Група GEFCO повідомляє про створення свого першого благодійного фонду GEFCARES, мета якого – надання кадрової, фінансової та матеріальної підтримки благодійним організаціям. Ця ініціатива відображає корпоративну культуру групи GEFCO «Infinite Proximity», яка будується за принципом рівноправного партнерства.  

Чотири партнерських асоціації у 2019 році.

В цьому році, після понад року роботи співробітників та партнерів GEFCO, фонд GEFCARES надаватиме підтримку чотирьом відомим французьким та міжнародним благодійним організаціям: Les Restaurants du Cœur, Le Palais de la Femme, Avenir Enfance Togo и Institut de l’Engagement.

 

·         Les Restaurants du Cœur (« Ресторани від усього серця ») (заснований у 1985 році) здійснює роздачу безкоштовних продуктів харчування нужденним та родинам,  надає їм підтримку у соціальній та економічній адаптації.

·         Le Palais de la Femme (« Жіночий Палац ») заснований французькою Армією Порятунку у 1926 році з метою попередження соціальної ізоляції жінок, забезпечення їх житлом та допомоги у працевлаштуванні.  

·         Avenir Enfance Togo (Тоголезський дитячий благодійний фонд) –неурядова організація, створена у 2008 році для допомоги дітям із малозабезпечених родин, нужденним вдовам та родинам, які мешкають у Ломе (столиця Того) - через освітні програми та програми працевлаштування.

·         Institut de l’Engagement (Інститут взаємодії) заснований в 2012 році, Інститут щороку сприяє трьом тисячам молодих волонтерів у реалізації планів на майбутнє та організує програми наставництва для допомоги 700 учасникам у досягненні їхніх професійних цілей.  

 

Протягом року GEFCARES надаватиме допомогу цим організаціям у провадженні їхніх місій або у забезпеченні логістики шляхом фінансування та залучення волонтерів.  

 

Цей проект розширює гуманітарну діяльність GEFCO, яку компанія здійснює у країнах своєї присутності.

 

Фонд співробітників, клієнтів та постачальників

 

Мета благодійного фонду GEFCO – зібрати кошти та передати їх партнерським асоціаціям. Більшу частину коштів зібрано співробітниками компанії, проте свій внесок, згідно підходу Групи до партнерських стосунків, роблять також клієнти й постачальники. 

 

Керівництво GEFCARES здійснюється Наглядовою радою, очолювана П’єром-Жаном Лореном, членом Правління GEFCO та виконавчим віце-президентом регіонів Центральна Європа, Балкани, Близький Схід, Західна Європа та Середземномор’я. Також до складу керівництва фонду увійдуть: Еммануель Шереметинскі, член Правління GEFCO й виконавчий віце-президент бізнес-напрямків Overland («Наземні перевезення»), Warehousing («Складські послуги»), Reusable Packaging («Управління багатообіговою тарою») та Finished Vehicle Logistics («Логістика готових автомобілів»); Сюзан Марро, виконавчий віце-президент з корпоративних комунікацій; Стефан Міле, виконавчий віце-президент з кадрових ресурсів.

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені