Офіс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Офіс
Зберегти
Скасувати
Відновити

HR, Люди бізнесу

Дискримінація в оголошен

Українське законодавство забороняє дискримінацію в оголошеннях про вакансії, а саме вказувати вим

Вівторок, 20.02.2018 COMMENTS

КСВ, Благодійність

L’KAFA Group, ALFAVITO,

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна” (Ки

Субота, 30.12.2017 COMMENTS

Маркетинг, PR

Кращий GR-спеціаліст рок

29 березня у готелі «Fairmont» відбулася церемонія нагородження фіналістів та перемож

Вівторок, 3.04.2018 COMMENTS

Податки, Бухгалтерія

Митний сертифікат на тов

23.01.2018 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.11.2017 № 950 «Про за

Неділя, 28.01.2018 COMMENTS

Маркетинг, PR

29 березня у готелі «Fairmont» відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців Премії «Кращий GR-спеціаліст року», серед яких визнані фахівці, які представляють компанії, профільні Асоціації та окремі представники сфери GR, PR, Public Advocacy, Government  and Public Affairs, які працюють виключно в межах етичних правил, коректних комунікацій, відкритого представництва та розвитку галузі й досягли значних успіхів в сфері Government Relations.

Організатор заходу: Українська Асоціація професіоналів в сфері GR.

Ведуча вечора - Вікторія Кіосе  розпочала Премію з актуальності розвитку сфери  Government Relations та наголосила, що саме зараз час будувати довгострокові відносини між бізнес-об’єднаннями, громадськими структурами та владою, впливати на її рішення та брати участь у формуванні державної політики.

Фіналістів та переможців першої номінації «Найефективніша профільна Асоціація року» привітав народний депутат України – Валерій Карпунцов, який підкреслив важливість розвитку цивілізованого лобізму та прозорої адвокації в Україні та вручив нагороди лауреатам.
 
В номінації  «Найефективніша профільна Асоціація року» фіналістом стала Висоцька Юлія - Громадська Спілка «Ліга оборонних підприємств України», переможцями: Каленков Олександр – об’єднання підприємств «Укрметалургпром», Дикун Андрій - ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», Коробкова Олена - Незалежна асоціація банків України, Григоренко Сюзанна - Насіннєва Асоціація України, Горбачьов Микола –Українська Зернова Асоціація.
 
Фіналістів другої номінації «Найуспішніший GR-комунікатор» нагородив народний депутат України – Григорій Шверк. Фіналістами номінації стали: Віктор Ткачук - Народний депутат 3-го скликання, директор, засновник SMART GR, Кірова Лариса - Інформаційно-правова компанія «ЛІГА:ЗАКОН», Потімков Олександр – спеціаліст з регуляторної політики та приватизації, Мальцева Наталія - Всеукраїнська ГО "Стоп корупції". Переможцем Премії в номінації «Найуспішніший GR-комунікатор» стала Колесникова Олена - Всеукраїнське об’єднання «Федерація металургів України».
 
 
Фіналістами номінації «Найкращий адвокаційний кейс року» стали: Руденко Андрій – координатор ініціативи «КОЛО ПРАВОЗАХИСТ, Ліна Клєбанова - Ініціатива B2F: Бізнес за майбутнє. Переможцями Премії в номінації «Найкращий адвокаційний кейс» стали: Міністерство Юстиції України та Висоцька Юлія - Громадська Спілка «Ліга оборонних підприємств України», яких привітав на нагородив народний депутат України – Антон Геращенко.

Переможцем Премії в номінації «Найкращий юридичний кейс» став Корюкін Олександр – адвокат юридичної компанії «Корюкін і партнери».
 
Фіналістами номінації «Вагомий внесок в розвиток галузі» стали: Таранцова Анна та Бойко Тетяна - освітня платформа «GR Academy», Кравченко Сергій - заступник Голови Державної служби зайнятості, Національний комітет "Міс Юкрейн", Сорока Іван - ГО "Український медичний клуб". Переможцем цієї номінації став Наумов Володимир - Авіаційний комітет Торгово-промислової палати України.
 
Фіналістом в номінації «Найкращий Міжнародний Кейс» став Романчук Ярослав - Асоціація українського бізнесу в Польщі. Переможцями номінації «Найкращий Міжнародний Кейс» стали: Мусатов Олексій - Національна ліга транспортного бізнесу, Довгань Віктор - Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, Логвинський Георгій – народний депутат України, Віце-Президент Парламентської асамблеї Ради Європи (2017-2018), Заслужений юрист України, правозахисник, Ломовський Анатолій - GR-спеціаліст міжнародного напрямку.
 
Народний депутат України – Віктор Чумак нагородив переможців номінації «Галузевий прорив року». Фіналістами якої стали: Литвинова Євгенія – Президент Клубу експортерів, Перевертаєв Андрій – Радник в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, Косяченко Костянтин - Громадська спілка "Українське агентство з оцінки технологій охорони здоров'я", журнал «Elite World». Переможцем Премії в номінації «Галузевий прорив року» став Гусєв Юрій - GR-спеціаліст ПриватБанку.
 
На завершення, Президент Української асоціації професіоналів в сфері GR та лобістів – Катерина Одарченко привітала всіх переможців та висловила свої сподівання щодо прийняти закону  «Про публічну адвокацію» у Верховній Раді, для того, щоб GR-спеціалісти могли працювати законно, відкрито, з чітко окресленими правами та обов’язками, згідно з міжнародними стандартами. Також Катерина Одарченко подякувала всім партнерам заходу за підтримку та співпрацю в розвитку сфери Government Relations в Україні.

На початку 2016 року компанія Філіп Морріс Україна випустила на український ринок новий продукт - тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕНи) у формі сигарет-стіків та спеціальний пристрій для їхнього нагрівання. Проте експерти з контролю над тютюном виявили низку ймовірних порушень українського законодавства, пов’язаних із реалізацією, маркуванням та оподаткуванням цих нових тютюнових виробів.

По-перше, для стимулювання продажу ТВЕНів використовують зовнішню рекламу із зображенням тютюнових виробів. Рекламні плакати з зображенням спеціальних сигарет-стіків для електричного нагрівання заполонили вітрини магазинів великих міст. Проте, відповідно до чинного законодавства України, будь-які форми стимулювання продажу тютюну та реклама тютюнових виробів заборонені[1].

По-друге, попередження про шкоду куріння на пачках цих тютюнових виробів не відповідають вимогам українського законодавства. Зараз на пачці ТВЕНу лише з одного боку є текстове попередження “Цей продукт не є цілком безпечним і викликає звикання”, розміщене на 30% поверхні сторони пачки. Проте українським законодавством передбачено, що на 50% поверхні кожної сторони упаковки тютюнових виробів має бути з одного боку текстове попередження“Куріння вбиває”, а з іншого боку – графічне попередження. Окрім того, на пачці має бути інформація про вміст смол та нікотину – на ТВЕНах такої інформації нема. Це, швидше за все, порушує статтю 12 Закону України №2899-IV[2].  

По-третє, тютюнова компанія, ймовірно, недоплачує акцизний податок під час реалізації сигарет-стіків для електричного нагрівання. Так, ТВЕНи упаковані у пачки по 20 штук (як і звичайні сигарети), але оподатковуються вони чомусь на вагу (кілограмами) за ставками "іншого тютюну промислового призначення". Таким чином акцизний податок з пачки ТВЕНів, яка коштує 35 грн, складає всього 4,43 грн, а не 15,75 грн, як з пачки звичайних сигарет такої ж вартості. Тобто держава на кожній пачці може втрачати 11,32 грн.

“Ми звертались до Державної фіскальної служби України, щоб отримати інформацію про кількість ввезених на територію Україну та реалізованих тютюнових виробів для електричного нагрівання, проте ДФС такої інформації не надала. Тому важко оцінити, скільки сукупно недоотримав  держбюджет у 2016 та 2017 роках через те, що ТВЕНи оподатковують не як сигарети, а як тютюн промислового виробництва. Проте різниця більш ніж у 3 рази вражає”, - зазначила Катерина Римаренко, менеджер проектів ГО “Життя”.

По-четверте, на упаковках тютюнових виробів зобов’язані друкувати максимальну роздрібну ціну, вище за яку заборонено продавати ті чи інші тютюнові вироби[3]. Проте на пачці ТВЕНу цієї інформації нема.

“За порушення законодавства щодо реклами, маркування чи оподаткування тютюнових виробів передбачають суттєві штрафи. Так, наприклад за імпорт та оптову реалізацію тютюнових виробів на території України без медичних попереджень, передбачених законодавством, штраф може складати до 10 тисяч гривень, за порушення норм щодо заборони реклами тютюнових виробів штраф встановлено у розмірі п’ятикратної вартості розповсюдженої реклами. Тому ми сподіваємось, що контролюючі органи, зокрема Держпродспоживслужба та ДФС, звернуть увагу на ймовірні порушення чинного законодавства України тютюновою компанією Філіп Морріс Україна, які стосуються представлення та продажу ТВЕНів в Україні”, - наголосив Петро Король, юрист Центру демократії та верховенства права

Україна – не єдина держава, де тютюнову компанію Філіп Морріс підозрюють у порушенні законодавства, що стосується реклами тютюнових виробів. Зокрема литовські урядовці також стверджують, що тютюновики, рекламуючи пристрої для нагрівання тютюну, ймовірно просувають також і тютюнові вироби[4].

Нагадаємо, що 25 січня 2018 р. Експертна рада Адміністрації з контролю за продуктами харчування та медичними препаратами США (FDA) відхилила звернення тютюнової компанії Філіп Морріс щодо визнання нових тютюнових виробів для електричного нагрівання менш шкідливими для здоров’я, ніж звичайні сигарети.

 [1]Стаття 22 Закону України №270/96-вр «Про рекламу» та стаття 16 Закону України №2899-IV «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення»

 

[2]Закон України №2899-IV«Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення».

 

[3]Стаття 11-1 та стаття 17 Закону України №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

 

Компания Arricano стала победителем Национальной Премии CP Awards-2017 в номинации «Лучший маркетинговый проект в ТРЦ» за социальную акцию «Меняй старые вещи на новые», которая была реализована в ТРК «Проспект».

Торжественное награждение CP Awards, Всеукраинской профессиональной Премии за достижения в области недвижимости Украины, состоялось 27 октября 2017 года в Premier Palace Hotel. На мероприятии присутствовало более 150 гостей - члены  жюри, участники и номинанты конкурса, топ-менеджеры украинских и международных компаний отрасли.

Победителей в 15 номинациях из более 100 поданных заявок и 3 отобранных претендентов определяло жюри Премии - признанные украинские и зарубежные эксперты в области недвижимости, строительства, инвестиций, ритейла и маркетинга.  Организаторы Премии, команда отраслевого издания Commercial Property, подчеркивают, что основная цель CP Awards - формирование открытого, прозрачного, профессионального и конкурентного рынка недвижимости в Украине.

В номинации «Маркетинговый проект в ТРЦ / Marketing Project in SEC» принимали участие около 20 маркетинговыхпроектов, направленных на повышение посещаемости и продаж арендаторов, которые были проведены в ТРК в период с декабря 2013 года по сентябрь 2017 года.

Наталья Дмитренко, директор по маркетингу компании Arricano, выражает благодарность за награду в номинации «Лучший маркетинговый проект в ТРЦ» и отмечает: «Для маркетинговой команды Arricano - это знаковая победа, потому что кампания «Міняй старі речі на нові» - один из наших самых добрых и сильных проектов в ТРК «Проспект». Профессиональная среда в этом году рассматривает эффективные маркетинговые кампании под новым углом, учитывая именно социальную значимость. Премия CP Awards подтверждает этот тренд. Мы в Arricano считаем, что социализация  современных ТРК очень важна, и стараемся, чтобы все тренды, влияющие на нашу повседневную жизнь, присутствовали в маркетинговых активностях торгового центра».  

Arricano, инициатор акции «Меняй старые вещи на новые», объединила в благотворительном проекте тех, кто хотел помогать нуждающимся. Участниками стали арендаторы и обычные люди, которые принесли старую одежду: в обмен на свои добротные теплые вещи участники акции получали специальные купоны номиналом 100, 200 и 300 гривен на покупку новых вещей. Эти купоны для приобретений в своих магазинах предоставили партнеры социального проекта - арендаторы ТРК «Проспект» (Киев) в благодарность всем, кто принес одежду.  Благотворительный фонд передал собранную одежду нуждающимся людям. В результате проекта был решен комплекс задач: для тех, кто хотел сделать маленькое рождественское чудо ТРК «Проспект» предоставил такую возможность, нуждающиеся в теплой одежде ее получили, арендаторы стали участниками благотворительной инициативы, в ТРК «Проспект» была создана добрая новогодняя атмосфера.

Samsung Electronics сообщила о поднятии на шестую строчку международного рейтинга Interbrand «Best Global Brands 2017» с показателем стоимости бренда в 56,2 миллиарда долларов. Это на одну позицию выше и на 9 процентов больше в сравнении с прошлым годом соответственно.

 

Samsung показала отличные результаты работы. Компания входит в десятку лучших брендов рейтинга Interbrandс 2012 года и при этом демонстрирует непрерывный рост стоимости бренда.

 

В своей оценке Interbrand среди многих других факторов отметила быстрое восстановление Samsung после прошлогоднего кризиса, успешные запуски флагманских устройств и постоянный рост финансовых показателей.

 

Мобильный бизнес Samsung вновь подтвердил лидерство на рынке с помощью нового Galaxy S8. Подразделение устройств памяти Samsungдоказало свою значимость — рекордная прибыль сказалась на росте стоимости бренда. Отдел бытовой техники Samsungпрезентовал инновационные устройства, которые разрабатывались в соответствии со вкусами пользователей и в итоге получили награды. Среди них — холодильник FamilyHubи стиральная машина AddWash. Подразделение дисплеев открыло новую нишу на рынке телевизоров с помощью линейки QLED TV и The Frame— модели для творческих личностей.

 

«Наши усилия для существенного улучшения жизнилюдей отразились на росте стоимости бренда, — говорит Юн Хи Ли (YH Lee), директор по маркетингу в Samsung Electronics. — Более высокие позиции в этом году — результат кропотливой работы ради доверия наших пользователей».

 

Лучшие бренды в соответствии с рейтингом Interbrand Best Global Brands 2017 названы 27 сентября во Всемирном торговом центре в Нью-Йорке.

 

Рост стоимости бренда Samsung

 

Год

2012

2013

2014

2015

2016

2017

Стоимость бренда (миллионы долларов)

32,893

39,61

45,462

45,297

51,808

56,249

Место в рейтинге

9

8

7

7

7

6

 

 

18 квітня 2017 року, Господарський суд м. Києва виніс рішення, згідно якого було визнано недійсними десять торгівельних марок Сбербанку, позбавлено останнього доменного імені  sberbank.ua  та задоволено вимогу про заборону використовувати торговельну марку «СБЕРБАНК”.  Нагадуємо, що 15 січня 2016 року Ощадбанк подав відповідний позов до суду про захист своєї торговельної марки «Сбербанк», єдиним законним власником якої на території України є саме Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007 р.).

 «Ми відстояли законні інтереси Ощадбанку, а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «СБЕРБАНК» належить виключно Державному ощадному банку України. Нам вдалось чітко обґрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів», - прокоментував рішення голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Прес-служба Ощадбанку

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені