IT

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

 • IT
Зберегти
Скасувати
Відновити

Апаратне та Програмне забезпечення

ASUS випустив плати Z27

Інноваційні материнські плати лінійок ROG, ROG Strix, Prime, TUF і Workstation розкривають повну

П'ятниця, 20.01.2017 COMMENTS

Безпека, Сервіс, Комплектуючі, Витратні

Расходные материалы для

Компания Verbatim, входящая в состав Mitsubishi Chemical Holdings Group, выпустила два новых вида

П'ятниця, 10.03.2017 COMMENTS

Новинки Hi-Tech

ASUS на виставці ISE 201

ASUS представляє на ISE 2017 нову лінійку рішень для цифрових інформаційних панелей. Пре

П'ятниця, 24.02.2017 COMMENTS

Ринок ІТ

"Людина року-2016" - циф

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації  &l

Неділя, 5.03.2017 COMMENTS

IT

Компания Verbatim, входящая в состав Mitsubishi Chemical Holdings Group, выпустила два новых вида филаментов для 3D-печати – PETи PLA high performance. Новые расходные материалы многоцелевого назначения применяются для печати широко распространенным методом наплавления нитей (FFF) и гарантируют прозрачность (PET) и высокое качество печати. Произведенные в Японии новые  расходные материалы пополнят линейку филаментов Verbatim, доступных для дизайнеров, инженеров-проектировщиков, производственных предприятий и людей, увлекающихся моделированием.

 

Новые филаменты PETи высокопроизводительный PLAhighperformanceбыли продемонстрированы на выставке TCT в Бирмингеме, Великобритания. Новые расходные материалы дополняют линейку филаментов Verbatim, включающую высококачественные нити ABS, PLA и ультра эластичный PRIMALLOY™ (TPE). В настоящее время компания готовит к выходу на рынок два дополнительных вида филаментов: растворимый в воде материал BVOH и PP – полипропилен - широко распространенный гибкий и одновременно прочный пластик.

 

Нить PLAвысоко ценится специалистами в отрасли 3D-печати за ее безопасность для человеческого организма и окружающей среды по сравнению с материалами на основе нефтепродуктов. Основные же недостатки пластика PLAзаключаются в его предрасположенности к сворачиванию и хрупкости нити. В состав материала нового поколения PLAhighperformanceот компании Verbatimвходят специальные аддитивы, разработанные концерном Mitsubishi, которые позволяют искоренить эти сложности и продлить срок службы напечатанных объектов. Кроме того уникальный материал PLAhighperformanceболее мягок, поэтому напечатанные из него предметы лучше поддаются последующей шлифовке, что особенно важно при изготовлении 3D-объектов для демонстрационных целей.

 

Легкий и прочный материал PETуже широко используется в производстве емкостей для напитков и продуктов питания. Спрос на нити PETот компании Verbatimрастет ввиду простоты их использования, прочности (с пределом прочности 70 МПа*) и высокой степени прозрачности (коэффициент прозрачности 90%*). Пользователи оценят гладкую, блестящую и прозрачную поверхность объектов, напечатанных из пластика PETVerbatim.

 

«Новые расходные материалы Verbatimизготовлены в Японии с использованием высококачественного сырья и в соответствии со строгими отраслевыми стандартами. Чтобы добиться наилучшего качества продукта, компания придерживается правил высокоточных производственных процессов. Последовательность - ключ к успеху, поэтому каждая катушка филамента от компании Verbatim отличается стабильно высоким качеством. Новые 3D-материалы также обладают высокой точностью диаметра, поэтому в процессе печати нить подается без особых усилий и риска сбоя или «зажевывания» филамента в принтере», - объясняет Рюдигер Теобальд, директор по маркетингу в регионе EMEA компании Verbatim.

 
Новые расходные материалы от компании Verbatimсовместимы практически с любым 3D-принтером, включая модели от Ultimaker, Massportal, MakerBot, Leapfrog, RepRap, а также AyeAyeLabs, Builder, iMaker, PrintrBotи многие другие.

ЛАУРЕАТИ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА РОКУ– 2016» в номінації  «Лідер цифрової галузі року».

Компанія INNOVECS

Співзасновник і генеральний директор- Алекс Луцький

Існуючі на даний час корпоративні нагороди: Серед найбільш важливих нагород я б хотів виділити: премію HR BrandAward 2015 (hh.ua), Найпопулярніший роботодавець 2015 (rabota.ua), а також те, що Інновекс увійшов у топ 25 кращих ІТ-компаній України (ТОП 100).

Три головні події 2016 року за Вашою версією: Перша важлива подія для Інновекс, з точки зору самої компанії, полягає у тому, що з року в рік ми зростаємо: у 2016 році кількість наших співробітників досягло позначки у 300 осіб. По-друге, за версією ТОП-100, ми увійшли у 25 найкращих сервісних ІТ-компаній України. По-третє, ми підписали декілька стратегічних контрактів з компаніями світового рівня, що ще більше посилить позицію Інновекс на ІТ-ринку.

Девіз підприємства: Інновекс – Ваш надійний партнер у розробці технологічного програмного забезпеченняу стилі Кремнієвої долини.

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії?: Якщо вважати, що талісман – це те, що приносить удачу, то наш талісман - це віра в успіх, надійна команда та щасливі клієнти.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Цілеспрямованість – це головний життєвий принцип будь-якого успішного бізнесмена. Щоб бути успішним підприємцем, потрібно бути не тим, хто тільки говорить про проблеми, а тим, хто вирішує їх і рухається вперед.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»: Для будь-якого керівника компанії «Кодекс честі» дуже важливий. В ІТ-бізнесі все збудовано на репутації, і важливо не втратити її на кожному з етапів. Якщо брати за приклад нашу компанію, то ми дуже відкриті для наших працівників, незалежно від того, добру або погану новину доводиться повідомляти, бо на цьому будується повага та довіра до керівництва. Відкритість, правильна та своєчасна комунікація – це те, що допомагає побудувати довіру і у відносинах з клієнтами, які цінують наші послуги та партнерське ставлення, а також рекомендують Інновекс іншим.

Яким чином можна змусити думати велику кількість різних людей про успіх однієї компанії?Не думаю, що людей потрібно змушувати. Слід створювати умови, в яких люди можуть стати успішними, і тоді це неминуче призведе до успіху всієї компанії. Інновекс ще не найбільша компанія на ІТ-ринку України, але якщо поглянути на те, що нам вдалося за 5 років побудувати впізнаваний бренд в Україні та за кордоном, і налагодити роботу зі замовниками по всьому світі – я вважаю, що це і є той самий успіх, про який багато хто мріє.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери цифрової галузі? В чому ваша унікальність? Інновекс – успішно конкуруючий бренд в індустрії аутсорсингу та один з кращих роботодавців у ІТ-галузі України. Співробітникам ми даємо можливість працювати з новітніми технологіями і брати участь у розвитку компанії, а клієнтам гарантуємо справжнє партнерство та послуги найвищої якості. Ось і весь секрет успіху J

Які передові технології застосовуються у роботі компанії? Чи враховується позитивний досвід інших країн? Якщо говорити про спеціалізацію Innovecs, то у нас великий досвід у AdTech, FinTech, Blockchain, BigData, Gaming, ми активно розвиваємо HeathTech та VirtualReality.

Бути сьогодні успішним – це… Бути успішним означає не тільки вміти збудувати прибуткову компанію або продати її за великі гроші, скільки дати щось корисне клієнтам, суспільству, країні: створити нові робочі місця, дати гідні заробітні плати та умови праці, допомагати клієнтам розробляти революційні програмні продукти, які змінюють світ. Успіх – це не тільки фінансовий показник.

Що ще не потрапило до Всесвітньої Мережі, але хотілося б там побачити?

Наразі ми розпочинаємо все більше співпрацювати з компаніями в галузі біотехнологій та охорони здоров'я, в невдовзі ці технології стануть дуже популярними в Мережі. Дуже хотілося б побачити Інновекс в цих публікаціях.

Коли, на Вашу думку, в світових ЗМІ буде "один суцільний Інтернет"?В принципі, ЗМІ вже "один суцільний інтернет", особливо з огляду на трафік відвідування. Цифрові медіа на сьогоднішній день вже більше користуються попитом, ніж друковані видання.

Хто «крутіший» - Білл Гейтс чи Стів Джобс?JБілл Гейтс та Стів Джобс геніальні особистості, кожен з яких зробив свій внесок в розвиток ІТ-індустрії та допоміг створити її такою, якою ми її зараз з вами знаємо. Стів Джобс вірив в те, що ніхто не вірив, та створював абсолютно нові продукти для людей. А Білл Гейтс йшов вже більш перевіреним шляхом, пропонуючи ті речі, які були зрозумілі більшості. Я вважаю, що вони обидва круті, та у кожного з них своя індивідуальна формула величі.

Хто з видатних діячів людства може бути взірцем та прикладом для працівників Вашою компанії? Компанія Zappos та її CEO Тоні Шей чудовий зразок для наших працівників, бо йому вдалося, не зважаючи ні на що, збудувати успішний бізнес долаючи усі тяжкі моменти. Це відмінний приклад self-made бізнесмена, який самостійно побудував бізнес з нуля, а не просто купив та керував ним.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення це успіх Інновекс та той шлях, який ми подолали разом з нашою командою. Найбільша помилка ... напевно її нема, але є безліч дрібних помилок, через які ми пройшли та які, озираючись назад, можна було вирішити ефективніше. Проте, так чи інакше, ці ж помилки привели нас до сьогоднішнього дня та до успіху Інновекс.

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все ж таки в грошах, то чому?

Щастя не в грошах, а у їх кількості JА якщо серйозно, у цілому успіх компанії не полягає виключно у фінансових показниках. Певна річ, що бізнес має бути прибутковим, але щастя саме в тому, чим ти займаєшся, в команді з якою ти працюєш та у результаті, який видно не тільки всередині компанії, але й за її межами.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори, і я... зрушу ІТ-світ на крок вперед».

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? Час минає, і хотілося б його зупинити, щоб встигнути збудувати ще декілька успішних компаній на зразок Інновекс.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? Бізнес і те, чим я займаюсь є моїми хобі у тому числі. Як сказав Генрі Форд: «Краща робота — це високооплачуване хобі».

 

Компанія «ГлобалЛоджик Україна» (GlobalLogic)

Директор - Ігор Бєда

Існуючі на даний час корпоративні нагороди: Корпоративна нагорода GlobalLogic Champion Cup за виконання всіх цілей 2016-го фінансового року.
Три головні події 2016 року за Вашою версією: До компанії приєдналося понад 850 нових технічних фахівців, в компанії стартувало понад 60 нових проектів, українська команда GlobalLogic стала переможцем внутрішньокорпоративного конкурсу інновацій.

ДевізВашоїкомпанії: GlobalLogic Imagine Next.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Гарне правило заклали в мене мої батьки: важливо прожити життя так, щоб в результаті не було соромно за свої вчинки. Немає речей, які неможливозробити. Мене мотивує можливість взяти новий проект, який складніше попереднього, і показати, чи зможеш ти його реалізувати,чи ні.

Якщо людина добре мотивована, воназможе подолати будь-які перешкоди на шляху до досягнення своєї мети.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі»: Не говорити про чужінедолікиі про свої чесноти.

Як велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії?Переконати їх у тому, що вони є важливою і невід'ємною частиною цієї компанії.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери цифрової галузі? В чому ваша унікальність?Компанія GlobalLogic займається не просто розробкою програмного забезпечення для іноземних замовників. Ми займаємося високотехнологічним R&D і створюємо комплексні програмні рішення для таких сфер як:медицина, автомобільна промисловість, медіа, телекомунікації та багатьох інших.

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвіт інших країн?Сфера ІТ і програмування сама по собі дуже інноваційна та високотехнологічна. Ми тісно співпрацюємо з багатьма міжнародними технологічними компаніями, вносимо кращий досвід і сучасні технології в створення комплексних програмних рішень в Україні.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте?Власне задоволення і суспільне визнання.

Ваш улюблений афоризм?Impossibe is possible.

Що ще не потрапило в Мережу, але хотілось би там побачити?Все там.

Хто «крутіший» - Білл Гейтс чи Стів Джобс?JЗ цих двох виберу Джобса за любов до прекрасного. J
Хто з видатних діячів людства може бути взірцем для працівників Вашої компанії?Черчілль, Папа Франциск ... ібагато інших.

Якщощастяне в грошах, то в чому?JА якщо все-таки в грошах, то чому? JЩастя не в грошах, а в збалансованих відносинах між особистістю і світом.

Продовжіть фразу «Дайте мені точку опори і я...Переверну світ? Здається хтось це говорив».

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок?Подорожувати, готувати і проводити час з сім'єю.

 

Інтернет-магазин жіночого одягуGepur (gepur.com)

Засновниця і креативний директор Садовська Катерина Сергіївна

Найвагоміші здобутки Вашої компанії  в 2016році:

Запуск благодійного проекту «Ялюбовь». Вся виручка з продажу одягу з емблемою «Ялюбовь» йде на допомогу будинкам малятка. Перед Новим Роком ми вже з'їздили до будинку маляти в Одесі і завезли малюкам одяг, іграшки, ліки. Співпраця зі знаменитостями в рамках рекламних фотосесій: модель Анастасія Решетова, актриси Світлана Пермякова, Анна Хилькевич. Участь в міжнародній fashion-виставці Ptak fast fashion в Польщі. Дизайнерський показ Катерини Садовської на Ukrainian Fashion Week, про який вийшла стаття на сайті vogue.ua і багатьох інших, як про справжній прорив молодого дизайнера.

Девіз Вашого підприємства:  «Люби себе і знаходь час для шопінгу». Цей девіз уособлює висловлювання, як наш зовнішній вигляд впливає на наш внутрішній стан, тому дуже важливо любити і балувати себе красивим одягом, щоб відчувати себе впевненою і бажаною, ну а ми, в свою чергу, завжди готові радувати прекрасних дівчат новими стильними колекціями.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: Чесність, працьовитість, креативність і почуття гумору.

Чи існує в сфері Вашої професійної (громадської) діяльності таке поняття, як «Кодекс честі»? Ваш професійний і особистий «Кодекс честі».Існує, у мене є певні принципи, як в простому спілкуванні, так і в роботі з людьми, від яких я намагаюся не відступати і завжди дотримуватися. Для мене дуже важливо бути чесною і щирою з людьми.

Як велику кількість різних людей змусити думати про успіх однієї компанії? Ми намагаємося мотивувати своїх співробітників. Для цього у нас є система бонусів і премій за хорошу роботу, крім цього, ми часто влаштовуємо корпоративні заходи, під час яких співробітники можуть поспілкуватися в невимушеній обстановці, це зміцнює хороші взаємини в колективі. Ми всі як одна велика сім'я.

Як ви вважаєте, що дозволило вашій компанії вийти в лідери цифрової галузі? В чому ваша унікальність? Ми створювали компанію практично з нуля. Було тільки велике бажання розвиватися і те, що зараз ми досягли певного рівня, не може нас не тішити. Вважаю, що наш основний секрет - професійні співробітники, кожен з них добре знає і любить свою справу. Крім того, ми велику увагу приділяємо деталям, важливо щоб все було бездоганно, це створення максимально зручного і привабливого інтерфейсу нашого сайту для клієнтів, індивідуальний продуманий контент. Ми вчасно помітили, що дівчата все більше починають купувати в інтернеті, а не ходять по магазинах, адже на це треба витратити багато часу і ціни в бутіках набагато вище. В інтернеті пропозиції набагато вигідніше за ціною  до того ж економлять ваш час і сили. 

Які передові технології застосовуються в роботі компанії? Чи враховується позитивний досвіт інших країн? Звичайно, ми намагаємося не відставати від нових технологій і постійно стежимо, що нового з'являється на ринку. При виробництві нашої одягу ми використовуємо тільки нове і якісне обладнання. Використовуємо САПР Juliviдля розробки креслень нових моделей одягу.

Говорячи слово УСПІХ, який вміст ви в нього вкладаєте?Слово «успіх» кожен може розуміти по-різному. Для мене це, перш за все, улюблена робота і те, що мій одяг подобається людям, і вони йогоносять із задоволенням…

Ваш улюблений афоризм? Всьому свій час…

Що ще не попало в Мережу, але хотілось би там побачити? Хотілося б побачити, що бренд Gepur не менш популярний, відомий по всьому світу, ніж бренд Zara або Chanel.

Коли, на Вашу думку, в світових ЗМІ буде "один суцільний Інтернет"? Інтернет вже займає невід'ємну частину нашого життя, тому можна з упевненістю сказати, що він уже «по всіх усюдах».

Хто «крутіший» - Білл Гейтс чи Стів Джобс?JСтів Джобс - за його оригінальність і нестандартність і, звичайно, iPhone - найбільший винахід нашого часу)
Хто з видатних діячів людства може бути взірцем для працівників Вашої компанії? Олександр Македонський може бути відмінним прикладом. Він не зупинявся на досягнутому, був дуже організованим і завжди доводив справи до кінця.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Я вважаю, що все, що не робиться, робиться на краще. Тому всі помилки, які були - це уроки і досвід, без цього в бізнесі ніяк. Головне досягнення мого життя ще попереду.

Якщощастяне в грошах, то в чому?JА якщо все-таки в грошах, то чому? J Відповім, як справжня дівчина, щастя не в грошах, а в тому, що з їх допомогою можна купити. Наприклад, гарний одяг).

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Кращий відпочинок для мене - проводити більше часу зі своєю сім'єю і подорожувати.

 

НА ПРАВАХ ПАРТНЕРА

ASUS представляє на ISE 2017 нову лінійку рішень для цифрових інформаційних панелей.

Представлені інтегровані рішення для комерційного та корпоративного застосування, які охоплюють як спеціалізовані апаратні засоби, так і платформи керування контентом

 

ГОЛОВНЕ

 • ASUS виробляє широкий спектр інноваційних рішень для цифрових інформаційних панелей (digital signage) і обчислень для бізнесу.
 • На виставці ISE 2017 були представлені цифрові інформаційні панелі ASUS серії SA з підтримкою технології SignArrange, модель ASUS SD434-YB, а також бізнес-рішення на основі міні-ПК ASUS.
 • Виставка Integrated Systems Europe 2017 (ISE 2017) проходила в Амстердамі з 7 по 10 лютого 2017 року.

Компанія ASUS представила новітні розробки в області цифрових інформаційних панелей (ЦІП) і рішень для роздрібної торгівлі на базі міні-ПК на виставці Integrated Systems Europe 2017. В експозиції були представлені серія ЦІП, які працюють під керуванням ОС Android, – ASUS SA, серія міні-ПК VivoMini UN і пристрої під керуванням Chrome OS. Новітні інтегровані рішення ASUS для організації ЦІП, що підтримують операційні системи Windows, Android і Chrome OS, призначені для використання на підприємствах швидкого харчування, роздрібної торгівлі, в медичних й освітніх установах.

Інформаційні панелі ASUS серії SA з підтримкою SignArrange

Серія цифрових інформаційних панелей ASUS SA побудована на основі панелей індустріального класу, обладнаних технологією протидії вигорянню та призначених для цілодобової роботи. Ці пристрої працюють під керуванням Android, підтримують з'єднання ланцюжком через інтерфейс DisplayPort 1.2 та мають функцію розподілу загального зображення на всіх панелях, яка формує один великий матричний екран. Також передбачений вбудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Серія SA представлена ​​49- та 55-дюймовими моделями з уже встановленим пакетом ASUS SignArrange. Це програмне забезпечення дозволяє легко створювати контент на базі шаблонів і програвати його. Користувачі можуть створювати свій власний контент на базі шаблонів, які можна завантажити, а також складати розклад відтворення.

ЦІПсерії SA мають вбудований сенсор прискорення, завдяки якому пристрій визначає своє положення й автоматично перемикається між портретним і ландшафтним режимом. Така гнучкість дає можливість установлення панелей у найрізноманітніших місцях.

SD434-YB: економічне медіа-рішення

Інформаційна панель ASUS SD434-YB має 43-дюймовий РК-дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080), економічним світлодіодним підсвічуванням і широкими кутами огляду. Вона забезпечена багатим набором інтерфейсів, що включає HDMI, DVI-D, D-Sub, CVBS/Y, аудіовхід та аудіовихід, RJ45, вхід і вихід RS232, а також порт USB. У панель убудований USB-медіаплеєр, що підтримує велику кількість форматів файлів.

Центр керування ASUS Control Center

Центр керування ASUS Control Center (ACC) – це ПЗ, яке надає користувачеві інтуїтивний інтерфейс керування його інформаційними панелями, дозволяючи вести розклад завдань, і відсилає повідомлення на електронну пошту в разі несправності ЦІП. За допомогою ASUS Control Center налаштування та керування пристроєм стають вкрай простими та можуть виконуватися як на одиничній панелі, так і масштабуватися на весь парк пристроїв.

 

ASUS Control Center забезпечує віддалене керування на будь-якому мобільному пристрої через браузер із підтримкою HTML5.

Бізнес-рішення ASUS на основі міні-ПК

У портфоліо ASUS є великий вибір рішень для бізнесу на базі міні-ПК у діапазоні від мініатюрних Stick PC до міні-ПК об'ємом 2 літри з підтримкою операційних систем Windows і Chrome. Вони забезпечені системами віддаленого керування Chrome Management Console та ASUS Business Manager і призначені для експлуатації в роздрібній торгівлі, транспортних хабах, відеостінах і в корпоративному середовищі. При замовленні можна вказати бажані для клієнта процесор, операційну систему, модуль Wi-Fi і варіант організації сховища даних.

Міні-ПК ASUS проходять жорсткий вихідний контроль, у тому числі 24-годинний термопрогін, а також тестування надійності й сумісності, що гарантують продуктивність прямо «з коробки». Випробування включають, серед іншого, роботу пристрою при граничних значеннях температури й вологості, тестування з граничним навантаженням, а також багаторазове ввімкнення-вимкнення виробів.

ASUS VivoMini UN45

Міні-ПК ASUS VivoMini UN45 побудований на основі процесора Intel® Celeron®, має у своєму розпорядженні широкий набір інтерфейсів, який включає чотири порти USB 3.0 і бездротовий інтерфейс Wi-Fi стандарту 802.11ac. UN45 відтворює відео з роздільною здатністю 4K UHD і підтримує підключення до трьох незалежних дисплеїв через порти HDMI і mini DisplayPort++. Корпус VivoMini PC UN45 виконаний на компактному, сумісному з кріпленням VESA, шасі, і його конструкція передбачає легкий доступ до компонентів для їх апгрейду. Безвентиляторна конструкція гарантує практично безшумну роботу навіть під максимальним навантаженням.

ASUS Chromebox 2 (CN62)

Міні-ПК ASUS Chromebox 2 побудований на процесорі Intel Core™ п'ятого покоління та здатний відображати відео з роздільною здатністю 4K UHD. Конструкція Chromebox 2 орієнтована на низький рівень виробленого міні-ПК шуму і забезпечена чотирма портами USB 3.0, бездротовими інтерфейсами Bluetooth® 4.0 і Wi-Fi стандарту 802.11ac, кард-рідером «4-в-1», аудіовиходом, портами HDMI і DisplayPort++, а також отвором для замка Kensington. Операційна система Chrome OS створює зручне й безпечне цифрове середовище завдяки автоматичному оновленню та вбудованому антивірусному ПЗ. Панель керування, заснована на веб-технології та Google Chrome, дозволяє із легкістю адмініструвати облікові записи користувачів, програми та пристрої всій організації з однієї точки.

ASUS Chromebit CS10

При довжині всього 12 см ASUS Chromebit CS10 – це наймініатюрніший у світі пристрій, що працює під керуванням Chrome OS, здатний відтворювати відео Full HD 1080p. У Chromebit CS10 вбудовані бездротові інтерфейси – дводіапазонний Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.0 – а також порти USB і HDMI. У комплекті з ним постачається також ексклюзивний гнучкий перехідник Flex Connect HDMI, що дозволяє підключити мікро-ПК до моніторів із розташуванням порту HDMI в різних місцях і під різними кутами.

 

###

Про компанію ASUS

ASUS є однією з найбільш авторитетних у світі компаній, за даними журналу Fortune, що створює продукти для розумного життя сьогоднішнього та завтрашнього дня. ASUS пропонує широкий асортимент продукції, що включає в себе Zenbo, ZenFone, ZenBook, цілий спектр ІТ-пристроїв і компонентів, а також обладнання штучної реальності, віртуальної реальності та інтернету речей. Оборот компанії, що нараховує більше 17 000 співробітників і понад 5000 висококласних розробників по всьому світу, склав в 2015 році приблизно 14 мільярдів доларів США.

В рамках глобального исследования Citrix и Ponemon Institute 68% респондентов заявили о том, что личные устройства сотрудников, используемые в работе, могут помочь злоумышленникам получить доступ к корпоративным сетям и данным.

83% участников опроса сообщают, что их компании подвержены риску из-за избыточной сложности организационной структуры и ИТ-систем. 74% осознают актуальность внедрения новой инфраструктуры информационной безопасности

======

 

 Согласно глобальному исследованию Citrix и Ponemon Institute, 98% компаний, принявших участие в опросе, в 2017 г. планируют потратить более 1 миллиона долларов США на поддержание защиты информационной безопасности (ИБ). При этом многие сотрудники и системы ИБ на местах не способны справиться с современными угрозами.

 

Риски нарушения информационной безопасности продолжают возрастать по мере того, как в сетях регистрируется все больше устройств, и сотрудники получают все больше возможностей для того, чтобы работать в любом месте и с любого устройства.  Концепция использования личных устройств для работы (BYOD) стала повседневной практикой, и компании должны сделать ИБ основным приоритетом для обеспечения защиты приложений и данных. Кроме того, организациям нужны квалифицированные специалисты, способные снизить риски и повысить безопасность корпоративных приложений и данных

 

Согласно глобальному исследованию Citrix и Ponemon Institute, менее половины (48%) сотрудников подтверждают, что их компании допускают к важной конфиденциальной информации только соответствующих сотрудников и партнеров. Ситуация усугубляется еще и тем, что по словам 70% опрошенных, часть решений обеспечения безопасности в организациях является устаревшей и не справляется с поставленными перед ними задачами

 

ИТ-безопасность не должна ограничиваться реагированием на кибератаки, которые произойдут в будущем. Компаниям важно иметь надежный план действий еще до того, как случатся атаки киберпреступников. Согласно прогнозам отраслевых аналитиков, в 2016 г. более $94 миллиарда было инвестировано в решения по защите данных. При этом почти половина компаний заявила о том, что за последний год они сталкивались со случаями нарушения информационной безопасностивызванными как внешними, так и внутренними причинами.

В условиях появления все новых угроз и развития новых технологий необходимо предпринять проактивные меры для защиты как от известных, так и от новых угроз и задуматься о том, как можно максимально эффективно обеспечить безопасность данных

 

Citrix и Ponemon Institute выяснили, что 83% компаний во всем мире считают себя более подверженными рискам нарушения информационной безопасности из-за избыточной организационной сложности. Сотрудники не соблюдают корпоративные требования в отношении безопасности, т.к. они ограничивают их производительность. Кроме того, эти политики мешают им работать в привычной для них манере. Неудивительно, что "теневых" ІТ-ресурсов пользуются все большей популярностью, т.к. они позволяют сотрудникам проще выполнять свои обязанности

 

 

Сотрудники хранят данные на своих устройствахважная корпоративная информация становится доступной с любого ноутбука, смартфона или планшета, который сотрудник использует в офисе или кафе. Кроме того, согласно 87% респондентов объем данных увеличивается, что подвергает риску больше информации

 

Результаты исследования также выяснили, что ИТ-специалисты и эксперты в области информационной безопасности видят следующие угрозы

 

 • 79% респондентов беспокоятся нарушениями информационной безопасности, затрагивающими важную корпоративную информацию.
 • Защита приложений и данных имеет крайне важное значение, 74% опрошенных заявили, что для повышения безопасности и снижения рисков требуется новая инфраструктура защиты.
 • 71% участников понимают, что существует риск нарушения информационной безопасности, связанный с их неспособностью контролировать устройства и приложения сотрудников

Планы на будущее

 

 • В ближайшие 2 года при создании новой ИТ-инфраструктуры в качестве основных решений, которые помогут сократить риски, 73% респондентов назвали управление данными, 76% - управление конфигурацией и 72% - управление приложениями.
 • 75% заявили о том, что их организации не полностью готовы для борьбы с рисками, связанными с Интернетом вещей.

Выявлены неудачные проекты, связанные с обеспечением ИБ:

 • 70% рассказали, что их организации инвестировали средства в технологии, которые не были успешно интегрированы (например, бесполезное ПО).
 • Установка неразрешенных приложений: 65% респондентов заявили о том, что их компании не способны снизить риски, связанные с использованием неразрешенных приложений, это увеличивает угрозы нарушения информационной безопасности, включая риски от "теневых " IT-ресурсов.
 • Неуправляемые данные подвергаются риску: 64%подтвердили, что их организации не имеют решений для того, чтобы эффективно сократить риски, связанные с неуправляемыми данными (включая, данные, загружаемые на USB-накопители, данные, передаваемые третьим сторонам, и файлы без срока истечения хранения). 
 • Недостаток квалифицированных специалистов: только 40% заявили о том, что они приняли на работу опытных специалистов.

Несмотря на то, что пока нет единой универсальной технологии для решения всех вопросов информационной безопасности, участники опроса надеются, что существуют решения, которые могут помочь им при управлении вопросами информационной безопасности

 • Создать единое представление: 53% считают, что создание единого представления о пользователях в рамках всей компании позволит обеспечить информационную безопасность.
 • Занять проактивную позицию: 48% сказали, что возможно обеспечить информационную безопасность, если действовать в таком же темпе, как возникают новые угрозы.

Респонденты также считают, что снизить риски позволят некоторые специальные меры по улучшению ИТ- среды, среди которых можно выделить следующие

 

 • Внедрение более современных технологий: 65% считают, что внедрение усовершенствованных технологий позволит исправить ситуацию.
 • Инвестиции в квалифицированных сотрудников: 72% полагают, что прием на работу высококлассных специалистов позволит более эффективно бороться с угрозами нарушения информационной безопасности.

В рамках отчета «Потребность в новой архитектуре ИТ-безопасности: глобальное исследование» (Need for a New IT Security Architecture: Global Study), подготовленного Ponemon по заказу Citrix, оценивались мировые тенденции, связанные с рисками нарушения ИТ-безопасности, и причины, по которым методики и политики безопасности должны развиваться так, чтобы успешно справляться с угрозами самого разного рода: начиная от передовых технологий, заканчивая киберпреступностью и необходимостью соответствовать нормативным требованиям. В исследовании приняло участие более 4200 ИТ-директоров из Австралии/Новой Зеландии, Бразилии, Канады, Китая, Германии, Франции, Индии, Японии, Кореи, Мексики, Нидерландов, ОАЭ, Великобритании и США.

Компания MTI подписала дистрибуторский договор с Hitachi Data Systems, мировым лидером в сфере решений для хранения, обработки и анализа данных. Используя накопленный опыт, уникальные наработки в области больших данных и интернета вещей, компания Hitachi стремится к построению разумного и безопасного общества. Основой для этого эксперты компании считают цифровую трансформацию бизнеса, реализация которой помогает повысить эффективность производства товаров и услуг, создать новые конкурентные преимущества и ускорить возврат инвестиций.

MTI будет поставлять на украинский рынок системы хранения данных, высокопроизводительные системы NAS и объектные хранилища Hitachi. Сегодня Hitachi Data Systems является единственным поставщиком, чья основная линейка решений предлагает единый уровень функциональных возможностей хранения данных для всех входящих в нее систем от модели начального уровня до самой «старшей». Таким образом, у заказчиков появляется возможность выбирать решения, исходя не из их функциональных различий, а из требуемого в данный момент соотношения емкости, производительности и стоимости, необходимых для решения задач, стоящих перед бизнесом. Системы хранения данных Hitachi, созданные на  основе 20-летнего опыта разработки и  3000  патентов, предоставляют самые передовые корпоративные технологии хранения данных компаниям любых размеров. Эти решения включают в себя ту же операционную систему и те же возможности управления, миграции, виртуализации, репликации и защиты данных, что и самые мощные системы корпоративного класса.

Системы хранения данных Hitachi уже можно приобрести в MTI под заказ.

Окомпании Hitachi Data Systems

В современных условиях активного развития и внедрения в нашу жизнь цифровых технологий бизнес любого уровня подвергается давлению со стороны более технологичных конкурентов. Именно так появляется потребность в цифровой трансформации, которая обещает бизнесу невероятные преимущества: от высокой рентабельности и быстрого вывода продуктов на рынок до отличного обслуживания клиентов и появления новых источников дохода.

Никто не разбирается в специфике работы с данными так же глубоко, как Hitachi Data Systems. Комплексная стратегия работы с клиентами и широкий ассортимент решений Hitachi помогают крупнейшим в мире компаниям осуществлять управление данными и их анализ. Именно это и позволяет клиентам получать уникальные знания о рынке и добиваться более высоких бизнес-результатов.

О компании MTI

Компания MTI  основанная 25 февраля 1991 г, является многопрофильным IT-холдингом и одним из крупнейших игроков рынка информационных технологий Украины.

Основные направления деятельности группы компаний MTI:

·         Оптовая продажа ноутбуков, компьютерных комплектующих, средств связи, компьютерной и  офисной техники;

·         Розничная продажа персональной компьютерной техники через собственные сети монобрендовых магазинов Lenovo, Samsung, Panasonic и Киевстар.

·         Системная интеграция в финансовом, государственном, промышленном секторах и ритейле;

·         Гарантийное и послегарантийное сервисное обслуживание компьютерной и бытовой техники;

·         Продажа, установка и сопровождение систем торговой и физической безопасности.

Компания выступает авторизированным дистрибутором лидирующих производителей IT-товаров.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені