успішно утримує лідерські позиції на українському ринку проекторів і пристроїв струменевого друку.

 


[1]Частки ринку вказані за результатами досліджень за 2 квартал 2018 року.

В Україні з’явився найновіший професійний принтер для друку шрифтом Брайля.

Принтер BrailleBoxV5 придбали за кошти, зібрані в межах благодійного проекту, ініційованого Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) та виданням L`Officiel Україна. Це перший професійний принтер такого рівня в Україні. Техніка передана волонтерському проекту BrailleStudio.

Хоча принтер знаходиться у столиці, він буде задовольняти потреби людей зпорушеннями зору по всій Україні. В першу чергу на принтері будуть друкувати навчальну та художню літературу для 6 спецшкіл у Харківській, Львівській, Одеській, Київській, Закарпатській та Донецькій областях. Окрім того, освітні заклади та громадські організації, які займаються навчанням, реабілітацією, захистом прав незрячих людей, зможуть звернутися до Braille Studio, щоб спільно ініціювати друк необхідних матеріалів.

Благодійний проект зі збору коштів на придбання принтера стартував у травні 2017 року. ПУМБ спільно з L`Officiel Україна створили унікальний путівник маловідомими туристичними маршрутами «Україна для вас: найкращі маршрути очима інсайдерів». Охочі могли придбати книгу в інтернет-магазині. Усі кошти, виручені з продажу путівників, були перераховані на придбання сучасного принтера BrailleBoxV5, аналогів якому в Україні допоки немає. Решту від необхідної суми (повна вартість принтера – 16 тис євро) виділив банк ПУМБ.

«Корпоративна соціальна відповідальність завжди перебуває у фокусі діяльності банку. Ми прийняли рішення підтримувати українців в регіонах присутності, і неухильно дотримуємося цього принципу вже багато років. При цьому ми намагаємося максимально інтегруватися в проекти, які підтримуємо - тому що тільки так, при високому рівні залученості співробітників, партнерів та підтримці соціуму, можна зробити щось насправді важливе. Природно, коли до нас звернулися колеги з цим проектом, ми з готовністю відгукнулися. І вже через рік завдяки спільним зусиллям подарували людям з порушеннями зору можливість вчитися і розвиватися за допомогою нових книг, які будуть надруковані на сучасному принтері», прокоментував Сергій Черненко, Голова правління ПУМБ.

Першою книгою, надрукованою на принтері BrailleBox V5, стала «Мої винаходи. Нікола Тесла». 50 примірників буде передано незрячим людям в усі куточки України. Окрім того, в планах Braille Studio надрукувати граматичний довідник та збірник вправ з англійської мови для школярів, словники-довідники з української мови, художню літературу для підлітків. Також цього року українці з порушеннями зору зможуть прочитати «Маленького Принца» Антуана де Сент-Екзюпері. В Україні ця книга буде надрукована вперше шрифтом Брайля.

«Ми, як ніхто, розуміємо, наскільки важлива інформація для незрячих українців. На сторінках журналу ми активно популяризуємо читання. Багато розповідаємо про нові книги. Для нас принципово, щоб вони стали доступними для усіх. Цей проект також має важливий освітній аспект, адже він допоможе дітям із вадами зору отримати ширший доступ до навчальної літератури, надрукованої шрифтом Брайля, і використовувати більше можливостей для навчання»,– прокоментувала Уляна Бойко, головний редактор журналу L’Officiel Україна.

Потужності принтера BrailleBoxV5 дозволяють друкувати до 900 сторінок А4 за годину. Це на30% більше,ніж принтери, на яких раніше здійснювався друк літератури шрифтом Брайля.

«За 27 років незалежності в Україні надрукували близько 300 видань шрифтом Брайля для дітей та дорослих. За нашими оцінками, це покриває потребу людей із порушенням зору усього на 5 %. До цього часу окрім мізерної кількості видань, надрукованих в Україні шрифтом Брайля, значні проблеми були і з їх якістю. Новий BrailleBox V5 дозволить нам друкувати більше і якісніше, дотримуючись міжнародних стандартів. В першу чергу це буде навчальна, розвиткова та література для підлітків», – прокоментувала Юлія Сачук, співкоординаторка Braille Studio.

Нагадаємо, в Україні близько 80 тисяч людей мають проблеми зору, 10 тисяч з них – діти та підлітки.

 

Стильний 5,5-дюймовий смартфон з акумулятором ємністю 5000 мА∙год і подвійною тиловою камерою з кутом огляду 120° ASUS ZenFone 4 Max доступний в Україні.

ГОЛОВНЕ

·         Подвійна тилова камера:13-мегапиксельна основна камера з апертурою f/2,0 та камера з ширококутним об’єктивом (120°).

·         Акумулятор ємністю 5000 мА∙год:до 46 діб у режимі очікування в мережах LTE, до 40 годин у режимі розмови в мережах 3G.

·         Режим мобільного акумулятора:можливість заряджання інших мобільних пристроїв (5 В, 1 А).

 

Компанія ASUS представляє в Україні ZenFone 4 Max (ZC554KL), новий смартфон з акумулятором ємністю 5000 мА∙год і підтримкою ексклюзивного комплексу інтелектуальних технологій керування живленням ASUS PowerMaster™. Новинка оснащується чудовим 5,5-дюймовим екраном із роздільною здатністю HD та подвійною тиловою камерою, одна з яких має 13-мегапіксельний сенсор, а друга – об’єктив із кутом огляду 120°.

У старшій моделі ASUS ZenFone 4 Max використовується восьмиядерний процесор Qualcomm® Snapdragon™ 430, який поєднує в собі високу продуктивність із низьким енергоспоживанням. Енергоефективний процесор і високоємний акумулятор дозволять активно користуватися смартфоном увесь день і навіть больше¹, так що вам більше не доведеться турбуватися про те, що батарея смартфона сяде у найбільш відповідальний момент. Крім того, в апаратну конфігурацію ASUS ZenFone 4 Max входить графічне ядро ​​Qualcomm Adreno 505, завдяки якому потужності смартфона вистачить для швидкої роботи будь-яких мобільних додатків і навіть сучасних ігор.

Енергія для активного життя

Смартфон ASUS ZenFone 4 Max створений для людей, які ведуть активний спосіб життя, і тому оснащується літій-полімерним акумулятором ємністю 5000 мА∙год. Завдяки енергоефективному процесору та потужній батареї цей смартфон може працювати до 46 днів у режимі очікування в мережах LTE, до 40 годин – у режимі розмови в мережах 3G, до 22 годин – у режимі відтворення відео (720p) і до 26 годин – під час перегляду веб-сайтів через Wi-Fi.

В ASUS ZenFone 4 Max реалізований ексклюзивний комплекс інтелектуальних технологій керування живленням ASUS PowerMaster, який призначений для збільшення часу автономної роботи, забезпечення стабільної й тривалої роботи акумулятора, удвічі більш швидкого заряджання інших мобільних гаджетів тощо. Завдяки комплексу захисних функцій, включно з моніторингом температури й захистом від перевантажень, акумулятор смартфона ASUS ZenFone 4 Max пропрацює у два рази довше, ніж інші.

Стильний металевий корпус ASUS ZenFone 4 Max з «діамантовим» окантовуванням доступний у двох колірних варіантах: чорному (Deepsea Black) і золотистому (Sunlight Gold). Продуманий дизайн смартфона завершує захисне скло з округленими краями (2.5D).

Режим заряджання інших гаджетів

Завдяки великій ємності акумулятора ASUS ZenFone 4 Max можна використовувати як мобільний зарядний пристрій для інших гаджетів. При тому, що смартфон забезпечує високу потужність заряджання зовнішніх пристроїв (5 В, 1 А), його фірмовий програмний комплекс стежить за тим, щоб рівень заряду батареї ASUS ZenFone 4 Max не опускався нижче 30%.

Подвійна основна камера з кутом огляду 120°

ASUS ZenFone 4 Max наділений системою з двох тилових камер, які дозволяють отримувати високоякісні знімки в різних умовах. Одна камера – з роздільною здатністю 13 мегапікселів, підтримкою ексклюзивної технології PixelMaster і великою апертурою (f/2,0) – є основною та служить для звичайної фотозйомки, а друга оснащується ширококутним об'єктивом (120°), який буде оптимальним для пейзажних і групових фото. Перемикання між камерами відбувається лише в один дотик до екрана. ASUS ZenFone 4 Max володіє надшвидкісним високоточним фазовим автофокусуванням, яке відмінно підійде для зйомки як рухомих, так і статичних об'єктів. Ця система спрацьовує всього за 0,03 секунди, навіть в умовах недостатньої освітленості.

Основна камера з технологією PixelMaster пропонує цілу низку спеціальних режимів, які допомагають робити чудові знімки: автоматичний режим із функцією розширеного динамічного діапазону HDR Pro та можливістю зйомки в умовах поганої освітленості, професійний режим, режим поліпшення портрета, режим суперчіткості, GIF-анімація, панорамна зйомка, селфі-панорама, уповільнена зйомка. Автоматичний режим має провідні в галузі показники з роботи в умовах недостатньої освітленості, а функція розширеного динамічного діапазону HDR Pro покращує якість зображення під час зйомки в контровому світлі. У режимі суперчіткості ASUS ZenFone 4 Max робить відразу чотири знімки, а потім об'єднує їх в одну фотографію, чіткість якої буде еквівалентна 52-мегапіксельному зображенню.

Престижний та ергономічний дизайн

При створенні нового ASUS ZenFone 4 Max інженери компанії втілили в ньому тільки найкращі технології сучасного промислового дизайну – стильний зовнішній вигляд, висока якість складання та винятково зручний інтерфейс користувача. Металевий корпус має ергономічну форму, додаткову елегантність якому додає «діамантове» окантовування граней. Сенсорний екран покритий захисним склом з округленими краями (2.5D), завдяки яким смартфон зручно лежить у руці.

Розташований на передній панелі сканер відбитків пальців служить не тільки для миттєвого розблокування смартфона лише за 0,03 секунди, але й підтримує цілу низку інших корисних функцій. Ви можете додати до 5 відбитків пальців, при цьому сканер спрацьовує при торканні під будь-яким кутом.

Ціна та доступність

Модель ASUS ZenFone 4 Max  (ZC554KL), оснащена 4-ядерним процесором Qualcomm® Snapdragon™ 425, 2 гігабайтами оперативної пам'яті та накопичувачем 16 ГБ доступна в Україні за ціною 6499 грн. Старша конфігурація смартфона з 8-ядерним процесором Qualcomm® Snapdragon™ 430, 3 гігабайтами оперативної пам'яті та накопичувачем 32 ГБ надійде з’явиться в Україні у другій половині листопада за ціною 6999 гривень.

 

Технічні характеристики[1]

ASUS ZenFone 4 Max (ZC554KL)

Колір

Чорний

Золотистий

Дизайн

Дисплей із захисним склом з округленими краями (2.5D)

Високоякісний металевий корпус

Сканер відбитка пальця на передній панелі

Дисплей

5,5-дюймовий, IPS, HD (720 x 1280)

Яскравість – 400 кд/м2

Ємнісний сенсорний інтерфейс із розпізнаванням 10 одночасних натискань і підтримкою режиму «в рукавичках»

Процесор

Qualcomm® Snapdragon™ 430, 8-ядерний, 64-бітний

Qualcomm® Snapdragon™ 425, 4-ядерний, 64-бітний

ОЗП / накопичувач

2 ГБ / 16 ГБ

3 ГБ / 32 ГБ

Тилова камера

Подвійна тилова камера: 13 мегапікселів (основна) + ширококутна (120°)

Апертура – f/2,0

Сенсор – OV13855 (матриця 1/3,06", розмір пікселя 1,12 мкм

Світлодіодний спалах

Система фазового автофокусування (час фокусування 0,03 с)

Електронна стабілізація зображення

Режими камери: Автоматичний із функцією HDR Pro (типовий), Професійний, Поліпшення портрета, Суперчіткість, Анімація GIF, Панорама, Уповільнена зйомка

*Список режимів залежить від моделі

Фронтальна камера

8 мегапікселів

Сенсор – OV8856 (матриця 1/3,06", розмір пікселя 1,12 мкм

Апертура – f/2,2

Спалах з розсіяним світлом

Режими камери: Автоматичний із функцією HDR Pro, Поліпшення портрета, Селфі-панорама, Анімація GIF і BeautyLive

* Список режимів залежить від моделі

Бездротові інтерфейси

Wi-Fi 802.11b/g/n, 2,4 ГГц

Bluetooth® 4.1

Wi-Fi Direct

4G LTE CAT4 150/50 Мбіт/с

Інтерфейси

Micro-USB 2.0 (поддержка OTG)

Сканер відбитка пальця на передній панелі, розблокування за 0,3 с, розпізнавання до п'яти відбитків із кутом повороту 360°

Підтримка SIM-карт і карт MicroSD

Підтримка двох SIM-карт

Слот 1: 2G/3G/4G, nano-SIM

Слот 2: 2G/3G/4G, nano-SIM

Слот 3: карта пам’яті MicroSD (до 256 ГБ)

Навігація

GPS, A-GPS, GLONASS, BDS

Операційна система

Android™ 7 з інтерфейсом ASUS ZenUI

Акумулятор

5000 мА·гож, незнімний

Звук

Один динамік і вбудований у PMIC підсилювач

Два мікрофони з технологією шумозаглушення

 2100 километров по Европе за 120 дней должны преодолеть участники уникальной пешей экспедиции eneloop expedition, инициированной японской компанией Panasonic и призванной привлечь внимание общественности к вопросам защиты окружающей среды и животного мира. Три команды по два человека будут день за днем проверять на прочность себя и новую лимитированную серию перезаряжаемых аккумуляторов eneloop expedition.

Компания Panasonic, известная своими природоохранными инициативами, много лет продвигает перезаряжаемые никель-металлогидридные (Ni-Mh) аккумуляторы eneloop, как разумную и экологичную альтернативу обычным батарейкам. В этом году компания решила перейти от слов к делу и устроить аккумуляторам настоящую «проверку боем». Для этого была организована многокилометровая экспедиция по Европе[1] с участием трех команд, отобранных в ходе открытого голосования пользователей и жюри. Обладая минимумом необходимых вещей и перезаряжаемыми аккумуляторами для питания электронных устройств, участники должны будут без какого-либо транспорта преодолеть 2100 км пути и к 20 октября 2017 года прибыть в расчетную точку.

Кстати, расстояние – 2100 км – выбрано не случайно. Оно символизирует количество циклов заряда и разряда аккумуляторов eneloopбез потери изначальной емкости, что является самым высоким показателем в отрасли[2].

Команда-победитель, пришедшая на финиш первой, получит призовые 21 000 евро и сможет передать их в пользу выбранной европейской благотворительной организации, чья деятельность сфокусирована на защите животных, сохранении окружающей среды и планеты в целом.

Инициативу Panasonic уже поддержали многие известные компании, такие как Adventurefood, Columbia, Fairphone, Husky, Nordisk, Sparkle, T-Mobile Austria, Xiro[3], предоставив участникам экспедиции необходимую экипировку, продовольствие и девайсы.


Компания Panasonic ежегодно выпускает на рынок тематические серии аккумуляторов eneloop в разных цветовых решениях.


[2]Внутреннее исследование Panasonic IEC61951-2(7.5.1.3).

Корпорация Panasonic присоединилась к рекламной кампании фильма «Человек-паук: Возвращение домой» - приключенческого экшн-фильма об одном из самых любимых персонажей киновселенной Marvel, который выйдет на экраны кинотеатров в Украине 6 июля 2017 года, в том числе в формате IMAX 3D. Питер Паркер (Том Холланд) возвращается домой, стараясь зажить обычной жизнью, но когда новый злодей Стервятник угрожает уничтожить все, что дорого Питеру, приходит время доказать всем, что такое настоящий супергерой.

Специально к премьере фильма корпорация Panasonic выпустила лимитированную серию щелочных батареек в дизайне «Человек-паук: Возвращение домой». На упаковке продукции изображен непобедимый супергерой, который следит за порядком в своем любимом городе Нью-Йорке. Для истинных фанатов предлагается лимитированная серия с коллекционными наклейками Человека-паука внутри упаковки.

Серия щелочных батареек Panasonic состоит из нескольких моделей:

Рекордная Evoltа, обеспечивающая исключительную энергоотдачу даже для самой энергоемкой техники, например фотовспышек и игровых устройств;

Премиальная Pro Power с улучшенной производительностью для приборов с высоким энергопотреблением, таких как электрические зубные щетки;

Стандартная Everyday Power с улучшенной производительностью для бытовых устройств со средним потреблением энергии;

Экономичная Alkaline Power с прекрасным соотношением цены и качества для часов, пультов дистанционного управления и другой техники с невысокими энергозатратами.

Panasonic также приглашает всех к участию в игре «Человек-паук: Возвращение домой». До 31 декабря 2017 года все желающие могут зарегистрироваться на сайте spiderman.panasonic-batteries.com, сплести свою собственную паутину и поймать в нее как можно больше друзей! Победитель выиграет незабываемую поездку в Нью-Йорк на четырех человек. Счастливчик и его друзья смогут насладиться настоящими приключениями в стиле Питера Паркера с Panasonic и фильмом «ЧЕЛОВЕК-ПАУК: ВОЗВРАЩЕНИЕ ДОМОЙ». Другие участники смогут побороться за призовые наборы в стиле любимого супергероя.


1 Источник информации об организаторе мероприятия, о правилах его проведения, количестве призов или выигрышей, сроках, месте и порядке их получения на сайте https://spiderman.panasonic-batteries.com/?lang=uk

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені