Шість днів - стільки знадобилося українському продюсеру, щоб відзняти в США перший сезон комедійного короткометражного серіалу англійською мовою «Behind the Blinds AKA Filmmaking 101»За лаштунками або кіно для чайників»).

 

Знімальна група фільму, продюсером якого є Анна Скрипка, багатонаціональна. Над серіалом працювали професіонали із США, Іспанії, Франції, Ізраїлю, Росії, Бразилії та України. Режисер і продюсер картини Чарльз Ансель народився і виріс у Франції. А режисером монтажу став іспанець Адріан Моралес Рамос.

 

На сьогодні до перегляду готовий перший сезон - 8 шестихвилинних серій. Закрита прем'єра комедійного серіалу відбулася в Голівуді 10 лютого. Фільм був позитивно оцінений американськими режисерами, продюсерами та пресою.

 

У відкритий доступ на YouTube кожна з серій буде викладатися раз на тиждень по четвергах. Перші дві серії «Behind the Blinds AKA Filmmaking 101», ледь з'явившись на каналіотримали кілька десятків тисяч переглядів.

 

Головні герої комедії - двоє гангстерів зі Східної Європи. Прагнучи відмити гроші, вони намагаються зняти кіно за знайденою в інтернеті інструкцією. Дія відбувається в Голівуді.

 

«Зазвичай, голлівудське кіно подає східноєвропейські характери карикатурно. Ми прагнули не лише поглузувати зі стереотипів, а й зруйнувати їх за допомогою чарівливості головних героїв», - каже Анна Скрипка.

 

Режисурі Анна навчалась в Київському інституті культури, а продюсерству - в Нью-Йоркській академії кіно, куди її запросили на навчання, після переглядуїї дипломної роботи.

 

За 5 років в США Анна зняла 4 фільми. Перша її робота «John Bondage» брала участь в Канському кінофестивалі і була позитивно оцінена пресою. А короткометражка «At Last» перемогла в номінації «Найкращий короткометражний фільм» на фестивалі в Румунії. Відзначила преса й повнометражний художній фільм «Хвилі», який знімався і вийшов на екрани в 2015 році на Філіппінах, а зараз ведуться переговори про його дистрибуцію в Європі.

 

НезабаромАнна Скрипка разом з Чарльзом Анселем почнуть роботу над повнометражним фільмом про українку, яка потрапила в тенета торгівців людьми.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені