Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації, Ярмарки

Весняний День Логіста

30 - 31 травня 2019 року в Києві традиційно відбудеться головна зустріч для ТОП-менеджерів усіх п

Середа, 1.05.2019 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Художній проект "Обабіч"

У день відкриття Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», 22 травня, у Мистецькому

Неділя, 5.05.2019 COMMENTS

Семінари, Конкурси, Тренінги

Конкурс STEAM-House 2019

У Києві стартують другі національні змагання для школярів з моделювання "розумних" прис

Неділя, 19.05.2019 COMMENTS

Форуми, Виставки, Саміти

Промисловий форум 2019

Image - Промисловий форум 2019

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 200

Субота, 18.05.2019 COMMENTS

Конференції, Презентації, Ярмарки

30 - 31 травня 2019 року в Києві традиційно відбудеться головна зустріч для ТОП-менеджерів усіх підрозділів логістики, XXI практична конференція - Всеукраїнський День Логиста, весняний сезон.

Дата і місце проведення Всеукраїнського Дня Логіста: 30-31 травня, м Київ, вул. Микильська, 2 (Димитрова), Готельно-ресторанний комплекс SiestaSiesta.

Всеукраїнський День Логістатрадиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюжка поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У перший день, 30 травня, Ви зможете взяти участь в Конференції, в рамках якої почуєте доповіді провідних фахівців логістичних компаній України і експертів-практиків логістики від рітейлерів і постачальників на злободенні теми ринку праці, транспортної логістики, вплив законодавства та інші актуальні теми. Доповіді від практиків це родзинка заходу.

Другий день, 31 травня, буде наповнений майстер-класами від логістів-практиків, які поділяться кейсами з оптимізації й автоматизації бізнес процесів складської логістики. Кожен зможе знайти потрібну йому тему і перейняти унікальний досвід для практичного використання у себе в компанії.

Так само в цей день Ви зможете стати учасником або глядачем змагань водіїв навантажувачів.

Конференція збере більше 250 директорів транспортної, складської логістики і фахівців ЗЕД для знаходження рішень на всіх етапах ланцюга поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У програмі конференції:

Шпак Іван, Аналітик відділу аналізу ринків компанії Pro-Consulting.

Тема:Аналіз обсягу вантажоперевезень в Україні. Структура ринку. Зміна перевезення вантажів за видами транспорту.

Валерій Губарєв, Експерт Комісії з митних питань громадської ради при ГУ ДФС в місті Києві. Провідний експерт компанії «Незалежне Митне Агентство». 1993-2015 рр. Державна митна служба України.

Тема:Митні ризики в логістичних процесах міжнародної торгівлі. Як правильно використовувати митну логістику в зовнішньоекономічній діяльності.

Дмитро Пасенков, Керівник департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері промислової та логістичної нерухомості, Cushman & Wakefield.

Тема:Тенденції та перспективи ринку складської логістики в 2019-2020 роках. Аналіз основних чинників: вакантність, попит, нова пропозиція. Основні угоди на ринку в QI 2019 годa.

Віктор Усатий, Керівник Київського регіонального структурного підрозділу «Логістік Форкліфт».

Тема:Водій навантажувача. Цінність кваліфікованого персоналу, правильний підбір, навчання.

Тетяна Лазуренко, Начальник департаменту логістики, ТОВ «Субару Україна».

Тема:Взаємодія логістики з суміжними підрозділами в компанії і вплив на загальний результат.

!Програма формується актуальними темами та спікерами.

Спецпроекти в рамках конференції:

Змагання водіїв вилочних навантажувачів. Це можливість не тільки показати Вашим сьогоднішнім і потенційним клієнтам високий рівень роботи Ваших фахівців вантажної техніки, а й приємна можливість виграти цінні призи, як для компанії, так і самим водіям.

Виставка обладнання, техніки і технологій обіцяє демонстрацію інновацій в логістиці. Це можливість, в буквальному сенсі доторкнутися до обладнання, техніки. Приміряти "на себе" і оцінити придатність для Вашого бізнесу.

Тематичні майстер-класи зі складської логістики. Другий день заходу буде наповнений майстер-класами від практиків-логістики, які розкриють актуальні кейси та поділяться з учасниками досвідом реалізації проектів.

Вперше за 10 років Всеукраїнський День Логіста виходить за рамки звичного формату: В цьому році Особливістю заходу, стануть:

Змагання водіїв навантажувачів.

Офіційним Партнером змагань виступить компанія - Logistic Forklift.

Змагання будуть проходити на техніці Logistic Forklift, а саме на автонавантажувачі Goodsense, з Коробка - автомат. Детальні характеристики навантажувача Тут.

Умови участі в змаганнях і проходженні кваліфікації читайте Тут.

Завантажити лист завдань, які будуть на змаганнях можна за Посиланням.

Дивіться, як проходять змагання за Посиланням.

Серед постійних учасників Дня Логіста: Афина – Групп, Cushman & Wakefield, Delivery Group, European Pallet Association E.v. EPAL, Fozzy Group, Nemiroff, Neolit Logistics, Pro-Consulting, Smart Solutions, Utec Logistics, Vodafone Украина, АВК Конфекшинэри, Алло, Апскейл Лоджистикс, АрселорМиттал Кривой Рог, АТБ-маркет, Бель Шостка, BERTA group, Билла Украина, Велика Кишеня, Глобинский мясокомбинат, Евромикс, ИнтерКаргоТрак, Иприс-Профиль, Кормотех, КТ Украина, Метро кеш енд Кері Україна, Мироновский хлебопродукт, Модерн-Экспо, Море Пива, EVA, Рабен Украина, Самсунг Электроникс Украина Компани, Субару Украина, УВК, Транспортная компания SAT, Юрия-Фарм, Таврия В, Эпицентр К, ЭНЕРДЖИ ГМБХ, Ekol Logistics, и др.

Відгуки учасників конференції:

- Высокий уровень мероприятия. Высокая квалификация докладчиков. Считаю, что

конференция не просто важна, она необходима. Все что связано с автоматизацией

процессов, абсолютно все!!! Благодаря конференции узнал о новых IT решениях, конфе-

ренция станет темой для внедрения некоторых из них в моей компании.

Александр Чукило, «Корса».

 

- Считаю, что конференция важна, особенно темы: «Аналитика рынка труда – тренды

и проблемы логистов и не только», «Украинская таможня. Особенности выполнения

таможенных формальностей при перемещении товаров через таможенную границу

Украины.

Андрей Пушкарь, «Броксис Логистик».

 

- Запомнилась хорошая технология, продуманность до мелочей. Конференция дает воз-

можность подготовить компании к автоматизации, оптимизации бизнес-процессов.

Благодаря событию получил новый опыт от коллег.

Александр Коркунда, «Голден Тайл».

 

- Конференция важна для общего развития. Отличная организация мероприятия. Понравилась темакража груза, понимание схем воровства при доставке, буду предпринимать меры на своем предприятии и контроль перевозчиков.

Евгений Черкасов, «СТВ Групп».

 

- Получил возможность познакомиться с коллегамипо направлению. Реальные методы, практики, решения для использования в реальных логистических ситуациях (проблемах).

Алексей Бондарчук, ООО «АТБ-маркет»

 

Відео - відгуки учасників Всеукраїнського Дня Логіста дивіться на нашому YouTube каналі.

Партнери Всеукраїнського Дня Логиста:

Офіційний ПартнерLogistic Forklift

ЭнергетичнийПартнерЭнерджи ГМБХ

ТрансформаційнийПартнер- YouCoach

Партнер кава-брейків- Trevi

* Пакет «Стандарт» доступний тільки учасникам від компаній рітейлерів, дистриб'юторів, виробників. Для Постачальників рішень і послуг дуступно пакети: «Преміум», «Бізнес».

Отримайте знижку 5% за промокодом OK 14

Онлайн-реєстрація для бронювання місця.

Контакти організаторів: 067-828-22-59, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Не пропустіть можливість зустрітися з елітою логістичного ринку України. З нетерпінням чекаємо Вас на XXI Всеукраїнському Дні Логіста!

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубіжжя.

 

Розміщено на правах партнера

26-27 квітня в Україні вперше відбудеться Міжнародна конференція зі спортивного маркетингу.

Захід проводитиметься у новому сучасному конгрес-центрі Chalet Equides.

Спортивний маркетинг, визнаний драйвером розвитку спортивних брендів і бізнесу, вперше буде обговорюватися в нашій країні у настільки «зірковому» складі. Володимир Кличко,Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Ганна Різатдінова — амбасадори конференції, які долучаться до діалогу.

 

Підвищення гудвілу бренду, проривні технології, конкуренція за увагу фанів, кейси ФК «Баварія», Nike, БК «Монако», діджиталізація спорту та кібер-змагання — всі ці актуальні тренди спортивного маркетингу знаходитимуться в центрі уваги учасників конференції. Спонсорські програми й інвестиції в спорт стануть однією із ключових тем. Учасники заходу дізнаються про підходи до роботи зі спонсорами, дієві інструменти прискорення повернення інвестицій, а також матимуть можливість безпосередньо поспілкуватися з потенційними інвесторами. Крім того, розвиток благодійних проектів є традиційним питанням для великих компаній, зокрема тих, що відвідають конференцію. Саме тому справа меценатства у спорті стане частиною програми.

 

Формат роботи конференції максимально орієнтований на нетворкінг, розвиток ефективної комунікації між професійною спортивною спільнотою та бізнесом. Так, окрім основної програми заходу протягом першого дня конференції буде працювати секція «Business Speed Dating», де молоді спортсмени, клуби, а також стартапи зможуть презентувати свої можливості потенційним інвесторам, спонсорам та агентам. А другий день пройде у форматі неформального спілкування. Усі присутні зможуть взяти участь у дружніх турнірах із гольфу, спортивної стрільби та покеру.

 

Отже, міжнародна конференція стане місцем взаємодії представників спорту та бізнесу, інвесторів і спортсменів, спортивних клубів і потенційних спонсорів.

 

На конференції виступатимуть провідні експерти в галузі спортивного маркетингу, досвідчені спортсмени та топ-менеджери провідних організацій та брендів із різних країн.

 

Зокрема, до діалогу долучаться керівники глобальних компаній: CEO компанії Top Five Management Стефан Гуров, голова відділу комунікацій Global Sports Innovation Center powered by Microsoft Софія Гончарова, СЕО компанії RESULT Sports Маріо Лео, керівник Digital/CRM проектів футбольного клубу «Баварія» Бенджамін Стін, генеральний директор Kitris Крістіан Цюгер, СЕО компанії IKISPORT Олів’є Гуайя, креативний директор міжнародної рекламної агенції DigitalChooВолодимир Кобетц й інші.

 

 

На конференції також виступатимуть представники українських компаній. Серед них: власник компанії Klitschko Ventures Володимир Кличко, представник клубу ФК «Шахтар» Андрій Бурлаков, керівник відділу продажів Delta Sport у країнах СНД Арман Татарян, CEO компанії Intertop Ukraine Сергій Бадрітдінов і CMO Intertop Ukraine Валерія Толочина, голова відділу комунікацій IDS Borjomi Ukraine Марина Соловйова, CEO каналу MostVideo.TV і маркетингового агентства MostMedia Promotions Сергій Черськой, автор ТВ-формату Cyber Heroes Павло Черепін, коментатор Esports Віталій v1lat Волочай, стратегічний маркетинг-директор Dinaline Group Тетяна Желтомирська, засновник і генеральний директор Pepelatz Production Михайло Піменов та інші.

 

Ініціаторами конференції стали: міжнародне агентство Top Five Management і діловий клуб H Club.

 

Офіційними партнерами конференції виступають: Visa, PokerMatch, PariMatch, Turkish Airlines, Bentley, Фонд Кличко, АТБ, Sky Art Foundation, Denza Workspace та інші.

 

Офіційний квитковий сервіс: Kontramarka.ua

 

Медіа партнери: Most TV і XSPORT

 

Дата: 26-27 квітня 2019 р.

Місце: Конференц-хол Chalet Equides, Лісники, вул. Вишнева, 36

 

Більше інформації та детальна програма ― на сайті конференції: http://sportmc.orghttp://sportmc.org

Розміщено на правах партнера

10-а Ювілейна Міжнародна практична конференція FoodMaster & PrivateLabel-2019.

Дата і місце проведення:18 квітня 2019, г. Киев, ул. Липківського 1а, РК «Ультрамарин».

Конференція об'єднає на одній площадці понад 350 топ-менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній-постачальників з 6 країн.

Аудиторія учасників конференції:понад 350 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж України, Європи та ближнього зарубіжжя (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів по роботі продажу та маркетингу, закупівель, керівників СТМ), Провідні виробники та імпортери FMCG товарів (від міжнародних компаній -лідера до невеликих регіональних виробників продуктів харчування).

На конференції Вас чекають:

·         2 паралельних зали: FoodMaster (розвиток і просування брендів виробника через роздрібні мережі) і PrivateLabel (розвиток контрактного виробництва).

·         15 топ-спікерів - Топ-менеджерів провідних роздрібних мереж, виробничих, дистрибуційних і аналітичних компаній України і зарубіжжя.

·         Більше 350 учасників - Ваших реальних і потенційних партнерів.

Спецпроекти конференції:

·         Столи переговорів - Ви проведете переговори з понад 40 українськими і зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 2-х годин.

·         2 Національні премії: Made-in-Ukraine-2019 покликана відзначити кращих постачальників, Retail-in-Ukraine-2019 покликана відзначити досягнення роздрібних мереж в області співпраці з постачальниками.

·         Галерея новинок провідних постачальників України та зарубіжжя.

Серед постійних учасників виробники і дистриб'ютори:«ВГП», «Мономах», «Житомирский маслозавод Рудь», «Орими трейд, Ямуна», ТД «Дельта», «СВК», КФ «Десна», «Люксус-С», «Три Стар», «Флагман Си Фуд», «Пирана», «Наш Продукт», ТМ «Инделика», «Лакталис Украина», «Чумак», «Олис», «Дарпак», «Савсервис Столица», «Карлсберг Украина», «Родной Продукт», «Королевский Смак», «Корпорация Биосфера», «Компания Май Украина», ТД «Поляков» и др.)

Роздрібні мережі України та ближнього зарубіжжя (топ-50):«Метро Кеш энд Кери Украина», VARUS, «Таврия-В», «Велика Кишеня», «Фоззи Групп», Novus, «Наш край», «Укр-Трейд», «АТБ-Маркет», «ВОГ Ритейл», «Львовхолод», «Эко-маркет», «Виталюр», «Скиф Трейд», «Вересень Плюс», «Билла-Украина», «КЛО», «Фора», «Эконом Плюс», «Чудо Маркет», UPG, др.

Суміжні галузі: постачальники обладнання, IT, упаковка, консалтинг, логістичні оператори, імпортери і ін.

У програмі конференції:

1. Тема: Аналітика ринку продуктів харчування. Тренди в категоріях.

Спікер: Марина Костроміна, Account Director Kantar TNS в Україні.

2. Тема: Успішні стратегії покриття територій постачальниками.

Спікер: Денис Мороз, Генеральний директор «КОМПАНІЯ СТВ ГРУП».

3. Тема: Технології експорту.

Спікер: Емма Турос, Виконавчий директор Канадсько-Української Торгової Палати, Координатор канадсько-українського проекту підтримки Торгівлі та Інвестицій (CUTIS).

4. Тема: Ефективні маркетингові стратегії - як стати інноваційною компанією на ринку.

Спікер: Надія Фоміна, Екс-маркетинг директор мережі «Цитрус». Професійний досвід: Національна мережа Prostor - Директор по маркетингу. Unilever Ukraine - Маркетинг менеджер категорії TEA & FOODS. Більш ніж 16-ти річний досвід роботи в міжнародному рекламному агентстві DDB Ukraine.

5. Тема: Comarch E-invoicing комплексні інструменти сприяють збільшенню продажів.

Спікер: Анна Васильєва, Бізнес-консультант за рішеннями електронного документообігу Comarch.

6. Тема: Подальше зростання частки в мережевому каналі. Прогнози. Альтернативи. Економіка поставок.

Спікер: Андрій Тучак, Комерційний директор «КОМО Україна».

7. Тема: 3 інгредієнта успішних продажів для виробника і ритейлера.

Спікер: Марина Забарило, Директор Consumer Panel & Services, GfK Ukraine.

 

8. Дискусія провідних роздрібних мереж України на Тему: Бренди проти СТМ. Вперше бренди зупинили розвиток ВТМ. Що буде далі?

Модератор дискусії:Анатолій Демиденко, Експерт в області Розвитку Private Label.

Наталія Шкряда, Начальник відділу розвитку ВТМ, «Еко маркет».

Марина Добичина, Керівник відділу «Власні Торгові Марки», «MЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА».

Артем Харлашкін. Керівник груп закупівель «Fresh» і «кондитерка» напряму Private Label мережі «Фуршет».

 

В рамках конференції Ви:

• обміняєтесь з іншими постачальниками позитивним досвідом співпраці з ритейлерами;

• дізнаєтеся аналітику ринку продуктів харчування. Тренди в категоріях;

• На основі доповідей експертів галузі, Ви зможете проаналізувати діяльність Вашої компанії, щоб йти в «ногу» з ринком;

• отримайте нові ідеї та інсайти, які Ви зможете застосувати на практиці у своїй компанії;

• проведете переговори і укладіть договори про співпрацю;

• неформальне спілкування дозволить повною мірою обмінятися досвідом з колегами, познайомитися з новими потенційними клієнтами, а також обговорити подальшу співпрацю з вже існуючими партнерами;

• дізнаєтеся успішні стратегії покриття територій постачальниками;

• поліпшити комунікації і збудуєте конструктивний діалог з виробником або рітейлером про співпрацю;

• познайомитеся з кейсами зарубіжних спікерів і досвідом співпраці з рітейлом і формування асортиментного портфеля;

• чи зможе взяти участь в міні-виставці новинок виробників, а так само з рішеннями для оптимізації бізнесу рітейлерів і постачальників.ї

 

Відгуки учасників конференції:

Запомнились доклады Андрея Длигача, Дмитрия Потапенко, Максима Пейкова. Конференция важна! Важна возможность общения с производителями.

Тодощенко А., «Прадата»

Запомнился переговорный процесс. Конференция оченьважна! На конференции завел договоренности с одними изнаибольших игроков рынка о будущем сотрудничестве.

Романишин Марьян, «Наливки зі Львова»

Запомнился индивидуальный подход, забота об интересахклиента. Конференция очень важна. На конференции предварительно договорились о сотрудничестве с сетями.

Зайцева Анастасия, «Наливки зі Львова»

Благодаря конференции обрел ценные знания и новыхпартнеров.

Сарвас Владимир, «Світ напоїв»

В первую очередь конференция является важной площадкой для производителей, которая дает возможностьналадить контакты с представителями сетей. Дляменя как представителя ритейла данной мероприятиепозволяет держать «руку на пульсе» и быть в курсе тенденций на рынке организованной розницы и современного ритейла, а также знакомство с новыми производителями, поставщиками.

Харлашкин Артем, «Фуршет»

На мероприятии была приятная атмосфера, высокийпрофессиональный уровень докладчиков, интересные иактуальные темы, что обсуждались. Конференция проведена на высоком уровне. Все понравилось. Успехов ивдохновения Организаторам!

Тымчишин Галина, «Радехівський цукор»

Партнери конференції:

Офіційний ПартнерComarch

ITПартнер – Спілка Автоматизаторів БізнесуСпілка Автоматизаторів Бізнесу

Трансформаційний Партнер - YouCoach

Партнер Кава-брейків - Trevi

Програма та реєстрація на захід за посиланням https://goo.gl/S5bXxe

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

III Всеукраїнська практична конференція для керівників закупівель та категорійних менеджерів

СatManMaster-2019.

Дата і місце проведення:18 апреля 2019. м. Київ, вул. Василя Липківського, 1А (3 поверх) М. «Вокзальна» РК «Ультрамарин».

Аудиторія учасників конференції: понад 100 категорійних та ТОП менеджерів національних і регіональних роздрібних мереж України і ближнього зарубіжжя, а також власників у сфері виробництва і планування продажів.

Захід вже традиційно пройде в рамках щорічної Міжнародної конференції для ритейлерів і постачальників FoodMaster & PrivateLabel-2019. 10-я Міжнародна конференція. «Кращі бізнес-ідеї року для розвитку співпраці ритейлера та постачальника.» В паралельному 3-м залі.

❗При реєстрації на конференцію CatManMaster-2019, Ви отримуєте додатково, можливість відвідувати зал FoodMaster і зал PrivateLabel.

На конференції Вас чекають:

• 6 топ-спікерів - Топ-менеджерів провідних роздрібних мереж, виробничих, дистрибуційних і аналітичних компаній України і зарубіжжя, які поділяться своїм практичним досвідом у вигляді майстер-класів.

• Більше 100 учасників - Ваших реальних і потенційних партнерів.

• Столи переговорів - Ви проведете переговори з понад 40 українськими і зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 2-х годин.

Серед учасників минулих конференцій:NOVUS, PepsiCo Украина, WINETIME, «Аврора», «АСНОВА холдинг», «Ашан Украина», «Бакалия, ЕВРОПОЛЬ» (Супермаркет «РОСТ»), «ИДС», «Метро Кеш энд Кери Украина», «Мономах», «Нестле Украина», «НАДЕЖДА-ГРАНДЕКС», «Пакко Холдинг», «Торговый дом Боянивка», UPG, ТС «Провиант», «Эпицентр К», «Эргопак», «Эконом Плюс», «Симпатик-груп» и др.

У програмі Конференції буде представлений кращий український і світовий досвід співпраці рітейлерів і постачальників в сфері категорійного менеджменту, продемонстровані кращі практики категорійного менеджменту в різних галузях.

Практична спрямованість конференції створить платформу для спілкування однодумців,які хочуть поділитися досвідом, обговорити складності та бар'єри при впровадженні, повчиться на чужих помилках і створити ідеальну модель функціонування категорійного менеджменту.

Особливістю конференції в цьому році стануть Практичні часові майстер-класи, в яких експерти практики категорійного менеджменту компаній ритейлерів і постачальників поділяться своїм досвідом, розкриють цікаві кейси і допоможуть учасникам конференції знайти дієві інструменти для роботи категорійного менеджменту в компанії.

У програмі конференції:

1. Тема: Практичний досвід і результати впровадження категорійного менеджменту в нестандартній роздробі.

Спікер: Олена Самойленко, Комерційний директор «МОРЕ ПИВА».

2. Тема: Категорійний менеджмент: програма максимум.

Спікер: Валерій Якушко, Керівник відділу підтримки та розвитку SAP ERP, Фармацевтична Фірма «Дарниця».

3. Тема: Подолання опору при впровадженні КМ.

Спікер: Сергій Цимбал, Заступник керівника департаменту навчання і розвитку персоналу, «Епіцентр К».

4. Тема: Як збалансувати асортимент на полиці для збільшення продажів.

5. Тема: Як категорійний менеджмент впливає на ефективність взаємодії постачальника і рітейлера.

6. Тема: Категорійний менеджмент для інтернет-магазинів.

7. Тема: Роль категорії в ефективному управлінні асортиментом в мережі.

 

В рамках конференції Ви:

• Отримайте інформацію про основні тенденції в європейському та українському ритейлі та особливості трансформації споживання в різних категоріях.

• Познайомитеся з різними стратегіями управління асортиментом і отримаєте комплексне розуміння основних бізнес-процесів категорійного менеджменту.

• Відкриєте нові можливості створення додаткової цінності для споживача і збільшення економічних показників компанії.

• Познайомитеся з особливостями впровадження категорійного менеджменту в різних галузях.

• Отримайте комплексну інформацію про процес автоматизації управління категорією - електронні каталоги і планограмам, система Автозамовлення і управління великим обсягом даних.

• Практична спрямованість конференції створить платформу для спілкування однодумців, які хочуть поділитися досвідом, обговорити складності та бар'єри при впровадженні, навчитись на чужих помилках і створити ідеальну модель впровадження категорійного менеджменту.

 

Відгуки учасників конференції:

Запомнилось продуктивное обсуждение вопросов, живаядискуссия. Благодаря Конференции завел новые деловыеконтакты.

Юшков Максим,«Гведеон»

 

Конференция запомнилась насыщенностью информации. Хочу пожелать организатору сил на проведениетаких Отличных мероприятий!

Седых Наталья,«Интегритас»

 

Запомнился доклад Евгении Чижевской. Считаю, чтоконференция важна для развития индустрии. Ценныепрактические кейсы.

Пряникова Марина,«Стиль Д»

 

Запомнились выступления Катерины Богачевой, Евгении Чижевской, Ирины Пархомчук. Благодаря Конференции я поняла, что имею знания по своему опыту, которые всегда нужно развивать.

Остапчук Людмила,«Ритейл Менеджмент Систем»

 

Больше всего запомнился круглый стол и обсуждение.Благодаря конференции завел новые знакомства, получил новую информацию и кейсы.

Цылёв Евгений, IDS Borjomi

 

Конференция понравилось, приеду еще! Организаторамжелаю проводить мероприятия в том же духе.

Жук. А.А.,«Фудмейкер»

 

Партнери конференції:

Трансформаційний Партнер - YouCoach

Партнер Кава-брейків - Trevi

Програма та реєстрація на захід за посиланням https://bitly.su/ojQjf8k5

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

1-го березня 2019 року в м.Київ в БЦ «101 Tower» відбудеться єдина Спеціалізована Конференція України для Генеральних Директорів, ТОП-менеджерів і Власників в області виробництва і побудови продажів непродовольчих товарів, будівельних матеріалів, DIY, Home Improvement, Household.

Конференція NonFoodMaster проходить з 2012 року. Серед постійних учасників понад 200 компаній постачальників і ритейлерів будівельно - оздоблювальних матеріалів і товарів для облаштування будинку, і суміжних сфер NonFood.

Аудиторія конференції NonFood & ShopМaster:

•         Для власників магазинів будівельно-оздоблювальних матеріалів, товарів для декору, меблів, дверей, освітлення, сантехніки, інструментів для саду / городу, і інших компаній-постачальників.

•         Для ТОП-менеджерів компаній, генеральних, комерційних, директорів з розвитку, продажу, закупок і маркетингу, керівників СТМ (Private Label), компаній рітейлерів і постачальників DIY.

•         За участю ключових партнерів: власників торгових майданчиків, володарів торговельних технологій для збільшення продажів в роздрібній торгівлі, постачальників обладнання, IT-рішень, послуг логістики на аутсорсинг і інших, чий досвід максимально корисний в розвитку сегмента DIY.

Цілі і завдання Конференції NonFood & ShopMaster-2019:

1.      Уявити в кейсах і прикладах, нові, успішні шляхи реалізації стратегій розвитку бізнесу DIY.

2.      Створити сферу розробки дискусійних рішень, які дадуть оптимальний з точки зору диверсифікації бізнесів, результат.

3.      Знайти нові тактики реалізації напрямків продажів, фінансів, маркетингу, менеджменту, HR.

Ставши учасником конференції, Ви отримуєте:

•         Вичерпну інформацію: про ключові тренди розвитку ринку, в т.ч. зміни споживчих переваг і планах ключових гравців ринку (купців (мереж) і Постачальників).

•         Антикризові стратегії провідних гравців ринку, які допомагають виживання і процвітання бізнесу в Україні.

•         Досвід впровадження практичних рішень для розвитку компаній Вашого сегмента і розвитку взаємин між Партнерами.

•         Можливість укладення нових контрактів на поставку товарів - знаходження нових партнерів серед виробник, дистриб'ютор, Роздрібних мереж).

•         На конференції у Вас є не тільки можливість почерпнути успішний досвід, отримати потужний заряд для розвитку бізнесу, а й презентувати Вашу компанію перед аудиторією потенційних партнерів, підвищити впізнаваність Вашого бренду за допомогою рекламних проявів.

Кращі експерти галузі і лідери серед ритейлерів і постачальників зададуть курс розвитку на 2019 рік, освітивши такі ключові питання:

1.      Аналітика ринку DIY, Home Improvement, Household. Перевага покупців в 2019 році.

2.      Успішні трейд-маркетингові та рекламні проекти в категорії Non-food.

3.      Інноваційні стилі управління - як ефективний інструмент комунікації з новими поколіннями співробітників.

4.      Логістика - як невід'ємний фактор, що впливає на розвиток бізнесу DIY.

5.      Категорійний менеджмент в DIY. Ефективне управління асортиментом.

6.      Побудова системи ціноутворення для різних каналів збуту.

7.      Інноваційні стратегії поведінки в переговорах - для продавця і для закупника.

8.      Сучасні IT рішення для ведення операційної діяльності. Фінансовий і бухгалтерський облік, CRM система, в одній системі - дешево і просто.

9.      Оформлення торгових площ магазина, створюємо комфорт для клієнта - отримуємо його лояльність. Робота з клієнтом біля полиці.

10.  Розвиток e-commerce в DIY, діджіталізація і інші сучасні інструменти залучення покупця.

* Особливістю конференції 2019 року стане Практичний майстер-клас на тему: «Збільшення продажів з 1 кв.м магазину».

В програмі конференції:

- Тема:Кейс рітейлу США з управління поличним простором і збільшення прибутку з м.кв. магазина за допомогою сезонних товарів.

Спікер:Тетяна Гусєва, провідний експерт зі створення та розвитку роздрібного бізнесу (Москва) .Засновник і Керуючий директор агентства Expert Retail. Спеціалізується в області консалтингу та управління вартістю роздрібного бізнесу. Управляє власним роздрібним бізнесом (мережа міні маркетів), проходять стажування в ньому менеджерів роздрібних мереж Клієнтів. Більше 20 років на ринку FMCG на керівних посадах. Має успішний досвід створення та запуску роздрібного бізнесу та виробництва, удосконалення операційних бізнес-моделей роздрібних мереж, проектування торгових площ, налаштування основних бізнес-процесів в роздробі і виробництві.

- Тема:Оформлення торгових площ магазина, створюємо комфорт для клієнта - отримуємо його лояльність. Робота з клієнтом біля полиці.

Спікер:Сергій Цимбал, Заступник керівника департаменту навчання і розвитку персоналу, ТОВ «Епіцентр К».

Тема:Узгоджується.

Спікер:Віта Войнілович, Директор «БНС Трейд», «БНС КАМПАНІ» (Брено Calvin Klein Jeans, TopShop / TopMan Michael Kors) з 2007 р Екс-директор «РД-Груп» (мережа магазинів LeFutur).

- Тема:Підвищення ефективності роботи рітейлера за допомогою додатків для продавців. Кейс Алло.

Спікер:Валерій Золотухін, Екс Виконавчий директор «ГК« Алло ».

- Тема:10 компетенцій КАМів для переговорів з мережами.

Спікер:Валерій Глубоченко, Автор методики ведення переговорів SalesMaster і системи тренувань торгового персоналу, яку використовують 250+ компаній на ринку СНД, в 84 сегментах ринку; Дворазовий володар титулу «Золотий тренер з продажу в СНД» в 2013 і 2015 рр. на конференції «В2ВMaster.Бітва кращих тренерів СНД»; У числі міжнародних клієнтів: Henkel Bautechnik, DANONE, Johnson & Johnson, HIPP, Syngenta, UNILIN, ORIFLAME, HP, Microsoft, Grundfos, CMS Cameron McKenna, AXA, TOYOTA і ін.

- Тема:Інноваційні стилі управління - як ефективний інструмент комунікації з новими поколіннями співробітників.

Спікер:Тетяна Ільєнко, Засновник Міжнародного співтовариства Ефективних коучів «Youcoach». Автор тренінгу «Новий стиль управління - коучинг». Засновник компанії «Трейд Мастер Групп».

- Тема:Сучасні IT рішення для ведення операційної діяльності. Фінансовий і бухгалтерський облік, CRM система, в одній системі - дешево і просто.

Спікер:Експерт компанії «Спілка Автоматизаторів Бізнесу»

Партнери події:

IT-Партнер - Спілка автоматизаторів бізнесуСпілка автоматизаторів бізнесу;

Трансформаційний Партнер - YouCoach;

Партнер кава-брейків - Trevi.

Пакет і вартість участі:Преміум 13500 грн .; VIP 7500 грн .; Стандарт 4900 грн .; Економ 3500 грн.

*Реєстрація по пакету "Економ" і "Стандарт" доступна тільки для Виробників, рітейлери, дистриб'юторів.

Онлайн-регистрация

Отримайте знижку 5% по промокодом ОК 18

Задати уточнюючі питання і зареєструватися Ви можете по телефону:

067- 828-22-59, 067-502-99-00

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Чекаємо Вас на Унікальною конференції в межах Українського ринку, для фахівців в області непродовольчих товарів!

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені