Медицина, Фармація

В перший день літа, 1 червня, у Всесвітній День захисту дітей у Києві відбувся брифінг Ніцана Примора (Nitsan Primor) – знаного у світі дослідника, вченого, засновника та Президента компанії Naveh Pharma (Ізраїль), який спеціально прибув до України презентувати нові інноваційні продукти своєї компанії.

Компанія Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія) розробляє та експортує медичні технології для безпечного та комфортного життя людини. Споживачі більш ніж у 20 країнах світу обрали переваги інноваційних продуктів Naveh Pharma.

Продукція компанії Naveh Pharma створена на основі мінералів Мертвого моря, заряджає енергією та допомагає уникнути дискомфорт у повсякденному житті.

Під час заходу велику увагу було приділено роз'ясненню про важливі елементи безпечного та комфортного життя, зокрема, необхідність магнію, чому його не вистачає та наслідки його недостатньої кількості в організмі людини.

Також акцентовано велику увагу на революційності презентованих засобів для покращення здоров’я людини та профілактики наслідків дефіциту важливих елементів. Зокрема, мова йшла про високу ефективність засвоєння організмом магнію та вітамінів порівняно з попередніми поколіннями подібних продуктів.

Эмиль Бен Нафтали, заступник Посла Ізраїлю в Україні: «Ми сподіваємося до кінця поточного року підписати двосторонню Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль, на яку обидві держави покладають великі сподівання щодо розвитку торгових відносин між нашими країнами.

Ми раді тому, що потенціал українського ринку для ізраїльської продукції відчула і NAVEH PHARMA, яка розпочинає свою роботу в Україні. NAVEH PHARMA – компанія, відома своїм патріотизмом і щоденним урахуванням інтересів держави в своїй діяльності, тому ми раді, що саме ця компанія представляє нашу державу в Україні. Сподіваємось, що це початок плідного і взаємовигідного співробітництва між Ізраїлем і Україною.»

Піж час презентації відбувся ефектний виступ майстрів спорту України, срібних призерів України, чемпіонів Європи з латиноамериканських танців, а також срібних призерів змагань по версії IDSA (Пекін) Крістіана Хілла та Анастасії Лемішко.

Валентина Федорчук, заслужений тренер України, Голова колегії суддів спортивного танцю України, засновник школи танців Валентини Федорчук: «Сучасний світ передбачає життя в перманентному стресі, що несе додаткові навантаження на організм та виснаження. Продукти харчування не завжди можуть ефективно забезпечувати необхідними елементами та вітамінами, навіть при відносно здоровому харчуванні. А що вже говорити про організм спортсмена? Які загрози  несе з собою недостатня кількість в організмі такого важливого і необхідного елементу як магній? Постійна втома, відсутність енергії, порушення серцевого ритму, головні болі, втрата апетиту, судоми проблеми у роботі м’язів – і це ще не весь перелік неприємних наслідків. Презентований сьогодні Комфорт Магнокс, як натуральне та доступне джерело магнію та важливих вітамінів, – це серйозна підтримка для спортсменів і остаточне зняття з порядку денного проблеми дефіциту магнію».

Засіб Комфорт Магнокс від компанії Naveh-Pharma (Ізраїль) –ефективний та дієвий для підтримки рівня магнію в організмі, який усуває основні прояви магнієвого дефіциту та попереджає судоми в ногах. Комфорт Магнокс – гранульований магнієвий комплекс, добутий з мінералів Мертвого моря. Він містить найбільш біодоступну форму магнію (моногідрат оксиду магнію), а також вітаміни Е та В6, які знаходяться в капсулі рослинного походження з гідроксипропілметилцелюлози (Vegicap).

Спеціалісти Naveh Pharma використали революційну фармацевтичну технологію для створення найбільш біодоступної форми магнію з високою розчинною здатністю та більш досконалим механізмом засвоєння магнію в організмі в порівнянні зі звичайним оксидом або гідроксидом магнію.

Комфорт Магнокс може бути включений до раціону дієтичного харчування як додаткове джерело магнію та вітамінів з метою нормалізації функцій м'язів. Препарат сприяє попередженню та усуває судоми в ногах (особливо тих, що виникають вночі) та підвищує запаси життєвих сил.

З лінійки продуктів для безпечного та комфортного життя, що впроваджує компанія Naveh Pharma, також  були представлені препарати, що допомагають уникнути проблем та ускладнень вух.

Спрей Ото КлінСпрей Ото Клін поєднує механічну промивку з ефективністю та безпекою ефірних масел, пом'якшуючи вушну сіркусприяє її легкому видаленню. Перевагами препарату є його ефективність, зручность у застосуванні, відсутность консервантів, що робить його рекомендованим навіть для дітей віком від 3-х місяців.

Спрей Ото СорбСпрей Ото Сорб– засіб для усунення води і вологи, що затрималися у зовнішньому слуховому каналі після водних процедур. Засіб знижує частку вологи та підвищує проміжок між молекулами H2O, виводячи воду та сприяючи її випаровуванню. Ото Сорб - ідеальний засіб для профілактики «вуха плавця», тобто зовнішнього отиту, що виникає після попадання води у вуха.

Інна Силантьєва, директор Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання, організатор проекту "HelpSport": «Переоцінити важливість якісних вушних препаратів для спортсменів водних видів спорту не можливо. Природньо, що під час презентації мене, перш за все, зацікавили спреї Ото Клін і Ото Сорб. Особливо останній – для усунення вологи, яка часто затримується у зовнішньому слуховому каналі після занурення в воду. Презентований засіб знижує частку вологи та сприяє випаровуванню води. Це чудова профілактика такого дефекту як «вухо плавця», що виникає після попадання води у вуха. Будемо рекомендувати для використання і, сподіваємось, додатковий комфорт допоможе нашим спортсменам здобувати нові й нові перемоги для України. Важливість підтримки олімпійських видів спорту сьогодні важко переоцінити для Українського суспільства, тому кожен шаг задля популяризації спорту суттєвий для країни».

Олеся Тарасенко віце- президент IDIP, засновник 1-го онлайн блогу-журналу LuckyUkraine, Виконавчий директор Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів: «Ще зі шкільної парти всі знають небезпечність дефіциту важливих елементів та вітамінів в організмі людини. Ми можемо безкінечно вкладати час, зусилля і кошти у розвиток культури і мистецтва, організацію дозвілля дітей, молоді, дорослих, але якщо людина не почувається здоровою, енергійною, життєрадісною, то сенс її існування буде зводитись до забезпечення організмом виконання примітивної «програми мінімум» якраз за рахунок зниження, а то і відмови від повноцінного духовного та творчого розвитку особистості. Надзвичайно важливо, що зручні у використанні та ефективні у засвоєнні магнію організмом людини препарати компанії Naveh Pharma приходять в Україну. Особливо Прегна Магнокс, який турбується про здоров’я матері та майбутньої дитини. Символічно, що українська презентація відбулася  саме у Всесвітній День захисту дітей».

Прегна МагноксПрегна Магнокс для жінок, які готуються до найяскравішої події в житті. Прегна Магнокс – засібдлязабезпеченняпотреборганізмуувітамінахтамікроелементах під     часвагітності.

Нормальний розвиток вагітності запрограмований самою природою. Але є ситуації, коли організм потребує нашої підтримки.

Під час вагітності жінці необхідно забезпечити мікроелементами свій власний організм і «наситити» ними плід, тому потреба в магнії зростає в 2-3 рази.

Наслідками магнієвого дефіциту у вагітної найчастіше є: судоми, болі в попереку, підвищення тонусу матки, дратівливість та інші.

Навіть в розвинутих країнах світу лікарі наполягають на тому, що харчування вагітних жінок не задовольняє повністю потреби організму у ряді життєво-необхідних речовин і потребує додаткової корекції.

Прегна Магнокс – унікальна запатентована формула, розроблена компанією Naveh-Pharma (Ізраіль) для підтримки вагітних жінок, що сприяє попередженню виникнення і усуненню проявів дефіциту магнію. Прегна Магнокс - капсула рослинного походження з гідроксіпропілметилцелюлози (Vegicap), що містить гранульований магнієвий комплекс (моногідрат оксиду магнію), видобутий з мінералів Мертвого моря.

Прегна Магнокс вигідно виділяється на фоні інших препаратів магнію як здатністю потрапляти безпосередньо до клітин, так і вдалою комбінацією вітамінів у своєму складі. Вітамін В6 (піридоксин) покращує біодоступність магнію та допомагає йому потрапляти до клітин. Вітамін В1 (тіамін) відіграє важливу роль в обміні речовин та сприяє запобіганню розвитку прееклампсії. Вітамін Е який навіть називають «вітаміном вагітності».

         Неординарною подією під час заходу стала присутність почесної гості, живої легенди сучасного наукового світу Олександри Федорівни Жукової –автора гучної теорії галактики як живї істоти. За її словами, революційні рішення препаратів Naveh Pharma щодо збільшення ефективності засвоєння магнію, має всі шанси значно покращити якість життя людини майбутнього, а отже і суттєво змінити розвиток людства загалом.

 

В Україні продукти компанії Naveh Pharma представляє компанія Бізнес Центр ФармаціяБізнес Центр Фармація.

Бізнес Центр Фармація заснована в 1994 році. Працює на ринку України вже понад 20 років. Компанія пройшла шлях від колективу зі штатом 10 осіб до дистриб'ютора національного масштабу з розвиненою структурою оптової та роздрібної торгівлі медичними препаратами. Сьогодні тісно співпрацюємо з найбільшими іноземними та вітчизняними виробниками медикаментів, а саме Baxter, Ipsen Pharma, Sanofi, Eli Lilly, Novartis, Hoffman-La-Roche, Takeda, Sandoz (Ebewe), Astellas, Weleda, Фармак. Багаторічне успішне партнерство дозволяє забезпечувати споживачів якісними лікарськими засобами та високим рівнем сервісу. Особлива увага приділяється препаратам, що рятують життя, а також препаратам в таких галузях медицини як ендокринологія, онкологія, психіатрія, важкі інфекційні захворювання, і інших, доступ до яких зазвичай утруднений або широко не представлений.

Робота компанії була відзначені цілою низкою нагород: переможець рейтингу «Лідери державних закупівель» в номінації «Постачальник продукції» (жовтень 2003); нагорода «Панацея - 2003» в номінації «За дистрибуцію Життєво Важливих Лікарських Засобів» (вересень 2003); нагорода «Фаворит Олімпу» в номінації «Репутація» (2003).

На сьогоднішній день в компанії працює близько 150 співробітників, які представлені у всіх великих містах України.

Зважаючи на 20- річний досвід успішної і конкурентної діяльності, компанія постійно шукає нові можливості для розвитку, а також забезпечення споживачів високого якісними життєво необхідними лікарськими препаратами.

У Києві 14-16 вересня 2017 р. відбудеться спеціалізована виставка-ярмарок «Альтернативна медицина-2017»

Мета проведення виставки-ярмарку — пропаганда здорового способу життя, оздоровлення населення України та використання давніх традицій народної і нетрадиційної медицини (НіНМ), націлених на збереження та зміцнення здоров’я людини.

Основні тематичні розділиспеціалізованого заходу:

§  Гомеопатія, остеопатія, мануальна терапія

§  Природні методи лікування (траволікування, аромотерапія, фунготерапія, апітерапія, таласотерапія, гірудотерапія, аерофітотерапія, лікування мінералами, солями, глинами, оздоровчі бальзами та масла)

§  Системи оздоровлення (природні та авторські)

§  Водолікування (морські, йодобромні, перлинні ванни, лікування парами)

§  Східні практики та методики (йога, акупунктура, тібетська та китайська медицина, цигун, аплікації)

§  Психотерапія (арт-терапія, гіпноз, емоційно-образна терапія, аутотренінг)

§  Біоенерготерапія (діагностика карми, лазерна, світлова, магнітна терапія, вібраційна  медицина)

§  Масаж (загальний, масажне обладнання).

§  Біологічноактивні добавки, натуральна косметика.

§  Фізіотерапія (магнітотерапія, метало терапія, лікування браслетами)

§  Лікувальні дієти та гімнастики. Нетрадиційна діагностика.

§  Наукові та освітні центри нетрадиційної медицини.

§  Спеціальна література. 

На виставці-ярмарку передбачена презентація і реалізація фітопрепаратів, гомеопатичних препаратів, спеціальних харчових продуктів, засобів НіНМ, призначених для досягнення краси, здоров’я, активного довголіття та оптимізації життєдіяльності.

Адреса проведення виставки-ярмарку:

Київський міський Будинок природи

м. Київ, вул. Рогніденська, 3

тел./моб.: (050) 358-25-76

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   

http://expo.agroc.com.ua http://expo.agroc.com.ua 

https://vk.com/event109821015

https://www.facebook.com/expo.alter.med/

 

ВИСТАВКА ПРАЦЮЄ:  з 10.00-18.00, ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Столичні інновації тепер поширюються і на медичну сферу. За адресою вул. Урлівська 13 тепер можна записати до лікаря свою дитину онлайн через особистий кабінет  на сайті kyivcard.com.ua або використовуючи мобільний додаток. Цей механізм буде впроваджено і в решті поліклінік та медичних центрах міста.

"Інтеграція системи "Поліклініка без черг" з "Карткою киянина" – наступний логічний крок співпраці з КМДА після запуску системи онлайн запису на прийом до лікаря в Київському міському дитячому діагностичному центрі.

Ця співпраця відбулася за рахунок ініціативи  Kyiv Smart   City  в партнерстві з Інкубатором 1991.  У наступному році, згідно з дорученням Віталія Кличка, ми плануємо впровадження системи по всіх поліклініках Києва",  розповів засновник проекту “Поліклініки без черг” Артур Верба.

Основним завданням міських сервісів має бути комфорт людей. Перевіривши на собі дію нових технологічних розробок кожен житель та жителька м. Києва відчує конкретні переваги від того яким є  Smart City , – зазначила співкоординатор ініціативи  Kyiv   Smart City   Ярослава Бойко.

Новий механізм є значно зручнішим за “класичний” через запис в реєстратурі, адже допомагає зекономити час, а в майбутньому навіть планується, що в особистому кабінеті користувача “Картки киянина” будуть автоматично відображатися медичні заключення та інформація про результати зданих аналізів тощо.

Нагадаємо, що 15 вересня відбулося відкриття системи “Поліклініка без черг”, яка  полегшує пацієнтам процес запису на прийом до лікаря і дає лікарям змогу оптимізувати свій робочий час, збільшити денну кількість прийомів.

За даними Київського міського діагностичного центру 2652 пацієнтів вже прийшли на прийом, записавшись онлайн.

За додатковою інформацією звертайтеся в прес-центр Kyiv Smart City: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   +38 (044) 222 87 13

Стежте за нашими новинами на  сайті   та у  Facebook .

20 грудня 2016 року під час прес-брифінгу між українським виробником лікарських засобів «Фарма Старт», компанії швейцарської фармацевтичної групи «АСІНО», та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) відбулося урочисте підписання кредитної угоди на суму до €3 млн. У заході взяли участь Євген Заїка, генеральний директор «Фарма Старт», «АСІНО ГРУП», в Україні та країнах СНД, Шевка Аджунер, директор ЄБРР в Україні, та Франсіс Маліж, регіональний директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу.

Кредит надається в рамках Програми прямого фінансування ЄБРР, спрямованої на полегшення доступу малих і середніх підприємств у країнах операцій ЄБРР до більш довгострокового фінансування.

Згідно угоди це фінансування буде використане для задоволення потреб компанії в оборотному капіталі, закупівлю обладнання та реалізацію заходів з енергоефективності.

Компанія також отримає в рамках даного проекту грант на суму €110 000 з коштів Програми FINTECCFINTECCЦентр фінансування та передачі технологій адаптації до кліматичних змін») ЄБРР, реалізація якої розпочалася в Україні у лютому 2016 року з метою сприяння передачі технологій у сфері пом’якшення впливів кліматичних змін та адаптації до них. Програма FINTECC розрахована на три роки та фінансується з гранту Глобального екологічного фонду (ГЕФ) на суму $7 млн. та гранту Інвестиційного фонду сусідства ЄС (NIF) на суму €4 млн.

Під час прес-брифінгу Директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер сказав: «Ми вітаємо іноземних інвесторів в Україні, тому проект з «АСІНО ГРУП» є важливим. Він не лише забезпечує надходження свіжого капіталу для розвитку місцевого виробництва, а й стимулює дослідну діяльність та передачу нових технологій. Генерики, що виробляються компанією, є високотехнологічними та економічно ефективними, що вкрай важливо для пацієнтів, особливо похилого віку, оскільки вони в першу чергу потребують доступних та якісних ліків. Участь у Програмі FINTECC створює приклад для галузі».

«Фарма Старт», компанія фармацевтичної групи «АСІНО», використає це грантове фінансування на впровадження низки заходів з енергоефективності, які включатимуть у себе встановлення систем енергетичного менеджменту та рекуперації тепла, теплових насосів, джерел безперебійного живлення, а також термомодернізацію приміщень.

Євген Заїка, генеральний директор «Фарма Старт», «АСІНО ГРУП», в Україні та країнах СНД, подякував ЄБРР за плідну співпрацю та наголосив, що минулого року «АСІНО» зробила сміливий крок, ставши одним з небагатьох інвесторів, що за останні 20 років вклали такі великі інвестиції у фармацевтичний ринок України, а саме у сучасне українське підприємство. «Починаючи з жовтня 2015 р. ми займаємося удосконаленням операційних процесів, створенням нових робочих місць тощо. Так, з моменту інвестування «АСІНО» у «Фарма Старт» було створено вже 150 нових робочих місць. Також важливим є те, що нам вдалося перевести частину швейцарських робочих місць на українське підприємство. Наразі ми займаємося підбором персоналу, що забезпечить якісний сервіс у сфері регуляторної політики компанії для країн Латинської Америки, Середньої Азії та Африки. Це фінансування дозволить «Фарма Старт» розширити виробничі потужності, придбати високошвидкісну капсулонаповнювальну машину, підвищити ефективність виробництва, продовжити процес стандартизації систем контролю якості та впровадження міжнародних стандартів енергоефективності, а також розвивати наш портфель брендів, що є важливим для експорту на ринки країн СНД, в яких «АСІНО» планує збільшувати присутність. Наразі ми експортуємо нашу продукцію у 6 країн СНД», - зазначив Євген Заїка.

Франсіс Маліжрозповів, що спілкування з керівництвом «АСІНО» під час перебування в Цюріху дозволило ЄБРР дізнатися про плани щодо розширення діяльності компанії та запровадження нових проектів не лише в Україні, а й в інших державах. «Я пишаюся тим, що ми разом з швейцарською фармацевтичною групою компаній «АСІНО» започаткували новий інвестиційний проект в Україні, та сподіваюся, що це не останній проект, який ми робимо разом не тільки в Україні, а й в інших країнах світу, на які поширюються плани групи щодо розвитку», — додав регіональний директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу.

«Фарма СтартФарма Старт», компанія швейцарської фармацевтичної групи «АСІНО», займається розробкою та виробництвом високоякісних модифікованих генериків. Портфель медичних препаратів компанії складається з 43 препаратів, які використовуються у неврології, психіатрії, кардіології, терапії. «Фарма Старт» виконує функцію регіонального головного офісу «АСІНО» у країнах СНД та налічує майже 600 професіоналів по всій Україні, які займаються маркетингом, працюють на заводі компанії, сертифікованому за стандартами GMPналежної виробничої практики»), а також у науково-дослідному центрі з розробки лікарських засобів у Києві.Виробнича площадка «Фарма Старт» входить до складу «АСІНО» разом із 2 заводами у Швейцарії та 1 в Естонії. До 2020 року «АСІНО» планує збільшити обсяг реалізації продукції до €1 млрд. і таким чином потрапити у першу десятку фармацевтичних виробників світу.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в УкраїніУкраїні. З початку діяльності у країні у 1993 році Банк узяв на себе зобов’язання щодо надання майже €12 млрд. в рамках 369 проектів.

Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді висловлює вдячність усім аптекам, аптечним мережам, які взяли участь у опитуванні щодо їх ставлення  до морально-етичного стандарту «один аптечний заклад за однією юридичною адресою», запропонованого проектом Кодексу етичної діяльності аптечних закладів (розробник Кодексу -  Громадська спілка «Професійна аптечна асоціація України»).

 

За результатами аналізу отриманих відповідей Комітетом встановлено наступне.

 

59 % від загальної кількостіреспондентів вважають, що в регіонах, де вони провадять господарську діяльність, існує достатня кількість аптечних закладів для належного забезпечення населення лікарськими засобами, 41% вважають наявну кількість аптечних закладів недостатньою.

 

82 % усіхопитаних респондентів зазначили, що поряд з їх аптекою та/або за однією адресою відкривались інші аптеки. Ті,  хто стикнувся з такою ситуацією, вважають, що внаслідок таких дій конкурентів:

-          їх рентабельність знизилась до 10 % -  39 %;

-          рентабельність знизилась до 25 %  -  30 %;

-          рентабельність знизилась до 50 % - 16 %;

-          господарська діяльність стала збитковою та аптека була закрита - 1,5%;

-    такі дії конкурентів не вплинули на результати роботи -   13,4 %.

Серед методів, які застосовуються для «входження» на ринок шляхом відкриття аптеки за однією адресою із вже працюючою, респонденти, що стикалися з такою ситуацієювідзначили:

-          демпінг цін (50 %);

-          конкуренти не застосовували будь-яких методів, що могли вплинути на результати господарської діяльності(42,6 %);

-          застосування елементів недобросовісної конкуренції (6 %), зокрема:

-          «використання вивіски, що прямо впливає на вибір аптечного закладу покупцем із вказівкою щодо рівня цін»;

-          «зазначення, що ліки без націнок»;

-          «спочатку значне зниження цін, а потім їх підвищення»;

-           «переманювання персоналу».

4%тих¸ хто перебував у такій ситуації, зазначили, що конкуренти одночасно застосовували демпінг цін та недобросовісну конкуренцію.

 

Думка учасників опитування щодо відстані між аптечними закладами, яка сприятиме розвитку конкуренції  на ринках роздрібної торгівлі лікарськими засобами, є різною.

Так, деякі вважають, що «відстань повинна бути мінімальною», «чим ближче, тим краще», «відстань «двері у двері» сприяє розвитку конкуренції».

Деякі вважають за необхідне «заборонити відкриття аптечних закладів в одному будинку і за одною адресою».

Учасниками опитування надали доцільну відстань між аптечними закладами в діапазоні від 50 м до 1 км.

 

Вважають задоцільне дотримання учасниками ринку роздрібної торгівлі лікарськими засобами морально-етичного стандарту «один аптечний заклад за однією юридичною адресою» 56 % усіх учасників опитування. Не підтримують пропозицію40 % усіх респондентів, 4 % учасників опитування утримались від надання будь-якої відповіді.

В цілому позиції сторін (за/проти розміщення аптечних закладів за однією адресою) фактично розділились навпіл.

 

Переважна більшість учасників опитування відзначили, що запровадження такого стандарту обмежить конкуренцію для тих аптек,

- що вже працюють на ринку - 68 % від загальної кількості опитаних;

- що мають намір увійти на ринок - 66 % від загальної кількості опитаних.

 

Учасники анкетування зазначили наступні позитивні та негативні наслідки для конкуренції у сфері роздрібної торгівлі від запровадження положення «один аптечний заклад за однією юридичною адресою», зокрема, таке:

 

                 Позитивні наслідки

                 Негативні наслідки

- рівномірність розміщення аптек в населених пунктах;

сприятиме розвитку здорової і чесної конкуренції між аптечними закладами;

- підвищення стандартів обслуговування і впровадження вимог Належної аптечної практики;

збільшення кількості мешканців на одну аптеку;

-    зростання обсягу  продажів  на 1 торгову точку, що дозволить платити гідну зарплату

підвищення рівня довіри  клієнтів до аптечного закладу.

- порушення норм Конституції, зокрема статей 8, 22 та 42;

- обмеження конкуренції шляхом створення додаткових незаконних перешкод для суб’єктів ринку та споживачів;

- усунення з ринку окремих учасників;

- вільна конкуренція між аптечними закладами не буде існувати.

 

За результатами опитування позитивні наслідки від запровадженняморально-етичного стандарту «один аптечний заклад за однією юридичною адресою»  прогнозують 37 % від загальної кількості опитаних, негативні – 43 %, 20 % - не надали чіткої відповіді.

 

56 % усіх опитаних вважають, що запровадження Кодексу етики аптечних закладів буде мати позитивний вплив на конкуренцію на ринках роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Негативний вплив прогнозують 43 % усіх опитуваних.

 

            Комітет запропонував ГС «АПАУ» врахувати підсумки зазначеного опитування при подальшому опрацюванні проекту Кодексу та привести його положення у відповідність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

 

            Комітет сподівається на продовження плідної співпраці з учасниками фармацевтичних ринків.

 

Опитування проводилось 3-30 листопада 2016 року на сайті АМКУ. Кількість респондентів – 82.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені