IT

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • IT
Зберегти
Скасувати
Відновити

Апаратне та Програмне забезпечення

Обучение выходит в мейнс

Dell EMC представляет новые решения для машинного и глубокого обучения, продолжая линию внедрения

Вівторок, 28.11.2017 COMMENTS

Безпека, Сервіс, Комплектуючі, Витратні

Конференция по крипто аф

Faunus Affiliate Network провела в Праге (Чехия) вторую конференцию по крипто аффилейту и маркети

Понеділок, 30.04.2018 COMMENTS

Новинки Hi-Tech

Технологія бездротової з

Image - Технологія бездротової з

1-3 травня на виставці GISEC Компанія Technovator XE проводила демонстрацію нової бездротової сис

Понеділок, 7.05.2018 COMMENTS

Ринок ІТ

Новий керівник ІТ-Інтегр

«ІТ-Інтегратор» оголошує про кадрову новину - керівником (CEO) компанії став Андрій В

Середа, 11.04.2018 COMMENTS

IT

1-3 травня на виставці GISEC Компанія Technovator XE проводила демонстрацію нової бездротової системи зарядки на відстані. Ви ще не втомилися від думок, де заряджати ваші пристрої в разі потреби? Ви все ще носите з собою кілька кабелів для зарядки ваших телефонів? Сьогодні на конференції GISEC, IOTX & AI компанія  Technovator XE представила рішення даної проблеми!

Ми хочемо представити вам нову технологію – бездротову ЗАРЯДКУ НА ВІДСТАНІ. Більше ніяких кабелів, тільки ви і ваш пристрій. TechNovator XE - українсько-польська компанія з центром досліджень і розробок в Україні, а також штаб-квартирою і виробничими потужностями в Польщі.

Історія створення.

Співзасновники розповідають історію, яку ми впевнені, кожен чув у своєму житті, і неодноразово перебував в таких ситуаціях. Проблема виникає, коли в найважливіший момент ваш телефон розрядився, і ви не можете знайти місце, де його можна зарядити хоч на кілька відсотків. Одного разу їх діловий партнер з Польщі вилетів до Києва на ділову зустріч, але його літак запізнився. Коли він прибув в аеропорт, то, як виявилося його iPhone повністю розрядився. Він ніяк не міг зв'язатися зі своїми колегами і так і не знайшов в аеропорту розетки, щоб зарядити свій смартфон. Нарешті, він знайшов розетку в кафе, зарядив свій телефон і подзвонив майбутнім діловим партнерам, які були стурбовані тим, що він не був присутній на зустрічі. Під час зустрічі він запитав у Івана Чуби (теперішнього СТО ТechNovator XE), чи може він створити технологію, що дозволяє повністю і дистанційно заряджати будь-який смартфон в аеропорту, в будь-якій кімнаті або в будь-якому іншому місці. Відсутність можливості зателефонувати, коли вам найбільше це потрібно, дуже сильно дратує. Це було початком створення дивовижною технології для вирішення простої проблеми зарядження акумуляторів.

Отже, як працює TechNovator XE?

Дуже просто! Все, що вам потрібно - це включити базу в розетку, одягнути чохол XE на ваш смартфон, встановити додаток XE з Google Paly. Тепер ви можете заряджати свій пристрій на відстані до 17 футів і використовувати його без будь-яких незручностей, не думаючи при цьому про зарядку.

Зарядна станція автоматично починає заряджати пристрій (наприклад, смартфон), як тільки може знайти приймач (наприклад, чохол XE) в межах свого діапазону. Передавач передає електромагнітні хвилі антени на приймач, а вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори.

Технологія TechNovator XE звільняє вас від кабелю і дозволяє вам бути ближче до необмежених можливостей комунікації.

Про зарядну станцію

Зарядна станція може працювати з усіма пристроями, які підтримують Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція виявляє пристрої, які підключені до неї, аналізує стан їх заряду акумуляторів і визначає скільки потужності потрібно для зарядки кожного конкретного пристрою.

Ця запатентована технологія забезпечує ефективну передачу енергії на відстань.

Технологія TechNovator XE дозволяє одночасно заряджати до 8 пристроїв на відстані. У додатку XE ви можете налаштувати рівень швидкості зарядки, для кожного з пристроїв, а також встановлювати їх пріоритетність під час зарядки.

TechNovator XE пропонує різні бізнес-моделі, такі як: ліцензування технології, продукти для B2B ринку: аеропортів, готелів, ресторанів, торгових центрів, офісів, виробництв, автомобілях, метро, залізниці і т.д. А також B2C, для приватного використання в будинках. Компанія TechNovator орієнтована на глобальний розвиток, а саме ринки: США, Канада, Європа, Азія і MENA.

Компанія TechNovator ХЕ вже представляла свою систему бездротової зарядки в Україні на конкурсі Vernadsky Challenge (в 2016 році) і зайняла почесне перше місце. Також брала участь в технологічній виставці IFA в Берліні, проводила демонстрацію і зустрічалася з президентом Польщі (вересень 2016 року), а також презентувала свою технологію на виставках CES Las Vegas, CES Asia 2017 і в даний час в IOTX 2018 у Дубаї. Їм вдалося отримати грант від Європейського Союзу.

В даний час TechNovator XE має намір поліпшити технологію, використовуючи різні можливості, і шукає потенційних партнерів для початку процесу виробництва і виходу на ринок. TechNovator ХЕ вже веде переговори з глобальними гравцями щодо інтеграції технології бездротової передачі енергії в свої продукти.

Technovator XE відвідали виставку в Дубаї, де продемонстрували свій прототип з новим дизайном і зарядкою на відстані до 3-х метрів (10 футів). Потенціал технології дуже великий. Відстань може бути збільшено до 20 метрів (65 футів), а максимальна потужність дозволяє передавати до 20 Вт. На даний момент передана потужність на відстані 10 футів (3 метри) становить 1 ват, а на відстані 17 футів - 400 мВт.

TechNovator XE також розробляє абсолютно нові рішення для інтеграції бездротової передачі енергії, але ми поговоримо про це і покажемо його через кілька місяців.

Руслана Довжик, (Співзасновник / CBDO в компанії TechNovator) Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

Faunus Affiliate Network провела в Праге (Чехия) вторую конференцию по крипто аффилейту и маркетингу.

Рекламные сети, крипто торговые брокеры, операторы азартных игр, учредители ICO, биржи, разработчики криптовалют и аффилиэйты снова встретились на главном маркетинговом событии в сфере блокчейна.

 

Crypto Affiliate & Marketing Conference 2018 предоставила недавно созданному сообществу маркетологов и энтузиастов цифровой валюты еще один шанс обмениваться идеями и участвовать в бесчисленных рекламных сделках для крипто проектов всех видов.

 

«Прежде всего я хотел бы поблагодарить всех наших гостей и спонсоров, потому что они действительно дали нам ощущение сильного сообщества, способного создавать и внедрять уникальные бизнес-идеи и продвигать отрасль дальше того, что считалось пределом.  Конференция этого года может не быть рекордной в отношении сырых подсчетов, но казалось, что люди приезжают на CRAC 2018 с уверенностью в том, что они делают и чего они пытаются достичь.  Честно говоря, наша первая конференция в прошлом году была своего рода венчурным событием в темноте, у нас не было определенной повестки дня по крипто маркетингу.  Но на этот раз было приятно видеть полноправных маркетологов криптографии с реальным опытом и примерами использования, которые твердо стояли в своем убеждении, что это будущее как для аффилированного маркетинга, так и для крипто индустрии.  Я думаю, нам удалось установить новые высоты для подобных событий, и мы обязательно продолжим нашу работу в будущем ». Павел Быков, основатель.

 

 Конференция проходила на самой большой выставочной площадке в Праге, в массивном, но элегантном здании XIX века, Промышленном дворце.  Как всегда, веселье началось с приветственной вечеринки в ресторане “Пивовар-Марина”на берегу красивой реки Влтава, где все наслаждались лучшим чешским пивом и дружеской атмосферой.  После главного события гости отправились в партию своей жизни в знаменитый клуб Мекка.  Это был праздник бесперебойного взаимодействия и гламурного веселья.

 

 В целом, CRAC 2018 подтвердил свой статус ведущего тематического блокчейн события, и обозначил конкретные цели для новых крипто проектов и маркетинговых кампаний на долгие годы.  

 

О Faunus Affiliate Network

Faunus - партнерская сеть, базирующаяся в Праге, Чехия.  Основанная в 2008 году как аналитическая компания, Faunus имела долгий и извилистый путь к тому, чтобы стать частью аффилированного сообщества в 2012 году. За последние 5 лет его основной задачей было создание и продвижение финансовых предложений.  С новой эрой крипто предложений, Faunus является одной из ведущих партнерских сетей на рынке, которая также разрабатывает свои собственные криптологические предложения, торговые решения и игры P2P.  Чтобы узнать больше, посетите сайт  faunusaff.com.

 

Розміщено на правах партнера

Компанія Deepcool, один з найбільших постачальників комп’ютерних комплектуючих, зокрема корпусів, кулерів та блоків живлення, отримала престижну нагороду дизайнерського конкурсу Red Dot Design Award.

Після декількох днів тестування та індивідуального оцінювання надісланих продуктів, жюрі Red Dot оголосило своє рішення. І комп’ютерний корпус NEW ARK 90, розроблений Deepcool, заслужено опинився серед пристроїв, що отримали відзнаку “Red Dot”.

NEW ARK 90 відрізняється інтегрованою системою рідинного охолодження з видимими зовнішніми трубопроводами, що повністю усуває традиційний технологічний розрив з DIY корпусами оснащеними системами рідинного охолодження, та забезпечує незабутній користувацький досвід. Цей корпус ідеально поєднує екстремально мінімалістичний дизайн, скляні боковини та RGB-підсвічування, утворюючи унікальну візуальну естетику. Конструкція внутрішніх відсіків забезпечує відмінну сумісність та розширюваність. NEW ARK 90 домінує над конкурентами завдяки чотирьом незалежним слотам охолодження. Це дає змогу легко створювати свої персоналізовані системи з рідинним охолодженням. Змагання було дуже напруженим: у боротьбі за престижну відзнаку приймали участь більш ніж 5400 продуктів з 54 країн.

Конкурс Red Dot Award засновано у 1955 році і з того часу він відзначає найкращі продукти, створені протягом року. У 2018 році, дизайнери та виробники з 59 країн подали на змагання більш ніж 6300 продуктів. Жюрі, у яке входить близько 40 осіб, індивідуально оцінювало кожен продукт на оригінальність, дотримуючись девізу “У пошуках доброго дизайну і інновацій”. Суворі критерії оцінювання, що включають рівень інноваційності, функціональність, якість, ергономічність та довговічність, задають систему відліку, що доповнюється експертними оцінками кожного з членів жюрі.

“Я хочу щиро поздоровити переможців конкурсу з їх чудовим успіхом у Red Dot Award: Product Design 2018. Успіх у конкурсі доводить високу якість дизайну продуктів і ще раз демонструє, що компанії знаходяться на вірному шляху. Коли я кажу про добрий дизайн, я маю на увазі не просто привабливий продукт. Усі відзначені пристрої виключною функціональністю. Це демонструє що дизайнери зрозуміли своїх клієнтів та їх потреби”, - сказав професор д-р Пітер Зек, засновник та головний виконавчий директор Red Dot Award.

«ІТ-Інтегратор» оголошує про кадрову новину - керівником (CEO) компанії став Андрій Верба. Цю нову в структурі управління компанії посаду топ-менеджер зайняв у новому фінансовому році, який стартує в квітні. До цього Андрій більше двох років був директором департаменту промисловості «ІТ-Інтегратор». На цій позиції він розвивав напрямок ІТ-рішень для промислового і енергетичного секторів економіки.

Основні завдання нового менеджера - посилювати продажі, розвивати напрямки сервісу та аутсорсингу, регіональної мережі компанії, вихід на нові для компанії ринки. Під керівництвом нового менеджера компанія також буде активно розвивати напрямок кібербезпеки, smart & safe city, рішень в сфері Інтернет Речей (Internet of things, IоT), систем захисту для автоматизованих промислових систем (АСУТП).

«Основним моїм завданням на новій посаді стане створення єдиної ефективної команди. У «ІТ-Інтегратор» сьогодні працюють потужні і кваліфіковані групи фахівців з окремих IT-напрямків і груп продуктів. В силу специфіки роботи їм необхідно оптимально взаємодіяти і обмінюватися інформацією, що ми і плануємо налагодити», - коментує Андрій Верба.

Андрій Верба - вже більше 15-ти років працює на вітчизняному IT-ринку. Починав свою кар'єру в Донецьку після закінчення економічного факультету Донецького національного університету за спеціальністю «фінанси і банківська справа». З 1999-го по 2000-й рік працював у виконкомі Торезької міськради. У 2001 - му році став консультантом з продажу донецької філії компанії "Інформаційні комп'ютерні системи". У 2005 році очолив філію, в 2009 - східне регіональне управління компанії. В 2014 - м году переехал в Киев, где и продолжил свою карьеру. З 2015 року працював незалежним IT-консультантом. На початку 2016 року обійняв посаду директора департаменту промисловості компанії "ІТ-Інтегратор".

Професійні сфери інтересів: експерт в сфері промислових автоматизованих рішень, систем smart & safe city. операційний менеджмент і фінанси, консалтинг - управління продажами і комплексними проектами.

Хобі: Спорт, авто, подорожі

Дохід компанії «ІТ-Інтегратор» в 2017-му році склав 1,126 млрд грн. Цей ключовий фінансовий показник компанії виріс на 46% в порівнянні з попереднім роком. Чистий прибуток компанії за цей же період склав 40,2 млн грн. Цей показник в порівнянні з 2016 роком виріс в 10 разів. Найбільш значними напрямками у структурі доходу компанії стали мережеві та телекомунікаційні рішення (30%) ПК та периферія (27%), серверні рішення (25%).

Довідка

 «ІТ-Інтегратор»«ІТ-Інтегратор»─найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства - дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інформаційна безпека, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси (SaaS). Компанію було засновано 5 грудня 2000 року. «ІТ-Інтегратор» ─ компанія №1 на ринку системної інтеграції за підсумками 2016 року в рейтингу авторитетного ІТ-видання "Мережі та Бізнес".

Dell EMC представляет новые решения для машинного и глубокого обучения, продолжая линию внедрения высокопроизводительных вычислений (HPC), аналитики данных, сделав их доступными для небольших бизнесов по всему миру. Компании смогут использовать конвергенцию HPC, аналитику данных, для того чтобы выявлять мошенничество, обрабатывать изображения, анализировать финансовые инвестиции и персонализировать медицину. Это очередной шаг на пути к демократизации HPC, ко внедрению новшеств в области искусственного интеллекта (Artificial Intelligence - AI) и к продвижению как сообществ HPC, так и AI.

Многие организации уже используют машинное и глубокое обучение. Однако далеко не все обладают достаточным опытом, чтобы самим генерировать новые идеи, а не только развертывать и управлять готовыми решениями. Зато такую возможность дает экосистема Dell EMC, тесные партнерские кураторские отношения, богатый опыт компании в HPC и аналитика. Таким образом, заказчики могут получать и использовать ценную информацию в режиме реального времени.

Оптимальный путь для внедрения машинного и глубокого обучения

Компаниям бывает сложно внедрять новейшие технологии, поскольку там слишком мало знают о них, кроме того, не представляют, с чего начать, и как их применять в конкретной отрасли. И для того чтобы помочь им, Dell EMC выпускает HPC-решения, рассчитанные под разные варианты применения и под конкретные проблемы бизнеса.  

Новые комплекты Dell EMC Machine and Deep Learning Ready Bundles станут частью портфолио Dell EMC, в котором собраны демократичные продукты и решения. Комплекты включают в себя предварительно протестированные и проверенные серверы, хранилища, сети и службы, оптимизированные для приложений для машинного и глубокого обучения. Среди преимуществ новых готовых комплектов:

·         Быстрое, точное и глубокое понимание данных. Идентификация, анализ и автоматизация шаблонов данных позволяет клиентам эффективнее работать с ними в широком спектре приложений. Например, таких как распознавание лиц – в сфере безопасности, диагностика опухолей – в здравоохранении, определение мотивов поведения - в розничной торговле.

·         Компетентность. Знания и опыт Dell EMC, ее экосистема технологических партнеров даст клиентам максимальную отдачу от применения решений в сфере машинного и глубокого обучения.  

·         Максимум эффективности, безопасности и контроля. Заказчики могут снизить затраты, связанные с перемещением больших объемов данных в гибридных облачных средах, минимизируя риск и максимизируя контроль.

Готовые комплекты дадут конкурентные преимущества в он-премисных (on-premise) и в гибридных средах.

Заказчики, выбравшие Dell EMC Deep Learning Ready Bundle, получат преимущества от внедрения нового сервера PowerEdge C4140. Сервер поддерживает новейшие графические процессоры NVIDIA Tesla V100 PCIe и NVLink последнего поколения. Он служит примером стратегического партнерства Dell EMC и NVIDIA в совместной разработке новых HPC, анализе данных, ИИ-продуктов и ИИ-решений, представленных на ISC'17 в июне 2017 года. Кроме того, Dell EMC планирует предложить NVIDIA классы Deep Learning Institute в качестве официального партнера по доставке NVIDIA DLI.

Инсайты с Dell EMC PowerEdge

Новый сервер Dell EMC PowerEdge C4140 – это ультраплотная оптимизированная для ускорителей серверная платформа с инновационным дизайном. PowerEdge C4140 оснащен двумя масштабируемыми процессорами Intel Xeon® и четырьмя графическими процессорами NVIDIA Tesla для обеспечения оптимальной производительности для требовательных когнитивных нагрузок.

Новая технология ускорения PowerEdge C4140 идеально подходит для интенсивного машинного обучения и для приложений глубокого обучения, например, в области научной визуализации, разведки нефти и газа, финансовых услуг и других отраслях, где применяются HPC.

Трансформация будущего, возможности HPC, Big Data в машинном и глубоком обучении

В новых решениях Dell EMC использован опыт, накопленный за время сотрудничества с клиентами, и позволяющий максимизировать ценность от машинного обучения.

Так, Техасский центр расширенных вычислений применяет машинное обучение для целого ряда исследований по обнаружению опухолей мозга. Причем одними из первых приложений, разработанных центром для нового суперкомпьютера Stampede 2, были приложения для машинного обучения. Cистема была разработана в партнерстве с Dell EMC, Intel и Seagate и заняла 12-ую позицию в списке TOP500 самых мощных коммерческих доступных компьютерных систем по всему миру.

В свою очередь, канадские ученые используют Cedar, чтобы изучать изменчивый ДНК в бактериях с тем, чтобы передавать необходимую информацию региональным службам здравоохранения по всему миру и предотвращать эпидемии. Сам суперкомпьютер Cedar Университета Саймона Фрейзера был создан для работы с большими данными, включая искусственный интеллект с 146 серверами Dell EMC PowerEdge C4130, с графическими процессорами NVIDIA P100 Pascal. Это - самый мощный канадский академический суперкомпьютер, он занимает 94-ую позицию в TOP500 и 13-ую – на Green500.

Доступность:

·         Комплект Dell EMC Ready Bundles for Machine Learning and Deep Learning будет доступен в первой половине 2018 года – через партнерские каналы Dell EMC.

·         Сервер Dell EMC PowerEdge C4140 будет доступен в декабре 2017.

 

Цитаты:

Билл Вагнер (Bill Wagner), гендиректор Bright Computing

«У Bright и Dell EMC давняя история отношений на HPC-рынке, поэтому вполне естественно то, что мы расширили сотрудничество, создав вместе устройство для машинного обучения. Dell EMC и Bright упрощают работу, облегчая внедрение и использование машинного обучения в бизнесе. Кроме того, можно автоматически масштабировать собственные программы машинного обучения по мере их усложнения».

Навин Рао (Naveen Rao), вице-президент и генеральный менеджер группы продуктов AI корпорации Intel

«Intel рада объявить о стратегическом сотрудничестве с Dell EMC, направленном на усовершенствование готовых комплектов для глубокого и машинного обучения. Наше сотрудничество поможет компаниям любого масштаба ускорить внедрение инноваций и их собственных открытий».

Армуган Ахмад (Armughan Ahmad), старший вице-президент и генеральный менеджер подразделения гибридных облаков и готовых решений Dell EMC

«Наши клиенты постоянно говорят нам, что одной из их самых больших проблем для них стало управление и обучение на постоянно и ежедневно разрастающемся объеме данных. Благодаря высокопроизводительным вычислениям Dell EMC мы увидели, как наши AI-решения предоставляют критически важные сведения из этих данных быстрее, чем когда-либо ранее. Работая с нашими партнерами по стратегическим технологиям, мы можем внедрить эти мощные возможности для любых компаний. Что касается таких отраслей, как финансы или персонализированная медицина, то тут возможности – безграничны».

 

 

Коментарі

Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...
Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені