IT

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • IT
Зберегти
Скасувати
Відновити

Апаратне та Програмне забезпечення

Перший базовий накопичув

Samsung Electronics представила свій перший, базований на NVMe™[1],портативний твердотілий

Понеділок, 3.09.2018 COMMENTS

Безпека, Сервіс, Комплектуючі, Витратні

Безопасность и козырь ED

Image - Безопасность и козырь ED

Оптимизация процедурных аспектов в бизнесе и экономия ресурсов сегодня является передовыми требов

П'ятниця, 7.09.2018 COMMENTS

Новинки Hi-Tech

Нові моделі процесорів

Компанія AMD рада повідомити, що дві нові моделі процесорів - Ryzen ™ 5 2500X і Ryzen &trad

Вівторок, 18.09.2018 COMMENTS

Ринок ІТ

Бренд Tecno - скоро в Ук

Image - Бренд Tecno - скоро в Ук

Преміальний світовий бренд смартфонів Tecno, що входить в ТОП-10 виробників смартфонів за версією

П'ятниця, 7.09.2018 COMMENTS

IT

Компанія AMD рада повідомити, що дві нові моделі процесорів - Ryzen ™ 5 2500X і Ryzen ™ 3 2300X - вже надійшли в продаж. Зокрема, настільні ПК Acer Nitro N50-100 на базі Ryzen 5 2500X доступні для замовлення в деяких регіонах світу.

 

Ця лінійка продуктів дозволяє партнерам AMD з числа OEM-виробників і системних інтеграторів розробляти свої власні унікальні системи, які націлені на споживачів, що шукають готові рішення для ігор, домашнього використання або ПК маленького розміру.

 

 

Модель

Кількість ядер

Кількість потоків

Підвищена/базова тактова частота (ГГц) 

Кеш

TDP (Вт)

Кількість графичних блоків

Доступність PBO

AMD Ryzen7 2700E

8

16

4.0/2.8

20 Мб

45 Вт

N/A

Ні

AMD Ryzen 5 2600E

6

12

4.0/3.1

19 Мб

45 Вт

N/A

Ні

AMD Ryzen 5 2500X

4

8

4.0/3.6

10 Мб

65 Вт

N/A

Так

AMD Ryzen 5 2400GE

4

8

3.8/3.4

6 Mб

35 Вт

11

Ні

AMD Ryzen 3 2300X

4

4

4.0/3.5

10 Мб

65 Вт

N/A

Так

AMD Ryzen 3 2200GE

4

4

3.6/3.2

6 Мб

35 Вт

8

Ні

 

Обидва нові процесори Ryzen володіють збільшеною частотою в 4 ГГц, а також використовують алгоритми Precision Boost 2 і XFR 2, що з'явилися разом з лінійкою процесорів Ryzen другого покоління. Унікальною особливістю Ryzen 5 2500X і Ryzen 3 2300X є використання єдиного комплексу ядер (CCX), виготовленого за технологією 12нм і на базі архітектури «Zen +», що забезпечує приріст продуктивності на 8-10% в однопоточних і багатопоточних навантаженнях в порівнянні з попереднім поколінням чіпів .

 

Завдяки наявності 4 ядер і до 8 обчислювальних потоків, тепловиділенню в 65 Вт і підтримці пам'яті DDR4-2933 МГц нові процесори Ryzen можуть бути легко інтегровані в інноваційну та стабільну платформу рішень AMD для настільних ПК.

 

Як і вже доступні Ryzen X-серії, нові процесори повністю розблоковано для налаштування продуктивності, вони підтримують Precision Boost Overdrive при використанні з відповідною материнською платою і сумісні з екосистемою Socket AM4.

 

Доступність нових систем ви можете уточнити у локальних виробників ПК.

Оптимизация процедурных аспектов в бизнесе и экономия ресурсов сегодня является передовыми требованиями успешного предпринимательства наряду с обеспечением стабильности и гарантированной безопасности. Бизнес, как известно, не существует без постоянного взаимодействия и коммуникации. Это в свою очередь предусматривает обработку большого массива документации, что является довольно нерентабельно на сегодняшний день. В связи с появлением в Украине уже более 10 лет назад систем электронного документооборота,  выполнение вышеуказанных задач перешло на качественно новый уровень. Так, затрата огромного количества времени и финансов на учет, анализ и контроль необъятного количества бумаг отходит в  прошлое. Что активно берут на заметку самые востребованные украинские ритейлеры, дистрибьюторы и производители.  Автоматическое предоставление юридической значимости таким документам, как «Заказ», «Уведомление о погрузке товара» или «Акт приемки» по средствам EDI– технологий делает электронный документооборот эффективным инструментом.

Говоря о том, что всё имеет недостатки, сложно описать EDI. Ведь именно эта платформа, предоставляя гарантированную безопасность и защиту данных, исключая все недостатки прежнего бумажного делопроизводства, является самым надежным методом обмена данных с контрагентами.  Стоит отметить, что данной позиции уже давно придерживается и украинский законодатель, который регламентировал этот процесс в достаточно большом количестве нормативно-правовых актов, таких как: Закон Украины «Об электронных документах и электронном  документообороте», Закон Украины «Об электронной цифровой подписи», Типовая инструкция по документированию управленческой информации в электронной форме и организации работы с электронными документами в делопроизводстве, электронного межведомственного обмена, и прочие. 

Но также Украина нуждается в дальнейшем развитии и прогрессировании EDI–технологий. Так, инвестирование необходимо для настройки или обновления  систем управления электронными документами, для упорядочивания работы с электронными подписями, формирования PKI (Public Key Infrastructure) и проектирования нормативных документов, в том числе лицензий и сертификатов.

Стоит отметить, что Украина готова принять ЮЗЭДО в полной мере, так, как уже есть механизмы автоматизации деятельных процессов и интеграции с сертифицированными активами электронной подписи. Более того, налажено сотрудничество с административными центрами по предоставлению сертификатов соответствия. Также, есть инструментарий, позволяющий обеспечить  криптографическую защиту информацию и EDI–операторы, которые готовы взять на себя ответственность за запуск и организацию ЮЗЭДО.

Немаловажным является привлечение правовой, экономической и технической высококвалифицированной поддержки, а также, непосредственно и собственников бизнес-процессов. Только синергетическая работа способна наилучшим образом завершить и укрепить процесс внедрения юридически значимого электронного документооборота.

Это в свою очередь гарантированно приведет к значительному сокращению расходов и оптимизации бизнес-процессов в связи с повышением скорости и защиты обмена данными. А вся юридическая значимость результатов электронного документооборота соответственным способом будет регламентирована национальным законодательством.

Для уточнения деталей и подключения обращайтесь в службу поддержки Comarch EDI Service Desk по телефону – 0 800 300 142, либо  на электронный адрес Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript   Дополнительную информацию о системе B2B Network и компании COMARCH Вы сможете найти на сайте – https://www.comarch.ru/trade-and-services/data-management/e-invoicing/

Розміщено на правах партнера

Преміальний світовий бренд смартфонів Tecno, що входить в ТОП-10 виробників смартфонів за версією дослідницького центру Counterpoint Research, вийде на український ринок в уже 3 кварталі 2018 року. У компанії заявляють, що в першу чергу в Україні будуть презентовані інноваційні та доступні камерофони з видатними фотоможливостями.

"Ми з гордістю готові презентувати свою продукцію на українському ринку,"повідомив Джеймс Чен (James Chen), керівник бізнесу TECNO Mobile в Україні, "Зараз наша основна мета - познайомити українців з новітніми продуктами світового рівня і залучити в Україну максимум досвіду і ресурсів бренду".

Tecno Mobile протягом 12 років виробляє і продає по всьому світу смартфони, планшети і кнопкові телефони. У смартфонах основним фокусом інновацій Tecno є фотоможливості і застосування новітніх технологій, які дозволять користувачам продукції бренду отримати продукт високої якості і винятковий досвід мобільної фотографії. Компанія проводить величезну кількість досліджень в сфері оптики, щоб запропонувати користувачам видатні камери у всіх цінових сегментах.

Підтримка фірмових технологій Tecno в сфері фотографії, таких як "4 в 1" для висвітлення обличчя на фото, HDR-портрет, розумний регульований спалах, супер PDAF для точного захоплення рухомих об'єктів дозволяють отримувати фото виняткової якості. Наприклад, технологія Супер Піксель, заснована на тому, що пікселі більшого розміру можуть захопити більше світла, на практиці дозволяє поміщати на 30% більше площі в кадр і збільшити швидкість фокусування на 10%.

В першу чергу на українському ринку будуть представлені:

серія Camon, націлена на любителів селфі, серія Pouvoir з посиленими батареями, а також базові смартфони серій POP і F на базі Android ™ Oreo ™ (Go Edition) оптимізованої для швидкої і енергоефективної роботи в пристроях початкового рівня. Крім цього бренд презентує кілька моделей кнопкових телефонів в оригінальному дизайні.

Всі новинки будуть доступні в декількох кольорах.

Смартфони Tecno працюють на базі Android c фірмовою надбудовоюHiOS,  що легко кастомізується, дозволяє оптимізувати і прискорити процеси, забезпечує приватність пристрою та даних на ньому і дозволяє отримувати оновлення "по повітрю". Всі пристрої проходять багатоступінчастий контроль якості за унікальною системою Blue Shield Quality Control, який включає, наприклад, 2-годинний стрес-тест високими температурами, 96-годинний тест спалахів, а також тести кнопок, портів, стійкості до падінь, скручування і багато іншого. Особливістю Tecno Mobile є фокус на інноваціях в моделях різних цінових сегментів, тому навіть в моделях середнього і бюджетного класу бренд широко використовує біометричні технології ідентифікації Face ID і сканер відбитку пальців, технологію поділу екрана на кілька вікон і розширений функціонал камер.

Смартфони і мобільні телефони Tecno будуть доступні в Україні в другій половині вересня.

 

Для довідки:

TECNO Mobile

 

TECNO Mobile- бренд заснований в 2006 році в Китаї, преміальний бренд компанії TRANSSION HOLDINGS. В даний час в продуктовому портфелі бренду смартфони, планшети, кнопкові телефони. Місія Tecno - створювати локалізовані для різних ринків продукти, використовуючи новітні технології та дослідження, застосовуючи філософію бренду "Думки глобально, дій локально" ( "Think Globally, Act Locally").

TECNO Mobile - швидко зростаючий міжнародний бренд, сумарний обсяг продажів з моменту заснування становив понад 120 млн пристроїв.

У другому кварталі 2018 року Tecno увійшов в ТОП-10 постачальників смартфонів у світі, що підтверджує його репутацію великого і глобального гравця мобільного ринку. (Джерело: Counterpoint Research: щоквартальний моніторинг ринку Q2 2018 https://www.counterpointresearch.com/huawei-surpasses-apple-become-second-largest-smartphone-brand/).

Дотримуючись слогану бренду "" Expect More "(Чекай більшого) TECNO докладає зусиль щодо забезпечення для своїх користувачів можливістю отримувати видатний досвід, користуючись відмінно кастомізованими високоякісними гаджетами.

C 2016 року Tecno офіційний партнер і постачальник смартфонів і планшетів ФК Manchester City.

TECNO сьогодні: 5 власних виробничих потужностей, R & D центри в Шанхаї, Пекіні, Лагосі (Нігерія) і Найробі (Кенія), які  працюють в колаборації з дизайн-командою, що базується в Парижі (Франція), 300 000 пристроїв продається щодня в більш ніж 40 країнах світу на 3 континентах.

Samsung Electronics представила свій перший, базований на NVMe™[1],портативний твердотілий накопичувач (SSD) – Samsung Portable SSD X5 – який демонструє новий рівень продуктивності та надійності у сфері зовнішньої пам’яті. Завдяки новітній технології Thunderbolt 3[2], новий X5 має надзвичайну швидкість у компактному та довговічному форм-факторі, що робить його ідеальним портативним накопичувачем для постійно зайнятих творців контенту та ІТ-спеціалістів.

«Як лідери в галузі високопродуктивних і надійних накопичувачів ми з великим задоволенням продовжуємо розвивати ринок зовнішніх твердотілих накопичувачів із впровадженням першого портативного SSD з Thunderbolt 3», – сказав д-р Майк Менг, віце-президент з бренд-маркетингу, бізнесу пам’яті у Samsung Electronics. «X5 – це ще одне підтвердження прагнення компанії Samsung щодо створення інноваційних портативних пристроїв зберігання даних, які дозволяють швидше переносити великі файли, заощаджуючи цінний час для користувачів».

Редагування відео в 4K, 3D-рендеринг у реальному часі або редагування знімків із високою роздільною здатністю - споживачі хочуть швидко і зручно зберігати та передавати свої дані. Використовуючи синергію між технологіями NVMe і Thunderbolt 3, Samsung X5 забезпечує максимальну продуктивність для професіоналів, які працюють з важкими мультимедійними файлами. Завдяки пропускній здатності Thunderbolt 3, що становить 40 Гбіт/с - в чотири рази швидше, ніж USB 3.1[3]- X5 пропонує швидкість читання до 2800 Мбіт/с, що в 5,2 рази швидше, ніж широко використовувані портативні SSD-інтерфейси SATA і до 25.5 разів швидше, ніж зовнішні жорсткі диски[4]. Новий SSDX5також має найшвидшу максимальну швидкість запису у 2300 Мбіт/с[5], що дозволяє користувачам передавати 20 ГБ 4K UHD-відео за 12 секунд[6]. Розроблений для Mac і ПК з портами Thunderbolt 3, X5 дозволяє користувачам насолоджуватися перевагами швидкості в легкому та портативному дизайні та можливим об’ємом пам’яті до 2 Тб.

X5 має цільний металевий корпус із глянцевим покриттям і нековзкою нижньою поверхнею. З огляду на ударостійку внутрішню раму та міцний металевий корпус, пристрій може пережити випадкові падіння з висоти до двох метрів (6,6 футів)[7]. Крім того, технологія Dynamic Thermal Guard та радіатор – механічний внутрішній елемент – захищають X5 від перегріву, забезпечуючи надійність і зберігаючи оптимальні робочі температури. X5 також забезпечує потужний захист даних за допомогою «Samsung Portable SSD Software», що базується на шифруванні апаратних даних AES 256 біт, зокрема,  опціональний захист паролем та легке налаштування параметрів безпеки.

 

X5 отримав трирічну обмежену гарантію. В Україні SSDX5 буде доступний у продажі на почату вересня 2018 року у комплектаціях на 500 Гб та 1 Тб. Рекомендована роздрібна ціна – 11 999 грн та 19 999 грн відповідно.

 

 

Основні характеристики

 

Категорія

Samsung Portable SSD X5

Об’єм пам’яті

1Tб/500Гб[8]

Інтерфейс

Thunderbolt™3 (40 Гбіт/с)

Розміри (ДхШхВ)

119 x 62 x 19.7 mm (4.7 x 2.4 x 0.8 дюйма)

Вага

150 гр (5.3 унції)[9]

Сумісність

 

H / W) Mac і Windows з Thunderbolt 3 портами

(Не сумісна зі зворотним зв'язком / не сумісний з комп'ютерами тільки з інтерфейсом USB)

 

O/S) MacOS Sierra (10.12) або вище

Windows 10 64 bit RS 2 або вище

 

Продуктивність

Послідовна швидкість читання до 2800 Мб/с

Послідовна швидкість запису до 2,300 Мб / с (500 ГБ: до 2100 МБ/с)

Шифрування

AES 256-розрядне шифрування апаратного забезпечення

Безпека

Samsung Portable SSD Software[10]

Захист паролем (опціональний)

Сертифікати

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB

Відповідність RoHS

RoHS2

Гарантія

Трирічна обмежена гарантія[11]

 

 [1]Марка NVM Express® є зареєстрованою торговою маркою NVM Express, Inc.

[2]Thunderbolt™ 3 доносить Thunderbolt до USB-C на швидкості до 40 Гбіт/с, створюючи один компактний порт, який робить все це - забезпечує найшвидше, універсальне з'єднання з будь-якою док-станцією, з будь-яким дисплеєм або пристроєм передавання даних. Thunderbolt та логотип Thunderbolt є торговою маркою корпорації Intel у США та / або інших країнах.

[3]USB 3.1 Gen 2 забезпечує швидкість передачі даних до 10 Гбіт/с.

[4]На підставі результатів внутрішнього тестування, в якому порівнювали портативний SSD 1TB (T5) та зовнішній жорсткий диск Samsung 1TB (HX-MK20P12). *Конфігурація тестової системи: Intel® Core i5-7600 (3,5 ГГц), DDR4 4 ГБ 1066 МГц, OS-Window 10 * 64, чіпсет-Asus Strix Z270E Gaming.

[5]Продуктивність може відрізнятися залежно від конфігурації хосту. Щоб досягти максимальної швидкості читання/запису 2800/2300 Мбіт/с, хост-пристрій та з'єднувальні кабелі повинні підтримувати версію Thunderbolt™ 3.500GB, що пропонує швидкість запису до 2100 Мбіт/с.

* Конфігурація тестової системи: Intel® Core ™ i7 8570H (4.1GHz), DDR4 16GB 2667 МГц, OS-Windows 10 * 64, система Chipset-Dell Alienware (Dell i7 Alienware 17 R5). Вимірювання продуктивності на основі CrystalDiskMark v.5.1.2.

[6]Продуктивність внутрішньої пам'яті комп'ютера повинна бути рівною або більшою за X5. *Конфігурація тестової системи: Intel® Core ™ i7 7700 (@ 3,6 ГГц), DDR4 4 ГБ 2133 МГц, ОС-Windows 10 * 64, Chipset-Aorus (Gigabyte) Z270-X Gaming 9.

[7]Внутрішній ударний шок було проведено в контрольованих умовах.

 

[8]1 Гб = 1 000 000 000 байт, 1 Тб = 1 000 000 000 000 байт. Ваш комп'ютер може показати нижчий об'єм через використання іншого вимірювального стандарту.

[9]Точна вага продукту може відрізнятися, залежно від об'єму пам'яті.

[10]X5 працює на комп'ютерах (Mac / Windows PC), що підтримують ThunderboltTM 3. Лише версії для ПК (версія MacOS / версія Windows) для Samsung Portable SSD Software підтримують X5, тоді як наявна версія Android (App) ні. У разі X5 оновлення для програмного забезпечення Samsung Portable SSD доступно як для версій MacOS, так і для ОС Windows. Але оновлення X5 FW доступно лише для ОС Windows.

[11]Samsung Electronics не несе відповідальності за будь-які втрати, включаючи, але не обмежуючись цим, втрату даних або іншої  інформації, що містяться в продукті Samsung Electronics, або втрату прибутку або доходу, яких може зазнати користувач. Щоб отримати додаткові відомості про гарантію, відвідайте сторінку samsung.com/portable-ssd.

У рік свого 100-річчя японська корпорація Panasonic оголошує про співпрацю з легендарним канадським Cirque du Soleil (Цирк дю Солей). З серпня по грудень 2018 року в Європі, Білорусії, Грузії, Росії та Україні буде проходити онлайн-конкурс, учасники якого зможуть спробувати себе в ролі артистів, створюючи власні віртуальні шоу. У продаж також надійде нова лімітована серія лужних елементів живлення з зображеннями персонажів шоу Цирку дю Солей, гастролі якого проходять по всій Європі. У найближчі місяці виступу постановки продовжаться в Великобританії, Португалії, Бразилії і Франції.

Співпраця Panasonic і Cirque du Soleil невипадкова, адже концепція просування елементів живлення Bring Magic Alive ( «Втілюючи диво в життя») дуже близька фантазіям Cirque du Soleil, в які компанія запрошує своїх шанувальників у всіх куточках земної кулі. Батарейки Panasonic «оживляють» улюблену техніку, іграшки та будь-які інші пристрої подібно артистам Цирк дю Солей, чий талант і неперевершена майстерність вселяють життя в ні на що не схожі світи постановок, будять почуття людей, підстьобують їх емоції. 

Лімітована серія елементів живлення Panasonic зі сценічними фотографіями артистів Cirque du Soleil буде представлена кількома лінійками:

•          Рекордна Evoltа для енергоємної техніки (фотоапаратів, ігрових пристроїв і т.д.);

•          Преміальна Pro Power для приладів з високим енергоспоживанням (наприклад, електричних зубних щіток);

•          Стандартна Everyday Power для побутових пристроїв із середнім споживанням енергії;

•          Економічна Alkaline Power для годин, пультів дистанційного керування і іншої техніки з невисокими енерговитратами. Дана серія випускається з тематичними наклейками Cirque du Soleil (Цирк дю Солей).

Додатково в честь співпраці, стартує онлайн-конкурс, який дозволяє всім бажаючим спробувати себе в ролі артистів Cirque du Soleil і створювати власне шоу. Після реєстрації на сайті cirquedusoleil.panasonic-batteries.comcirquedusoleil.panasonic-batteries.com «артисту» потрібно буде запросити якомога більше друзів в свій віртуальний зал для глядачів. За кожного глядача нараховуються бали, які згодом можна обміняти на покази відеороликів з найяскравішими номерами Cirque du Soleil. Учасники, що зібрали на свої уявлення найбільше глядачів, отримають головні призи. Переможець першого туру, обраний за підсумками серпня, відвідає батьківщину легендарної компанії - Канаду - і побачить шоу Corteo в Монреалі! Переможець другого туру визначиться за підсумками грудня. Він відправиться на одне з постійних шоу компанії в Лас-Вегасі (США). Інші учасники зможуть поборотися за фірмові «сонячні» сувеніри Cirque du Soleil і продукцію Panasonic.

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...
Изображение
Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні
10.07.2017
Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені