Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області промислової логістики та європейським лідером в області автомобільної логістики, оприлюднила Звіт про корпоративну соціальну відповідальність (КСВ), демонструючи безперервний процес сталого розвитку. В новому фірмовому підпису Групи – «Partners, unlimited» («Партнерство, без меж») – знайшло відображення прагнення GEFCO до ведення відповідального бізнесу на основі співробітництва та довірливих взаємовідносин між партнерами та клієнтами.

Стратегічний пріоритет – охорона навколишнього середовища

Дотримуючись десяти принципів Глобального договору ООН, Група GEFCO усвідомлює всю важливість ведення відповідального бізнесу і прагне слідувати всім вимогам в рамках охорони навколишнього середовища, загальної декларації прав людини, дотримання міжнародних трудових норм і боротьби з корупцією.

Протягом останніх двох років GEFCO регулярно досягає заданої мети щодо зниження викидів вуглекислого газу (CO2) на 2% в рік. Група активно залучає своїх клієнтів і постачальників в процеси щодо зниження впливу CO2 на навколишнє середовище за допомогою спеціальних програм, таких як Castor, яка допомагає оцінити обсяги викидів парникових газів і скоротити їх. GEFCO також впровадила Політику відповідальних закупівель, яка була прийнята до виконання всіма постачальниками та субпідрядниками Групи. До кінця 2017 року понад 1100 партнерів GEFCO приєдналися до цієї ініціативи, що включає обов'язкові положення, які стосуються вимог відповідності старих автомобілів до екологічних стандартів, а також навчання співробітників навичкам «еко - водіння».

Група веде безперервний моніторинг своєї діяльності з точки зору впливу на соціум та навколишнє середовище. У 2017 році 59 майданчиків GEFCO підтвердили сертифікат за стандартом ISO 14 001. У рамках Проекту по розкриттю інформації про викиди вуглецю (Carbon Disclosure Project, CDP) рейтинг Групи зріс з позиції D у 2015 році до позиції B в 2017 році. Агенція EcoVadis, яка є оцінювачем компаній з точки зору зрілості соціальної та екологічної політики, ділової етики та відповідальних закупівель,надала компанії GEFCO оцінку 60/100, тим самим підкресливши успіхи Групи в цих напрямках.

Зниження  негативного впливу на навколишнє  середовище

Задля зниження негативного впливу на навколишнє середовище, GEFCO інвестує в екологічні рішення, які відповідають вимогам ланцюжка поставок. Серед таких рішень наприклад:

·         Нова версія програми CADIS OPTIM, яка будує оптимальні маршрути. В рамках тестування були отримані наступні результати: скорочення пробігу на 15 %, збільшення загрузки на 4 %, скорочення кількості транспорту на дорогах на 9 %.

·         Розвиток мультимодальних перевезень та використання альтернативних маршрутів, наприклад, «Шовковий шлях». Витрати на доставку залізницею в десять разів нижче в порівнянні з повітряним транспортом, а терміни доставки в два рази менше в порівнянні із морським транспортом; крім того, кількість викидів при перевезенні залізницею в п'ять разів менше, ніж при морських перевезеннях.

·         Екологічні рішення в області складської логістики, наприклад, майданчик для зберігання готових автомобілів в Куржене, яка також є найпотужнішою сонячною електростанцією в Швейцарії. Впровадження передових технологічних рішень і практик більш ніж на 50 майданчиках Групи привели до скорочення загального споживання електроенергії на 8% в 2017 році.

Розвиток корпоративної культури Infinite Proximity™

У 2017 році GEFCO визначила 10 основних принципів корпоративної культури. Ці принципи лягли в основу програми Infinite Proximity ™ та стали посібником для кожного співробітника компанії, а також для розвитку Групи в цілому. В рамках запуску програми Infinite Proximity,  представники правління Групи розповіли про її основи та принципи більш ніж 2000 менеджерам в 12-ти країнах Європи, Азії та Південної Америки.

 

Усвідомлюючи всю важливість залучення персоналу та справедливий підхід до трудових взаємин, Група будує свою політику в області підбору персоналу, ґрунтуючись на чотирьох принципах: прозорість, наочність, ефективність та наполегливість. Всі керівники по роботі з персоналом пройшли навчання, яке стосується концепції HR-бренду, а також стандартизації процесів підбору персоналу. Локальні представництва компанії співпрацюють з різними університетами та бізнес-школами з метою залучення молодих талантів. У 2017 році компанія прийняла на роботу 1920 співробітників, що на 27% більше в порівнянні з 2016 роком. Другий рік поспіль GEFCO потрапляє до рейтингу «Happy Trainees», займаючи шосте місце в категорії «International».

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені