Наприкінці червня на виробництві Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» у Черкасах запрацювала нова ділянка з розливу інфузійних розчинів у полімерні пакети. Нове обладнання збільшує виробничі можливості підприємства з розливу продукції до 150 пакетів на годину додатково. Загальна кількість виробленої продукції складатиме 700 тис. пакетів на рік. На новій виробничій ділянці планується розливати усю лінійку продукції для інфузійної терапії в полімерні пакети місткістю (об’ємом) від 100 до 5000 мл.

 

Налагодження виробництва інфузійних розчинів у пакетах дозволить збільшити експортний потенціал підприємства, зокрема, на європейський ринок, де більшою популярністю користується продукція запакована в полімери. 

 

Пакети набагато зручніші під час транспортування, та використання. Вони стійки до механічних пошкоджень та не потребують повітряної голки. Інфузійні розчини можуть постачатися разом із системою в стерильному пакеті. Дана продукція буде незамінна для лікарів невідкладної допомоги, реанімаційних відділень або мобільних військових госпіталів, які зазвичай обмежені в часі.

 

Відкриттю ділянки з розливу передувала реконструкція системи підготовки та очищення води, що використовується у виробництві інфузійних розчинів. Проект має завершити власна лінія з виробництва полімерних пакетів у Черкасах, яка повністю забезпечить потреби Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» у пакетах для інфузійних розчинів.          

 

Для довідки:Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» покриває 60 % потреб лікувально-профілактичних закладів в госпітальних розчинах. Завдяки наявному асортименту Компанія забезпечує повний спектр інфузійних рішень широкого кола захворювань. Корпорація «ЮРіЯ-ФАРМ» налагодила виробництво як добре відомих госпітальних розчинів, так і лінійки оригінальних інфузійних препаратів, що не мають аналогів.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені