Анонс

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • Анонс
Зберегти
Скасувати
Відновити

Конференції, Презентації

Право. Економіка. Політи

8 червня 2018 року у приміщенні готелю «Русь» Незалежний інститут судових експертиз п

Понеділок, 7.05.2018 COMMENTS

Культура, Спорт, Розваги

Королева блюзу Бет Харт

Image - Королева блюзу Бет Харт

6 грудня у Жовтневому палаці відбудеться концерт Бет Харт (Beth Hart) - великої американської спі

Четвер, 3.05.2018 COMMENTS

Форуми, Виставки, Конкурси

Форум і виставка SIF-201

Image - Форум і виставка SIF-201

Найбільша в Східній Європі бізнес-подія, присвячена новітнім енергетичним технологіям, відновлюва

Субота, 19.05.2018 COMMENTS

Конференції, Презентації

8 червня 2018 року у приміщенні готелю «Русь» Незалежний інститут судових експертиз проведе конференцію «Право. Економіка. Політика.», гостями якої стануть відомі українські та європейські адвокати. Даний захід стане своєрідною платформою для об’єднання юристів, адвокатів, експертів та суддів із представниками української політики.

Програма заходу поділена на дві частини. Під час першої будуть розглянуті питання, що стосуються вирішення кредитних спорів в Україні. На жаль, в умовах фінансової кризи безліч позичальників не в змозі виконати свої зобов’язання перед банками, тому кредитні спори набирають все більшого резонансу. Прострочення виконання зобов'язань за кредитним договором, валютні ризики, непомірні відсоткові ставки і неустойки, співвідношення боргів та пені, зміна умов кредитних договорів - все це чим далі, тим більше заплутує українців, які ризикнули звернутися до фінансових установ за оформленням кредиту. Тому багато людей потребують оптимального вирішення таких питань, відповідно до закону. Міжнародні арбітри, судді, судові експерти, відомі адвокати та юристи, працівники банків зберуться під одним дахом для того, аби поділитися зі слухачами своїм неоціненним досвідом, здобутим у ході наполегливої праці, та допомогти розібратися у заплутаних кредитних спорах.

Другаж частина заходу буде присвячена питанням взаємозв’язку юридичної професії та політичної діяльності. Гості конференції матимуть унікальну можливість почути з перших уст про усі деталі старту політичної кар’єри. Базуючись на особистому досвіді, Ірина Сєрова, Володимир Фесенко та Олексій Рєзніков, відомі всім як активні громадські діячі та політики, розкажуть покроковий план старту політичної кар’єри, пояснять як зламати застарілу політичну систему та відкрити друге дихання українській політиці.

По закінченню конференції учасники матимуть можливість особистого спілкування з лекторами та організаторами конференції.

 

 

Вже 26 травня відбудеться наймасштабніша подія присвячена проектному менеджменту в ІТ - Lviv Project Management Day!
 
У конфернеції візьмуть участь близько 400 PM-ів зі всієї України та понад 40 доповідачів із України та Європи!
 
Цього разу ми спробуємо влаштувати подію в дусі та стилі Древнього Китаю, адже в кого, як не в людей, що проектували Велику Стіну, створили Теракотову Армію та побудували колись одну з найвеличніших імперій, вчитись проектному менеджменту!
 
Приєднуйтесь зі знижкою 10% - промокод - "PM10PRIMAVERITAS" - https://goo.gl/mL89jP
 
 
Питання, що будуть обговорюватись:
 
 
  • Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;
  • Причини успіхів та невдач колег по цеху;
  • Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;
  • Специфіка застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;
  • Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі
  • Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;
  • Куди далі розвиватися ПМу
 
 
Програма конференції буде складатись з 5 потоків:
 
- РМ-практики - для team leadів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами. Прості і складні практики, котрі допомагають управляти проектами.
 
- РМ-моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, PMO-директорів. Більш комплексні підходи до проектного менеджменту, котрі враховують складність середовища в якому доводиться вести проект.
 
- Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.
 
- Product менеджмент - Чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів
 
- Майстер-класи - для охочих отримати максимум навичок та практики.
 
 
 
Основна мета конференції:
 
- сприяти розвитку проектних менеджерів;
 
- налагодження комунікації і взаємодії між учасниками конференції;
 
- networking;
 
- зробити управління проектами більш професійним.
 
 
Спікерами на конференцію плануємо запрошувати лише практиків, в котрих за плечима 3-5 років успішного управління проектами і котрі своїм прикладом та outstanding результатами мотивують навколишніх на звершення в роботі. Близько 30% спікерів плануємо запросити з глобальних компаній, котрі зараз знаходяться на вістрі конкуренції в нових технологічних нішах і можуть розказати про цікаві нові кейси в управлінні проектами.
 
 
Також учасники конференції отримають 10 одиниць професійного розвитку PDU. Участь у конференції може бути зарахована як формальне навчання для проходження кваліфікації на сертифікацію PMP.
 
Організовуємо ми, Lemberg Tech Business School, за останні 10 років провели близько 150 успішних конференцій: Lviv PMDay(http://lv.pmday.org/), Kyiv PMDay (www.pmday.org) , Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua), Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua), Kyiv It Outsourcing Forum (www.outsourceforum.org) - лише деякі з них. Власне за останній рік провели 14 великих подій по Україні. 
 
Ціни від до в залежності від дати реєстрації, детальніше на сайті:
 
 
 
Фото з останніх PMDay:
 
- Одеського 2017- https://goo.gl/TY2neD
 
- Харківського 2017- https://goo.gl/BqmjJw
 
- Київського 2017 - https://goo.gl/euRiC4
 
- Львівського 2016 - https://goo.gl/92T9df
 
 
Презентації доповідачів з наших минулих конференцій можна знайти на нашій slideshare - https://goo.gl/eVU9Mz
 
Відео - на нашому youtube-каналі - https://goo.gl/tTwihC
 
Розміщено на правах партнера

31 травня 2018 року у Києві – наймасштабніша міжнародна зустріч року у сфері торгівлі та експорту, розвитку бізнесу рітейлу, дистрибуції та виробництва. Запрошуємо кращі компанії  до участі!

 

LiveInternationalMarketplace(«LIM-2018LIM-2018»)– жива найбільш потужна площадка для впровадження інновацій, купівлі та продажу товарів FMCG, обміну цінним досвідом у сфері торгового бізнесу та виробництва якісних товарів. 

 

Доповіді | Аналітика | Дискусії і Круглі Столи | Презентації | Дегустації | Виставка | Переговори | Нетворкінг | Гала-вечеря

 

Локація.Офіційна частина Форуму (доповіді, дискусії, переговори, виставка) відбудеться у центрі міжнародної співпраці – Торгово-Промисловій Палаті України, Київ.

 

Організатор «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА» («99’TOPS») та партнери запрошують власників та керівників підприємств приєднатися до програми форуму.

 

Спрямування.4-й щорічний міжнародний торговий форум для рітейлерів, дистрибуторів та постачальників «LIM-2018» пропонує безпрецедентні можливості – відкрити кращі виробничі, в тому числі експортно-орієнтовані компанії України та світу, інноваційні підприємства, познайомитись із кращими українськими та світовими роздрібними мережами та найбільш успішними дистрибуторами.  

 

У ПРОГРАМІ «LIM-2018»

- Рітейл, Дистрибуція та Бренди – «зроблено в Україні» (Made in Ukraine). Майбутнє FMCG-бізнесу в Україні. Презентують лідери галузі.

- Рітейл майбутнього – нові бізнес-моделі, магазини майбутнього, мультиканальні мережі, інтернет-комерція, ключові зміни та інновації.

- Експорт українських товарів на зарубіжні ринки – вимоги мереж та споживача. Імпорт товарів зарубіжних постачальників до полиць українських мереж.

- S&OP планування продажів та операцій у ланцюзі постачання. Інновації в supply chain.

- B2B-переговори «Закупник-Постачальник» для товарів та послуг.

- Гала-вечеря у ресторані.

- Екскурсія для зарубіжних гостей форуму до кращих магазинів України – 1 червня.
 

На форумі 31 травня Ви отримаєте:

 

- високої якості практичний аналіз ринку та перспектив бізнесу;

- модель бізнесу майбутнього «Made in Ukraine» (якими завтра будуть рітейл, бренди, дистрибуційні моделі, а також сервіси для торгівлі та виробництва);

- можливість об’єднати зусилля на рівні всіх бізнесів в ланцюзі постачання, щоб задовольнити покупця в Україні та на експортних ринках;

- доступ до передових інновацій в бізнесі FMCG і практику їх застосування в своїх компаніях;

- В2В-переговори з дуже якісними компаніями і людьми з великими можливостями з приводу спільних проектів, купівлі-продажу товарів та послуг;

- знайдете схожих по цілям і цінностям людей, які стануть Вашими соратниками або менторами;

- натхнення рухатися вперед в реалізації самих амбітних цілей;

- задоволення від спілкування в колі великої кількості розумних, зрілих, прогресивних і виключно позитивно мислячих людей.

 

Офіційний сайт Форуму: http://99-tops.net/lim-kyiv-2018-ukr/http://99-tops.net/lim-kyiv-2018-ukr/

 

Аудиторія.Форум об’єднує 450 кращих делегатів, які представлені власниками та керівниками вищої ланки у галузях – рітейл, дистрибуція, виробництво, В2В-партнери.

 

Модератор та продюсер Форуму:Галина Потапчук, засновник проекту «99’TOPS», компанія «МОЯ ТОРГОВА ГРУПА».

Розвиток імпортних можливостей на форумі відбувається за підтримки: B2Ukraine, директор – Олег Береснєв.

 

Захід приймає: Торгово-Промислова Палата України.

 

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ НА ФОРУМВкажіть промо-код «Media_Lim», щоб отримати спеціальні умови та додаткові сервіси

 

Дізнатися про вакантні спікерські позиції, замовити детальну програму, стати спонсором – можна за телефоном: +380 (98) 098-83-99 / +38 (063) 978 58 09 / +380 (44) 221-80-39 / Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

#limkyiv2018   #livemarketplace2018   #youareimportant   #mytradegroup

Опубліковано на правах партнера

27 квітня, в Києві, "MERCURE Kiev Congress Hotel" Відбудуться 2 конференції в один день!

9-та Щорічна Практична Конференція FoodMaster-2018, що стала вже гарною традицією та Всеукраїнська Практична Конференція для керівників закупівель та категорійних менеджерів. СatManMaster-2018, збирає більше 400 ТОП - менеджерів, ключових спеціалістів роздрібних мереж та компаній-постачальників з 6 країн світу.

Аудиторія конференцій FoodMaster & CatManMaster:

•       Для власників, генеральних, комерційних директорів,директорів по розвитку, закупівель, СТМ, маркетингу, продажам.

•       Категорийних та ТОП менеджерів, власників у виробництві та побудові продаж.

Основні теми конференції:

FoodMaster-2018?:

•       Аналітика тенденцій FMCG ринку в Україніта в світі;

•       Методи ефективного просування та керування асортиментом;

•       Практичні кейси від провідних спеціалістів компаній-лідерів ринку на актуальні теми;

•       Стратегії мотивації персоналу та поведінки споживача;

•       Столи переговори між рітейлером та виробником;

 

CatManMaster-2018:

•       Практична інформація про основні тенденції в європейському та вітчизняному рітейлі;

•       актуальні стратегії управління асортиментом;

•       Особливості впровадження категорійного менеджменту у  різних галузях;

•       Комплекснаінформація пропроцесиавтоматизаціїуправління категорією- электроннікаталоги тапланограми, система автозамовленьтауправліннявеликимобъемом данних.

10 Ключових питань на конференції:

FoodMaster-2018

1.     Нові стратегії зростання рітейлу: канали, ніші, інструменти залучення покупців.

2.     Карта місцевостіFoodроздрібуУкраїни та країн ближнього зарубіжжя - 2018. Майбутнєрітейлу2018-2020.

3.     Знання о покупцях: зміна переваг, потреб.

4.     Інновації в рітейлі, що збільшують продажуторгових точках.

5.     Міжнародний досвід розвитку асортиментного портфелю. Категорійний менеджмент вдії.

6.     Bigdataна службі рітейлерів та постачальників.

7.     Успішний запуск PrivateLabel мереж та дистрибуторів Європи.

8.     Як стати інноваційною компанією на ринку. Розробка та виведення нових ТМ у сегмент FMCG.

9.     Можливості постачальників у розширенні ринку збуту. Експорт в Європу, Азію, Країни Перської затоки.

10.  Госрегулювання галузі торгівлі: зміни, можливості, загрози.

 

CatManMaster-2018

1.     Реальності та результати категорійного менеджменту в українських реаліях.

2.     Покупець в центры уваги. Аналіз змін у споживчих перевагах - необхідна  умова ефективного управління категорією.

3.     Omni-Channel в управлінні категорією.

4.     Ефективний досвід впровадження категорійного менеджменту в бізнес-процеси роздрібної компанії.

5.     Перехід на новий рівень управління категорією - досвід постачальників, виробників.

6.     Міжнародна практика категорійного менеджменту.

7.     Гейміфікація в управлінні категорією.

8.     Персоналіїв управлінні категоріею.

9.     Як автоматизувати бізнес-процеси управління категорією.

10.  Ток шоу - категорійний менеджмент - ефективна система управління асортиментом або можливий тренд.

 

ПровідніСпікериУкраїни та Зарубіжжя, які виступатимутьна конференції, поділяються успішним досвідом реалізації проектів, і ви зможете взяти участь у дискусіях з пошуку рішень насущних питань.

ТОП 3 Спікериконференції FoodMaster-2018:

•       Олена Жаданова, практик з 12-річним досвідом роботи в російських та західних компаніях.

•       Віталій Брик, директор з стратегічного розвитку в Україні та Білорусі «Нільсен».

•       Жоао Рамос,директор зстратегії асортименту однієї з найбільших роздрібних мереж Польщі "Бідронка".

ТОП 3 Спікера конференціїСatManMaster-2018:

•       Вікторія Снєгірева, провіднийспеціаліст  СНГ з категорійногоменеджменту та управлінняасортиментом.

•       ДмитроПотапенко, власник декількох бізнесів у 5-ти країнах світу, керуючий партнер Management Development Group Inc.

•       Світлана Дмитриєва, має досвід запровадження категорійного менеджменту в Україні з 14-річним досвідом управління в роздрібній торгівлі.

•      

Окрім виступів експертів на конференції FoodMaster& СаtManMasterзаплановані такі заходи:

•       проведення столів переговорів між мережами та постачальниками в окремо виділеному  залідля перемовин;

•       нагородження Переможців Щорічної Національної В2В-Премії серед ритейлерів «Retail-in-Ukraine-2018» та виробників країни «Made-in-Ukraine-2018».

 

Переглянути програму конференції - FoodMaster-2018

 

Переглянути програму конференції - CatManMaster-2018

 

Конференція бедепроходити27 квітня 2018 року, м. Київ, ул. В.Гетьмана 6, готель MERCURE Kyiv Congress (вхід в кінотеатр «Баттерфляй», 4 поверх).

ПартнериКонференції:

Офіційний партнер - Comarch

IT-Партнер - Спілка автоматизаторів бізнесуСпілка автоматизаторів бізнесу

Трансформаційний партнер – YouCoachYouCoach

Експертний партнер в областірітейлу– U&SLUNOU&SLUNO

Информаційніпартнери:

Мясной бизнесМясной бизнес, Хлебный и кондитерский бизнесХлебный и кондитерский бизнес, Мир УпаковкиМир Упаковки, Мир ПродуктовМир Продуктов, Маркетинг и Реклама,Медиа Компас УкраинаМедиа Компас Украина,УпаковкаУпаковка, КompassКompass.

 

ЧекаємоВас 27 серпня на «FoodMaster-2018 & CatManMaster-2018»

https://trademaster.ua

Деталі та реєстрація зателефоном: +38 067-505-25-24

Розміщено на правах партнера

Faunus Affiliate Network устраивает вторую конференцию по крипто-офферам с участием аффилейтов и маркетологов.

В Праге вновь соберутся представители топовых партнерских сетей, крипто брокеров, гэмблинговых компаний, бирж, разработчиков криптовалют вместе с основателями ICO и аффилейтами.

 

Прага, Чешская Республика 23-24 апреля 2018 г. - Crypto Affiliate & Marketing Conference 2018 подарит только недавно сформировавшемуся сообществу маркетологов и крипто-энтузиастов ещё одну возможность обменяться опытом и наработками, показав, чего они достигли за те месяцы, что прошли с момента первой конференции. Мир сходит с ума от криптовалют. Так давайте же превратим это безумие во что-то стоящее!

 

“Успех прошлогодней конференции доказал, что мы двигаемся в правильном направлении. По сути, благодаря ей сформировалась совершенно новая индустрия. Всего несколько месяцев назад никто вообще не понимал, что происходит и как извлечь из этого выгоду. И посмотрите, что творится сейчас: тысячи крипто офферов, специализированные партнерки, новые ICO. Я думаю, что мы можем по праву гордиться тем, что дали всему этому зеленый свет. Партнерский маркетинг сдвинулся с мертвой точки, крипто индустрия уже стала частью нашей жизни - и это круто. CRAC 2018 продолжит двигать индустрию вперед, но на этот раз всё будет гораздо масштабнее и вообще выйдет на новый уровень. Увидимся этой весной в Праге”

Павел Быков, Основатель.

 

Crypto Affiliate & Marketing Conference 2018 пройдет в крупнейшем экспо-центре Праги, в огромном историческом павильоне XIX века под названием “Индустриальный Дворец”. Каждый год там проводятся десятки конференций и выставок, что является гарантом высочайшего уровня организации. Как и в прошлом году, запланированы увеселительные мероприятия до и после конференции с лучшими европейскими диджеями и бесплатными напитками. Однако, на этот раз было решено пойти дальше и включить в программу крипто круиз CRAC 2018 по Влтаве. Запишитесь на все мероприятия, чтобы получить полный спектр впечатлений от CRAC 2018

 

Приготовьтесь к грандиозному действу при участии более 40 крупнейших представителей крипто индустрии и интернет-маркетинга, 1000 гостей, спикеров с интересными выступлениями и мастер-классами, а также множеству сюрпризов в виде битвы ICO и вечеринок, которые навсегда останутся приятными воспоминаниями.

 

Если вы заинтересованы в участии, пожалуйста, свяжитесь с Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript по вопросам приобретения билетов или подайте заявку наhttps://cryptoaffiliateconf.com/

 

 

О Faunus Affiliate Network

 

Faunus это партнерская сеть, головной офис которой находится в Праге, Чешская Республика. Основанная в 2008 году, как аналитическая компания, Faunus прошла долгий и извилистый путь, и стала частью аффилейт сообщества в 2012 году.  В течение последних 5 лет основная деятельность компании была направлена на создание и продвижение финансовых продуктов. С наступлением эры Crypto предложений, Faunus возглавляет переход всей индустрии на новый этап развития. Узнать больше можно на сайте: https://faunusaff.com/

Розміщено на правах партнера

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені