IT

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • IT
Зберегти
Скасувати
Відновити

Апаратне та Програмне забезпечення

Для процесорів Ryzen

Компанія AMD повідомила про те, що драйвери Radeon Software Adrenalin 2019 Edition тепер доступні

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Безпека, Сервіс, Комплектуючі, Витратні

Камера с максимальным об

Компания Axis Communications выпустила сетевую разнонаправленную четырехканальную камеру AXIS P37

Субота, 4.05.2019 COMMENTS

Новинки Hi-Tech

Продажі Galaxy Watch Act

Новітня серія носимих пристроїв Samsung Galaxy Watch Active уже в продажі в Україні. Galaxy

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Ринок ІТ

Співпраця з ІТ-компаніям

Image - Співпраця з ІТ-компаніям

8 травня IT Асоціація України уклала меморандум про співпрацю з JASIPA (Japan System Innovation P

Середа, 8.05.2019 COMMENTS

IT

8 травня IT Асоціація України уклала меморандум про співпрацю з JASIPA (Japan System Innovation Partners Association), що об’єднує групу венчурних IT-компаній Японії.

 

Чіякі Шіраї, віце-президент корпорації JASIPA та Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Асоціації України, підписали документ, який став першим кроком до розвитку бізнес-зв’язків між українськими та японськими IT-компаніями.


«Ми почали співпрацю з JASIPA для забезпечення стратегічного та сталого розвитку IT бізнесу, взаємовигідного співробітництва між членами української та японської асоціацій. Японія сьогодні — це третя економіка у світі. Підписанням меморандуму ми розширюємо наше партнерство та сподіваємося розкрити потенціал України для японського ринку» зазначив Костянтин Васюк, виконавчий директор IT Асоціації України.


JASIPA об’єднує понад 70 японських компаній, які зацікавлені у співпраці та просуванні японських програмних сервісів в Україні. Для учасників IT Асоціації України підписання меморандуму — це можливість вийти на новий ринок та погодити партнерство з найкращими IT-компаніями Японії. Україна стала першою європейською країною, яка підписала меморандум про співпрацю з JASIPA.


Ацуші Вакуї,  перший секретар Економічного відділу Посольства Японії, зазначив: «В Україні зараз існує велика кількість дуже професійних IT компаній. Українська IT галузь надзвичайно перспективна, і японська сторона зацікавлена у співпраці з Асоціацією. Підписання меморандуму з JASIPA це нові можливості для обох сторін і ми впевнені, що це лише початок ефективної співпраці».ПРЕДСТАВНИКИ ЯПОНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ:

 

Чіякі Шіраї  віце-президент корпорації JASIPA

Хіроші Чібата CEO Ago-ra IT Consulting

Ацуші Вакуї   перший секретар Економічного відділу Посольства Японії

 

На 16-му Глобальному аналітичному саміті Huawei компанія представила дані про IT-інфраструктуру. Мен Гуанбінь (Meng Guangbin), президент напряму «Сектори інтелектуальних сховищ та управління даними» компанії Huawei, виступив із промовою та оголосив, що у 2018 році Huawei посів перше місце в світі за темпами зростання на ринку систем зберігання даних типу All-Flash. З 2012 до 2018 року сукупні темпи щорічного зростання інтелектуальних сховищ Huawei збільшилися на 40% завдяки постійним інноваційним вдосконаленням. Інтелектуальні сховища Huawei обслуговують клієнтів та надають їм преміальні інтелектуальні сервіси зберігання даних.

 «Завдяки комплексним можливостям та інноваціям у продуктах і технологіях інтелектуальні сховища Huawei будуть постійно інтегруватися зі ШІ-технологіями, щоб допомогти клієнтам впоратися із стрімким зростанням даних, спростити управління та обслуговування даних, а також прискорити їх аналіз та отримання. Це дозволить клієнтам зробити крок уперед, в еру інтелектуального зберігання даних»,— сказав Мен Гуанбінь.

Для традиційних баз даних підприємств/VDI/OA-додатків у дата-центрах Huawei надає системи зберігання даних для підприємств OceanStor, такі як SAN, NAS і флеш-системи зберігання даних Dorado. Huawei забезпечує інтелектуальні сервіси та просте управління даними для підприємств завдяки ефективній архітектурі апаратного забезпечення та високій продуктивності флеш-систем. Це перший у галузі постачальник, що підтримує архітектуру NVMe для моделей флеш-пам’яті середнього та високого класу. NVMe забезпечує швидший зв'язок між твердотільними накопичувачами (SSD) та головною комп’ютерною системою, що значно зменшує час затримки та надає клієнтам високоякісні сервіси. OceanStor Dorado є найшвидшою флеш-пам’яттю середнього та високого класу, що має провідний у галузі показник затримки у 0,3 мілісекунди. 

Для перспективного напряму аналітики великих даних, мобільних і нативних хмарних додатків підприємств у лютому 2019 року Huaweiпредставила на Всесвітньому мобільному конгресі MWC конвергентне розподілене сховище нового рівня для дата-центрів — FusionStorage 8.0. Це перша у галузі система розподіленого зберігання даних для підтримки ключових робочих навантажень підприємств. FusionStorage використовує провідну у галузі архітектуру для розподілу вихідних баз даних між різними типами сховищ, щоб допомогти підприємствам впоратися з робочими навантаженнями, що постійно зростають, та величезними обсягами даних, а також досягти мети «один дата-центр — одне сховище». FusionStorage 8.0 забезпечує ефективне зберігання та обробку величезних обсягів даних, зменшуючи необхідність у їх переміщенні, та підтримує інтелектуальний контроль над технічним обслуговуванням. Рішення STaaS (зберігання даних як послуга) надає підприємствам хмарні сервіси зберігання даних для прискорення трансформації хмарних рішень. Це перший у галузі сервіс, що дозволяє підприємствам переносити найважливіші послуги на хмару без будь-яких змін. 

Також Huawei забезпечує ефективне використання ресурсів та вільне керування потоками даних як всередині, так і за межами приміщень, що дозволяє підприємствам підтримувати безперервну діяльність у різних хмарних середовищах та зменшувати сукупну вартість експлуатації. Окрім того, сховище Huawei поєднує гіперконвергентну інфраструктуру FusionCube та хмарне рішення для робочого стола FusionAccess, що допомагає клієнтам побудувати універсальну хмарну інфраструктуру.

У звіті дослідницької та консалтингової компанії Gartner інтелектуальні сховища Huawei третій рік поспіль визнані лідерами «магічного квадранта». Сьогодні інтелектуальні сховища Huawei завоювали довіру понад 10 000 клієнтів у всьому світі. Згідно зі статистико Gartner, за четвертий квартал 2018 року флеш-системи зберігання даних від Huawei досягли найвищих темпів зростання на ринку флеш-пам’яті. У Китаї компанія Huawei посідає перше місце за доходами, обсягами поставок та виробничими можливостями.

Перший Глобальний аналітичний саміт Huawei відбувся у 2004 році. Цього року 16-й саміт проходив з 16 до 19 квітня з декількома паралельними сесіями. Форум відвідали експерти галузі з усього світу, які поділилися унікальними знаннями на різноманітні теми та баченням розвитку ринку. 

Компания Axis Communications выпустила сетевую разнонаправленную четырехканальную камеру AXIS P3719-PLE с разрешением Quad HD на каждый канал и частотой 30 кадров в секунду. Эта простая в установке камера для наружного видеонаблюдения имеет корпус с классом защиты IP66/IP67 и может быть смонтирована на потолке или в углу.
 

Основные характеристики:

  • 15-мегапиксельная разнонаправленная камера с обзором 360°
  • 360-градусная ИК-подсветка и дистанционное управление зумом и фокусировкой
  • Технологии Lightfinder и WDR
  • Возможность независимо регулировать положение четырех вариофокальных объективов
  • Технология Axis Zipstream снижает требования к пропускной способности сети и дисковому пространству

Камера отличается высокой экономической эффективностью, поскольку вы получаете преимущества четырех камер по цене одной. Это означает, что вы устанавливаете одну камеру, прокладываете один кабель, используете один IP-адрес, покупаете одну лицензию на ПО для управления видео (VMS) и одну лицензию для установки любого выбранного вами аналитического приложения.

 

Инфракрасная подсветка существенно улучшает качество видеосъемки в полной темноте. Компания Axis Communications представляет новые сетевые камеры с ИК-подсветкой, включая модели камер с возможностью панорамирования, наклона и масштабирования (PTZ-камеры), купольные с фиксированным фокусным расстоянием, цилиндрические, широкоугольные и панорамные камеры, а также малозаметные оптические блоки. Эти камеры позволяют использовать ИК-подсветку практически на любом объекте, отвечая растущему спросу на подобные решения.

ИК-подсветка помогает «видеть в темноте» и вести круглосуточное наблюдение без дополнительного освещения, а также осуществлять малозаметное наблюдение на важных объектах. Новые камеры Axis – это наиболее простой и выгодный способ пользоваться всеми преимуществами ИК-подсветки практически в любых условиях, как внутри помещений, так и снаружи. Кроме того, в некоторых новых моделях камер используется разработанная и запатентованная компанией Axis интеллектуальная технология OptimizedIR, которая обеспечивает равномерную подсветку всего поля зрения камеры при помощи энергоэффективных ИК‑светодиодов.

 

Пeтр Риц, директор по продукту компании Axis Communications: «Мы стремимся разрабатывать максимально эффективные камеры. Использование технологии OptimizedIR в более широком ассортименте наших сетевых камер и различных форм-факторах дает нашим клиентам больше возможностей для использования ИК-подсветки. Мы убеждены, что потребность в данной технологии продолжит расти».

 

AXIS Q6125-LE

Благодаря технологии OptimizeIR с возможностью обзора на расстоянии более 200 м (656 футов) и практически незаметной компактной купольной конструкции данная камера идеально подходит для городских систем видеонаблюдения. Встроенные ИК-светодиоды легко подстраиваются при масштабировании, а технология Axis Sharpdome обеспечивает высокую точность и четкость изображения даже выше линии горизонта. Камера AXIS Q6125-LE снимает в разрешении HDTV 1080p и обладает 30-кратным оптическим зумом, функцией Speed Dry и технологией видеоанализа AXIS Guard Suite.

 

AXIS M3057-PLVE и AXIS M3058-PLVE

Благодаря высокой эффективности и технологиям Axis OptimizedIR, Lightfinder, Forensic WDR и Zipstream эти новые панорамные камеры с одним датчиком идеально подходят для внутренней и наружной съемки с углом обзора 180° или 360°. Камера AXIS M3057-PLVE оснащена 6-мегапиксельным датчиком, а AXIS M3058-PLVE – 12-мегапиксельным датчиком и стереографическим объективом. Данные камеры отличаются плоской и практически незаметной конструкцией, просты в установке и поставляются с уже настроенным фокусом.

 

AXIS P1447-LE и AXIS P1448-LE

Камеры AXIS P1447-LE и AXIS P1448-LE пополнили линейку компактных и недорогих наружных цилиндрических камер серии AXIS P14. Новые функции камер позволяют осуществлять круглосуточное видеонаблюдение с превосходным качеством изображения в любых условиях освещения. Камера AXIS P1447-LE имеет разрешение 5 Мп, а AXIS P1448-LE – 8,3 Мп / 4K Ultra HD. В дополнение к функции OptimizedIR, обе камеры поддерживают аудиосвязь, расширенный температурный режим, стандарт IK10 и защиту от ударов.

 

AXIS FA3105-L

Компания Axis представляет AXIS FA3105-L – первый оптический блок для модульных камер со встроенной ИК-подсветкой. Благодаря небольшому размеру и конструкции в виде шара данный блок идеально совместим с другими оптическими блоками и AXIS FA54 Main Unit. Блок подходит для использования в различных системах видеонаблюдения на объектах розничной торговли. Помимо встроенной ИК-подсветки, данный оптический блок с разрешением HDTV 1080p поддерживает функцию ForensicWDR и обеспечивает отличное качество изображения в любое время дня и ночи.

 

AXIS P3717-PLE

AXIS P3717-PLE устанавливает новую планку для мультисенсoрных камер в части качества изображения, функций и эффективности. Эта компактная 8-мегапиксельная камера с четырьмя варифокальными объективами обеспечивает высококачественный детальный обзор на 360° и идеально подходит для наблюдения за обширными территориями, внешними углами зданий и пересечениями коридоров или дорог. Благодаря ИК-подсветке на 360° и технологиям Forensic WDR, Lightfinder и Zipstream она снимает качественное видео в любых условиях освещения. Эта камера «четыре в одном» представляет собой универсальное и недорогое решение, поскольку использует всего один IP-адрес и один сетевой кабель, а также поддерживает дистанционное масштабирование и фокусировку.

 

Новые модели камер появились у дистрибьюторов Axis во втором квартале 2018 года.

Компанія AMD повідомила про те, що драйвери Radeon Software Adrenalin 2019 Edition тепер доступні для процесорів Ryzen ™ з графікою Radeon ™ Vega. Як оголосила президент і генеральний директор компанії AMD доктор Ліза Су в рамках своєї презентації на CES, AMD тепер пропонує повну підтримку Ryzen з графікою Radeon Vega в драйверах, що були опубліковані на сайті AMD.com. ПЗ Radeon Adrenalin оптимізовано для швидкого і плавного ігрового процесу і підтримує ігри з драйверами нульового дня, які планують випускати.

 

Користувачам тепер доступні драйвери, розроблені спеціально для підвищення стабільності і надійності ігрового процесу. Нове ПЗ витримало масштабну оцінку якості, а також стороннє тестування, і тепер всі ноутбуки або настільні ПК, укомплектовані процесорами Ryzen з графікою Radeon Vega, будуть підтримувати Radeon Settings в ПЗ Radeon Software. Radeon Settings - це єдиний додаток для налаштування всіх графічних параметрів, перевірки наявності оновлень, а також відправлення зворотного зв'язку в AMD. За рахунок його підтримки для процесорів Ryzen з графікою Radeon Vega ви зможете оптимізувати відтворення відео та ігрових налаштувань відповідно до особистих переваг.

 

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені