Кондитерська Корпорація Рошен передала  Інституту серця МОЗ України медичне обладнання, вартість якого становить  1 635 473 гривень.  Для Інституту серця закупили 40 інфузійних шприцевих насосів S100 та 10 станцій DS204 (станція об’єднує 4 інфузійних насоси та оснащена функцією світлового сигналу щодо статусу інфузії).

Ірина Пономаренко, директор з розвитку соціальних проектів корпорації Рошен: «Благодійна допомога  в сфері охорони здоров’я вже тривалий час є пріоритетним напрямком соціальної роботи Корпорації. Допомога Інституту серця -  одна із складових комплексної благодійної роботи. Важливо, щоб соціальні програми здійснювалися там, де в них є потреба. Тому в 2015 році Кондитерська Корпорація "Рошен" ініціювала масштабний проект благодійної допомоги в сфері охорони здоров'я і підтримувала  “ОХМАТДИТ” та  Центр дитячої кардіології та кардіохірургії. В рамках розширення цього проекту в 2018 році Корпорація почала підтримувати Національний інститут раку та вже завершує роботи з реконструкції та переоснащення лабораторії і створення нового стерилізаційного відділення міської дитячої лікарні в Кременчуці. Ми плануємо і далі продовжувати проект і  маємо надію, що це допоможе лікарям якісно надавати кваліфіковану допомогу пацієнтам.»

Сучасне обладнання - важливий фактор якості медичної допомоги. Від того, наскільки лікарня оснащена медичним обладнанням для виконання конкретних операцій і процедур, залежить здатність медиків надати якісну допомогу пацієнтам.

Інфузійні насоси застосовуються для тривалого точного введення мікродоз препаратів, коли їх розведення неможливо або небажано. Це обладнання найактивніше використовують у відділеннях анестезіології та реанімації.

Бюджет  масштабного проекту благодійної допомоги Roshen в сфері охорони здоров'я, розпочатого ще у 2015 році, склав вже понад 100 млн грн.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені