Благодійний фонд «Надія по всьому світові» розпочинає реалізацію проекту «Психологічна допомога дітям, які проживають в «червоній» зоні воєнного конфлікту, шляхом проведення тренінгів для психологів та волонтерів та терапевтичних занять для дітей і їхніх батьків». Проект реалізується за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив в рамках партнерства Фонду з Посольством Канади в Україні. Угоду про надання грантової підтримки було підписано 15 січня 2018 року.

Мета проекту – надання знань та інноваційних практичних навичок роботи з травмою війни для психологів та волонетрів, які працюють на сході України. Також організатори прагнуть навчити дітей у «сірій» та «червоній» зоні воєнних дій справлятись із травматичним досвідом та стресом завдяки технікам психологічної самодопомоги, релаксації та відновлення. В рамках проекту заплановано проведення тренінгів у м. Маруполі (лютий, 2018 року) і двох курсів терапії – один для мешканців міст Мар’їнки і Красногорівки, а другий – у м.Покровську (січень-лютий 2018 року). Слід зазначити, що на даний час терапія в Мар’їнському районі вже розпочалася, – вона триває з 22 січня, в групі з 15-ти дітей.

За словами Ірини Сухової, головного психолога Проекту, «той факт, що воєнні події травмують людську психіку, є загальновизнаним. Проте найбільш руйнівної шкоди вони завдають дітям, які ще формуються і не мають достатньої опірності до негативних зовнішніх обставин. Безпосередня допомога людям, які проживають у зоні конфлікту – в містах так званої «сірої» та «червоної» зони, cьогодні є вкрай важливою». Достеменно невідомо, коли закінчиться конфлікт на сході України. І тому терапевтичні заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» стають в нагоді не лише як елемент первинної допомоги. «Озброєння» людей знаннями і практичними методиками самостійного подолання стресових розладів безпосередньо на місці матиме довготривалий результат», зазначає психолог. «Крім того, навчання для тренерів, які проживають на цих же територіях, а тому краще знають специфіку регіону і особливості ментальності його мешканців, примножуватиме позитивні зрушення і слугуватиме безперервній передачі набутих теоретичних і практичних знань».

«У новому році за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив стартував ще один напрям проекту, який зосереджений на роботі з людьми, які проживають у безпосередній близькості від зони конфлікту. Співпраця з Посольством Канади в Україні відкриває нові можливості для ширшої і ґрунтовнішої допомоги переселенцям і дітям війни – тим, хто сьогодні потребує негайної психологічної реабілітації», вважає Володимир Єрмаков, Президент БФ «Надія по всьому світові».

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені