Офіс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Офіс
Зберегти
Скасувати
Відновити

HR, Люди бізнесу

Праця іноземців в Україн

26 червня 2017 року Президент України підписав Закон України № 2058-VIII “Про внесення змін

П'ятниця, 21.07.2017 COMMENTS

КСВ, Благодійність

1500000 грн на лікування

25-й ежегодный спортивно-благотворительный «Пробег под каштанами» собрал более 10&nbs

Понеділок, 12.06.2017 COMMENTS

Маркетинг, PR

Ощадбанк відстояв свою Т

18 квітня 2017 року, Господарський суд м. Києва виніс рішення, згідно якого було визнано недійсни

Середа, 19.04.2017 COMMENTS

Податки, Бухгалтерія

Бізнес перевірятимуть он

Державна фіскальна служба України розробляє регламент невиїзних електронних перевірок для бізнесу

Четвер, 29.06.2017 COMMENTS

Маркетинг, PR

18 квітня 2017 року, Господарський суд м. Києва виніс рішення, згідно якого було визнано недійсними десять торгівельних марок Сбербанку, позбавлено останнього доменного імені  sberbank.ua  та задоволено вимогу про заборону використовувати торговельну марку «СБЕРБАНК”.  Нагадуємо, що 15 січня 2016 року Ощадбанк подав відповідний позов до суду про захист своєї торговельної марки «Сбербанк», єдиним законним власником якої на території України є саме Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007 р.).

 «Ми відстояли законні інтереси Ощадбанку, а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «СБЕРБАНК» належить виключно Державному ощадному банку України. Нам вдалось чітко обґрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів», - прокоментував рішення голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Прес-служба Ощадбанку

У Києві оголосили про початок інформаційної кампанії, яка закликає українських політиків захистити дітей від тютюнової індустрії. Йдеться про необхідність законодавчої заборони рекламної викладки сигарет у кіосках та касах супермаркетів, під вплив якої найбільше потрапляють підлітки.  

Майбутнє без тютюну, а тим паче без його реклами, обирають учасники кампанії — це, насамперед, Христина Погранична, юна гімнастка, золота медалістка «Кубку Дерюгіної» та Роман Сасанчин, 15-річний переможець проекту «Голос. Діти», режисер-документаліст Сергій Лисенко, лідер рок-гурту “Гайдамаки” Олександр Ярмола та відома телеведуча Марічка Падалко.

Режисер Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  Сергій Лисенко зняв соціальний ролик [1] про те, як діти наражаються на тютюновий маркетинг. Яскраві вітрини магазинів із привабливими пачками сигарет ніби полюють на школярів. Це створює ілюзію, що курити нормально, і підштовхує підлітків до цієї згубної залежності.

«У цьому відео ми хотіли показати, чому діти раптом починають курити, звідки у них з’являються ці думки. Ми використали прийом із палаючими очима. Школярі ідуть додому після занять і всюди бачать вогні сигаретних кіосків. Саме через очі вони сприймають всю цю рекламу тютюну, яка оточує їх практично на кожному кроці: біля дому, біля школи, на зупинках. Вони заражаються ідеєю спробувати першу сигарету» , - розповів Сергій Лисенко.

Ця соціальна реклама транслювалася під час кінофестивалю Docudays UA 2017 та вирушить у Мандрівний фестиваль містами України. Не випадково саме фестиваль документального кіно про права людини включив до своєї програми цей соціальний ролик. Адже та кількість яскравих вітрин із сигаретами, яку діти бачать щодня на вулиці, є своєрідним психологічним насильством та нав’язуванням смертельної продукції. Цим самим порушуються основоположні права дитини на здоров'я, життя та здоровий розвиток.

90%[2] курців почали курити у віці до 18 років, тобто будучи ще неповнолітніми. Тютюнові компанії цілеспрямовано використовують маркетингові інструменти для залучення дітей до куріння. Адже саме дітей вони бачать своїми потенційними клієнтами, які прийдуть на заміну тих курців, які помруть. Про це відкрито говорять виробники сигарет [3]. Дослідження показують, що діти, які бачать сигаретні вітрини на 64%[4] більш схильні почати курити.

«Сигарети у вітринах підсвічують, розміщують на кольоровому фоні поруч із цукерками та на рівні дитячих очей. Часто використовують збільшені пачки сигарет, а попередження про шкоду куріння навмисно заклеюють цінниками. Особливу увагу приділяють викладці ароматизованих сигарет. Такі типові методи використовує індустрія для заманювання дітей» , - пояснила виконавча директорка ГО «Життя» Лілія Олефір.

Інформаційна кампанія “Тютюнові корпорації полюють на дітей” має на меті досягти заборони виставляти тютюнові вироби у вітринах магазинів, припинили продавати ароматизовані сигарети та запровадили великі страшні зображення хвороб на обох боках пачок сигарет. Саме такі зміни пропонують законопроекти №4030а[5] та №2820[6].

Нещодавнє опитування Київського міжнародного інституту соціології підтверджує, що українці проти розміщення сигарет у вітринах магазинів. 68% опитаних підтримують таку заборону[7].

Рекламный рынок обозначил вектор развития на ближайшие несколько лет, где ключевым инструментом коммуникации с потребителем в диджитале станет мобайл. Такие выводы можно сделать по результатам конференции UADIGITALS 2017.

В Украине насчитывается 15 млн пользователей смартфонов, при этом ежегодно количество владельцев смартфонов растет на 30%, по данным агентства мобильного маркетинга LEAD9. Учитывая скорость смартфонизации,  а также то, что 2/3 владельцев смартфонов регулярно заходят в интернет именно с мобильных устройств, рекламодателям советуют сконцентрировать свою маркетинговую стратегию на данном канале.

Как отмечает Елена Педай, управляющий партнер первой украинской мобильной сети UaMobile.Net и руководитель конференции UADIGITALS,56% владельцев смартфонов покупали что-либо с мобильных в течение полугода.  «Мобайл растет быстрее всего. За 2016 год он вырос на 67%, составив 260 млн грн. В 2017 объем рынка мобильной рекламы в Украине прогнозируется на уровне 370 млн грн, по данным Всеукраинской рекламной коалиции. Однако, это всего лишь 10% от объема баннерной рекламы и поиска. Хотя даже в России доля мобайла в диджитал пироге занимает 30%. В Штатах – больше 50%. Нам есть куда расти», - заключает Елена.

 

Отметим, во время конференции Всеукраинскаярекламнаякоалиция(ВРК) совместно с Комитетом Digital Агентств Украины (UDAC) представили карту диджитал агентств Украины. Как объяснил глава ВРК, Максим Лазебник, это попытка формализовать быстрорастущий рынок. «Нам нужна Карта диджитал агентств, чтобы все было прозрачно и понятно. Когда это так, на рынке становится больше денег», - подчеркнул  глава ВРК.

 

Отметим, на данный момент в Карту вошли 48 агентств – членов ВРК. Их компетенции составители разбили на 7 экспертиз: стратегия и креатив, медиа планирование, медиа баинг, перформанс (вкл. контекст /search, SEO, CPA и др.), SMM и контент маркетинг , content production,digital development (вкл. mobile development).

 

Procter & Gamble запускає в Україні масштабну маркетингову кампанію «Заощаджуй, обираючи якісне», що поєднує 6 брендів: Ariel, Tide, Lenor, Pampers, Fairy та Always. Кампанія триватиме до кінця травня 2017 року. В рамках кампанії P&G закликає українців економити з розумом, роблячи вибір на користь якісних продуктів. Обличчям та амбасадором кампанії стала відома ведуча програми «Все буде добре» Надія Матвєєва, справжній експерт з питань розумного ведення домашнього господарства.

 

«Ми спостерігаємо, що незважаючи на поступове відновлення після кризи, ціна залишається одним з вирішальних факторів під час покупки. Намагаючись зекономити, українці часто надають перевагу дешевшій продукції. У підсумку це далеко не завжди гарантує економію. Наприклад, використовуючи Fairy, покупець може отримати у 2,5 рази більше чистого посуду в порівнянні з дешевшим засобом. А з Ariel споживачі отримують ідеальний результат з першого прання. Ми запустили локальну кампанію, щоб донести українцям, що «розумна» економіяце не просто дешево, а оптимальне співвідношення ціни та якості», – зазначив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G в Україні.

 

Дмитро Кисельов додав, що кампанія сьогодні також актуальна у зв'язку з розповсюдженням в Україні сірого імпорту та контрафактунесертифікованої продукції, що не пройшла жодної перевірки.«Це особливо важливо в такому сегменті, як догляд за дитиною, де якістьне лише питання економії, але й безпеки для здоров'я», зазначив він

 

Кампанія «Заощаджуй, обираючи якісне» передбачає серію рекламних роликів, зовнішню рекламу, рекламну підтримку в точках продажу та інтеграцію до шоу «Все буде добре».

 

«Міжнародні гравці, як правило, реалізують глобальні маркетингові кампанії. «Заощаджуй, обираючи якісне» – приємний виняток. Це кампанія, розроблена спеціально для українського ринку. Тому ми дуже ретельно підійшли до вибору локальної селебриті», підкреслив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G в Україні. «Ми раді, що P&G вдалося залучити саме Надію Матвєєву. Адже якщо йдеться про секрети економії та раціонального вибору, вона безперечний авторитет для багатьох українок. Надія буде ділитись особистим досвідом використання продукції P&G, а також допоможе пояснити споживачам, чому якістьце найкраща економія».

 

 

Про компанію Procter& Gamble

P&G – глобальна компанія, що володіє одним з найсильніших портфоліо якісних інноваційних  брендів, яким довіряють споживачі по всьому світу. Серед них – Always®, Ariel®, Blend-a-Med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® і Vicks®. Компанія P&G здійснює свою діяльність у близько 70 країнах.

16 грудня у Києві відбулася конференція-вечірка Digital Monkey, де зустрілися провідні фахівці цифрового маркетингу.

Незважаючи на серйозність заходу, Digital Monkey вдалося відійтити від суворої формальності. Від початку на гостей та учасників чекав зігріваючий wellcome drink. Смачні напої, приємна бадьора музика та комфортне неформальне спілкування підготували гостей до ділових обговорень. Тем було багато, і були вони дуже гарячими!

Відкрила конференцію Олександра Казаріна, старший фахівець медіавідділу компанії POSTMEN. У своїй презентації Олександра на прикладі клієнта компаніїтуристичного комплексу «Буковель» – продемонструвала, в який спосіб за рік підняти трафік і продажі на сайті. Завдяки ефективному застовуванню діджитал інструментів у процесі розкрутки сайту клієнта (широка кампанія у соцмережах, нова форма бронювання, збільшення присутності сайту в пошуковій видачі) POSTMEN вдалося збільшити кількість транзакцій на 58%, а рівень доходів клієнтана 62%. 

Олесь Тімофєєв, підприємець і засновник найбільшого в Україні освітнього проекту GeniusMarketing, виступив з доповіддю «Як отримати клієнтів з Facebook вдвічі-втричі дешевше за ваших конкурентів».

Спікер розповів про спеціальний підхід до створення постів в мережі Facebook, які спочатку пропонують користувачеві конкретний контент і лише згодом закликають оформити передплату чи здійснити покупку, а не навпаки. За словами Олеся, описаний метод дозволив залучитина сайт 13608 користувачів з соцмереж, з них 600 осіб оформили передплату.

Спікери компанії WIFI BAR Ukraine - Марія Науменко та Влад Удовенко - розповіли гостям конференції про особливості розвитку цифрового маркетингу в 2017 році. Марія та Влад розповілипро тенденції наступного року: збільшення кількості онлайн-покупок, переважання відеоконтенту над фото, збільшення реклами в соціальних мережах (насамперед на Facebook).

Христина Потоцька, директор з маркетингу TriggMine, у своїй доповіді «Як змусити ваш email-маркетинг крокувати в ногу з часом» розповіла про тренди email-маркетингу на 2017 рік:

- посилення персоніфікації (враховуватимуться стать користувача, місце проживання, навіть пристрій, з якого він найчастіше здійснює покупки);

- впровадження інтерактивних елементів (використання гифок, різноманітних скретч-купонів, які потрібно буде «стерти» мишкою, щоб побачити знижку, і т. д.);

- впровадження технологій machine learning.

 

Григорій Коченов, креативний директор AGIMA, також говорив про технології майбутнього, але в галузі веб-дизайну та проектуванні сайтів. Григорій визначив два інструменти, які незабаром мають повністю змінити уявлення про веб-дизайн, а саме: технології віртуальної реальності та нейронні мережі.

Костянтин Кузнєцов, офіційний представник Cannes Lions в Україні, віце-президент з маркетингу групи компаній DIALLA Communications, підготував презентацію на тему «Реклама без глузду та інновацій. Хто виживе?». У своєму виступі Костянтин зазначив, що великі бренди (компанії Tesla, Apple та ін.) дедалі більше інвестують не в рекламу, а в інновації, що сприяє посиленню конкуренції між гравцями діджитал-галузі та забезпечує виживання тим компаніям, які регулярно пропонують своїм клієнтам інноваційні рішення.

Хедлайнер Digital Monkey - Діамантіс Кітрідіс, засновник і генеральний директор Citrine Marketing Communication, розміркував у своєму виступі про «необхідність digital-стратегії у digital-маркетингу». Доповідь спікера наштовхнула аудиторію на наступні висновки:

- Без стратегії немає бізнесу.

- Стратегія починається зі спілкування - потрібно з'ясувати всі тонкощі бізнесу клієнта та чітко визначити власні цілі.

- Стратегія повинна наперед враховувати ймовірні проблеми та тенденції завтрашнього дня.

Вечірка

Логічним завершенням конференції стала запальна новорічна вечірка. На гостей чекали не тільки напої та смачне частування, а й веселі конкурси під керівництвом яскравого ведучого.

Подяки

Digital Monkey зібрала багато людей, залишивши по собі безліч приємних вражень. Чимала заслуга в цьому належить партнерам, спонсорам та учасникам конференції. Компанія Smile-Expo висловлює подяку всім, хто взяв участь в організації заходу та допоміг зробити його незабутнім!

Окреме спасибі нашим гостям - ми були раді побачити всіх вас на Digital Monkey. Сподіваємося, що ви відвідаєте нас наступного року. До зустрічі!

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені