Компанія Acer представила останнє доповнення до своєї лінійки ігрових пристроїв Nitro 5. Нова модель, призначена здебільшого для геймерів-аматорів, характеризується вишуканим дизайном і надзвичайною продуктивністю. Ультрасучасний 15-дюймовий ноутбук Nitro 5 обладнано процесорами 8-го покоління Intel® Core™ i7 та Intel Core i7+, що значною мірою підвищує швидкість і ефективність обробки даних і перетворює стандартну гру на захопливе дійство під час дружніх інтернет-баталій.


«Те, що Acer одна з перших обладнала свій ігровий ноутбук Nitro 5 новими процесорами Intel Core i7+, є величезною перевагою, – зазначив Джеррі Хо (Jerry Hou), генеральний директор підрозділу ноутбуків для масового ринку, відділу ІТ-продукції компанії Acer. – Новий Nitro 5 – винятково продуктивна і при цьому доступна за ціною модель, здатна перевищити сподівання більшості геймерів-аматорів, а також користувачів, яким ноутбук потрібен для виконання робочих завдань під час ділових поїздок».
«Найсучасніші мобільні продукти Intel Core 8-го покоління функціонують напрочуд ефективно, тож це дає змогу значно розширити межі ігрового простору та можливості для створення контенту. Нові продукти, укомплектовані Intel Core i7 та Intel Core i7+, характеризуються найкращими обчислювальними функціями, що їх може надати центральний процесор, скороченим часом відгуку системи та підвищеною швидкістю її завантаження (завдяки пам'яті Intel Optane), а також вбудованою технологією швидкісного бездротового зв'язку Gigabit WiFi. Усе це знайшло втілення у формі ноутбука, – розповідає Кріс Вокер (Chris Walker), віце-президент Client Computing Group та головний керівник підрозділу платформ для мобільних клієнтів компанії Intel. – У новому Acer Nitro 5 поєднано новітні технології та надзвичайно привабливий дизайн».


Головні засади — висока продуктивність і керованість.


Acer Nitro 5 укомплектовано найновішими процесорами 8-го покоління Intel Core i7 та Intel Core i7+. Їхня удосконалена шестиядерна конструкція зумовлює першокласну функціональність і забезпечує повноцінне відтворення кожного кадру й можливість швидко реагувати у розпалі подій. За наявності пам'яті Intel® Optane™ скоротився час відгуку системи, а швидкість завантаження даних зросла. Завдяки відеокарті NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti1 гра перетворюється на суцільне задоволення: плавна візуалізація, вишукані текстури й динамічні світлові ефекти допоможуть вистежити ворога, навіть коли той причаївся у темряві. У Nitro 5 вбудовано твердотільний накопичувач NVMe PCIe обсягом до 512 ГБ. Це забезпечує простір, цілком достатній для зберігання програм та ігор, а також гарантує надзвичайно швидке завантаження системи. Nitro 5 оснащено пам'яттю DDR4 місткістю до 32 ГБ, що споживає на 20 % менше енергії, ніж пам'ять DDR3. Це позитивно позначається на ефективності ігрового процесу. Під час віртуальних боїв вбудована програма Acer NitroSense відстежує стан центрального і графічного процесорів, а технологія CoolBoost регулює роботу вентиляторів та підтримує продуктивність охолоджувальної системи на оптимальному рівні.  


Стильна заявка на лідерство


Витончений нанесений лазером візерунок на поверхні й елегантно оброблене матове шарнірне кріплення – такі елементи нечасто застосовують для ігрових ноутбуків. Тож ефективний і водночас вишуканий Nitro вигідно відрізняється від решти пристроїв ще й зовнішнім оформленням. Малиново-червоне шарнірне кріплення гармоніює з футуристичним дизайном підсвічуваної клавіатури, а 15,6-дюймовий дисплей Full HD з матрицею IPS забезпечує чудову якість і надзвичайно високу деталізацію зображення. Вебкамера HD на передній панелі дає користувачам змогу успішно вибудовувати командну стратегію під час підготовки до активних бойових дій, а також разом святкувати здобуті перемоги. За допомогою сервера Mixer можна вести пряму трансляцію ігрових подій. Для цього на панелі ігор в ОС Windows 10 потрібно натиснути клавіші Windows і G.  


Дивовижні аудіоефекти й бездротовий зв'язок Gigabit Wireless.
Якісний звук – важливий елемент будь-якої гри. Точно налаштовані динаміки з підтримкою технологій Dolby Audio™ Premium та Acer TrueHarmony™ здатні вловити сигнали від будьяких потенційних нападників, що з'являться на обрії. Nitro 5 оснащено адаптером бездротового зв'язку Intel® Wireless-AC 9560, який підтримує стандарт 2x2 802.11ac і технологію Gigabit WiFi, забезпечує оперативну передачу даних під час ігор, потокової відеотрансляції та сеансу конференц-зв'язку. Численні порти, зокрема надшвидкісні USB (тип C), HDMI 2.0 і Gigabit Ethernet, розташовані таким чином, щоб користувач був готовий виконати будь-яке завдання як удома, так і в дорозі.  


Ціни та наявність
Acer Nitro 5 надійде до продажу в Україні в липні; вартість пристрою становитиме від 26990 грн.


Про компанію Acer Компанія Acer, заснована в 1976 році, нині є світовим лідером у сфері інформаційно-комунікаційних технологій із представництвами в понад 160 країнах. Відповідно до найновіших тенденцій галузі та прагнучи відкрити нові можливості для споживачів і бізнесу, Acer створює комплексні рішення, де вдало поєднано апаратне та програмне забезпечення, а також сервіси. Сфера інтересів компанії охоплює безліч напрямків — від технологій на основі сервісів до Інтернету речей, ігрових пристроїв і рішень віртуальної реальності. Понад 7000 штатних співробітників займаються дослідженнями, розробкою, просуванням, продажем і технічною підтримкою інноваційних продуктів. Усе це сприяє досягненню основної мети Acer — зробити сучасні технології загальнодоступними.

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені