Комп'ютери, Планшети, Монітори

Компанія Acer озвучила відомості щодо вартості та доступності найлегшого у світі 15-дюймового ноутбука Swift 5 (SF515-51T)[iii]. Створений спеціально для вибагливих користувачів, яким потрібен ПК, що не має аналогів, цей елегантний ноутбук Swift 5 важить лише 990 г і забезпечує виключну ефективність роботи.

Ноутбук Swift 5 (SF515-51T) оснащено процесорами новітнього 8-го покоління Intel™ Core® i7-8565U і Core i5-8265U, що забезпечують високу продуктивність та можливість роботи протягом 10 годин[iv] від акумулятора для підтримки постійної ефективності. Новий ноутбук Swift 5 на платформі Windows 10 – це надпродуктивний ПК із великим екраном.

«Компанія Acer постійно працює над створенням нових ноутбуків із тонкими та легкими корпусами, що втілюють у собі передові технології та найкращі функції, – заявив Джеррі Хо (Jerry Hou), генеральний директор підрозділу ноутбуків для масового ринку, відділу ІТ-продукції, Acer Inc. – Окрім неймовірно малої ваги (менше 1 кг), яка не має аналогів на ринку, новий ультракомпактний ноутбук Swift 5 має ряд надзвичайних переваг: тонкий корпус, стильний дизайн, вузькі рамки екрана, неймовірна продуктивність і тривалий час роботи від акумулятора».

«Процесори новітнього 8-го покоління Intel Core задають новий стандарт роботи на ПК завдяки блискавично швидкій вбудованій технології Gigabit Wi-Fi, підвищеній ефективності роботи процесорів Intel, тривалому часу роботи від акумулятора та більш зручній голосовій і сенсорній взаємодії, – розповідає Кріс Вокер (Chris Walker), віце-президент Client Computing Group та головний керівник підрозділу платформ для мобільних клієнтів компанії Intel. – У результаті тісної співпраці з компанією Acer ми змогли досягти нового рівня продуктивності та можливостей підключення у нових моделях ноутбуків Swift».

«Компанія Acer продовжує впроваджувати інновації у неймовірно потужний ноутбук Swift 5 на платформі Windows 10, яки має елегатний, легкий і ультратонкий корпус, – заявив Пол Донован (Paul Donovan), віце-президент підрозділу партнерських пристроїв і рішень, корпорація Майкрософт. – Ноутбук Swift 5 поєднує в собі надзвичайну тривалість роботи від акумулятора, портативність і зручність входу за допомогою Windows Hello, тобто без введення паролів, для тих, хто постійно подорожує або перебуває у відрядженнях».

Інноваційна конструкція ноутбука Swift 5 передбачає наявність верхньої та нижньої кришок, які виготовлено із магнієво-літієвого сплаву, для створення ще тоншого та водночас міцнішого корпусу, стійкого до згинання та викривлення. Передня панель із магнієво-алюмінієвого сплаву забезпечує надзвичайно міцну та стійку опору для рук під час користування клавіатурою та сенсорною панеллю. Корпус має надзвичайно малу товщину (лише 15,9 мм), однак у ньому вдалося розмістити датчик сканування відбитків пальців із підтримкою технології Windows Hello, яка забезпечує швидкий вхід до облікових записів та підвищує рівень захисту пристрою в цілому.

Ноутбук Acer Swift 5 оснащено не тільки швидкодійними процесорами Intel Core, але й синхронною динамічною оперативною пам’яттю DDR4 (до 16 ГБ) і SSD-накопичувачем NVMe PCIe (ємністю до 1 ТБ), які прискорюють завантаження системи та файлів. Користувачі можуть використовувати всі переваги продуктивності системи та тривалого часу роботи від акумулятора у будь-який час доби завдяки клавіатурі зі світлодіодною підсвіткою.

Сенсорний екран ноутбука Swift 5 створено на основі IPS-матриці1. Він підтримує роздільну здатність Full HD 1920 x 1080 і має надвузьку рамку (її ширина становить лише 5,87 мм). Завдяки цьому дисплей вирізняється неймовірним співвідношенням площі екрана та рамки (87,6 %) і створює ефект занурення в зображення. Широкі кути огляду дають змогу насолоджуватися переглядом потокових відеотрансляцій разом із друзями та колегами. Технологія Acer BluelightShield знижує випромінення у синій частині спектру під час роботи за умов недостатнього освітлення, а технологія Acer Color Intelligence динамічно налаштовує колірну гаму та насиченість у режимі реального часу, оптимізуючи передачу кольорів та яскравість зображення. Крім того, технологія Acer TrueHarmony і оптимізована технологія Dolby Audio забезпечують високоякісне відтворення звуку через подвійні стереодинаміки.

Користувачам доступна функція швидкого та надійного підключення до мережі Wi-Fi за допомогою безпроводового зв’язку Gigabit 2x2 802.11ac. Крім того, пристрій оснащено великою кількістю роз’ємів. Ноутбук Swift 5 обладнано портом USB 3.1 Type-C Gen-2, що забезпечує високошвидкісну передачу даних (10 Гбіт/с) і підтримку функцій живлення та виводу зображення з екрана, а також двома портами USB 3.1 Type-A (один підтримує функцію зарядки при вимкненому комп’ютері) і портом HDMI.

14-дюймовий ноутбук Acer Swift 5 отримав новітні процесори Intel Core

Компанія Acer модернізувала ультракомпактний 14-дюймовий ноутбук Swift 5 (SF514-53T), встановивши новітні процесори Intel Core для підвищення ефективності та збільшення тривалості роботи від акумулятора. Завдяки новим процесорам Intel Core i7-8565U і Intel Core i5-8265U 14-дюймовий ноутбук Swift 5 став працювати і реагувати на команди блискавично швидко, а тривалість його роботи від акумулятора сягнула 8 годин4. Таким чином користувачі відтепер зможуть працювати ще продуктивніше.

Завдяки 14-дюймовому дисплею Full HD, елегантному корпусу товщиною лише 14,9 мм та надзвичайно малій вазі, що становить усього 970 г, ноутбук Swift 5 (SF514-53T) можна без перебільшення назвати кращим вибором для користувачів, які люблять подорожувати. За конструкцією він схожий на 15,6-дюймову модель: обидва ноутбуки вирізняються легкістю та міцністю, адже верхні та нижні кришки їхніх корпусів виготовлено з магнієво-літієвого сплаву, а передню панель – із магнієво-алюмінієвого сплаву. Сенсорний екран Full HD із матрицею IPS1 обрамлено вузькою рамкою (її товщина становить лише 9,32 мм), що забезпечує максимальну корисну площу екрана.

Користувачі зможуть завжди залишатися на зв’язку завдяки технології безпроводового підключення Gigabit 2x2 802.11ac, а також швидко входити в систему за допомогою вбудованого датчика сканування відбитків пальців за технологією Windows Hello. Пристрій оснащено новітніми роз’ємами: портом USB 3.1 Type-C Gen 1 (швидкість передачі даних може сягати 5 Гбіт/с; забезпечено підтримку функцій живлення та виводу зображення з екрана), двома портами USB 3.0 (один із них дає змогу заряджати пристрій у вимкнутому стані) і портом HDMI для простого підключення мишей та інших гаджетів.

Можливості ноутбуків лінійки Swift 3 розширено за допомогою техногії 4G LTE

Лінійку Swift 3 було доповнено новими моделями з 13,3- і 14-дюймовими дисплеями з іще вужчими рамками, тонкими алюмінієвими корпусами, які можна розкрити на 180°, а також новітніми засобами підвищення продуктивності та якості підключення до мережі.

Swift 3 (SF313-51) – це прекрасний 13-дюймовий ноутбук для максимально ефективної роботи в дорозі. Він має 13,3-дюймовий дисплей з підтримкою роздільної здатності Full HD 1920 x 1080, а його вбудований маршрутизатор підтримує стандарт зв’язку 4G LTE. При всьому цьому вага ноутбука становить лише 1,3 кг, а товщина – всього 15,9 мм. Стандарт 4G LTE забезпечує можливість постійного підключення навіть тоді, коли поблизу немає доступних мереж Wi-Fi. У такому разі користувачі можуть скористатися функцією швидкого та надійного підключення 2x2 802.11ac Wi-Fi. Ноутбук оснащено процесорами Intel Core, тому він забезпечує високу продуктивність, а тривалість його роботи від акумулятора сягає 13 годин4. Крім того, можна обладнати модулями оперативної пам’яті DDR4 обсягом до 8 ГБ і SSD-накопичувачами NVMe PCIe ємністю до 512 ГБ для максимального скорочення часу відгуку.

Компанія Acer пропонує ноутбук Swift 3 у двох варіантах із 14-дюймовими дисплеями для тих, хто шукає більший розмір екрану у тонкому корпусі для роботи, навчання та розваг.

Ноутбук Swift 3 (SF314-55/SF314-55G) вагою 1,4 кг і товщиною лише 14,9 мм оснащено 14-дюймовим дисплеєм Full HD із надтонкими боковими рамками 6,1 мм. Швидкісна система, яку оснащено процесорами новітнього 8-го покоління Intel Core i7-8565U/i5-8265U/i3-8145U , оперативною пам’яттю DDR4 (до 8 ГБ) та SSD-накопичувачами PCIe NVMe ємністю до 512 ГБ, забезпечує 12 годин4 роботи від акумулятора. Крім того, ноутбук передбачає можливість використання окремої відеокарти NVIDIA® GeForce® MX150, щоб користувачі могли легко виконувати ресурсомісткі завдання, такі як редагування відео або гра в казуальні ігри. Користувачі можуть завжди залишатися на зв’язку завдяки технології 2x2 802.11ac Gigabit Wi-Fi, використовувати системний порт USB 3.1 Type-C Gen 2 для високошвидкісної передачі даних (10 Гбіт/с) і користування функціями живлення та виводу зображення з екрана.

Ноутбук Swift 3 (SF314-56/SF-314-56G), як і модель Swift 3 (SF314-55), оснащено 14-дюймовим дисплеєм Full HD, процесором і відеокартою, проте він має дещо більший корпус. Також його обладнано твердим диском великої ємності для користувачів, які часто подорожують. Крім того, ноутбук має надзвичайно велику сенсорну панель, притаманну ноутбукам із діагоналлю 15,6 дюйма. Також ноутбук Swift 3 (SF314-56) оснащено великою кількістю роз’ємів, зокрема портом USB 3.1 Type-C Gen-2 для високошвидкісної передачі даних (10 Гбіт/с).

Ціни та доступність

15-дюймовий ноутбук Acer Swift 5 (SF515-51T) надійде до продажу в Україні у листопаді за ціною від 42 390 грн.

14-дюймовий ноутбук Acer Swift 5 (SF514-53T) надійде до продажу в Україні у листопаді за ціною від 39 690 грн.

13-дюймовий ноутбук Acer Swift 3 (SF313-51) надійде до продажу в Україні на початку 2019 року.

14-дюймовий ноутбук Acer Swift 3 (SF314-55) надійде до продажу в Україні у жовтні за ціною від 25 590 грн.

14-дюймовий ноутбук Acer Swift 3 (SF314-56) надійде до продажу в Україні на початку 2019 року.

На прес-конференції next@aacer, яка проходить у межах виставки IFA в Берліні, компанія Acer представила ряд нових пристроїв і рішень. Щоб дізнатися більше, відвідайте веб-сторінку acer.com/nextatacer.


[1] Усі бренди та торгові назви, згадані в цьому документі, включають торгові марки відповідних компаній і використовуються виключно для опису й ідентифікації продуктів.

2 Доступно додатково на 13-дюймовому ноутбуці Swift 3 (SF313-51)

3 За результатами внутрішнього дослідження Acer класичних ноутбуків, що працюють на платформі Windows OS або OSX, виготовлених конкурентами та наявними на ринку станом на 27 серпня 2016 року.

4 Вказаний час роботи від акумулятора визначено за результатами випробування у режимі MobileMark 2014® з увімкненим безпроводовим зв'язком. Додаткові відомості про випробування MobileMark 2014 див. на сайті www.bapco.com. Час роботи від акумулятора наведено лише для порівняння. Дійсний час роботи від акумулятора залежить від моделі, конфігурації, наявності програм, налаштувань керування живленням, умов експлуатації, а також використовуваних функцій. Максимальна ємність акумулятора зменшується з часом і в процесі використання.

Підрозділ Huawei Consumer BG Ukraine анонсує початок продажів на українському ринку ноутбуків Huawei Matebook D і Huawei Matebook X. Кожна з моделей буде представлена у трьох модифікаціях. Перші в Україні ноутбуки Huawei з'являться в продажу з 23 листопада в фірмових магазинах бренда та в роздрібних мережах країни.

 

Асортимент уперше представлених в Україні ноутбуків Huawei складається відразу з двох моделей, здатних задовольнити вимоги різних категорій споживачів. Matebook D — ідеальний вибір для студентів і професіоналів-початківців. Ця модель вирізняється розширеним функціоналом і ергономічним дизайном. У свою чергу, преміальна модель лінійки Matebook X — оптимальний варіант для користувачів, які надають великого значення портативності, продуктивності та статусному зовнішньому вигляду ноутбука.

 

Визначною особливістю модельного ряду Huawei Matebook є процесор 7-го покоління Intel Core, що відкриває користувачам нові можливості для роботи з медіа та імерсивними технологіями. Більш того, інноваційний процесор у поєднанні з матеріалами корпуса не потребує наявності охолоджувальних пристроїв, що дозволило розробникам створити ультратонкий і легкий Matebook X. Особливістю новинки є те, що процесор охолоджується пасивно. Система охолодження працює абсолютно безшумно.

 

Лінійка ноутбуків Huawei Matebook буде доступна в продажу в фірмових магазинах Huawei у ТРЦ «Городок», Lavina Mall, Dream Town, а також у роздрібних мережах Brain, Comfy, F.ua, », Itbox.ua, Moyo, Repka.UA, Rozetka.ua, Aллo, Ельдорадо, Цитрус, Фокстрот. Всі моделі будуть представлені в сірому кольорі корпуса.

 

Рекомендована вартість пристроїв залежить від модифікації:

 

Matebook D (процесор Intel Core I5 + 4 ГБ + 500 ГБ HDD)

27 499 грн

Matebook D (процесор Intel Core I5 + 8 ГБ + 1TБ HDD + NVIDIA 2 ГБ)

28 999 грн

Matebook D (процесор Intel Core I7 + 8 ГБ + 128 ГБ SSD + 1TБ HDD+ NVIDIA 2 ГБ)

35 499 грн

Matebook X (процесор Intel Core I5 + 4 ГБ + 256 ГБ SSD)

37 999 грн

Matebook X (процесор Intel Core I5 + 8 ГБ + 256 ГБ SSD)

39 499 грн

Matebook X (процесор Intel Core I7 + 8 ГБ + 512 ГБ SSD)

46 999 грн

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені