Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації

Бізнес-сніданок з Юрієм

Image - Бізнес-сніданок з Юрієм

15 грудня 2017 року у Києві відбудеться бізнес-сніданок Alternative Energy Club із заступником Го

Понеділок, 11.12.2017 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Книжковий ярмарок МЕДВІН

Image - Книжковий ярмарок МЕДВІН

Київський КНИЖКОВИЙ МЕДВІН вже традиційно запрошує киян на зустріч з книжками. 10-12 листопада&nb

П'ятниця, 3.11.2017 COMMENTS

Семінари,Тренінги,Майстер-класи

Бізнес-сніданок для банк

Image - Бізнес-сніданок для банк

6 грудня компанія E-consulting проведе бізнес-сніданок для топ-менеджерів українських банків.

Вівторок, 28.11.2017 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

Форум "Інтенсивний сад -

Міжнародний україно-польський форум ІНТЕНСИВНИЙ САД        &nb

Вівторок, 14.11.2017 COMMENTS

Конференції, Презентації

15 грудня 2017 року у Києві відбудеться бізнес-сніданок Alternative Energy Club із заступником Голови Фонду державного майна України Юрієм Нікітіним.

 

Новий закон про приватизацію суттєво змінює процедуру приватизації, значно скорочуючи час і спрощуючи процес підготовки об’єктів держмайна до аукціонів і подальшого продажу. Учасники бізнес-сніданку говоритимуть про те, яким чином можна придбати об’єкти приватизації в Україні, як це краще зробити з прийняттям нового закону, та як використати ці об’єкти для будівництва на їх базі об’єктів з альтернативної енергетики.

 

Бізнес-сніданки Alternative Energy Club проводяться раз на місяць в рамках масштабного проекту ALTERNATIVE ENERGY WEEK, покликаного сприяти розвитку альтернативної енергетики в Україні.

 

Назва заходу: Бізнес-сніданок Клубу альтернативної енергетики

Спеціальний гість: заступник Голови Фонду державного майна України Юрій Нікітін

Дата: 15 грудня 2017 року

14 декабря состоится VI Национальная конференция участников рынка стального строительства, в ходе которой около 300 экспертов строительной отрасли проанализируют тенденции и обсудят вопросы развития отдельных сегментов рынка.

 

В этом году конференция будет тематически разделена на 2 части: первая будет посвящена каркасному строительству из металлоконструкций, вторая – ограждающим конструкциям.

 

Участники мероприятия ознакомятся с детальной аналитикой по основным сегментам рынка стального строительства, обсудят перспективные направления для увеличения продаж на внутреннем и внешних рынках, а также примут участие в формировании стратегических тезисов развития отрасли на 2018 год.

 

В рамках обеих частей конференции пройдут панельные дискуссии, в ходе которых директора ведущих компаний, работающих в сегментах металлопроката, несущих и ограждающих конструкций из стали, обсудят отраслевые барьеры и перспективные направления для развития бизнесов.

 

Конференция является крупнейшим ежегодным отраслевым событием и состоится 14 декабря 2017, с 9:00 до 20:00 по адресу: г. Киев, ул. Антоновича, 50, конференц-холл ДЕПО.

 

Генеральным партнером конференции выступает компания Метинвест.

 

Предварительная регистрация в конференции обязательна. Для регистрации участия необходимо заполнить регистрационную форму или связаться с организаторами. Контактное лицо: Любовь Шулык: +38-097-357-23-39, +38-044-280-18-20, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Участие в конференции бесплатное.

 

РОЗМІЩЕНО НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

Міжнародна спеціалізована виставка «Italian Wine Expo 2017», присвячена винному мистецтву Італії.

Захід, що складається з двох частин: семінару майстер-класу для представників професійного винного і харчового сектору та імпортерів, а також дегустації, яку зможуть відвідати всі гості та любителі високоякісного вина, відбудеться в готелі “Hilton Kyiv” – б-р Тараса Шевченка, 30, Київ, 01030, Україна 8 грудня 2017 року, початок о 13:00.

Організатори заходу:

·         Почесне Консульство Італії

·         B2Ukraine

·         Торгово-Промислова Палата України

·         Hilton Kyiv

·         “La Tavola Italiana”

·         “Pilota Green”

13.00-16.00

Воркшоп для професійного винного та торговельного сектору

Під час воркшопу всім учасникам виставки надається можливість спробувати понад 80 товарів, представлених безпосередньо виробниками з регіонів Італії, що підтримують найдавніші традиції у виноградарстві. Вся винна продукція є ексклюзивною, адже досі ще не представлена на українському ринку.

16.00-18.30

Семінар Майстер-Клас “Італія, один великий прекрасний виноградник”

На дегустації буде представлено 5 марок італійських регіональних вин. Семінар проводиться за підтримки “Italian Wine Expo”, у співпраці з Почесним Консульством Італії та Торгово-Промисловою Палатою України, спікером Bartolomeo Roberto Lepori (журналіст та сомельє найвищого класу) у співпраці з професійним сомельє Григорієм Баландіним.

У виставці прийматимуть участь такі компанії, як:  VINIBIAGI(Колонелла, провінція Терамо),
SEITERRE (ViniRizzi), MEDIASPHAERA, REASSI (Падуя), TENUTASANJACOPO (Ареццо), CASSINA (Лессона, Бієлла), PETRUSSA (Препотто, Удіне), PAOLOLEO (Сан Доначі, Апулья), MIRO’ VINI, (Веккьяно, Піза), PIANDELLEVETTE.

Крім винної продукції, на виставці буде представлено також харчову продукцію компаній-вирбників, а саме: сирний та м’ясний сектор, високоякісна оливкова олія, різні види пасти тощо.

Представництво Італії при Торгово-Промисловій Палаті України та, зокрема, компанія B2Ukraine вже мають досвід в організації виставок такого формату, адже 7 липня цього року було проведено схожий масштабний захід в ЦУМ (Київ), де було зібрано понад 300 гостей та представників імпорту і винної індустрії.

Виставка-дегустація «Italian Wine Expo 2017» надасть всім бажаючим можливість ознайомитися зі світом вина та дізнатися про дивовижніпереваги цього чудового напою. Даний захід є зв’язною ланкою між фахівцями, рестораторами та оптовиками для закупівлі кращих сортів колекційних вин. Можна з упевненістю стверджувати, що виставка грає важливу роль при формуванні асортименту винних карт в кращих ресторанах Києва та інших регіонів країни.

 

Також 8 грудня 2017 року в тому ж готелі Hilton Kyiv відбудеться благодійний вечір під назвою «Вечеря за майбутнє у Hilton Kyiv», початок о 19:00.

Організатори заходу:

·        Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України

·        Благодійний фонд «Запорука»

·        Почесне Консульство України в Італії

·        B2Ukraine

·        Торгово-Промислова Палата України

·        HiltonKyiv

·        Посольство Італії в Україні

 

«Залишити світ після себе кращим, хоча б дляоднієїздоровоїдитини; знати, що хоча б одна маленька людина на Землі стане легше дихати від того, що ти живий, − все це означає досягти успіху»

Ральф Уолдо Емерсон

“Вечеря за майбутнє у Hilton Kyiv– це урочистий прийом, що присвячений збору донорських коштів на оновлення обладнання для реанімаційного відділення Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, а саме – придбання ендоскопічної відеосистеми.
Використання апарату при лікуванні пацієнтів із вродженими вадами серця надасть можливість проведення обстежень та лікувальних маніпуляцій таких пацієнтів з ускладненнями, пов’язаними з органами дихання.

Актуалізація проблеми

«Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» є головною установою Міністерства охорони здоров’я України в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії, основним методичним та лікувальним центром.

У 2016 році в Центрі проконсультовано 32303 пацієнта, госпіталізовано – 4 419, виконано операцій – 2 803, з них хірургічних 1817, в тому числі зі штучним кровообігом – 1 798.

 

100% коштів від благодійних внесків за участь у Вечері за майбутнє у Hilton Kyiv будуть витрачені на закупівлю обладнання.

 

Програма заходу:
------
Вишукана вечеря в італійському стилі з чотирьох страв, створена Шеф-кухарем готелю Hilton Kyiv з італійських відбірних продуктів, завезених з регіону Падуа спеціально для заходу.
------
Виступ солістів Київського національного академічного театру оперети. 
------
Чутливий виступ італійського тенора Крістіана Річчі у супроводі солістів та музикантів Державної опери України.
------
Благодійний Аукціон.

Ведучий вечора: Юрій Горбунов

Досягнення попередніх проектів

З моменту відкриття у 2014 році, готель Hilton Kyiv провів ось вже 3 масштабні благодійні заходи.

«Вечеря за майбутнє у Hilton Kyiv» стане четвертим заходом готелю у низці благодійних подій на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Цього разу новий формат присвячений іншій стороні мистецтва – музиці.

А саме завдяки колисці мистецтва – Італії – всім організаторам заходу вдалося поєднати мистецтво та добро в одне ціле.

Попередні Благодійні аукціони дозволили не лише зібрати в одному місці представників світської та бізнес еліти, але також надати їм можливість зробити вигідну інвестицію у твори живопису з користю для життя та здоров’я дітей. На зібрані кошти з попередніх подій було придбано сучасний апарат для моніторингу найменших змін та відхилень від норми у пацієнтів, апарат штучної вентиляції легень, а також відремонтовано апарат УЗД Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

У Києві 20-23 листопада відбудеться масштабний захід в галузі відновлюваної енергетики - «Alternative Energy Week». Подія проходитиме у бізнес-центрі «Парус».

 

Кожен день заходу присвячений окремій тематиці:

·         Конференція з біоенергетики (20 листопада, 2017)

·         Конференція з сонячної енергетики (21 листопада 2017)

·         Конференція з енергетики у промисловості (22 листопада 2017)

·         Конференція з енергоефективності (23 листопада 2017)

 

Подія збере спікерів-практиків, що поділяться з учасниками «Тижня альтернативної енергетики» своїм досвідом впровадження енергоефективних проектів, застосування інноваційних технологій, пошуку інвесторів, врегулювання юридичних питань тощо.

 

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

Володимир Ставнюк, Голова Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Юрій Нікітін, Заступник голови Фонду державного майна України, Михайло Сімашкевич, Міський голова Кам'янець-Подільського; Сергій Надал, Міський голова Тернополя; Руслан Марцінків, Міський голова Івано-Франківська;Віталій Луков,  Міський голова Вознесенська;Володимир Смолій, Заступник голови м. Долина та інші експерти і провідні гравці ринку альтернативної енергетики.

Перехід на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмова від шкідливого викопного палива є запорукою енергетичної незалежності нашої країни. «Alternative Energy Week» - це головна платформа для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами, що сприяє розвитку однієї з найважливіших на сьогодні ланок енергетичної галузі – сфери відновлюваної енергетики.

 

ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

20-23 листопада

Бізнес-центр «Парус»

 

Контактна інформація:

+38 (066) 052 61 55

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

Деталі:http://aew.com.ua/http://aew.com.ua/

Розміщено на правах партнера

Lviv iCamp  –  8-ма наймасштабніша в Україні конференція присвячена інтернет-маркетингу та просуванню бізнесу в digital-епоху.  Своїм досвідом поділяться 40 ТОПових спеціалістів з інтернет-маркетингу, керівники успішних компаній та маркетологи міжнародного рівня.

Конференція відбудеться 11 листопада 2017, з 9:00 до 19:00 год в м. Львів (готель «Дністер»).

Детальніше: http://icamp.lviv.ua/

Конференція проходитиме на 4х потоках:

-          Боги SMM – для всіх, хто займається просуванням в соцмережах

-          Інтернет-маркетинг для кожного – оберіть для себе найкращу маркетингову стратегію на основі останніх трендів в інтернет-маркетингу

-          Aкадемія  Google AdWords & SEO – розкриємо секрети контекстної реклами та просування сайтів

-          Майстер-класи від гуру – отримайте можливість на практиці втілити нові знання

Що в програмі?

-          Формування власного бренду в соцмережах

-          Просування бізнесу в Facebook, Instagram та ін., яке дає результат

-          Секрети створення таргетингової реклами від професіоналів

-          Контент-маркетинг та еmail-маркетинг , які збільшують продажі

-          Digital-тренди та чат-боти в маркетингу

-          Аналітика та правильна побудова рекламної стратегії

-          Основи SEO-просування, які має знати кожен

-          Стратегія просування бізнесу  в Google AdWords

-          Кейси досвідчених практиків

-          Можливість спробувати дієві методи просування в інтернеті  самостійно.

 

Вартість квитків для "ранніх пташок” – 950 грн.

Реєструйтесь вже зараз за зниженою ціною -  http://icamp.lviv.ua/#pricing

Організатор: Lemberg Tech Business School: організація з 9-річною історією проведення успішних конференцій: Lviv Mobile Development Day, GameDev Conference, Lviv PM Day та Lviv Freelance Forum.

Розміщено на правах партнера

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені