Дім

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Дім
Зберегти
Скасувати
Відновити

Матеріали, Обладнання, Технології

Норвезькі технології для дому

У Києві відбулася тристороння зустріч представників компанії «Розумний Дім», посольства Норвегії в Україні та норвезьких пар

Вівторок, 3.04.2018 COMMENTS

Меблі, Декор

Вам покажуть будинок мрії

З 9 по 12 травня у Львові всі охочі могли відвідати «Дім мрії» компанії LG Ele

Вівторок, 14.05.2013 COMMENTS

Побутова техніка

Элементы питания наградили

Image - Элементы питания наградили

Элементы питания eneloop японской компании Panasonic завоевали награду Long Life Design 2016 в рамках международного кон

П'ятниця, 23.12.2016 COMMENTS

Регіон, Місто, Село

Регіональний лідер 2017 року

ЛАУРЕАТ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2017» в номінації«Регіональний лідер року» Олег Синютка, Голова Львівської обласної дер

Середа, 14.03.2018 COMMENTS

У Києві відбулася тристороння зустріч представників компанії «Розумний Дім», посольства Норвегії в Україні та норвезьких партнерів з Nexans Norway AS.

 

Відкриваючи зустріч, заступник голови місії посольства Норвегії в Україні Фредрік Артур зазначив, що мета - обговорення розширення і зміцнення торговельних відносин між Україною та Норвегією, презентація можливостей компанії Nexans Norway на ринку нашої країни. Яскравим прикладом успішної співпраці двох країн є багаторічне партнерство між норвезькою компанією Nexans та українською «Розумний Дім».

 

Nexans - світовий лідер у кабельній індустрії, володіє понад 100 заводами по всьому світу з виробництва високовольтних оптоволоконних силових кабелів. Єдиний завод, який виробляє нагрівальні кабелі, знаходиться в місті Лангус, Норвегія. Продукція постачаєтьсяна територію України безпосередньо з даного заводу. Варто підкреслити, що в Норвегії діють одні з найвищих стандартів якості в Європі.

 

«З компанією «Розумний Дім» ми співпрацюємо c 2006 року і разом ми стали лідерами на ринку України, одному з найбільш важливих ринків в Європі. Це зростаючий ринок, а у нас є амбіції розвиватися і далі. «Розумний Дім» - це не тільки компанія, у якої такі ж цінності, як і у Nexans Norway. Вони виступають амбассадором цих цінностей в Україні, включаючи дотримання принципів ділової етики, лояльність, використання виключно сертифікованої продукції. Тому ми дуже щасливі, що знайшли ідеальну сумісність з компанією «Розумний Дім» і впевнений, що разом станемо ще успішніші в Україні», - заявив керівник департаменту експорту Nexans Norway AS Бенджамін Аймард (Benjamin Aymard).

 

Після презентації Бенжаміна Аймарда, заступник голови місії посольства Норвегії Фредрік Артур висловив бажання відвідати цієї весни виставковий стенд компанії «Розумний Дім» на міжнародній виставці «AquaTherm Kyiv 2018», щоб особисто ознайомитися з товарною лінійкою норвезького бренду.

 

«Ми - єдиний постачальник нагрівальних кабелів Nexans в Україні. І це одна з головних переваг, тому що компанія-виробник дає 100% гарантію на якість і справжність всієї продукції, яку ми реалізовуємо через широку дистриб'юторську мережу по Україні. Наші клієнти можуть бути впевнені, що купують оригінальний норвезький продукт. На відміну від інших виробників, які заявляють одну країну походження, а створюють товар в інших країнах. Тепла підлога Nexans виробляється тільки в Норвегії, де стандарти якості дуже високі» - зазначив директор компанії «Розумний Дім» В'ячеслав Ніконов.

 

Під час зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю та реалізацію норвезьких товарів на території України при всебічній підтримці норвезького посольства. Угода також передбачає спільну діяльність між нашими країнами.

 

Довідка.

ТОВ «Розумний Дім»- єдиний постачальник нагрівального кабелю ТМ Nexans в Україні. Виробник продукції групи ТМ Profi (Profitherm, Profitherm / Eko, ProfiSystem).

 

Nexansє світовим лідером у кабельній індустрії, володіє понад 100 заводами по всьому світу. На нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені