Просвітницька програма "Лайфхак українською" повертається з довгих канікул! Прем’єра третього сезону на телеканалі суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ – вже цієї суботи, 20 жовтня.
 
"Лайфхак українською" – одна з найбільш коментованих у соцмережах програм Суспільного. Творча команда просвітницького напряму суспільного мовлення отримала чимало схвальних відгуків, але були у глядачів і пропозиції щодо змін. Творці програми врахували побажання, тож третій сезон приємно здивує!
 
"Нас критикували на велику кількість новомодних іноземних запозичень, – зізнається Дмитро Хоркін, генеральний продюсер Українського радіо та незмінний ведучий програми "Лайфхак українською". – Автори скетчів врахували побажання аудиторії: відтепер буде більше рідкісних суто українських слів".
 
Родзинкою другого сезону був хор Українського радіо, який після кожного скетчу проспівував правила української мови і додавав програмі трохи сюрреалізму. У третьому сезоні творці відмовилися від хору, натомість зробили скетчі більш динамічними та попрацювали над жартами.
 
Виконавча продюсерка просвітницького напряму Суспільного Катерина Феленюк не приховує захвату від роботи сценаристів і акторів – Марічки Штирбулової та Олега Коркушко, які ілюструють правила в скетчах: "Вони настільки талановиті, що я можу просто на майданчику попросити їх змінити останню фразу скетчу, або сказати "Вийшло не смішно. Зробіть мені смішно" – і бути впевненою, що вони зроблять".
 
У третьому сезоні до команди "Лайфхак українською" долучиться новий співведучий – відомий український художник, письменник і музикант Іван Семесюк. Він вестиме нову рубрику, де розтлумачуватиме значення українських фразеологізмів. За словами виконавчої продюсерки Катерини Феленюк, довго шукати ведучого не довелося: "Ми вже запрошували його в якості гостя на програму "ЕнеЇда", і всім дуже сподобалося з ним працювати. Іван Семесюк і авангардний, і нонконформістський, він має харизму й жарти на всі випадки – тонкі інтелектуальні або гострі, "з перцем". За всіма параметрами він підійшов нам просто ідеально!"
 
Також у новому сезоні "Лайфхак українською" з’являться уроки жестової мови. В кожному випуску вивчатимуться дві фрази, які полегшать побутове спілкування. Консультувала одна з кращих сурдоперекладачок України Тетяна Журкова, яка робить сурдопереклад новин на Суспільному. "Моя мрія – зробити грандіозний проект, який би боровся з різними видами дискримінації у нашому суспільстві. Але поки Суспільне не має для цього достатньо коштів, я вирішила йти до мети хоча б маленькими кроками, – ділиться Катерина Феленюк. – Коли ми почали знімати рубрику для "Лайфхаку", я була просто зачарована, наскільки це дивовижно. Так круто знати, що "дякую" – це один простий жест. Насправді, це невеликий крок до того, аби ми розуміли один одного. Це не складно, це красиво, це повага до людей та можливість почути один одного, навіть якщо у прямому сенсі ми зробити цього не можемо".
 
Нові випуски програми "Лайфхак українською" демонструватимуться щосуботи о 10:00 на телеканалі суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені