IT

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • IT
Зберегти
Скасувати
Відновити

Апаратне та Програмне забезпечення

Тендер на програмне ріше

Проект ЄС EGOV4UKRAINE оголошує тендер на закупівлю безпечного програмного рішення щодо інтеропер

Середа, 5.04.2017 COMMENTS

Безпека, Сервіс, Комплектуючі, Витратні

"Нейронний переклад"

Наступного разу, коли ви використовуватиме Google Перекладач, ви, можливо, помітите, що переклад

Субота, 22.04.2017 COMMENTS

Новинки Hi-Tech

ASUS на виставці ISE 201

ASUS представляє на ISE 2017 нову лінійку рішень для цифрових інформаційних панелей. Пре

П'ятниця, 24.02.2017 COMMENTS

Ринок ІТ

Softprom -дистрибьютор G

5 апреля 2017 года компания Gigamon, ведущий поставщик решений для обеспечения видимости сети, и

П'ятниця, 7.04.2017 COMMENTS

IT

Наступного разу, коли ви використовуватиме Google Перекладач, ви, можливо, помітите, що переклад став більш точним і простим для розуміння. Це тому, що слова і речення, які ви перекладаєте між англійською і українською мовами тепер використовують нашу передову технологію “нейронного перекладу”!
 
Технологія нейронного машинного перекладу є набагато кращою, ніж попередня, тому що зараз ми переводимо цілі речення, в той час як раніше - окремі фрази або частини речення. (Звичайно, щоб все це працювало, треба багато найсучаснішого машинного навчання, про це ми пояснюємо на нашому Дослідницькому блозі.) Це все робить переклади ще більш точними і такими, що звучать ближче до людської мови, особливо якщо ви перекладаєте ціле речення. 
 
Google Перекладач оновиться автоматично в додатках іOS і Android, на translate.google.com.ua і через Пошук Google. Незабаром він також стане доступним для автоматичного перекладу сторінок в Chrome. Українська мова приєднується до низки інших мов, які були оновлені до нейронного перекладу.

Лідируючий хмарний оператор України De Novo надає ресурси Хмар De Novo і G-Cloud для медичного сервісу HELSI.ME. Робота з хмарними сервісами De Novo дозволить керівництву проекту HELSI.ME забезпечити безпеку розміщення персональних даних пацієнтів.

Сервіс HELSI.ME створений для того, щоб допомогти пацієнтам комфортно вибрати лікаря та медичний заклад. Замість традиційного очікування учергах, HELSI.ME пропонує записатися на прийом онлайн або за телефоном. На сьогоднішній день сервіс працює в Подільському районі Києва, але в найближчому майбутньому охопить більшу територію. Також сервіс HELSI.ME підтримує ведення електронних медичних карт, за допомогою яких лікарі зможуть оперативно отримувати повну картину про здоров'я пацієнта.

Українським законодавством регламентуються жорсткі вимоги до безпеки обробки і зберігання інформації про здоров'я громадян. Щоб виконати ці вимоги, компанії змушені створювати власну ІТ-інфраструктуру з розмежуванням доступу до чутливих данихі нести колосальні витрати. Завдяки інструментам забезпечення безпеки, що використовуються De Novo, хмарні сервіси провайдера дозволяють вирішити подібні завдання простіше і ефективніше.

«Хмарні рішення De Novo володіють трьома вирішальними для нас властивостями, – коментує вибір Ярослав Іваненко, керівник проектівHELSI.ME. – По-перше, атестатом Комплексної Системи Захисту Інформації (КСЗІ), виданим Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України. Цей атестат гарантує відповідність сервісу вимогам інформаційної безпеки. По-друге, з хмарними сервісами De Novo ми можемо проводити обробку персональної інформації громадян управовому полі України. А по-третє, ми можемо отримати саме стільки обчислювальних ресурсів, скільки потрібно. Це означає, що ми можемо рости без перешкод, і розвиток нашої ІТ-інфраструктури не зажадає фантастичних капіталовкладень».

«Ми постійно працюємо над підвищенням якості послуг, що надаються,і розширенням портфеля хмарних сервісів. З новими сервісами De Novo українським компаніям вже не доводиться вибирати між дешевими, але незахищеними і дорогими, але безпечними хмарними рішеннями. Ми надаємо гарантії доступності сервісів, цілісності таконфіденційності оброблюваної інформації, які оптимально відповідають завданню і бюджету замовника», – відзначає Максим Агєєв, генеральний директор De Novo.

Сьогодні вся ІТ-інфраструктура сервісу HELSI.ME працює уХмарі De Novo. Подальший розвиток HELSI.ME керівництво проекту планує забезпечувати, нарощуючи споживання хмарних сервісів De Novo.

Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, представляет MagelisSTO7xx инновационные компактные сенсорные панели оператора с цветным экраном высокого разрешения и монтажной рамкой, разработанной для упрощения замены устаревших устройств серии STO5xx.

Новейшие Magelis STO могут применяться для широкого спектра простых машин, в том числе для упаковки, пищевой промышленности, ОВиК (HVAC) и станков для обработки материалов.

Эффективное и интуитивное управление

Magelis STO поддерживает навигацию в стиле смартфона, особенности характеристик линейки Magelis упрощают создание приложений и повышают комфорт пользователя. Кроме того, конфигурация с помощью нового программного обеспечения VijeoXD2017для ЧМИ Magelisобеспечивает интеллектуальный дизайн и упраление данными, что повышает эффективность использования экрана.

Передовая концепция навигации и мощное, но простое в использовании, программное обеспечение совместно делают разработку приложений и экплуатацию эффективными и интуитивно понятными.

Больший экран, более высокое разрешение

На сенсорном экране Magelis STO теперь в 8 раз больше пикселей, а размер экрана вырос на 50 %, по сравнению с обычными панелями оператора такого класса. Беспрецедентное соотношение размера экрана к размеру устройства позволяет производителям оборудования (OEM) в дальнешйем минимизировать размер машины при максимизированной области экрана.

Кроме того, благодаря цветному (64 тыс. цветов) экрану на основе тонкопленочных транзисторов (TFT) Magelis STO обеспечивает превосходную четкую визуализацию для ЧМИ базового уровня. Больший экран и более высокое разрешение позволяет производителям выделиться на рынке простых машин, где современный дизайн обеспечивает преимущество.

Простая установка и адаптация шкафа управления

Magelis STO7xx предлагает производителям оборудования и щитов очень простой способ замены существующих монохромных панелей оператора на ЧМИ новейшей технологии. Рамка для монтажа (запатентованная) позволяет машиностроителям сохранить первоначальный вырез в передней панели шкафа под STO5xx, уменьшая усилия, необходимые на перепроектирование и техническое обслуживание.

5 апреля 2017 года компания Gigamon, ведущий поставщик решений для обеспечения видимости сети, и Value Added дистрибьютор Softprom by ERC анонсировали подписание договора о сотрудничестве, чтобы внедрять эффективные решения мониторинга data-in-motion трафика в публичных, приватных и гибридных облаках.

Согласно договору Softprom by ERC получил права на дистрибьюцию и продвижение решений Gigamon в Азербайджане, Армении, Беларуси, Грузии, Киргизстане, Молдове, Таджикистане, Туркменистане, Украине и Узбекистане.

 

Gigamon предлагает расширенный анализ безопасности, сети, управления приложениями для предприятий, государственных учреждений, поставщиков услуг и пр. Gigamon помогает клиентам увеличить их эффективность и действенность.

"We're excited to embark on a relationship with Softprom that will expand our reach to additional VARs and security ecosystem vendors in the CIS countries" said John Mitchell, Partner Sales Director, EMEA at Gigamon. "Our expanded partnership will enable us to provide solution providers in the CIS with the best-in-class network visibility solutions that Gigamon is known for."

 

«Отношения с Softprom расширят наши возможности для дополнительных VAR и поставщиков экосистем безопасности в странах СНГ, - сказал Джон Митчелл (JohnMitchell), директор по продажам в регионе EMEAв Gigamon. -  «Наше расширенное партнерство позволит нам предоставить поставщикам решений в СНГ лучшие в своем классе решения по сетевой видимости, которые и сделали Gigamonизвестным».

 

Сегодня, с постоянно растущим количеством кибер атак, особенно важно чтобы трафик данных и безопасность сети соответствовали технологическим инновациям.  Таким образам нам необходимо визуализировать весь поток движения данных, из физических или виртуальных источников, анализировать его и улучшать инфраструктуру экосистем безопасности. Мы уверены, в сотрудничестве с Gigamon мы привнесем лучшие решения для обеспечения видимости сети конечным пользователям,-отметил Александр Георгиев, начальник отдела решений ИТ-безопасноти, Softprom by ERC.

Проект ЄС EGOV4UKRAINE оголошує тендер на закупівлю безпечного програмного рішення щодо інтероперабельності для України. 

Тендерні заявки будуть прийматися до 28 квітня 2017 року в рамках закупівель безпечного програмного рішення щодо інтероперабельності (функціональної сумісності) для урядових установ в Україні.

Закупівля проводиться в рамках проекту EGOV4UKRAINE на підтримку європейської програми децентралізації в Україні U-LEAD.

Інтероперабельність в урядових установах формує основу для надання адміністративних послуг у понад 600 центрах надання адміністративних послуг місцевого рівня в Україні. Вона також забезпечує доступ таких центрів до інформації в національних реєстрах, а отже дозволяє оперативно надавати високоякісні адміністративні послуги. Інтероперабельність створює основу майбутнього розвитку електронних послуг і сервісів для громадян. Реалізація програмного рішення запланована на кінець 2018 року.

«Завдяки розробці електронних послуг, ми допомагаємо уряду України усунути бюрократичні перепони та мінімізувати корупційні ризики. У такий спосіб, обробка даних та інша діяльність державних органів стає прозорішою», - пояснює Марі Педак, експертка Академії електронного управління/e-Governance Academy і керівниця проекту EGOV4UKRAINE.

Детальну інформацію щодо закупівлі можна знайти на ресурсах державних закупівель Естонії та України:

http://e.gov.ua/content/ogoloshennya-do-uchasti-v-mizhnarodnomu-tenderi;

https://riigihanked.riik.ee/register/hange/184454.
 

Довідка: За підтримки програми U-LEAD, бюджет якої складає 102 млн євро, в Україні буде створено прозору і підзвітну багаторівневу систему управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Метою програми є посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

Програма U-LEAD з Європою спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією, з метою підтримки українського уряду у впровадженні важливої реформи децентралізації. Виконавці програми: Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ) ГмбХ та Шведське агентство з питань  міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA). Термін реалізації: 2016-2020 рр.

«Академія електронного управління»/e-Governance Academy – це естонська консультаційна організація та незалежний аналітичний центр, заснований для формування та передачі знань і кращої практики у сфері електронного урядування, електронної демократії, кібербезпеки та відкритого інформаційного суспільства. Із 2002 року, Академія підготувала понад 3000 службовців із більш ніж 60 країн, а також очолювала або приймала участь у понад 60 міжнародних проектах національного, місцевого та організаційного рівнів.

 

Коментарі

Изображение
Седрик Германн: "В Україні низький рівень агрострахування"
15.03.2017
Агрострахування наразі залишається мало запитаним серед українських... Подробнее...
Изображение
Хен Ліхтенштейн:"Сільське господарство - складний бізнес"
14.03.2016
Президент і Генеральний директор компанії Adama Agricultural Solutions Хен Ліхтенштейн... Подробнее...
Изображение
Гжегож Гайда:"Житлова реформа хворіє на популізм"
11.03.2016
Чи повинна держава ремонтувати будинки в приватній власності? Відповідь на таке... Подробнее...

 

Новини у фотографіях 

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/539601_MG_2234.JPG

Повнолітня "Людина року"

Цієї весни на всіх, причетних до створення загальнонаціональної програми «ЛЮДИНА РОКУ», на її незмінних друзів і прихильників чекає подвійне свято. По-перше, це урочисте дійство вшанування переможців і володарів титулу «ЛЮДИНА РОКУ-2011», See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134157bilyk_.jpeg

Перша музична премія "Yuna"

 8 лютого 2012 року в НПМ «Україна», відбулась перша щорічна музична премія YUNA – національна церемонія нагородження найкращих в музичній сфері. Перша церемонія нагородження премії «Yuna» відзначила найкращих діячів музичного мистецтва See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/508028marafon_058.JPG

Найдовший телемарафон

З 5:30 29 березня  до 19:30 2 квітня 2012 року в он-лайн трансляції на сайті та в ефірі Першого Національного й ТРК «Ера»  тривав телемарафон «Пісня об’єднує нас!», який зробив See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/784436bovych_.jpg

Язичницькі символи Бовича

Понад 80 робіт, вирізьблених з дерева та присвячених прадавній язичницькій  та християнській духовності українців, покажуть у Києві з 5 по 17 квітня. Виставка «Дідизна», на якій будуть представлені твори одного з See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/565483fashion_04.JPG

Український EuroFashion

19 березня показом колекцій України та Іспанії відкрився проект EuroFashion ювілейного UFW. З цього показу стартував унікальний проект «модної» Європи, присвячений проведенню в Україні Євро-2012. Окрім численних гостей, показ відвідали See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/795012Devid_Spryit_Stefan_Kaltemberger.jpg

Презентация ультрабуков в Киеве

Одна из самых ожидаемых новинок первого квартала 2012 года, ультрабук Dell XPS 13 был презентован в культурно-развлекательном центре ATMASFERA 360. В атмосфере технологий третьего тысячелетия звезду ультрабука Dell XPS 13 в See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/134095hluschenko_.jpg

Графика Николая Глущенко

С 6 по 18 апреля 2012 года в залах Киевского национального музея русского искусства пройдет выставка коллекции графики 1930 – 1970-х гг. выдающегося  украинского художника, непревзойденного колориста – Николая Глущенко. See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/841692mak_donaldz_.JPG

Стояти за касою не просто...

11 листопада 2012 року відомі українські спортсмени, музиканти та громадські діячі відвідали МакДональдз на Хрещатику в Києві, де взяли участь у цьогорічній благодійній акції «День Щастя». Кожен небайдужий може також See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/377310RadissonBluHotelKyivPodil_.JPG

На древнем Подоле - новый Radisson

The Rezidor Hotel Group, одна из наиболее динамично развивающихся компаний в мировой гостиничной индустрии, входящая в составTheCarlsonRezidorHotelGroup, открыла второй отельв Киеве– Radisson Blu Hotel Kiev, Podil. Новая гостиница на 164 See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/699123lg_tv_.jpg

Перший у світі 84-дюймовий телевізор

Компанія LG Electronics спільно з мережею магазинів побутової техніки COMFY представила перший у світі 84-дюймовий CINEMA 3D Ultra HD телевізор на українському ринку. CINEMA 3D Ultra HD телевізор LG був уперше See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/550710576_predTalant.JPG

Мастера предпринимательства

Компания «Эмвей Украина» вместе с Украинским союзом промышленников и предпринимателей открыла «Мастерскую предпринимательства». 16 ноября 2012 года прошла конференция «Мастерская предпринимательства». В рамках конференции состоялось три события: награждение победительниц первого национального See details

http://www.bizreliz.com/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/113953pampers_.jpg

Тато-мама

30 января 2013 г. в научно-развлекательном центре «Атмасфера» в Киеве прошел первый всеукраинский Trendy Mama Forum, посвященный самым актуальным трендам и инновациям в уходе за малышами. Послушать экспертов и известных See details

Партнери

 

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені