Культура

7 листопада 2017 року студії звукозапису «Гармонія» відбулася ексклюзивна прем'єра 5-ти студійних платівок Заслуженого Артиста України Володимира Дороша: "Калина", "Новий День", "В Місті Моєму", "Канадiйській", "Місія Любов". Даний факт був зафіксований представниками Книги Рекордів України в категорії «Найбільша кількість альбомів, випущених одночасно».

Найбільша музична компанія «MOON RECORDS» виступила видавцем, що говорить про високий потенціал творчості артиста. Над альбомами працювали відомі аранжувальники і продюсери Василь Попадюк, Володимир Бебешко, Андрій Француз, Геннадій Пугачов, Павло Терещенко.

На фіксації встановлення рекорду був присутній представник Книги Рекордів України Ігор Підчібій таГолова Наглядової Ради Національного проекту «Книга рекордів України», а також, Генеральний директор «MOON RECORDS» Тетяна Корчемаха.

В цей самийдень відбулася прем'єра оригінального сайту дискографії www.vladimirdorosh.com. Цей веб-ресурс - новинка в сучасному музичному світі. Його відмінна риса це ергономічність і максимально дружнє ставлення до користувачів. Для відвідувачів сайту це можливість ознайомитися з творчістю артиста і придбати вподобані композиції з одного джерела.

Володимир Дорош відомий публіці своєю щирою любов'ю до музики. Його пісні популярні і визнані досвідченими меломанами. Серед безлічі композицій, які увійшли до збірки, слухачі зможуть насолодитися вже визнаними хітами, а також блискучими зоряними дуетами з популярними виконавцями Мілою Нітіч і Петром Чорним.

У своїх творах Володимир з особливою ніжністю розповідаєпро сокровенні, глибокі почуття, людські цінності, любові і повазі до батьків, рідної домівки. Новинки стануть сюрпризом для поціновувачівпо-справжньому якісної музики.

Почути і заспівати свої улюблені пісні в унісон з Володимиром Дорошем зможуть жителі Полтави, де 2 грудня розпочнеться Всеукраїнський тур «Місія Любов». Це масштабне шоу з живим звуком, за участю професіоналів-віртуозів, лауреатів міжнародних конкурсів, поп-рок групи «Гармонія». Гостей концерту чекатиме насичена програма: кращі пісні з творчості талановитого музиканта, захоплюючі постановки, спецефекти і приємна атмосфера.

Напередодні 24-го Форуму видавців у Львові представники українського книжкового ринку розповіли в Українському кризовому медіа центрі про реалії та перспективи українського книговидавництва у 21 столітті.

Катерина Бабкіна, поетеса, письменниця, зазначила, що останні п’ять років український книжковий ринок дуже стрімко розвивається. «Ще кілька років тому, я була тією людиною, яка вголос говорила, що книжкового ринку, як системи інституцій, скерованої на налагодження певних процесів, у нас не було. А тепер він є», – вона розповіла. «Частково це зумовлено тим, що менше російських книжок заїжджає в Україну. […] Два-три роки послаблення російської експансії вже дали змогу українським видавцям зекономити якісь гроші і дати їх на купівлю прав», – додав Іван Малкович, поет, засновник і директор видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. Він зазначив, що кількість нових видавництв в Україні зростає. «Ці видавці молоді, вони цікаво подають книжку, вони її гарно дизайнують. Книжкова виставка українська уже подібна на європейські чи інші світові виставки», – розповів пан Малкович. І все ж, українському ринку, ще є куди рости. «У нас дуже велика країна і дуже маленький ринок, і це досить таки сумна диспропорція», – підкреслила Оксана Форостина, директор видавництва Yakaboo Publishing.

Олександр Афонін, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, розповів, що в порівнянні з 2015 роком різко зросла кількість перекладеної літератури – на 80%.  «Переважно вони виходять тому, що для перекладів цих книжок є гранти, забезпечені інституціями з тих країн, з яких купуються права», – зазначила Катерина Бабкіна. З’являються також переклади української літератури. Пані Бабкіна розповіла, що цього року Українсько-Канадська фундація створила грант на переклад українських книг на іврит. Грант надаватимуть на регулярній основі. «Це є офіційна українська підтримка ізраїльських перекладачів та ізраїльських видавців», – зазначила Катерина Бабкіна. Марія Шубчик, проектний координатор відділу «Інформація та бібліотека» Goethe-Institut в Україні доодала, що в Україні спостерігається тенденція обміну досвідом між міжнародними та локальними інституціями з підтримки видавців. «Ми дійсно зараз можемо говорити, що ми також можемо навчити», – вона додала.

Олександр Афонін розповів, що зростання грошового обігу на книжковому ринку в Україні в порівнянні з 2015 роком  незначне – 110-112 мільйонів доларів. «У галузі немає капіталів – видавництва існують виключно за рахунок обігових коштів», – він підкреслив. Найбільшим попитом серед українців і надалі користується художня та дитяча література. Водночас, на українському ринку також з’явилась нова ніша – література у жанрі «нон-фікшн».

Однак цей розвиток не є системним. У країні все ще відсутня загальнодержавна стратегія розвитку книжкової сфери. «На сьогодні в Україні немає політики в області книговидання […] – мова йде про кредитну політику, інвестиційну політику, про видання книги як інструменту розвитку особистості на державному  рівні», – підкреслив Олександр Афонін. Він додав, що для того, щоб популяризувати книгу в Україні, цим має зайнятись уся площина, яка пов’язана з гуманітарною політикою, у тому числі профільні міністерства та, особливо, новостворений Інститут книги.

24-й Форум видавців у Львові відбудеться 13-17 вересня. З детальною програмою форуму можна ознайомитись на сайті bookforum.uabookforum.ua.

Мережа АЗК «ОККО» стала однією із 10 компаній, котрі увійшли до книги «10 успішних українських брендів». Нове видання від івано-франківської літагенції Discursus було презентовано на Книжковому Арсеналі у Києві. У книзі, написаній в жанрі бізнес-літератури, наведено стислу розповідь про виникнення і становлення бренду «ОККО», а також подано інтерв’ю з Віталієм Антоновим, засновником мережі АЗК.

«Героями» видання були обрані 10 компаній та організації України, які задають ритм у сферах своєї діяльності та чиї історії успіху здатні надихнути інших. Нова книга може стати джерелом унікального досвіду та мотивації для тих, хто хоче змінювати себе і світ довкола. На її сторінках засновники брендів щиро та відверто розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. На особистому прикладі вони доводять, що правильна ідея, знання, талант,  наполегливість, віра у себе і в людей можуть конвертуватися в успіх, впізнаваний бренд та авторитетне ім’я.

У розділі про бренд «ОККО» звертається увага на те, що за оцінками експертів саме ця компанія має найвищий рівень репутації та найвищий рейтинг прозорості серед мереж АЗК в Україні. Окрім цього «ОККО» є свого роду трендсеттером, завдаючи вектор розвитку ринку в цілому. Наприклад, будівництво автозаправок із комплексом додаткових сервісів, розгортання мережі смачного та повноцінного харчування на дорогах України, встановлення електрозарядок на своїх АЗК по всій території країни тощо. В кожному з цих починань компанія була першою.

Відповідаючи на запитання про основні життєві та бізнес-цінності, засновник мережі АЗК «ОККО» Віталій Антонов зазначив, що не проводить між ними розділу і що в усіх випадках для нього надзвичайно важливим є дотримування слова. Адже саме це є запорукою і міцних людських стосунків, і успішного бізнесу, якому довіряють. «Ти завжди зобов’язаний – перед споживачами, клієнтами, партнерами. Дотримання цих зобов’язань – це і є порядність підприємця», – зазначив Віталій Антонов в інтерв’ю для книги.

У ніші бізнес-літератури книга є одним із перших творів, в основі яких лежить власне український, а не міжнародний досвід. Адже зараз у цьому книжковому сегменті беззаперечно домінує перекладна література. Проте видання «10 успішних українських брендів» переконує, що за час незалежності в Україні сформувався власний пул передового, відповідального, чесного бізнесу, який заслуговує на визнання та повагу, і чиї моделі є не менш цікавими й прикладними для нового покоління підприємців в Україні, аніж історії відомих міжнародних корпорацій.  

 

Довідка:

«Концерн Галнафтогаз»є оператором мережі АЗК «ОККО» – однієї з найбільших автозаправних мереж в Україні, до складу якої входить понад 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 41 ресторан, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи «Концерну Галнафтогаз» займаються також реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діє 10нафтобаз і 16 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. На 7 київських АЗК та ще 5 локаціях за межами автозаправних комплексів працюють пункти прийому власної мережі хімчисток Bolla.

Один з найпопопулярніших пісенних конкурсів Європи стає ближчим до людей з вадами слуху. Спеціально для них пісня «Time» групи O.Тorvald була перекладена на мову жестів.

 

Знаменитий пісенний конкурс Європи - це дійсно значна подія. Подія, що завжди є святом емоцій для сотень мільйонів глядачів по всьому світу, але не для людей з вадами слуху.

 

Суспільство здатне змінити цю ситуацію.  В Україні одним з перших кроків для змін стала ідея соціальної ініціативи агентства Saatchi&Saatchi - створити ролик, де пісня «Time», представників на пісенному конкурсі від України -гурту O.Тorvald, була б повністю виконана міжнародною мовою жестів. Ідея знайшла резонанс та швидко перетворилася зі слів у презентації в цілу команду небайдужих людей, що зібралися та втілили її у життя.

 

Від самого початку проект підтримувало і надихало Українське товариство глухих (УТОГ). Завдяки УТОГ був знайдений талановитий нечуючий актор Iгор Малік, а партнеркою головного героя у відео стала неймовірно чуйна Ніка Прохорчук, волонтер та акторка, що раніше вже записувала пісні мовою жестів.

 

Втілення проекту на знімальному майданчику та в студії стало можливим завдяки професійній роботі: режисера Володимира Журавкіна, оператора Сергій Моргунова, командам 23\32 filmsта WizardPost.

 

У найвідповідальніший момент до соціальної ініціативи приєдналася Укрпошта. Адже зміни, що відбуваються з національним оператором та нова платформа «Здатні дивувати», були близькими до головної ідеї проекту: емоції повинні бути доставлені всім.

 

Незважаючи на те, що виконання пісні мовою жестів  в рамках пісенного конкурсу, поки що непоширене явище, вся команда проекту вірить, що ініціатива буде підтримана багатьма і пісеньв такому виконанні буде набагато більше. Не лише в Україні, але й за її межами. Адже в світі нараховується 70 мільйонів людей з вадами слуху.

 

 

Посилання на відео (ukr):https://www.youtube.com/watch?v=6VMYqAOUhwU

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ 2016» в номінації  «Митець року».

 

Антоній БАРИШЕВСЬКИЙ

Соліст Національної Філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів

 

Три головні події 2016 року за Вашою версієюЗапис всіх сонат Галини Уствольскої на Німецькому радіо в Берліні, виконання сонат та інтерлюдій Джона Кейджа на препарованому роялі, дебюти в престижних європейських залахКончертгебау в Амстердамі та Концертхаус в Берліні.

Ваша «Формула успіху»: Більше самовдосконалюватися, опановувати нове, все інше – з Божої милості.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Концертуючим піаністом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Зіграти усі «20 поглядів на Ісуса-немовля» Олів’є Мессіана.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте?Успіх – це поєднання яскравої індивідуальності, вдачі, маркетингу або щось одне зі списку.

Ваш улюблений афоризм?«Все відносно». І той факт, що ця фраза, власне, також є відносною.

Кого Вивважаєтенайяскравішимгенієм всіх часівінародів?Йоган Себастьян Бах.

Що Вам найбільше заважаєв Вашій професії?Лінь.

Коли, по-вашому, творчістьстаємистецтвом?Коли вона перетинає кордони звичного, здобуває полівимірність, парадоксальність, нову духовну глибину.

Якщощастяне в грошах, то в чому?JА якщо все-таки в грошах, то чому? JКолись дітьми ми загадували бажання, і одним з них було: мати гаманець,  в якому завжди є гроші, скільки б ти з нього не витягав. Мати такий гаманець зовсім непогано, проте щастя звідти не витягнеш.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... обіпруся».

Кому в цьому житті Ви заздрите? JТим, хто дотепно відповів на це питання.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?JЇх два – любов до себе та нелюбов до себе.

Якщо на Вашу честь кулінари назвуть якусь страву – що це буде? Можна перейменувати село  Баришівка Київській області на село Баришівка Київської області. Або ж відкрити бар в місті Іжевськ. Було б так: Іжевський бар ‘Баришевський’

Чи є у Вас улюблена книга? Збірки поезій Мандельштама, Заболоцького, Лишеги.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Що би воно символізувало? Перенести в Київ Гамбурзьку філармонію.Вона би символізувала тяжіння до інновацій в культурі та суспільстві.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали?

Ца233ауа32к3а

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію?В село Міські Млини Полтавської області.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті? Головне досягнення – народження доньки.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорож.

 

 

ДмитроБОГОМАЗОВ

Режисер-постановник Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

 

Найвагоміші досягнення в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році:

1. Театральна премія «Київська пектораль» у номінації «Краща музична вистава» за виставу «Співай, Лола, співай!», що був поставлений у драматичному театрі - Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

2. Призначення до складу членів комітету Національної премії імені Тараса Шевченка - найвищої державної нагороди України в галузі культури та мистецтва.

3. Номінація в лауреати Загальнонаціональної програми «Людина року 2016».

Ваше життєве кредо: Все робити як вперше, нічого не робити «за звичкою», не переставати дивуватися.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Звісно, футболістом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка?Вирушити зі своєю дружиною у навколосвітню подорож.

Бути сьогодні успішним – це…Бути оптимістом і працювати як Папа Карло.

Ваш улюблений афоризм?Не в грошах щастя!

Кого Вивважаєтенайяскравішимгенієм всіх часівінародів? Шекспіра.

Що Вам найбільше заважаєв Вашій професії? Відсутність контексту.

Коли, по-вашому, творчістьстаємистецтвом? У театрі –коли в залі сидить освічена публіка.

Якщощастяне в грошах, то в чому?JА якщо все-таки в грошах, то чому? JУ тому, що тобі цікаво проживати кожен день.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... Поверну Крим і закінчу війну на Донбасі».

Кому в цьому житті Ви заздрите? JМолодим – у них усе попереду.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?JЛінь.

Яка страва здатна покращити вам настрій? JВіскі.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? «Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчський» Сервантеса.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Лоренцо Медічі – державний діяч за правління якого розквітали науки і мистецтва.

Яке чудо світу Ви би хотіли перенести до свого рідного міста? У київський рельєф прекрасно б вписалися Висячі сади Семіраміди.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Україна.

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? «У далекий край — аж на Донбасс».

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?Досягнення – це моя сім'я, помилка –почати курити.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок?Подорожі.

 

 

Анатолій СОЛОВ'ЯНЕНКО

Головний режисер Національної опери України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, повний кавалер Орденів «За заслуги», нагороджений Орденом Честі (Грузія), кавалер Ордену «Зірка Італії».

 

Найвагоміші події (здобутки) в Вашій професійній (громадській) діяльності в 2016 році:постановка масштабної опери Джузеппе Верді «Набукко» на київській сцені.

Ваша «Формула успіху»:розбивати шлях до головної мети на досягнення конкретних завдань і завжди слідувати наміченому плану.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві?Спочатку теслею, потім режисером.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка?Я займаюся улюбленою справою – справою мого життя, тому головна моя мрія – мати можливість творити, як можна довше.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте? Успіх для мене - робити те, що цікаво людям і те, що приносить їм задоволення.

Ваш улюблений афоризм?Я дуже оптимістична людина, тому, навіть якщо на душі «не солодко», на питання «як справи?» я відповім: «Справи кепські, але йдуть прекрасно»!

Кого Вивважаєтенайяскравішимгенієм всіх часівінародів?Мікеланджело іВерді.

Що Вам найбільше заважаєв Вашій професії? Я обожнюю в своїй професії все.

Коли, по-вашому, творчістьстаємистецтвом? Коли воно отримує визнання тих, кому адресовано.

Якщощастяне в грошах, то в чому?JА якщо все-таки в грошах, то чому? J  Щастя не в грошах, в їх кількості. А, якщо серйозно, то в умінні отримувати задоволення від життя і дарувати його оточуючим.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я... ніколи не впаду».

Кому в цьому житті Ви заздрите? JСам собі –я маю щастя займатися улюбленою справою.

Якщо на Вашу честь кулінари назвуть якусь страву – що це буде?Якби в мою честь назвали якусь страву з квасолі, я був би щасливий.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка?«Мертві душі» і «Державний житель» Андрія Платонова –ці твори актуальні в будь-який час.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником?Я ціную дружбу зі своїми сучасниками.

Яке чудо світу ви би хотіли перенести до свого рідного міста? Сіднейську оперу –це одне з найбільш технічно досконалих театральних будівель.

Якби ви відкрили нову планету, як би ви її назвали? Звичайно

«Опера».

Уявіть що до Вас в гості завітав Президент Америки з проханням показати Україну. Куди б ви його запросили на екскурсію? В оперу іна рибалку.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок?Рибалка.

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені