Культура

У другій половині 2017 та в першій половині 2018 року пройшли кілька виставок сучасного українського художника, полковника Національної гвардії України, учасника АТО Дмитра Акімова.
На виставках експонуються картини , що написані олією та присвячені бойовим діям на Донбасі в період літа-осені 2014 - початку 2015 року, в тому числі розповідають про трагедію під Іловайськом та зимові збройні протистояння в районі міст Дебальцево та Попасна.
    На одній з виставок побував Президент України Петро Порошенко з дружиною. Художник Дмитро Акімов розповів пані Марині Порошенко про деякі з картин більш докладно, адже для митця було дуже важливо, як Перша леді сприймає його творчість. Відомо, що Марина Порошенко має освіту експерта з живопису, вона є шанованим мистецтвознавцем. Цікаво те, що Дмитро Акімов теж навчався на тому ж факультеті в тій самій академії, де й вона. 
    Пізніше полковник Акімов Дмитро Ігорович розповів:"Для мене було дуже важливо, як оцінять мою творчість саме ці двоє шанованих глядачів не тільки тому, що мою фронтову творчість побачив Президент України та його дружина, а й перш за все тому, що Петро Порошенко - загальновідомий колекціонер живопису, а Марина Порошенко - дуже шанований мистецтвознавець. Тобто, вони - справжні знавці образотворчого мистецтва". 
    Художня творчість Дмитра Акімова значно більше відома любителям та колекціонерам живопису за межами України, а співвітчизники більше знають його як композитора та поета, який пише музику для великих симфонічних оркестрів, академічних хорів та естрадних співаків.
    Дмитро Акімов - художник, який повернувся до українського глядача після участі у боях на Донбасі, де він разом з іншими нацгвардійцями військовослужбовцями відстоював цілісність України.

7 листопада 2017 року студії звукозапису «Гармонія» відбулася ексклюзивна прем'єра 5-ти студійних платівок Заслуженого Артиста України Володимира Дороша: "Калина", "Новий День", "В Місті Моєму", "Канадiйській", "Місія Любов". Даний факт був зафіксований представниками Книги Рекордів України в категорії «Найбільша кількість альбомів, випущених одночасно».

Найбільша музична компанія «MOON RECORDS» виступила видавцем, що говорить про високий потенціал творчості артиста. Над альбомами працювали відомі аранжувальники і продюсери Василь Попадюк, Володимир Бебешко, Андрій Француз, Геннадій Пугачов, Павло Терещенко.

На фіксації встановлення рекорду був присутній представник Книги Рекордів України Ігор Підчібій таГолова Наглядової Ради Національного проекту «Книга рекордів України», а також, Генеральний директор «MOON RECORDS» Тетяна Корчемаха.

В цей самийдень відбулася прем'єра оригінального сайту дискографії www.vladimirdorosh.com. Цей веб-ресурс - новинка в сучасному музичному світі. Його відмінна риса це ергономічність і максимально дружнє ставлення до користувачів. Для відвідувачів сайту це можливість ознайомитися з творчістю артиста і придбати вподобані композиції з одного джерела.

Володимир Дорош відомий публіці своєю щирою любов'ю до музики. Його пісні популярні і визнані досвідченими меломанами. Серед безлічі композицій, які увійшли до збірки, слухачі зможуть насолодитися вже визнаними хітами, а також блискучими зоряними дуетами з популярними виконавцями Мілою Нітіч і Петром Чорним.

У своїх творах Володимир з особливою ніжністю розповідаєпро сокровенні, глибокі почуття, людські цінності, любові і повазі до батьків, рідної домівки. Новинки стануть сюрпризом для поціновувачівпо-справжньому якісної музики.

Почути і заспівати свої улюблені пісні в унісон з Володимиром Дорошем зможуть жителі Полтави, де 2 грудня розпочнеться Всеукраїнський тур «Місія Любов». Це масштабне шоу з живим звуком, за участю професіоналів-віртуозів, лауреатів міжнародних конкурсів, поп-рок групи «Гармонія». Гостей концерту чекатиме насичена програма: кращі пісні з творчості талановитого музиканта, захоплюючі постановки, спецефекти і приємна атмосфера.

Напередодні 24-го Форуму видавців у Львові представники українського книжкового ринку розповіли в Українському кризовому медіа центрі про реалії та перспективи українського книговидавництва у 21 столітті.

Катерина Бабкіна, поетеса, письменниця, зазначила, що останні п’ять років український книжковий ринок дуже стрімко розвивається. «Ще кілька років тому, я була тією людиною, яка вголос говорила, що книжкового ринку, як системи інституцій, скерованої на налагодження певних процесів, у нас не було. А тепер він є», – вона розповіла. «Частково це зумовлено тим, що менше російських книжок заїжджає в Україну. […] Два-три роки послаблення російської експансії вже дали змогу українським видавцям зекономити якісь гроші і дати їх на купівлю прав», – додав Іван Малкович, поет, засновник і директор видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. Він зазначив, що кількість нових видавництв в Україні зростає. «Ці видавці молоді, вони цікаво подають книжку, вони її гарно дизайнують. Книжкова виставка українська уже подібна на європейські чи інші світові виставки», – розповів пан Малкович. І все ж, українському ринку, ще є куди рости. «У нас дуже велика країна і дуже маленький ринок, і це досить таки сумна диспропорція», – підкреслила Оксана Форостина, директор видавництва Yakaboo Publishing.

Олександр Афонін, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, розповів, що в порівнянні з 2015 роком різко зросла кількість перекладеної літератури – на 80%.  «Переважно вони виходять тому, що для перекладів цих книжок є гранти, забезпечені інституціями з тих країн, з яких купуються права», – зазначила Катерина Бабкіна. З’являються також переклади української літератури. Пані Бабкіна розповіла, що цього року Українсько-Канадська фундація створила грант на переклад українських книг на іврит. Грант надаватимуть на регулярній основі. «Це є офіційна українська підтримка ізраїльських перекладачів та ізраїльських видавців», – зазначила Катерина Бабкіна. Марія Шубчик, проектний координатор відділу «Інформація та бібліотека» Goethe-Institut в Україні доодала, що в Україні спостерігається тенденція обміну досвідом між міжнародними та локальними інституціями з підтримки видавців. «Ми дійсно зараз можемо говорити, що ми також можемо навчити», – вона додала.

Олександр Афонін розповів, що зростання грошового обігу на книжковому ринку в Україні в порівнянні з 2015 роком  незначне – 110-112 мільйонів доларів. «У галузі немає капіталів – видавництва існують виключно за рахунок обігових коштів», – він підкреслив. Найбільшим попитом серед українців і надалі користується художня та дитяча література. Водночас, на українському ринку також з’явилась нова ніша – література у жанрі «нон-фікшн».

Однак цей розвиток не є системним. У країні все ще відсутня загальнодержавна стратегія розвитку книжкової сфери. «На сьогодні в Україні немає політики в області книговидання […] – мова йде про кредитну політику, інвестиційну політику, про видання книги як інструменту розвитку особистості на державному  рівні», – підкреслив Олександр Афонін. Він додав, що для того, щоб популяризувати книгу в Україні, цим має зайнятись уся площина, яка пов’язана з гуманітарною політикою, у тому числі профільні міністерства та, особливо, новостворений Інститут книги.

24-й Форум видавців у Львові відбудеться 13-17 вересня. З детальною програмою форуму можна ознайомитись на сайті bookforum.uabookforum.ua.

Увидела свет первая книга прозы ведущего актера театра «Маски-шоу», Народного артиста Украины, драматурга, поэта и просто хорошего человека Бориса Барского «Черные котики».

В основу книги известного поэта и драматурга Б.Барского легла практически мемуарная история театра "Маски-шоу" со всеми реалиями чемоданной жизни: гастроли, концерты, съемки, приколы. В сюжет автобиографичной жизни актеров вплетается детективная история отважных парней бригады особого назначения «Чёрные котики».

А пессимистическая комедия «Лунатики» познакомит читателя с тонкими ниточками душевных переживаний зрелых, неравнодушных и любящих сердец. Также в книгу вошли веселые рассказы "Звонок на радио", "Экзамен", "Обыск" и новые стихотворения.

О новой книге рассказывает автор Борис Барский:

Я заметил одну закономерность, от периода, когда ты считаешь, что книга уже готова, до непосредственно издания проходит где-то три-пять лет. Она должна настояться как коньяк. За это время появляются какие-то другие рассказы, которые нравятся больше, чем те, что уже вложены в книгу. Я начинаю думать, что это не смешно, а этим не стоит грузить читателя. А через четыре года я готов полностью отвечать за каждую запятую, букву и тире в книге.

Вначале я написал 12 серий сериала «Черные котики» для телевидения. Это до сих пор популярно, какой канал не включи, идет «ментовский» сериал. Милиционеры пьют водку и гоняются за преступниками. Я написал такой сериал «Черные котики» про трех милиционеров. Их должны были играть я, Делиев и Комаров – это бестолковые на всю голову милиционеры. В конце концов, они всех ловят. Они спасали мир от палочки Шнобеля, спасали заложников и президентов в разных странах выручали.

Сериала из этого не вышло. Тогда я оформил его в литературный вариант. Позже какие-то вещи, которые я описывал в сценарии, стали происходить с нами в жизни. Вот так появился второй планмемуары «Масок». Сюжет переплетается в детективную историю «Черные котики». Также я добавил туда никогда не публиковавшиеся стихотворения.

Также на сегодняшний день у Бориса в наличии следующие книги:

1. «Понарошку» -- предназначена для детей, однако, также будет интересна и взрослым. Книга проиллюстрирована шикарными яркими рисунками и состоит из стихов, рассказиков и загадок, написанных в неповторимом барском стиле.

2. «Игра в классики» – сборник пьес написанных головокружителем слов, драматургом, поэтом и комиком Борисом Барским. «Ромео и Джульетта», «Дон Жуан», «Отелло», «Моцарт и Сальери», «Орфей и Эвридика», пьесы, сохранившие все лучшие традиции театров Шекспира и Мольера, традиции театра Дель Арте, на протяжении многих лет с успехом идут в уникальном Одесском театре «Дом клоунов».

3. «Лиризмы» -- сборник стихотворений, сказок, афоризмов, поздравлялок и эпиграммок. Сборник полон юмора, легок для восприятия, и конечно, написан в оригинальном “барском” стиле. Как сказал сам автор, книга не грузит, а лишь освежает мозги.

Шість днів - стільки знадобилося українському продюсеру, щоб відзняти в США перший сезон комедійного короткометражного серіалу англійською мовою «Behind the Blinds AKA Filmmaking 101»За лаштунками або кіно для чайників»).

 

Знімальна група фільму, продюсером якого є Анна Скрипка, багатонаціональна. Над серіалом працювали професіонали із США, Іспанії, Франції, Ізраїлю, Росії, Бразилії та України. Режисер і продюсер картини Чарльз Ансель народився і виріс у Франції. А режисером монтажу став іспанець Адріан Моралес Рамос.

 

На сьогодні до перегляду готовий перший сезон - 8 шестихвилинних серій. Закрита прем'єра комедійного серіалу відбулася в Голівуді 10 лютого. Фільм був позитивно оцінений американськими режисерами, продюсерами та пресою.

 

У відкритий доступ на YouTube кожна з серій буде викладатися раз на тиждень по четвергах. Перші дві серії «Behind the Blinds AKA Filmmaking 101», ледь з'явившись на каналіотримали кілька десятків тисяч переглядів.

 

Головні герої комедії - двоє гангстерів зі Східної Європи. Прагнучи відмити гроші, вони намагаються зняти кіно за знайденою в інтернеті інструкцією. Дія відбувається в Голівуді.

 

«Зазвичай, голлівудське кіно подає східноєвропейські характери карикатурно. Ми прагнули не лише поглузувати зі стереотипів, а й зруйнувати їх за допомогою чарівливості головних героїв», - каже Анна Скрипка.

 

Режисурі Анна навчалась в Київському інституті культури, а продюсерству - в Нью-Йоркській академії кіно, куди її запросили на навчання, після переглядуїї дипломної роботи.

 

За 5 років в США Анна зняла 4 фільми. Перша її робота «John Bondage» брала участь в Канському кінофестивалі і була позитивно оцінена пресою. А короткометражка «At Last» перемогла в номінації «Найкращий короткометражний фільм» на фестивалі в Румунії. Відзначила преса й повнометражний художній фільм «Хвилі», який знімався і вийшов на екрани в 2015 році на Філіппінах, а зараз ведуться переговори про його дистрибуцію в Європі.

 

НезабаромАнна Скрипка разом з Чарльзом Анселем почнуть роботу над повнометражним фільмом про українку, яка потрапила в тенета торгівців людьми.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені