WOG підбила підсумки літньої благодійної акції – зібрано більше мільйона гривен.

16 листопада на Софіївській площі компанія WOG та Українська Біржа Благодійності оголосили підсумки соціальної акції «Дорога до серця: передчасно народжені». Вдалося зібрати більше запланованої суми — 1 128 846 грн.

Нагадаємо, 1 серпня 2018 року стартувала 16-та хвиля благодійного проекту «Дорога до серця». Цього разу кошти збирали для закупівлі медичного обладнання для малюків, які народилися раніше визначеного терміну, а саме для ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН» м. Києва, а також медичних установ, що спеціалізуються на виходжуванні немовлят,— у Одесі, Дніпрі, Чернівцях та Ковелі.

У період акції, на АЗК WOG можна було придбати спеціальні благодійні горнятка, дизайн яких розробляла відома художниця-блогерка Віталіна Бойко. Вона спеціалізується на малюнках на паперових стаканчиках. Напій у спеціальному горнятку коштував всього на 2 грн. дорожче за звичайний. Також кошти можна було перерахувати на сайті Української біржі благодійності.

«Вже більше 11 років WOGдопомагає дітям в різних аспектах. Цього разу ми поставили перед собою дуже амбітний план — 1 мільйон гривень, і були вражені, що нам вдалося зібрати навіть більше. Ми дуже вдячні нашим клієнтам, що відгукнулися на нашу активність і допомогли зібрати необхідну суму», — говорить Ольга Капустіна, директор з маркетингу WOG.

Важливо відзначити, що в Україні 5–6% усіх пологів є передчасними, тобто кожна двадцята дитина з'являється на світ раніше терміну. А це понад 22 тисячі недоношених дітей щорічно. Найчастіше такі малюки стикаються з дихальними розладами, а також ускладненнями, пов'язаними з проведенням тривалої штучної вентиляції легенів. На жаль, їх лікування складне, тривале і вимагає застосування сучасного високотехнологічного обладнання.

Компанія WOG проводить акцію «Дорога до серця» вже більше одинадцяти років поспіль. Кожного разу виходить зібрати понад мільйон гривень.  А за підсумками попередньої  15 хвилі акції «Дорога до серця», яка завершилася в лютому 2018 року,  зібрали 1 040 000 гривень. І вже в травні передали життєво важливе обладнання Інституту ім. Амосова в Києві і лікарням Волинської області.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені