Офіс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Офіс
Зберегти
Скасувати
Відновити

HR, Люди бізнесу

У "Данон" змінили керівн

Image - У

Компанія «Данон» в Україні повідомляє про кадрові зміни. З 1 серпня поточного року по

Середа, 13.09.2017 COMMENTS

КСВ, Благодійність

Не продай пиво школьнику

Image - Не продай пиво школьнику

19 сентября пивовары Украины и отраслевая ассоциация пивоваров «Укрпиво» провели Всем

Вівторок, 19.09.2017 COMMENTS

Маркетинг, PR

Стоимость бренда Samsung

Samsung Electronics сообщила о поднятии на шестую строчку международного рейтинга Interbrand &laq

Вівторок, 3.10.2017 COMMENTS

Податки, Бухгалтерія

Бізнес перевірятимуть он

Державна фіскальна служба України розробляє регламент невиїзних електронних перевірок для бізнесу

Четвер, 29.06.2017 COMMENTS

Маркетинг, PR

Samsung Electronics сообщила о поднятии на шестую строчку международного рейтинга Interbrand «Best Global Brands 2017» с показателем стоимости бренда в 56,2 миллиарда долларов. Это на одну позицию выше и на 9 процентов больше в сравнении с прошлым годом соответственно.

 

Samsung показала отличные результаты работы. Компания входит в десятку лучших брендов рейтинга Interbrandс 2012 года и при этом демонстрирует непрерывный рост стоимости бренда.

 

В своей оценке Interbrand среди многих других факторов отметила быстрое восстановление Samsung после прошлогоднего кризиса, успешные запуски флагманских устройств и постоянный рост финансовых показателей.

 

Мобильный бизнес Samsung вновь подтвердил лидерство на рынке с помощью нового Galaxy S8. Подразделение устройств памяти Samsungдоказало свою значимость — рекордная прибыль сказалась на росте стоимости бренда. Отдел бытовой техники Samsungпрезентовал инновационные устройства, которые разрабатывались в соответствии со вкусами пользователей и в итоге получили награды. Среди них — холодильник FamilyHubи стиральная машина AddWash. Подразделение дисплеев открыло новую нишу на рынке телевизоров с помощью линейки QLED TV и The Frame— модели для творческих личностей.

 

«Наши усилия для существенного улучшения жизнилюдей отразились на росте стоимости бренда, — говорит Юн Хи Ли (YH Lee), директор по маркетингу в Samsung Electronics. — Более высокие позиции в этом году — результат кропотливой работы ради доверия наших пользователей».

 

Лучшие бренды в соответствии с рейтингом Interbrand Best Global Brands 2017 названы 27 сентября во Всемирном торговом центре в Нью-Йорке.

 

Рост стоимости бренда Samsung

 

Год

2012

2013

2014

2015

2016

2017

Стоимость бренда (миллионы долларов)

32,893

39,61

45,462

45,297

51,808

56,249

Место в рейтинге

9

8

7

7

7

6

 

 

18 квітня 2017 року, Господарський суд м. Києва виніс рішення, згідно якого було визнано недійсними десять торгівельних марок Сбербанку, позбавлено останнього доменного імені  sberbank.ua  та задоволено вимогу про заборону використовувати торговельну марку «СБЕРБАНК”.  Нагадуємо, що 15 січня 2016 року Ощадбанк подав відповідний позов до суду про захист своєї торговельної марки «Сбербанк», єдиним законним власником якої на території України є саме Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007 р.).

 «Ми відстояли законні інтереси Ощадбанку, а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «СБЕРБАНК» належить виключно Державному ощадному банку України. Нам вдалось чітко обґрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів», - прокоментував рішення голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Прес-служба Ощадбанку

У Києві оголосили про початок інформаційної кампанії, яка закликає українських політиків захистити дітей від тютюнової індустрії. Йдеться про необхідність законодавчої заборони рекламної викладки сигарет у кіосках та касах супермаркетів, під вплив якої найбільше потрапляють підлітки.  

Майбутнє без тютюну, а тим паче без його реклами, обирають учасники кампанії — це, насамперед, Христина Погранична, юна гімнастка, золота медалістка «Кубку Дерюгіної» та Роман Сасанчин, 15-річний переможець проекту «Голос. Діти», режисер-документаліст Сергій Лисенко, лідер рок-гурту “Гайдамаки” Олександр Ярмола та відома телеведуча Марічка Падалко.

Режисер Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  Сергій Лисенко зняв соціальний ролик [1] про те, як діти наражаються на тютюновий маркетинг. Яскраві вітрини магазинів із привабливими пачками сигарет ніби полюють на школярів. Це створює ілюзію, що курити нормально, і підштовхує підлітків до цієї згубної залежності.

«У цьому відео ми хотіли показати, чому діти раптом починають курити, звідки у них з’являються ці думки. Ми використали прийом із палаючими очима. Школярі ідуть додому після занять і всюди бачать вогні сигаретних кіосків. Саме через очі вони сприймають всю цю рекламу тютюну, яка оточує їх практично на кожному кроці: біля дому, біля школи, на зупинках. Вони заражаються ідеєю спробувати першу сигарету» , - розповів Сергій Лисенко.

Ця соціальна реклама транслювалася під час кінофестивалю Docudays UA 2017 та вирушить у Мандрівний фестиваль містами України. Не випадково саме фестиваль документального кіно про права людини включив до своєї програми цей соціальний ролик. Адже та кількість яскравих вітрин із сигаретами, яку діти бачать щодня на вулиці, є своєрідним психологічним насильством та нав’язуванням смертельної продукції. Цим самим порушуються основоположні права дитини на здоров'я, життя та здоровий розвиток.

90%[2] курців почали курити у віці до 18 років, тобто будучи ще неповнолітніми. Тютюнові компанії цілеспрямовано використовують маркетингові інструменти для залучення дітей до куріння. Адже саме дітей вони бачать своїми потенційними клієнтами, які прийдуть на заміну тих курців, які помруть. Про це відкрито говорять виробники сигарет [3]. Дослідження показують, що діти, які бачать сигаретні вітрини на 64%[4] більш схильні почати курити.

«Сигарети у вітринах підсвічують, розміщують на кольоровому фоні поруч із цукерками та на рівні дитячих очей. Часто використовують збільшені пачки сигарет, а попередження про шкоду куріння навмисно заклеюють цінниками. Особливу увагу приділяють викладці ароматизованих сигарет. Такі типові методи використовує індустрія для заманювання дітей» , - пояснила виконавча директорка ГО «Життя» Лілія Олефір.

Інформаційна кампанія “Тютюнові корпорації полюють на дітей” має на меті досягти заборони виставляти тютюнові вироби у вітринах магазинів, припинили продавати ароматизовані сигарети та запровадили великі страшні зображення хвороб на обох боках пачок сигарет. Саме такі зміни пропонують законопроекти №4030а[5] та №2820[6].

Нещодавнє опитування Київського міжнародного інституту соціології підтверджує, що українці проти розміщення сигарет у вітринах магазинів. 68% опитаних підтримують таку заборону[7].

Рекламный рынок обозначил вектор развития на ближайшие несколько лет, где ключевым инструментом коммуникации с потребителем в диджитале станет мобайл. Такие выводы можно сделать по результатам конференции UADIGITALS 2017.

В Украине насчитывается 15 млн пользователей смартфонов, при этом ежегодно количество владельцев смартфонов растет на 30%, по данным агентства мобильного маркетинга LEAD9. Учитывая скорость смартфонизации,  а также то, что 2/3 владельцев смартфонов регулярно заходят в интернет именно с мобильных устройств, рекламодателям советуют сконцентрировать свою маркетинговую стратегию на данном канале.

Как отмечает Елена Педай, управляющий партнер первой украинской мобильной сети UaMobile.Net и руководитель конференции UADIGITALS,56% владельцев смартфонов покупали что-либо с мобильных в течение полугода.  «Мобайл растет быстрее всего. За 2016 год он вырос на 67%, составив 260 млн грн. В 2017 объем рынка мобильной рекламы в Украине прогнозируется на уровне 370 млн грн, по данным Всеукраинской рекламной коалиции. Однако, это всего лишь 10% от объема баннерной рекламы и поиска. Хотя даже в России доля мобайла в диджитал пироге занимает 30%. В Штатах – больше 50%. Нам есть куда расти», - заключает Елена.

 

Отметим, во время конференции Всеукраинскаярекламнаякоалиция(ВРК) совместно с Комитетом Digital Агентств Украины (UDAC) представили карту диджитал агентств Украины. Как объяснил глава ВРК, Максим Лазебник, это попытка формализовать быстрорастущий рынок. «Нам нужна Карта диджитал агентств, чтобы все было прозрачно и понятно. Когда это так, на рынке становится больше денег», - подчеркнул  глава ВРК.

 

Отметим, на данный момент в Карту вошли 48 агентств – членов ВРК. Их компетенции составители разбили на 7 экспертиз: стратегия и креатив, медиа планирование, медиа баинг, перформанс (вкл. контекст /search, SEO, CPA и др.), SMM и контент маркетинг , content production,digital development (вкл. mobile development).

 

Procter & Gamble запускає в Україні масштабну маркетингову кампанію «Заощаджуй, обираючи якісне», що поєднує 6 брендів: Ariel, Tide, Lenor, Pampers, Fairy та Always. Кампанія триватиме до кінця травня 2017 року. В рамках кампанії P&G закликає українців економити з розумом, роблячи вибір на користь якісних продуктів. Обличчям та амбасадором кампанії стала відома ведуча програми «Все буде добре» Надія Матвєєва, справжній експерт з питань розумного ведення домашнього господарства.

 

«Ми спостерігаємо, що незважаючи на поступове відновлення після кризи, ціна залишається одним з вирішальних факторів під час покупки. Намагаючись зекономити, українці часто надають перевагу дешевшій продукції. У підсумку це далеко не завжди гарантує економію. Наприклад, використовуючи Fairy, покупець може отримати у 2,5 рази більше чистого посуду в порівнянні з дешевшим засобом. А з Ariel споживачі отримують ідеальний результат з першого прання. Ми запустили локальну кампанію, щоб донести українцям, що «розумна» економіяце не просто дешево, а оптимальне співвідношення ціни та якості», – зазначив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G в Україні.

 

Дмитро Кисельов додав, що кампанія сьогодні також актуальна у зв'язку з розповсюдженням в Україні сірого імпорту та контрафактунесертифікованої продукції, що не пройшла жодної перевірки.«Це особливо важливо в такому сегменті, як догляд за дитиною, де якістьне лише питання економії, але й безпеки для здоров'я», зазначив він

 

Кампанія «Заощаджуй, обираючи якісне» передбачає серію рекламних роликів, зовнішню рекламу, рекламну підтримку в точках продажу та інтеграцію до шоу «Все буде добре».

 

«Міжнародні гравці, як правило, реалізують глобальні маркетингові кампанії. «Заощаджуй, обираючи якісне» – приємний виняток. Це кампанія, розроблена спеціально для українського ринку. Тому ми дуже ретельно підійшли до вибору локальної селебриті», підкреслив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G в Україні. «Ми раді, що P&G вдалося залучити саме Надію Матвєєву. Адже якщо йдеться про секрети економії та раціонального вибору, вона безперечний авторитет для багатьох українок. Надія буде ділитись особистим досвідом використання продукції P&G, а також допоможе пояснити споживачам, чому якістьце найкраща економія».

 

 

Про компанію Procter& Gamble

P&G – глобальна компанія, що володіє одним з найсильніших портфоліо якісних інноваційних  брендів, яким довіряють споживачі по всьому світу. Серед них – Always®, Ariel®, Blend-a-Med®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® і Vicks®. Компанія P&G здійснює свою діяльність у близько 70 країнах.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені