Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації

Конференція Legal Energy

Image - Конференція Legal Energy

Legal Energy Day – найбільша в Україні подія з юридичних та економічних питань альтернативн

Середа, 16.08.2017 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Нагородження Фаворитів у

8 червня 2017 року відбудеться XIV урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтин

Вівторок, 30.05.2017 COMMENTS

Семінари,Тренінги,Майстер-класи

Міжнародний семінар зі с

Image - Міжнародний семінар зі с

27 липня 2017 року в м. Харкові відбудеться міжнародний семінар зі свинарства: Економічні аспекти

П'ятниця, 14.07.2017 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

Формула успіху адвокатів

Image - Формула успіху адвокатів

Форум ААУ «Формула успіху: Стандарти адвокатської діяльності». Дата проведення: 15 ве

Четвер, 27.07.2017 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

8 червня 2017 року відбудеться XIV урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху – 2016»

 На 14-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 80 торговим маркам товарів і послуг, столичних закладів, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Золоті медалі «Фаворит Успіху – 2016» щорічно вручаються переможцям відкритого рейтингу громадських уподобань і експертних рекомендацій — найкращим брендам, визнаних №1 у своїх сферах діяльності.

Дослідження суспільних уподобань тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у 580 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад 35 тисяч людей з усіх регіонів України (див. цифри і факти про дослідження).

Праздничное шоу состоится при участии победителей блока номинаций «Шоу-бизнес»: Дмитрий Монатик, Володимир Дорош, Люм’єр, Epolets, Маріетта, А.Р.М.И.Я, MELOVIN, балет Freedom и другие.

Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-сервісів, торговельним і розважальним столичним закладам, закладам краси і здоров’я, компаніям сфери обслуговування та доставки, засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

Партнер заходу — ТМ Prime. Акредитація ЗМІ для висвітлення заходу і переможців, «Фаворитів Успіху – 2016» — за електропоштою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript і тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко зазначила: «У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

«…якщо є ринок конкурентних пропозицій — значить можна визначити і найкращу з них, на підставі відгуків і оцінок скласти прозорий рейтинг, який дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір покупця.»

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець року і опубліковано у всіх 550 номінаціях у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої присутності в даному рейтингу.

«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку товарів і послуг та довіри споживача до торгових марок, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Рейтинги абсолютно публічні, а переможці є в кожній номінації, а їх більше п’яти сотень. Але на церемонії нагородження ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — усім, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом з громадськістю. Щоби таким чином підкреслити статус бренду як найкращої рекомендації та подякувати суспільство за висловлену довіру.»

Зауважимо, що в даний час триває голосування за найкращі торгові марки вже нинішнього, 2016 року. Кожен небайдужий може підтримати своїх персональних Фаворитів – свої улюблені торгові марки товарів та послуг, а також найталановитіших виконавців в народному голосуванні на www.FAVOR.com.ua. Найактивніші респонденти отримують безкоштовні запрошення на щорічну церемонію нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху, на власті очі побачити тріумф Фаворитів України, які заслужили своє звання завдяки суспільному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!

 Довідка  
Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року щорічно вивчає суспільні переваги з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і найрекомендованих торгових марок товарів і послуг, столичних закладів, а також найяскравіших діячів шоу-бізнесу. Рейтинг, який складається в ході дослідження — цілком некомерційний, він є публічним і прозорим на всіх етапах. У рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, офіційно присутні на ринку, у відповідних своїм профілям категоріях.

 Переможці конкурсу визначаються в результаті опитування трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих спеціалістів різного профілю, які представляються поіменно), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті, на FAVOR.com.ua.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічний статусний захід з яскравою шоу-програмою за участю видатних зірок української сцени, розіграшами призів, масою інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та в Інтернеті.

31 марта в Октябрьском дворце состоится большой сольный концерт уникального гитариста и лидера одноименного коллектива – Дидюля.

Для своих украинских поклонников знаменитый музыкант подготовил специальную концертную программу. В числе любимых работ публики – «Арабика», «Мираж», «На Рождество», «Вечный странник», «Парящий в облаках» и еще много других глубоких и прекрасных композиций. Главные хиты в исполнении виртуоза обязательно прозвучат на киевском концерте.

На его концертах не звучит ни одного слова, но то, что делает Дилюля, понятно всем и каждому. Он сотрудничал с Пласидо Доминго, Брайаном Адамсом Джо Линн Тернером, Крейгом Дэвидом и многими другими.

Группа играет живую музыку - именно это производит потрясающий эффект на зрителя. В течение более двух часов атмосфера в зале то раскаляется от бешеной энергетики, передающейся со сцены, то погружает слушателя в состояние спокойствия и умиротворения под обволакивающие звуки гитарных баллад.

Легендарный Валерий Дидюля сегодня не имеет конкурентов в своём направлении. Его творчеством восхищаются. Неповторимый авторский стиль выделяет музыканта из тысяч других талантливых гитаристов в мире. Творчество гениального белоруса – это симбиоз чарующей инструментальной музыки и современной электронного звучания. Такой подход позволяет музыканту создавать в своих произведениях удивительный мир эмоций, чувств, ярких картин. Звуки волнами накрывают слушателя, заполоняя сознание, вызывая чистое наслаждение и восторг. По мнению самого Валерия, музыка – это приятное и действенное лекарство для человеческой души. Всплеск положительной энергии, возникающий при прослушивании шедевров композитора, способен прогнать любую тревогу и тоску. Не верите? Испытайте на себе!

Сегодня Дидюля в пятерке наиболее активно гастролирующих инструментальных коллективов. Музыканты дают более 120 концертов за год. Дидюля владеет не только испанской гитарой, но и греческой бузукой, безладовой гитарой и многими другими инструментами.

Концерт ДиДюЛи - красивая музыкальная легенда, понятная зрителям всех возрастов любого континента.

 

ЖДЕМ вас:

31 марта концерт Дидюли в Октябрьском дворце (Киев, ул. Институтская, 1).

Начало в 19.00. Билеты 150-2000 грн.

http://parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/didiulia.htmlhttp://parter.ua/ua/event/kontserty/pop_i_estrada/didiulia.html

 

Запросы на интервью, а также аккредитация СМИ при наличии анонса

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Алена Смилык

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

До всесвітнього дня Театру за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні до 25-річчя встановлення дипломатичних  відносин між країнами 27 березня 2017 року о 19-00 на сцені Київського національного академічного театру оперети відбудеться концерт СВІТОВИХ ЗІРОК аргентинського танго за участю однієї з найвідоміших пар, танцюристів і викладачів світового класу - засновникам Tango Rouge Company, постановниками самого видовищного танго-шоу «Noches de BuenosAires»,  світовим зіркам - Нері Піліу (NeriPiliu) і Шаніни Кіньонес (YaninaQuinones)Аргентина та Чемпіонів світу SolangeAcostaі MaxVanDeVoorde(Аргентина)в супроводі італійського танго-оркестру «Tango Spleen Orquesta».

SolangeAcostaі MaxVanDeVoordeнеймовірна, молода, харезматичнапара, якої, підчасвиступууфіналіЧемпіонату світузал та судді аплодували стоячі та заслужено віддали найвищий титул - Чемпіони світу з Аргентинського танго.

Тільки у Києві 27 березня 2017 у Вас є можливість побачити вибухове  шоу кращих з найкращих пар Аргентинського танго. Це будуть не змагання, це буде справжнє свято  від творців мистецтва кохання, пристрасті та елегантності. Глядачів чекатиме танго, насичене пристрастю  та легкою романтичною ніжністю. Віртуозне танцювання від тих, хто починав з  самих  джерел та вчився у засновників Аргентинського танго.

Акомпанувати цим блискучим танцюристам буде не менш відомий в світі танго, італійський оркестр «Tango Spleen» під керівництвом Мар'яно Сперанза (Аргентина). Вас порадують насиченим живим звуком, музикою і вокалом, проникаючими в Ваші серця. Ви побачите, що танго буває різне: яскраве і чуттєве, ніжне і сентиментальне, легке і грайливе. Блискучу майстерність танцюристів і прекрасна, повна любові музика танго нікого не залишать байдужими

Живий звук, живі емоції, живе танго!

Тільки 27 березня 2017 у Києві - ТАНГО ВИЩОЇ ПРОБИ! Майстри своєї справи подарують всіх гостям найтепліші і святкові ноти аргентинського танго!!!

 

1.      Офіційний сайт Tango Rouge Company http://www.tangorougecompany.com/http://www.tangorougecompany.com/

2.      Neri Piliu & Yanina Quinones - Noches de BuenosAires: 

https://www.youtube.com/watch?v=h_iz78UTfKI

3.      SolangeAcostaі MaxVanDeVoorde:

https://www.youtube.com/watch?v=RUz5ob2qb1o

4.      Офіційний сайт італійського танго-оркестру «Tango Spleen Orquesta»:

http://www.tangospleen.com/http://www.tangospleen.com/

5.      Neri Piliu & Yanina Quinones у Прямому ефірі на каналі STB.UA(фантастика!!!):

https://www.youtube.com/watch?v=1hpimYN69QM

 

ЖДЕМ вас:

27 марта концерт мировых звезд аргентинского танго в Театре оперетты (Киев, ул. В.Васильковская, 53/3). Начало в 19.00. Билеты 220-800 грн.

http://parter.ua/ua/event/kontserty/tanets/svitovi_zirky_arhentynskoho_tanho.htmlhttp://parter.ua/ua/event/kontserty/tanets/svitovi_zirky_arhentynskoho_tanho.html

 

Запросы на интервью, а также аккредитация СМИ при наличии анонса

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Алена Смилык

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Виктор Шендерович 22 декабря представит ярчайшие отрывки из лучших выпусков легендарной программы «Куклы», фрагменты программы «Бесплатный сыр», приоткроет завесу рабочего творческого процесса создания телепрограмм, покажет эксклюзивные рабочие видеоматериалы, а также прочтет новые рассказы и подарит автографы к новым книгам...

            В общем, будет то, по чему соскучились, - и то, чего вы не видели и не слышали никогда! (В.Шендерович)

 

            Напомним, Виктор Анатольевич с 1995 года стал одним из постоянных сценаристов "Кукол", сатирической программы, которая начала выходить на канале НТВ с конца 1994 года. Программа быстро набирала популярность и продержалась в эфире до 2002 года. Острая политическая направленность "Кукол" не раз вызывала гнев чиновников, но главные герои программы ни разу за ее историю не попытались включить "административный ресурс".

            Программа «Бесплатный сыр» - еженедельная авторская сатирическая передача, выходившая на канале ТВС.

 

https://www.facebook.com/%D0%9A%D1%83%D0%BA%D0%BB%D1%8B-%D0%92%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%A8%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B0-149824785087997/

http://www.shender.ru/cheesehttp://www.shender.ru/cheese

 

ЖДЕМ вас:

22 декабря на встрече с Виктором Шендеровичем в Доме офицеров (Киев, ул. Грушевского, 30/1). Начало в 19.00. Билеты 150-800 грн. http://parter.ua/ua/event/kontserty/hastroli_teatriv/10127.htmlhttp://parter.ua/ua/event/kontserty/hastroli_teatriv/10127.html

 

Запросы на интервью, а также аккредитация СМИ при наличии анонса

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Алена Смилык

У цьому році понад 70 країн долучилися до глобальної ініціативи - Всесвітній день відповідального споживання пива. Крім розширення географії, зросла і загальна кількість учасників: в Україні ініціативу підтримали національні пивоварні компанії та неурядові організації, підписавши Меморандум про профілактику продажу пива неповнолітнім.

3 жовтня у Києві відбулася прес-конференція представників найбільших компаній пивоварної індустрії України, об'єднаних галузевою організацією «Укрпиво» - Carlsberg Ukraine, «САН ІнБев Україна», «Оболонь» та «Перша приватна броварня», а також організацій, яким не байдужа проблема продажу і вживання пива неповнолітніми - ВГО «Союз захисту підприємництва», Український Інститут Соціальних Досліджень імені Олександра Яременка, Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи.

Основною метою зустрічі було оголосити про повторне спільне проведення соціальної акції «Всесвітній День відповідального споживання пива», розповісти про кращі практики для досягнення більш ефективних результатів, а також збільшити кількість підписантів Меморандуму.

Під час заходу представники компаній «САН ІнБев Україна» і Carlsberg Ukraine поділилися результатами виконаної роботи в рамках Дня відповідального споживання пива за останній рік. Компанії «Оболонь» і «Перша приватна броварня», а також ВГО «Союз захисту підприємництва» розповіли про індивідуальну роботу в цьому напрямку, а також про очікування від приєднання до ініціативи.

За час проведення активності в 2015-2016 роках понад 2000 волонтерів поширили більше 160 000 друкованих матеріалів у торгових точках з інформацією про відповідальний продаж пива.

Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії «САН ІнБев Україна»: «Я впевнений, що рішення частини соціальних проблем з алкоголем в Україні можливе силами громадського суспільства. Підтвердженням є безсумнівний успіх галузевих соціальних програм, таких як "Сімейна розмова", програми навчання продавців і, звичайно, День відповідального споживання пива, який сьогодні вже об'єднує усіх основних виробників, а також представників роздрібної торгівлі. Розширення кола підписантів Меморандуму свідчить про готовність компаній не тільки публічно декларувати зобов'язання у сфері відповідального споживання і продажу пива, але і працювати в цьому напрямку разом з іншими представниками галузі. Даний Меморандум відкритий до підписання всіма зацікавленими сторонами».

«Щорічно в рамках корпоративної соціальної відповідальності наша компанія проводить низку заходів із акцентуванням уваги громадськості до відповідального споживання пива. Але діяти порізно недостатньо. Об'єднавши свої зусилля з іншими учасниками ринку, ми показали свою рішучість протидіяти проблемі. Наше спільне співробітництво вже принесло свої перші плоди, але ми не зупиняємося на досягнутому. Щиро радий, що цього року наші ряди поповнюються. Упевнений, в подальшому ми підключимо ще більше ініціативних членів суспільства до вирішення цього завдання», - заявив Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

За словами Сергія Блощаневича, голови наглядової ради ПАТ «Оболонь», дуже важливо консолідувати зусилля у формуванні культури відповідального споживання пива. «Долучившись до індустріальної ініціативи проведення соціальної роботи, ми готові діяти спільно для досягнення спільної мети. Радий, що відтепер наша діяльність не буде мати індивідуальний характер, а ввіллється в загальну консолідовану хвилю соціальної активності на ринку. Щиро переконаний, що така синергія дозволить вивести культуру споживання в Україні на якісно новий рівень», - заявив він.

«Ми приєдналися до ініціативи, щоб надати нашим діям системного підходу, мати можливість діяти від імені індустрії. Ми дотримуємося точки зору, що консолідація зусиль представників галузі, а також представників роздрібної торгівлі та широкої громадськості є найбільш ефективним вирішенням проблеми», - поділився Максим Васильєв, директор з маркетингу «Першої приватної броварні».

Найбільші українські виробники пива впевнені, що вирішення основних проблем відповідального споживання пива можливе тільки за умови активного та ефективного співробітництва всіх зацікавлених сторін - виробників, продавців і споживачів.

 

Коментарі

Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені