Комп'ютери, Планшети, Монітори

Компанія Lenovo презентувала нове покоління пристроїв-трансформерів Lenovo Yoga Book. Це відбулося на виставці Computex 2018, що проходила вТайбеї 5-9 червня. Тонші і легші за своїх попередників – це головні переваги нових компактних трансформерів Lenovo. YOGA Book також оснащені додатковим сенсорним e-paper дисплеєм.

 

Надшвидкі процесори Intel M3 і i5 значно підвищують продуктивність користувачів, які вирішують свої повсякденні завдання на ходу. Одна з головних особливостей нового YOGA Book – виконана у вигляді e-ink панелі клавіатура, яка дозволяє показувати абсолютно будь-яку мову вбудь-якій розкладці.

 

Згідно з опитуваннями серед користувачів різних девайсів Lenovo, сучасна людина використовує свій смартфон у середньому 80-100 разів на день по 1,5-2 хвилини. При цьому 4-5 разів на день вона змушена працювати за персональним комп'ютером або ноутбуком, кожен раз проводячи за ними по 25-30 хвилин. Пристрої Lenovo YOGA Book2-го покоління стануть тією ланкою, яка поєднає портативність і доступність смартфона зі зручністю роботи і можливостями ноутбука.

 

«Світ змінюється, змінюються і розумні пристрої, однак різниця між смартфонами і ПК як і раніше залишається суттєвою. Значно відрізняються і підходи до використання ПК і смартфонів. Люди взаємодіють із ними за зовсім різними сценаріями, – сказав на презентації нових продуктів старший віце-президент і генеральний директор підрозділу користувачів ПК і розумних пристроїв Lenovo Джефф Мерідет. – Lenovo YOGA Book другого покоління, який вперше отримав розумну клавіатуру на базі технології e-ink, це пристрій, який відкриває перед користувачами абсолютно нові можливості для творчості і роботи, дозволяючи фокусуватися на завданнях у будь-якому оточенні, навіть якщо це гучне кафе, літак або вулиця».

Підрозділ Huawei Consumer BG Ukraine анонсує початок продажів на українському ринку ноутбуків Huawei Matebook D і Huawei Matebook X. Кожна з моделей буде представлена у трьох модифікаціях. Перші в Україні ноутбуки Huawei з'являться в продажу з 23 листопада в фірмових магазинах бренда та в роздрібних мережах країни.

 

Асортимент уперше представлених в Україні ноутбуків Huawei складається відразу з двох моделей, здатних задовольнити вимоги різних категорій споживачів. Matebook D — ідеальний вибір для студентів і професіоналів-початківців. Ця модель вирізняється розширеним функціоналом і ергономічним дизайном. У свою чергу, преміальна модель лінійки Matebook X — оптимальний варіант для користувачів, які надають великого значення портативності, продуктивності та статусному зовнішньому вигляду ноутбука.

 

Визначною особливістю модельного ряду Huawei Matebook є процесор 7-го покоління Intel Core, що відкриває користувачам нові можливості для роботи з медіа та імерсивними технологіями. Більш того, інноваційний процесор у поєднанні з матеріалами корпуса не потребує наявності охолоджувальних пристроїв, що дозволило розробникам створити ультратонкий і легкий Matebook X. Особливістю новинки є те, що процесор охолоджується пасивно. Система охолодження працює абсолютно безшумно.

 

Лінійка ноутбуків Huawei Matebook буде доступна в продажу в фірмових магазинах Huawei у ТРЦ «Городок», Lavina Mall, Dream Town, а також у роздрібних мережах Brain, Comfy, F.ua, », Itbox.ua, Moyo, Repka.UA, Rozetka.ua, Aллo, Ельдорадо, Цитрус, Фокстрот. Всі моделі будуть представлені в сірому кольорі корпуса.

 

Рекомендована вартість пристроїв залежить від модифікації:

 

Matebook D (процесор Intel Core I5 + 4 ГБ + 500 ГБ HDD)

27 499 грн

Matebook D (процесор Intel Core I5 + 8 ГБ + 1TБ HDD + NVIDIA 2 ГБ)

28 999 грн

Matebook D (процесор Intel Core I7 + 8 ГБ + 128 ГБ SSD + 1TБ HDD+ NVIDIA 2 ГБ)

35 499 грн

Matebook X (процесор Intel Core I5 + 4 ГБ + 256 ГБ SSD)

37 999 грн

Matebook X (процесор Intel Core I5 + 8 ГБ + 256 ГБ SSD)

39 499 грн

Matebook X (процесор Intel Core I7 + 8 ГБ + 512 ГБ SSD)

46 999 грн

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені