Медицина, Фармація

ACINO займатиметься просуванням і комерціалізацією 9 товарних знаків MERCK для лікування серцево-судинних та ендокринних захворювань в Україні, Вірменії, Азербайджані, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Туркменістані, Таджикистані, Узбекистані, Грузії, Білорусі та Монголії.  
 
На початку липня 2017 року швейцарська фармацевтична група компаній ACINO уклала дистриб'юторську угоду з однією з провідних науково-технологічних компаній світу Merck про виключне право на комерційну реалізацію і просування низки препаратів компанії Merck в країнах СНД і Монголії, за винятком Росії, з 01 січня 2018 року . Відповідно до умов угоди ACINO представлятиме 9 торгових марок компанії Merck для лікування серцево-судинних та ендокринних захворювань (цукровий діабет та захворювання щитовидної залози) на ринках України, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Туркменістану, Таджикистану, Узбекистану, Грузії, Білорусі та Монголії. До пакету угоди входять наступні торгові марки: CONCOR®, CONCOR® COR, LODOZ®, GLUCOPHAGE®, GLUCOPHAGE® XR, GLUCOVANCE®, EUTHYROX®, JODBALANCE®, THYROZOL®. «Партнерство є невід'ємною частиною нашої стратегії. Високий попит на продукцію компанії Merck швидко посилить позиції ACINO в країнах СНД і Монголії та прискорить зростання нашого бізнесу», - зазначив Каллє Канд, Генеральний директор ACINO. З метою забезпечення безперервного доступу препаратів на ринки країн, що розвиваються, ACINO розширює свою присутність в регіоні СНД, створюючи локально нові робочі місця. З 01 січня 2018 року компанія «Фарма Старт», що входить до складу швейцарської фармацевтичної групи ACINO, буде відповідати за дистрибуцію і маркетинг препаратів компанії Merck для лікування серцево-судинних та ендокринних захворювань (цукровий діабет і захворювання щитовидної залози) в Україні, а також проведення заходів, спрямованих на підвищення обізнаності населення України щодо зазначених захворювань. «Ми, згідно зі стратегією розвитку компанії, продовжуємо зміцнювати власний продуктовий портфель і виводити на вітчизняний ринок високоякісні продукти з

 
 
 
метою поліпшення якості життя українських пацієнтів. Партнерська угода ACINO з компанією Merck забезпечить доступ до інноваційних лікарських засобів не тільки українським пацієнтам, а й пацієнтам в країнах СНД і Монголії. Я впевнений, що ми станемо надійним партнером одного зі світових лідерів в розробці і виробництві високотехнологічних препаратів», - прокоментував дану угоду Євген Заїка, Регіональний директор ACINO в країнах СНД. Роджер Янссенс, Директор Merck Biopharma в Росії та СНД: «Мета компанії Merck - надати доступ до лікарських засобів в усіх країнах і регіонах світу, де пацієнти їх потребують. Ми раді мати таких надійних партнерів, які можуть забезпечити потужну маркетингову і логістичну підтримку бізнесу на високому рівні і відповідно до вимог законодавства там, де компанія Merck не веде власну операційну діяльність». Фінансові умови угоди не розголошуються.
 
MERCK Merck - провідна науково-технологічна компанія в галузі охорони здоров'я, лайф сайнс та високотехнологічних матеріалів. Близько 50 000 співробітників по всьому світу розробляють технології, які покликані поліпшити якість життя людини - починаючи від створення біофармацевтичних лікарських препаратів для лікування онкологічних захворювань і розсіяного склерозу, розробки інноваційних систем для наукових досліджень і організації виробництва до рідких кристалів для смартфонів і РК-телевізорів. Заснована в 1668 році, Merck - одна з найстаріших у світі фармацевтичних і хімічних компаній. Родина-засновник компанії і до цього дня є основним мажоритарним акціонером та власником акцій корпоративної групи Merck, які публічно розміщені на біржі. Компанії Merck (Дармштадт, Німеччина) належать всі права по використанню торговельної марки і бренду «Merck» по всьому світу, за винятком Канади і Сполучених Штатів Америки, де компанія веде свою діяльність як «ЕМД Сєроно" (EMD Serono), «МілліпорСігма» (MilliporeSigma), «ЕМД Високотехнологічні матеріали» (EMD Performance Materials).
 
ACINO ACINO, міжнародна фармацевтична компанія зі штаб-квартирою в м.Цюрих, Швейцарія, вже понад 170 років спеціалізується на розробці і виробництві високоякісних генеричних та інноваційних лікарських засобів, та просуває свою продукцію в інтересах пацієнтів у більше ніж 80-ти країнах світу. На сьогодні компанія налічує близько 1900 висококваліфікованих співробітників. Як світовий партнер фармацевтичних компаній, ACINO поставляє готову продукцію власної розробки та/або надає готові рішення починаючи від розробки та реєстрації препаратів до контрактного виробництва, упаковки та логістики. Офіс компанії «Фарма Старт» виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу ACINO в країнах СНД. Під брендом ACINO компанія поширює високоякісну продукцію в країнах Близького Сходу, Південної Африки, Росії та країнах СНД, і Латинській Америці.

28 липня 2017 року відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитом. У цьому році він проводиться під гаслом «Елімінувати гепатит». Основна мета – привернути увагу до проблем обізнаності про захворюваність вірусними гепатитами, закликати громадськість, політиків і працівників охорони здоров'я до негайних дій для попередження випадків інфікування та смерті від гепатиту та прискорення прогресу до досягнення мети щодо викорінення цього захворювання.

Вірусний гепатит – група інфекційних захворювань, відомих як гепатит А, В, С, D та E, яка уражує сотні мільйонів людей в усьому світі, викликаючи гострі та хронічні захворювання печінки.

Вірусний гепатит В є глобальною недооціненою проблемою для системи охорони здоров'я та найбільш серйозною серед усіх вірусних гепатитів. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ), сьогодні 257 мільйонів людей у світі інфіковані вірусом гепатиту B. Приблизно 887 000 людей у 2015 році померло від інфекції гепатиту В, включаючи цироз і рак печінки в результаті хронічного перебігу гепатиту В. Формування хронічного перебігу розвивається у 80-90% дітей грудного віку, інфікованих гепатитом В протягом першого року життя. У дорослих хронічний вірусний гепатит В у 350 разів підвищує ризик розвитку цирозу та раку печінки через 10-15 років після інфікування.[i]

За оцінкою українських епідеміологів, рівень захворюваності на вірусні гепатити в Україні становить 7-9% від загальної кількості населення країни, водночас у країнах Європи цей показник коливається від 0,2% до 2,5%.ііі

Щорічно в країні реєструється 11-14 тисяч нових випадків вірусних гепатитів. Станом на початок 2016 року в Україні на обліку перебуває 67 141 хворих, які потребують лікування (20 258 – згепатитом В і 46 883 – з гепатитом С)іі.

Вірус гепатиту В може виживати за межами організму людини щонайменше 7 днів. Протягом цього періоду вірус, як і раніше, може викликати інфекцію при потраплянні до організму людини, незахищеної вакцинацією. Інкубаційний період захворювання складає в середньому 75 днів, але може варіюватися від 30 до 180 днів. Вірус може бути виявлений протягом 30-60 днів після інфікування та здатний тривалий час перебувати в організмі й розвиватися в хронічний гепатит В.

У високоендемічних районах гепатит В найчастіше поширюється від матері до дитини під час пологів (перинатальна передача) або в результаті горизонтальної передачі (під впливом інфікованої крові), особливо від інфікованої дитини неінфікованій дитині протягом перших 5 років життя. Розвиток хронічної інфекції дуже поширений серед дітей грудного віку, інфікованих їхніми матерями, або до досягнення п'ятирічного вікуі.

Це захворювання можна попередити за допомогою вакцини від гепатиту B. Проте більшість людей усе ще не обізнані щодо ризиків інфікування вірусом гепатиту В, а також щодо методів попередження та боротьби із цим захворюванням.

ВООЗ у своїй стратегії по боротьбі з гепатитом приділяє основну увагу таким напрямкам:

·         підвищення інформованості;

·         формування політики на підставі реальної ситуації;

·         профілактика гепатиту за допомогою повного курсу вакцинації всіх новонароджених 3 дозами протягом першого року життя, забезпечення безпеки ін'єкцій та препаратів крові;

·         доступі до служб моніторингу, скринінгу і лікуванню при гепатиті В.

Наразі елімінація вірусного гепатиту стала першочерговим завданням. На 69 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві представники урядів 194 країн ухвалили Глобальну стратегію ВООЗ з боротьби із вірусним гепатитом, яка включає мету викорінення гепатиту B та C протягом наступних 13 років.

З 1982 року в усьому світі використано понад 1 мільярд доз вакцини проти гепатиту В. У багатьох країнах, де зазвичай від 8% до 15% дітей ставали хронічно інфікованими вірусом гепатиту В, вакцинація скоротила показники хронічного перебігу інфекції серед імунізованих дітей до менш ніж 1%.і

Компанія ГлаксоСмітКляйн (GSK) підтримує основні ідеї та цілі ВООЗ у боротьбі з інфекційними захворюваннями. GSKє світовим лідером у розробці та виробництві вакцин. Знання та досвід, які використані для розробки вакцин, і сучасні технології виробництва гарантують фахівцям у боротьбі із захворюваннями використання високоякісних вакцин. Сьогодні портфель компанії нараховує 41 вакцину для захисту людей різного віку від 22 різних захворюваньiv.

GSK є одним із найбільших постачальників вакцин на українському ринку. В Україні зареєстровано 18 вакцин, які допомагають запобігати таким вакцин-контрольованим захворюванням, як гепатит, ротавірусна інфекція та ВПЛ, дифтерія, правець, кашлюк, кір, паротит, краснуха, бактеріальний менінгіт і грип.

Компанія також підтримує інформаційні кампанії та заходи, метою яких є підвищення рівня знань у сфері вакцинопрофілактики серед широкої громадськості, фахівців охорони здоров'я та представників засобів масової інформації як на глобальному рівні, так і в Україні.

ГлаксоСмітКляйн в Україні докладає всіх зусиль для того, щоб сприяти підвищенню рівня довіри до вакцинопрофілактики та захисту населення від вакцин-контрольованих захворювань. Уже понад 10 років компанія ініціює та підтримує інформаційні та освітні кампанії щодо цінностей вакцинації та надає експертизу щодо реалізації передових світових практик.

«Проблема інфікованості вірусом гепатиту В усе ще залишається недооціненою системами охорони здоров'я багатьох країн світу, в тому числі України. Важливим чинником можливого зараження вірусом гепатиту є його висока здатність до інфікування: вірус гепатиту В є у 50–100 разів контагіознішим, ніж вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), – зазначає Наталія Васецька, медичний радник GSK Україна, підкреслюючи високий рівень загроз зараження вірусним гепатитом B та важливість попередження цього захворювання. – Гепатит В є керованою інфекцією. Ефективність рівня захисту від захворювання вірусним гепатитом B за допомогою вакцинації становить більше 95%. Тривалість поствакцинального імунітету зберігається протягом, щонайменше, 20 років. Ключовими чинниками в попередженні захворювання вірусним гепатитом В в Україні, у першу чергу, є спільні зусилля держави, медичної спільноти та громадськості для досягнення високого охоплення населення вакцинацією проти гепатиту В».[i]http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs204/en/http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs204/en/ доступно на 20.07.2017р.

ііhttp://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170608_c.htmlhttp://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170608_c.html доступно на 20.07.2017р.

iііhttp://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20160728_a.htmlhttp://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20160728_a.html доступно на 20.07.2017р.

ivGSK Annual Report 2016. Vaccines

 

 

Санофі в Україні разом із Асоціацією дитячих ендокринологів України підтримала проект із оздоровлення дітей із цукровим діабетом у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород.

30 маленьких пацієнтів із усієї України віком від 5 до 17 років протягом двох тижнів поєднували лікування, навчання в школі самоконтролю та профілактичні медичні процедури із різноманітним дозвіллям. Перебування у санаторії і новому оточенні не лише поліпшило здоров’я дітей із цукровим діабетом, а й спонукало їх оптимістично сприймати світ, ділитися особистим досвідом, пізнавати нове, займатися творчістю та спортом.

Цукровий діабет називають неінфекційною епідемією ХХІ століття. Серед неповнолітнього населення в Україні зареєстровано майже 9 000 випадків цієї хвороби. Понад 1 300 пацієнтів – це дошкільнята. Кількість хворих серед маленьких дітей невпинно зростає[1]. Загалом пацієнти із цукровим діабетом 1 типу складають 10-15% усіх хворих на діабет[2]. Згідно з офіційною статистикою цукровий діабет уже вразив понад 1,2 млн людей[3], і цей показник щорічно збільшується на 5%. Фахівці стверджують, що в Україні кількість людей з недіагностованим діабетом перевищує офіційну статистику в 3-4 рази1.

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «Всі діти, яких ми, за підтримки Санофі, забезпечили можливістю пройти курс оздоровлення в спеціалізованому санаторії, мають цукровий діабет 1 типу. Це інсулінозалежний діабет, при якому дитині потрібно щодня неодноразово перевіряти рівень глюкози в крові та робити ін’єкції інсуліну. Такий спосіб життя може бути непростим навіть для дорослої людини, а тим більше для дітей. Проте ці діти вміють радіти чудовим моментам життя та новим цікавим подіям. Ми віримо в їхнє повноцінне життя у дорослому віці та докладаємо всіх зусиль, щоб їх дитинство сьогодні було якнайменше затьмарене хворобою. Ми вдячні Санофі за відповідальне ставлення до пацієнтів та підтримку нашої роботи протягом багатьох років».

 

«Санофі в Україні продовжує розвивати довірливе та плідне партнерство із Асоціацією дитячих ендокринологів України, адже оздоровлення дітей та створення умов для їхнього активного відпочинку це важлива частина нашої корпоративної соціальної програми «Діабет. Допоможемо разом».зазначив Гієм Граньє, директор Санофі в Україні. Ми усвідомлюємо масштабність проблеми діабету та розуміємо яким емоційним, психологічним і фінансовим тягарем вона є для пацієнтів та їхніх родин. Саме тому Санофі в Україні прагне полегшити життя дітей із діабетом, надаючи їм можливість відновити сили та разом із такими ж однолітками відчути підтримку та розуміння».

Соціальна програма Санофі «Діабет. Допоможемо разом» –довгострокова ініціатива, покликана привернути увагу суспільства до проблеми діабету та охоплює широкий спектр проектів для покращення якості життя людей з діабетом. В рамках цієї програми компанія вже вісім років поспіль проводить Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом, а також надає підтримку 27школам самоконтролю діабету в різних регіонах України.

 

 

Про Санофі

Санофі, глобальний лідер у сфері охорони здоров'я, відкриває, розробляє і постачає терапевтичні рішення, орієнтовані на потреби пацієнтів. Санофі складається з п’яти глобальних бізнес-підрозділів: діабет та серцево- судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм, Санофі Пастер та напрям безрецептурних препаратів. Санофі зареєстрована на фондових біржах в Парижі (EURONEXT: SAN) та в Нью-Йорку (NYSE: SNY).

 

Про Асоціацію дитячих ендокринологів України

Асоціація дитячих ендокринологів України – це неурядова організація, заснована у 2005 році. Головою Асоціації є Наталія Зелінська, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, головний дитячий ендокринолог Міністерства охорони здоров’я України, завідувач відділом дитячої ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканинМіністерства охорони здоров’я України.[1]Н.Б. Зелінська, Н.Г. Руденко. Дитяча ендокринологія в Україні: статистичні показники за підсумками 2016 року та їх динаміка [Текст] // Український журнал дитячої ендокринології. – 2017. - №2(22). – Р. 5-17.

[2]ЗаЗаданими довідника основних показників діяльності ендокринологічної служби України за 2016 рік: Науково-практичний журнал ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України «Ендокринологія», додаток 1, том 22, №1/2017 рік

[3]За даними прес-служби МОЗ: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20141104_b.htmlhttp://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20141104_b.html

21 июня 2017 года в Киеве Группа больниц университета ЙЕДИТЕПЕ (Турция) в партнерстве и на базе ГУ «Институт нейрохирургии им. акад. Ромоданова» НАМН Украины успешно провели научно-практическую конференцию по теме «Малоинвазивная спинальная хирургия».

Генеральным подрядчиком конференции выступила Компания JK Consulting Group.

ОФИЦИАЛЬНАЯ ЧАСТЬ Конференция стартовала с официальной части, где директор компании JK Consulting Group, Юлия Хомич поприветствовала гостей и передала слово заместителю директора по научной работе ГУ «Института нейрохирургии им. акад. Ромоданова» НАМН Украины, - Вадиму Васильевичу Белошицкому. Завершил официальную часть представитель турецкой делегации - Доц. Др. Чумхур Каан Ялтырык, который провел краткий обзор Госпитальной группы университета Йедитепе и познакомил аудиторию с медицинскими учреждениями.

Официальный отчёт

НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКАЯ ЧАСТЬ Работа в рамках самой конференции началась с выступления Проф. Др. Башара Аталая на тему «Микронейрохирургический подход к лечению интрадуральных опухолей позвоночника». Выступление и презентация, содержавшая примеры видеофрагментов с совершаемыми манипуляциями, вызвала живой интерес у аудитории. Интерактивная подача материала сопровождалась множественными вопросами гостей конференции. Гости, не владеющие английским языком на необходимом уровне, имели возможность слушать прямую речь докладчиков благодаря слаженному синхронному переводу и задавать вопросы на удобном для них языке, таким образом, активно участвуя в дискуссии. Далее Проф. Др. Башар Аталай перешел ко второй части своего выступления на тему «Микронейрохирургический подход к

лечению экстрадуральных опухолей позвоночника (первичных, метастатических)». Актуальность тематики не вызывала сомнений, поскольку обсуждение было достаточно активным.  Научная часть конференции была продолжена коллегой Проф. Аталая - Доц. Др. Чумхуром Кааном Ялтырыком и докладом на тему «Перкутанные методы вертебральной аугментации: вертебропластика и кифопластика». Завершил научную часть конференции проф. Башар Аталай с докладом на тему «Микродискектомия и эндоскопическая дискектомия», который также содержал видео-записи оперативных вмешательств,  наглядно демонстрирующих технику проводимых манипуляций. Множество вопросов из зала и продолжительное обсуждение способствовали глубокому раскрытию и пониманию заявленных тем, что позволяет нам смело утверждать о том, что мероприятие, которое планировалось как площадка для обмена опытом между украинскими и турецкими коллегами вполне реализовало себя.

НЕОФИЦИАЛЬНАЯ ЧАСТЬ Программа конференции завершилась выдачей сертификатов участникам, а также главной изюминкой - розыгрышем трех недельных стажировок в клинике нейрохирургии Больницы университета Йедитепе. С целью максимальной пользы предстоящей стажировки, среди 115 присутствующих слушателей конференции Организационный комитет, опираясь на информацию, предоставленную в Формах регистрации, отобрал 53 врача-специалиста четко по направлению нейрохирургия, среди которых и состоялся розыгрыш 3х заветных сертификатов на обучение. Таким образом, беспристрастный жребий определил троих счастливчиков – тех, кому выпал шанс на прохождение полностью оплаченной недельной стажировки в нейрохирургической клинике Больницы университета ЙЕДИТЕПЕ.

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ: Денис Годлевский (№84), Александр Медюлянов (№136), Андрей Фурман (№117)!

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

В перший день літа, 1 червня, у Всесвітній День захисту дітей у Києві відбувся брифінг Ніцана Примора (Nitsan Primor) – знаного у світі дослідника, вченого, засновника та Президента компанії Naveh Pharma (Ізраїль), який спеціально прибув до України презентувати нові інноваційні продукти своєї компанії.

Компанія Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія) розробляє та експортує медичні технології для безпечного та комфортного життя людини. Споживачі більш ніж у 20 країнах світу обрали переваги інноваційних продуктів Naveh Pharma.

Продукція компанії Naveh Pharma створена на основі мінералів Мертвого моря, заряджає енергією та допомагає уникнути дискомфорт у повсякденному житті.

Під час заходу велику увагу було приділено роз'ясненню про важливі елементи безпечного та комфортного життя, зокрема, необхідність магнію, чому його не вистачає та наслідки його недостатньої кількості в організмі людини.

Також акцентовано велику увагу на революційності презентованих засобів для покращення здоров’я людини та профілактики наслідків дефіциту важливих елементів. Зокрема, мова йшла про високу ефективність засвоєння організмом магнію та вітамінів порівняно з попередніми поколіннями подібних продуктів.

Эмиль Бен Нафтали, заступник Посла Ізраїлю в Україні: «Ми сподіваємося до кінця поточного року підписати двосторонню Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль, на яку обидві держави покладають великі сподівання щодо розвитку торгових відносин між нашими країнами.

Ми раді тому, що потенціал українського ринку для ізраїльської продукції відчула і NAVEH PHARMA, яка розпочинає свою роботу в Україні. NAVEH PHARMA – компанія, відома своїм патріотизмом і щоденним урахуванням інтересів держави в своїй діяльності, тому ми раді, що саме ця компанія представляє нашу державу в Україні. Сподіваємось, що це початок плідного і взаємовигідного співробітництва між Ізраїлем і Україною.»

Піж час презентації відбувся ефектний виступ майстрів спорту України, срібних призерів України, чемпіонів Європи з латиноамериканських танців, а також срібних призерів змагань по версії IDSA (Пекін) Крістіана Хілла та Анастасії Лемішко.

Валентина Федорчук, заслужений тренер України, Голова колегії суддів спортивного танцю України, засновник школи танців Валентини Федорчук: «Сучасний світ передбачає життя в перманентному стресі, що несе додаткові навантаження на організм та виснаження. Продукти харчування не завжди можуть ефективно забезпечувати необхідними елементами та вітамінами, навіть при відносно здоровому харчуванні. А що вже говорити про організм спортсмена? Які загрози  несе з собою недостатня кількість в організмі такого важливого і необхідного елементу як магній? Постійна втома, відсутність енергії, порушення серцевого ритму, головні болі, втрата апетиту, судоми проблеми у роботі м’язів – і це ще не весь перелік неприємних наслідків. Презентований сьогодні Комфорт Магнокс, як натуральне та доступне джерело магнію та важливих вітамінів, – це серйозна підтримка для спортсменів і остаточне зняття з порядку денного проблеми дефіциту магнію».

Засіб Комфорт Магнокс від компанії Naveh-Pharma (Ізраїль) –ефективний та дієвий для підтримки рівня магнію в організмі, який усуває основні прояви магнієвого дефіциту та попереджає судоми в ногах. Комфорт Магнокс – гранульований магнієвий комплекс, добутий з мінералів Мертвого моря. Він містить найбільш біодоступну форму магнію (моногідрат оксиду магнію), а також вітаміни Е та В6, які знаходяться в капсулі рослинного походження з гідроксипропілметилцелюлози (Vegicap).

Спеціалісти Naveh Pharma використали революційну фармацевтичну технологію для створення найбільш біодоступної форми магнію з високою розчинною здатністю та більш досконалим механізмом засвоєння магнію в організмі в порівнянні зі звичайним оксидом або гідроксидом магнію.

Комфорт Магнокс може бути включений до раціону дієтичного харчування як додаткове джерело магнію та вітамінів з метою нормалізації функцій м'язів. Препарат сприяє попередженню та усуває судоми в ногах (особливо тих, що виникають вночі) та підвищує запаси життєвих сил.

З лінійки продуктів для безпечного та комфортного життя, що впроваджує компанія Naveh Pharma, також  були представлені препарати, що допомагають уникнути проблем та ускладнень вух.

Спрей Ото КлінСпрей Ото Клін поєднує механічну промивку з ефективністю та безпекою ефірних масел, пом'якшуючи вушну сіркусприяє її легкому видаленню. Перевагами препарату є його ефективність, зручность у застосуванні, відсутность консервантів, що робить його рекомендованим навіть для дітей віком від 3-х місяців.

Спрей Ото СорбСпрей Ото Сорб– засіб для усунення води і вологи, що затрималися у зовнішньому слуховому каналі після водних процедур. Засіб знижує частку вологи та підвищує проміжок між молекулами H2O, виводячи воду та сприяючи її випаровуванню. Ото Сорб - ідеальний засіб для профілактики «вуха плавця», тобто зовнішнього отиту, що виникає після попадання води у вуха.

Інна Силантьєва, директор Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання, організатор проекту "HelpSport": «Переоцінити важливість якісних вушних препаратів для спортсменів водних видів спорту не можливо. Природньо, що під час презентації мене, перш за все, зацікавили спреї Ото Клін і Ото Сорб. Особливо останній – для усунення вологи, яка часто затримується у зовнішньому слуховому каналі після занурення в воду. Презентований засіб знижує частку вологи та сприяє випаровуванню води. Це чудова профілактика такого дефекту як «вухо плавця», що виникає після попадання води у вуха. Будемо рекомендувати для використання і, сподіваємось, додатковий комфорт допоможе нашим спортсменам здобувати нові й нові перемоги для України. Важливість підтримки олімпійських видів спорту сьогодні важко переоцінити для Українського суспільства, тому кожен шаг задля популяризації спорту суттєвий для країни».

Олеся Тарасенко віце- президент IDIP, засновник 1-го онлайн блогу-журналу LuckyUkraine, Виконавчий директор Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів: «Ще зі шкільної парти всі знають небезпечність дефіциту важливих елементів та вітамінів в організмі людини. Ми можемо безкінечно вкладати час, зусилля і кошти у розвиток культури і мистецтва, організацію дозвілля дітей, молоді, дорослих, але якщо людина не почувається здоровою, енергійною, життєрадісною, то сенс її існування буде зводитись до забезпечення організмом виконання примітивної «програми мінімум» якраз за рахунок зниження, а то і відмови від повноцінного духовного та творчого розвитку особистості. Надзвичайно важливо, що зручні у використанні та ефективні у засвоєнні магнію організмом людини препарати компанії Naveh Pharma приходять в Україну. Особливо Прегна Магнокс, який турбується про здоров’я матері та майбутньої дитини. Символічно, що українська презентація відбулася  саме у Всесвітній День захисту дітей».

Прегна МагноксПрегна Магнокс для жінок, які готуються до найяскравішої події в житті. Прегна Магнокс – засібдлязабезпеченняпотреборганізмуувітамінахтамікроелементах під     часвагітності.

Нормальний розвиток вагітності запрограмований самою природою. Але є ситуації, коли організм потребує нашої підтримки.

Під час вагітності жінці необхідно забезпечити мікроелементами свій власний організм і «наситити» ними плід, тому потреба в магнії зростає в 2-3 рази.

Наслідками магнієвого дефіциту у вагітної найчастіше є: судоми, болі в попереку, підвищення тонусу матки, дратівливість та інші.

Навіть в розвинутих країнах світу лікарі наполягають на тому, що харчування вагітних жінок не задовольняє повністю потреби організму у ряді життєво-необхідних речовин і потребує додаткової корекції.

Прегна Магнокс – унікальна запатентована формула, розроблена компанією Naveh-Pharma (Ізраіль) для підтримки вагітних жінок, що сприяє попередженню виникнення і усуненню проявів дефіциту магнію. Прегна Магнокс - капсула рослинного походження з гідроксіпропілметилцелюлози (Vegicap), що містить гранульований магнієвий комплекс (моногідрат оксиду магнію), видобутий з мінералів Мертвого моря.

Прегна Магнокс вигідно виділяється на фоні інших препаратів магнію як здатністю потрапляти безпосередньо до клітин, так і вдалою комбінацією вітамінів у своєму складі. Вітамін В6 (піридоксин) покращує біодоступність магнію та допомагає йому потрапляти до клітин. Вітамін В1 (тіамін) відіграє важливу роль в обміні речовин та сприяє запобіганню розвитку прееклампсії. Вітамін Е який навіть називають «вітаміном вагітності».

         Неординарною подією під час заходу стала присутність почесної гості, живої легенди сучасного наукового світу Олександри Федорівни Жукової –автора гучної теорії галактики як живї істоти. За її словами, революційні рішення препаратів Naveh Pharma щодо збільшення ефективності засвоєння магнію, має всі шанси значно покращити якість життя людини майбутнього, а отже і суттєво змінити розвиток людства загалом.

 

В Україні продукти компанії Naveh Pharma представляє компанія Бізнес Центр ФармаціяБізнес Центр Фармація.

Бізнес Центр Фармація заснована в 1994 році. Працює на ринку України вже понад 20 років. Компанія пройшла шлях від колективу зі штатом 10 осіб до дистриб'ютора національного масштабу з розвиненою структурою оптової та роздрібної торгівлі медичними препаратами. Сьогодні тісно співпрацюємо з найбільшими іноземними та вітчизняними виробниками медикаментів, а саме Baxter, Ipsen Pharma, Sanofi, Eli Lilly, Novartis, Hoffman-La-Roche, Takeda, Sandoz (Ebewe), Astellas, Weleda, Фармак. Багаторічне успішне партнерство дозволяє забезпечувати споживачів якісними лікарськими засобами та високим рівнем сервісу. Особлива увага приділяється препаратам, що рятують життя, а також препаратам в таких галузях медицини як ендокринологія, онкологія, психіатрія, важкі інфекційні захворювання, і інших, доступ до яких зазвичай утруднений або широко не представлений.

Робота компанії була відзначені цілою низкою нагород: переможець рейтингу «Лідери державних закупівель» в номінації «Постачальник продукції» (жовтень 2003); нагорода «Панацея - 2003» в номінації «За дистрибуцію Життєво Важливих Лікарських Засобів» (вересень 2003); нагорода «Фаворит Олімпу» в номінації «Репутація» (2003).

На сьогоднішній день в компанії працює близько 150 співробітників, які представлені у всіх великих містах України.

Зважаючи на 20- річний досвід успішної і конкурентної діяльності, компанія постійно шукає нові можливості для розвитку, а також забезпечення споживачів високого якісними життєво необхідними лікарськими препаратами.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені