IT

Редагувати

Кількість коротких статтей:

Кількість посиланнь:

Вы можете поміняти порядок відображення перетягуванням элементів:

  • IT
Зберегти
Скасувати
Відновити

Апаратне та Програмне забезпечення

Для процесорів Ryzen

Компанія AMD повідомила про те, що драйвери Radeon Software Adrenalin 2019 Edition тепер доступні

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Безпека, Сервіс, Комплектуючі, Витратні

Цифрове рішення від АББ

Компанія АББ запускає нове цифрове рішення, що є частиною її уніфікованої, міжгалузевої цифрової

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Новинки Hi-Tech

Продажі Galaxy Watch Act

Новітня серія носимих пристроїв Samsung Galaxy Watch Active уже в продажі в Україні. Galaxy

П'ятниця, 15.03.2019 COMMENTS

Ринок ІТ

Новий віце-президент AMD

Image - Новий віце-президент AMD

Компанія AMD призначила Маріо Сільвейра віце-президентом з продажу в країнах Європи, Близького Сх

Понеділок, 11.03.2019 COMMENTS

IT

Компанія AMD повідомила про те, що драйвери Radeon Software Adrenalin 2019 Edition тепер доступні для процесорів Ryzen ™ з графікою Radeon ™ Vega. Як оголосила президент і генеральний директор компанії AMD доктор Ліза Су в рамках своєї презентації на CES, AMD тепер пропонує повну підтримку Ryzen з графікою Radeon Vega в драйверах, що були опубліковані на сайті AMD.com. ПЗ Radeon Adrenalin оптимізовано для швидкого і плавного ігрового процесу і підтримує ігри з драйверами нульового дня, які планують випускати.

 

Користувачам тепер доступні драйвери, розроблені спеціально для підвищення стабільності і надійності ігрового процесу. Нове ПЗ витримало масштабну оцінку якості, а також стороннє тестування, і тепер всі ноутбуки або настільні ПК, укомплектовані процесорами Ryzen з графікою Radeon Vega, будуть підтримувати Radeon Settings в ПЗ Radeon Software. Radeon Settings - це єдиний додаток для налаштування всіх графічних параметрів, перевірки наявності оновлень, а також відправлення зворотного зв'язку в AMD. За рахунок його підтримки для процесорів Ryzen з графікою Radeon Vega ви зможете оптимізувати відтворення відео та ігрових налаштувань відповідно до особистих переваг.

 

Новітня серія носимих пристроїв Samsung Galaxy Watch Active уже в продажі в Україні. Galaxy Watch Active доступні в cрібному, чорному, золотому та кольорі аквамарин за рекомендованою роздрібною ціною 6 999 грн.

 

Galaxy Watch Active: Спорт і стиль

Galaxy Watch Active поєднують витончений преміальний дизайн і інтелектуальні технології. Вони створювалися для користувачів, що приділяють увагу моді та прагнуть щодня підтримувати необхідний рівень фізичної активності. Пристрій одержав оновлений дизайн, тонкий та легкий корпус і багатий набір функцій для збалансованого способу життя. Завдяки привабливому мінімалістичному інтерфейсу процес управління пристроєм став ще простішим. Широкий вибір стильних циферблатів і різнокольорових спортивних ремінців дозволяють підкреслити унікальний стиль кожного користувача.

 

Galaxy Watch Active використовують комплексний підхід і дозволяють контролювати всі важливі параметри фізичної активності людини (включаючи навантаження під час тренувань, якість сну, рівень стресу та стан здоров’я), що перетворює пристрій в персонального тренера, доступного користувачу протягом всього дня. Новинки мають весь набір функцій сімейства Galaxy, а також найсучасніші технології моніторингу активності та стану здоров’я.

 

 Вимірювання кров’яного тиску¹: З додатком My BP Lab, розробленим спільно з Каліфорнійським університетом (Сан-Франциско), на Galaxy Watch Active можна відстежувати один з найважливіших функціональних показників – кров’яний тиск.

 Спокій кожен день: Стежити за рівнем стресу стає простіше з вбудованою функцією Stress Tracker. З її допомогою можна контролювати стан організму, а при підвищенні рівня стресу пристрій пропонує дихальні вправи, ефективність яких можна перевірити відразу на екрані пристрою.

 Фітнес-трекер: Користувач вибирає потрібну вправу і починає тренування. Galaxy Watch Active автоматично визначають вид активності (біг, велосипедна прогулянка, веслування, тренування на еліпсі і ще 39 видів вправ можна вибрати в ручному режимі, задаючи щоденні цілі та відстежуючи прогрес).

 

Galaxy Watch Active допомагає урізноманітнити повсякденне життя і розширює можливості мережевої взаємодії, забезпечуючи комплексну інтеграцію з усіма пристроями екосистеми Galaxy. Пристрій сумісний з ОС Android і iOS, а також підтримує популярні сторонні додатки, такі як Under Armour, Spotify² і Strava.

 

<span style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" data-mce-type="bookmark" class="mce_SELRES_start"></span>

 

Технічні характеристики Galaxy Watch Active

Характеристики

 

Опис

 

Кольори чорний, сірий, зелений та рожевий
Габарити та вага 40 мм, 39,5×39,5×10,5 мм, 25 г
Дисплей 1,1 дюйми (28 мм) 360×360 AMOLED, Full Color Always On Display

Corning® Gorilla® Glass 3

Ремінець 20 мм (змінний)
Батарея 230 мА∙г
Процесор Exynos 9110 Dual core 1,15 ГГц
ОС Wearable OS 4.0 на базі Tizen
Пам’ять 768 МБ RAM + 4ГБ вбудований накопичувач
Підключення Bluetooth®4.2, Wi-Fi b/g/n, NFC, A-GPS/ГЛОНАСС
Датчики Акселерометр, гіроскоп, Барометр, Датчик серцевого ритму, Датчик освітленості
Зарядка Безпровідна на базі WPC
Захист 5ATM + IP68 / MIL-STD-810G
Сумістність Samsung, інші пристрої на ОС Android: Android 5.0 або вище, RAM 1,5 ГБ і вище
iPhone: iPhone 5 і вище, iOS 9.0 і вище

Компанія АББ запускає нове цифрове рішення, що є частиною її уніфікованої, міжгалузевої цифрової пропозиції ABB Ability™. Вона забезпечуватиме операторам пряме розуміння умов навколишнього середовища, надаючи їм можливість коригувати їх відповідно до їхніх особистих вимог. В результаті створюється повне мікросередовище, яке адаптується під потреби кожної особи, що досягається завдяки вимірюванням та оцінюванню таких факторів, як якість повітря, температура, освітлення та вологість.

Оператори також отримують інформацію про такі фактори, як тривалість їхнього сидіння або стояння з рекомендаціями щодо дій, які мають підвищити їхній комфорт. Таким чином вони можуть знизити ризик потенційних проблем зі здоров’ям, таких як серцеві захворювання, діабет ІІ типу та ожиріння, що не тільки позитивно впливає на операторів, але й також допомагає знизити рівень відсутності співробітників компанії на робочому місті внаслідок хвороб.

 

«В АББ ми дійсно розуміємо вирішальну роль впливу оптимізації середовища у кімнаті пульту управління на бізнес. Погані навколишні умови можуть призвести до помилки людини, що може дуже дорого коштувати бізнесу. Насправді, 40% всіх відключень у промисловості зумовлено помилками операторів внаслідок втоми. Створивши належні навколишні умови, це нове рішення багатозробить для вирішення цієї проблеми», – зазначив П’єр Шьоннеґорд Глобальний менеджер з продукції компанії АББ напряму «Рішення для кімнат пульту управління».

Пілотний проект, що використовує новий застосунок, вже реалізується довгостроковим партнером АББ, Research Institutes of Sweden (RISE), і буде впроваджуватися по всьому світу у першому кварталі 2019 року.

«Комфорт оператора у кімнаті управління є ключовим елементомпри розробці проекту, – зазначила Лариса Різванович старший науковий співробітник у RISE Research Institutes of Sweden (Дослідницькі інститути Швеції). – Ми будемо вивчати це нове цифрове рішення від АББ з нашими партнерами у промисловості, щоб вони також могли максимально збільшити переваги, які це рішення надає їхнім операторам».

 

Це рішення пропонує можливість створити низку переваг та особистих налаштувань на кожному робочому місті, що робить його ідеальним рішенням для бізнесів, які працюють за змінами та які забезпечують роботу пульту управління у режимі 24/7. Наприклад, оптимізація освітлення у кімнаті пульту управління знижує ризики розвитку проблем зору у працівників. Правильний баланс між моніторами та навколишнім освітленням має вирішальне значення і наразі може легко контролюватися та регулюватися. Застосунок, розташований на хмарному сервісі, працює у синергії з багатьма іншими рішеннями ABB Ability™ і надаєплатформу для інформації, яка може передаватися в інші системи у найближчому майбутньому.

Консолідаціята аналіз зібраних даних що зберігаються у хмарі, виводяться на інформаційну панель з комфорту/безпеки. Дані автоматично класифікуються відповідно до важливих стандартів, таких як ISO 11064 Ергономічний дизайн центрів управління. Особливі показники ефективності бізнесу (KPI) можуть бути визначені відповідно до людського фактору та ергономіки, це означає, що навчання маже продовжуватися, забезпечуючи майбутнє операторських кімнат.

Компанія AMD призначила Маріо Сільвейра віце-президентом з продажу в країнах Європи, Близького Сходу і Африки (регіон EMEA). Маріо Сільвейра буде працювати під керівництвом Даррена Грасбі, директора глобального відділу продажів по всіх ринках і сегментах. Його команда буде відповідати за обчислювальні і графічні рішення, розробку продуктів для Цодов і сегмент вбудовуваних систем.

 

У компанію AMD Маріо Сільвейра перейшов з Logitech. Він має 25-річний досвід роботи у сфері побутової електроніки, інформаційних технологій і програмного забезпечення в таких компаніях, як Samsung, HP і AMD. Сільвейра буде працювати в мюнхенському офісі AMD.

Компанія LG Electronics Inc. (LG) розпочинає продажі унікального інтелектуального дисплея з потужним динаміком. LG XBOOM AI ThinQ WK9, який є високоефективним і стильним девайсом для «розумного» будинку, поєднує можливості Google Assistant і неперевершену якість звуку від Meridian Audio. Спочатку смарт-дисплей LG з’явиться в США, а далі й на інших ключових ринках світу.

 

Новий смарт-дисплей розроблено спільно з компанією Google, що забезпечує підтримку в моделі WK9 можливостей інтелектуального помічника Google Assistant і додаткові зручності при використанні сенсорного екрана. У розробці WK9 також брала участь компанія Meridian Audio, глобальний лідер й інноватор в створенні преміальних аудіорішень. Завдяки цій співпраці WK9 відтворює високоякісний звук, а також точно визначає вокал і баси незважаючи на свої компактні габарити.

 

WK9 оснащений фронтальною камерою для відеозв’язку та стереодинаміком на 20 Вт, що є найпотужнішим показником на ринку «розумних» динаміків. Також новий смарт-дисплей LG підтримує технології від Meridian, забезпечуючи відтворення кришталево чистого аудіо для спілкування з близькими людьми й прослуховування улюбленої музики. 8-дюймовий сенсорний дисплей в WK9 дозволяє насолоджуватися програванням найкращих відео на YouTube й відкриває зручний доступ до таких ресурсів, як Google Maps і Google Photos.

 

Окрім виняткових аудіо- та відеоможливостей, LG XBOOM AI ThinQ WK9 забезпечує легке керування іншими пристроями LG ThinQ, а саме «розумними» телевізорами й побутовою технікою LG, а також понад 10 000 смарт-девайсами з підтримкою Google Assistant.

 

«Наше партнерство з Google та Meridian Audio дарує користувачам новий досвід мультимедійних розваг вдома, завдяки підтримці «розумних» можливостей Google Assistant і преміальних аудіотехнологій від Meridian, –- сказав Сео Джонг-джей (Seo Young-jae), голова аудіо- та відеопідрозділу компанії LG Home Entertainment. – На відміну від інших динаміків з AI, де якість звуку відіграє другорядну роль, WK9 є першим інтелектуальним пристроєм з підтримкою високоякісного звучання».

 

Додаткова інформація та ціни будуть оголошені окремо для кожного ринку на момент надходження товару в продаж.

 

Характеристики:

 

·      Дисплей: 8-дюймовий сенсорний екран HD

·       Динамік: 2-канальний / 20 Вт

·       Камера: 5-мегапіксельна

·       Операційна система: Android Things

·      Габарити (Ш x В x Г): 370 x 244 x 145 мм

·      Вага: 1,51 кг

·      Підключення: Wi-Fi / Bluetooth

·      Джерело живлення: 5,6 Вт

·       Кольори: Чорний

 

Коментарі

Изображение
Робер Герцог:"Жодних нових зобов'язань і обмежень".
23.08.2018
Професор Страсбурзького університету, експерт Ради Європи Робер Герцог... Подробнее...
Изображение
Андрій Доценко, керівник компанії Sky Building: "Моно-міста, як спадок від СРСР"
29.11.2017
У спадщину від Радянського Союзу нам дісталося багато населених пунктів, які... Подробнее...
Изображение
Світлана Теуш: "Сонячна енергетика в Україні є досить привабливою"
03.11.2017
1.      Вітаю. Темою вашого виступу на конференції «Solar Energy Ukraine... Подробнее...
Изображение
Бернард Юкер: "Ви не можете планувати кар'єру"
14.07.2017
Після 37 років роботи в компанії АББ, Бернард Юкер планує піти у відставку. Він був... Подробнее...

Новини у фотографіях 

Партнери

 

Заголовки передовиць

Контакти

 

 

 Інформаційна агенція "Бізреліз" (Bizreliz)

 КИЇВ - ПОЛТАВА

 e-mail: biz@bizreliz.com

e-mail: bizreliz@ukr.net

 e-mail: bizreliz@gmail.com

Copyright © 2010. Бізреліз    Усі права захищені