Дім

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Дім
Зберегти
Скасувати
Відновити

Матеріали, Обладнання, Технології

Контроль безпеки будинків

Завдяки новому IoT-рішенню Київстар,абоненти будь-яких мобільних операторів зможуть контролювати безпеку своїх будинків та квартир зі сма

П'ятниця, 23.11.2018 COMMENTS

Меблі, Декор

Виставка INTERIOR MEBEL

У Києві відбулася Міжнародна виставка елементів інтер'єру – INTERIOR MEBEL. Зробити замовлення на доставку українських меблів і д

Вівторок, 12.02.2019 COMMENTS

Побутова техніка

Холодильник з нижньою камерою

Компанія LG Electronics (LG) готується представити новий революційний холодильник з нижньою морозильною камерою і технологією Cen

Субота, 26.01.2019 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

Конференція Smart Ukraine

24 квітня у Києві відбулася конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст». Подія стала пер

Середа, 1.05.2019 COMMENTS

Ріст асоціацій, об’єднання та співпраця! Такі основні завдання поставили перед собою Українська Асоціація Меблевиків та Українська Дверна Асоціація на спільній конференції “Курс на розвиток. Як зростати у 2019 році”, яка відбулась 22 січня.

 

Розпочала конференцію член правління УАМ Світлана Гайдачук, зазначивши, що ця зустріч є важливою подією для кожної із асоціацій. Як співвласниця бренду “Vavilon Company” спікер поділилася досвідом lean-трансформації власної компанії. Світлана Гайдачук, яка пройшла навчання у Lean інституті, підтвердила ефективність впровадження lean, як менеджменту “без зайвих рухів” і командної гри, та побажала всім присутнім “стати lean трансформованими”.

 

Наступною виступила Юлія Заїка, виконавчий директор ГО “Ліга ділових та професійних жінок”, з проектом “Forbiz: створення кращого бізнес середовища”. Серед основних цілей проекту спікер відзначила розробку ефективних стандартів ведення бізнесу, формування нової культури, позитивний вплив на попит, забезпечення неупередженого контролю за якістю послуг, підвищення відповідальності, детінізацію. “Цей проект народився завдяки проекту ПРООН, в якому приймала участь і УАМ. Тому це вкотре показує силу кооперації та партнерства” - зазначила Юлія Заїка.

 

Ключовою темою, яку розглядали на конференції, була тема експорту для малого та середнього бізнесу. Дмитро Патіс, співвласник компанії Eskada-M, та Андрій Колесник, Голова Платформи Рітейлу УАМ та власник компанії TopArt Nature of Art, розповіли про головні кроки, з яких складався шлях виходу на ринок Ізраїлю. Це спільний проект 7-и українських меблевих компаній, які обставлять 3000 ізраїльських квартир з прибутком в 60 мільйонів доларів. На прикладі проекту спікери довели присутнім, що експорт - це реальність, а не міф.

 

Власник бренду “First Family” Віталій Івахов продовжив конференцію з темою дизайну. “Дизайн - це не те, як воно виглядає, дизайн - це те, як воно працює” - зазначив спікер. Віталій Івахов розповів про “тенденцію до відкритості”, яка присутня сьогодні в сфері дизайну меблів та інтер’єру, про потребу “виходити за рамки свого продукту” і про необхідність нетворкінгу. “Обмінюючись досвідом, ми отримуємо набагато більше та швидше, ніж коли ми робимо все поодинці” - мотивуючими словами завершив свій виступ Віталій Івахов.

 

На зустрічі був присутній координатор проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об'єднань малих і середніх підприємств» Владлен Сисун. Він наголосив на тому, що асоціації повинні рости, вони повинні заробляти кошти та навчитися бути фінансово незалежними.

 

Завершилась конференція своєрідним полілогом між меблевиками та виробниками дверей. Під час якого президент Української Дверної Асоціації Євген Потьомкін зробив основний висновок, як результат зустрічі, та поставив цілі на 2019 рік: збільшення кількості членів асоціацій, об’єднання та співпраця УАМ і УДА.

 

Чекаємо вас на новорічному святкуванні УАМ, яке відбудеться вже за тиждень, 1 лютого! Деталі та реєстрація за посиланням: https://www.facebook.com/events/317516728858246/ 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені