Дім

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Дім
Зберегти
Скасувати
Відновити

Матеріали, Обладнання, Технології

Контроль безпеки будинків

Завдяки новому IoT-рішенню Київстар,абоненти будь-яких мобільних операторів зможуть контролювати безпеку своїх будинків та квартир зі сма

П'ятниця, 23.11.2018 COMMENTS

Меблі, Декор

Виставка INTERIOR MEBEL

У Києві відбулася Міжнародна виставка елементів інтер'єру – INTERIOR MEBEL. Зробити замовлення на доставку українських меблів і д

Вівторок, 12.02.2019 COMMENTS

Побутова техніка

Холодильник з нижньою камерою

Компанія LG Electronics (LG) готується представити новий революційний холодильник з нижньою морозильною камерою і технологією Cen

Субота, 26.01.2019 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

Конференція Smart Ukraine

24 квітня у Києві відбулася конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст». Подія стала пер

Середа, 1.05.2019 COMMENTS

Меблі, Декор

У Києві відбулася Міжнародна виставка елементів інтер'єру – INTERIOR MEBEL.

Зробити замовлення на доставку українських меблів і домовитися про наступні контракти приїхали представники 15 ізраїльських компаній.
Налагоджувати іноземне партнерство допомагає Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи Євросоюзу
EU4Business. Окрім цього, в межах підтримки малого та середнього бізнесу (МСБ) ЄБРР надає можливість підприємцям отримати компенсацію  коштів на консалтинговий проект.

За словами координатора консалтингових проектів МСБ у ЄБРР Ольги Іванченко, меблева галузь – одна із найперспективніших.

"Підприємців потрібно навчити знаходити іноземних партнерів. Для цього ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business розробив детальний план розвитку для меблевої галузі на найближчі кілька років – дорожню карту. Також ми активно організовуємо торгові місії. Нещодавно закінчилася торгова місія в Ізраїль. Результат – 7 українських компаній умеблюють цілий житловий квартал на три тисячі квартир. Цей проект попередньо оцінений в $30-60 млн. Ми були впевнені в успіху наших підприємців, але такі результати приємно вразили навіть нас. Ми зрозуміли, що зупинятися не можна, тож запросили в Київ ізраїльських баєрів, дизайнерів та архітекторів для перемовин і з нетерпінням очікуємо на нові контракти".

Ініціатива EU4Business передбачає широкий спектр інструментів для розвитку малого та середнього бізнесу у нашій державі.
"Ми, в рамках ініціативи EU4Business, займалися створенням експортного бренду, і сподіваємось, що така зрозуміла ідентичність
 українських товарів зменшить витрати МСБ на маркетингове просування та рекламу в експортному сегменті", – зазначила пані Іванченко.

На великому потенціалі української меблевої промисловості наголошує і голова експортної платформи профільної асоціації Дмитро Патіс. Зокрема, торік завдяки ініціативі ЄС EU4Business та ЄБРР виробники змогли взяти участь в торговій місії до Ізраїлю. Показали на що  здатні, тому сьогодні ізраїльтяни із задоволенням приїхали вже до нас.

Висока якість виробництва меблів, креативний дизайн, доступна ціна та зручна доставка сприяють налагодженню ділових зв'язків
з українськими меблевиками, пояснили в Ізраїльсько-Українському Альянсі.

"Ізраїльські компанії здивовані професіоналізмом українських меблевиків. Вони порівнюють наших виробників із провідними компаніями Італії. До того ж, неабиякою перевагою для партнерства стало підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем", – розповіла голова Ізраїльсько-Українського Альянсу Анна Жарова.

В рамках міжнародної виставки INTERIOR MEBEL відбулося близько 250 В2В зустрічей, які мають принести 70 українським меблевикам багато перспективних контрактів. Нагадаємо, ЄБРР та Європейський союз сприяють поліпшенню бізнесового клімату в Україні, допомагаючи нашим виробниками розширювати  ринки збуту, зокрема в рамках ініціативи ЄС EU4Business.
 

https://maximum.fm/ukrayinski-mebli-porivnyali-z-italijskimi_n155445

1 лютого 2019 року відбулось святкування New year afterparty в Українській Асоціації Меблевиків.

Локація: UBI Конференц Хол, м. Київ, вул. Дорогожицька 8 (https://goo.gl/maps/6UXrf5Vwf2w)

Програма святкування:

-      Президент УАМ, Володимир Патіс, презентував звіт по роботі за рік і розповів про плани на 2019;

-      Актуальна панельна дискусія “СУЧАСНА НОВОБУДОВА”, за участі забудовників, меблевиків та дизайнерів, де кожна зі сторін змогла висловити свої думки і обговорити можливу співпрацю;

●     Євген Леськів- засновник KиївБудДевелопмент

●     Дмитро Васильєв-співзасновник АРХІМАТИКА

●     Ярослав Слюзберг- засновник Homster

●     Олександр Димніч - CEO Sergey Makhno Architects

●     Олександр Секеда- засновник Sekeda Design Lab

●     Ольга Богданова- засновник Bogdanova Bureau

●     Олег Волосовський- засновник LOFT Buro

●     Дмитро Патіс- співзасновник  Eskada-M

●     Андрій Колесник- співзасновник TopArt

●     Павло Кривуца- власник Conсept21

-      за традицією ми познайомилися з новими компаніями-членами УАМ, які нещодавно до нас приєднались.

Усі присутні на святкуванні отримали незабутні враження й отримали натхнення до зростання на весь 2019 рік!

Поважні гості:

●     Ксенія Ляпіна - український політик, народний депутат України, Голова Державної регуляторної служби України

●     Владлен Сисун - координатор Програми "Зміцнення Бізнес-Об’єднань Малих і Середніх Підприємств", що проводиться Програмою розвитку ООН в Україні | UNDP.

●     Ольга Іванченко- координатор проектів Групи з розвитку та фінансування МСБ ЄБРР в Україні.

●     Олександр Лук’янченко- директор департаменту “Меблі”, ЕПІЦЕНТР-К

Партнерами святкування стали:

1.   ТМ АДЛЕРОбираючи ADLER Ви отримуєте якісний продукт, відсутність рекламацій,  постійну технологічну підтримку, навчання ваших працівників і головне - надійного партнера.

2.   Клейберит-Украина KLEIBERIT- експерт серед виробників клеїв. Ми можемо склеїти все, окрім розбитого серця, але і над цим ми працюємо!

3.   ЛТЛ Груп LTL GROUP–  Постачальник технологічних рішень та навчальний центр,   незмінний помічник в розвитку та відбудові меблевої галузі України.

 

 

Подію підтримали:

Компанія “Неокон”- Фабрика нестандартних рішень. Основний напрямок діяльності контрактне виробництво елементів суспільних інтер'єрів: рецепції і барні стійки, торговельне обладнання і острівці, декор стін і колон, меблі для фуд-кортів і зон відпочинку, презентаційне та виставкове обладнання.

Сервіс ARbrowser (ЕйАрБраузер) - надає технологію доповненої реальності для меблевого ринку, яка допомагає збільшити продажі, зменшити витрати на контент для веб-сайтів, прискорити процес купівлі кінцевим споживачем.

 Офіційно у 2017 році Україна експортувала 2 мільйони тонн дров.  Натомість, за статистикою митниць іноземних держав, до них з України в’їхало всього 443 кілограми дров і понад 610 тисяч тонн кругляка. 

Кандидат у Президенти Андрій Садовий наголошує, що більшість таких оборудок проводять державні підприємства – лісгоспи, які й експортують «дрова» з України.

«Насправді всі розуміють, що ніякі дрова ніхто за кордон не вивозить. У Польщу, Румунію, Туреччину йде ліс-кругляк. Сировина, з якої там виробляють меблі. А потім велика кількість тих меблів повертається в Україну. Більш того, багато з цих меблів виробляють українські працівники, які їдуть туди на роботу, бо в Україні виробництва немає», – каже Садовий у своєму  відеоблозі  на Youtube.

Відтак, політик називає мораторій на вивіз лісу-кругляка «фількиною грамотою».  Зі свого боку, Садовий пропонує боротися із вивезенням лісу-кругляка за допомогою дієвих антикорупційних органів, повної цифровізації митниці та обліку лісових насаджень, а також пропонує державні програми: для збільшення лісових насаджень і підтримки вітчизняного виробництва, зокрема у галузі обробки деревини.

«Має бути політична воля підтримати українського виробника. Тільки у деревообробці ми можемо створити тут, в Україні, до 50 тисяч робочих місць. Так люди можуть мати роботу і не виїжджати за кордон. Все маємо – сировину, мудрих людей, бажання. Тільки маємо «жуліків», які видавлює з людей останні соки. Вони мають піти», – переконаний Андрій Садовий.

Ріст асоціацій, об’єднання та співпраця! Такі основні завдання поставили перед собою Українська Асоціація Меблевиків та Українська Дверна Асоціація на спільній конференції “Курс на розвиток. Як зростати у 2019 році”, яка відбулась 22 січня.

 

Розпочала конференцію член правління УАМ Світлана Гайдачук, зазначивши, що ця зустріч є важливою подією для кожної із асоціацій. Як співвласниця бренду “Vavilon Company” спікер поділилася досвідом lean-трансформації власної компанії. Світлана Гайдачук, яка пройшла навчання у Lean інституті, підтвердила ефективність впровадження lean, як менеджменту “без зайвих рухів” і командної гри, та побажала всім присутнім “стати lean трансформованими”.

 

Наступною виступила Юлія Заїка, виконавчий директор ГО “Ліга ділових та професійних жінок”, з проектом “Forbiz: створення кращого бізнес середовища”. Серед основних цілей проекту спікер відзначила розробку ефективних стандартів ведення бізнесу, формування нової культури, позитивний вплив на попит, забезпечення неупередженого контролю за якістю послуг, підвищення відповідальності, детінізацію. “Цей проект народився завдяки проекту ПРООН, в якому приймала участь і УАМ. Тому це вкотре показує силу кооперації та партнерства” - зазначила Юлія Заїка.

 

Ключовою темою, яку розглядали на конференції, була тема експорту для малого та середнього бізнесу. Дмитро Патіс, співвласник компанії Eskada-M, та Андрій Колесник, Голова Платформи Рітейлу УАМ та власник компанії TopArt Nature of Art, розповіли про головні кроки, з яких складався шлях виходу на ринок Ізраїлю. Це спільний проект 7-и українських меблевих компаній, які обставлять 3000 ізраїльських квартир з прибутком в 60 мільйонів доларів. На прикладі проекту спікери довели присутнім, що експорт - це реальність, а не міф.

 

Власник бренду “First Family” Віталій Івахов продовжив конференцію з темою дизайну. “Дизайн - це не те, як воно виглядає, дизайн - це те, як воно працює” - зазначив спікер. Віталій Івахов розповів про “тенденцію до відкритості”, яка присутня сьогодні в сфері дизайну меблів та інтер’єру, про потребу “виходити за рамки свого продукту” і про необхідність нетворкінгу. “Обмінюючись досвідом, ми отримуємо набагато більше та швидше, ніж коли ми робимо все поодинці” - мотивуючими словами завершив свій виступ Віталій Івахов.

 

На зустрічі був присутній координатор проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об'єднань малих і середніх підприємств» Владлен Сисун. Він наголосив на тому, що асоціації повинні рости, вони повинні заробляти кошти та навчитися бути фінансово незалежними.

 

Завершилась конференція своєрідним полілогом між меблевиками та виробниками дверей. Під час якого президент Української Дверної Асоціації Євген Потьомкін зробив основний висновок, як результат зустрічі, та поставив цілі на 2019 рік: збільшення кількості членів асоціацій, об’єднання та співпраця УАМ і УДА.

 

Чекаємо вас на новорічному святкуванні УАМ, яке відбудеться вже за тиждень, 1 лютого! Деталі та реєстрація за посиланням: https://www.facebook.com/events/317516728858246/ 

31 жовтня відбулося святкування 17-ої річниці Української Асоціації Меблевиків, яке без сумніву можна назвати головною подією осені для усіх членів асоціації.

Святкування відвідало 153 особи, серед яких 94 представника компаній-членів УАМ. Привітати з річницею також вирішили партнери та друзі УАМ - представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Торгово-промислової Палати  України, Програми Розвитку ООН, Швейцарського посольства, , Офісу з просування експорту, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Ради бізнес-омбудсмена, Спілки Українських Підприємців, Юридичної Групи EUCON, а також представники медіа-спільноти.

Для привітання меблевиків із 17-ою річницею на святкування завітав Перший-віце-прем'єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі, Степан Іванович Кубів.

В ході святкування була проведена панельна дискусія “Три головні виклики для меблевої галузі в Україні”, за участі Мар’яни Каганяк, керівника Офісу з просування експорту в Україні, Ольги Іванченко, координатора проектів відділу фінансування та розвитку МСБ ЄБРР в Україні, яка веде ініціативу з розвитку меблевого сектору в рамках EU4Business, Максима Нефьодова, першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, Миколи Вікнянського, власника компанії ТОВ “ТЕРМОПАЛ”, Павла Пісного, власника компанії ТОВ “ДАЛЕТ БРОК” та Володимира Патіса, Президента Української Асоціації Меблевиків. В ході дискусії учасники обговорили важливість визнання меблевої галузі державою, потребу у підтримці експорту меблів, а також важливість підвищення престижу профільних галузевих професій.

Після панельної дискусії відбувся вже традиційний прийом нових членів до УАМ, яких цього разу була рекордна кількість - 28 компаній!

Попереду ще багато роботи й нових перемог, а тому ми на цьому на закінчуємо, й продовжуємо йти далі: “Успіх- не остаточний, невдачі - не смертельні, значення має лиш мужність продовжувати далі…” (Уінстон Черчіль).

 

Автор фото: Олександр Дорошенко

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені